Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Remis z KSZO.

Remis z KSZO.

W pierwszym swoim meczu przygotowawczym do nowego sezonu drużyna Stali Stalowa Wola zremisowała 1:1(0:0) na własnym stadionie z beniaminkiem I ligi KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Bramkę dla Stali uzyskał w 65 minucie meczu obrońca Marek Drozd - który dotychczas występował w Okocimski KS Brzesko. Kolejnym rywalem podopiecznych Przemysława Cecherza będzie zespół Spartakusa Szarowola. Mecz odbędzie się w sobotę o godzinie 17:00.

 

Składy :

Stal Stalowa Wola: Stanisław Wierzgacz - Piotr Szymiczek, Jaromir Wieprzęć, Marek Drozd, Krystian Lebioda, Paweł Olszewski, Adam Łagiewka, Longinus Ifeanyi Uwakwe, Krzysztof Trela, Ihor Mihałewskyj, Abel Salami. Grali także: Tomasz Wietecha, Adrian Chamera, Mariusz Myszka, Bartosz Horajecki, Paweł Wasilewski, Łukasz Stręciwilk, Krzysztof Jabłoński, Dariusz Stachowiak, Tadeusz Krawiec.

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski: Jakub Skrzypiec - Michał Stachurski, Radosław Kardas, Tomasz Ciesielski, Łukasz Szymoniak, Jakub Cieciura, Adrian Sobczyński, Piotr Wtorek, Marcin Dziewulski, Marcin Kajca, Adam Cieśliński. Grali także: Dawid Basta, Mikołaj Skórnicki, Guła, Tomasz Persona, Krystian Kanarski, Tomasz Żelazowski, Szepeta, Hubert Robaszek.

 

źródło : własne / 90minut.pl

Komentarze (31)

Kolec | 2009-07-8 14:18

moim zdaniem drozd gral kozak i nie mowcie zeby stad spadal. poziom trescinskiego dzisiaj. wszystkie gorne pilki. wymiatal wslizgami i ogolnie pewny

Stalofka | 2009-07-8 14:27

29 lipiec - puchar polski - resovia - raków :)) za kim tu trzymac ???

Mkzks | 2009-07-8 14:34

Ja myśle że w I połowie atakujemy Resovie a w drugiej połowie atakujemy Raków! :)

Abigeil | 2009-07-8 14:39

Lebioda, jarek i drozd to byli dzis goscie na 1 lige. Chociaz znajac Drozda to zawsze dobrze wychodził na sparingach zeby byc zauwazonym, a potem w lidze dramat, kontuzje itd. teraz bedzie tak samo. Ten chłopaczek z 13 numerem nie da sobie rady w tej lidze, moze w juniorach. Strecik i jabol bez komentarza, juz nie ma innych nizszych lig zeby ci zawodnicy mogli sie ogrywac ?

Stalker1337 | 2009-07-8 15:02

A jak się Wam podobał nowy showman?:)

Andy | 2009-07-8 15:08

Co by nie mówić trener z charakterem :)
Jak będziemy wygrywać to może i po całym boisku latać i przez megafon krzyczeć :)

Abigeil | 2009-07-8 15:09

kabaret...

Jotes | 2009-07-8 15:19

Jedziemy do RZ na mecz?

Geno | 2009-07-8 15:22

ta tekst \"ukrainiec pierd.olony\" byl bardzo dobry ;]

Esende | 2009-07-8 15:25

Stalówka z delikatną przewagą jednak ogólnie nic spcjalnego testowany Ukrainiec pokazał się z dobrej strony,potrafi się zastawić i ładni pociągnąć na bramkę a i jeszcze jedno za takie wykonanie pośredniego Trela powinien zrobić 100 okrążeń miał by czas na wyciągniecie wniosków
AVE STALÓWKA !

Szymen | 2009-07-8 16:08

Kto grał u Nas z numerem 2? Bo gadano, że Stachowiak to był ;>

Sanjji | 2009-07-8 16:20

Co do nowych .Według mnie „UkrainiecR 21; pokazał się z bardzo dobrej strony na środku pomocy , jak najbardziej widzę go obok Uwakwe w środku pola. Ładnie zagrywał trochę zgrania z innymi i będzie z niego pożytek a ponadto widać ze to taki sam walczak jak Uwakwe. Mam nadzieje ze zostanie. Ciekawie pokazał się również Łagiewka starał się chłopak sporo celnych podań ,mecz dobry za co dostał myślę zasłużone owacje (czyli cos to znaczy). Co do Olszewskiego grającego na prawej pomocy w pierwszej połowie : no niestety wypadł dosyć słabo, gdy podchodziło do niego dwóch graczy KSZO miałem wrażenie ze gościu nie wiedział zupełnie co robić po prostu się gubił, dośrodkowań mało i na dodatek niecelnie. Szymiczek grał na prawej obronie, jak na obrońcę dosyć słabo zbudowany. Starał się ale nie mam zdania. Chciał bym jeszcze zobaczyć jego grę w innym sparingu może miał słabszy dzien.
Mam pytanie, powiedzcie mi kto grał w drugiej połowie z numerem 2 na lewej pomocy? (Myślę ze to Stachowiak, ale nie jestem pewien.) Chłopak powinien trochę potrenować z Trela może Krzysiu czegoś by się od niego nauczył, kiwał pięknie obrońców KSZO widać ze chciał się pokazać i moim zdaniem wyszło mu to bardzo dobrze a do tego ma dosyć dobre dośrodkowania.

Daro | 2009-07-8 16:47

Byłem tylko przez chwile na II połowie i też muszę przyznać, że "2" bardzo dobrze się zaprezentował.

Ja bym jednak w środku widział Uwakwe z Trelą, na lewej "2" na prawej Karcz jeżeli wróci i atak Salami Mihaewskiyj

Nie ma jeszcze co przesądzać w sobotę będzie kilku nowych :)

Mychalczuk ze Spartaakusa tylko Ciekawe czy zagra u nas czy u nich :D

Cezary Czpak z Radomiaka - podobno dobry pomocnik z przeszłością w ekstraklasie (ŁKS, Łęczna)

...i jak zawsze pewnie jakieś niespodzianki :D

Sisieq | 2009-07-8 17:22

Ten Cezary Czpak dzisiaj trener mówił, po sparingu że już dzisiaj grał i zagra jeszcze w sobotę. Zobaczycie, że mam racje, przeczytacie o tym w Echu.

Sisieq | 2009-07-8 17:26

Na sparingu z Szarowolą pojawi się jeszcze jakiś środkowy obrońca. Treściński ma kontuzje jeszcze na jakieś dwa miesiące. Nie wiadomo, czy Drozd zostanie w Stali.
Większość chłopaków, którzy dzisiaj rozmawiali z dyrektorem są zadowoleni z zaproponowanych pieniążków, tak powiedział trener.

Slim1938 | 2009-07-8 18:35

a według mnie najważniejsze żeby Krakusi zostali ( Karcz, Cebula, Szwajdych )

Tom435 | 2009-07-8 19:34

Następny sparing u nas? kiedy??

Adm.t. | 2009-07-8 19:41

Tom435 - masz w newsie napisane :| w sobotę o 17:00 ze Spartakusem Szarowola w Stalowej Woli!

Tom435 | 2009-07-8 19:55

sorry ale nie pisze czy u nas?

Tom435 | 2009-07-8 19:57

Adm.t. | 2009-07-8 21:23

dzisiaj urodziny obchodzi Ryszard Kazieczko. Swego czasu obrońca Stalówki! Wszystkiego dobrego!!

» http://www.90minut.pl/kariera.php?id=2864

Majkel | 2009-07-8 21:23

Ultrastal | 2009-07-8 21:53

^^^
Ale za co? Co ma MOSiR do ZKS Stal? Tylko tyle, że Stal wynajmuje obiekty od MOSiRu. I na ironię do funkcjonowania miejskiej spółki osobiście nie mam zastrzeżeń natomiast do klubu wiele.

Lech007 | 2009-07-8 23:25

No Pan K... wielki działacz koszykówki i radny pewnie jest zadowolony że NIK się zajął sprawą - a ciekawe czego NIK nie zajął się sprawą zlecenia przez Pana K.... sanepidowi badania szkodliwości przekaźnika GSM (zero szkodliwości) i w końcu obciążenie Urzędu Miasta kosztami ?? przecież to z naszych podatków sanepid zarobił dodatkową kasę - ale w sądzie sprawę umorzono ze względu na małą szkodliwość społeczną ----śmiech na sali----- A tak poza tym to właśnie dowód że układ istnieje w stalówce i to właśnie ci panowie go tworzą.
Wybierajcie między innymi kibice właśnie takich ludzi na osoby publiczne to będzie zaj....ebiście.

Wie-300 | 2009-07-9 08:23

Karcz i Szwajdych grali w sparingu Cracovii » http://www.90minut.pl/sparing/0/sparing6788.html

Wie-300 | 2009-07-9 08:28

Aleksander | 2009-07-9 09:35

MAM PYTANKO CZY WIE KTOS KIEDY BEDZIE ZNANY TERMINARZ NA SEZON09/10,Z KIM GRAMY PIERWSZY MECZ,BO TO JUZ NIEDLUGO A TERMINARZA NIGDZIE NIE MA

Felipe77 | 2009-07-9 10:54

Wietecha Lebioda Salami Krawiec Chamera Wierzgacz Wieprzec Uwakwe Maciorowski Trescinski Trela Wasilewski Ci juz podpisali informacja ze strony oficjalnej

Geno | 2009-07-9 11:10

Nie ma jeszcze terminarza. Nawet w klubie.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Górnik Łęczna - Stal Stalowa Wola

Górnik Łęczna             Stal Stalowa Wola
2018-10-27, godz. 19:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Znicz Pruszków - Stal Stalowa Wola

Znicz Pruszków             Stal Stalowa Wola

0 : 2

    
Adrian Dziubiński 31 (k) Sebastian Łętocha 65
Sędzia: Grzegorz Kawałko (Białystok)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 14 10-3-1 33
2 Elana Toruń 13 8-4-1 28
3 GKS Bełchatów 14 7-5-2 26
4 Olimpia Grudziądz 14 7-3-4 24
5 Stal Stalowa Wola 15 7-2-6 23
6 Radomiak Radom 13 6-3-4 21
7 Znicz Pruszków 15 5-6-4 21
8 Górnik Łęczna 14 5-5-4 20
9 Siarka Tarnobrzeg 14 5-3-6 18
10 Ruch Chorzów 13 4-5-4 17
11 Błękitni Stargard Szcz. 13 5-2-6 17
12 Gryf Wejherowo 14 4-4-6 16
13 Pogoń Siedlce 14 4-3-7 15
14 ROW 1964 Rybnik 14 3-6-5 15
15 Resovia Rzeszów 14 3-5-6 14
16 Olimpia Elbląg 14 4-1-9 13
17 Skra Częstochowa 14 3-2-9 11
18 Rozwój Katowice 14 2-4-8 10

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-10-27 Górnik Łę.. - STAL
2018-11-04 STAL - Gryf Wejherowo
2018-11-10 STAL - ROW 1964 Ryb..
2018-11-17 Resovia Rzes.. - STAL
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1244) » Vielitz44 (805)
» Fanatyk38 (643) » Kamilosss (385)
» Koko (368) » Slim1938 (362)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (293) » Daro (290)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Miedź Legnica (2:0)
2007-05-05
Ilość zdjęć: 11
Wyświetleń: 11 957 razy
STAL - Garbarnia Kraków (2:0)
2013-05-25
Ilość zdjęć: 24
Wyświetleń: 34 043 razy
STAL - Tur Turek (1:0)
2008-04-25
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 22 544 razy
GKP Gorzów Wlkp. - STAL (3:0)
2008-09-03
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 14 725 razy
Osób Online: 25 / Czas gen. strony: 0.04116