Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Co robi (nie robi) nierząd ?

Co robi (nie robi) nierząd ?

Ostatnio "na mieście" w Stalowej Woli jednym z głównych tematów jest "praca" nierządu.

Ostatnio wiele się mówi o tym jak zarządzany jest nasz klub. Każda decyzja jest coraz to bardziej niezrozumiała.

Nierząd kłamie nam kibicom prosto w oczy ! "Trener z nazwiskiem" - tak kilka dni temu informował nas na temat nowego trenera. Szkoda tylko, że nie chodzi tutaj o trenerskie umiejętności tylko o styl bycia naszego nowego trenera.

Wydawałoby się, że osoby które rządzą klubem powinny być kibicami Stalówki i mocno z nią powiązani. Jednak jak jest naprawdę ? Dlaczego podejmowane są takie decyzje, czy komuś jest to na rękę, może niczym rozkaprzyszone dzieci chcą zrobić nam na złośc ale jakim kosztem.

 

Pierwszym poważnym błędem było pozbycię się trenera W. Łacha, czyli trenera jakiego dawno nie było w Stalowej Woli. Następnie podejżana sprawa z zawodnikami. Nierząd oznajmił, że nie chcą przedłużać umowy, a sami zawodnicy pierwszy raz o tym słyszą. Kłamstwo na kłamstwie.

Czy tak działa profesjonalny klub ?

Trzeba się zastanwoić nad obecną sytuacją i to omówić i podjąć pewne kroki.


Przypominamy, że spotkanie jest jutro (czwartek). :

W czwartek 25 czerwca o godz. 19.00 odbędzie się kolejne spotkanie SKSSW  .

 

Tym razem miejscem spotknia będzie stadion "Stalówki"  ( na trybunie krytej ) , zbieramy się pod bramą stadionu .

 

Na spotkaniu  poruszymy wiele ciekawych tematów związanych z klubem i kibicami m.in. letni turniej kibiców "Stalówki".

 

Wszystkich kibiców "Stalówki" serdecznie ZAPRASZAMY . 

Komentarze (27)

Majkel | 2009-06-24 21:18

Wczoraj wieczorem na Stelli był wywiad z ojcem dyrektorem. Powiem szczerze, że zawiodłem się totalnie. Facet jest tak niedorobiony jak jeden profesor od technologi ze szkoły pod basenem. On jest na serio tak przebojowy jak nasz wielmożny prezydent. Może należy do PiS, tam jest takich wiele. Skoro pieniądze na grę w I lidze mamy to po co to zwalnianie Łacha i te brednie co do nie których piłkarzy. Przecież ja na miejscu Piszcza bym gościowy wywalił w pysk. Skłóca go z kibicami, opowiada o nim niestworzone rzeczy, a potem zdziwiony, że on to usłyszał i tylko powtórzył. To ciekawe kim jest ta osoba, pewnie też taki naleśnik. A drugi, który tam kręci tym burdelem to Kaczmarski. Wielki koszykarzy i trener. Nie wierzyłem nigdy w teksty, że kosz jest u nich na pierwszym miejscu, ale z dobrego źródłem wiem po prostu, że piłka nożna ich NIE INTERESUJE! Futbol w tym mieście jeszcze jest, ale tylko dlatego, że oni się boją nas kibiców. Oni wiedzą, że gdyby coś nie wypaliło to mają przesrane i musieli by złożyć dymisję.

P.S Palik wprowadził klub w koszmarne długi, a oni go kurw* znowu kandydatem na trenera robią! Ludzie oni od tego Mamrota już nie pamiętają co było 2 lata temu i w której lidze grali koszykarze i piłkarze. Szkoda gadać i się unosić.

Frytkownic | 2009-06-24 22:35

jestem ciekaw co bedziecie pisac za rok gdy ten trener okaze sie strzałem w 10-tke.Szalenie jestem ciekaw.

Wierny stali | 2009-06-24 22:40

ciekawość to pierwszy stopień do piekła

Adam | 2009-06-24 22:48

Frytkownic jak ci się nudzi to poczytaj sobie onet.pl to nie jest strona dla społeczniaków. Każdy widzi co sie dzieje w klubie, a ty bronisz zarząd, który słusznie został nazwany nierządem.

Lech007 | 2009-06-24 22:55

Ale co może pisać frytkownic jak sam jest z nierządu. hehe

Daro | 2009-06-24 23:05

Najlepszy tekst ze sportowych faktów :

"WALKA O CECHERZA BYŁA ZACIĘTA, bowiem kilka klubów chciało go mieć u siebie. - Były kontakty z Górnikiem Zabrze. Ogólnie były też inne kluby. Wcześniej także był temat Znicza Pruszków. Byłem teraz na rozmowach w KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - stwierdza urodzony w Koluszkach szkoleniowiec. "

....ale nasz nierząd stara się i walczy :D

Adam | 2009-06-24 23:21

Przecież to jest sukces wygraliśmy zacięta walke z Górnikiem Zabrze . Górnik aż chciał sprzedać swoja gwiazde international level Tomasz Zahorski jedynie za 1 200 000 zł, aby zatrudnić naszego obecnego treneiro, co nie Frytkownic ??

Mystery69 | 2009-06-24 23:49

No to ciekawe Panowie których swoich dawnych pupilków m.in. z Tura Turek i z Hetmana Zamość sprowadzi do STW ten ''polski Maurinho -Cecherz''??? Mam swoje 5 typków. Zobaczymy czy się sprawdzi to. Wiadomo też, że po tym jak z naszego klubu odszedł szanowany przez piłkarzy Władziu Łach, część naszych zawodników będzie chciała za wszelką cenę odejść. Bo kto chce wogóle mieć do czynienia z takim zarządem myślącym nie wiadomo jakimi kategoriami oraz z takim śmiesznym trenerem??? Zawodnicy chcą się rozwijać a nie obijać na treningach. Coś mi mówi, że Władziu Łach wezmie ze sobą kilku zawodników. Na pewniaka stawiam na Konrada Cebulę ( któego mocno chce pozyskać Kszo Ostrowiec Św.)

Adrian | 2009-06-25 00:02

taka jast prawda doje....slicie sie do tego gosica nie wiadomo oco zobaczycie ze bedzie niezly oczewiscie mowie o nowym trenerze

Okulickiego | 2009-06-25 00:55

To jaki będzie nowy trener to się okaże niebawem.......!!!!! !
Nie zmienia to faktu że póki co to jest prośba : Nie napierd...jcie na "nowego" .....ot tak dla zachowania kultury i wogóle ......
Jego by tu nie było gdyby nie obsrany zarząd ..... Dowiedziawszy się o zamiłowaniach pijackich "nowego" trenera można wytypować idealną spółkę SSA ......
"LOMPE-CHMURA-CEC HERZ" i obym się mylił.!!!!

Heja | 2009-06-25 01:28


Kantor jednak nie będzie ostatnim wzmocnieniem. Resoviacy poszukują jeszcze środkowego pomocnika i lewego obrońcy, najlepiej młodzieżowca. Rzeszowianie propozycje złożyli m.in. Konradowi Cebuli ze Stali Stalowa Wola i Marcinowi Juszkiewiczowi z Concordii Piotrków Trybunalski. - Obaj jednak nie zagrają u nas. Najprawdopodobniej wybiorą kierunek śląski - wyjaśnia prezes Sadecki. I dodaje: - Prowadzimy rozmowy z zawodnikami z regionu i nie tylko. Na pierwszym treningu chcemy mieć pełną kadrę.

Adrian | 2009-06-25 03:22

SSA polega na tym ze kto ma pieniadze ten ma wladze wiec niewiem oco ci chodiz z tym Lompem Chmura i Cechrzem?

Stalofka | 2009-06-25 09:57

tak jak juz wczoraj wspomnialem jestescie denni poprostu, i se możecie wywalac moje komentarze albo w ogole IP zablokować, i tak więcej nie bede czytał tej strony dla bandy matołów i nieuków którzy potrafia tylko gadać na internecie dużo a jak przyjdzie co do czego to albo "nie mogą dziś przyjśc" albo "musieli dzis pilnie wyjechać"... Na necie to każdy dużo potrafi

Stalofka | 2009-06-25 09:58

denniii............. ............

Stalofka | 2009-06-25 09:58

deeennnniiiiiii..... ..

Mystery69 | 2009-06-25 09:59

Widziałbym w Stali Benjamina Imeh, Ihora Mihałewskyj, który teraz był w PGE GKS Bełchatów. Chciałbym także Pawła Olszewskiego - kontynuuje Cecherz.

Frytkownic | 2009-06-25 10:22

Do Majkel
To idz do Kaczmarskiego i powiedz mu to w twarz.To chyba zadna trudnosc dla ciebie wielkiego kibica i dobrodzieja klubu, przekaz te swoje madrosci tutaj wypisywane w formie slownej live.Szczekacie na trenera a on nawet jeszcze treningu nie zaczal, skad my to znamy mozna zadac to pytanie.Sławomir Adamus przed 1-szymi treningami w Stali mial tak samo.Co bylo pozniej nie musze nic pisac?? Ale Majkel i inni dobroczyncy i tak będą wiedziec swoje.

Majkel | 2009-06-25 10:52

Do Frytkownic
Mam swoje zdanie i poglądy i ich nie zmienie. Jeżeli będę miał dziś czas to przyjdę chętnie na spotkanie i pomogę. A ty człowieku daj sobie spokój ze swoimi ludowymi mądrościami bo z tobą się tu nikt nie zgadza. Wypisujesz bzdury, że gdyby stalówka nie zwalniała Adamusa to by w ekstraklasie grała. I jak można było Telke, Drabika i Pająka usunąć z klubu. W sezonie 2006/2007 chodziłeś na mecze stali? Chyba nie, albo oglądałeś inne mecze. To Ci powiem, że kiedy Gęśla złapał kontuzja i Telka za niego grał to na stadionie ludzi kur**** telepała. Tak samo Drabik, który wielka gwiazda najwięcej miał do powiedzenia, a sam gówno grał. Fakt na III ligę by w sam raz, ale na II i teraz I to za cienki. W Sokole rozdaje prezenty, a co dopiero było by w stalówce. Nie wyobrażam sobie go jako stopera pilnującego Robaka czy Drozdowicza. A najbardziej mnie zagiąłeś tekstem, że L. Brzeziński trenerem Stali. Facet jest ciepłe kluchy, a nie trener. Przez niego taki Gilar cofał się w rozwoju jako talent. Facet nawet uprawnień dobrych nie ma i w IV lidze nie daje rady. A jeżeli będzie taka potrzeba to spotkam Kaczmarskiego czy tego drugiego to mu powiem co robi z tym klubem.

P.S Czy chcesz, żebym Ci coś jeszcze wytłumaczył?

Grisza dzwonnik | 2009-06-25 10:54

... a ja powiem jedno,poczekajmy ,bo ze swej strony nie mozemy nic zrobic ,mleko sie rozlalo,kotrakt z nowym trenerem podpisany koniec kropka.
Przypominam co pisano na tej stronce o Trescinskim przed poprzednim sezonem ,pijak sprzedawczyk itp,podobnie jak przypadku nowego trenera bazowano na doniesieniach kibicow GieKSy.Rzeczywistosc okazala sie inna ,dla mnie osobiscie najlepsze wzmocienie,nie lamentujmy wiec jak stare cioty,poczekamy ,zobaczymy

Suawek | 2009-06-25 10:56

W takim burdelu to tylko nierząd może panować. Ze swoich zadań wywiązuje się perfekcyjnie - rozpierd*l na całego. Proszę więc nie lamentować :D
Odnośnie trenera - żeby pić z piłkarzami to najpierw musi mieć z kim. Tzw. trzon drużyny raczej nie pozwoli na takie zagrywki, gdyż zależy mu na dobru tego zespołu i zadowoleniu kibiców. Ja spokojnie podchodzę do tematu i nie stresuję się zbytnio wyborem trenera, dokonanym przez nasz szanowny nierząd. Jak już wcześniej napisałem, gorszy od Mikulskiego nie będzie, więc szanse na utrzymanie są - jeśli tylko zakontraktują jeszcze kogoś prócz Uwakwe :D

Bartekstw | 2009-06-25 11:08

moim zdaniem nie chodzi tu nawet o umiejetnosci Cecherza, tylko o sam fakt, ze rozwala sie to co dobrze funkcjonowalo, kibice byli zadowoleni....czyli opytmistyczny prognostyk, Cecherz trenuje Stalowke, dobrze mu idzie, bez problemu sie utrzymujemy, wszyscy sa szczesliwi, az tu nagle zarzad stwierdzi, ze trener za duzo ma do powiedzenia i Go zwalnia??......moze byc podobnie jak z trenerem Lachem......i to jest profesjonalna dzialalnosc zarzadu??? to jest jego wielka nieporadnosc, chyba, ze chodzi tu o to zeby pokazac kibicom, ze maja nas daleko w d.....
Aha i jeszcze jedno moze niektorzy tu przesadzaja z tym obrazaniem slownym zarzadu i poszczegolnych osob, ale prawda jest taka, ze po spotkaniu kibicow z zarzadem, ich obiecankach dotyczacych trenera itp., pokazali teraz co dla nich znacza kibice, klub ZKS STAL, poprostu sie z nami nie licza, maja sie za lepszych i madrzejszych........

AVE STALOWKA!

Alital | 2009-06-25 12:59

napiszę tylko tak wszyscy szanują trenera Łacha ale piszczcie poprawnie chyba wiecie gdzie na klawiaturze jest alt. Łach a nie lach chyba zasłużył sobie na szacun i poprawną pisownię swego nazwiska.

Lasek stw-waw | 2009-06-25 15:11

Suawek w jakim celu przytaczasz postać Mikulskiego że gorszy już nie będzie, nie wiem co ma na celu powrót o 2 lata, jaką miał serie Mikulski to każdy wie ale jak chcesz być taki dokładny to zobacz jak wyglądała tamta runda, od 6 kolejki, mecz z Flotą do kolejki 19= 14 meczy i 7 pkt zdobytych. Więc nawet Łach miał gorszy okres.

A nowemu trenerowi dajcie pracować, bo raczej wyników nie osiągnie jak już na wstępie jest wyzywany od pijaków.

Cdn.... | 2009-06-25 15:20

Przypominam ze juz niedlugo ma zapasc decyzja o budowie stadionu a pierwszy etap ma byc zakonczony jeszcze w tym roku.O to tez trzeba pytac .Chyba ze zrobia ze swojej geby dupe.

Kekson | 2009-06-25 15:55

Jako ze mam pewne powiazania z Zamosciem,pamietam ze gdy trenerem byl tam Przemyslaw Cecherz to kibice go uwielbiali.Twierdzil i ze to on wyciagnal hetmana z bagna

Henryk19 | 2009-06-25 16:48

wiecie moze o ktorej godzinie odbywaja sie testy w stalowej?

Suawek | 2009-06-25 20:17

Masz rację Lasek stw-waw. Cecherzowi trzeba dać szansę. Jeżeli sytuacja będzie marna, wówczas się go rozliczy. Facet ma mój kredyt zaufania, w przeciwieństwie do tzw. zarządu, którego polityka informacyjna, zresztą jak i ogół działań przezeń podejmowanych (a raczej nie podejmowanych), woła o pomstę do nieba.

Dodaj komentarz
Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Cracovia II

Stal Stalowa Wola             Cracovia II
2023-03-04, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Lublinianka Lublin

Stal Stalowa Wola             Lublinianka Lublin

3 : 1

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 ŁKS Łagów 17 11-4-2 37
2 Avia Świdnik 17 10-5-2 35
3 Wieczysta Kraków 17 10-4-3 34
4 Stal Stalowa Wola 17 11-1-5 34
5 Cracovia II 17 10-3-4 33
6 Orlęta Radzyń Podlaski 17 10-2-5 32
7 KSZO Ostrowiec Św 17 8-3-6 27
8 Korona II Kielce 17 6-6-5 24
9 Wisłoka Dębica 17 6-5-6 23
10 Podlasie Biała Podlaska 17 5-7-5 22
11 Chełmianka Chełm 17 5-4-8 19
12 Sokół Sieniawa 17 5-3-9 18
13 Lublinianka Lublin 17 5-1-11 16
14 Podhale Nowy Targ 17 4-4-9 16
15 Czarni Połaniec 17 5-1-11 16
16 Unia Tarnów 17 4-4-9 16
17 KS Wiązownica 17 3-4-10 13
18 Wisła Sandomierz 17 3-3-11 12

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Cracovia II 0 km 0
Unia Tarnów 0 km 0
Wieczysta Kraków 0 km 0
Korona II Kielce 0 km 0
Czarni Połaniec 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Podlasie Biała Podlaska 0 km 0
Orlęta Radzyń Podlaski 0 km 0
Wisła Sandomierz 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3418) » 1938fc (1579)
» Vielitz44 (1397) » Filip kacper k. (1286)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (992)
» Kamil (849) » Rafix (768)
» Misio (722) » Adams (671)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy


Losowe galerie

STAL - Tur Turek (1:0)
2008-04-25
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 65 801 razy
Stal Mielec - STAL (0:1)
2014-03-23
Ilość zdjęć: 54
Wyświetleń: 146 804 razy
Odra Opole - STAL (:)
1998-00-00
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 1 555 razy
STAL - Odra Opole (1:1)
2007-04-01
Ilość zdjęć: 12
Wyświetleń: 40 611 razy
Osób Online: 52 / Czas gen. strony: 0.01017
Ping your blog, website, or RSS feed for Free Copyright © 1999-2013 by Stalowka.PL

Four season houses. | Taxi Stalowa Wola |