Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Kadra Stali już prawie zamknięta.

Kadra Stali już prawie zamknięta.

W przerwie letniej w Stalowej Woli doszło do sporej rotacji w składzie. Z klubem z Podkarpacia pożegnało się kilku zawodników, a w ich miejsce przybyli nowi. Liga zweryfikuje czy zmiany wyszły zielono-czarnym na dobre.


Do tej pory umowy z zespołem ze Stalowej Woli podpisało siedmiu piłkarzy. W najbliższy poniedziałek zrobią to kolejni i będzie to już koniec wzmocnień w drużynie jedynego przedstawiciela Podkarpacia w pierwszej lidze.


więcej: www.sportowefakty.pl/pilka/2009/07/26/kadra-stali-praktycznie-zamknieta/

 

Komentarze (17)

Koko | 2009-07-26 22:06

» http://mp3.teledyski.info/index.html..... cała lista piosenek BZC z tej stronki ściągam polecam :)

19ssw38 | 2009-07-26 23:23

ruszy moze w tym sezonie TYPER ?

Adm.t. | 2009-07-27 01:05

O tym czy będzie zadecyduje Paweł. Bo trzeba troszkę pozmieniać. Sam mogę dodać nowe drużyny i kolejki ale niestety jeśli chodzi o "Termin zakończenia kolejki:" wciąż widnieje rok 2008 zamiast 2009. A ja niestety nie mogę tego zmienić.

Jednak mam nadzieję, że Paweł to zrobi i zaczniemy niedługo.

Koko | 2009-07-27 11:09

Mam pewne info że Bartłomiej Piszczek będzie grał w Kolejarzu Stróże trzeba cos robic ku...rwa mac bo nam bartka zabiora trener chce go kibice tez sponsorzy tez a ten h..uj szlage sie mu smieje twarz i jest na niego obrazony ze pojechał do łkesu na testy trzeba coś z tym zrobić:)

Alleluja | 2009-07-27 12:01

nie chcialbym byc zlym prorokiem ale sklad mamy duzo gorszy niz w poprzedniej rundzie,cecherz posciagal swoich ziomali z tura ktorzy z hukiem spadli z ligi...
nikt konkretny nie przyszedl za to odeszelo kilku bardzo waznych graczy..do tego problemy finansowe:]
obym nie byl zlym prorokiem ale chyba komus zalezy na tym zeby nie bylo pierwszej ligi w naszym miescie..

Skarpa v | 2009-07-27 14:58

alleluja - nie sie paniki, fachowiec z Ciebie jakich wielu widzę ostatnio. Odszedł Cebula, Karcz (który jest dobry ale grał niewiele, więc ciężko go liczyć, mógł być jednak bardzo ważnym ogniwem) oraz Piszczek - Kmiecika pomijam oczywiście. Przyszło wielu naprawdę bardzo ciekawych zawodników jak Olszewski, Stachowiak (myślę że zastąpi Cebulę jak tylko polepszy kondycję) nie mówiąc już o formacji ataku, która jest teraz o niebo lepsza niż ostatnio. Nie panikuj więc tylko wspieraj drużynę, na komentarze będzie czas po kilku kolejkach - wtedy będzie wiadomo czy mamy gorszą czy lepszą drużynę.

Mystery69 | 2009-07-27 15:22

Alleluja popieram twoje zdanie. A Olszewski to poziom 2 ligowy. Stachowiak się zobaczy

Stal pl | 2009-07-27 15:45

Myślę ze skład mamy podobny do tego z poprzedniej rundy .
Odszedł Cebula a za niego jest Ihor Mihałewskyj, który dobrze pokazuje się w sparingach i gra na podobnej pozycja co Konrad . Nie ma już Karcza ale przyszedł Olszewski Stachowiak i Czpak . Jest jeszcze Krzysiu Trela wiec rywalizacja będzie a Stachowiak pokazał się z dobrej strony na lewej pomocy . Za Krawca w środku wchodzi Łagiewka wiec na starcie to już powinien być plus. W ataku jest Salami, Jurij Mychalczuk, Wasyl (pokazał się z dobrej strony w sparingach ). Szkoda troche Paknysa i Piszczka bo wyróżniali się na obronie . No ale przyszedł Szymiczek, który jest wartościowym zawodnikiem.

Krakus | 2009-07-27 16:16

Uzupelnienia kadry- bo tak to trzeba nazwac moga byc poza Olszewskim- mysle ze malo kto zagralby od niego slabiej, ja rozumiem ze mial kontuzje, ale wydolnosciowo nie wyglada zle, tylko ze on nie potrafi ani kiwnac, ani wrzucic pilki nawet stojacej!! a jest skrzydlowym, jak dla mnie ten transfer bedzie jedna z wielkich porazek i mysle ze przebije Adamczyka...

Vielitz | 2009-07-27 16:57

no to ja nie wiem, ale chyba na co innego uwage zwracamy (siedzialem z kumplami i jakos kazdy podzielal moje zdanie) - bo dla mnie w pierwszej polowie zdecydowanie na skrzydle wyroznial sie Olszewski - szybki, waleczny szukający gry - lekkie braki widac bylo i brak zgrania (chyba ze to ktos inny byl, taki blondyn:)) zas w drugiej polowie Stachowiak pokazal ze ma spore pojecie o grze (ale zero kondycji). Na moje oko, pomoc mamy lepsza niz mielismy w poprzedniej rundzie. W ataku musi grac Salami i ten maly ukrainiec - Wasyl na zmiane (strzelil, ale jest slaby, tyle ze ambitny). Obrona raczej slaba, moze jak Teresa wroci to bedzie to lepiej wygladac. Powinno byc dobrze.

Synowa kata | 2009-07-27 17:16

Bartlomiej Piszczek
Gostek jedzie sobie gdzies na koniec Polski (Podkarpacie jest centrum Polski i swiata!!!) na jakies testy w jakims miernym klubiku w Lodzi. Wypina sie na nasza Stal, na nas kibicow, sztab szkoleniowy i na naszych dzialaczy. Wychodzac z klubu tak jebnol drzwiami, ze malo co wszystkie szyby nie wypadly w pobliskim internacie a dzieci z sierocinca w Rudniku do tej pory zrywaja sie po nocach. Olal nas poludniowy przybleda, zakotwiczyl sie u nas na miesiac lub dwa , maksymalnie pol sezonu co ku jego nieszczesciu przeciagnelo sie prawie na 2 sezony. Pojechal do Lodzi i myslal, ze to koniec jego przygod z nasza Stala, posliznela sie nozka, nie podpisal kontraktu z LKS-em to dawaj z powrotem na poludnie – bo u nas zawsze znajdzie miejsce. Narobil zamieszania, nasial fermentu. Prawda jest taka, ze powiedzial dzialaczom, ze nie chce juz grac w Stali a po tym jak opcja lodzka odpadla, uzyl mediow do oszkalowania prezesa. Mozna sie z szefem nie zgadzac, ale zachowac sie tak jak Piszczek i miec nadzieje, ze ujdzie mu to na sucho jest naiwnoscia i nieznajomoscia zycia. Piszczek uznal nas kibicow za przyglupow, ktorzy nie sa w stanie przejrzec jego taniej i prostackiej gierki. Dziwie sie niektorym kibicom stajacym w jego obronie, podczas gdy jego zachowanie wyraznie wskazuje na jego opinie o nas i o klubie. TAKIEGO WALA!!! NIE dla Piszczka!!! Zycze Piszczkowi spelnienia swoich marzen pilkarskich i wielu zdobytych pucharow ze wspanialym klubem Kolejarz Stroze.
NIC i NIKT nie jest wazniejsze niz sam klub – dotyczy to pilkarzy i dzialaczy (wielki minus dla Lacha zza to co zrobil z Ukraincami).
Z niewolnika nie ma pracownika – z takimi zawodnikami nigdy nic nie osiagniemy jako klub. Potrzebujemy wiecej pilkarzy typu: Wietecha czy Wieprzec a nie takie choragiewki jak Piszczek. Jestem za wolnym wyborem klubu i jego zmiana przez pilkarzy, ale mowie stanowcze NIE dla kombinacji i podburzania jak to uczynil Piszczek.

Jefrey | 2009-07-27 20:07

a skąd Ty wiesz że j..dżwiami co piłkarz jesteś że słyszałeś i widziałeś??a tak a propo przeczytałeś co napisałeś ?co z zarządu jesteś?---bez odbioru

Adrian | 2009-07-27 20:24

Jefrey ciiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiii chutko

nie wiesz nie komentuj

Vielitz | 2009-07-27 21:40

wszystko fajnie z tym Piszczkiem, jadą po nim ludzie i różne widzę ciekawe historie powstają, ale jedyny zawodnik ktory gral i gra w Stali to Wietecha, reszta tez czesto zmieniala kluby (nawet nasz Jaro). Takie to już życie piłkarza, sezon tu sezon tam - chyba że ktoś z nim podpisze kontakt na x lat - ale w Stalowej to raczej nikomu nie grozi...a szkoda.

Johnyy | 2009-07-27 21:48

Stary jakie czesto? gosc gra juz 4 lata i to jest gosc ktory czesto zmienia kluby? Wietecha tez kiedys odchodzil ze Stalowki i co z tego, Macior tez czesto zmienia kluby co nie? albo Tadek Krawiec, Nawet Trela ktory ma malo wspolnego z namszym regionem gra juz tu 3 lata, tak samo czarni ;)

Vielitz | 2009-07-27 22:54

Johnyy - chodzi mi tylko oto, że na Piszczka nadają że chciał odejść - on jest młody, zaś nazwiska które wymieniłes to już piłkarskie "dziadki" - oni szukają już spokoju - zaś Piszczek to młody chłopak (w miarę) więc szuka szans gdzieś wyżej, po dobrym sezonie w słabszej (jak Stalówka) drużynie. U nas się za to promowac mogą zawodnicy z 2,3,4 ligi - takie życie. ps to "często" to chodziło mi oto, że wielu odchodziło i wracało parę razy (Jaro itp.)

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Cracovia II

Stal Stalowa Wola             Cracovia II
2023-03-04, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Lublinianka Lublin

Stal Stalowa Wola             Lublinianka Lublin

3 : 1

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 ŁKS Łagów 17 11-4-2 37
2 Avia Świdnik 17 10-5-2 35
3 Wieczysta Kraków 17 10-4-3 34
4 Stal Stalowa Wola 17 11-1-5 34
5 Cracovia II 17 10-3-4 33
6 Orlęta Radzyń Podlaski 17 10-2-5 32
7 KSZO Ostrowiec Św 17 8-3-6 27
8 Korona II Kielce 17 6-6-5 24
9 Wisłoka Dębica 17 6-5-6 23
10 Podlasie Biała Podlaska 17 5-7-5 22
11 Chełmianka Chełm 17 5-4-8 19
12 Sokół Sieniawa 17 5-3-9 18
13 Lublinianka Lublin 17 5-1-11 16
14 Podhale Nowy Targ 17 4-4-9 16
15 Czarni Połaniec 17 5-1-11 16
16 Unia Tarnów 17 4-4-9 16
17 KS Wiązownica 17 3-4-10 13
18 Wisła Sandomierz 17 3-3-11 12

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Cracovia II 0 km 0
Unia Tarnów 0 km 0
Wieczysta Kraków 0 km 0
Korona II Kielce 0 km 0
Czarni Połaniec 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Podlasie Biała Podlaska 0 km 0
Orlęta Radzyń Podlaski 0 km 0
Wisła Sandomierz 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3418) » 1938fc (1579)
» Vielitz44 (1397) » Filip kacper k. (1286)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (992)
» Kamil (849) » Rafix (768)
» Misio (722) » Adams (671)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Górnik Łęczna - STAL (0:0)
2009-04-22
Ilość zdjęć: 8
Wyświetleń: 40 364 razy
STAL - Ruch Wysokie Mazowieckie (0:2)
2011-04-02
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 73 091 razy
KSZO Ostrowiec Św - STAL (1:1)
1995-07-29
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 1 566 razy
Siarka Tarnobrzeg - STAL (1:1)
2014-08-27
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 42 110 razy
Osób Online: 31 / Czas gen. strony: 0.01095