Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Piotrek Gilar jednak w Lechu ?

Piotrek Gilar jednak w Lechu ?

Lech Poznań szuka wzmocnień. Pilnie poszukiwani są także młodzi i perspektywiczni zawodnicy. Jednym z takich graczy jest na pewno 18-letni Piotr Gilar występujący do tej pory w pierwszoligowej Stali Stalowa Wola.


 

Piotr Gilar kilka tygodni temu był już testowany przez poznańską lokomotywę. Wypadł w nich bardzo dobrze i zachwycił tym samy sztab szkoleniowy Kolejorza. Działacze postanowili sprawdzić młodego pomocnika, który ma za sobą występu w juniorskiej reprezentacji, po raz kolejny. - Po Poznania miałem jechać na piątkowy trening, ale w poniedziałek zdawałem egzamin na prawo jazdy i trener zgodził się, żebym dojechał na środowe zajęcia. Zacznę treningi z drużyną Lecha występującą w Młodej Ekstraklasie. Trenować będziemy we Wronkach i jadę tam na tydzień albo dwa, ponieważ muszę do końca przekonać włodarzy klubu - powiedział portalowi SportoweFakty.pl pomocnik zielono-czarnych.


Zawodnik do transferu przechodzi ze spokojem. - Sprawa przejścia będzie pewniejsze po kilku dniach treningów w Lechu - dodaje Gilar. Młody piłkarz jest zadowolony z możliwości gry w Kolejorzu, bowiem będzie to dla niego możliwość rozwoju sportowego. - To dużo szansa przede mną. Ciężko będę musiał trenować, ale to jest okazja na rozwój w lepszych warunkach - kontynuuje.


Popularny Gilu w Stalówce uważany był za talent. W klubie z ulicy Hutniczej nie dawano mu jednak zbyt wielu szans na grę, mimo że od dawna mówiono, że trzeba stawiać na młodych graczy ze Stalowej Woli. W tym sezonie jest podobnie. - Dochodzą mnie słuchy, że chcą stawiać co roku na wychowanków. Plany zmieniają się jednak diametralnie. Mnie zależy teraz na rozwoju i grze, dlatego myślę że jeśli uda mi się dostać do Lecha, to będzie to ruch w dobrym kierunku - mówi Piotr Gilar.


Jak każdy młody piłkarz, tak i Gilar chciałby zagrać w ekstraklasie. Teraz pojawiła się szansa na spełnienie tego marzenia. - Wiadomo, każdy ma wielkie marzenia. Chciałem grać w dobrym klubie. Jeśli transfer dojdzie do skutku to będzie szansa na spełnienie się tego marzenia - twierdzi 18-latek, który był także sprawdzany w Widzewie Łódź. - W Łodzi było nas ponad 30. Prawdopodobnie nie pasował im mój styl gry z ich stylu, dlatego pewnie żadnych sygnałów od niech już nie dostałem - dodaje.


Jeżeli Piotr Gilar trafi do Poznania, to Stal Stalowa Wola nie zarobi na tym transferze zbyt wiele. - Stal za mnie dostanie jedynie za wyszkolenie. Umowa ze Stalą wygasła mi 30 czerwca. Nie wiem dlaczego w Stalowej Woli nie podpisuje się długoterminowych umów. To jest jednak ich koncepcja prowadzenia zespołu - kończy Gilu.


sportowefakty.pl

Komentarze (10)

Zkstal | 2009-07-7 00:03

Uciekaj stąd kolego póki możesz, nie jednego zniszczył ten klub i nie jednego jeszcze zniszczy.

Marco | 2009-07-7 02:12

... ... lecz tez nie jednego wypromował np. Piechniak , Nalepa , Piekutowski :D Co nie zmienia faktu że nawet zawodnicy widzą problem jakim jest to że klub nie podpisuje kontraktów długoterminowych, wszyscy go widzą tylko nie nasz kochany nierząd:[[[ a to właśnie klub traci na tym najwięcej bo zawodnicy odchodzą za darmo ;/ a później płaczą że nie ma sponsorów że nie ma kasy... a skąd wezmą tą kasę jak odpier*** taką amatorkę :[[[

Majki | 2009-07-7 05:08

HAHAHAHA gilui Lech to jest smieszne ... jak by byl taka gwiazda to bygral w seniorach a on w juiorkch strzela 5 bramek na sezon przeciesz to smieszne... sa lepzi od nie np.Horajecki chlopak naprawde gra duzolepiej od Gilara... zmarnuje sie tylko w tej ME...

Karolek | 2009-07-7 12:33

śmieszna to jest Twoja ortografia .

Bingz | 2009-07-7 21:20

Majki, daruj sobie takie komentarze, ciesz się, że chłopakowi za Stalówki dobrze idzie, a nie pierd... głupoty..

Mystery69 | 2009-07-8 12:25

Piotrek fajny chłopak z Ciebie jest ale raczej Lech Poznań, a przede wszystkim ME Lech Poznań to raczej zbyt wygórowany kierunek. Najpierw proponowałbym nabrać trochę ciała. Zresztą z takim warunkami to tylko chyba niestety np w Sokole Nisko. Pzdr

Marco | 2009-07-8 13:43

„Mystery69R 21; a słyszałeś kiedyś o kimś takim jak Leszek Pisz ?? dla ułatwienia dodam że grał on w legi warszawa , albo o ile pamiętasz takiego piłkarza jak Zegarek który grał w Stalówce to doskonale wiesz że oni jakoś też byli szczupłej postury a do tego niskiego wzrostu a mimo to doskonale sobie radzili na boisku , dlatego nie czepiaj się chłopaka że nie wygląda jak połowa sterydów bujających się po Planecie , tylko doceń że mimo tak tragicznych warunków jakie są w naszym klubie , ktoś był w stanie na tyle się wyszkolić że został zauważony przez kluby z tzw. wyższej półki czyli po prostu o wiele lepiej prosperującym niż nasz. No chyba że mu zazdrościsz bo sam swoje ambicje piłkarskie spełniasz w pobliskiej miejscowości :D No i nie obrażaj chłopaków grających w Nisku :)

Mystery69 | 2009-07-8 17:11

Marco hehe. Nie porównuj Leszka Pisza czy chociażby Zegarka do P.Gilara hehe. bo to troszkę inne światy

Bingz | 2009-07-8 21:58

Pisz i Zegarek też nie od razu byli dobrymi zawodnikami...

Marco | 2009-07-8 23:33

Mystery69 mi nie chodziło o umiejętności piłkarskie tylko o to że wspomniani piłkarze mają tak samo szczupłą posturę , a co do umiejętności to kto wie może z czasem im dorówna albo nawet ich przewyższy :)

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Chełmianka Chełm

Stal Stalowa Wola             Chełmianka Chełm
2022-08-20, godz. 17:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Unia Tarnów - Stal Stalowa Wola

Unia Tarnów             Stal Stalowa Wola

0 : 2

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Cracovia II 3 3-0-0 9
2 Wieczysta Kraków 3 2-1-0 7
3 Avia Świdnik 3 2-1-0 7
4 Stal Stalowa Wola 3 2-0-1 6
5 Orlęta Radzyń Podlaski 3 2-0-1 6
6 Sokół Sieniawa 3 2-0-1 6
7 Podlasie Biała Podlaska 3 1-2-0 5
8 Korona II Kielce 3 1-2-0 5
9 Podhale Nowy Targ 3 1-1-1 4
10 KS Wiązownica 3 1-0-2 3
11 KSZO Ostrowiec Św 3 1-0-2 3
12 Czarni Połaniec 3 1-0-2 3
13 Wisłoka Dębica 3 1-0-2 3
14 Unia Tarnów 3 1-0-2 3
15 Lublinianka Lublin 3 1-0-2 3
16 ŁKS Łagów 3 0-2-1 2
17 Chełmianka Chełm 3 0-1-2 1
18 Wisła Sandomierz 3 0-0-3 0

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Cracovia II 0 km 0
Unia Tarnów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2022-08-20 STAL - Chełmianka Chełm
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3381) » 1938fc (1579)
» Vielitz44 (1385) » Filip kacper k. (1284)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (992)
» Kamil (849) » Rafix (768)
» Misio (722) » Kamilosss (661)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Zagłębie Sosnowiec (0:0)
2006-09-03
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 6 609 razy
STAL - Miedź Legnica (2:0)
2007-05-05
Ilość zdjęć: 11
Wyświetleń: 29 448 razy
STAL - Stal Rzeszów (0:0)
2004-03-20
Ilość zdjęć: 29
Wyświetleń: 82 368 razy
STAL - Błękitni Stargard Szcz. (0:1)
2016-05-11
Ilość zdjęć: 16
Wyświetleń: 27 800 razy
Osób Online: 41 / Czas gen. strony: 0.01639