Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Artur Chyła: Wiadomo za co odpowiadamy

Artur Chyła: Wiadomo za co odpowiadamy

Kilkanaście dni temu z posady opiekuna Stalówki zrezygnował Władysław Łach. Szybko znaleziono jego następce, Przemysława Cecherza. Jego asystentem został Artur Chyła. Trener znany w regionie z pracy w Sokole Nisko był mocno stremowany podczas inauguracyjnych zajęć.

 

Marzeniem Artura Chyły od dawna była praca w Stali Stalowa Wola. W końcu to marzenie się ziściło. Od sezonu 2009/2010 Chyła będzie drugim trenerem Stalówki. - Wrażenia na pewno są pozytywne. Na tym poziomie rozgrywkowym pracuję po raz pierwszy i bardzo się z tego cieszę, że w końcu mam okazję trenować z dużą ilością osób, bo tak zawsze wiadomo, że w czwartej lidze czy w klasie okręgowej bywało różnie. Z taką ilością osób można już coś zrobić. A co do przyszłości - widać było na pierwszym treningu, że charakter pierwszego trenera i mój jest podobny. Myślę, że coś z tego wyjdzie. Wszystko zależy od tego, co będziemy mieli, jaki materiał ludzki. Wiadomo za co odpowiadamy - za wynik - powiedział portalowi SportoweFakty.pl Chyła.

 

Na pierwszych zajęciach byli w większości gracze z dawnego składu i wychowankowie, którzy byli wypożyczeni. Pojawił się też awizowany wcześniej zawodnik z Ukrainy Igor Mihałewskyj, który zrobił wrażenie na Chyle. Debiut nowego drugiego trenera był okraszony mocną tremą. - Większy stres był w szatni, niż na boisku. Na boisku mogłem być sobą, a w szatni nie bardzo. Ale powoli. Na treningu będzie Jabłoński i Damian Juda. Tych dwóch zawodników na razie. Igor Mihałewskyj zrobił na mnie wrażenie - dodaje.

 

Jak podkreśla Chyła wszyscy z piłkarzy zaczynają z czystym kontem. Asystent Przemysława Cecherza wie, na czym będą polegały jego obowiązki, a także deklaruje dużą pomoc dla nowego opiekuna jedynego przedstawiciela Podkarpacia w pierwszej lidze. - Każdy ma białą kartę. Przyjdą sparingi i pewni ludzie się dogadają, a inni nie. Coś tam będziemy próbowali budować. Zobaczymy w środę na treningu ilu będzie zawodników. Będę starał się pomagać we wszystkim, w prowadzeniu treningów, w doborze zawodników i w taktyce - kończy Chyła.

 

źródło:sportowefakty.pl
 

Komentarze (17)

19ssw38 | 2009-07-1 14:32

"Coś tam będziemy próbowali budować."

pozdro...

Suawek | 2009-07-1 15:29

Cebula w kadrze GieKSy na obóz w Rybniku-Kamieniu:
» http://www.90minut.pl/news/96/news96.....

Piorko | 2009-07-1 16:15

jak tak dalej pójdzie to uciekną nam wszyscy. Rozmowy miały byc w czwartek i co ?

no tak były,ale jakie tego efekty, większość piłkarzy twierdzi że nie bylo żadnych konkretów.
co oni qwa odpier dalają

Piorko | 2009-07-1 16:15

sorki rozmowy były we wtorek (pomyłka)

Piotrek | 2009-07-1 17:05

Sprzedam koszulkę Stalówki Regio, zielona, sprzed roku, rozmiar M.
Cena - 50 zł.
Kontakt - gg: 9519398 (pisać nawet jak niedostępny, często jestem na niewidocznym).

Magic | 2009-07-1 17:39

Rozmowy mialy być... lecz nasz najlepszy z najlepszych szlage wział sobie akurat teraz urlop... bez komentarza.

Heniekmotyka | 2009-07-1 18:55

ja tez sprzedam koszulke lekko znoszoną

Mystery69 | 2009-07-1 20:47

Artut Chyła Artur. Bardzo mi miło powitać tak wspianiałego trenera w naszym klubie. Na to czekałem ja jak i inni kibice. w końcu ktoś dobry w swoim fachu!!!!!!!

Demon87 | 2009-07-1 20:58

bardzo dobrze,że Chyła został trenerem.

Hutnicza | 2009-07-1 21:24

Chyba nie mówicie poważnie,tylko się nabijacie.Bo jak chcecie wiedziec całe to szambo i burdel w klubie zaczał się jak zwykle znów od wielkiego biznesa Tadka,ktory dał pewne warunki.Giermek jego na asystenta,pierwszym ma byc tani i młody,a Władek out.Takie były jedne z jego warunków i na razie mu sie to udało wszystko rozpieprzyć.Zobaczym y tylko na jak długo znów będzie chciał pobawic się tymi zabawkami.Znając życie i jego słomiany zapał,to w zimie będziemy szukac nowych trenerów i zawodników,zobaczyci e.Ale wtedy moze być już za pózno.Szczęscie moze się od Nas odwrócić.

Demon87 | 2009-07-1 22:00

ciekawe czy można dowiedziec sie IP kolesia o nicku "Hutnicza"?

Maxtor84 | 2009-07-1 22:37

no ale jak mają nasi piłkarze nie szukać sobie innych klubów skoro sami nie wiedzą na czym stoją a tera jest najgorętszy okres transferów a nasz dyrektorek wziął sobie urlop ,,,,, jaja

Stachu | 2009-07-2 00:11

Ja bym się wstrzymał z pochwałami, czy krytyką jeszcze. Poprowadzili raptem może ze 2 treningi i trudno jest ocenić to, jak będzie wyglądała przyszłość. Poczekajmy. A co do Kwiecińskiego, to słyszałem plotki, że znowu zainteresował się Stalówką, ale to już będzie z 5 czy 6 raz, i za każdym razem nic z tego nie wychodziło. A co do dyrektorka, to nie dziwcie się, że pojechał sobie. Tak się spracował biedaczysko w ostatnim sezonie, że urlopik ma zasłużony. Żal. A podpisywanie umów zostawil Kaczmarskiemu, który nie ma o tym pojęcia, więc chyba poczeka sobie, aż wróci nasz cudotwórca i podpisze umowy. Ale to tylko u nas takie rzeczy. Okres transferowy w pełni, wszystkie kluby podpisują umowy z nowymi, czy starymi graczami, ale nie u nas. U nas ważniejszy jest urlop. Tylko, że urlop mógł sobie wziąść w sierpniu, po tym jak załatwi się najważniejsze sprawy kadrowe w klubie. Wakacje nie trwają 1 miesiąc. Ale u nas zawsze jest na odrwót, ale może jakoś to będzie, choć na szczęscie już też liczyć w przyszłym sezonie nie możemy. Nie ma już raczej takich drużyn, które mogą wylecieć za kupczenie (ale kto to może wiedzieć), czy nie dociągną do końca sezonu. Trzeba nam wzmocnień, a nie kopaczy z 5 ligi, których wciska nam Chyła. W tej kwestii tak przeczuwałem, że zamiast jakiś poważnych graczy, będziemy mieli kandydatów do gry, którzy w poprzednim sezonie grali 3 ligi niżej. już w ostatnim sezonie, to przerabaliśmy w rundzie jesiennej. I jak to wyglądało to chyba nie muszę przypominać.

Kibic | 2009-07-2 00:28

Strona zmodyfikowana niezle:PPPPP

Frytkownic | 2009-07-2 09:34

Artur Chyła wlasciwy człowiek na własciwym miejscu.Bardzo sie ucieszyłem ze w Stali trenują utalentowani Juda,Sałek,Myszka i mam nadzieje ze dojdzie Marek Drozd i Łukasz Stręciwilk, to jest przyszłosc naszego klubu,wychowankowie co wiedzą honor i ojczyzna?? mają grać bo tu sie wychowali i chwalmy co nasze,

Adm.t. | 2009-07-2 09:39

Frytkownic - tak brawo. I dostawać po 10-0 od każdego zespołu. Nic nikomu nie ujmując oni nie dadzą rady w I lidze. A z Drozdem to sie uśmiałem, że hej! :| Zresztą pisałem już o tym, że potrzebna jest II drużyna.. miała być fuzja z Retmanem i cisza od roku..

Stalofka | 2009-07-2 16:14

a ja wam powiem - CHYŁA TO BARDZO DOBRY TRENER, 100 LEPSZY OD KIJAKA

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard Szcz.

Stal Stalowa Wola             Błękitni Stargard Szcz.
2019-03-02, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola

Widzew Łódź             Stal Stalowa Wola

0 : 0

    
Sędzia: Damian Sylwestrzak (Wrocław)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 21 12-5-4 41
2 Widzew Łódź 20 11-6-3 39
3 Elana Toruń 21 9-9-3 36
4 GKS Bełchatów 21 9-9-3 36
5 Górnik Łęczna 21 9-7-5 34
6 Olimpia Grudziądz 21 9-4-8 31
7 Stal Stalowa Wola 21 9-4-8 31
8 Resovia Rzeszów 20 8-5-7 29
9 Skra Częstochowa 21 8-4-9 28
10 Znicz Pruszków 21 7-6-8 27
11 Gryf Wejherowo 21 7-5-9 26
12 Ruch Chorzów 21 6-7-8 25
13 Błękitni Stargard Szcz. 21 7-3-11 24
14 Pogoń Siedlce 21 6-5-10 23
15 Rozwój Katowice 21 5-6-10 21
16 Siarka Tarnobrzeg 20 6-3-11 21
17 ROW 1964 Rybnik 20 3-9-8 18
18 Olimpia Elbląg 19 4-5-10 17

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1248) » Vielitz44 (827)
» Fanatyk38 (652) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (368)
» Stalowiak1938 (329) » Jaszczur (296)
» Zatorze (296) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Sandecja Nowy Sącz (3:1)
2005-10-07
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 5 287 razy
STAL - Stal Rzeszów (0:0)
2004-03-20
Ilość zdjęć: 29
Wyświetleń: 35 455 razy
Wisła Płock - STAL (2:0)
2013-05-08
Ilość zdjęć: 14
Wyświetleń: 20 560 razy
STAL - Radomiak Radom (1:1)
2014-06-08
Ilość zdjęć: 33
Wyświetleń: 16 512 razy
Osób Online: 21 / Czas gen. strony: 0.03872