Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Kolejne zwycięstwo 1:0. Relacja z meczu kontrolnego Stal - Resovia.

Kolejne zwycięstwo 1:0. Relacja z meczu kontrolnego Stal - Resovia.

Stal Stalowa Wola po trafieniu Pawła Wasilewskiego wygrała z Resovią Rzeszów 1:0. Spotkanie nie stało na wysokim poziomie i było toczone przy sporym upale. Znacznie lepiej w tych warunkach prezentowali się goście z Rzeszowa.


Początek pojedynku był dość niemrawy. Przez pierwszy kwadrans nie działo się praktycznie nic. Zapewne więcej można było zobaczyć na bocznym boisku, gdzie swój turniej rozgrywali kibice Stalówki.

Pierwszy strzał publiczność zobaczyła dopiero w 15. minucie, kiedy to goście próbowali szczęścia. Futbolówka przeszła jednak nad bramką. Mądrze grające Pasy nie dopuszczały Stalowców do sytuacji strzeleckich. Pierwszą i jedną z nielicznych zmarnował w 23. minucie Ihor Mihałewskyj, który z pola karnego uderzył mocno, ale piłka minęła spojenie słupka z poprzeczką - o jakieś pół metra. Kilka minut potem wybornej okazji nie wykorzystał Adam Łagiewka, który zamiast strzelać podał do Marcina Pietryki. Już w ostatnich sekundach pierwszej połowy nerwy puściły dwóm graczom. Mihałowskyj ostro przepychał się z Wiesławem Kozubkiem i arbiter pokazał zawodnikowi Stalówki czerwoną kartkę. Z kolei piłkarz Resovii nie został ukarany nawet żółtą kartką. Chwilę potem drużyny udały się do szatni.

Na drugą odsłonę meczu opiekun zielono-czarnych Przemysław Cecherz wpuścił na boisko Jurija Mychalczuka. Ten już w 49. minucie stanął przed szansą na gola, ale minimalnie chybił. Kolejne minuty przebiegały pod dyktando gości. Najpierw umiejętności Stanisława Wierzgacza sprawdził Piotr Kamiński. 180 sekund później padła bramka dla Resovii, lecz arbiter dopatrzył się pozycji spalonej. Ostro krzyknął do sędziego szkoleniowiec rzeszowian Mirosław Hajdo: - To są jakieś jaja. W 67. minucie prawidłową bramkę zdobyli gospodarze. Lewą stroną uciekł Mychalczuk, świetnie wrzucił na trzeci metr do Pawła Wasilewskiego, a ten nie miał problemów z wpakowanie piłki do siatki z tak bliskiej odległości. W kolejnej akcji znów dobrze pokazał się Mychalczuk, ale strzał Cezarego Czpaka trafił w boczną siatkę. Ostatnią godną odnotowania akcję przeprowadził beniaminek drugiej ligi, ale Jarosław Piątkowski nie trafił w piłkę z dwóch metrów po wrzutce z rzutu rożnego.

Sztab szkoleniowy Stali nadal testował Czpaka, Mychalczuka i Mykola Hresztę. Obaj zawodnicy z Ukrainy w przyszłym tygodniu zwiążą się z klubem z ulicy Hutniczej. Również przyszłość Czpaka będzie wyjaśniona w najbliższych dniach. Cecherz ogląda się także jeszcze za obrońcą, a także czeka na decyzję Cracovii w sprawie Kamila Karcza.

Stal Stalowa Wola - Resovia Rzeszów 1:0 (0:0)
1:0 - Paweł Wasilewski 70'

Stal Stalowa Wola: Wietecha - Lebioda, Krawiec, Drozd, Szymiczek, Olszewski, Uwakwe, Łagiewka, Trela, Mihałewskyj, Salami. Grali także: Wierzgacz, Wasilewski, Hreszta, Mychalczuk, Czpak, Myszka.

Resovia Rzeszów (wyjściowy): Pietryka - Szkolnik, Pydych, Kusiak, Kozubek, Piątkowski, Walaszczyk, Turczyn, Fryc, Hajduk, Wiktor. Grali także: Król, Pietrucha, Bogacz, Kamiński, Głaz, Łanucha, Madeja.

Czerwona kartka: Mihałewskyj (Stal).

Widzów: 500.

 

źródło : SportoweFakty.pl / resovia.res.pl

Komentarze (33)

Mlody | 2009-07-18 18:14

Vlepki os.Młodynie cena 6zł za 30sztuk
» http://img269.imageshack.us/img269/9639/pokazeop.jpg
Kontakt gg:9465641

Adm.t. | 2009-07-18 19:25

Mlody - ta vlepka a5 trochę nie bardzo. Bo w Stalowej jest jeden klub i pisanie 'Młodynie 100% Stalówka' trochę mija się z celem. Takie typu vlepki są fajne, jeśli w mieście są 2 ekipy. Tak jak jest to w przypadku Warszawy, Łodzi czy Krakowa.

Cycu123 | 2009-07-18 19:26


Jeszcze jeden sparing

Jak już informowaliśmy w poniedziałek okaże się z kim za tydzień Stal zagra w ostatnim sparingu przed ligą. W grę wchodzą: Motor Lublin, Sandecja i Górnik Łęczna.

Trener Cecherz najbardziej chciałby sparować z Górnikiem i wtedy Stal zagrałaby w Łęcznej. Jeśli byłby to Motor, oba zespoły spotkałyby się w Stalowej Woli.

Sisieq | 2009-07-18 19:36

Drozd podpisał kontrakt i już kontuzję złapał. Ciekawe jak długo będzie leczył ten uraz.

Krakus | 2009-07-18 19:54

dla wszystkich bedzie lepiej jak ta kontuzja potrwa caly sezon, przynajmniej nie trzeba bedzie sie denerwowac.

Ultrastal | 2009-07-18 21:00

Krakus zachowujesz się jak pieniacz z gimnazjum. Jeśli faktycznie będzie cienki to niech lepiej siedzi na ławie a nie leczy kontuzje. Taką ci to satysfakjce sprawi jak go zobaczysz kulawego?

Kebobi | 2009-07-18 23:59

no co do drozda to nie wiem... może coś sie zmieniło... ale z tego co pamiętam to ostatnim razem jak u nas grał to sporo było niezadowolenia z jego gry...
a ze tak zapytam : ilu będzie już ukraińców w naszym zespole w przyszłym sezonie ?

Kibic256 | 2009-07-19 11:04

ukraińców najprawdopodobniej będzie 3

Fan1938 | 2009-07-19 12:15

kto wygrał turniej kibiców ??

Mariusz | 2009-07-19 13:46

Wszystko będzie w osobnym newsie.

Xoxoxo | 2009-07-20 12:13

kiedy jest jakis sparing jeszcze ?

Daro | 2009-07-20 12:31

W sobotę ale nie wiadomo z kim i gdzie ( w grę wchodzą Sandecja, Motor i Łęczna)

Kibic1996 | 2009-07-20 12:34

Oby Motor;) Rozwalimy ich

Bartek9412 | 2009-07-20 13:25

W sumie na papierze mamy mocniejszy skład niż na wiosnę. Myślę że nie będzie tak źle zajmiemy miejsce w pierwszej siódemce.

Stal38 | 2009-07-20 13:27

Mystery69 | 2009-07-20 18:25

Bartek9412 patrząc obiektywnie to skład wg mnie jest dużo słabszy niż był w tamtym sezonie.

Aleksander | 2009-07-20 18:39

oczywiscie ze sklad jest duzo slabszy od tego z wiosny,mam nadzieje ze nie bedziemy platac sie w ogonie tabeli ale to chyba jest najbardziej prawdopodobne niestety,ale skoro ma sie takich a nie innych dzialaczy,zarzad ktory nie potrafi skutecznie znalezc sponsora itd itd....

Adrian | 2009-07-20 21:15

Chlopie wez sie ogranij
sklad jest conajmniej porownywalny z tym z wiosny nie mowiac o tym ze jest niebo lepszy od tego z jesieni zeszlego roku

co do sponsora to idz cwaniaku i zalatw
myslisz ze ktos ci da hajsy na patelni? w tym wojewodztwie nikt ci w pilke ani w inny sport nie zainwestuje jeszce w kryzysie, bo po pierwsze niema kto, a po drugie nikt sie w ten bajzel pzpnowiski nie chce pchac
dzialacze robia co moga(mogili by ciut wiecej) ale
z pustego nawet salomon nie naleje
poza tym oni h**ja moga bo nad wszystkim trzyma lape ten pedal Zak, do tego jeszcze Parowkarz im przeszkadza jak moze wiec daj sobie spokuj z jechaniem na zarzad bo zawsze mozesz miec gorszy
dajcie juz spokuj z tym zarzadem bo to sie nudne robi nie jest zle moglo byc zdecydowanie gorzej

za 1.5 tyg inauguracja i zobaczymy

pozdro

Mystery69 | 2009-07-20 22:19

,,sklad jest conajmniej porownywalny z tym z wiosny nie mowiac o tym ze jest niebo lepszy od tego z jesieni zeszlego roku,,
Adrian jeżeli sądzisz, ze ci którzy przyszli np. Cezary Szpak, Marek Drozd, Mykoła Hreszta, Adam Łagiewka, Paweł Olszewski, Łukasz Stręciwilk czy chociażby Piotr Szymiczek są wzmocnieniem naszej druzyny to gratuluje poczucia humoru.
Ci którzy odeszli czyli m.in. Adrian Bartkowiak, Konrad Cebula, Kamil Karcz, Paulius Paknys, Paweł Szwajdych czy niezły Bartek Piszczek byli o niebo niebo lepsi i nadawali się spokojnie na grę w 1 lidze.
A te nowe transfery to jak dla mnie koszmar. Ale poczekamy zobaxczymy. Prośba tylko do nowego trenera aby nie wystawiał do 1 składu Marka Drozda gdzieś na obronę bo to katastrofa jest. Chłopak niech siedzi na rezerwie i patrzy na murawę lepiej.
Panie Cecherz rozumiem, że jest pan bardzo impulsywny ale Stalowa Wola to nie Turek żeby pluć wokół siebie cały czas i klnąć na piłkarzy. Takie rzeczy się załatwia na treningach, przed meczem i w przerwie meczu. U większości trenerów 1 ligi Stalówka w obecnym składzie jest pewną druzyną do spadku. Ale poczekamy zobaczymy

Adrian | 2009-07-20 23:38

Chlopie masz zerowe pojecieo sytuacji klubu to sie nie odzywaj

w tamtym roku na wiosne o tej porze mielismy zakontraktowanych 10-12 pilkarzy w tym wlasnie Marek Drozd i reszta pilkarzy z okregowki czyli walat, adamczyk i spolka
Teraz zapowiada sie duzo lepiej niz na poczatku zeszlego sezonu to po pierwsze

Po drugir sami pilkarze mowia ze maja pake juz wiec niewiem oco Ci chodzi

po 3 jesli mzoesz powiedz mi albo neiwiem zacytuj chodz 3 trenerow ktorzy twierdza ze Stalowka spadnie a nie pier----lisz takie bzdury bez zadnego pokrycia

ogarnij sie typie i ciesz sie tym co jest bo niedlugo moze nie byc nic

uspokuj sie i zaczekaj do tego 1 sierpnia a jak Cie tak bardzo denerwuje ta sytuacja to wez i zacznij cos robic a nie sie podniecasz na necie

Damiano9 | 2009-07-21 00:24

moim zdaniem to nie jest ani dobrze ani zle stracilismy wartosciowych kilku pilkarzy takich jak Szwajdych Cebula Karcz Paknys Bartkowiak czy Piszczek ale trener i nasz zarzad postarali sie o Łagiewke Mihałewskyj Mychalczuka czy tez Szymiczka a co do Drozda to ja wole sie nie wypowiadac

Bartek9412 | 2009-07-21 09:28

wie ktoś może co z karczem??

Alleluja | 2009-07-21 10:08

co do karcza to decyzja zostala przelozona kolejny raz,tym razem na sobote podobno to ostateczny termin a sytuacja wyglada tak ze karcz mowi ze chce u nas bardzo grac ale cracovia daje 10% na transfer , poprostu nie ma lacha i nie ma szans na wypozyczenie bezgotowkowe,tak wiec pewnie wyladuje w jakiejs odrze wodzislaw tudziez innym klubie

Geno | 2009-07-21 11:23

Sobota godzina 11 mecz z motorem. U nas.

Magic | 2009-07-21 11:31

Nie słuchajce tego wielkie znawcy Adriana który ma takiez znajomosci w klubie ze ohohoh... on potrafi tylko bluzgac i kazac sie kazdemu ogarnac badz sie nie odzywac... a sam pisze takie pierdoły ze az nie wiadomo czy sie smiac czy płakac :)

Kebobi | 2009-07-21 11:37

witam!
» http://sport.onet.pl/74331,1248675,2.....
mimo iż źródłem jest super ekspres.... to szlak moze trafić jak sie o czymś takim czyta...

Aleksander | 2009-07-21 11:49

Pierce NAkoulma,gral u nas trzeba bylo wtedy podpisac z nim dlugoterminowy kontrakt to bysmy teraz czesali pieniazki z transferu a 1,5 miliona to prawie nasz budzet na caly sezon jest!!!!a tak to gowno w zeby mamy dzieki dzialaczom nieudacznikom....tak ich zawodnikow bylo wiecej w ostatnim czasie z ktorymi trzeba bylo podpisac kilku letnie kontrakty np PAKNYS w ostatnim czasie jakos korona kielce mogla podpisac z nim 3 letni kontraktc ale oni maja dzialaczy a nie nieudacznikow tak jak my!!!!!

Skarpa v | 2009-07-21 12:09

żeby z kimś podpisać długi kontrakt trzeba mieć na to kasę - my jej nie mamy, Korona ma - proste i brutalne. Naszych stać na ściąganie darmowych graczy którzy mogą traktować Stal jako przystanek - za proponowaną kasę zgadzają się grać rundę do czasu znalezienia profesjonalnego klubu. Taka nas czeka rola do czasu znalezienia sponsora - co niestety nam nie grozi z tego co widać :( oby to się kiedyś zmieniło:( ps. pamięta ktoś może jakiś prawdziwy transfer gdzie Stalówka kogoś sprzedała - za kasę? bo ja nie kojarze takiego przypadku - gracze odchodzą tylko po zakończeniu kontraktu - jak w okręgówce:(

Kebobi | 2009-07-21 15:41

ja pamiętam transfer mietka ożoga :) w sztafecie było napisane o 10 tysiącach złotych ! :))

Adrian | 2009-07-21 20:11

Jak zawodnik ktory spokojnie mzoe grac w zespole I z gornej czesci tabeli(np Paknys)
Ma podpisac z nami dlugoterminowy kontrakt?
chlopie to nie jest wina dzialaczy
nikt z lepszych graczy ci nei podpisze kontraktu na 2-3 lata bo niewie czy za rok nie bedzie sie tulal po wioskach w 2 lidze

po 2 Paknys przyszedl tu tylko dlatego ze w osotaniej chwili wydupczyli go w kmicie i bylo to tylko na zasadzie zatrzymania sie zeby nie meic przerwy w grze (gosc zostal zakontraktowany w ostani dzien okienka)

Druga sprawa to nie spabilnosc klubu w finansach
jak moga podpisac kontrakty na dluzej jak nei wiedza cczy bedize hajs zeby placic ludzia i czy w ogole bd grac w tej 1 lidze

teraz sam sobie odpowiedz na pytanie czego niema dlugich kontraktow a nie wszystkich oskarzasz

mowie poraz kolejny
nie podoba Ci sie idz zapisz sie do stowarzyszenia i wez zacznij cos robic a nie na necie propagande siejesz

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard Szcz.

Stal Stalowa Wola             Błękitni Stargard Szcz.
2019-03-02, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola

Widzew Łódź             Stal Stalowa Wola

0 : 0

    
Sędzia: Damian Sylwestrzak (Wrocław)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 21 12-5-4 41
2 Widzew Łódź 20 11-6-3 39
3 Elana Toruń 21 9-9-3 36
4 GKS Bełchatów 21 9-9-3 36
5 Górnik Łęczna 21 9-7-5 34
6 Olimpia Grudziądz 21 9-4-8 31
7 Stal Stalowa Wola 21 9-4-8 31
8 Resovia Rzeszów 20 8-5-7 29
9 Skra Częstochowa 21 8-4-9 28
10 Znicz Pruszków 21 7-6-8 27
11 Gryf Wejherowo 21 7-5-9 26
12 Ruch Chorzów 21 6-7-8 25
13 Błękitni Stargard Szcz. 21 7-3-11 24
14 Pogoń Siedlce 21 6-5-10 23
15 Rozwój Katowice 21 5-6-10 21
16 Siarka Tarnobrzeg 20 6-3-11 21
17 ROW 1964 Rybnik 20 3-9-8 18
18 Olimpia Elbląg 19 4-5-10 17

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1248) » Vielitz44 (827)
» Fanatyk38 (652) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (368)
» Stalowiak1938 (329) » Jaszczur (296)
» Zatorze (296) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Cracovia Kraków (2:2)
2002-05-25
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 8 255 razy
Znicz Pruszków - STAL (1:1)
2008-03-30
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 11 896 razy
STAL - Sokół Sokółka (2:0)
2011-04-06
Ilość zdjęć: 24
Wyświetleń: 31 119 razy
Sandecja Nowy Sącz - STAL (0:1)
2004-04-27
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 3 778 razy
Osób Online: 18 / Czas gen. strony: 0.04295