Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Paweł Pająk nie żyje.

Paweł Pająk nie żyje.

W wieku 33 lat zmarł w piątek wieczorem Paweł Pająk, znany działacz koszykówki ze Stalowej Woli. Środowisko koszykarskie straciło bardzo cennego i oddanego działacza.

Paweł Pająk zatrudniony był w Stali Stalowa Wola na stanowisku specjalisty do spraw koszykówki. Był też referentem obsady koszykarskich arbitrów w stalowowolskim podokręgu Podkarpackiego Okręgowego Związku Koszykówki.

 

 

- To dla nas straszna wiadomość, która wielu z nas podłamała. W środę Paweł był w pracy, poczuł się źle i w czwartek poszedł do szpitala. W piątek po południu rozmawiał jeszcze z jednym z naszych kolegów, a wieczorem już nie żył. Trudno oswoić się z myślą, że z Pawłem już się nie spotkamy, to był wspaniały człowiek i takim zostanie w naszej pamięci - stwierdził rzecznik prasowy Stali Stalowa Wola Adam Krotoszyński.

 

Komentarze (12)

Zatorze | 2009-07-4 15:55

Chyba lepszym pomysłem będzie jak pójdziesz jeden z drugim zaświecić świeczke na jego grobie niż wklejanie "[*]" czegoś takiego na tym portalu, bo to nikomu chwały nie przyniesie a tym bardzie sławy, a oddając komuś honory można w prywatny sposób bez zbędnej reklamy. Myśle że większość zrozumie o co kaman.

Cristo82 | 2009-07-4 21:06

To twoja opinia.Ja się z tobą nie zgadzam...[*]
Przykra sprawa, młody człowiek był...

Robkostwolak | 2009-07-4 23:53

Zatorze - czy chociaż śmierć człowieka (a mojego kolegi Pawła) mogłaby być dla Ciebie powodem by nie szukać okazji do sprzeczki? Każdy oddaje mu hołd tak jak może i/lub chce. Nie narzucaj swojego poglądu innym. Inni mogą widzieć to inaczej. Uszanuj zmarłego człowieka. Nie każdy mieszka w Stalowej Woli i nie każdy może "pójść, zapalić świeczkę". Jestem cały czas w szoku, że odszedł tak młody człowiek. I kolega... [*]

Franz | 2009-07-5 00:35

[*] [*] [*]

F1938 | 2009-07-5 09:26

Dla takich ta strona powinna byc zamknieta. Z reszta sam o sobie wystawiasz jak najgorsze zdanie gadajac i oceniajac kogokolwiek po fizycznym wygladzie, a nie po tym jaki byl i co osiagnal. A wklad jaki wlozyl Paweł w rozwoj stalowowolskiej koszykowki jest nie do ocenienia i nie do obliczenia. Jeden z niewielu wlasciwych ludzi na wlasciwym miejscu. I o takim Pawle zawsze bedziemy my kibice pamietac.

Pawel | 2009-07-5 10:43

['] ['] [']

Paweł - spoczywaj w spokoju !

Sisieq | 2009-07-5 11:30

Panowie, czy wiecie może kiedy jest pogrzeb Pawła. Bardzo chciałbym towarzyszyć Pawłowi w jego ostatniej drodze. Bardzo szkoda, że taki miłośnik koszykówki jakim był Paweł nie doczeka powrotu koszykarzy na salony.

Spoczywaj w pokoju.

Ssw1938 | 2009-07-5 13:02

Widocznie w najlepszej lidze świata potrzebowali sędziego i fantastycznego człowieka.[*]

Magic | 2009-07-5 20:09

przepraszam ze pytam... ale czy to byl ten Pan troszke przy tuszy ? z wiecznym usmiechem na ustach?

Sisieq | 2009-07-5 20:40

Niestety tak to ten sam, bardzo przyjaźnie nastawiony do życia człowiek. Bardzo go lubiłem, choć znałem Go od niedawna.

Karolek | 2009-07-6 10:58

Magic TAK
[*]

Karon | 2009-07-6 11:43

czwartek godz 12.00

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard Szcz.

Stal Stalowa Wola             Błękitni Stargard Szcz.
2019-03-02, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola

Widzew Łódź             Stal Stalowa Wola

0 : 0

    
Sędzia: Damian Sylwestrzak (Wrocław)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 21 12-5-4 41
2 Widzew Łódź 20 11-6-3 39
3 Elana Toruń 21 9-9-3 36
4 GKS Bełchatów 21 9-9-3 36
5 Górnik Łęczna 21 9-7-5 34
6 Olimpia Grudziądz 21 9-4-8 31
7 Stal Stalowa Wola 21 9-4-8 31
8 Resovia Rzeszów 20 8-5-7 29
9 Skra Częstochowa 21 8-4-9 28
10 Znicz Pruszków 21 7-6-8 27
11 Gryf Wejherowo 21 7-5-9 26
12 Ruch Chorzów 21 6-7-8 25
13 Błękitni Stargard Szcz. 21 7-3-11 24
14 Pogoń Siedlce 21 6-5-10 23
15 Rozwój Katowice 21 5-6-10 21
16 Siarka Tarnobrzeg 20 6-3-11 21
17 ROW 1964 Rybnik 20 3-9-8 18
18 Olimpia Elbląg 19 4-5-10 17

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1248) » Vielitz44 (827)
» Fanatyk38 (652) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (368)
» Stalowiak1938 (329) » Jaszczur (296)
» Zatorze (296) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Siarka Tarnobrzeg (0:1)
2013-10-12
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 21 656 razy
Warta Poznań - STAL (1:1)
2007-07-29
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 6 400 razy
STAL - Hutnik Kraków (1:1)
2005-04-30
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 11 245 razy
Puszcza Niepołomice - STAL (0:0)
2016-04-17
Ilość zdjęć: 8
Wyświetleń: 2 887 razy
Osób Online: 21 / Czas gen. strony: 1.0387