Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Paweł Pająk nie żyje.

Paweł Pająk nie żyje.

W wieku 33 lat zmarł w piątek wieczorem Paweł Pająk, znany działacz koszykówki ze Stalowej Woli. Środowisko koszykarskie straciło bardzo cennego i oddanego działacza.

Paweł Pająk zatrudniony był w Stali Stalowa Wola na stanowisku specjalisty do spraw koszykówki. Był też referentem obsady koszykarskich arbitrów w stalowowolskim podokręgu Podkarpackiego Okręgowego Związku Koszykówki.

 

 

- To dla nas straszna wiadomość, która wielu z nas podłamała. W środę Paweł był w pracy, poczuł się źle i w czwartek poszedł do szpitala. W piątek po południu rozmawiał jeszcze z jednym z naszych kolegów, a wieczorem już nie żył. Trudno oswoić się z myślą, że z Pawłem już się nie spotkamy, to był wspaniały człowiek i takim zostanie w naszej pamięci - stwierdził rzecznik prasowy Stali Stalowa Wola Adam Krotoszyński.

 

Komentarze (12)

Zatorze | 2009-07-4 15:55

Chyba lepszym pomysłem będzie jak pójdziesz jeden z drugim zaświecić świeczke na jego grobie niż wklejanie "[*]" czegoś takiego na tym portalu, bo to nikomu chwały nie przyniesie a tym bardzie sławy, a oddając komuś honory można w prywatny sposób bez zbędnej reklamy. Myśle że większość zrozumie o co kaman.

Cristo82 | 2009-07-4 21:06

To twoja opinia.Ja się z tobą nie zgadzam...[*]
Przykra sprawa, młody człowiek był...

Robkostwolak | 2009-07-4 23:53

Zatorze - czy chociaż śmierć człowieka (a mojego kolegi Pawła) mogłaby być dla Ciebie powodem by nie szukać okazji do sprzeczki? Każdy oddaje mu hołd tak jak może i/lub chce. Nie narzucaj swojego poglądu innym. Inni mogą widzieć to inaczej. Uszanuj zmarłego człowieka. Nie każdy mieszka w Stalowej Woli i nie każdy może "pójść, zapalić świeczkę". Jestem cały czas w szoku, że odszedł tak młody człowiek. I kolega... [*]

Franz | 2009-07-5 00:35

[*] [*] [*]

F1938 | 2009-07-5 09:26

Dla takich ta strona powinna byc zamknieta. Z reszta sam o sobie wystawiasz jak najgorsze zdanie gadajac i oceniajac kogokolwiek po fizycznym wygladzie, a nie po tym jaki byl i co osiagnal. A wklad jaki wlozyl Paweł w rozwoj stalowowolskiej koszykowki jest nie do ocenienia i nie do obliczenia. Jeden z niewielu wlasciwych ludzi na wlasciwym miejscu. I o takim Pawle zawsze bedziemy my kibice pamietac.

Pawel | 2009-07-5 10:43

['] ['] [']

Paweł - spoczywaj w spokoju !

Sisieq | 2009-07-5 11:30

Panowie, czy wiecie może kiedy jest pogrzeb Pawła. Bardzo chciałbym towarzyszyć Pawłowi w jego ostatniej drodze. Bardzo szkoda, że taki miłośnik koszykówki jakim był Paweł nie doczeka powrotu koszykarzy na salony.

Spoczywaj w pokoju.

Ssw1938 | 2009-07-5 13:02

Widocznie w najlepszej lidze świata potrzebowali sędziego i fantastycznego człowieka.[*]

Magic | 2009-07-5 20:09

przepraszam ze pytam... ale czy to byl ten Pan troszke przy tuszy ? z wiecznym usmiechem na ustach?

Sisieq | 2009-07-5 20:40

Niestety tak to ten sam, bardzo przyjaźnie nastawiony do życia człowiek. Bardzo go lubiłem, choć znałem Go od niedawna.

Karolek | 2009-07-6 10:58

Magic TAK
[*]

Karon | 2009-07-6 11:43

czwartek godz 12.00

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Podhale Nowy Targ

Stal Stalowa Wola             Podhale Nowy Targ
2022-10-02, godz. 16:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Czarni Połaniec - Stal Stalowa Wola

Czarni Połaniec             Stal Stalowa Wola

0 : 3

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Cracovia II 9 6-3-0 21
2 Wieczysta Kraków 9 5-3-1 18
3 ŁKS Łagów 9 5-3-1 18
4 Orlęta Radzyń Podlaski 9 5-2-2 17
5 Avia Świdnik 9 4-4-1 16
6 Stal Stalowa Wola 9 5-1-3 16
7 Korona II Kielce 9 4-4-1 16
8 KSZO Ostrowiec Św 9 4-2-3 14
9 Sokół Sieniawa 9 4-1-4 13
10 Podhale Nowy Targ 9 3-3-3 12
11 Chełmianka Chełm 9 3-2-4 11
12 Podlasie Biała Podlaska 9 2-5-2 11
13 Wisłoka Dębica 9 3-2-4 11
14 Wisła Sandomierz 9 2-2-5 8
15 Lublinianka Lublin 9 2-1-6 7
16 Unia Tarnów 9 2-0-7 6
17 KS Wiązownica 9 1-1-7 4
18 Czarni Połaniec 9 1-1-7 4

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Cracovia II 0 km 0
Unia Tarnów 0 km 0
Wieczysta Kraków 0 km 0
Korona II Kielce 0 km 0
Czarni Połaniec 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3418) » 1938fc (1579)
» Vielitz44 (1397) » Filip kacper k. (1286)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (992)
» Kamil (849) » Rafix (768)
» Misio (722) » Adams (671)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Lechia Gdańsk (2:2)
2007-10-27
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 15 659 razy
STAL - GKS Katowice (0:0)
2009-05-23
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 64 438 razy
STAL - Zawisza Bydgoszcz (1:2)
2015-09-16
Ilość zdjęć: 41
Wyświetleń: 92 361 razy
Concordia Elbląg - STAL (0:2)
2014-05-21
Ilość zdjęć: 12
Wyświetleń: 27 220 razy
Osób Online: 9 / Czas gen. strony: 0.01179