Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Remis z KSZO.

Remis z KSZO.

W pierwszym swoim meczu przygotowawczym do nowego sezonu drużyna Stali Stalowa Wola zremisowała 1:1(0:0) na własnym stadionie z beniaminkiem I ligi KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Bramkę dla Stali uzyskał w 65 minucie meczu obrońca Marek Drozd - który dotychczas występował w Okocimski KS Brzesko. Kolejnym rywalem podopiecznych Przemysława Cecherza będzie zespół Spartakusa Szarowola. Mecz odbędzie się w sobotę o godzinie 17:00.

 

Składy :

Stal Stalowa Wola: Stanisław Wierzgacz - Piotr Szymiczek, Jaromir Wieprzęć, Marek Drozd, Krystian Lebioda, Paweł Olszewski, Adam Łagiewka, Longinus Ifeanyi Uwakwe, Krzysztof Trela, Ihor Mihałewskyj, Abel Salami. Grali także: Tomasz Wietecha, Adrian Chamera, Mariusz Myszka, Bartosz Horajecki, Paweł Wasilewski, Łukasz Stręciwilk, Krzysztof Jabłoński, Dariusz Stachowiak, Tadeusz Krawiec.

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski: Jakub Skrzypiec - Michał Stachurski, Radosław Kardas, Tomasz Ciesielski, Łukasz Szymoniak, Jakub Cieciura, Adrian Sobczyński, Piotr Wtorek, Marcin Dziewulski, Marcin Kajca, Adam Cieśliński. Grali także: Dawid Basta, Mikołaj Skórnicki, Guła, Tomasz Persona, Krystian Kanarski, Tomasz Żelazowski, Szepeta, Hubert Robaszek.

 

źródło : własne / 90minut.pl

Komentarze (31)

Kolec | 2009-07-8 14:18

moim zdaniem drozd gral kozak i nie mowcie zeby stad spadal. poziom trescinskiego dzisiaj. wszystkie gorne pilki. wymiatal wslizgami i ogolnie pewny

Stalofka | 2009-07-8 14:27

29 lipiec - puchar polski - resovia - raków :)) za kim tu trzymac ???

Mkzks | 2009-07-8 14:34

Ja myśle że w I połowie atakujemy Resovie a w drugiej połowie atakujemy Raków! :)

Abigeil | 2009-07-8 14:39

Lebioda, jarek i drozd to byli dzis goscie na 1 lige. Chociaz znajac Drozda to zawsze dobrze wychodził na sparingach zeby byc zauwazonym, a potem w lidze dramat, kontuzje itd. teraz bedzie tak samo. Ten chłopaczek z 13 numerem nie da sobie rady w tej lidze, moze w juniorach. Strecik i jabol bez komentarza, juz nie ma innych nizszych lig zeby ci zawodnicy mogli sie ogrywac ?

Stalker1337 | 2009-07-8 15:02

A jak się Wam podobał nowy showman?:)

Andy | 2009-07-8 15:08

Co by nie mówić trener z charakterem :)
Jak będziemy wygrywać to może i po całym boisku latać i przez megafon krzyczeć :)

Abigeil | 2009-07-8 15:09

kabaret...

Jotes | 2009-07-8 15:19

Jedziemy do RZ na mecz?

Geno | 2009-07-8 15:22

ta tekst \"ukrainiec pierd.olony\" byl bardzo dobry ;]

Esende | 2009-07-8 15:25

Stalówka z delikatną przewagą jednak ogólnie nic spcjalnego testowany Ukrainiec pokazał się z dobrej strony,potrafi się zastawić i ładni pociągnąć na bramkę a i jeszcze jedno za takie wykonanie pośredniego Trela powinien zrobić 100 okrążeń miał by czas na wyciągniecie wniosków
AVE STALÓWKA !

Szymen | 2009-07-8 16:08

Kto grał u Nas z numerem 2? Bo gadano, że Stachowiak to był ;>

Sanjji | 2009-07-8 16:20

Co do nowych .Według mnie „UkrainiecR 21; pokazał się z bardzo dobrej strony na środku pomocy , jak najbardziej widzę go obok Uwakwe w środku pola. Ładnie zagrywał trochę zgrania z innymi i będzie z niego pożytek a ponadto widać ze to taki sam walczak jak Uwakwe. Mam nadzieje ze zostanie. Ciekawie pokazał się również Łagiewka starał się chłopak sporo celnych podań ,mecz dobry za co dostał myślę zasłużone owacje (czyli cos to znaczy). Co do Olszewskiego grającego na prawej pomocy w pierwszej połowie : no niestety wypadł dosyć słabo, gdy podchodziło do niego dwóch graczy KSZO miałem wrażenie ze gościu nie wiedział zupełnie co robić po prostu się gubił, dośrodkowań mało i na dodatek niecelnie. Szymiczek grał na prawej obronie, jak na obrońcę dosyć słabo zbudowany. Starał się ale nie mam zdania. Chciał bym jeszcze zobaczyć jego grę w innym sparingu może miał słabszy dzien.
Mam pytanie, powiedzcie mi kto grał w drugiej połowie z numerem 2 na lewej pomocy? (Myślę ze to Stachowiak, ale nie jestem pewien.) Chłopak powinien trochę potrenować z Trela może Krzysiu czegoś by się od niego nauczył, kiwał pięknie obrońców KSZO widać ze chciał się pokazać i moim zdaniem wyszło mu to bardzo dobrze a do tego ma dosyć dobre dośrodkowania.

Daro | 2009-07-8 16:47

Byłem tylko przez chwile na II połowie i też muszę przyznać, że "2" bardzo dobrze się zaprezentował.

Ja bym jednak w środku widział Uwakwe z Trelą, na lewej "2" na prawej Karcz jeżeli wróci i atak Salami Mihaewskiyj

Nie ma jeszcze co przesądzać w sobotę będzie kilku nowych :)

Mychalczuk ze Spartaakusa tylko Ciekawe czy zagra u nas czy u nich :D

Cezary Czpak z Radomiaka - podobno dobry pomocnik z przeszłością w ekstraklasie (ŁKS, Łęczna)

...i jak zawsze pewnie jakieś niespodzianki :D

Sisieq | 2009-07-8 17:22

Ten Cezary Czpak dzisiaj trener mówił, po sparingu że już dzisiaj grał i zagra jeszcze w sobotę. Zobaczycie, że mam racje, przeczytacie o tym w Echu.

Sisieq | 2009-07-8 17:26

Na sparingu z Szarowolą pojawi się jeszcze jakiś środkowy obrońca. Treściński ma kontuzje jeszcze na jakieś dwa miesiące. Nie wiadomo, czy Drozd zostanie w Stali.
Większość chłopaków, którzy dzisiaj rozmawiali z dyrektorem są zadowoleni z zaproponowanych pieniążków, tak powiedział trener.

Slim1938 | 2009-07-8 18:35

a według mnie najważniejsze żeby Krakusi zostali ( Karcz, Cebula, Szwajdych )

Tom435 | 2009-07-8 19:34

Następny sparing u nas? kiedy??

Adm.t. | 2009-07-8 19:41

Tom435 - masz w newsie napisane :| w sobotę o 17:00 ze Spartakusem Szarowola w Stalowej Woli!

Tom435 | 2009-07-8 19:55

sorry ale nie pisze czy u nas?

Tom435 | 2009-07-8 19:57

Adm.t. | 2009-07-8 21:23

dzisiaj urodziny obchodzi Ryszard Kazieczko. Swego czasu obrońca Stalówki! Wszystkiego dobrego!!

» http://www.90minut.pl/kariera.php?id=2864

Majkel | 2009-07-8 21:23

Ultrastal | 2009-07-8 21:53

^^^
Ale za co? Co ma MOSiR do ZKS Stal? Tylko tyle, że Stal wynajmuje obiekty od MOSiRu. I na ironię do funkcjonowania miejskiej spółki osobiście nie mam zastrzeżeń natomiast do klubu wiele.

Lech007 | 2009-07-8 23:25

No Pan K... wielki działacz koszykówki i radny pewnie jest zadowolony że NIK się zajął sprawą - a ciekawe czego NIK nie zajął się sprawą zlecenia przez Pana K.... sanepidowi badania szkodliwości przekaźnika GSM (zero szkodliwości) i w końcu obciążenie Urzędu Miasta kosztami ?? przecież to z naszych podatków sanepid zarobił dodatkową kasę - ale w sądzie sprawę umorzono ze względu na małą szkodliwość społeczną ----śmiech na sali----- A tak poza tym to właśnie dowód że układ istnieje w stalówce i to właśnie ci panowie go tworzą.
Wybierajcie między innymi kibice właśnie takich ludzi na osoby publiczne to będzie zaj....ebiście.

Wie-300 | 2009-07-9 08:23

Karcz i Szwajdych grali w sparingu Cracovii » http://www.90minut.pl/sparing/0/sparing6788.html

Wie-300 | 2009-07-9 08:28

Aleksander | 2009-07-9 09:35

MAM PYTANKO CZY WIE KTOS KIEDY BEDZIE ZNANY TERMINARZ NA SEZON09/10,Z KIM GRAMY PIERWSZY MECZ,BO TO JUZ NIEDLUGO A TERMINARZA NIGDZIE NIE MA

Felipe77 | 2009-07-9 10:54

Wietecha Lebioda Salami Krawiec Chamera Wierzgacz Wieprzec Uwakwe Maciorowski Trescinski Trela Wasilewski Ci juz podpisali informacja ze strony oficjalnej

Geno | 2009-07-9 11:10

Nie ma jeszcze terminarza. Nawet w klubie.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard Szcz.

Stal Stalowa Wola             Błękitni Stargard Szcz.
2019-03-02, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola

Widzew Łódź             Stal Stalowa Wola

0 : 0

    
Sędzia: Damian Sylwestrzak (Wrocław)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 21 12-5-4 41
2 Widzew Łódź 20 11-6-3 39
3 Elana Toruń 21 9-9-3 36
4 GKS Bełchatów 21 9-9-3 36
5 Górnik Łęczna 21 9-7-5 34
6 Olimpia Grudziądz 21 9-4-8 31
7 Stal Stalowa Wola 21 9-4-8 31
8 Resovia Rzeszów 20 8-5-7 29
9 Skra Częstochowa 21 8-4-9 28
10 Znicz Pruszków 21 7-6-8 27
11 Gryf Wejherowo 21 7-5-9 26
12 Ruch Chorzów 21 6-7-8 25
13 Błękitni Stargard Szcz. 21 7-3-11 24
14 Pogoń Siedlce 21 6-5-10 23
15 Rozwój Katowice 21 5-6-10 21
16 Siarka Tarnobrzeg 20 6-3-11 21
17 ROW 1964 Rybnik 20 3-9-8 18
18 Olimpia Elbląg 19 4-5-10 17

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1248) » Vielitz44 (827)
» Fanatyk38 (652) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (368)
» Stalowiak1938 (329) » Jaszczur (296)
» Zatorze (296) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Radomiak Radom - STAL (1:1)
2013-11-16
Ilość zdjęć: 15
Wyświetleń: 10 047 razy
STAL - Tur Turek (1:1)
2008-10-08
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 16 095 razy
STAL - Motor Lublin (1:0)
2008-05-21
Ilość zdjęć: 48
Wyświetleń: 94 577 razy
STAL - Legionovia Legionowo (2:0)
2013-09-07
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 16 878 razy
Osób Online: 17 / Czas gen. strony: 0.03962