Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Artur Chyła: Wiadomo za co odpowiadamy

Artur Chyła: Wiadomo za co odpowiadamy

Kilkanaście dni temu z posady opiekuna Stalówki zrezygnował Władysław Łach. Szybko znaleziono jego następce, Przemysława Cecherza. Jego asystentem został Artur Chyła. Trener znany w regionie z pracy w Sokole Nisko był mocno stremowany podczas inauguracyjnych zajęć.

 

Marzeniem Artura Chyły od dawna była praca w Stali Stalowa Wola. W końcu to marzenie się ziściło. Od sezonu 2009/2010 Chyła będzie drugim trenerem Stalówki. - Wrażenia na pewno są pozytywne. Na tym poziomie rozgrywkowym pracuję po raz pierwszy i bardzo się z tego cieszę, że w końcu mam okazję trenować z dużą ilością osób, bo tak zawsze wiadomo, że w czwartej lidze czy w klasie okręgowej bywało różnie. Z taką ilością osób można już coś zrobić. A co do przyszłości - widać było na pierwszym treningu, że charakter pierwszego trenera i mój jest podobny. Myślę, że coś z tego wyjdzie. Wszystko zależy od tego, co będziemy mieli, jaki materiał ludzki. Wiadomo za co odpowiadamy - za wynik - powiedział portalowi SportoweFakty.pl Chyła.

 

Na pierwszych zajęciach byli w większości gracze z dawnego składu i wychowankowie, którzy byli wypożyczeni. Pojawił się też awizowany wcześniej zawodnik z Ukrainy Igor Mihałewskyj, który zrobił wrażenie na Chyle. Debiut nowego drugiego trenera był okraszony mocną tremą. - Większy stres był w szatni, niż na boisku. Na boisku mogłem być sobą, a w szatni nie bardzo. Ale powoli. Na treningu będzie Jabłoński i Damian Juda. Tych dwóch zawodników na razie. Igor Mihałewskyj zrobił na mnie wrażenie - dodaje.

 

Jak podkreśla Chyła wszyscy z piłkarzy zaczynają z czystym kontem. Asystent Przemysława Cecherza wie, na czym będą polegały jego obowiązki, a także deklaruje dużą pomoc dla nowego opiekuna jedynego przedstawiciela Podkarpacia w pierwszej lidze. - Każdy ma białą kartę. Przyjdą sparingi i pewni ludzie się dogadają, a inni nie. Coś tam będziemy próbowali budować. Zobaczymy w środę na treningu ilu będzie zawodników. Będę starał się pomagać we wszystkim, w prowadzeniu treningów, w doborze zawodników i w taktyce - kończy Chyła.

 

źródło:sportowefakty.pl
 

Komentarze (17)

19ssw38 | 2009-07-1 14:32

"Coś tam będziemy próbowali budować."

pozdro...

Suawek | 2009-07-1 15:29

Cebula w kadrze GieKSy na obóz w Rybniku-Kamieniu:
» http://www.90minut.pl/news/96/news96.....

Piorko | 2009-07-1 16:15

jak tak dalej pójdzie to uciekną nam wszyscy. Rozmowy miały byc w czwartek i co ?

no tak były,ale jakie tego efekty, większość piłkarzy twierdzi że nie bylo żadnych konkretów.
co oni qwa odpier dalają

Piorko | 2009-07-1 16:15

sorki rozmowy były we wtorek (pomyłka)

Piotrek | 2009-07-1 17:05

Sprzedam koszulkę Stalówki Regio, zielona, sprzed roku, rozmiar M.
Cena - 50 zł.
Kontakt - gg: 9519398 (pisać nawet jak niedostępny, często jestem na niewidocznym).

Magic | 2009-07-1 17:39

Rozmowy mialy być... lecz nasz najlepszy z najlepszych szlage wział sobie akurat teraz urlop... bez komentarza.

Heniekmotyka | 2009-07-1 18:55

ja tez sprzedam koszulke lekko znoszoną

Mystery69 | 2009-07-1 20:47

Artut Chyła Artur. Bardzo mi miło powitać tak wspianiałego trenera w naszym klubie. Na to czekałem ja jak i inni kibice. w końcu ktoś dobry w swoim fachu!!!!!!!

Demon87 | 2009-07-1 20:58

bardzo dobrze,że Chyła został trenerem.

Hutnicza | 2009-07-1 21:24

Chyba nie mówicie poważnie,tylko się nabijacie.Bo jak chcecie wiedziec całe to szambo i burdel w klubie zaczał się jak zwykle znów od wielkiego biznesa Tadka,ktory dał pewne warunki.Giermek jego na asystenta,pierwszym ma byc tani i młody,a Władek out.Takie były jedne z jego warunków i na razie mu sie to udało wszystko rozpieprzyć.Zobaczym y tylko na jak długo znów będzie chciał pobawic się tymi zabawkami.Znając życie i jego słomiany zapał,to w zimie będziemy szukac nowych trenerów i zawodników,zobaczyci e.Ale wtedy moze być już za pózno.Szczęscie moze się od Nas odwrócić.

Demon87 | 2009-07-1 22:00

ciekawe czy można dowiedziec sie IP kolesia o nicku "Hutnicza"?

Maxtor84 | 2009-07-1 22:37

no ale jak mają nasi piłkarze nie szukać sobie innych klubów skoro sami nie wiedzą na czym stoją a tera jest najgorętszy okres transferów a nasz dyrektorek wziął sobie urlop ,,,,, jaja

Stachu | 2009-07-2 00:11

Ja bym się wstrzymał z pochwałami, czy krytyką jeszcze. Poprowadzili raptem może ze 2 treningi i trudno jest ocenić to, jak będzie wyglądała przyszłość. Poczekajmy. A co do Kwiecińskiego, to słyszałem plotki, że znowu zainteresował się Stalówką, ale to już będzie z 5 czy 6 raz, i za każdym razem nic z tego nie wychodziło. A co do dyrektorka, to nie dziwcie się, że pojechał sobie. Tak się spracował biedaczysko w ostatnim sezonie, że urlopik ma zasłużony. Żal. A podpisywanie umów zostawil Kaczmarskiemu, który nie ma o tym pojęcia, więc chyba poczeka sobie, aż wróci nasz cudotwórca i podpisze umowy. Ale to tylko u nas takie rzeczy. Okres transferowy w pełni, wszystkie kluby podpisują umowy z nowymi, czy starymi graczami, ale nie u nas. U nas ważniejszy jest urlop. Tylko, że urlop mógł sobie wziąść w sierpniu, po tym jak załatwi się najważniejsze sprawy kadrowe w klubie. Wakacje nie trwają 1 miesiąc. Ale u nas zawsze jest na odrwót, ale może jakoś to będzie, choć na szczęscie już też liczyć w przyszłym sezonie nie możemy. Nie ma już raczej takich drużyn, które mogą wylecieć za kupczenie (ale kto to może wiedzieć), czy nie dociągną do końca sezonu. Trzeba nam wzmocnień, a nie kopaczy z 5 ligi, których wciska nam Chyła. W tej kwestii tak przeczuwałem, że zamiast jakiś poważnych graczy, będziemy mieli kandydatów do gry, którzy w poprzednim sezonie grali 3 ligi niżej. już w ostatnim sezonie, to przerabaliśmy w rundzie jesiennej. I jak to wyglądało to chyba nie muszę przypominać.

Kibic | 2009-07-2 00:28

Strona zmodyfikowana niezle:PPPPP

Frytkownic | 2009-07-2 09:34

Artur Chyła wlasciwy człowiek na własciwym miejscu.Bardzo sie ucieszyłem ze w Stali trenują utalentowani Juda,Sałek,Myszka i mam nadzieje ze dojdzie Marek Drozd i Łukasz Stręciwilk, to jest przyszłosc naszego klubu,wychowankowie co wiedzą honor i ojczyzna?? mają grać bo tu sie wychowali i chwalmy co nasze,

Adm.t. | 2009-07-2 09:39

Frytkownic - tak brawo. I dostawać po 10-0 od każdego zespołu. Nic nikomu nie ujmując oni nie dadzą rady w I lidze. A z Drozdem to sie uśmiałem, że hej! :| Zresztą pisałem już o tym, że potrzebna jest II drużyna.. miała być fuzja z Retmanem i cisza od roku..

Stalofka | 2009-07-2 16:14

a ja wam powiem - CHYŁA TO BARDZO DOBRY TRENER, 100 LEPSZY OD KIJAKA

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Gryf Wejherowo - Stal Stalowa Wola

Gryf Wejherowo             Stal Stalowa Wola
2019-05-19, godz. 13:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 GKS Bełchatów 34 16-12-6 60
2 Radomiak Radom 34 17-8-9 59
3 Olimpia Grudziądz 34 18-5-11 59
4 Elana Toruń 34 15-11-8 56
5 Widzew Łódź 34 13-16-5 55
6 Pogoń Siedlce 34 14-9-11 51
7 Stal Stalowa Wola 34 15-6-13 51
8 Resovia Rzeszów 34 13-7-14 46
9 Górnik Łęczna 34 12-10-12 46
10 Znicz Pruszków 34 13-7-14 46
11 Skra Częstochowa 34 12-7-15 43
12 Błękitni Stargard Szcz. 34 11-8-15 41
13 Olimpia Elbląg 34 10-10-14 40
14 Gryf Wejherowo 34 11-7-16 40
15 Siarka Tarnobrzeg 34 11-6-17 39
16 ROW 1964 Rybnik 34 8-14-12 38
17 Rozwój Katowice 34 8-10-16 34
18 Ruch Chorzów 34 7-11-16 32

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
Pogoń Siedlce 0 km 0
Radomiak Radom 0 km 0
Ruch Chorzów 0 km 0
Olimpia Grudziądz 0 km 0
Rozwój Katowice 0 km 0
Gryf Wejherowo 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1250) » Vielitz44 (840)
» Fanatyk38 (655) » Kamilosss (387)
» Slim1938 (383) » Koko (369)
» Acer (337) » Stalowiak1938 (330)
» Filip kacper k. (309) » Jaszczur (301)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Zawisza Bydg. (2) - STAL (2:0)
2006-10-06
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 4 488 razy
STAL - GKS Bełchatów (1:0)
2008-09-23
Ilość zdjęć: 15
Wyświetleń: 35 168 razy
STAL - Zagłębie Sosnowiec (0:2)
0000-00-00
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 17 001 razy
Motor Lublin - STAL (0:2)
2012-09-15
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 4 202 razy
Osób Online: 30 / Czas gen. strony: 0.04335