Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Hutnik Kraków - STAL 2 : 2

Hutnik Kraków - STAL  2 : 2

Stalówka remisuje w Krakowie 2 : 2.
Cieszy przynajmniej to, że w konću strzelili jakieś bramki.

Jeśli tyczy sie wyników podawanych w komentarzach i w księdze gości to za chwilę ci ŻARTOWNISIE dostaną BANA.

Komentarze (25)

~fanatyk | 2004-04-8 17:57

KURDE 2:2 NIBY REMIS NA WYJEŹDZIE TO "ZWYCIĘSTWO" ALE...
CIESZĄ BRAMKI SMUTEK ŻE NIE MA ZWYCIĘSTWA...

~Kibic | 2004-04-8 18:01

W końcu nasi piłkarze przełamali niemoc strzelacka strzelajc 2 bramki ...wynik w sumie powinien cieszyc ale mozna zadac pytanie ...Nie można było strzelic bramek w meczach z Siarką i Motorem ...pewnie mozna by było ale sie nie dało ...mam nadzieje,że w nastepnym meczu w koncu nasi piłkarze zaznają smaku zwyciestwa ...a tak apropo Hutnik co wy chcieliscie pokazac atakowac nas ?????

~flex | 2004-04-8 18:27

po przegranej z Motorem 0-2 remis z Hutnikiem nie jest zły... a najwazniejsze ze są bramki :)

~Tomek | 2004-04-8 19:16

Ciekawe czy nasza drużyna poradzi sobie ze Staszowem??

~damianek | 2004-04-8 19:25

wkoncu STALOWKA strzelila bramki jestem bardzo zadowolony z tego 1 pkt.mam nadzieje że ze staszowem pokusi sie o 3 pkt.

~melon | 2004-04-8 19:34

ciekawy jestem ile ten remis kosztował kwiecińskiego. ale to nie ważne to nie moje pieniądze ważne żę są punkty!!!!!

~lol | 2004-04-8 20:12

nie wiem czy ktoś słyszał ale ożóg strzelił bramkę dla staszowa

~siarkowiec | 2004-04-8 20:43

Siarka u siebie zremisowała z rezerwami Wisły Kraków 0:0

~tomeks | 2004-04-8 20:58

Mecz Resovii :
Polonia Przemyśl 4-2 Resovia Rzeszów :(

Mecz Rakowa :
Górnik II Zabrze 1-0 Raków Częstochowa :(

~kilaw | 2004-04-8 21:02

byl ktos w krakowie??
npiszczie ile osob itd

~kibic | 2004-04-8 21:15

Melon daj se siana z takimi textami że wynik jest kupiony!! Denerwoja mnie tacy ludzie ktorzy wszystko wiedza najlepiej!! Ciesz sie z wyniku a nie szukaj sensacji!!

~adam bury | 2004-04-8 21:25

hej stal

~HKS | 2004-04-8 23:15

Cieszcie się cwele że pyty was obstawiły bo byście taki wpierdól dostali...Byście tam fruwali po tym sektorze...Frajerzy ze Stali

~Qlimax | 2004-04-8 23:22

Nas W Krakowie 40, nic wiecej nie podaje trzeba bylo sie tam samemu zjawic i zobaczyc sa, a bylo co ogladac.

P.S. Moglismy wygrac 3:2 :// szkoda..

~Qlimax | 2004-04-8 23:24

A ty " Kibic " jak mozesz pisac o godzinie 18:01 " Hunitk co chcielicie pokazac atakujac nas " ciebie chyba nie atakowali bo siedziales w domu. Do zobaczenia w srode w Staszowie.

~Kamil | 2004-04-9 07:52

Siara najlepsza jest stal do dupy siara najlepsza stal stal skurwielec

~ZKS | 2004-04-9 08:04

siara siara kurwa stara czwarta liga czwarta liga tarnobrzeg !!!!

~PW | 2004-04-9 09:15

"HKS" nienapinaj sie tak, przed kompem każdy może, udowodnij swą przydatność na ulicy albo stadionie przeciwnika a nie na jego stronie www

HUTNIK PANY KLUB KOCHANY

~melon | 2004-04-9 09:29

do kibica . Co ty gościu wiesz wystarczy zobaczyć na tabelę i jak było gorąco w naszej stalówce po przegranej z motorem żeby wiedzieć że Stalówka nie mogła tam przegrać mając w przyszłości mecz ze staszowem . nie dziwią cie szczelone bramki w takich okolicznościach pod koniec meczu z karnego a następna 5 min pozniej. z 2:0 zeby sie podnieś to wielka sztuka !!!!! Ale ja nie mam nic przeciwko szkoda że stalówka nie wygrała ale punkt to punkt!!! teraz jebnąć staszów z SZarowskim na czele !!!!!!!!!!!!!!!!!!! do boju STALÓWKA!!!!!!!

~tomeks | 2004-04-9 09:34

Mam pytanie :-) Będą fotki z meczu z Hutnikiem ??

~ziomal | 2004-04-9 10:39

brawo chlopcy, pierwszy bramki w sezonie - teraz bedzie tlyko lepiej :P

~Marek | 2004-04-9 11:13

Ciekawe czego Staszów nie moze wygrac meczu w tej rundzie zastanawiajace!! Batugowski opamietaj sie w pore bo sie znajdziesz w 4 lidze !!!

~Melon2 | 2004-04-9 14:00

Melon mam wrażenie że żal ci dupe ściska i jesteś jednym z tych cwelów a zresztą sam wiesz o kogo chodzi.Wieśniaku

~Hutnik NH!!! | 2004-04-9 20:37

HKS wyluzuj co ty kurwa chcesz udowodnic tym wpisem ???????TYLKO HUTNIK!!!!!!!!!!!!!!!

~Marcin | 2004-04-9 20:40

nie moglem przyjsc na zbiorke bo mialem bardzo wazne spotkanie mozecie napisac ci co byli czemu nie doszla do walki??bo podobno umawialiscie sie tak slyszalem jestem ciekawy napiszcie!!!!

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Cracovia II

Stal Stalowa Wola             Cracovia II
2023-03-04, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Lublinianka Lublin

Stal Stalowa Wola             Lublinianka Lublin

3 : 1

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 ŁKS Łagów 17 11-4-2 37
2 Avia Świdnik 17 10-5-2 35
3 Wieczysta Kraków 17 10-4-3 34
4 Stal Stalowa Wola 17 11-1-5 34
5 Cracovia II 17 10-3-4 33
6 Orlęta Radzyń Podlaski 17 10-2-5 32
7 KSZO Ostrowiec Św 17 8-3-6 27
8 Korona II Kielce 17 6-6-5 24
9 Wisłoka Dębica 17 6-5-6 23
10 Podlasie Biała Podlaska 17 5-7-5 22
11 Chełmianka Chełm 17 5-4-8 19
12 Sokół Sieniawa 17 5-3-9 18
13 Lublinianka Lublin 17 5-1-11 16
14 Podhale Nowy Targ 17 4-4-9 16
15 Czarni Połaniec 17 5-1-11 16
16 Unia Tarnów 17 4-4-9 16
17 KS Wiązownica 17 3-4-10 13
18 Wisła Sandomierz 17 3-3-11 12

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Cracovia II 0 km 0
Unia Tarnów 0 km 0
Wieczysta Kraków 0 km 0
Korona II Kielce 0 km 0
Czarni Połaniec 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Podlasie Biała Podlaska 0 km 0
Orlęta Radzyń Podlaski 0 km 0
Wisła Sandomierz 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3418) » 1938fc (1579)
» Vielitz44 (1397) » Filip kacper k. (1286)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (992)
» Kamil (849) » Rafix (768)
» Misio (722) » Adams (671)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Tłoki Gorzyce (5:0)
2005-06-11
Ilość zdjęć: 51
Wyświetleń: 172 000 razy
STAL - Wigry Suwałki (0:2)
2014-05-03
Ilość zdjęć: 23
Wyświetleń: 59 157 razy
Hutnik Kraków - STAL (2:2)
2004-04-08
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 8 372 razy
Podbeskidzie BB - STAL (0:1)
2007-11-10
Ilość zdjęć: 16
Wyświetleń: 60 573 razy
Osób Online: 27 / Czas gen. strony: 0.02806