Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Wygrana piłkarzy w sparingu. / Nowe twarze w Stali.

Wygrana piłkarzy w sparingu. / Nowe twarze w Stali.

"Stalówka” pokonała w meczu kontrolnym na własnym boisku trzecioligowego Spartakusa 1:0 po pięknym strzale z woleja Abela Salamiego w 75 minucie.

 

Dla kibiców najważniejsze było jednak to, ze w najbliższym sezonie w naszym zespole zobaczymy Piotra Szymiczka  obrońce grającego ostatnio w Odrze Wodzisław, napastnika Ihora Mihałewskyj który ma za sobą występy w GKS-ie Bełchatów, oraz dwóch byłych graczy Tura Turek - pomocnika Pawła Olszewskiego i napastnika Adama Łagiewkę, którzy podpisali juz umowe ze stalowowolskim klubem, a to samo zrobi jeszcze Dariusz Stachowiak, Lukasz Streciwilk, Mariusz Myszka i prawdopodobnie Marek Drozd.

Trener Stali, Przemyslaw Cecherz, chcialby jeszcze pozyskac do druzyny Witolda Cichego, obronce Odry Wodzislaw, interesuje sie tez dwoma Ukraincami ze Spartakusa Szarowola, w tym przede wszystkim napastnikiem Jurijem Michalczukiem. Bardzo chce tez, by w Stali nadal grali wypozyczeni z Cracovii Kraków w ubieglym sezonie Kamil Karcz, Paweł Szwajdych i Konrad Cebula, ten ostatni ma jednak tez propozycje z GKS Katowice. W sparingu ze Spartakusem wystąpił równiez w naszym zespole Cezary Czpak z Radomiaka Radom, ale nie do konca przekonał do siebie naszych szkoleniowców.

 

Stal Stalowa Wola 1:0 Spartakus Szarowola

1:0 75' Abel Salami

Skład Stali w meczu ze Spartakusem :

Stal Stalowa Wola: Tomasz Wietecha - Krystian Lebioda, Marek Drozd, Jaromir Wieprzęć, Piotr Szymiczek - Dariusz Stachowiak, Tadeusz Krawiec, Ihor Mihałewskyj, Krzysztof Trela - Cezary Czpak, Paweł Wasilewski. Grali także: Longinus Ifeanyi Uwakwe, Abel Salami, Mariusz Myszka, Łukasz Stręciwilk.

 

źródło : własne / EchoDnia.eu

Komentarze (24)

Kibic256 | 2009-07-11 19:34

o Cebuli mozna zapomnieć już podobno ma garc w Cracovii bez wzgledu czy będą grać w eksraklasie czy nie ale można powalczyć o Karcza i Szwajdycha

Majkel | 2009-07-11 21:26

Cebuli nie zatrzymamy - w dzisiejszym sparingu Cracovi był najlepszy na boisku. Ekstraklasa będzie jego :) Ale o Karcza i Szwajdycha to się trzeba postarać bo nie mamy prawego pomocnika! Olszewski w meczu z KSZO grał cieńko bo on jest środkowy pomocnik, a nie prawy. Zresztą z tych co dziś podpisali to nie mam zastrzeżeń. Na sparingach i treningach wypadli bdb. Najgorzej oceniam Szymiczka - biega po całym boisku i nie ma krycia z prawej strony. A Stręciwilk i Myszka to pomyłka całkowita - DNO totalne. Chyła to robi chyba specjalnie, według mnie to trzeba mieć klapki na oczach. Takie moje zdanie. Drozd jeszcze ujdzie bo grał w Okocimskim regularnie. Ktoś dobrze wyżej napisał, że kandydat numer 1 do grzania ławy.

Ssw1938 | 2009-07-11 21:56

» http://www.futbol.pl/artykul/57810.html
chyba juz nici ... ale może ... szkoda...

Adrian | 2009-07-11 22:22

tak majkel masz racje gracz ktory w meczu sparingowym dostaje czerwona kartke faktycznie ujdzie .. To ttrzeba miec naprawde klapki na oczach !! chlopie Myszka i Streciwilk to nic ale jak podpisza umowe z tym debilem to bd take jaja regularnie, gosc jest drewniakiem i nie nie nadaje na 1 lige i koniec

Bumar | 2009-07-11 23:15

widac ze masz spore pojecie o piłce szymiczek był najlepszy na boisku tak obecnie powinni grac boczni obroncy,ofensywnie i sporo biegac aon tak grał,igor ujdzie w tłumie jest aktywny,ale ma sporo głupich strat natomiast reszta wporuwnaniu z karczem,cebulą,piszc zkiem lepiej nlech nie podpisuje bo za nich z wiekszym pożytkiem dla piłki stalowowolskiej mogli by grac i ogrywac sie młodzi plłkarze z klubu nie w pełnym wymiarz czasowym ale 20,30 min tylko nie przy tym trenerze,którego chyba przerasta 1-liga bo w meczach sparlngowych nie potrafi dac grac kazdemu aby mogli pokazac trenerowi i kibicom,ze tez umieją kopnąc piłke czsami lepiej od tych którym daje grac duzo a te jego przekleństwa narazie bawią ale myśle ze nie długo dla mnie takie cos świadczy o tym ze umiejetnosci i wiedza są jeszcze nie sa tym poziomie,pozdrawiam wszystkich

Gocin | 2009-07-12 12:08

nom moglby dac pograc wszystkim, a nie wpuszcza Uwakwe, ktory mial kontuzje!!!!

Suawek | 2009-07-12 12:20

Cecherz pytał się Uwakwe czy ten czuje się na siłach by zagrać. Przytaknął więc został wpuszczony na boisko. A że narzekał na uraz, opuścił boisko dosyć szybko.

Slim1938 | 2009-07-12 14:51

a czemu ukraińcy nir grają??? przecież mają kontrakty jeszcze na rok ze Stalówką Muzyczuk i Portianko Muzyczuk dobrze się zapowiadał co strzelał przed tamtą rundą w sparinach Cracovi a teraz nic o nim nie słychać

Ssw1938 | 2009-07-12 15:22

Z tego co mi wiadomo rozwiazali chyba kontrakty z klubem albo zostana wyporzyczenie bo nie chcieli nawet trenowac

Matador | 2009-07-12 15:38

do Majkel Jesteś zakompleksionym dyletantem jak mozesz oceniać Myszkę po 5 min. na boisku w 2 meczach.Podobno mają stawiać na wychowanków a tu mysza 5 min. stręcik5 sekund chamerka0min.Coś tu jest nie tak. Marek dostał te kartki za Jaromira musiał naprawiać jego błędy.Mecz bardzo słaby! tak jak twoje komentarze!!!!

Fan! | 2009-07-12 18:22

Witam. Kiedy następny sparing i z kim ? Pozdrawiam

Daro | 2009-07-12 18:24

W Środe gramy z Hetmanem - nie wiadomo gdzie , na początku sparing miał odbyć się w Zamościu, jednak ostatnio mówiło się, że u nas.

Jak będzie wiadomo info pojawi się na stronie.

Kibic1996 | 2009-07-12 18:51

Po co Stali Marek Drozd????

Lepiej już ściągnąć z Okręgówki kogoś!!! np; Piotra Młynarczyka z Bukowej Jastkowice , Wojtka Tofila z LZS Zdziary czy, Wojtka Sobiło z Olimpi Pysznica:))

Ssw1938 | 2009-07-12 20:02

- Czekam na razie na decyzję z ŁKS-u Łódź. Jestem tam dogadany. Jeżeli ten klub nie otrzyma licencji to może zaczniemy jeszcze raz rozmawiać ze Stalą Stalowa Wola - mówi Piszczek
» http://www.sportowefakty.pl/pilka/20.....
dalej nic nie wiadomo.....

Tomasz | 2009-07-12 20:23

Stalówka dzisiaj w Przedzelu grala turniej !!
akurat przejezdzalem i do przerwy przegrywali z Przedzelem 3:1 ... sklad dosc okrojony ... praktycznie sami ze Stalowej Woli grali ...

Piorko | 2009-07-12 21:59

Pewnie grali wychowankowie, no i stawiaj tu na wychowanków a mamy jakich mamy

Tomasz | 2009-07-12 22:31

jesli chodzi o obrońce to Piotr Gaca z Unii NS moglby sie sprawdzic ... bardzo dobre warunki i byl juz kilka razy przymiezany do Stalówki ale nikt go nawet w sparingu nie ogladnal ...

Dawid9932 | 2009-07-12 22:46

Jeżeli gks Jastrzebie nie dostanie licencji na gre w 1 lidze to na jej miejsce wpadnie motór lublin.

Lubelak | 2009-07-13 09:07

to dobrze, że Motor zostanie (jest taka opcja, ale długa droga do tego). Przynajmniej lublinianie będą miec jeden mecz u siebie więcej:) Bo jest jeszcze Łęczna.

Nomadczyk | 2009-07-13 14:45

W środę zostanie podjęta decyzja co do wypożyczonych zawodników Cracovii. Po meczu z Hutnikiem Nowa Huta oraz Podbeskidziem Bielsko-Biała Płatek ma podjąć decyzję kto zostanie.

Kibic256 | 2009-07-13 15:40

Drozd i Stachowiak podpisali dziś kontrakty

Bartek9412 | 2009-07-13 16:45

na 90minut.pl pisze że paknys będzie u nas grał

» http://www.90minut.pl/kariera.php?id=8502

Heja | 2009-07-13 17:13

Małe info.

Paknys jest na obozie z Korona w Dzierzeniowie.
takrze nic niewiadomo co znim .. a przydal by sie !
CO DO NOWYCH TRANSFEROW TO STACHOWIAK NAPRAWDE JEST TECHNICZNIE DOBRY , I SZYBKI MOZE BYS POZYTEK Z CHLOPAKA.
CICHY Z ODRY MA BYC W SRODE U NAS NA SPARINGU I ZTEGO CO WIEM MA PODPISAC TO SAMO PISZCZEK!
I RACZEJ MYSZKA MA PODPISAC.
TAK BARDZO SIE SPINACIE NA DROZA , ALE LAWKE KTOS MUSI GRZAC W RAZIE KONTUZJI ,JAROMIRA , LUB TRESCINSKIEGO ..JEST DROZDU.
MYSLE ZE JESZCZE DO NAS PRZYJDZIE JEDEN GOSC.. TEN UKRAINIEC CO GRAL W SPARINGU OSTATNIO NAPASTNIK GOSC BARDZO SZYBKI I WALECZNY OBOK SALAMIEGO WSAM RAZ BY SIE NADAWAL I PAKA JEST !!!

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard Szcz.

Stal Stalowa Wola             Błękitni Stargard Szcz.
2019-03-02, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola

Widzew Łódź             Stal Stalowa Wola

0 : 0

    
Sędzia: Damian Sylwestrzak (Wrocław)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 21 12-5-4 41
2 Widzew Łódź 20 11-6-3 39
3 Elana Toruń 21 9-9-3 36
4 GKS Bełchatów 21 9-9-3 36
5 Górnik Łęczna 21 9-7-5 34
6 Olimpia Grudziądz 21 9-4-8 31
7 Stal Stalowa Wola 21 9-4-8 31
8 Resovia Rzeszów 20 8-5-7 29
9 Skra Częstochowa 21 8-4-9 28
10 Znicz Pruszków 21 7-6-8 27
11 Gryf Wejherowo 21 7-5-9 26
12 Ruch Chorzów 21 6-7-8 25
13 Błękitni Stargard Szcz. 21 7-3-11 24
14 Pogoń Siedlce 21 6-5-10 23
15 Rozwój Katowice 21 5-6-10 21
16 Siarka Tarnobrzeg 20 6-3-11 21
17 ROW 1964 Rybnik 20 3-9-8 18
18 Olimpia Elbląg 19 4-5-10 17

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1249) » Vielitz44 (827)
» Fanatyk38 (652) » Kamilosss (385)
» Slim1938 (370) » Koko (369)
» Stalowiak1938 (329) » Jaszczur (296)
» Zatorze (296) » Acer (293)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Resovia Rzeszów (0:1)
2010-10-30
Ilość zdjęć: 32
Wyświetleń: 95 956 razy
STAL - Miedź Legnica (2:0)
2007-05-05
Ilość zdjęć: 11
Wyświetleń: 12 534 razy
STAL - Resovia Rzeszów (1:0)
2004-05-08
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 24 774 razy
STAL - Siarka Tarnobrzeg (2:2)
2012-10-20
Ilość zdjęć: 31
Wyświetleń: 112 310 razy
Osób Online: 40 / Czas gen. strony: 0.0365