Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Każdy kibic może wesprzeć klub piłkarski

Każdy kibic może wesprzeć klub piłkarski

Klub ZKS Stal Stalowa Wola wraz ze Stowarzyszeniem Kibiców Stali
Stalowa Wola zachęcają wszystkich sympatyków do zakupu karnetów oraz
biletów na nadchodzący sezon piłkarski 2009/2010.



Nadchodząca runda zapowiada się bardzo interesująco, ponieważ do
naszego miasta przyjadą ciekawe drużyny, które gwarantują wspaniałe
widowisko, a wraz z nimi kibice tworzący super atmosferę na trybunach.



Bilety i karnety są ważnym czynnikiem budżetu klubu, dlatego wszyscy
kibice, którym leży na sercu dobro Stalówki powinni w taki sposób
wesprzeć finansowo naszą drużynę.
 

Komentarze (38)

Lukii | 2009-07-29 09:43

» http://www.90minut.pl/news/98/news98..... Jakieś dwa sezony temu grał u nas;)

Alleluja | 2009-07-29 10:29

dopierala mial dla nas grac ale nie gral...

P!otrek | 2009-07-29 10:31

Rozegrał u nas 17 spotkań(w tym dwa barażowe), strzelił dwie bramki(przepiękna bramka w Janikowie). Ktoś ma tu krótką pamięć ;)

Alleluja | 2009-07-29 10:39

rzeczywiscie, gral tylko jedna runde moze dlatego nie zapamietalem :P dzieki za przypomnienie;d

Arriss | 2009-07-29 10:51

Te bilety dalej wyglądają jak do kina, czy może w końcu wygladają jak prawdziwe bilety na mecz? Jak nie, to wstyd na całą Polskę.

Bartekstw | 2009-07-29 11:17

» http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll.....


jest szansa,zeby Karcz zagral w Stalowce:) oby, trzeba trzymac kciuki, zeby sie kluby dogadaly....

Bartekstw | 2009-07-29 14:44

na 90minut w transferach jest napisane, ze Kmiecik bedzie gral w SV Würmla, bodajze w 3 ligowym zespole z Austrii hehe:)

Heja | 2009-07-29 15:30

W dniu dzisiejszym trener Artur Płatek ogłosił 24 osobową kadrę pierwszego zespołu Cracovii w sezonie 2009/2010. W zespole pojawiło się kilku nowych zawodników, którzy w ciągu krótkiego okresu przygotowawczego zdołali przekonać do siebie trenera.

Kadra I zespołu Cracovii
Marcin Cabaj, Sławomir Olszewski, Przemysław Wróbel, Tomasz Baliga, Konrad Cebula, Łukasz Derbich, Dawid Dynarek, Jakub Grzegorzewski, Jakub Kaszuba, Dariusz Kłus, Przemysław Kulig, Łukasz Mierzejewski, Tomasz Moskała, Dariusz Pawlusiński, Piotr Polczak, Mariusz Sacha, Paweł Sasin, Bartosz Ślusarski, Łukasz Szczoczarz, Sławomir Szeliga, Łukasz Tupaski, Mateusz Urbański, Marek Wasiluk, Kamil Witkowski.

Dodatkowo szeroką kadrę stanowić mają:
Marek Pączek, Martin Szwiec, Arkadiusz Baran, Bartłomiej Dudzic, Kamil Karcz, Michał Karwan, Mateusz Klich, Karol Kostrubała, Sebastian Kurowski, Damian Misan, Jakub Snadny, Paweł Szwajdych, Łukasz Uszalewski.


Aleksander | 2009-07-29 17:59

czy wiadomo juz cos w sprawie NIKOLA HRESZTA,na sparingach pokazywal sie z bardzo dobrej strony a tu jedszcze z nim kontraktu nie podpisali....STALOWK A JUZ NIEDLUGO,JUZ ZA MOMENCIK!!!!!ZKS ZKS!!!!!

Daro | 2009-07-29 21:53

No takkk

Widać, że mało się znasz na piłce i pewnie nie byłeś na sparingach :)

Powiem Ci tak - napastników mamy najlepszych od lat (wreszcie jest jakiś problem kogo wystawić w 1 składzie :D)

Naprawdę Was wszystkich nie rozumiem :/ Z kluczowych zawodników odeszło 2 (Paknys, Cebula) i odrazu jakąś wielką tragedię z tego robicie.

Możliwe, że wróci Karcz, który przecież był ostatnio sporo kontuzjowany.

Mihajewskyj spokojnie może zastąpić Cebulę - inny typ zawodnika ale kto był na sparingach widział jakie piłki potrafi posłać :).

Jak dla mnie tej drużynie brakuje jeszcze zgrania.

W podstawowym składzie wystąpi prawdopodobnie 3 nowych w porównaniu do jesieni - to naprawdę tak dużo ??
Popatrzcie an Raków, gdzie w meczu z Zawiszą było 8 nowych ! (odwrotna proporcja )

Adrian | 2009-07-29 22:00

100% sie zgadzam z toba Daro

Wkoncu sie ktos znalazl normany, bo reszta tylko do okola zrzedzi ze jest lipny sklad a sklad ten jest jak juz pisalem wczesniej conajmniej porownywalny jak nie lepszy ;)

Stalker1337 | 2009-07-29 22:42

o sorki nie zauwazylem :D

Adm.t. | 2009-07-29 23:11

Panowie i Panie! Inauguracja sezonu już w sobotę! Z tej okazji powstał plakat na mecz! Dodawajcie na NK i innych portalach społecznościowych :>

» http://images39.fotosik.pl/167/d0cbb770a80c0f8a.jpg

ave Stal!!

Volzerex | 2009-07-29 23:39

Wiecie co jest dobre teraz?;) to że ceny biletów dla kobiet wzrosły, tzn chodzi o to ze w ogóle płacą one bo tak to szkoda już by było patrzeć na te same twarze ( panny ) które przychodzą na młyn żeby postać, popisać sms'ki, porobić zdjęcia na naszą klasę i w ogólę ;)

To nasza runda życia która już pewnie przez długie lata się nie powtórzy, mamy zaszczyt gościć u nas:
-Widzew, Kszo, Górnik, Pogoń, Sandecje, GieKSe

Dlatego weźmy sobie to do serca i bądźmy 12 nastym zawodnikiem dla naszych piłkarzy, aby Ci nowy zobaczyli jakie mają wsparcie ;) Pozdrawiam i do soboty ;)

Mystery69 | 2009-07-30 09:11

No takk popieram Cię w 100%. Mam dokładnie takie samo jak Ty. Pzdr

Bartek9412 | 2009-07-30 13:13

wie ktoś moze czy będzie jakis mecz stalówki w tv

Gocin | 2009-07-30 13:17

witam, to trzeba miec te karty kibica?? Jezeli tak, to gdzie mozna je kupic?? :)

Tomasz | 2009-07-30 13:25

TVP SPORT
Sobota, 1 sierpnia:
20:30 - Piłka nożna - I liga - Pogoń Szczecin - GKS Katowice NA ŻYWO
Poniedziałek, 3 sierpnia
19:15 – Piłka nożna – I liga: Górnik Zabrze - KSZO Ostrowiec Św. NA ŻYWO

Sobota, 8 sierpnia
20:00 – Piłka nożna – I liga: KSZO Ostrowiec Św. - Górnik Łęczna NA ŻYWO

Poniedziałek, 10 sierpnia
19:15 – Piłka nożna – I liga: Wisła Płock - Górnik Zabrze NA ŻYWO

Paweł | 2009-07-30 14:29

ktos wie czy mozna kupic koszulki stalowki sallera, gdzie i za ile?

Suawek | 2009-07-30 15:08

Daro | 2009-07-30 15:17

Żadnych kart kibica u Nas nie ma. Ten artykuł był głównie o ekstraklasie, no i może części I ligi.

U nas bilety dalej kupuje się normalnie w kasie

Gocin | 2009-07-30 15:20

dzieki

Adam | 2009-07-30 15:46

Koszulki Stalówki te sallera są chyba w Maratonie.

Aleksander | 2009-07-30 18:03

MECZOW STALOWKI,chyba nie bedzie w tv no moze z 1 wyjatkowo pokaza a to dlatego ze STALOWKA,nie walczy o najwyzsze cele czyt,awans tylko o utrzymanie niestety....nie jest tez beniaminkiem ktorzy to zdobywaja na ogol duza ilosc punktow na jesien...

Hutnicza | 2009-07-30 19:41

W sobote łatwo nie bedzie,oby tylko ten sędzia Nam nie przeszkadzał,bo za Nami nie przepada.Niejaki Pskit z Łodzi będzie sędziował,chyba większosć z Nas zapamiętała tego pajaca.Sędziowalł mecz Stalówka-Flota,kiedy to wyrzucił z boiska pochopnie Panucciego,nie dając nawet żóltka rywalowi za prowokację.Doskonale pamiętamm ten mecz jak w końcowce ręcil lody,robil wszytsko by goscie tego meczu nie przegrali,była obrona Częstochowy a le udało sie wtedy było 1-0 dla Nas.Jak w sobotę będzie kręcil kolekny wał przeciwko Nam to upewnię sie w trym,ze ten osobnik nie lubi Naszej Stalówki.

Volzerex | 2009-07-30 19:52

Wiem że to nie ten temat ale myślę że warto się tym zająć ;)

Jak wiadomo cały czas doskonalimy swój doping i ja mam tutaj taką małą sugestię

Gdy pozdrawiamy Nasze zgody, chciałbym aby nie było tak jak teraz ze śpiewa cały młyn, zaśpiewają niektórzy 2 razy Resovia Rzeszów czy Raków Cz-wa i przestają a dalej śpiewa pare osób, chodzi mi o to żeby te pozdrowienia miażdzyły, głośno

Taki przykład jak Pozdrawiają Tyscy:
» http://www.youtube.com/watch?v=f-qpC8ox1GU

Pozdrawiają 2 razy, cały ich młyn, po czym każdy milknie i pozdrawiają kolejną ekipę o coś takiego mi chodzi

Volzerex | 2009-07-30 20:00

albo przykład Sovii na meczu ze Stomilem:

» http://www.youtube.com/watch?v=mAkhk.....

Jak głośno i równo ;) Jak się chce to się potrafi ;)

Damianstw | 2009-07-30 21:34

Może mi ktoś powiedzieć o której jest mecz

Old fan | 2009-07-30 21:43

Obiegajac od tematu. Czy mogłby sie ktoś dowiedzieć ile sprzedano karnetów na jesień??? Pytanie kieruje do osób ktore moga coś dowiedzieć sie na tyen temat.Z góry dzieki

Old fan | 2009-07-30 21:44

Mecz rozpoczyna sie o godz. 17

Krakus | 2009-07-30 21:53

Do Old Fan:
Bardzo ciezko odpowiedziec na to pytanie, poniewaz karnety byly sprzedawane w kliku miejscach, a poza tym firmy ciagle zamawiajaja grupowo dla swoich pracownikow i mimo iz pewnie nie wszystkie na Dolcan uda im sie rozprowadzic, to zejda pozniej. Ale z tego co zaobserwowalem szalu nie ma...

Old fan | 2009-07-30 21:59

Spodziewałem sie ze bedzie dużo sprzedanych karnetów z uwagi na "jakość" rywali. Widocznie suma 150 zł stanowi spory wydatek. Moim zdaniem pseudozarzad powinien podać do wiadomości publicznej liczbe sprzedanych karnetów tak jak to jest w normalnie funkcjonujacych klubach.

Stalovy | 2009-07-30 22:35

A propos karnetów to jak ma ktoś na sprzdaż to chętnie odkupie.

Marinero | 2009-07-31 23:08

stalovy jaki ty masz problem idż i kup w klubie:) To nie barcelona że wszystko wyprzedane. Narzekacie na zarząd że to , siamto że mało karnetów. Ciekawe czy wy już kupiliście. Jakbyście się pofatygowali do klubu albo sklepiku to wszystko byście wiedzieli... No ale po co lepiej ponarzekać:)

Stalovy | 2009-08-1 00:34

O widze kolega ma jakieś kompleksy,

jak nie masz do powiedzenia czegoś produktywnego to nie zabieraj głosu.

Marinero | 2009-08-1 12:55

:) kompleksy? Pozdrawiam kolegę..

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Górnik Łęczna - Stal Stalowa Wola

Górnik Łęczna             Stal Stalowa Wola
2018-10-27, godz. 19:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Znicz Pruszków - Stal Stalowa Wola

Znicz Pruszków             Stal Stalowa Wola

0 : 2

    
Adrian Dziubiński 31 (k) Sebastian Łętocha 65
Sędzia: Grzegorz Kawałko (Białystok)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 15 11-3-1 36
2 Elana Toruń 14 8-5-1 29
3 GKS Bełchatów 15 7-6-2 27
4 Radomiak Radom 14 7-3-4 24
5 Olimpia Grudziądz 15 7-3-5 24
6 Stal Stalowa Wola 15 7-2-6 23
7 Górnik Łęczna 15 6-5-4 23
8 Znicz Pruszków 15 5-6-4 21
9 Siarka Tarnobrzeg 15 5-3-7 18
10 Ruch Chorzów 14 4-5-5 17
11 Błękitni Stargard Szcz. 14 5-2-7 17
12 Resovia Rzeszów 15 4-5-6 17
13 ROW 1964 Rybnik 15 3-7-5 16
14 Gryf Wejherowo 15 4-4-7 16
15 Pogoń Siedlce 15 4-3-8 15
16 Olimpia Elbląg 15 4-2-9 14
17 Skra Częstochowa 15 4-2-9 14
18 Rozwój Katowice 15 3-4-8 13

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-10-27 Górnik Łę.. - STAL
2018-11-04 STAL - Gryf Wejherowo
2018-11-10 STAL - ROW 1964 Ryb..
2018-11-17 Resovia Rzes.. - STAL
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1246) » Vielitz44 (806)
» Fanatyk38 (649) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (362)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (293) » Daro (290)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Ruch Chorzów (0:0)
2007-05-23
Ilość zdjęć: 28
Wyświetleń: 38 470 razy
Tłoki Gorzyce - STAL (1:1)
2005-04-09
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 11 044 razy
Błękitni Stargard Szcz. - STAL (1:3)
2014-11-15
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 12 999 razy
Zawisza Bydg. (2) - STAL (2:0)
2006-10-06
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 4 111 razy
Osób Online: 16 / Czas gen. strony: 0.05026