Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Sparing: STAL - Motor godzina 11:00

Sparing: STAL - Motor godzina 11:00

Dzisiaj swój ostatni sparing zagra Stal Stalowa Wola. Na własnym boisku zmierzy się z Motorem Lublin, który kilka dni temu kosztem Jastrzębia otrzymał licencję i pozostal w I lidze.

Już za tydzień inauguracja sezonu 2009/2010 I ligi piłkarskiej, dlatego zapraszamy na mecz, aby samemu zobaczyć i ocenić grę Stalówki przed sezonem.

 

Dzisiaj (sobota) godzina 11:00 - płyta główna stadionu.

Komentarze (42)

Mx310user | 2009-07-25 12:31

HT` 1-0 dla Stalówki
bramka: Wasilewski

Suawek | 2009-07-25 13:31

Wynik: 1-1, Motor wyrównał około 90 minuty.

Jacek1449 | 2009-07-25 14:01

meczyk jak sobie przewaga nasza a le motor tez mial pare okazji do podwyzszenia wyniku ale jak zwykle pod koniec meczu tracimy gooooolla zamiast 1:0 to 1:1 bardzo sie pokazał z dobrej strony napewno :WASYL /CZPAK/ TRELA / WIETECHA ./IGOR MYCHALEWSKI /ORAZ TRENER CECHERZ ZA SWÓJ CHARAKTER CZUWAŁ NAD KAZDA AKCJA ? OPINIA KONCOWA : STAL :5,5 MOTOR :4,5

Marco | 2009-07-25 14:01

Wiem że to tylko sparingi ale mówiąc szczerze to ich wyniki nie napawają do jakiegoś wielkiego optymizmu zwłaszcza przed pierwszym meczem z Dolkanem który wygrał sparing w Kielcach z Koroną oraz w Pruszkowie ze Zniczem , a my co ?? ledwie wygraliśmy z Hetmanem , Resovią no i do tego remis z Motorem który szykował się na grę w II lidze . Oby w lidze to lepiej wyglądało bo może być nieciekawie .

Xoxoxo | 2009-07-25 14:11

Trela się pokazał z dobrej strony ? Nie ośmieszaj się...

Miał jedną dobrą akcje a reszta to dno !

Zetkaesiak^^ | 2009-07-25 14:17

taa jak Czpak zagral dobre zawody to ja jestem swiety nie wiem dlaczego ale ja go w stalowce nie widze taki przecietny grajek ktory niczym sie nie wyroznia ...

Daro | 2009-07-25 14:24

Mamy dobrą defensywę. Mimo eksperymentów w każdym sparingu straciliśmy tylko 2 gole i to w 90 minucie.

Jak dla mnie chłopaki się rozkręcają, zgrywają.

Na Dolcan wróci Treściński i nasza obrona stanie się praktycznie nie do przejścia.

Tak na marginesie jeżeli chodzi o atak to obecnie nasz do tej pory najlepszy strzelec przegrywa walkę w 1 składzie z Wasilewskim i Mychalczukiem.

Najbardziej razi brak skuteczności - bo trzeba przyznać, że sytuacje są ale część strzałów to albo podanie do bramkarza albo na wiwat.

Trzeba przyznać że Stachowiak, Mihajewsyj, Mychalczuk i Szymiczek to wspore wzmocnienia.

Dobrze by było jakby wrócił Karcz, bo Olszewski jest cieneim zawodnika z tamtego sezonu (jak gral w Turze).

Bartek9412 | 2009-07-25 14:51

» http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll.....


Zamiast czpaka wzieli by karcza

Kolec | 2009-07-25 15:24

czemu w tabeli obok znajduje sie zawisza?

Zetkaesiak^^ | 2009-07-25 15:29

a wie ktos moze dlaczego dzisiaj uwakwe nie gral? kontuzja czy odpoczynek:> a stachowiak juz podpisana ma umowe czy tez w poniedzialek ma podpisac? z gory dzieki za odpowiedz

Daro | 2009-07-25 15:42

Dzisiaj nie widziałem Hreszty czyli raczej nie będzie grał w Stali.

Szkoda Karcza ale Cracovia żąda kasy - a my za zawodników nie płacimy ;p
Ostatnio kasę wydaliśmy jedynie na Adamczyka (5 tys.) za wypożyczenie, a tak to zostają nam zawodnicy z kartą w ręku :/ niestety.

Stachu | 2009-07-25 16:17

Sprawa Karcza, Szwajdycha i Piszczka jest definitywnie zamknięta. Nie ędą grali w Stali, a szkoda.

Kaniafcb | 2009-07-25 16:22

Co jest z Piszczkiem? Czemu sie tak na niego nasi dzialacze uwzieli i jego temat gry u nas az tak olewaja?...wlacznie z trenerem! Byl temat sciagniecia Cichego z wodzislawia - ale upadl bo byl PODOBNO za drogi jak na nasze finansowe (nie)mozliwosci. Koniecznosc zakontraktowania jeszcze jednego obroncy w naszym skladzie na zblizajacy sie sezon powinna byc priorytetem.
Dzialacze skamla, asekuruja sie ze nie ma kasy na kolejny etat zawodniczy w naszym klubie, a tu jeszcze zgodnie z prasowymi rewelacjami rozwazali placenie cracovii odstepnego za dwoch eks naszych grajkow...i bardzo bym sie z tego ucieszyl. Ale jesli ten wariant odpadl to dlaczego nie ma teraz kasy na Piszczka?
I jak teraz do tego wszystkiego ma sie wczesniejszy transfer Drozda? Wychodzi na to ze sternicy z Chyla doradca zamienili Piszczka na Drozda...nie ma co, szkoda gadac...
Na dodatek wola zatrudnic takiego Czpaka, ktory pewnie bedzie godnym następcą Czyżyka, Adamczyka...

CHOLERA JASNA, WZIAC JESZCZE CHOCIAZ PISZCZKA PRZED SEZONEM ! Drozd juz przeciez jest kontuzjowany...

Adrian | 2009-07-25 16:56

Bo jest patalachem
gosc miesiac temu zaklinal sie ze nie zagra w Stalowej wiecej, i niema szans na jego powrot przy okazji sie poprztykal z gosciami w klubie
a teraz jak niema gdzie grac to wraca syn marnotrawny

Co do Treli co jakis gamon na gorze napisal ze jest slaby. CHlopczyku bez pojecia bez Treli niema tej druzyny, 50% bramek lub wiecej pada po jego asystach gosc jest mozgiem druzyny do spolki z Panuccim

Kibic256 | 2009-07-25 17:08

widać że jest źle myślałem że będzie Karcz i Piszczek a tu jakiś Czpak no bez jaj ale z takim skąłdem wiele nie zdziałamy;/;/;/ i wielkie brawa dla naszego zarzadu za niudolne prowadzenie klubu;/

Matek | 2009-07-25 17:20

Szkoda Karcza, Szwajdycha i Piszczka ale ci goscie co przyszli jak Stachowiak, Szymiczek, Olszewski czy Czpak spokojnie mogą ich zastapić jak popatrzec na sparingi to nie spisuja sie najgorzej a co do Treli to co najwyżej 5% druzyny jest słaby Szwajdych duzo lepiej od niego gral jego wrzutki to totalna poracha. Asyst mial w poprzednim sezonie duzo ale tylko w pierwzej rundzie.

Hutnicza | 2009-07-25 17:21

SZlage ma sam co chciał.Przywlókł tu jakiegoś Cecherza z armią zaciężną z Turka i będzie widzę kaszana.Gdyby został Władek byłby i Karcz,Szwajdych i Cebula i Paknys a takze wielu innych dobrych grajkow i to za darmo z Craxy.

Hutnicza | 2009-07-25 17:43

A to niestety było do przewidzenia,ze z Krakusów nic nie będzie,Szlage centuś chcialby wszystko za darmochę,a niewiem na co on liczył,ze Władek jako dyr,sport Craxy da Nam ich za free?Znając skąpstwo Szlagego,to pewnie tak było.Trudno nie udało się ,wiec trzeba chociaż Piszcza zatrzymać,ale widze ,ze honor i duma naszych dzialaczy jest wieksza niz dobro druzyny.Piszczu to solidny obrońca i wobec kontuzji Teresy i Drozdinho a takze Jarka ,jest niezbędny do składu na te rundę.Nie ma co się dziwić chciał sprobowac sił w Ekstraklasie każdy o tym marzy,nie udało Mu się,wobec braku licencji ŁKS ,wiec skoro chce grac dlaej dla Stalówki,powinni Go zakontraktować.Nie wierzę w to,ze nie znależli by paru groszy na jeszcze jeden etat.Wogóle szlak czlowieka trafia,ze potrafił dyrektorek rozwalić tak dobrze funkcjonujacą drużynę,a teraz napasł Nas tanimi przecietnymi zawodnikami z Turka,ktorzy sa wielką niewiadomą.W sumie do pełni szczęścia brakowało by właśnie tych trzech Krakusów,a tak to znów szykuje Nam się wąska kadra.Dojdą kartki ,kontuzje i nie będzie kim grać przy końcu rundy.

Adrian | 2009-07-25 21:05

Hutnicza -debil jestes koniec temau

-Wladek to kawal h_ja
-Paknys chcial tu sie tylko zatrzymac(niechcial tu grac dluzej)
-Piszczek sam w h)))ja polecial wiec coo?

Sklad nie jest zly i przestan stary siac propagande
bo juz mnie wku____asz

Z tych zawodnikow Co napisales do zatrzymania byli tylko Karcz i Szwajdych. Wladek to kawal h_ja bo zostal derektorem i szmaciaz dobrze wie ze niema kasy tu a chce za Karcza i Szwajdycha 30 tysi

Hutnicza | 2009-07-25 21:24

Adrianie cieciu malinowy jeb....napinaczu sam jestes debil barani łbie.Umiesz tylko filozofowac jaki to znawca tematów jesteś i napinac się na każdego dzieciaku.Wytrzyj sobie najpierw mleko pod nosem a potem fikaj do starszych.Pojedz z jeden raz na wyjazd,to zobaczysz jakie są klimaty.Wyzywasz Władka od chu...,a dlaczego jeszcze pewnie sam tak niedawno skandowałeś Jego imię.Jakby nie ten gosć to już od 2 sezonów nie cieszylibysmy się 1 ligą.Jeżeli cos dobrze idzie do przodu,to nigdy tego się nie psuje,zapamietaj to sobie.Ale za mlody jestes by w życiu doswiadczyć takie sprawy.Znalazł sie wielki obrońca zarządu i ojca dyr.A moze Ty jestes dzieciakiem jednego tych z zarzadu,a to sory,bo może obraziłem Twojego ojczulka.Przychodż na zebrania i zrób cos dla tego klubu albo bynajmniej się postaraj,a pózniej zabieraj głos.Wielki krytykant się znalazl,co by ktos co nie napisal,to zaraz napinka i wyzwiska.Teraz ja Ciebie sobie wypożycze TY koński zwisie,wkur..sz to ty mnie i innych od dawna.Widocznie zajęcia nie masz i siedzisz na kompie 24h i prowokujesz innych.Wez się za robotę,jedż na jagody zbieraj grzyby,moze troche ci zelży,bo jak narazie to widzę,ze ssiesz jadem jak żmija.Pięknie odwdzięczasz sie komuś kto zrobił dla naszego klubu tak wiele,wyzywasz Go od chu...Jeszcze zaplacisz za te słowa.

Adrian | 2009-07-25 21:45

Chlopie ja niemialem zamiaru sie z toba klucic ale piszesz enty raz bzdury .. Cebula, Paknys byli nie do zatrzymania, poza tym sklad ten co mamy nie jest wcale zly, nie jest juz zle. Niemam nic wspolnego z zarzadem
ale mnie wk__ia jak wszystko sie zwala tylko na nich tymbardziej ze wien ze szlage i krotoszynski sie naprawde staraja. A Lach ejst kawal h__a bo dobrze wie ze tu hajsu niema to chce fiut wypotrzyczyc za 30 tysi ich. a jak znam zycie na koniec zostana w drugiej druzynie ..
A co do wyjazdow kolego to jestem na kazdym wiec cichutko ...

Stachu | 2009-07-25 22:02

do Adriana. Weź tu chłopie nikogo nie wyzywaj. I zostaw Władka Łacha w spokoju. Tu trzeba mieć szacunek do niego, że przez 2 lata pchał ten wózek i udało się utrzymać Stalówkę w lidze. A wyzywanie od ch. czy f. jest ciosem poniżej pasa i świadczy, że brak Ci kultury. Skoro twierdzisz, że Schlage, czy Krotoszyński tak bardzo się starają, to czemu nie jest lepiej z finansami w Stalki, gdzie zapowiadani sponsorzy? Sam pieprzysz głupoty i tyle. Karcz i Cebula i inni, byli do zatrzymania. Trzeba było tylko z nimi rozmawiać zaraz po zakończeniu sezonu, a nie czekac nie wiadomo na co. Ale, że nikt nawet palcem nie kiwnął w tej sprawie, to potem się nie dziwmy, że odchodzą. Sprawa była do pozytywnego zakończenia dla nas. Wystarczyło by tylko odrobinę chęci.

Iksss | 2009-07-25 22:12

Popieram Adriana , a to co Łach wyrabiał i ukraińcami to juz brak komentarza. Cieszmy sie ze juz go tutaj niema

Stachu | 2009-07-25 22:27

A co wyrabiał niby?? Siedzieli na ławie dlatego, że byli w składzie od nich lepsi.

Adrian | 2009-07-25 22:32

Paknys i Cebula nie byli do zatrzymania za zadne skarby. Paknys jak tylko przyszedl juz wiedzal ze tu nie zostanie poprostu nie mial gdzie sie podziac (zakontraktowany zostal w ostatni dzien okienka)
a nie chcial tracic pol roku grania. Co do Cebuli to gosc dostal w Gieksie 20 patyczkow(juz po tym jak okazalo sie ze gieksa nie bedzie miala sponsora, znalaz sie jakis gosc co chcial oplacic jego pensje) ostatniecznie jednak zostal w Craxie wiec sam sobie odpowiedz na pytanie czy byl do zatrzymania

A Karcz owszem byl do zatrzymania ale niezaloezalo to neistety od nas tylko od Cracovii(Lacha)

I o jakich kntraktach ty piszesz czlowieku jak oni byli wypozyczeni wiec o czym mieli z nimi rozmawiac po sezonie?? jak oni o niczym niemoga decydowac

Co do finansow to znajdz ty sponsora? w regionie w ktorym jest praktycznie najwieksze bezrobocie w kraju, w dodatku ejst kryzys. zreszta kto ci chlopcze zainwestuje w pilke przy takim bajzlu w pzpnie opamientaj sie

Po drugie sprawa pewnoego sponsora jest wciaz dogadywana ale tu chodzi wylacznie o koszykowke bo w pilke nikt nie zainwestuje

I 3 sprawa wlasnie z Ukraincami, jak sie przebierali i u Masera bo Lach i spolka z krakowa ich z szatni wyganiali.. Staszek malo wiesz jeszcze
Mam szacunek do Lacha ale gosc jest tez troche prostak bo tak mowil ze jest przywiazany do Stali a tearz sie ciec wypial na nas i jeszcze na zlosc zaradal pieniedzy! Choc wie ze ich nie wezmiemy i Cracovia tylko straci na tym bo bedzie musiala ich oplacac w drugiej druzynie!

I jeszcze jedno kazdy tak sie podniecal wiosna w naszym wykonaniu a wg mnie z takim skladem jaki byl i nie tylko wg mnie bo wiele osob zwiazanych z pilka podziela to zdanie , ze to nie byl jakis super wyczyn te wygrane i utrzymanie

Johnyy | 2009-07-25 22:45

co jest stach zaniemowiles ;p

Daniel26 | 2009-07-25 22:50

Adrian ma racje:) Łach wie ze niema w stalowej hajsu a wola 30 tys. zal

Adam | 2009-07-25 22:56

O Piszczku to już w zimie słyszałem, że chce odejść z racji tego, że nie miałby miejsca w pierwszej jedenastce.Wiadomo Lebioda - Macior - Treściński - Jaro robią swoje.

Stachu | 2009-07-25 22:57

Co do Paknysa to jest tak, jak napisałeś. Ale co do Cebuli, sam przyznał, że przez 2 tyg po zakończeniu sezonu nikt się z nim ze Stali nie kontaktował, a sam wyrażał chęć gry w Stali. Przytaczasz tu wątek Gieksy. Może i proponowano mu te 20 patyków, więc nie dziwie się, że tam poszedł. Dostał lepszą ofertę, ale nie dostał jej tuż po zakończeniu sezonu, tylko 2-3 tygodnie po jego zakończeniu. A w tym czasie nikt ze Stali z nim nie rozmawiał. Co do sponsora, kiedy Schlege trafił do Stali to o kryzysie nawet nikt nie mówił. A sam obiecywał go znaleźć.. Ja nie mówie, żeby znałazł super sponsora, który wyłoży górę pieniędzy. Ale kryzys wiecznie trwał nie będzie. I mam nadzieję, że szybko minie, a wtedy może nasz zarząd poszuka sponsora.Co do Ukraińców to jeżeli było z nimitak jak piszesz to mogę wyrazić tylko ubolewanie. Tak, Łach mówil o przywiązaniu, ale to nie oznacza, że będzie tu pracował do śmierci. Jak odszedł to można było w ciemno obstawieć, że wróci do sowjego macierzystego klubu. A poza tym, który klub wypożyczył by za darmo swoich graczy do innego? Chyba żaden. Przynajmniej ja o takim przypadku nie słyszałem. I ostatnia kwestia. Z takim składem jaki mieliśmy na wiosnę, to nie byłby wyczyn utrzymać się. Utrzymanie było wręcz pewne. Wyczynem było by, gdyby Stal się nie utrzymała. Gra była mało efektowana, ale efektywna i to się liczy.

~ | 2009-07-25 22:58

A jeszcze się Ciebie zapytam Adrianku a skąd masz takie info,ze 30 tysiaków zawołał Łach za tych dwóch.Uslyszałeś dzisiaj na sparingu takie plotki na krytej od dziadków,ktorym Szlage zamydlil oczy i puścił taka ściemę?Dowiedziałes sie tego od osob zainteresowanych od Karcza czy Szwajdycha lub nawet Władka.Nie,dowiedzia łes się tego od tych kłamcow z nierządu,ktorzy ściemniaja Nam kibicom wszystkie sprawy na każdym kroku,nikt z Nas im w nic nie wierzy,jedynie widzę ,ze Ty jedyny jetses taki łatwowierny.Oni sie starają?Człowieku co Ty pleciesz,w tym momencie co trzeba było zatrzymac Cebulkę czy innych ten dureń pojechał do Kołobrzegu moczyc jajka w morzu,a piłkarze rozchodzili się do innych klubów.Gdyby nie nasza desperacka akcja w gabinecie u sZlagego jeszcze w czerwcu,kiedy przyparliśmy ich do muru,to dalej nic i to w żadnym kierunku by nie robili,a tak przynajmniej zajęli sie tymi błachymi sprawami,jak;będą nowe kolorowe bilety,ochrona z Rzeszowa-czyli koniec z wpuszczaniem na "cześć" przez dziadków na mecz, wyjazdy w przed dzień meczu.Te sprawy są dograne,takie postawiliśmy im warunki.Pozostałe sprawy,jak:ruchy transferowe czy pozyskiwanie sponsorow,zmiana reklam na stadionie czy jeszce inne dalej te sprawy kuleją.To są dla nich za ciężkie tematy i tego nigdy nie zrobią,bo sa totalnymi nieudacznikami.Kroto szyńskiego co jakis czas nawiedzamy i mówimy co nam leży na wątrobie co ma być i jak,a On rozklada rece ,ze nie wie co ma robić.To są ludzie ktorzy jak to twierdzisz się starają.Dla pozoru,bo jest ciśnienie od kibicow i musi byc cały czas ,bo inaczej oni by wogóle nic nie robili.I to co pisał Stachu,to jest prawda,wszyscy byli do zatrzymania,tylko należało z pilkarzami rozmawiać,a Oni olali temat,bo urlopy były najważniejsze,a takze licencja na kosza.Odnośnie tej sumy za wypożyczenie dowiemy się prawdy niebawem od osób zainteresowanych,jes t z nimi kontakt,a napewno nie uwierze kłamcy i oszustowi szlagemu,bo ściemniac to on potrafi,przekonal się o tym każdy z Nas ktory był wtedy u niego na pogadance.Obiecywał pewne rzeczy,pod naciskiem kibiców,a i tak swoje zrobil czyli nic.Wiele osob było na bieżąco z tematem pozostania Władka u Nas i znamy cała prawdę ale o tym nie ma sensu pisać bo teraz to już nic nie zmieni.Powiem tyle,ze jak zwykle krętacz szlage spalil temat,a pożniej do mediów pieprzył głupoty,ze trener sam nie chciał.To jest gość ktory nie zna sie wcale na sporcie,tylko umie grajcary liczyć.Ciekawe,ze na swoją niekorzyść nigdy się nie pomyli.Popytaj chłopaków ktorzy sa kumaci czy nawet naszych piłkarzy wychowanków,ktorych to nakazał szlage sie pozbyć;Jara,Balona,K rystka bo sa w radzie druzyny i mieli odwagę powiedziec mu szczerze parę słów.Mial to zrobic Kijak w zamian mial byc trenerem,ale tego nie zrobił,i wolal pójść do Pysznicy,bo jest Stalowcem i kolegą .Natomiast dla szlagego wychowankowie się nie liczą i że są podstawą druzyny, tylko kasa misiu kasa.Dawaj innych gorszych,bo sa tańsi w utrzymaniu.Wiele rzeczy się wie, ale to juz zostaje na razie nieujawnione,kiedyś dowiesz się Adrianku prawdy o tym człowieku,to ci włosy dęba staną.

Adrian | 2009-07-25 23:08

nie mowie ze gosc jest idealny bo nie jest ale gosciu
gdyby chcial doprowadzic ten klub na dno to by go dawno doprowadzil a jak widac dalej gramy? i ejstesmy w 1 lidze.
Co do kwestii zatrzymania pilkarzy to juz sie wypowiedzialem jednych ktorych mzona bylo zatrzymac to Karcz i Szwajdych reszty nie bylo szans
Nie bd sie z toba przegadywal ja wiem swoje ty wiesz swoje i tyle

Adrian | 2009-07-25 23:10

Stach-u powiedz mi jaki sens by mialo ugadywanie sie odrazu po sezonei z Cebula jak i tak czekal na decyzje z Craxy ? i gdyby nie Craxa to i tak by poszedl do Gieksy?

Daro | 2009-07-25 23:44

Po co te spory na necie to i tak nic nie zmieni.

Rozmowy z Karczem, Cebulą i Szwajdychem i tak by nic nie dały bo po sezonie stali się zawodnikami Cracovii i zapewne musielibyśmy czekać tyle co teraz (decyzja trenera Płatka na temat przydatności do drużyny).

Co do Władka Łacha - Wielki Szacunek dla Niego. Odszedł sam bo ma dość.
To, że woła kasę (nie ważna ilość) jest w pełni normalne.

Co do Krotoszyńskiego - on jest od spraw marketingu ? Ja nie widzę żadnej promocji Stalówki - ech i te ceny biletów/karnetów.

Co do Schlage nie wypowiadam się bo go nie znam i nigdy nie widziałem jak pracuje.

Skończcie już z tą kłótnią i rozmową co będzie dalej.

Ktoś dobrze wcześniej napisał - pomysłowych ludzi i pełnych zapału potrzebujemy w SKSSW, a jak macie tylko narzekać i negatywnie pisać i nic nie robić to lepiej dla dobra otoczenia sobie darujcie.

Stachu | 2009-07-26 00:05

Nie chodzi o ugadywanie się tak od razu, tylko o porozmawianie z zawodnikami. Wyrażenie chęci do ich dalszej gry w klubie. A dopiero potem dogadywanie się z ich macierzystym klubem. A jeżeli byłyby te rozmowowy z graczami, a potem z z craxą o ich wypożyczenie, ale nie udałoby się to,nikt by nie miał do nikogo pretensji, a ten spór pewnie nie miałby miejsca.

Bolek | 2009-07-26 09:25

do hutniczej ty h... jak sie nie znasz na pilce to nie pisz to ze za wladka ukraincy przebierali sie w innej szatni to jest prawda i nie bron go to trener jest dobry ale czlowiek kawal h... wczesniej tez bylo z tym murzynem z Zamoscia tez go palkus wyzywal i trener nie zaaregowal a wladek jest tak samo pazerny na pieniadze jak jego kijak zarabial 10000 i bylo mu malo a w wieliczce zarabial 3000 i jakos trenowal a to ze piszczek nie gra u nas to jest jego wina jesli chodzi o karcza to zarzyczyl sobie 25 000 i pamietaj buraku hutniczy jak sie nie znasz na pilce to nie pisz!!!!!!A to ze nie gra murzyn to zasluga super trenerow dzisiaj wzielibysmy za murzyna milion zlotych!!!

Kaniafcb | 2009-07-26 09:36

Czyli teraz jak nie wypalilo zatrzymanie u nas Karcza i Szwajdycha to nie ma miejsca na etat Piszczka ? Dlaczego ? Ktos to moze racjonalnie wytlumaczyc ? Przyczyną przeciez w \"zawodowym\" sporcie nie moze byc to ze Piszczek nawrzucal dzialaczom miesiac temu, a oni teraz sie fochaja na niego bo im powiedzial to czy tamto. Czy tak sie zachowuja profesjonalni dzialacze ? Kadra powinna byc jak najszersza...
I nie rozumiem dlaczego adrian taki racjonalizm od Ciebie bije w Twoich pogladach, a w pierwszym zdaniu o Piszczku - dokonales jego oceny ze jest \"patalachem\" czy \"synem marnotrawnym\" - o czym Ty w ogole piszesz ?!...Dlaczego, z drugiej strony na to patrzac, tak profesjonalnych dzialan dzialaczy nie nazwales...Przeciez interes druzyny jest najwazniejszy a nie jakies fochanie sie dyrektora i innych, ich osobiste nastawienia do zawodnikow... Trener Cecherz tez nie ma nic do gadania ? Czy moze jest az tak potulny wobec dzialaczy, nawet wtedy gdy jest zawodnik do zakontraktowania, nasz kumaty, solidny obronca(łks chcial go wziac z miejsca) to sie obrusza ze cos tam powiedzial miesiac temu;to ma byc profesjonalizm dzialaczy, trenera ? i jak to nazwac? i kto tu jest patalachem?...dziwie sie ze ta sprawa, postepowanie dzialaczy ma poklask u niektorych kibicow jak Ty adrian, ze tak latwo - wierzac w dyrdymaly dzialaczy, ich zwykle sciemy, kladziecie ch... na piszczku...to jest dopiero tragedia; a terazz mamy super drozda na lawce - ktory juz leczy kontuzje...hehe

Iksss | 2009-07-26 14:28

no juz nie powiesz mi ze ukraińcy byli słabsi od Kmiecika. A jak sie Łach wypowiadał ? ze nie ma do nich zaufania. Muzyczuk strzelał mu bramki jak na zawołanie w sparingach a ten wolał to coś co tylko stało i się łamało. A o układzie krakowskim możesz każdego w klubie zapytac. Popytaj też jak traktował w/w ukraińców, czy z nimi wogóle rozmawiał , gdzie kazał im sie przebierac itp. Jezeli troszeczke sie w tym orientujesz to zapewne kojarzysz ze gra pewnych zawodników w I składzie nie była bezinteresowna. Dodajac wątek Cebuli i GKSu .... może masz dostep do płytki z tego meczu z przed ok. miesiaca ? polecam oglądnąc

Mystery69 | 2009-07-26 19:41

Adrian chlopczyku wez sie tu nie wypowiadaj bo sie zygac chce normalnie jak sie widzi co tu piszesz. Pisząc coś na Władzia sie tylko kompromitujesz. Niektórzy którzy mają coś tu do Pana Łacha puknąc się w główki bo jeszcze zatęsknicie za takim dobrym trenerem. Pzdr dla normalnych

Adrian | 2009-07-27 01:37

69 h-------------ja wiesz to sie za przeproszeniem nie odzywaj, kawal h_ja i tyle. a utrzymanie z taka kadra to by nas utrzymal Mieciu Ozog

Bolek | 2009-07-27 08:50

adrian ma racje widac ze cos na ten temat wie

Mystery69 | 2009-07-27 12:00

Utrzymanie by zapewnił Mietek Ożóg hehehe chłopczyku nie poniżaj się tymi swoimi głupimi tekstami

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard Szcz.

Stal Stalowa Wola             Błękitni Stargard Szcz.
2019-03-02, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola

Widzew Łódź             Stal Stalowa Wola

0 : 0

    
Sędzia: Damian Sylwestrzak (Wrocław)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 21 12-5-4 41
2 Widzew Łódź 20 11-6-3 39
3 Elana Toruń 21 9-9-3 36
4 GKS Bełchatów 21 9-9-3 36
5 Górnik Łęczna 21 9-7-5 34
6 Olimpia Grudziądz 21 9-4-8 31
7 Stal Stalowa Wola 21 9-4-8 31
8 Resovia Rzeszów 20 8-5-7 29
9 Skra Częstochowa 21 8-4-9 28
10 Znicz Pruszków 21 7-6-8 27
11 Gryf Wejherowo 21 7-5-9 26
12 Ruch Chorzów 21 6-7-8 25
13 Błękitni Stargard Szcz. 21 7-3-11 24
14 Pogoń Siedlce 21 6-5-10 23
15 Rozwój Katowice 21 5-6-10 21
16 Siarka Tarnobrzeg 20 6-3-11 21
17 ROW 1964 Rybnik 20 3-9-8 18
18 Olimpia Elbląg 19 4-5-10 17

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1248) » Vielitz44 (827)
» Fanatyk38 (652) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (368)
» Stalowiak1938 (329) » Jaszczur (296)
» Zatorze (296) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Stal Rzeszów (0:0)
2004-03-20
Ilość zdjęć: 29
Wyświetleń: 35 474 razy
Motor Lublin - STAL (0:1)
2007-10-03
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 4 543 razy
STAL - Siarka Tarnobrzeg (2:2)
2012-10-20
Ilość zdjęć: 31
Wyświetleń: 111 786 razy
Garbarnia Kraków - STAL (2:1)
2012-10-27
Ilość zdjęć: 13
Wyświetleń: 10 398 razy
Osób Online: 13 / Czas gen. strony: 0.03967