Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Kolejni zawodnicy związali się z klubem.

Kolejni zawodnicy związali się z klubem.

Z pierwszoligową drużyną Stalą Stalowa Wola umowy na występy w przyszłym sezonie podpisali: Tomasz Wietecha, Jaromir Wieprzęć, Krystian Lebioda, Longinus Uwakwe, Paweł Wasilewski, Krzysztof Trela, Stanisław Wierzgacz, Abel Salami, Jacek Maciorowski, Daniel Treściński, Tadeusz Krawiec oraz Adrian Chamera.

Z pozostałymi kandydatami w dalszym ciągu będą prowadzone rozmowy, a o ich przydatności do gry w zielono-czarnych barwach zadecyduje trener Przemysław Cecherz po kolejnych sparingach.

Już w najbliższą sobotę, 11 lipca 2009 r. przy ul. Hutniczej o godz. 17:00 odbędzie się kolejny mecz kontrolny podopiecznych Przemysława Cecherza. Kolejnym rywalem będzie trzecioligowiec Spartakus Szarowola.

 

źródło: stalstw.pl


Komentarze (23)

Zuch | 2009-07-9 13:44

I super tak dalej ciekawe czy podpisza Karcz, Cebula i Szawjdych.

Koko | 2009-07-9 13:49

teraz jeszcze Cebula,Szwajdych i Karcz niech podpiszą z nimi umowy i kilku nowych dobrać i gitara:)

Stalker1337 | 2009-07-9 14:23

a z Sovia kiedy sparing?

Stalówka\'38 | 2009-07-9 14:27

Jeżeli dobrze pamiętam, to 18 w Sobotę. Poszukaj na 90minut.pl albo w poprzednich newsach, było wspominane

Stalker1337 | 2009-07-9 14:30

dzieki juz znalazlem, a orientuje sie ktos na jak dlugo te kontrakty? znowu po pol roku?

Stalówka\'38 | 2009-07-9 14:34

Pisze w newsie, na przyszły sezon, czyli na cały rok, tak wnioskuje po artykule

Geno | 2009-07-9 19:49

Karnety beda na 1 runde.

Adam | 2009-07-9 22:15

Cebula już u nas raczej nie będzie grał jedzie z GieKSą na obóz do Dzierżoniowa.

Popiel | 2009-07-9 22:40

szkoda ze Cebula nie bedzie gral w barwach Stalowki :(

Mystery69 | 2009-07-9 22:44

Mam wielką prosbe do działaczy. Kij z tym, że został wziety Chyła cienias na 2 trenera, ale nie bierzcie na miłość boską Marka Drozda!!! Bo to byłoby przegięcie pały na maxa gdyby taki koleś znalazł się w kadrze 1 ligowej druzyny

Kibic71 | 2009-07-9 22:55

słuchaj mystery 69 tłuku mam dla ciebie zła wiadomosc bedziesz musiał ogladac i pana Chyłe i pana Drozda w tym sezonie bo wlasnie jutro podpisuje kontrakt pozdrawiam i obgryzaj dalej paznokcie i mysl ..... mysl....mysl......co by bylo gdyby ....

Tiko | 2009-07-10 01:09

mystery69?a skąd wiesz że Chyła cienias.ty mu nawet do pięt nie dorastasz ma 2 klase trenerską chyba za uśmiech jej nie zrobił.już niedługo usłyszycie o Chyle i Wam kopary opadną-niedługo!

Szymen | 2009-07-10 09:32

Na oficjalnej stronce została zmieniona godzina rozgrywania sparingu w sobotę. Z 17 przeniesiono na godzinę 11.

Tom435 | 2009-07-10 09:49

Trener cracovi ma dzis zdecydować o naszych niedoszłych piłkarzach pewne

Kibic1996 | 2009-07-10 10:06

Oby zostali u nas:) Karcz i Cebula jest spoko:))

Hutnicza | 2009-07-10 10:15

Podpisało 11,a dojadzie jeszcze mniej jak czterech,czyli pewnie max.trzech.Taką to teorię podał wielebny szlage do mediów.I co ma zrobić taki Cecherz z 14 zawodnikami,nie licząc juniorow,gdzie Macior i Teresa są kontuzjowani?Ten idiota znów kombinuje co tu zrobić by zaosczędzić.Powtarza sie sytuacja z poprzedniego sezonu z jesieni,tylko tyle,ze wtedy było 16 do gry i była tragedia,a teraz będzie mniej.Juz wiemy gdzie Nas to zaprowadzi.Ostatnie miejsce po 1 rundzie i heroiczna walka na wiosnę.Znów odstawia szlage swoje cudawianki,ale nie dziwne znów piłką rządzi Kwiatek tak jak wtedy i on teraz ustala za wszystkich jakosć piłkarzy i ilośc.Tylko ciekawe czy teraz jak będzie trgaedia to ucieknie z klubu po 1 rundzie czy wczesniej.

Belo | 2009-07-10 11:27

Gdzie indziej potrafią i chcą, mimo że miasto trzy razy mniejsze od Stalowej
» http://www.sportowefakty.pl/pilka/20.....

Tom435 | 2009-07-10 11:55

to kiedy ten sparing w końcu dajcie linka??

Daro | 2009-07-10 11:58

Sparing o godzinie 11:00 jutro.

Dzisiaj później pojawi się na stronie odpowiedniie info.

Co do słów Schlage przypomina mi się jesień. Wtedy też miało przyjść 2 zawodników a przyszło 8 :)

Więc na razie nie siać paniki.

Kibic1996 | 2009-07-10 15:04

Stal ZKS południa panem jest!

Mystery69 | 2009-07-10 17:10

Kibic71 i Tiko Fanatycy Chyły i Drozda. hehe ludzie ogarnijcie się trochę.

Fan16 | 2009-07-10 18:50

po jakie h oni przenosza te mecze na 11 nikt nie ma czasu o tej godzinie
------------------ -------------------- ----------
» http://change.menelgame.pl/change_please/5704693/

Bolek | 2009-07-11 07:45

Do Hutnicza:
Piszesz, że jest 11 zawodników a już jest 17. Słabo jesteś zorientowany i prezentujesz A klase. A ja myślełem, że jesteś z 1 ligi.
Nie pisz bzdur, bo jesteś niewiarygodny. Musiałeś sie kleju nawąchać.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard Szcz.

Stal Stalowa Wola             Błękitni Stargard Szcz.
2019-03-02, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola

Widzew Łódź             Stal Stalowa Wola

0 : 0

    
Sędzia: Damian Sylwestrzak (Wrocław)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 21 12-5-4 41
2 Widzew Łódź 20 11-6-3 39
3 Elana Toruń 21 9-9-3 36
4 GKS Bełchatów 21 9-9-3 36
5 Górnik Łęczna 21 9-7-5 34
6 Olimpia Grudziądz 21 9-4-8 31
7 Stal Stalowa Wola 21 9-4-8 31
8 Resovia Rzeszów 20 8-5-7 29
9 Skra Częstochowa 21 8-4-9 28
10 Znicz Pruszków 21 7-6-8 27
11 Gryf Wejherowo 21 7-5-9 26
12 Ruch Chorzów 21 6-7-8 25
13 Błękitni Stargard Szcz. 21 7-3-11 24
14 Pogoń Siedlce 21 6-5-10 23
15 Rozwój Katowice 21 5-6-10 21
16 Siarka Tarnobrzeg 20 6-3-11 21
17 ROW 1964 Rybnik 20 3-9-8 18
18 Olimpia Elbląg 19 4-5-10 17

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1248) » Vielitz44 (827)
» Fanatyk38 (652) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (368)
» Stalowiak1938 (329) » Jaszczur (296)
» Zatorze (296) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Motor Lublin (3:3)
2009-10-17
Ilość zdjęć: 61
Wyświetleń: 195 246 razy
Ruch Chorzów - STAL (2:0)
2006-10-20
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 7 630 razy
Podbeskidzie BB - STAL (0:0)
2007-03-10
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 5 303 razy
Hetman Zamość - STAL (2:0)
2005-04-24
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 4 146 razy
Osób Online: 25 / Czas gen. strony: 0.05493