Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Artur Chyła: Wiadomo za co odpowiadamy

Artur Chyła: Wiadomo za co odpowiadamy

Kilkanaście dni temu z posady opiekuna Stalówki zrezygnował Władysław Łach. Szybko znaleziono jego następce, Przemysława Cecherza. Jego asystentem został Artur Chyła. Trener znany w regionie z pracy w Sokole Nisko był mocno stremowany podczas inauguracyjnych zajęć.

 

Marzeniem Artura Chyły od dawna była praca w Stali Stalowa Wola. W końcu to marzenie się ziściło. Od sezonu 2009/2010 Chyła będzie drugim trenerem Stalówki. - Wrażenia na pewno są pozytywne. Na tym poziomie rozgrywkowym pracuję po raz pierwszy i bardzo się z tego cieszę, że w końcu mam okazję trenować z dużą ilością osób, bo tak zawsze wiadomo, że w czwartej lidze czy w klasie okręgowej bywało różnie. Z taką ilością osób można już coś zrobić. A co do przyszłości - widać było na pierwszym treningu, że charakter pierwszego trenera i mój jest podobny. Myślę, że coś z tego wyjdzie. Wszystko zależy od tego, co będziemy mieli, jaki materiał ludzki. Wiadomo za co odpowiadamy - za wynik - powiedział portalowi SportoweFakty.pl Chyła.

 

Na pierwszych zajęciach byli w większości gracze z dawnego składu i wychowankowie, którzy byli wypożyczeni. Pojawił się też awizowany wcześniej zawodnik z Ukrainy Igor Mihałewskyj, który zrobił wrażenie na Chyle. Debiut nowego drugiego trenera był okraszony mocną tremą. - Większy stres był w szatni, niż na boisku. Na boisku mogłem być sobą, a w szatni nie bardzo. Ale powoli. Na treningu będzie Jabłoński i Damian Juda. Tych dwóch zawodników na razie. Igor Mihałewskyj zrobił na mnie wrażenie - dodaje.

 

Jak podkreśla Chyła wszyscy z piłkarzy zaczynają z czystym kontem. Asystent Przemysława Cecherza wie, na czym będą polegały jego obowiązki, a także deklaruje dużą pomoc dla nowego opiekuna jedynego przedstawiciela Podkarpacia w pierwszej lidze. - Każdy ma białą kartę. Przyjdą sparingi i pewni ludzie się dogadają, a inni nie. Coś tam będziemy próbowali budować. Zobaczymy w środę na treningu ilu będzie zawodników. Będę starał się pomagać we wszystkim, w prowadzeniu treningów, w doborze zawodników i w taktyce - kończy Chyła.

 

źródło:sportowefakty.pl
 

Komentarze (17)

19ssw38 | 2009-07-1 14:32

"Coś tam będziemy próbowali budować."

pozdro...

Suawek | 2009-07-1 15:29

Cebula w kadrze GieKSy na obóz w Rybniku-Kamieniu:
» http://www.90minut.pl/news/96/news96.....

Piorko | 2009-07-1 16:15

jak tak dalej pójdzie to uciekną nam wszyscy. Rozmowy miały byc w czwartek i co ?

no tak były,ale jakie tego efekty, większość piłkarzy twierdzi że nie bylo żadnych konkretów.
co oni qwa odpier dalają

Piorko | 2009-07-1 16:15

sorki rozmowy były we wtorek (pomyłka)

Piotrek | 2009-07-1 17:05

Sprzedam koszulkę Stalówki Regio, zielona, sprzed roku, rozmiar M.
Cena - 50 zł.
Kontakt - gg: 9519398 (pisać nawet jak niedostępny, często jestem na niewidocznym).

Magic | 2009-07-1 17:39

Rozmowy mialy być... lecz nasz najlepszy z najlepszych szlage wział sobie akurat teraz urlop... bez komentarza.

Heniekmotyka | 2009-07-1 18:55

ja tez sprzedam koszulke lekko znoszoną

Mystery69 | 2009-07-1 20:47

Artut Chyła Artur. Bardzo mi miło powitać tak wspianiałego trenera w naszym klubie. Na to czekałem ja jak i inni kibice. w końcu ktoś dobry w swoim fachu!!!!!!!

Demon87 | 2009-07-1 20:58

bardzo dobrze,że Chyła został trenerem.

Hutnicza | 2009-07-1 21:24

Chyba nie mówicie poważnie,tylko się nabijacie.Bo jak chcecie wiedziec całe to szambo i burdel w klubie zaczał się jak zwykle znów od wielkiego biznesa Tadka,ktory dał pewne warunki.Giermek jego na asystenta,pierwszym ma byc tani i młody,a Władek out.Takie były jedne z jego warunków i na razie mu sie to udało wszystko rozpieprzyć.Zobaczym y tylko na jak długo znów będzie chciał pobawic się tymi zabawkami.Znając życie i jego słomiany zapał,to w zimie będziemy szukac nowych trenerów i zawodników,zobaczyci e.Ale wtedy moze być już za pózno.Szczęscie moze się od Nas odwrócić.

Demon87 | 2009-07-1 22:00

ciekawe czy można dowiedziec sie IP kolesia o nicku "Hutnicza"?

Maxtor84 | 2009-07-1 22:37

no ale jak mają nasi piłkarze nie szukać sobie innych klubów skoro sami nie wiedzą na czym stoją a tera jest najgorętszy okres transferów a nasz dyrektorek wziął sobie urlop ,,,,, jaja

Stachu | 2009-07-2 00:11

Ja bym się wstrzymał z pochwałami, czy krytyką jeszcze. Poprowadzili raptem może ze 2 treningi i trudno jest ocenić to, jak będzie wyglądała przyszłość. Poczekajmy. A co do Kwiecińskiego, to słyszałem plotki, że znowu zainteresował się Stalówką, ale to już będzie z 5 czy 6 raz, i za każdym razem nic z tego nie wychodziło. A co do dyrektorka, to nie dziwcie się, że pojechał sobie. Tak się spracował biedaczysko w ostatnim sezonie, że urlopik ma zasłużony. Żal. A podpisywanie umów zostawil Kaczmarskiemu, który nie ma o tym pojęcia, więc chyba poczeka sobie, aż wróci nasz cudotwórca i podpisze umowy. Ale to tylko u nas takie rzeczy. Okres transferowy w pełni, wszystkie kluby podpisują umowy z nowymi, czy starymi graczami, ale nie u nas. U nas ważniejszy jest urlop. Tylko, że urlop mógł sobie wziąść w sierpniu, po tym jak załatwi się najważniejsze sprawy kadrowe w klubie. Wakacje nie trwają 1 miesiąc. Ale u nas zawsze jest na odrwót, ale może jakoś to będzie, choć na szczęscie już też liczyć w przyszłym sezonie nie możemy. Nie ma już raczej takich drużyn, które mogą wylecieć za kupczenie (ale kto to może wiedzieć), czy nie dociągną do końca sezonu. Trzeba nam wzmocnień, a nie kopaczy z 5 ligi, których wciska nam Chyła. W tej kwestii tak przeczuwałem, że zamiast jakiś poważnych graczy, będziemy mieli kandydatów do gry, którzy w poprzednim sezonie grali 3 ligi niżej. już w ostatnim sezonie, to przerabaliśmy w rundzie jesiennej. I jak to wyglądało to chyba nie muszę przypominać.

Kibic | 2009-07-2 00:28

Strona zmodyfikowana niezle:PPPPP

Frytkownic | 2009-07-2 09:34

Artur Chyła wlasciwy człowiek na własciwym miejscu.Bardzo sie ucieszyłem ze w Stali trenują utalentowani Juda,Sałek,Myszka i mam nadzieje ze dojdzie Marek Drozd i Łukasz Stręciwilk, to jest przyszłosc naszego klubu,wychowankowie co wiedzą honor i ojczyzna?? mają grać bo tu sie wychowali i chwalmy co nasze,

Adm.t. | 2009-07-2 09:39

Frytkownic - tak brawo. I dostawać po 10-0 od każdego zespołu. Nic nikomu nie ujmując oni nie dadzą rady w I lidze. A z Drozdem to sie uśmiałem, że hej! :| Zresztą pisałem już o tym, że potrzebna jest II drużyna.. miała być fuzja z Retmanem i cisza od roku..

Stalofka | 2009-07-2 16:14

a ja wam powiem - CHYŁA TO BARDZO DOBRY TRENER, 100 LEPSZY OD KIJAKA

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Podhale Nowy Targ

Stal Stalowa Wola             Podhale Nowy Targ
2022-10-02, godz. 16:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Czarni Połaniec - Stal Stalowa Wola

Czarni Połaniec             Stal Stalowa Wola

0 : 3

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Cracovia II 9 6-3-0 21
2 Wieczysta Kraków 9 5-3-1 18
3 ŁKS Łagów 9 5-3-1 18
4 Orlęta Radzyń Podlaski 9 5-2-2 17
5 Avia Świdnik 9 4-4-1 16
6 Stal Stalowa Wola 9 5-1-3 16
7 Korona II Kielce 9 4-4-1 16
8 KSZO Ostrowiec Św 9 4-2-3 14
9 Sokół Sieniawa 9 4-1-4 13
10 Podhale Nowy Targ 9 3-3-3 12
11 Chełmianka Chełm 9 3-2-4 11
12 Podlasie Biała Podlaska 9 2-5-2 11
13 Wisłoka Dębica 9 3-2-4 11
14 Wisła Sandomierz 9 2-2-5 8
15 Lublinianka Lublin 9 2-1-6 7
16 Unia Tarnów 9 2-0-7 6
17 KS Wiązownica 9 1-1-7 4
18 Czarni Połaniec 9 1-1-7 4

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Cracovia II 0 km 0
Unia Tarnów 0 km 0
Wieczysta Kraków 0 km 0
Korona II Kielce 0 km 0
Czarni Połaniec 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3418) » 1938fc (1579)
» Vielitz44 (1397) » Filip kacper k. (1286)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (992)
» Kamil (849) » Rafix (768)
» Misio (722) » Adams (671)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Legionovia Legionowo (1:1)
2017-05-13
Ilość zdjęć: 38
Wyświetleń: 60 902 razy
Hutnik Kraków - STAL (1:1)
2006-04-12
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 15 368 razy
STAL - Wisła Puławy (1:0)
2015-08-26
Ilość zdjęć: 48
Wyświetleń: 100 859 razy
Concordia Elbląg - STAL (0:2)
2014-05-21
Ilość zdjęć: 12
Wyświetleń: 27 220 razy
Osób Online: 13 / Czas gen. strony: 0.0124