Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Mykoła Hreszta w Stali !

Mykoła Hreszta w Stali !

Dzisiaj umowę podpisał Mykoła Hreszta, który tak jak Jurij Mychalczuk występował ostatnio w Spartakusie Szarowola.

 

Na boisku pełni rolę lewego pomocnika.

 

Jutro kontrakt podpisze Dariusz Stachowiak, natomiast do zespołu dołączy jeszcze jeden zawodnik z dwójki Cezary Czpak / Kamil Karcz.

 

Przypominamy, że już jutro o godzinie 17:00 INAUGURACJA SEZONU !

 

STAL STALOWA WOLA - Dolcan Ząbki - szczegóły wkrótce

Komentarze (13)

Hutnicza | 2009-07-31 00:50

Aha to już teraz tylko ktoś z dwójki Czpak/Karcz dostanie angaż?Ladnie ojczulek kombinuje,a dopiero mieli we dwóch z Craxy przyjsći kasa na Nich miała być.A co z Bartkiem Piszczkiem sie pytam,bo chłopka chce grac dla Stalówki,dzisiaj gadałem z chlopakiem to mial lzy w oczach,bo che grac dalej w drużynie,Kwiatek chce Mu placić,a ten pajac szLAGE

Hutnicza | 2009-07-31 00:59

upiera sie przy swoim,ze nie prawa grac dla Stali,bo był na testach w ŁKS-ie.Przecież to normalna rzecz,ze chłopak chciał sie wybić,a że nie wyszło to trudno.Co za głupawe tłumaczenie ojczulka.Uwzial się na Niego i tyle,przecież kasy na niego nie straci,bo jak mówiłem Kwiatek chce Mu płacić,trenerzy sa też ZA,tylko ten leczy swoje chore ambicje i honory,unosi sie dumą jak paw.Ma chłopak tu dom ,stad żonę i już rodzinę i chce grać dla Stalówki,lecz jeśli dzisiaj się z Nimi nie dogada,to przejdzie na siłę do Stróż,bo wiadomo,ze grac gdzies musi.

Fanatyk | 2009-07-31 01:24

Może mi ktoś powiedzieć czy w Hucie ST W dawali już karnety? jak tak to na jakich wydziałach?

Johnyy | 2009-07-31 02:34

Hutnicza o czym ty piszesz?

Maja komplet obroncow to po co maja go zatrudniac? lepiej jak wezma innego gracza,
gosc po sezonie zarzekal sie ze nie bedize tu gral bo musi pilnowac interesu w krakowie i ze bedize cos szukal blizej krakowa, w dodatku narobil boruty w klubie, i poszedl ksiaze do LKS-u, jak okazalo sie ze nikt go tam nie zatrudni to wrocil z podkulonym ogonem do dobrej Stali niestety tu nikt na nie go nie czeka jak na gwiazde swiatowej pilki

Chlopie po co sciemniasz tiu o jakims jego domu niby w Stalowej jak gosc mieszka i jest ustatkowanyu w krakowie ( dom, biznes) i to to bylo glownym powodem nie podpisania przez niego kontraktu odrazu. Nasz sklad jest gitara, dojdzie jeszcze Karczyk i bedize miod.

a ty hutnicza na drugi raz przemysl i przestan scieme walic, masz pretensje do wszystkich a ciekawy jestem czy sam ejstes zaangazowany w jakoms pomoc Klubowi!

Pozdro

Marco | 2009-07-31 07:40

A co myślicie o tym by na mecze zatrudniać dwóch specjalistów od nagrań video którzy by przez 90 min nagrywali nasz doping tzn. jeden by miał za zadanie nagrywać młyn a drugi krzesełka itd... i później taką płytkę przejmowała by osoba która poskładała by najlepsze momenty z danej połowy i zrobiła powiedzmy dwa długie skróty z każdej z połów jak np. ma zrobione Korona . Wydaje mi się że wynajęcie takiego kamerzysty na 2 godz. drogo by nie kosztowało a my byśmy mieli w końcu profesjonalne nagrania . Pozdrawiam i do zobaczenia jutro na H15;)

Zbychu | 2009-07-31 08:09

Skrzydła Karczu Stachowiak to będzie jakaś alternatywa dla miernego Treli...i Olszewskiego...

Slim1938 | 2009-07-31 09:15

Johnyy jaki komplet obronców co ty mówisz! mamy 6 obrońców w czym 4 gra nie daj boże kartki kontuze a masz środe obrony Drozdz Krawiec , Piszczek by się przydał i to bardzo mamy solidną obrone to fakt ale bardzo nie liczną i tak jak napisałem nie daj boże kontuzje , kartki i po obronie a nie zmieników tam nie widać już takich solidnych

Damiano9 | 2009-07-31 10:49

no ladnie teraz sie przebudzili w tym zarzadzie czy wziasc Karcza czy nie :/ jutro liga rusza a tu nic nie wiadomo kto bedzie u nas gral. A wracajac do Piszczka to on by sie przydal napewno :)

Daro | 2009-07-31 11:07

Wydaje mi się, że nasi chca Karcza bardziej niż Czpaka (i prawidłowo) tylko czekają aż Cracovia zejdzie jeszcze bardziej z ceny albo znajdzie się sponsor. Czpak jest przecież na miejscu i nie ma problemu zeby podpisać z nim kontrakt.

Dobrze by było jakby pieniądze znalazły się na wszystkich ale to raczej niemożliwe.

Majkel | 2009-07-31 13:51

Też coś słyszałem, że z Piszczkiem taka sprawa jest. Ja jestem jak najbardziej za tym, żeby grał dalej w Stalówce bo to świetny chłopak, który ma tutaj rodzine, mieszka w STW, klub mu nie musi płacić za hotel. I ponoć jeszcze pensje ma mieć od Kwiecińskiego! To o co ku... jeszcze chodzi, żeby nie podpisać z nim kontraktu! Przecież to normalne, że w przerwie letniej czy zimowej piłkarze jeżdżą po innych klubach gdzie lepiej płacą żeby się załapać grać! Ławecki jeździł po Górnikach Łęczna, Gęśla był w Bełchatowie na testach i jakoś z nimi kontrakty przedłużano bez problemu! Ja nie chce patrzeć jak w obronie stalówki męczy się Drozd czy Tadek. Ten pierwszy to pomylił ligi, a drugi nigdy nie grał na tej pozycji! Zwłaszcza, że Krawiec zaczynał jako napastnik, a za czasów Adamusa grał w pomocy na lewej, prawej i środku.

Stachu | 2009-07-31 14:13

Ja zdecydowanie wolałbym na prawej pomocy Karcza, niż pana Czpaka. Wiem co Kamil potrafi, jest dobry i bardzo by nam pomógł. Mam nadzieję, że uda się go wypożyczyć!. A co do Piszczka. Też chciaŁbym, aby został. Byłby najlepszym antidotum na Drozda, który przewraca się o własne nogi. Jeżeli sprawy tych dówch graczy potoczyłyby się pomyślnie, to byłbym spokojny o tą rundę. Do zobaczenia jutro na H15:)

Jack | 2009-07-31 23:00

ziomki ogarnijcie się i przestańcie biadolić, bo wam nawet prezes realu by nie dogodził. Skład nie jest ani dobry ani zły mecze wszystko zweryfikują. Przypomnijcie sobie jesień ubiegłego roku jaki mieliśmy skład. Czy któryś z was buraki zastanawiał się skąd taki klub w małym mieście bez strategicznego sponsora ma wziąść kase? Oooo sorki skąd wy możecie o tym wiedzieć przecież zawsze coś od starych wysępicie.... Do roboty to was nie ma ale ponarzekać czego ten przyszedł , a tamten nie jesteście pierwsi. A tak na marginesie to Piszczek nie mieszka w Stalowej tylko stąd pochodzi jego żona. Zanim się coś napisze trzeba wiedzieć o czym się pisze a nie siać plotki. Dobranoc dzieciaczki i niezapomnijcie wysępić od starych kaskę na jutrzejszy mecz :)

Marinero | 2009-07-31 23:04

Jack nie szarp się z przedszkolakami, szkoda słów...ten przyszedł, tamten nie a powinien, ten jest lepszy, a ten gorszy:) zgroza No i jeszcze raula z realu powinien szlage ściągnąć:) Oj lamusy, lamusy.....

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Górnik Łęczna - Stal Stalowa Wola

Górnik Łęczna             Stal Stalowa Wola
2018-10-27, godz. 19:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Znicz Pruszków - Stal Stalowa Wola

Znicz Pruszków             Stal Stalowa Wola

0 : 2

    
Adrian Dziubiński 31 (k) Sebastian Łętocha 65
Sędzia: Grzegorz Kawałko (Białystok)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 14 10-3-1 33
2 Elana Toruń 13 8-4-1 28
3 GKS Bełchatów 14 7-5-2 26
4 Olimpia Grudziądz 14 7-3-4 24
5 Stal Stalowa Wola 15 7-2-6 23
6 Radomiak Radom 13 6-3-4 21
7 Znicz Pruszków 15 5-6-4 21
8 Górnik Łęczna 14 5-5-4 20
9 Siarka Tarnobrzeg 14 5-3-6 18
10 Ruch Chorzów 13 4-5-4 17
11 Błękitni Stargard Szcz. 13 5-2-6 17
12 Gryf Wejherowo 14 4-4-6 16
13 Pogoń Siedlce 14 4-3-7 15
14 ROW 1964 Rybnik 14 3-6-5 15
15 Resovia Rzeszów 14 3-5-6 14
16 Olimpia Elbląg 14 4-1-9 13
17 Skra Częstochowa 14 3-2-9 11
18 Rozwój Katowice 14 2-4-8 10

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-10-27 Górnik Łę.. - STAL
2018-11-04 STAL - Gryf Wejherowo
2018-11-10 STAL - ROW 1964 Ryb..
2018-11-17 Resovia Rzes.. - STAL
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1244) » Vielitz44 (805)
» Fanatyk38 (643) » Kamilosss (385)
» Koko (368) » Slim1938 (362)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (293) » Daro (290)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Hetman Zamość (3:1)
2002-09-14
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 6 286 razy
STAL - Kotwica Kołobrzeg (3:0)
2015-11-07
Ilość zdjęć: 12
Wyświetleń: 4 511 razy
Radomiak Radom - STAL (1:1)
2013-11-16
Ilość zdjęć: 15
Wyświetleń: 9 495 razy
STAL - Motor Lublin (3:3)
2009-10-17
Ilość zdjęć: 61
Wyświetleń: 193 273 razy
Osób Online: 25 / Czas gen. strony: 0.04023