Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Sparing: Stal - Resovia 1:0

Sparing: Stal - Resovia 1:0

STAL - RESOVIA 1:0

'70 - Wasilewski (asysta Mychalczuka)

Czerwona kartka: '45 - Ihor Mihajewskyj (STAL)

STAL:Wietecha - Lebioda, Krawiec, Drozd, Szymiczek - Olszewski, Uwakwe, Łagiewka, Trela - Mihajewskyj, Salami Grali także: Wierzgacz, Wasilewski, Hreszta, Mychalczuk, Czpak

 

Widzów: 500

Komentarze (23)

Kibic18 | 2009-07-18 13:26

Brawo Stalówka!!!!
gratulacje dla strzelca bramki:)

Bartek9412 | 2009-07-18 13:31

» http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32288,t.....



Lech daje za nakoulme 1mln zł

Klocek | 2009-07-18 14:06

to ja jako kibic wiedziałem ze o niego bedą zabiegac lepsze kluby a unas sie go oddało bez walki.

Cycu123 | 2009-07-18 14:11

będą jeszcze jakieś sparingi??
jeszcze 2 tygodnie do startu ligi

Adam | 2009-07-18 14:27

Co do Lecha i innych polskich drużyn dają milion złotych za zawodnika co strzelił 7 bramek czy nie wiem ile pod koniec sezonu . Teraz mamy przykład jak mało profesjonalne są kluby w Polsce , Legia testowała zawodnika i stwierdziła, że sie nie nadaje, a teraz Wiśle gola strzelił w europejskich pucharach.

Felipe77 | 2009-07-18 14:39

mam pytanko czy wie ktos moze jak sprawa ze Stachowiakiem wiem ze ma jakies kłopoty z turkiem i widze ze znowu nie grał w sparingu.

Aloo | 2009-07-18 14:44

widze ze nasz Abel szuka szczescia w Dolcanie znudziło mu sie w stalowce chyba

Felipe77 | 2009-07-18 14:50

to napewno Salami? moze ktos sie pomylil i zamiast Imeha wpisał salamiego? bo przeciez kontrakt dopiero co podpisal

Felipe77 | 2009-07-18 14:53

to na 100% pomyłka dwa mecze w ciagu dnia i 200 km podroz to nie wiem czy Abel by nie umarł:)chociaz moze w upale czuje sie dobrze:)

Daro | 2009-07-18 15:07

Z Mychalczukiem trzeba podpisać dłuższy kontrakt niż na rok, bo potem możemy tego żałować :D

Krakus | 2009-07-18 15:18

z takim poziomem jak na meczu dzis i z hetmanem to 2 liga i nie chce byc zlym prorokiem ale stawiam ostatnie miejsce w tabeli, jak ktos sie nie zgadza, niech przedstawi choc jeden argument.

Daro | 2009-07-18 15:29

Ostatnie miejsce jest raczej zarezerwowane dla Jastrzębia / Motoru.

...a ja twierdzę, że będziemy wyżej niż w tamtym roku.


O szansach na utrzymanie itp. będzie można zacząć gadać po kilku kolejkach - bo sparingi o niczym nie świadczą

Old fan | 2009-07-18 16:06

Kolejnym argumentem jest godzina w jakich były rozgrywane sparingi

Adm.t. | 2009-07-18 16:11

Krakus - argument? jesteś idiotą. Bo jak można nazwać osobę która przed sezonem prorokuje ostatnie miejsce dla swojej drużyny? 10 miejsce jest realne. Jastrzębie/Motor, Sandecja, Katowice, Kluczbork, Flota, Stilon, Dolcan, Warta mogą być w tym sezonie za Nami.

Tommy_lee | 2009-07-18 16:14

Stachowiak nie grał dzisiaj w sparingu bo jest w rodzinnych stronach gdzie będzie świętował soje urodziny....

Piotrek | 2009-07-18 16:26

Sprzedam koszulkę Stalówki Regio, zielona, sprzed roku, rozmiar M. Stan bardzo dobry.
Cena - 50 zł.

Kontakt - gg: 9519398 (pisać nawet jak niedostępny, często jestem na niewidocznym).

Mystery69 | 2009-07-18 17:17

Adm.t. ciężko jest prorokować akurat w tym momencie kto będzie za nami. Ale mogę się z Tobą założyć, że Dolcan i Warta będą w tym sezonie wyżej od Stalówki. Jak dla mnie Warta może być czarnym koniem rozgrywek. Stilon mimo, że uratował się przed spadkiem dopiero w barażach, to w 2 rundzie poprzedniego sezonu grał fajną piłkę co pokazał m.in w STW. Beniaminków typu Sandecja i Kluczbork też bym nie skazywał od razu tak na pożarcie. Bo wiadomo jak to jest z takimi drużynami w 1 sezonie po wejściu. Gieksa pewnie będzie bronić się przed spadkiem, może środek tabeli. Podobnie Flota środeczek. Ciężki sezon się zapowiada i bardzo wyrównany.

Adrian | 2009-07-18 17:43

Krakus skoro stwierdzasz na podstawie sparingow ze zajmiemy ostatnie miejsce w tabeli to albo jestes kompletnym idiota albo nie masz zielonego pojecia o pilce tyle..

Powiem tyle wg mnie po jesieni bedziemy napewno wyzej niz w tamtym sezonie takie jest moje zdanie

Mlody | 2009-07-18 18:14

Vlepki os.Młodynie cena 6zł za 30sztuk
» http://img269.imageshack.us/img269/9639/pokazeop.jpg
Kontakt gg:9465641

Krakus | 2009-07-18 19:59

Nie na podstawie sparingow ale na podstawie umiejetnosci gry naszych pilkarzy. a ty dminie.t jestes jeszcze wiekszym idiota, bo prorokujesz pozycje innych druzyn, ktorych nawet nie widziales. Ja Stalowke widzialem, wiem kto i w jakich oklolicznosciach do nas przyszedl a kto na jakich warunkach zostal i ile pieniedzy za tamten sezon wisi pilkarzom zarzad.
To jest sport wiec wszystko jest mozliwe i uwazam (majac to prawo zagwarantowane w konstytucji) ze sportowo jestesmy na poziomie 3 lub 4 ligi. Stad moja opinia, zreszta jesli taki chyla zostaje 2 trenerem, to juz blizej okregowki lub A-klasy.

Omen | 2009-07-18 20:21

Cześć Krakus
Jak nie kibicujesz i nie wierzysz w lepsze miejsce Stali to po co tu prorokujesz.
Mi też się nie podoba ,że odchodzi Cebula i ten Litwin, a przychodzą Stręciwilk i Drozd, ale cóż wierzę że chłopaki będą nadrabiali ambicją.
Zadam Ci na koniec proste pytanie .Jeśli odrazu z góry zakładasz ze zajmiemy ostatnie miejsce to tak samo jak milion Polaków którzy grają w dużego lottka i mówią że nie wygrają.Ale w głębi duszy wierzą w wygraną i Ty zapewnie też wierzysz w dobre miejsce Stali.Tylko po h... wypisujesz tu takie bzdury i wku...kibiców?

Krakus | 2009-07-18 20:30

Kibicow nie wkurzam ja, tylko ojciec dyrektor, i jego "rzady" ja wyrazilem swoja opinie i przemyslenia po tym co dzieje sie w okresie przygotowawczym, a dzis tak naprawde 1;0 to wygrala Sovia, bo co sedzia im bramki nie uznal to mistrzostwo swiata ;)
Bez Pozdrowien i dla tych co nie wiedza- 2 pierwsze miejsca na turnieju kibicow dla Zatorakow, 3- Rakow ;)

Omen | 2009-07-18 20:33

to wyrażaj je na żal.pl

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard Szcz.

Stal Stalowa Wola             Błękitni Stargard Szcz.
2019-03-02, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola

Widzew Łódź             Stal Stalowa Wola

0 : 0

    
Sędzia: Damian Sylwestrzak (Wrocław)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 21 12-5-4 41
2 Widzew Łódź 20 11-6-3 39
3 Elana Toruń 21 9-9-3 36
4 GKS Bełchatów 21 9-9-3 36
5 Górnik Łęczna 21 9-7-5 34
6 Olimpia Grudziądz 21 9-4-8 31
7 Stal Stalowa Wola 21 9-4-8 31
8 Resovia Rzeszów 20 8-5-7 29
9 Skra Częstochowa 21 8-4-9 28
10 Znicz Pruszków 21 7-6-8 27
11 Gryf Wejherowo 21 7-5-9 26
12 Ruch Chorzów 21 6-7-8 25
13 Błękitni Stargard Szcz. 21 7-3-11 24
14 Pogoń Siedlce 21 6-5-10 23
15 Rozwój Katowice 21 5-6-10 21
16 Siarka Tarnobrzeg 20 6-3-11 21
17 ROW 1964 Rybnik 20 3-9-8 18
18 Olimpia Elbląg 19 4-5-10 17

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1249) » Vielitz44 (827)
» Fanatyk38 (652) » Kamilosss (385)
» Slim1938 (370) » Koko (369)
» Stalowiak1938 (329) » Jaszczur (296)
» Zatorze (296) » Acer (293)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Siarka Tarnobrzeg (1:1)
2015-08-16
Ilość zdjęć: 55
Wyświetleń: 40 721 razy
Siarka Tarnobrzeg - STAL (1:1)
2014-08-27
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 8 401 razy
STAL - Siarka Tarnobrzeg (92:86)
2008-02-23
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 15 837 razy
STAL - Cracovia Kraków (1:0)
2013-07-24
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 5 932 razy
Osób Online: 26 / Czas gen. strony: 0.03786