Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Igor Migalewski bliski gry w Stalówce !

Igor Migalewski bliski gry w Stalówce !

Wszystko wskazuje na to, że 24-letni Ukrainiec Igor Migalewski zostanie nowym piłkarzem pierwszoligowej Stali Stalowa Wola. Jak zdradził nam prezes klubu, Leszek Kaczmarski, są już przygotowane dokumenty i podpis zawodnika jest kwestią czasu.

 

Migalewski, który trenuje z zespołem ze Stalowej Woli, jest wychowankiem Karpat Lwów, a w Polsce grał w Spartakusie Szarowola, Hetmanie Zamość i przez ostatnie pół roku w GKS Bełchatów.

- We Lwowie grałem razem z Maćkiem Nalepą, byłym bramkarzem Stali Stalowa Wola - mówi Igor Migalewski. - To naprawdę bardzo dobry golkiper. Ja jednak chciałem spróbować swoich sił w Polsce, grałem w trzeciej lidze w Szarowoli i Zamościu, a najlepiej było w Bełchatowie, zespole z ekstraklasy, do którego zostałem wypożyczony ze Spartakusa. Najwięcej grałem w meczach pucharowych, w lidze bywało już różnie.

 

 

Źródło: www.echodnia.eu

 

 

Komentarze (22)

Robson38 | 2009-07-2 15:40

We wtorek w klubie ze Stalowej Woli miało dojść do rozmów między piłkarzami a zarządem. Czy doszło? Chyba nie do końca tak jak planowano. Dyrektor sportowy Stali, Dariusz Schlage wyjechał po rozmowach z kilkoma graczami.
W poniedziałek Stalowcy rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu. Na pierwszych zajęciach pojawiło się 23 piłkarzy, wśród nich jeden nowy zawodniku i kilku graczy Stalówki, którzy wracają z wypożyczeń z innych klubów. Los tych wszystkich sportowców miał się rozstrzygnąć we wtorek, gdyż dyrektor stalowowolskiego klubu Dariusz Schlage udaje się na urlop. Dlaczego akurat w takim momencie? Tego nikt nie wie. Ludzie bliżej związani ze Stalą pamiętają sytuację sprzed dwóch lat, kiedy to Schlage ostro krytykował Marka Jareckiego, gdy ten w podobnych okolicznościach także udawał się na wolne. Teraz po dwóch latach powtarza się identyczna sytuacja, tyle że w roli wyjeżdżającego jest poprzedni krytykujący. Nasuwa się pytanie dlaczego dyrektor nie zrezygnował z urlopu. Dariusz Schlage miał stwierdzić, że domek w miejscu wypoczynku jest już zarezerwowany i nie może z niego zrezygnować.

Nie byłoby większych pretensji gdyby wtorkowe rozmowy przebiegły pomyślnie dla wszystkich stron. Jak się jednak okazało dyskusje na temat nowych kontraktów utknęły w martwym punkcie. Dlaczego? Dlatego, że rozmowy zostały przeprowadzone tylko z kilkoma piłkarzami. Natomiast na pozostałych chyba nie starczyło czasu dyrektorowi klubu, gdyż zniknął ze swojego gabinetu. Wszystko to działo się około godziny 11.00. Co się więc takiego stało, że dyrektora nie było. Prawdopodobnie udał się do domu spakować rzeczy, ponieważ po godzinie 13.00 był już w drodze na wypoczynek. Do Stalowej Woli pofatygował się także Paweł Olszewski, który obiecał działaczom Stali przyjazd na rozmowy, mimo że ma już oferty z innych zespołów i prowadził już konkretne rozmowy. Młody pomocnik Tura udał się do gabinetu dyrektora, ale... pocałował tylko klamkę. Czy tak traktuje się graczy, którzy wyrażają chęć gry w pierwszoligowym zespole? Olszewski przejechał kilkaset kilometrów tylko po to, żeby … porozmawiać z nowym opiekunem, ponieważ włodarze Stali nie mieli na to czasu, a może i ochoty. Jak więc mogą to odbierać przyszli kandydaci do gry w drużynie ze Stalowej Woli?

W stalowowolskim klubie w podobny sposób traktuje się piłkarzy, którzy utrzymali ligę w rodzynku z Podkarpacia na zapleczu ekstraklasy oraz aspirujących do gry w tej drużynie zawodników. Tak nie powinno być nawet w najniższych klasach rozgrywkowych. Kibice w Stalowej Woli są, jeśli nie na miarę ekstraklasy, to na pewno na pierwszą ligę. Piłkarzom nie można niczego odmówić jeśli chodzi o grę, ambicję, zaangażowanie czy wolę walki. Co można zatem powiedzieć o włodarzach Stali Stalowa Wola. Chyba jednak niewiele dobrego. Poziom prezentowany przez działaczy jest co najwyżej A-klasowy.

Zaistniałą sytuacją są zażenowani piłkarze. Część z nich opuściła już Stalową Wolę i udała się w rodzinne strony w poszukiwaniu nowych klubów. Jest wielce prawdopodobne, że podobnie uczynią gracze mieszkający w Stalowej Woli i okolicach. Nic więc dziwnego skoro do startu ligi zostało niewiele ponad 3 tygodnie, a w hutniczym grodzie piłkarze nie mają kontraktów. Za tydzień wróci dyrektor. Do początku sezonu zostanie kilkanaście dni. Na co więc mają czekać gracze? Stalowa Wola nie jest rajem finansowym, żeby musieli tu grać. Klub zalega im jeszcze pieniądze za premie meczowe z rundy jesiennej. Najwyraźniej włodarzom zielono-czarnych zależy na stworzeniu amatorskiej piłki nożnej w Stalowej Woli. Jak można wytłumaczyć takie podejście działaczy do jednej z najważniejszych kwestii jaką są kontrakty z zawodnikami.

19ssw38 | 2009-07-2 15:50

toz to skandal...

Damian417 | 2009-07-2 15:52

wierzyć sie nie chce:(

Suawek | 2009-07-2 15:52

E tam. Normalka.

Daro | 2009-07-2 15:53

To jest k**wa skandal. Nie mógł wziąć urlopu wtedy co piłkarze tylko w dosłownie najgorszym momencie jakim mógł !!!

Widać, że ma w dupie piłke nożną bo na rozmowy z koszykarzami (sytuacja finansowa wyjaśni się max do 10 lipca) akurat po urlopie będzie miał czas.

Stalowiak1938 | 2009-07-2 15:57

szkoda ze nikt nie wie gdzie nasz jasniewielmozny ojciec dyrektor wyjechał na wczasy bo mozna by po niego pojechac i sciagnąc go do roboty i jak podpisze kontrakty z zawodnikami niech jedzie i spi,er.dala nawet nie wraca:/ jak mozna tak traktowac piłkarzy? Ludzi dzieki którym on dostaje pieniądze za bilety i bo to dla nich przychodzą kibice:/ olewając piłkarzy schlage olewa nas!!! Schlage jak masz honor to wypier.da.laj z tego klubu!!

Zuch | 2009-07-2 16:17

To jest k****a skandal ten nasz zarzad to ma w dupie wszystkich. Kto bedzie chciał grac w takim klubie, który prezentuje organizacyjne zero?Jak tak mozna traktowac piłkarzy? Szlange robi sibie wakacje w momencie, kiedy waza się losy zespołu. Do rozpoczecia sezonu 3 tygodnie a tu jak nie było kontraktów tak nie ma nie liczac Maciora i Uwakwe.Rozpier***a druzyne w kilka dni i po zawodach. Po co stadion budowac? Szkoda słów.Pozdro

Piotrek | 2009-07-2 16:28

Sprzedam koszulkę Stalówki Regio, zielona, sprzed roku, rozmiar M.
Cena - 50 zł.
Kontakt - gg: 9519398 (pisać nawet jak niedostępny, często jestem na niewidocznym).

Frytkownic | 2009-07-2 17:08

PRzeciez jest jeszcze czas , Szlange wróci z urlopu i to wszystko poukłada?? niewiem co sie tak czepiacie zarzadu, wracają wychowankowie do klubu więc będzie spoko maroko, nie czaje czaczy o co tak własciwie wam w tym wszystkim w tym fakcie w tym kwestii chodzi?? nie możecie mówić że koszykówka?? sukces sportowy wziął w góre,zacieram kiece i badam sprawe, tak mówicie co? a jak z koszykówki przypływu nie będzie tam, wszyskto jest w głowach zarządu, więc Szlange niech wraca z urlopu bo nie ma czasu?? trzeba podpisywać kontrakty???

Aleksander | 2009-07-2 17:31

Mam pytanko czy ktos wie o ktorej godzinie sa treningi pilkarzy STALOWKI??

Sanjji | 2009-07-2 17:44

Codziennie o 10:00 maja siłownie. A o 17:00 trening na stadionie.

Smash | 2009-07-2 17:44

wez frytkownic zamknij ten swoj zje.bany ryj wkoncu, jak nie masz nic madrego i sensownego do powiedzenia .po cholere wogole wchodzisz na ta strone kretynie?!! byl spokoj w miare jak dluzszy czas nie pisales nic tutaj, ale widze ze wrociles i nic nie zmadrzales. najlepiej zrobisz jak zamkniesz ten pusty łeb!!!!!

Frytkownic | 2009-07-2 18:21

do Smash
cie choroba ale smash ty nie gorszy?? przecież pisze dokłądnie komentarze wysyłam a ty nie gorszy??

Felipe77 | 2009-07-2 19:04

Frytkownic to jajcarz:) najbardziej podoba mi sie jak porusza temat młodego utalentowanego zawodnika Marka Drozda:) wyluzujcie chłopaki:)z tego trzeba sie smiac bo Ci nasi prezesi i dzialacze nie zasluguja na to zeby przez nich nerwy tracic amatorka amatorka i jeszcze raz amatorka a pozatym maja to wszystko w dupie oprocz tego zeby ich nikt ze stolkow nie zwalil i zeby pensja byla na czas a nas kibicow to juz wogole maja bardzo gleboko ale licze ze ktos temu "Szlange" jak pisze Frytkownic strzeli kiedys w pysk:)pozdrowka

Bartekstw | 2009-07-2 19:18

a takie pytanko, bo temat zarzadu poruszany jest dosyc czesto na tej stronie, ale dlaczego nigdy na meczu nie padaja zadne mocniejsze epitety w stosunku do zarzadu? moze warto w taki sposob pokazywac nasza niechec do "rzadzacych" tym klubem....

AVE STALOWKA !

Hutnicza | 2009-07-2 19:35

Zapewniam Cię Bartek,ze od początku tego sezonu takie epitety będa lecieć i to juz na dzień dobry od pierwszego meczu u siebie.I Oni doskonale oni to wiedzą ,ze tak moze się dla nich skończyć a moze jeszcze gorzej.Oprocz pewnych działań jakie wykonujemy w klubie licznych rozmowach,nawet ostatnio z Krotoszyńskim,czy Kaczmarem takie posdrowienia tez będa mialy miejsce,by bardziej ich zmobilizować do sumiennej pracy,a zarazem podziękować,za to ,ze Szlage rozpieprzył Nam całą druzyne,którą tak dlugo budował trener Lach.Nie łudżcie się ,z ich rozmowy płynie tylko kłamstwo i obłuda,a to czekanie jest przez nich celowe.Nie chcą dać dobrej kasy piłkarezom i nie zależy im kto będzie u Nas grał.Według ich założeń bedą grac Ci,ktorzy nie znajdą sobie klubów do rozpoczęcia sezonu i będą wolni,a przede wszystkim zdecydują się grać za strasznie niską kasę.A to Szlagemu jak najbardziej pasi.Pamiętajcie,w razie niepowodzeń w rozmowach ze sponsorem w kosza,ktory musi dać planową drugą bańkę ,by kosz wogóle dostal licencję i wystartował,muszą dmuchac na zimne i oszczędzać i ciąć koszta z piłki,by zmontowac tę drugą bańkę.Taki jest ich plan,wszystko okaze się dopiero po 10 lipca.Tak jak gadaliśmy z chłopakami na ostatnich treningach,przyjedzi e Szlage,bierzemy taczki i wpieprzymy go w gnojowę ,którą Mu wcześniej przygotujemy,niech się bawi chłopisko.Szlage!Co? Ty k.....!

Demon87 | 2009-07-2 21:42

Hutnicza Ty jesteś po prostu śmieszny. Oni mają wy.ebane na Twoje wyzwiska pod ich adresem. Jak myslisz, że się tym przejmą to jesteś w wielkim błędzie. A co do wywiezienia Schlage na taczkach to zawsze dużo piszesz a mało robisz.

~ | 2009-07-2 22:16

Demon dzieciaku przede wszystkim to powiem ci grzecznie:odpie..rd. .ol się od mojej osoby,bo widzę,ze coś ci zawsze nie pasi.Kiedy ja jeżdziłem za Stalówką na mecze to Ciebie jeszcze w planach nie było i jednak wiedzę na różny tematy,a w szczególności klubowe mam o wiele większa od Ciebie,takze posluchaj starszych i nie graj chojraka.Skąd wiesz,ze tu piszę a nic nie robię,a moze jesteś w błędzie.Słuchaj lekka napinka na nierząd i szalge musi tutaj być muszą czuć bata nad sobą i nikogo nie upominaj,każdy moze wyrazić swoje zdanie na temat ich pracy.A swoją drogą cały czas działamy i robimy co w naszej mocy,by w klubie zaszły jakieś zmiany na lepsze.Efekty będziesz już widział niebawem,pewne tematy o których była dyskusja sa już dopięte,moze nie najważniejsze gatunkowo,ale zawsze coś o powoli do celu.Jeszcze się przekonasz dzieciaku i będziesz Nam dziekował.I nie musisz pytać nikogo o numer IP,bo zawsze mozesz mnie spotkać na młynie,na wyjeżdzie czy na róznych spotkaniach itp.Widocznie takim jesteś kibicem w kapciach skoro nigdzie nie chodzisz i nie jeżdzisz i nie interesujesz sie sprawami klubu,.Potrafisz tylko na necie kogoś napominać,tym bardziej ,ze nie masz racji.Teraz właśnie w tej sytuacji w jakiej znalazł się klub powinna być tak tu napinka na maxa na osobę Szlagego,aż się strona zagrzeje.Wszyscy tu musza zrozumieć jak sprawy wyglądają.I potrzeba konkretnego działania ale nie już kilkunastu,ale setki lub tysięcy ludzi.

Cycu123 | 2009-07-2 22:49

To co robi Pan czy tam Schlage to jest po prostu chore :] Można go jakoś zmusić do dymisji??

Bolek | 2009-07-3 11:49

Do Hutnicza:
Słuchaj jak jestes taki kozak to napisz chociaż jak masz na imię. Dużo krzyczysz a mało robisz. Powiedz chociaż jak byłeś ubrany u Schlage na rozmowach. Piszesz, że ktoś jest młody a Ty jestes stary i głupi, bo dużo piszesz a mało robisz.

Osiedlowy | 2009-07-3 15:06

Schlage to kondon!!! kondon!!! kondon!!!
Schlage to kondon!!! kondon!!! kondon!!!

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Resovia Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Resovia Rzeszów             Stal Stalowa Wola
2018-11-17, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - ROW 1964 Rybnik

Stal Stalowa Wola             ROW 1964 Rybnik

1 : 1

Fryderyk Stasiak 62     
Fryderyk Stasiak 9 (s)
Sędzia: Dawid Wiśniewski (Olsztyn)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 17 11-4-2 37
2 Radomiak Radom 18 10-4-4 34
3 Elana Toruń 17 8-8-1 32
4 GKS Bełchatów 18 8-8-2 32
5 Olimpia Grudziądz 18 9-4-5 31
6 Górnik Łęczna 18 8-5-5 29
7 Stal Stalowa Wola 18 8-3-7 27
8 Resovia Rzeszów 18 7-5-6 26
9 Ruch Chorzów 18 6-6-6 24
10 Znicz Pruszków 18 6-6-6 24
11 Skra Częstochowa 18 6-3-9 21
12 Błękitni Stargard Szcz. 18 6-2-10 20
13 Gryf Wejherowo 18 5-4-9 19
14 Siarka Tarnobrzeg 18 5-3-10 18
15 ROW 1964 Rybnik 18 3-8-7 17
16 Pogoń Siedlce 18 4-4-10 16
17 Rozwój Katowice 17 4-4-9 16
18 Olimpia Elbląg 17 4-3-10 15

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-11-17 Resovia Rzes.. - STAL
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1247) » Vielitz44 (820)
» Fanatyk38 (650) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (363)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (295) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Pelikan Łowicz - STAL (2:0)
2014-04-23
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 11 725 razy
Heko Czermno - STAL (2:1)
2006-06-18
Ilość zdjęć: 11
Wyświetleń: 10 616 razy
STAL - Siarka Tarnobrzeg (0:1)
2013-10-12
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 21 318 razy
Wigry Suwałki - STAL (0:2)
2013-10-05
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 8 032 razy
Osób Online: 23 / Czas gen. strony: 0.04084