Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Jurij Mychalczuk podpisał kontrakt !

Jurij Mychalczuk podpisał kontrakt !

Ukrainiec Jurij Mychalczuk podpisał wczoraj kontrakt ze Stalą Stalowa Wola - poinformowała "Gazeta Wyborcza".

Do końca tygodnia podpis pod umową ma złożyć jego rodak Mykoła Hreszta. Bliski podpisania kontraktu jest również napastnik Radomiaka Radom Cezary Czpak. - Widzę go w naszej drużynie, jednak na temat jego pozostania z nami muszę porozmawiać z władzami klubu - zaznacza trener Przemysław Cecherz.

Dalej niewyjaśniona jest sytuacja z zawodnikiem Cracovii Kamilem Karczem. Klub z Krakowa ciągle zwleka z podjęciem decyzji o ewentualnym wypożyczeniu pomocnika.

Jak już wcześniej informowaliśmy osobą, z którą są prowadzone rozmowy jest Władysław Łach, który powrócił na stanowisko dyrektora sportowego Cracovii.

 

Wciąż niewyjaśniona jest sytuacja z Bartłomiejem Piszczkiem, który po nieotrzymaniu przez ŁKS licencji i jego niepewnej przyszłości rozważa powrót do Stalówki.


źródło: Gazeta.pl/ 90minut.pl / własne


Komentarze (10)

Zuch | 2009-07-23 09:45

Dobrze byłoby gdyby jeden i drugi wrocili do Stalówki.

Slim1938 | 2009-07-23 09:55

panie trenerze może byśmy obrone wzmocnili bo nie za ciekawie a nie atak c ogramy 1 napastnikiem a mamy napastników już ze 4 a obrona 4 gra a 6 w składzie nie daj boże kartki kontuzje to tadek krawiec na środku a liga to nie sparingi

Jacek1449 | 2009-07-23 10:12

mozecie powiedziec o ktorej godz jest ten sparing w sobote z moto
rem

Daro | 2009-07-23 10:19

Gramy 2 napastnikami - tak zapowiedział Cecherz, tylko na mocniejsze ekipy zagramy z jednym napastnikiem.

Co do obrony nie jest źle, kontuzje już praktycznie wyleczyli Macior i Treściński, lekki uraz ma Jaro.

Mamy taką obronę: Lebioda, Maciorowski, Wieprzęć (wg wielu "expertów" najlepszy obrońca w 1 lidze w sezonie 2008/2009), Treściński, Szymiczek, Drozd

Być może wróci Piszczek - a jak nie to dalej jest temat Cichego.
Na obronie mogą grać (w ostateczności :D) Krawiec i Łagiewka.

Jeszcze jeden piłkarz i będziemy mieli jedną z najlepszych defensyw w 1 lidze :) Zostali wszyscy z wiosny, a straciliśmy razem z Widzewem najmniej bramek (chyba 9)

ps. Sparing prawdopodobnie o 11.

Grisza dzwonnik | 2009-07-23 11:01

Mam propozycje dla admistratorow stronki,prosze o zaprezentowanie kadry Stalowki wraz z zdjeciami zawodnikow,jest kilku nowych ,bardzo ulatwilo by to rozpoznawalnosc na pierwszych meczach,dzieki z gory.

Daro | 2009-07-23 11:19

Coś takiego robię na forum w dziale piłka nożna: Temat o transferach (podwieszony).
Ze zdjęciami dobry pomysł.

Jak skończą się transfery wszystko zostanie zaktualizowane na stronie głównej w dziale kadra.

Mlynarek | 2009-07-23 14:24

Ktos wspomnial w poprzednim newsie o probie dopingu w czasie sparingu z Motorem, mysle ze to dobry pomysl i tu prosba do Admina, moze jakis news na ten temat zeby ludzie wiedzieli ze cos takiego bedzie ? Czekam na komentarze w tej sprawie.
Co do Mychalczuka mysle, ze bedzie pomocny w nadchodzacym sezonie.

Dzidek | 2009-07-23 17:10

I tak nikt nie przyjdzie bo wy wszyscy wylansowaliscie sie na Stalowke pedaly!!!! Ja bede a wy?????

Mlynarek | 2009-07-23 17:41

Drazni mnie ciagla napinka pomiedzy NAMI - KIBICAMI tej samej druzyny ZKS STAL STALOWA WOLA. Podalem pomysl pod dyskusje, ale od razu nastepny wpis musi byc pelen bluzg i szyderstwa. Jesli Ty bedziesz to chwala Ci za to, obejdzie sie bez wyzwisk. Dobrze obaj wiemy ze to nie jest jakis wielki problem skrzyknac sie i troche pospiewac, trzeba tylko naglosnic sprawe np. poprzez newsa na stronie. Radze ochlonac

Zatorze | 2009-07-25 09:50

Panie Dzidek narazie to pan pokazał się z tej strony co pan wymienił wyżej wole takich 30 lanserów na młynie niż jednego buraka co nie potafi tych 30 docenić za to że przyszli. Niema co się oszukiwać połowa stadionu to moda ale trzeba tez sobie cos wytłumaczyc od mody zaczyna sie fanatyzm i jesli na kolejne mecze przyjdzie 3 lub 4 tysiace ludzi to nie bedzie juz moda tylko fanatyzm bo to juz kolejny sezon ... pozdrawiam

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Podhale Nowy Targ

Stal Stalowa Wola             Podhale Nowy Targ
2022-10-02, godz. 16:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Czarni Połaniec - Stal Stalowa Wola

Czarni Połaniec             Stal Stalowa Wola

0 : 3

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Cracovia II 9 6-3-0 21
2 Wieczysta Kraków 9 5-3-1 18
3 ŁKS Łagów 9 5-3-1 18
4 Orlęta Radzyń Podlaski 9 5-2-2 17
5 Avia Świdnik 9 4-4-1 16
6 Stal Stalowa Wola 9 5-1-3 16
7 Korona II Kielce 9 4-4-1 16
8 KSZO Ostrowiec Św 9 4-2-3 14
9 Sokół Sieniawa 9 4-1-4 13
10 Podhale Nowy Targ 9 3-3-3 12
11 Chełmianka Chełm 9 3-2-4 11
12 Podlasie Biała Podlaska 9 2-5-2 11
13 Wisłoka Dębica 9 3-2-4 11
14 Wisła Sandomierz 9 2-2-5 8
15 Lublinianka Lublin 9 2-1-6 7
16 Unia Tarnów 9 2-0-7 6
17 KS Wiązownica 9 1-1-7 4
18 Czarni Połaniec 9 1-1-7 4

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Cracovia II 0 km 0
Unia Tarnów 0 km 0
Wieczysta Kraków 0 km 0
Korona II Kielce 0 km 0
Czarni Połaniec 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3418) » 1938fc (1579)
» Vielitz44 (1397) » Filip kacper k. (1286)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (992)
» Kamil (849) » Rafix (768)
» Misio (722) » Adams (671)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Górnik Wałbrzych - STAL (1:3)
2015-04-11
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 1 968 razy
STAL - Rozwój Katowice (1:0)
2014-08-16
Ilość zdjęć: 27
Wyświetleń: 52 994 razy
Hutnik Kraków - STAL (1:1)
2006-04-12
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 15 369 razy
Limanovia Limanova - STAL (2:0)
2014-08-03
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 6 582 razy
Osób Online: 11 / Czas gen. strony: 0.01167