Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Paweł Pająk nie żyje.

Paweł Pająk nie żyje.

W wieku 33 lat zmarł w piątek wieczorem Paweł Pająk, znany działacz koszykówki ze Stalowej Woli. Środowisko koszykarskie straciło bardzo cennego i oddanego działacza.

Paweł Pająk zatrudniony był w Stali Stalowa Wola na stanowisku specjalisty do spraw koszykówki. Był też referentem obsady koszykarskich arbitrów w stalowowolskim podokręgu Podkarpackiego Okręgowego Związku Koszykówki.

 

 

- To dla nas straszna wiadomość, która wielu z nas podłamała. W środę Paweł był w pracy, poczuł się źle i w czwartek poszedł do szpitala. W piątek po południu rozmawiał jeszcze z jednym z naszych kolegów, a wieczorem już nie żył. Trudno oswoić się z myślą, że z Pawłem już się nie spotkamy, to był wspaniały człowiek i takim zostanie w naszej pamięci - stwierdził rzecznik prasowy Stali Stalowa Wola Adam Krotoszyński.

 

Komentarze (12)

Zatorze | 2009-07-4 15:55

Chyba lepszym pomysłem będzie jak pójdziesz jeden z drugim zaświecić świeczke na jego grobie niż wklejanie "[*]" czegoś takiego na tym portalu, bo to nikomu chwały nie przyniesie a tym bardzie sławy, a oddając komuś honory można w prywatny sposób bez zbędnej reklamy. Myśle że większość zrozumie o co kaman.

Cristo82 | 2009-07-4 21:06

To twoja opinia.Ja się z tobą nie zgadzam...[*]
Przykra sprawa, młody człowiek był...

Robkostwolak | 2009-07-4 23:53

Zatorze - czy chociaż śmierć człowieka (a mojego kolegi Pawła) mogłaby być dla Ciebie powodem by nie szukać okazji do sprzeczki? Każdy oddaje mu hołd tak jak może i/lub chce. Nie narzucaj swojego poglądu innym. Inni mogą widzieć to inaczej. Uszanuj zmarłego człowieka. Nie każdy mieszka w Stalowej Woli i nie każdy może "pójść, zapalić świeczkę". Jestem cały czas w szoku, że odszedł tak młody człowiek. I kolega... [*]

Franz | 2009-07-5 00:35

[*] [*] [*]

F1938 | 2009-07-5 09:26

Dla takich ta strona powinna byc zamknieta. Z reszta sam o sobie wystawiasz jak najgorsze zdanie gadajac i oceniajac kogokolwiek po fizycznym wygladzie, a nie po tym jaki byl i co osiagnal. A wklad jaki wlozyl Paweł w rozwoj stalowowolskiej koszykowki jest nie do ocenienia i nie do obliczenia. Jeden z niewielu wlasciwych ludzi na wlasciwym miejscu. I o takim Pawle zawsze bedziemy my kibice pamietac.

Pawel | 2009-07-5 10:43

['] ['] [']

Paweł - spoczywaj w spokoju !

Sisieq | 2009-07-5 11:30

Panowie, czy wiecie może kiedy jest pogrzeb Pawła. Bardzo chciałbym towarzyszyć Pawłowi w jego ostatniej drodze. Bardzo szkoda, że taki miłośnik koszykówki jakim był Paweł nie doczeka powrotu koszykarzy na salony.

Spoczywaj w pokoju.

Ssw1938 | 2009-07-5 13:02

Widocznie w najlepszej lidze świata potrzebowali sędziego i fantastycznego człowieka.[*]

Magic | 2009-07-5 20:09

przepraszam ze pytam... ale czy to byl ten Pan troszke przy tuszy ? z wiecznym usmiechem na ustach?

Sisieq | 2009-07-5 20:40

Niestety tak to ten sam, bardzo przyjaźnie nastawiony do życia człowiek. Bardzo go lubiłem, choć znałem Go od niedawna.

Karolek | 2009-07-6 10:58

Magic TAK
[*]

Karon | 2009-07-6 11:43

czwartek godz 12.00

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Gryf Wejherowo - Stal Stalowa Wola

Gryf Wejherowo             Stal Stalowa Wola
2019-05-19, godz. 13:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 GKS Bełchatów 34 16-12-6 60
2 Radomiak Radom 34 17-8-9 59
3 Olimpia Grudziądz 34 18-5-11 59
4 Elana Toruń 34 15-11-8 56
5 Widzew Łódź 34 13-16-5 55
6 Pogoń Siedlce 34 14-9-11 51
7 Stal Stalowa Wola 34 15-6-13 51
8 Resovia Rzeszów 34 13-7-14 46
9 Górnik Łęczna 34 12-10-12 46
10 Znicz Pruszków 34 13-7-14 46
11 Skra Częstochowa 34 12-7-15 43
12 Błękitni Stargard Szcz. 34 11-8-15 41
13 Olimpia Elbląg 34 10-10-14 40
14 Gryf Wejherowo 34 11-7-16 40
15 Siarka Tarnobrzeg 34 11-6-17 39
16 ROW 1964 Rybnik 34 8-14-12 38
17 Rozwój Katowice 34 8-10-16 34
18 Ruch Chorzów 34 7-11-16 32

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
Pogoń Siedlce 0 km 0
Radomiak Radom 0 km 0
Ruch Chorzów 0 km 0
Olimpia Grudziądz 0 km 0
Rozwój Katowice 0 km 0
Gryf Wejherowo 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1250) » Vielitz44 (840)
» Fanatyk38 (655) » Kamilosss (387)
» Slim1938 (383) » Koko (369)
» Acer (337) » Stalowiak1938 (330)
» Filip kacper k. (309) » Jaszczur (301)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Hutnik Kraków - STAL (2:2)
2004-04-08
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 3 966 razy
STAL - Polonia Warszawa (1:0)
2006-08-12
Ilość zdjęć: 18
Wyświetleń: 23 881 razy
STAL - Stal Rzeszów (1:1)
2005-10-21
Ilość zdjęć: 16
Wyświetleń: 27 724 razy
Pogoń Staszów - STAL (1:2)
2002-03-30
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 4 251 razy
Osób Online: 35 / Czas gen. strony: 0.03944