Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Wypowiedzi pomeczowe

Piłkarze Dolcanu Ząbki byli bardzo zadowoleni z inauguracyjnego zwycięstwa w Stalowej Woli. - Nie każdy potrafi wygrać 4:1 na Stalówce - mówił po meczu opiekun Dolcanu Marcin Sasal. Stalowcy nie kryli zażenowania swoją bardzo słabą postawą.

Marcin Sasal (trener Dolcanu): Udała nam się inauguracja, ponieważ nie każdy potrafi wygrać 4:1 na Stalówce. Nam się to udało, ale z przebiegu spotkania zasłużyliśmy na to. Mieliśmy kilka ciekawych akcji. Prostopadłe piłki bardzo nękały obronę Stalówki. Gospodarze zagrali ambitnie i zdobyli w końcówce gola. Mam trochę pretensji do swoich zawodników, że straciliśmy gola w doliczonym czasie gry. Zagraliśmy trochę nonszalancko. Ten wynik przed tym pojedynkiem wziąłbym w ciemno. Dziękuję piłkarzom za taki dobry początek sezonu.

Maciej Tataj (Dolcan): Mieliśmy sporo sytuacji, których nie udało się wykorzystać. Uważam, że początek jest bardzo dobry. Oby tylko było tak dalej. Gra się tak jak przeciwnik pozwala. W tym spotkaniu Stalówka pozwoliła nam na dużo. Po kilku kolejkach okaże się, czy jesteśmy tak dobrze przygotowani, czy Stal miała gorszy dzień.

Więcej: na stronie 

sportowefakty.pl

Komentarze (71)

Acab1938 | 2009-08-2 10:30

Na meczu Raków-Elana obecne 4 osoby ze Stalówki.

ZKS & RKS

A`gugu | 2009-08-2 10:31

ochrona szkoda gadać.

Daniel26 | 2009-08-2 10:35

masz racje szkoda gadac nawet po picie nie mozna isc do sklepu bo pozniej nie wpuszczali i mi sie wydaje ze wiecej bedzie takich protestow jak wczoraj bo to zal co ta ochrona wyrabia;/

Kibic | 2009-08-2 10:55

Jak tzreba bylo dopingowac stalowke to kazdy spiewal jakby byl lekko podmeczony ala jak juz zaczeli sie wydzierac na ochrone i zarzad to zdzierali gardla. I wg mnie zachowanie kibicow (5 liga) . Prawdziwy kibic nie opuszcza druzyny w takich momentach . Jezeli chodzi o zachowanie ochrony to byla (ekstarklasa) pojedz jeden z drugim gdzies an mecz i zobaczymy czy cos wniesiesz i czy wyjdziesz poza stadion. Pozdrawiam

Mld1938 | 2009-08-2 11:03

To niech zrobią stoisko z napojami na młynie albo przy bramie wyjściowej na trybunę krytą

Daniel26 | 2009-08-2 11:07

no wlasnie jak juz ma byc tak profesjonalnie to niech zrobia stoisko przynajmiej wode mineralna niech sprzedaja bo przy takim sloncu to chce sie pic i ciezko sie spiewa jak w gardle sucho

Mx310user | 2009-08-2 11:09

dokładnie, moim zdaniem zachowanie ochrony bardzo dobre.
Jak już tak 2h bez wody nie możecie wytrzymać to wnieście sobie małą butelkę wody i będzie git.

Kibic | 2009-08-2 11:13

To jest niestety blad , jak ktos chce miec lusksus w postaci bufetu musi kupic bilet na kryta .Ja tez jestem temu przeciwny ale inaczej nie da sie zapobiec przychodzenia za darmo na 2 polowe . Poprostu na 2 mecz trzeba sobie nakupowac pare napojow 0,5 litra i problem z glowy . I jak to niektorzy wczoraj chcieli wejsc za darmo musza sie zaopatrzyc w banknociki zeby juz nie bylo problemow.

Skobel88 | 2009-08-2 11:16

ochrona moze i eksraklasa ale postawa zarzadu dno totalne na okregowce jest juz lepiej hahaha tam przynajmniej piwa mozna sie napic niewspomne o napojach.

Zuch | 2009-08-2 11:19

Panowie spokojnie to dopiero pierwszy mecz. Za tydzien żydzew. Zobaczymy co pokaza nasi kopacze. Oby to tylko falstart. Nie wazne jak zaczynasz wazne jak konczysz. Pozdro.

Stalowiak38 | 2009-08-2 11:23

Kibic masz rację! Popieram. Tym bardziej że wszyscy krzyczeli że trzeba zmienić ochronę bo za dużo gości wchodzi za darmochę. A że ziomki nigdy nie były na innym stadione to nie mają pojęcia że na innych stadionach tak właśnie działa ochrona. Błąd polega jedynie na tym że przed meczem powinni przez głośniki poinformować że są nowe zasady i nie będzie można chodzić tam i spowrotem jak w b-klasie. No i trzeba pomyśleć o bufecie nie tylko dla gości z krytej

A`gugu | 2009-08-2 11:26

ale kto o tym wiedział że wodę można wnieść tylko do 0,5. był jakiś komunikat!! ku.wa lampa jak na majorce a ja wodę mam w depozycie. w tym meczu można było zrobić wyjątek.

Stalowiak38 | 2009-08-2 11:28

A obrażanie się i wychodzenie to wiocha, zresztą daliśmy się zmanipulować paru niezadowolonym ziomkom co mieli problem wejść za darmochę i byli strasznie rozczarowani że cokolwiek się zmienia- na lepsze! Tak na lepsze, chcieliśmy nowych biletów zamiast tych obciachowych z pks-u są, miała być nowa ochrona żeby dziadki nie wpuszczały ziomków jest. Nowi zawodnicy tacy czy inni ale są , nie ma porównania do startu na jesień przed rokiem. Niestety niektórzy tego nie rozumieją i najłatwiej przychodzi im albo się obrazić, albi kogoś zbluzgać.

Allah akbar | 2009-08-2 11:29

Wode 0,5l miałem i nie wpuścili mnie z nią ... ponieważ była otwarta ;) bravo !

Stalex | 2009-08-2 11:35

A ja Wam mówię że obrażać się nie ma sensu! A bluzgacie nie tych co trzeba bo i dyrektor i Kr... nie mogą palcem kiwnąć bez zgody zarządu i szefa tego burdelu,czyli pana Ż..dyrektora wodexu, to on tym wszstkim kręci więc ogarnijcie się bo jadąc po niw właściwych ludziach nic nie zdziałacie.I nie ma co narzekać teraz wiecie jakie zasady panują i chyba za tydzień nikt nie będzie miał problemów z wychodzeniem i napoijami. I niech niktórzy wezmą 10 zeta a nie płaczą pod bramą do pana edzia że im się należy wejście za darmo , bo nie należy się nikomu.

Tymon38 | 2009-08-2 11:40

Co do ochrony to faktycznie ich zachowanie nie było odpowiednie co do dnia, tym bardziej że nikt nic o takim czymś nie wiedział, jak dla mnie jest to porażką już lepiej mają na meczach w niższych ligach, po drugie jeżeli są takie zasady to niech zrobią stoisko że można sobie kupić coś do szamy i do picia tak jak to było kiedyś. Kolejna sprawa darcie się na zawodników szczególnie an Trelę co on winny wszystkiemu jest :| zastanówcie się, nikt już nie pamięta o tym ile bramek strzelił i miał asyst, najlepiej nic nie robić tylko się drzeć (wielkie brawa się należą tym KIBICOM którzy wczoraj się stawili za Krzyśkiem) co bo nie znacie nazwisk innych zawodników to już na nich się nie drzecie, wczoraj to cała nasza obrona zagrała wielkie gówno, niech wróci Treściński i fajnie by było jakby znalazła się kasa na Piszczka i Karcza, bo wczoraj gość z nr 13 niejaki Olszewski to jakaś pomyłka koleś nie miał już siły w ok 70min meczu...:| według mnie z dobrej strony pokazali się Ukraincy, oraz Łagiewka, z Szymiczka mam nadzieję że się rozegra, wielki plus dla Uwakwe takich zawodników nam trzeba!
Mam nadzieję że na Widzewie będzie lepiej... I zawodnicy zagrają pokażą że mają ambicje...

Kibic | 2009-08-2 11:47

Zgadzam sie ,najzd na Trele na krzeselkach , bardzo zalosne . Wstyd

Delnegro69 | 2009-08-2 12:02

żałosne bylo ale jego granie

Stalex | 2009-08-2 12:02

Tymon ma rację, jechanie po treli jest bez sensu, tym bardziej że jego koledzy z drużyny twierdzą że jemu takie zachowanie nie pomaga i czasem bardzo przydałoby się mu wsparcie ze strony kibiców.prawda jest taka że zawalili wszyscy łącznie z zawodnikami co byli do tej pory podporą tej druzyny. Myślę że jaro na stoperze to faktycznie błąd a poza tym grają w tym składzie od 2-3 tgodni więc nie ma co się dziwić. Jeżeli odpuszcza się sprawdzonych zawodników a ciągle sciąga nowych to niestety takie są uroki że zawodnicy sprawiają wrażenie że nie wiedzą o co w piłce chodzi...,

Delnegro69 | 2009-08-2 12:04

ocknij sie liczyles ile ma strat w meczu

Stalex | 2009-08-2 12:05

Delnegro dlaczego Ty zawsze jesteś na nie? wszystko Ci nie pasuje, gorzej od treli grało conajmnie paru innych zawodników...więc o co chodzi. Tak aby się kogoś czepić....

Delnegro69 | 2009-08-2 12:06

taki jest dobry że nawet w kszo go nie chcieli

Stalex | 2009-08-2 12:06

A Ty napewno liczyłeś ile ma strat tylko jemu... i myśliśz że jak go zeszmacisz i zbluzgasz to mu pomoże i go zmobilizuje.-powodze nia

Delnegro69 | 2009-08-2 12:08

powiem ci czemu bo kupuje karnet i jak widze co on gra to smiech na sali a przegieciem jest gra tadka krawca spaceruje juz od 50 minuty

Delnegro69 | 2009-08-2 12:08

powiem ci czemu bo kupuje karnet i jak widze co on gra to smiech na sali a przegieciem jest gra tadka krawca spaceruje juz od 50 minuty

Tymon38 | 2009-08-2 12:08

Nie tylko on jeden, ale już o tym ile pkt zdobyliśmy dzięki Niemu to się nie pamięta. Najlepiej jest siedzieć i się drzeć a bądź człowieku mądry i wyjdź na boisko i pokaż na co cię stać... Zaraz się zacznie na pewno że go bronię czy coś, ale po prostu wqrwia już coś takiego że ciągle się słyszy jedno i to samo, a czemu wczoraj na Salamiego się nikt nie darł jak mu piłka odskakiwała od nogi.. :|:| To jest nasz zawodnik i należy mu się odrobina szacunku! Zresztą jak i całej reszcie

Stalex | 2009-08-2 12:09

A może Ty delnegro ustalałbyś skład,bo widzę że wszystko wiesz ,kogo chcieli, kogo nie. Żałosne. Jara, Lebiody i Balona też nigdzie nie chcieli i co z tego? Prawdą jest że nasi zawodnicy orłami nie są i nie rozpytują o nich inne kluby, ale jechanie po nich napewno im nie pomoże.

Delnegro69 | 2009-08-2 12:10

wiesz co jest najgorsze nie brak umiejetnosci tylko brak zaangazowania

Stalex | 2009-08-2 12:10

widzę że nie pasują Ci wszyscy(choć co do Tadka się zgadzam)więc nie kupuj tego karnetu i nie narzekaj bo jesteś bardziej żałosny od naszych grajków:)

Delnegro69 | 2009-08-2 12:13

rece opadają

Tymon38 | 2009-08-2 12:13

Wdg mnie fajną sprawą by było jak to było na koszu żeby każdego zawodnika co gra krzyczeć jego imię na pewno to dodaje więcej otuchy chęci wtedy inaczej ten też zawodnik się czuje. Trzeba jakoś pomagać a nie kłody kłaść

Delnegro69 | 2009-08-2 12:15

a mialo byc tak pieknie-piekny sklad i piekny trener no i co wyszlo lipa

Stalex | 2009-08-2 12:24

masz tymon rację , tym bardziej że mówię wam jak rozmawialiśmy z jarem i balonem to mówili właśnie o treli że on akurat tego potrzebuje i wyzwala to w nim energię i zaangażowanie a szmacenie go poprostu dołuje...
Faktycznie miało być tak pięknie...ale trzeba też przyznać że dolcan zagrał dobry mecz, no i że ta drużyna stalówce nie leży, wystarzczy rzucić okiem na historię spotkań.

Tymon38 | 2009-08-2 12:33

Stalex zgadzam się z Tobą historia spotkań z Dolcanem też dużo tutaj wyjaśnia i daję do myślenia...
Tylko jak to zrobić żeby tak mogło być..

Kumil | 2009-08-2 12:51

wiecie co? ale Olszewski mnie rozpier.dolił, boi sie piłek, nie umie wrzucić piłki wyżej jak do szyji, wogóle wpierdala sie cały czas d wolnych,rożnych .. zal.

To co wczoraj widziałem to było totalne dno .. =/

Ronny | 2009-08-2 12:56

Dajmy szansę Cecherzowi. To młody i ambitny trener. Gorzej niż wczoraj już być nie może. Mam nadzieję, że na Widzew piłkarze wyjdą z zupełnie innym nastawieniem niż wczoraj.

Bartekstw | 2009-08-2 13:04

tylko jest taki motyw, ze zanim ta druzyna sie zgra to troche minie, teraz sie cieszymy jakie porzadne druzyny do Stalowej zawitaja, a jak dalej beda przegrywac u siebie, to w nastepnej rundzie same wyjazdy do Lodzi, Ostrowca, Nowego Sacza, Zabrza wiec kiedy mamy zdobywac te pkt jak nie w tej rundzie.....oby bylo lepiej w nastepnym meczu, bo tak slabej Stalowki dawno nie widzialem, jeden Uwakwe z ambicja nie wystarczy niestety....

Demon87 | 2009-08-2 13:11

Wczoraj wszystko wyglądało tragicznie. Wcale się nie dziwię kibicom, że ściągnęli flagi i opuścili sektor. Wielki szacun dla nich. To co wyprawia zarząd, trener i ci pseudo kopacze to woła o pomstę do nieba. Szlage? co? ty k... Ktoś musi coś z tym wreszcie zrobic, bo tak dalej byc nie może. Nie może byc przyzwolenia na zarządzanie klubem 1 ligowym przez bande dziadków-złodzieji i krętaczy na poziomie B-klasy.
Co to ochrony to śmiech na sali, że nie mogłem przy 35 stopniowym upale wnieśc 0,5l coca-coli na stadion.
Mecz pokazał, że nie jesteśmy przygotowani pod względem kondycyjnym,motorycz nym i szybkościowym do walki w 1 lidze. Nie mówmy o umiejętnościach piłkarzy, bo to nie ma sensu. Jeżeli nie ma tych cech co wymieniłem powyżej to cięzko mówic o jakiejkolwiek jakości gry.
Z pewnością zostały popełnione błędy w okresie przygotowawczym. Przede wszystkim zostały ustalone sparingi z źle dobranymi przeciwnikami. To dopiero początek. Im dalej tym będzie gorzej. Teraz pora na widzew.
Za chwile mi napiszecie, że jestem pesymista itd ale taka jest prawda nic nie zwojujemy w tym sezonie. Jesień bedzie łatwiejsza, bo na wiosne gramy na wyjeżdzie z dużo mocniejszymi preciwnikami. Czeka nas niewątpliwie 2 liga!!!
Może istnieją jakieś inne przyczyny. Może nie płacą zawodnikom. Nie wiem. Ale jedno jest pewne. Z tymi trenerami nic dobrego nie bedzie.

Mystery69 | 2009-08-2 13:14

Cecherz i Chyła gratki panowie. Chyła to wogóle gość powinien trafić gdzieś to jakiegoś Orła Rudnik. A nie do Stalówki. Trenerka i gra w Stali Stalowa Wola, jedynego reprezentanta Podkarpacia w 1 lidze powinna być wyróżnieniem i powinno się na nią zasłużyć. Jeżeli zarząd i reszta tych pseudoludzi się smieje z tego wyniku, z gry i z całej sytuacji w klubie to lepiej było nie sprowadzać tych Olszewskich itp grajków a dać szansę młodym wychowankom. Chłopaki by się przynajmniej wypromowali troszkę i moze co niektórzy wykorzystali szansę. Odnośnie Cecherza i jego ustawienia to nie bede juz nic pisał bo to szkoda nerwów. Szkoda, że jesczez Tadka na ostatniego nie wystawił. Panie Chyła podpowiedz pan na nastepny mecz taką taktykę. Wg mnie 1 liga jest dużo mocniejsza niż np sezon czy 2 sezony temu. I to trzeba grać i walczyć ostro. Ludzie przychodzą, dopingują, czekają cały tydzień na mecz, niektórzy s ą biedni ale odłożą sobie te 12 czy 10 zł. i z radością idą na Hutniczą. Więc nie można na inaugurację takiej zenady robić. jeżeli Treściński nie dojdzie na mecz z Widzewem to można spokojnie spodziewać się takiego wyniku jak wczoraj. A z tym Czpakiem to lepiej dać sobie spokój. W Radomiaku już pokazał jaki z niego grajek świetny. Obyśmy opuścili to ostatnie miejsce w tabeli, bo liga jest mocna i jak się zostanie w tyle to już na długo długo. Panie Władku wracaj Pan bo jest pan potrzebny tej druzynie i zyskał Pan wielką sympatię kibiców STW!!!

Sabas | 2009-08-2 13:20

mam dość słuchania durni, piszących np. wyjdź sam i zagraj lepiej. To są zawodowcy, za to im płaca!!! Kupując bilet lub karnet mam prawo oceniać ich grę!!! Bluzgi to chamówa zgadzam się, ale mogę krytykować i być wkurzonym po słabej grze. To nie jest przedszkole.

Demon87 | 2009-08-2 13:24

"Wejdź sam na boisko i zagraj"- Ludzie to jest najbardziej idiotyczny, najbardziej infantylny komentarz jaki słyszałem w życiu.
To są przecież zawodowcy, to jest ich profesja. Wyoraźcie sobie durnie piszący jak mogłaby np. sprzątaczka zostac dyrektorem firmy?albo jak strażak mógłby leczyc ludzi? odpowiedzcie sobie sami!!

Tymon38 | 2009-08-2 13:35

Co może do rozwiązania kwestii napojów i wody. Czemu "Vodex" nie postawi swojego stanowiska na stadionie, przecież nie byłoby aż tak wielkiego problemu a np z tego jakiś % klub by też zarabiał na sprzedaży, zawsze to parę zł więcej i każdy byłby zadowolony...

Rambo163 | 2009-08-2 13:45

obraz nędzy i rozpaczy dobrze, że mam mocne serce bo wylądował bym na kardiologii parodia robienie z kibiców idiotów jak można wstyd jak sie niema ochoty grać to sie mówi przed ligą a nie gra wariata

Kibic | 2009-08-2 13:50

Co do stoisk Vodexu niezly pomysl. A co do bluzgania i do tego ze sa w pracy; to chyba wy w pracy nie slyszycie takich slów napewno od nikogo jakie padaja na trybunach na pilkarzy nawet jak cos zle zrobicie... Wy ich wcale nie mobilizujecie ani troche.Moim zdaniem wiecej by dalo do myslania jakby byl piekny doping pzrez caly mecz a oni by zrobili takie cos .Teraz to wszyscy sa kwita !!

Stalex | 2009-08-2 14:06

miestery ćwoku! jaki dopind? młyn obraził sie na zarząd i ochroniarzy i wyszedł. Zawodnicy a trela najbardziej zebrali chu...ów że im łapy opadły.Pytam jeszcze raz Jaki ku...wa doping? Może byłem na innym meczu? Popatrzcie na historię spotkań z dolcanem to może zrozumiecie że to nie jest drużyna do lania. A prawdą jest że I liga jest bardzo mocna a my mamy takich grajków a nie innych. Co można od nich wymagać-kto się wróblem urodził orłem nie umrze...Co do vodexu to dobry pomysł, tylko że pan Żak który tak naprawdę kręci tym klubem ma to w DUPIE!

Stalowiak38 | 2009-08-2 14:12

DEMON87 TO KOLEJNY LAMUS który wie wszystko najlepiej. Ty nie jesteś pesymista-Ty jesteś trener ,prezes i księgowa w jednym. A tak naprawdę gów...no wiesz bo klubem nie kręci szlage tylko Żak z zarządem a 0.5 litra napojów jestdo wniesienia wszędzie. Tylko tam mają catering z prawdziwego zdarzenie więc można coś kupić. A co do zwinięcia flag i ibrażenia się to ktoś już pisał o tym żenajłatwiej to wypiąć dupę na wszystkich i się mądrzyć.

Stalowiak38 | 2009-08-2 14:14

Ciekawe czy was w pracy też tak wyzywają jak choćby trelę. Piłkarze biorą za to nie małą kasę i powinni grać jak najlepiej umią, ale jeśli są słabsi to nie znaczy że można im chu...jów sypać.Wieśniaki

Stalex | 2009-08-2 14:20

KIBIC ma rację, bluzgacie piłarzy, macie pretensje że źle grają, a na koniec wychodzimy bo się obraziliśmy - w zamian nie oczekujcie że będą grać jak barcelona. Oni marzyli żeby to się już skończyło, podobnie jak my. Wszyscy mamy pretensje i duże oczekiwania a sami nic nie potrafimy daćJ !ak nie idzie zamiest pomóc piłkarzom to ich szmacimy, A doping tak naprawdę jest jak są przyjezdni kibice, wtedy jest napika i śpiew, a jak nikogo nie ma to połowa siedzi i dłubie w nosie....A na schodkach jest większy piknik niż na krzesełkach.

Jack | 2009-08-2 14:24

Pierwszy mecz w sezonie, żadnej oprawy, prawie żadnego dopingu,i jeszcze na koniec obrażamy się na piłkarzy i zarząd. Odj..e...ba...liśmy taką samą kaszanę jak piłkarze. Wymagamy od kogoś- zacznijmy od siebie. I nie pchajmy się za darmochę na stadion to może to wszystko z normalnieje!

Stalex | 2009-08-2 14:27

Bo goście przychodzą na stadion nie dopingować swoją drużynę tylko wyładować swoje frustracje i niepowodzenia na kimkolwiek się da ; piłkarzach , działaczach a na końcu najlepiej r..ozje...ba.ć komuś rower. Bravo!

Volzerex | 2009-08-2 15:01

skończcie już sie spinać, doping w pierwszej połowie był dobry, w przerwie meczu ochrona wypuszcza i nie pozwala wejść osobom na stadion którzy zapłacili za bilety, kazali nam rozmawiać z ich prezesem od ochrony a on do nas nie wychodzi, oni mając nas w dupie sami sobie na to zasługują!! i nie gadajcie ze sie obrażamy bo każdy ma swój honor i na to gówno nie bedzie patrzył, na tą olewke ze strony zarządu, taka jest prawda ze bez kibiców są nikim! I niech nie traktują kibiców jak zwierzęta, wczoraj czułem się jak co najmniej na wyjeździe, nie mogąc opuścić sektora chociażby po udanie się po coś do picia!

Volzerex | 2009-08-2 15:04

Skoro wielki szlage mowi ze opuszczenie swojego sektora to przestępstwo, wybaczcie ale dlaczego nie można postawić stoiska z napojami z Vodexu obok młynu, gdzieś w cieniu, skoro nie pozwalają wychodzić z sektora to niech przynajmniej sprzedają napoje jakieś przez kraty, chociaż i to jest troche denne. Rozumiem zakaz opuszczania sektora na meczach z Widzewem, Kszo, Sandecją czy tam Łódzkim KS'em ale nie z Dolcanem, bądźmy realistami ;/

Volzerex | 2009-08-2 15:05

A na koniec: Stal to My a nie Wy !!!!!!

Krakus | 2009-08-2 15:26

przede wszystkim DAMY do dymisji, wladza w rece Stowarzyszenia, bedzie przynajmniej przejrzyscie i ludzie w Stowarzyszeniu potrafia uzywac mozgu

Edek38 | 2009-08-2 15:40

Sam sie podaj do dymisji- z tego forum.I sklej wkoncu d.u .p.e.Jak juz pisalem do cwaniaczkow z za monitorow:CHCECIE ZMIAN, PODEJDZCIE NA SEKTORZE I JE ZAPROPONUJCIE.

Stowarzyszenie jest ok i jest potrzebne chociazby do zalatwiania czegos oficjalnie , na papierku[
dyrektor tak lubi] ale jak narazie zorganizowalo wyjazdy na koszykowke bo na Gorzow, Flote ...sie nie dalo???

Niestety w Stalowej jeszcze za czasow ekstraklasy bylo tak ,ze jak wygrali to noszono drozyne na rekach a jak nie szlo to padaly wyzwiska.Zle nawyki nie zostaly wyplewione.

Nie powinnismy sie znizac do czyjegos poziomu.Zadbajmy raczej o to by nasz poziom pozostal nadal wysoki.

Skonczcie p.ie.rdo.lic smuty na energie z biadolenia na kompie zatrzymajcie na doping w meczu z Widzewem.

STOP INTERNETOWYM KRZYKACZOM!!!

Wwwww | 2009-08-2 15:45

Z tym trenerem nie zajedziecie daleko 100% gwarantowane. W Hetmanie i Turze już zrobił swoje teraz kolej na Stalówkę.

Wwwww | 2009-08-2 15:46

Ciekawe czy u was tez się bratał z zawodnikami przez wspólne chlanie.

Gocin | 2009-08-2 15:54

Przemek powinien przed meczem z widzewem dac im 2 dni odpoczynku, niech opojda zamiast na trening do restauracji na obiad, pogadaja.

Bogus | 2009-08-2 15:56

WSZYSCY NA WIDZEW!!!

Stalex | 2009-08-2 16:22

Edek ma rację, skończmy te przepychanki między sobą i pomyślmy op przyszłości żeby było lepiej. A na zmiany pewnie przyjdzie nam długo poczekać zarówno w klubie jak i wśród kibiców, bo na młynie za inne zfanie to można w ryja najwyżej dostać.

Prywatnie chętnie edziu wymienie z Tobą poglądy, tak dla zasady bo zmienić coś u nas jest tak ciężko jak w klubie...

Stalowiak38 | 2009-08-2 16:28

DAMY nie lubią stowarzyszenia bo tam ludzie angażują się za free, a nie dla kasy i lansu. Chłopak od nagłośnienia jest tego najlepszym przykładem, kupuje bilety, wozi sprzęt swoim samochodem i stara się jak może. Nie wcina się za drmochę, choć to właśnie jemu należy się identyfikator dla prowadzących oprawy. Klub dał takie identyfikatory, chyba 20 sztuk ale rozeszły i słuch o nich zaginął.Są też bilety po 5 zeta które załatwiło właśnie stowarzyszenie, podobnie jak sponsorów na druk nowych biletów, ale damy o tym milczą. Ciekawe dlaczego? Bo na prawdę mają monopol?

Old fan | 2009-08-2 16:36

Proponowałbym zorganizowac spotkanie we własnym gronie. Kazdy by miał mozliwosc wypowiedzenia sie i mogłby zaproponowac jakies zmiany. Panowie przestanmy wyciagac nasze brudy na wierzch tutaj na stronie gdzie czyta to cała Polska !

A`gugu | 2009-08-2 16:37

Ludzie ale oto chodzi preziowi i szrekowi. olejmy piłkę nożna, nie chodźmy na mecze a będzie dobrze. przecież o to grubas (czytaj fan Powstania Warszawskiego) zabiega. Chociaż z drugie strony Nadberezny i inne ćwoki nie jest lepszy.

Kriters | 2009-08-2 17:07

a moze by tak panowie zatanowic sie nad jakimis relacjami z meczy ?? jakies wideo a nie tylko fotki ?? zamiast mowic ze ten jest h.. a tamten wogole grac nie umie

Edek38 | 2009-08-2 17:28

TUTAJ BANDA KRZYKACZY NIC NIE WRZUCI I NIE NAPISZE SENSOWNEGO BO WOLA WYLEWAC SWOJE ZALE JACY TO WSZYSCY POZA NIMI NIE SA BEEE.

Z moich prywatnych rozmow z zalozycielami stowrzyszenia wynika ,ze liczba jego czlonkow nie jest imponujaca i wcale szybko nie rosnie. Wprost przeciwnie jest z Ludzmi majacymi duzo do powiedzenia z domku ,klikajac,ich liczba drastycznie wzrasta, tylko co z tego wynika??

ZAMIAST PISAC SMUTY TUTAJ ,WYPELNIJCIE DEKLARACJE CZLONKA STOWARZYSZENIA I ZACZNIJCIE PLACIC SKLADKI.TO BEDZIE DUZO BARDZIEJ POZYTECZNE!!!

JAK NIE OPADNIE WAM CISNIENIE TO BEDA BANY, I TO DOPIERO BEDZIE PLACZ.

TAK WIEC ZANIM COS NAPISZECIE, DOKLADNIE PRZECZYTAJCIE TEMAT I ARTYKUL.POSTY NIJAK MAJACE SIE DO TRESCI ZAWARTYCH W NEWSIE BEDA KASOWANE.

WIDAC ,ZE DO RZADZENIA JEST SPORO CHETNYCH, NIESTETY ALE W GRUPIE 200 CZY 500 OSOB RZADZACYCH NIE MOZE BYC 200 CZY TEZ 500.

Omen | 2009-08-2 17:33

Liczyłem na remis ,lecz 1:4 to wstyd i trzeba szybko zapomnieć i zagrać dobrze z Widzewem.
Dolcan ma dobrych zawodników jak Tataj,Imech,Lech,Kos iorowski i inni my ich nie mamy bo nas nie stać na takich.A to ,że nie stać nas juz od czasów jak huta przestawała dawać kase to już inna historia

Cycek | 2009-08-2 17:45

mam nadzieje ze moje slowa sie w gó....no obroca ale dziadki z zarzadu zostawia naszego wielkiego coacha do konca sezonu dajac mu ostatnia szanse co mecz a my spadniemy z hukiem z ligi. Beda go trzymac bo po pierwsze jest tani a po drugie to Szlage z Lumpem beda miec z kim walic wode po meczu. Po spadku trenerem zostanie Chyla bo zarzad powie ze zna pilkarzy i atmosfere w zespole i tak bedziemy sie staczac coraz nizej i nizej. Panie i Panowie jestesmy chyba juz swiadkami powolnego rozwalania naszej Stalowki.

Adm.t. | 2009-08-2 20:34

Cycek - wypie rdalaj! jeśli masz tak komentować :/

H.w.d.p | 2009-08-3 03:35

Widzew ;/ jeb..ac ich moze byc nawet 500 kibicow ja pie...rdole nie ide !

Cycek | 2009-08-3 08:19

do Adm.t. czy jak ci tam. Czemu mam wypieprzac z forum? mam takie same prawo do komentowania co sie dzieje w klubie jak kazdy inny uzytkownik, ktory jest wkur...ny jak widzi co sie dzieje w klubie przez nasz zarzad, ale oczywiscie tobie nalogowy masturbancie cos sie niepodoba i napinke musisz zasiac. Na nastepny raz sciagnij stulejke i zamilcz

Mystery69 | 2009-08-3 19:22

Cycek popieram Cię. Mam takie samo zdanie jak Ty.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Elana Toruń

Stal Stalowa Wola             Elana Toruń
2018-11-24, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Resovia Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Resovia Rzeszów             Stal Stalowa Wola

1 : 0

Przemysław Pyrdek 71     
Sędzia: Mateusz Bielawski (Katowice)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 18 11-5-2 38
2 Radomiak Radom 19 11-4-4 37
3 Elana Toruń 18 9-8-1 35
4 GKS Bełchatów 19 9-8-2 35
5 Olimpia Grudziądz 19 9-4-6 31
6 Górnik Łęczna 19 8-6-5 30
7 Resovia Rzeszów 19 8-5-6 29
8 Stal Stalowa Wola 19 8-3-8 27
9 Ruch Chorzów 19 6-6-7 24
10 Znicz Pruszków 19 6-6-7 24
11 Skra Częstochowa 19 6-4-9 22
12 Gryf Wejherowo 19 5-5-9 20
13 Błękitni Stargard Szcz. 18 6-2-10 20
14 Pogoń Siedlce 19 5-4-10 19
15 ROW 1964 Rybnik 19 3-9-7 18
16 Siarka Tarnobrzeg 19 5-3-11 18
17 Rozwój Katowice 18 4-5-9 17
18 Olimpia Elbląg 17 4-3-10 15

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1247) » Vielitz44 (821)
» Fanatyk38 (650) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (363)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (295) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Puszcza Niepołomice - STAL (2:1)
2017-03-11
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 826 razy
Rozwój Katowice - STAL (1:5)
2015-03-07
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 12 610 razy
STAL - ŁKS Łomża (0:0)
2006-09-30
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 6 887 razy
STAL - Cracovia Kraków (1:0)
2013-07-24
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 5 840 razy
Osób Online: 13 / Czas gen. strony: 0.05213