Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Sparing: Stal - Resovia 1:0

Sparing: Stal - Resovia 1:0

STAL - RESOVIA 1:0

'70 - Wasilewski (asysta Mychalczuka)

Czerwona kartka: '45 - Ihor Mihajewskyj (STAL)

STAL:Wietecha - Lebioda, Krawiec, Drozd, Szymiczek - Olszewski, Uwakwe, Łagiewka, Trela - Mihajewskyj, Salami Grali także: Wierzgacz, Wasilewski, Hreszta, Mychalczuk, Czpak

 

Widzów: 500

Komentarze (23)

Kibic18 | 2009-07-18 13:26

Brawo Stalówka!!!!
gratulacje dla strzelca bramki:)

Bartek9412 | 2009-07-18 13:31

» http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32288,t.....



Lech daje za nakoulme 1mln zł

Klocek | 2009-07-18 14:06

to ja jako kibic wiedziałem ze o niego bedą zabiegac lepsze kluby a unas sie go oddało bez walki.

Cycu123 | 2009-07-18 14:11

będą jeszcze jakieś sparingi??
jeszcze 2 tygodnie do startu ligi

Adam | 2009-07-18 14:27

Co do Lecha i innych polskich drużyn dają milion złotych za zawodnika co strzelił 7 bramek czy nie wiem ile pod koniec sezonu . Teraz mamy przykład jak mało profesjonalne są kluby w Polsce , Legia testowała zawodnika i stwierdziła, że sie nie nadaje, a teraz Wiśle gola strzelił w europejskich pucharach.

Felipe77 | 2009-07-18 14:39

mam pytanko czy wie ktos moze jak sprawa ze Stachowiakiem wiem ze ma jakies kłopoty z turkiem i widze ze znowu nie grał w sparingu.

Aloo | 2009-07-18 14:44

widze ze nasz Abel szuka szczescia w Dolcanie znudziło mu sie w stalowce chyba

Felipe77 | 2009-07-18 14:50

to napewno Salami? moze ktos sie pomylil i zamiast Imeha wpisał salamiego? bo przeciez kontrakt dopiero co podpisal

Felipe77 | 2009-07-18 14:53

to na 100% pomyłka dwa mecze w ciagu dnia i 200 km podroz to nie wiem czy Abel by nie umarł:)chociaz moze w upale czuje sie dobrze:)

Daro | 2009-07-18 15:07

Z Mychalczukiem trzeba podpisać dłuższy kontrakt niż na rok, bo potem możemy tego żałować :D

Krakus | 2009-07-18 15:18

z takim poziomem jak na meczu dzis i z hetmanem to 2 liga i nie chce byc zlym prorokiem ale stawiam ostatnie miejsce w tabeli, jak ktos sie nie zgadza, niech przedstawi choc jeden argument.

Daro | 2009-07-18 15:29

Ostatnie miejsce jest raczej zarezerwowane dla Jastrzębia / Motoru.

...a ja twierdzę, że będziemy wyżej niż w tamtym roku.


O szansach na utrzymanie itp. będzie można zacząć gadać po kilku kolejkach - bo sparingi o niczym nie świadczą

Old fan | 2009-07-18 16:06

Kolejnym argumentem jest godzina w jakich były rozgrywane sparingi

Adm.t. | 2009-07-18 16:11

Krakus - argument? jesteś idiotą. Bo jak można nazwać osobę która przed sezonem prorokuje ostatnie miejsce dla swojej drużyny? 10 miejsce jest realne. Jastrzębie/Motor, Sandecja, Katowice, Kluczbork, Flota, Stilon, Dolcan, Warta mogą być w tym sezonie za Nami.

Tommy_lee | 2009-07-18 16:14

Stachowiak nie grał dzisiaj w sparingu bo jest w rodzinnych stronach gdzie będzie świętował soje urodziny....

Piotrek | 2009-07-18 16:26

Sprzedam koszulkę Stalówki Regio, zielona, sprzed roku, rozmiar M. Stan bardzo dobry.
Cena - 50 zł.

Kontakt - gg: 9519398 (pisać nawet jak niedostępny, często jestem na niewidocznym).

Mystery69 | 2009-07-18 17:17

Adm.t. ciężko jest prorokować akurat w tym momencie kto będzie za nami. Ale mogę się z Tobą założyć, że Dolcan i Warta będą w tym sezonie wyżej od Stalówki. Jak dla mnie Warta może być czarnym koniem rozgrywek. Stilon mimo, że uratował się przed spadkiem dopiero w barażach, to w 2 rundzie poprzedniego sezonu grał fajną piłkę co pokazał m.in w STW. Beniaminków typu Sandecja i Kluczbork też bym nie skazywał od razu tak na pożarcie. Bo wiadomo jak to jest z takimi drużynami w 1 sezonie po wejściu. Gieksa pewnie będzie bronić się przed spadkiem, może środek tabeli. Podobnie Flota środeczek. Ciężki sezon się zapowiada i bardzo wyrównany.

Adrian | 2009-07-18 17:43

Krakus skoro stwierdzasz na podstawie sparingow ze zajmiemy ostatnie miejsce w tabeli to albo jestes kompletnym idiota albo nie masz zielonego pojecia o pilce tyle..

Powiem tyle wg mnie po jesieni bedziemy napewno wyzej niz w tamtym sezonie takie jest moje zdanie

Mlody | 2009-07-18 18:14

Vlepki os.Młodynie cena 6zł za 30sztuk
» http://img269.imageshack.us/img269/9639/pokazeop.jpg
Kontakt gg:9465641

Krakus | 2009-07-18 19:59

Nie na podstawie sparingow ale na podstawie umiejetnosci gry naszych pilkarzy. a ty dminie.t jestes jeszcze wiekszym idiota, bo prorokujesz pozycje innych druzyn, ktorych nawet nie widziales. Ja Stalowke widzialem, wiem kto i w jakich oklolicznosciach do nas przyszedl a kto na jakich warunkach zostal i ile pieniedzy za tamten sezon wisi pilkarzom zarzad.
To jest sport wiec wszystko jest mozliwe i uwazam (majac to prawo zagwarantowane w konstytucji) ze sportowo jestesmy na poziomie 3 lub 4 ligi. Stad moja opinia, zreszta jesli taki chyla zostaje 2 trenerem, to juz blizej okregowki lub A-klasy.

Omen | 2009-07-18 20:21

Cześć Krakus
Jak nie kibicujesz i nie wierzysz w lepsze miejsce Stali to po co tu prorokujesz.
Mi też się nie podoba ,że odchodzi Cebula i ten Litwin, a przychodzą Stręciwilk i Drozd, ale cóż wierzę że chłopaki będą nadrabiali ambicją.
Zadam Ci na koniec proste pytanie .Jeśli odrazu z góry zakładasz ze zajmiemy ostatnie miejsce to tak samo jak milion Polaków którzy grają w dużego lottka i mówią że nie wygrają.Ale w głębi duszy wierzą w wygraną i Ty zapewnie też wierzysz w dobre miejsce Stali.Tylko po h... wypisujesz tu takie bzdury i wku...kibiców?

Krakus | 2009-07-18 20:30

Kibicow nie wkurzam ja, tylko ojciec dyrektor, i jego "rzady" ja wyrazilem swoja opinie i przemyslenia po tym co dzieje sie w okresie przygotowawczym, a dzis tak naprawde 1;0 to wygrala Sovia, bo co sedzia im bramki nie uznal to mistrzostwo swiata ;)
Bez Pozdrowien i dla tych co nie wiedza- 2 pierwsze miejsca na turnieju kibicow dla Zatorakow, 3- Rakow ;)

Omen | 2009-07-18 20:33

to wyrażaj je na żal.pl

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Resovia Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Resovia Rzeszów             Stal Stalowa Wola
2018-11-17, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - ROW 1964 Rybnik

Stal Stalowa Wola             ROW 1964 Rybnik

1 : 1

Fryderyk Stasiak 62     
Fryderyk Stasiak 9 (s)
Sędzia: Dawid Wiśniewski (Olsztyn)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 17 11-4-2 37
2 Radomiak Radom 18 10-4-4 34
3 Elana Toruń 17 8-8-1 32
4 GKS Bełchatów 18 8-8-2 32
5 Olimpia Grudziądz 18 9-4-5 31
6 Górnik Łęczna 18 8-5-5 29
7 Stal Stalowa Wola 18 8-3-7 27
8 Resovia Rzeszów 18 7-5-6 26
9 Ruch Chorzów 18 6-6-6 24
10 Znicz Pruszków 18 6-6-6 24
11 Skra Częstochowa 18 6-3-9 21
12 Błękitni Stargard Szcz. 18 6-2-10 20
13 Gryf Wejherowo 18 5-4-9 19
14 Siarka Tarnobrzeg 18 5-3-10 18
15 ROW 1964 Rybnik 18 3-8-7 17
16 Pogoń Siedlce 18 4-4-10 16
17 Rozwój Katowice 17 4-4-9 16
18 Olimpia Elbląg 17 4-3-10 15

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-11-17 Resovia Rzes.. - STAL
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1247) » Vielitz44 (820)
» Fanatyk38 (650) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (363)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (295) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Widzew Łódź (0:1)
2009-08-08
Ilość zdjęć: 51
Wyświetleń: 214 727 razy
Pogoń Siedlce - STAL (1:0)
2013-04-27
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 23 026 razy
STAL - ŁKS Łomża (0:0)
2006-09-30
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 6 858 razy
Miedź Legnica - STAL (3:2)
2006-09-23
Ilość zdjęć: 11
Wyświetleń: 13 409 razy
Osób Online: 31 / Czas gen. strony: 0.04433