Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Sparing: Stal - Resovia 1:0

Sparing: Stal - Resovia 1:0

STAL - RESOVIA 1:0

'70 - Wasilewski (asysta Mychalczuka)

Czerwona kartka: '45 - Ihor Mihajewskyj (STAL)

STAL:Wietecha - Lebioda, Krawiec, Drozd, Szymiczek - Olszewski, Uwakwe, Łagiewka, Trela - Mihajewskyj, Salami Grali także: Wierzgacz, Wasilewski, Hreszta, Mychalczuk, Czpak

 

Widzów: 500

Komentarze (23)

Kibic18 | 2009-07-18 13:26

Brawo Stalówka!!!!
gratulacje dla strzelca bramki:)

Bartek9412 | 2009-07-18 13:31

» http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32288,t.....



Lech daje za nakoulme 1mln zł

Klocek | 2009-07-18 14:06

to ja jako kibic wiedziałem ze o niego bedą zabiegac lepsze kluby a unas sie go oddało bez walki.

Cycu123 | 2009-07-18 14:11

będą jeszcze jakieś sparingi??
jeszcze 2 tygodnie do startu ligi

Adam | 2009-07-18 14:27

Co do Lecha i innych polskich drużyn dają milion złotych za zawodnika co strzelił 7 bramek czy nie wiem ile pod koniec sezonu . Teraz mamy przykład jak mało profesjonalne są kluby w Polsce , Legia testowała zawodnika i stwierdziła, że sie nie nadaje, a teraz Wiśle gola strzelił w europejskich pucharach.

Felipe77 | 2009-07-18 14:39

mam pytanko czy wie ktos moze jak sprawa ze Stachowiakiem wiem ze ma jakies kłopoty z turkiem i widze ze znowu nie grał w sparingu.

Aloo | 2009-07-18 14:44

widze ze nasz Abel szuka szczescia w Dolcanie znudziło mu sie w stalowce chyba

Felipe77 | 2009-07-18 14:50

to napewno Salami? moze ktos sie pomylil i zamiast Imeha wpisał salamiego? bo przeciez kontrakt dopiero co podpisal

Felipe77 | 2009-07-18 14:53

to na 100% pomyłka dwa mecze w ciagu dnia i 200 km podroz to nie wiem czy Abel by nie umarł:)chociaz moze w upale czuje sie dobrze:)

Daro | 2009-07-18 15:07

Z Mychalczukiem trzeba podpisać dłuższy kontrakt niż na rok, bo potem możemy tego żałować :D

Krakus | 2009-07-18 15:18

z takim poziomem jak na meczu dzis i z hetmanem to 2 liga i nie chce byc zlym prorokiem ale stawiam ostatnie miejsce w tabeli, jak ktos sie nie zgadza, niech przedstawi choc jeden argument.

Daro | 2009-07-18 15:29

Ostatnie miejsce jest raczej zarezerwowane dla Jastrzębia / Motoru.

...a ja twierdzę, że będziemy wyżej niż w tamtym roku.


O szansach na utrzymanie itp. będzie można zacząć gadać po kilku kolejkach - bo sparingi o niczym nie świadczą

Old fan | 2009-07-18 16:06

Kolejnym argumentem jest godzina w jakich były rozgrywane sparingi

Adm.t. | 2009-07-18 16:11

Krakus - argument? jesteś idiotą. Bo jak można nazwać osobę która przed sezonem prorokuje ostatnie miejsce dla swojej drużyny? 10 miejsce jest realne. Jastrzębie/Motor, Sandecja, Katowice, Kluczbork, Flota, Stilon, Dolcan, Warta mogą być w tym sezonie za Nami.

Tommy_lee | 2009-07-18 16:14

Stachowiak nie grał dzisiaj w sparingu bo jest w rodzinnych stronach gdzie będzie świętował soje urodziny....

Piotrek | 2009-07-18 16:26

Sprzedam koszulkę Stalówki Regio, zielona, sprzed roku, rozmiar M. Stan bardzo dobry.
Cena - 50 zł.

Kontakt - gg: 9519398 (pisać nawet jak niedostępny, często jestem na niewidocznym).

Mystery69 | 2009-07-18 17:17

Adm.t. ciężko jest prorokować akurat w tym momencie kto będzie za nami. Ale mogę się z Tobą założyć, że Dolcan i Warta będą w tym sezonie wyżej od Stalówki. Jak dla mnie Warta może być czarnym koniem rozgrywek. Stilon mimo, że uratował się przed spadkiem dopiero w barażach, to w 2 rundzie poprzedniego sezonu grał fajną piłkę co pokazał m.in w STW. Beniaminków typu Sandecja i Kluczbork też bym nie skazywał od razu tak na pożarcie. Bo wiadomo jak to jest z takimi drużynami w 1 sezonie po wejściu. Gieksa pewnie będzie bronić się przed spadkiem, może środek tabeli. Podobnie Flota środeczek. Ciężki sezon się zapowiada i bardzo wyrównany.

Adrian | 2009-07-18 17:43

Krakus skoro stwierdzasz na podstawie sparingow ze zajmiemy ostatnie miejsce w tabeli to albo jestes kompletnym idiota albo nie masz zielonego pojecia o pilce tyle..

Powiem tyle wg mnie po jesieni bedziemy napewno wyzej niz w tamtym sezonie takie jest moje zdanie

Mlody | 2009-07-18 18:14

Vlepki os.Młodynie cena 6zł za 30sztuk
» http://img269.imageshack.us/img269/9639/pokazeop.jpg
Kontakt gg:9465641

Krakus | 2009-07-18 19:59

Nie na podstawie sparingow ale na podstawie umiejetnosci gry naszych pilkarzy. a ty dminie.t jestes jeszcze wiekszym idiota, bo prorokujesz pozycje innych druzyn, ktorych nawet nie widziales. Ja Stalowke widzialem, wiem kto i w jakich oklolicznosciach do nas przyszedl a kto na jakich warunkach zostal i ile pieniedzy za tamten sezon wisi pilkarzom zarzad.
To jest sport wiec wszystko jest mozliwe i uwazam (majac to prawo zagwarantowane w konstytucji) ze sportowo jestesmy na poziomie 3 lub 4 ligi. Stad moja opinia, zreszta jesli taki chyla zostaje 2 trenerem, to juz blizej okregowki lub A-klasy.

Omen | 2009-07-18 20:21

Cześć Krakus
Jak nie kibicujesz i nie wierzysz w lepsze miejsce Stali to po co tu prorokujesz.
Mi też się nie podoba ,że odchodzi Cebula i ten Litwin, a przychodzą Stręciwilk i Drozd, ale cóż wierzę że chłopaki będą nadrabiali ambicją.
Zadam Ci na koniec proste pytanie .Jeśli odrazu z góry zakładasz ze zajmiemy ostatnie miejsce to tak samo jak milion Polaków którzy grają w dużego lottka i mówią że nie wygrają.Ale w głębi duszy wierzą w wygraną i Ty zapewnie też wierzysz w dobre miejsce Stali.Tylko po h... wypisujesz tu takie bzdury i wku...kibiców?

Krakus | 2009-07-18 20:30

Kibicow nie wkurzam ja, tylko ojciec dyrektor, i jego "rzady" ja wyrazilem swoja opinie i przemyslenia po tym co dzieje sie w okresie przygotowawczym, a dzis tak naprawde 1;0 to wygrala Sovia, bo co sedzia im bramki nie uznal to mistrzostwo swiata ;)
Bez Pozdrowien i dla tych co nie wiedza- 2 pierwsze miejsca na turnieju kibicow dla Zatorakow, 3- Rakow ;)

Omen | 2009-07-18 20:33

to wyrażaj je na żal.pl

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Bytovia Bytów - Stal Stalowa Wola

Bytovia Bytów             Stal Stalowa Wola
2019-08-17, godz. 18:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Gryf Wejherowo

Stal Stalowa Wola             Gryf Wejherowo

0 : 0

    
Sędzia: Mateusz Bielawski (Katowice)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 GKS Bełchatów 34 16-12-6 60
2 Radomiak Radom 34 17-8-9 59
3 Olimpia Grudziądz 34 18-5-11 59
4 Elana Toruń 34 15-11-8 56
5 Widzew Łódź 34 13-16-5 55
6 Pogoń Siedlce 34 14-9-11 51
7 Stal Stalowa Wola 34 15-6-13 51
8 Resovia Rzeszów 34 13-7-14 46
9 Górnik Łęczna 34 12-10-12 46
10 Znicz Pruszków 34 13-7-14 46
11 Skra Częstochowa 34 12-7-15 43
12 Błękitni Stargard Szcz. 34 11-8-15 41
13 Olimpia Elbląg 34 10-10-14 40
14 Gryf Wejherowo 34 11-7-16 40
15 Siarka Tarnobrzeg 34 11-6-17 39
16 ROW 1964 Rybnik 34 8-14-12 38
17 Rozwój Katowice 34 8-10-16 34
18 Ruch Chorzów 34 7-11-16 32

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Znicz Pruszków 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-08-17 Bytovia Bytów - STAL
2019-08-21 STAL - Błękitni S..
2019-08-25 Olimpia Elbl.. - STAL
2019-08-31 STAL - Górnik Łę..
2019-09-07 Skra Często.. - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1250) » Vielitz44 (845)
» Rafix (683) » Fanatyk38 (655)
» Kamilosss (406) » Slim1938 (390)
» Koko (373) » Acer (367)
» Filip kacper k. (350) » Stalowiak1938 (331)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Stal Rzeszów - STAL (0:1)
2006-05-24
Ilość zdjęć: 14
Wyświetleń: 25 967 razy
STAL - Legionovia Legionowo (2:0)
2013-09-07
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 21 009 razy
Widzew Łódź - STAL (2:1)
2008-09-14
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 59 971 razy
Kolejarz Stróże - STAL (2:0)
2007-06-24
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 7 454 razy
Osób Online: 32 / Czas gen. strony: 0.02786