Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Artur Chyła: Wiadomo za co odpowiadamy

Artur Chyła: Wiadomo za co odpowiadamy

Kilkanaście dni temu z posady opiekuna Stalówki zrezygnował Władysław Łach. Szybko znaleziono jego następce, Przemysława Cecherza. Jego asystentem został Artur Chyła. Trener znany w regionie z pracy w Sokole Nisko był mocno stremowany podczas inauguracyjnych zajęć.

 

Marzeniem Artura Chyły od dawna była praca w Stali Stalowa Wola. W końcu to marzenie się ziściło. Od sezonu 2009/2010 Chyła będzie drugim trenerem Stalówki. - Wrażenia na pewno są pozytywne. Na tym poziomie rozgrywkowym pracuję po raz pierwszy i bardzo się z tego cieszę, że w końcu mam okazję trenować z dużą ilością osób, bo tak zawsze wiadomo, że w czwartej lidze czy w klasie okręgowej bywało różnie. Z taką ilością osób można już coś zrobić. A co do przyszłości - widać było na pierwszym treningu, że charakter pierwszego trenera i mój jest podobny. Myślę, że coś z tego wyjdzie. Wszystko zależy od tego, co będziemy mieli, jaki materiał ludzki. Wiadomo za co odpowiadamy - za wynik - powiedział portalowi SportoweFakty.pl Chyła.

 

Na pierwszych zajęciach byli w większości gracze z dawnego składu i wychowankowie, którzy byli wypożyczeni. Pojawił się też awizowany wcześniej zawodnik z Ukrainy Igor Mihałewskyj, który zrobił wrażenie na Chyle. Debiut nowego drugiego trenera był okraszony mocną tremą. - Większy stres był w szatni, niż na boisku. Na boisku mogłem być sobą, a w szatni nie bardzo. Ale powoli. Na treningu będzie Jabłoński i Damian Juda. Tych dwóch zawodników na razie. Igor Mihałewskyj zrobił na mnie wrażenie - dodaje.

 

Jak podkreśla Chyła wszyscy z piłkarzy zaczynają z czystym kontem. Asystent Przemysława Cecherza wie, na czym będą polegały jego obowiązki, a także deklaruje dużą pomoc dla nowego opiekuna jedynego przedstawiciela Podkarpacia w pierwszej lidze. - Każdy ma białą kartę. Przyjdą sparingi i pewni ludzie się dogadają, a inni nie. Coś tam będziemy próbowali budować. Zobaczymy w środę na treningu ilu będzie zawodników. Będę starał się pomagać we wszystkim, w prowadzeniu treningów, w doborze zawodników i w taktyce - kończy Chyła.

 

źródło:sportowefakty.pl
 

Komentarze (17)

19ssw38 | 2009-07-1 14:32

"Coś tam będziemy próbowali budować."

pozdro...

Suawek | 2009-07-1 15:29

Cebula w kadrze GieKSy na obóz w Rybniku-Kamieniu:
» http://www.90minut.pl/news/96/news96.....

Piorko | 2009-07-1 16:15

jak tak dalej pójdzie to uciekną nam wszyscy. Rozmowy miały byc w czwartek i co ?

no tak były,ale jakie tego efekty, większość piłkarzy twierdzi że nie bylo żadnych konkretów.
co oni qwa odpier dalają

Piorko | 2009-07-1 16:15

sorki rozmowy były we wtorek (pomyłka)

Piotrek | 2009-07-1 17:05

Sprzedam koszulkę Stalówki Regio, zielona, sprzed roku, rozmiar M.
Cena - 50 zł.
Kontakt - gg: 9519398 (pisać nawet jak niedostępny, często jestem na niewidocznym).

Magic | 2009-07-1 17:39

Rozmowy mialy być... lecz nasz najlepszy z najlepszych szlage wział sobie akurat teraz urlop... bez komentarza.

Heniekmotyka | 2009-07-1 18:55

ja tez sprzedam koszulke lekko znoszoną

Mystery69 | 2009-07-1 20:47

Artut Chyła Artur. Bardzo mi miło powitać tak wspianiałego trenera w naszym klubie. Na to czekałem ja jak i inni kibice. w końcu ktoś dobry w swoim fachu!!!!!!!

Demon87 | 2009-07-1 20:58

bardzo dobrze,że Chyła został trenerem.

Hutnicza | 2009-07-1 21:24

Chyba nie mówicie poważnie,tylko się nabijacie.Bo jak chcecie wiedziec całe to szambo i burdel w klubie zaczał się jak zwykle znów od wielkiego biznesa Tadka,ktory dał pewne warunki.Giermek jego na asystenta,pierwszym ma byc tani i młody,a Władek out.Takie były jedne z jego warunków i na razie mu sie to udało wszystko rozpieprzyć.Zobaczym y tylko na jak długo znów będzie chciał pobawic się tymi zabawkami.Znając życie i jego słomiany zapał,to w zimie będziemy szukac nowych trenerów i zawodników,zobaczyci e.Ale wtedy moze być już za pózno.Szczęscie moze się od Nas odwrócić.

Demon87 | 2009-07-1 22:00

ciekawe czy można dowiedziec sie IP kolesia o nicku "Hutnicza"?

Maxtor84 | 2009-07-1 22:37

no ale jak mają nasi piłkarze nie szukać sobie innych klubów skoro sami nie wiedzą na czym stoją a tera jest najgorętszy okres transferów a nasz dyrektorek wziął sobie urlop ,,,,, jaja

Stachu | 2009-07-2 00:11

Ja bym się wstrzymał z pochwałami, czy krytyką jeszcze. Poprowadzili raptem może ze 2 treningi i trudno jest ocenić to, jak będzie wyglądała przyszłość. Poczekajmy. A co do Kwiecińskiego, to słyszałem plotki, że znowu zainteresował się Stalówką, ale to już będzie z 5 czy 6 raz, i za każdym razem nic z tego nie wychodziło. A co do dyrektorka, to nie dziwcie się, że pojechał sobie. Tak się spracował biedaczysko w ostatnim sezonie, że urlopik ma zasłużony. Żal. A podpisywanie umów zostawil Kaczmarskiemu, który nie ma o tym pojęcia, więc chyba poczeka sobie, aż wróci nasz cudotwórca i podpisze umowy. Ale to tylko u nas takie rzeczy. Okres transferowy w pełni, wszystkie kluby podpisują umowy z nowymi, czy starymi graczami, ale nie u nas. U nas ważniejszy jest urlop. Tylko, że urlop mógł sobie wziąść w sierpniu, po tym jak załatwi się najważniejsze sprawy kadrowe w klubie. Wakacje nie trwają 1 miesiąc. Ale u nas zawsze jest na odrwót, ale może jakoś to będzie, choć na szczęscie już też liczyć w przyszłym sezonie nie możemy. Nie ma już raczej takich drużyn, które mogą wylecieć za kupczenie (ale kto to może wiedzieć), czy nie dociągną do końca sezonu. Trzeba nam wzmocnień, a nie kopaczy z 5 ligi, których wciska nam Chyła. W tej kwestii tak przeczuwałem, że zamiast jakiś poważnych graczy, będziemy mieli kandydatów do gry, którzy w poprzednim sezonie grali 3 ligi niżej. już w ostatnim sezonie, to przerabaliśmy w rundzie jesiennej. I jak to wyglądało to chyba nie muszę przypominać.

Kibic | 2009-07-2 00:28

Strona zmodyfikowana niezle:PPPPP

Frytkownic | 2009-07-2 09:34

Artur Chyła wlasciwy człowiek na własciwym miejscu.Bardzo sie ucieszyłem ze w Stali trenują utalentowani Juda,Sałek,Myszka i mam nadzieje ze dojdzie Marek Drozd i Łukasz Stręciwilk, to jest przyszłosc naszego klubu,wychowankowie co wiedzą honor i ojczyzna?? mają grać bo tu sie wychowali i chwalmy co nasze,

Adm.t. | 2009-07-2 09:39

Frytkownic - tak brawo. I dostawać po 10-0 od każdego zespołu. Nic nikomu nie ujmując oni nie dadzą rady w I lidze. A z Drozdem to sie uśmiałem, że hej! :| Zresztą pisałem już o tym, że potrzebna jest II drużyna.. miała być fuzja z Retmanem i cisza od roku..

Stalofka | 2009-07-2 16:14

a ja wam powiem - CHYŁA TO BARDZO DOBRY TRENER, 100 LEPSZY OD KIJAKA

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Górnik Łęczna - Stal Stalowa Wola

Górnik Łęczna             Stal Stalowa Wola
2018-10-27, godz. 19:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Znicz Pruszków - Stal Stalowa Wola

Znicz Pruszków             Stal Stalowa Wola

0 : 2

    
Adrian Dziubiński 31 (k) Sebastian Łętocha 65
Sędzia: Grzegorz Kawałko (Białystok)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 14 10-3-1 33
2 Elana Toruń 13 8-4-1 28
3 GKS Bełchatów 14 7-5-2 26
4 Olimpia Grudziądz 14 7-3-4 24
5 Stal Stalowa Wola 15 7-2-6 23
6 Radomiak Radom 13 6-3-4 21
7 Znicz Pruszków 15 5-6-4 21
8 Górnik Łęczna 14 5-5-4 20
9 Siarka Tarnobrzeg 14 5-3-6 18
10 Ruch Chorzów 13 4-5-4 17
11 Błękitni Stargard Szcz. 13 5-2-6 17
12 Gryf Wejherowo 14 4-4-6 16
13 Pogoń Siedlce 14 4-3-7 15
14 ROW 1964 Rybnik 14 3-6-5 15
15 Resovia Rzeszów 14 3-5-6 14
16 Olimpia Elbląg 14 4-1-9 13
17 Skra Częstochowa 14 3-2-9 11
18 Rozwój Katowice 14 2-4-8 10

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-10-27 Górnik Łę.. - STAL
2018-11-04 STAL - Gryf Wejherowo
2018-11-10 STAL - ROW 1964 Ryb..
2018-11-17 Resovia Rzes.. - STAL
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1245) » Vielitz44 (806)
» Fanatyk38 (646) » Kamilosss (385)
» Koko (368) » Slim1938 (362)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (293) » Daro (290)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Widzew Łódź (0:0)
2009-04-25
Ilość zdjęć: 37
Wyświetleń: 114 933 razy
STAL - ŁKS Łódź (2:0)
2002-08-03
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 5 352 razy
Tłoki Gorzyce - STAL (1:1)
2005-04-09
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 11 027 razy
Świt Nowy Dwór M. - STAL (0:2)
2014-06-01
Ilość zdjęć: 19
Wyświetleń: 13 499 razy
Osób Online: 21 / Czas gen. strony: 0.04412