Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Echa po meczu Stal - Dolcan: Gorzka pigułka na początek

Echa po meczu Stal - Dolcan: Gorzka pigułka na początek

Piłkarze Stali Stalowa Wola przegrali na własnym boisku z Dolcanem Ząbki aż 4:1. Udany występ zaliczył jedynie Jurij Mychalczuk, który zdobył honorową bramkę dla Stalówki. Wydaje się, że Dolcan może nieźle namieszać w pierwszej lidze w tym sezonie.

Spodenkowe cyrki

W przerwie sobotnich zawodów trener Stali Stalowa Wola Przemysław Cecherz zdecydował się na zmianę. Na placu gry miał pojawić się Paweł Wasilewski. Sędzia techniczny nie pozwolił jednak wejść na boisko napastnikowi Stalówki. Powód był dość dziwny. - Z tego co wiem, to chodziło o te kolarki pod spodenkami. Były białe, a powinni być innego koloru - mówił na konferencji prasowej opiekun zielono-czarnych...

więcej; www.sportowefakty.pl/pilka-nozna/2009/08/03/echa-po-meczu-stal-dolcan-gorzka-pigulka-na-poczatek/ 


Komentarze (10)

Stalówka\'38 | 2009-08-3 15:39

Ku.wa czy oni nie rozumieją, że my nie wyszliśmy z powodu złej gry, tylko z powodu nierządu i ochrony ?! Albo udają głupich, albo na prawdę tacy są.

Daniel26 | 2009-08-3 15:44

bo oni teraz zganiaja wine na pilkarzy zeby nie bylo ze to z ich winy wyszlismy a nie ze pilkarze zle grali bo jak by te osoby zostaly wposzczone na druga polowe co wyszli do skpelu to doping by dalej byl

Hutnicza | 2009-08-3 16:07

Fakt jest taki ,ze zarząd zawalił na całej lini.Gdyby rzeczywiście było stoisko z napojami na naszym sektorze,czyli mlynie,nikt by nie wychodził do żadnego sklepu i nie było by tego problemu ktory zaistniał.A tak wyszło jak wyszło,powiem Wam tylko ,ze taka akcja na nierząd zreszta dawno im sie należało za całokształt,szkoda tylko piłkarzy,ze nie mieli do końca dopingu,ale Oni to rozumieją i popierają,przynajmni ej Ci nasi wychowankowie,bo nowi sa zakręceni i nie wiedzą o co biega.Winą nierządu jest tez to,że powini zakomunukować w mediach dzień przed meczem czy na stadionie Krotoszyński,ze zachodzą zmiany z weksicem czy wyjściem,Myślę,ze wiekszość by zrozumiała.Co do nowych grajków i samego meczu,to niestety ale jesteśmy w czarnej du..pie,a co będzie dalej zobaczymy.Gdzie jest teraz ten napinacz Adrian ktory wcześniej tu miał najwięcej do poiwedzenia i wszytskich wyzywał od chu...Łach takiem chu.. byl w jego mnimaniu ale takiego blamażu i takiej gry nie było jka teraz.Ciekawe co Adrianie ekspercie fachowcu ligowy masz teraz do powiedzenia.Podobno skład miał być o wiele silniejszy niż ostatnio,lepszy trener o grajkowie,to teraz masz.Teraz pewnie zrozumiałeś człowieku co będzie dalej.

Iksss | 2009-08-3 16:35

Jednym z plusów tej przykrej porażki to taki ,że przegrali z Dolcanem a nie np. Kszo, Motorem czy Sandecja.
Kolejny to iż praktycznie w tej rundzie liczną widownie mają zapewnioną ze względu na atrakcyjnych przeciwników .
Gorzej już nie może byc wiec .... bądźmy dobrej myśli

Stalex | 2009-08-3 16:45

HUTNICZA jesteś widze taki sam ekspert jak adrian więc po co go szukasz, skoro wszystko wiesz lepiej. Zawodnicy co przyszli (oprócz olszewskiego) nie byli gorsi od naszych chłpoaków. Powiedzmy sobie szczerze kiepsko zagrali wszyscy bez wyjątku, nie zwalaj więc winy na tych co przyszli. Ja też bym chciał żeby grał u nas messi i ronaldo, ale klub stać na takich a nie innych zawodników. Paknys, cebula byliu nie do zatrzymania, za karcza w pakiecie ze szwajdychem pan dyrektor łach zarządał kilkadziesiąt tysięcy(do małej negocjacji) Błedem jest faktycznie nie podpisanie kontraktu z piszczkiem , który najpierw się obraził na klub a który później chciał jednak dla nas grać. Później jednak obraził się na niego klub i to był błąd, bo dorośli ludzie muszą ze sobą rozmawiać a nie na siebie się obrażać. Nie ma co się napinać tylko trzeba realnie spojrzeć I liga jest naprawdę mocna i lekko nie będzie. Łach rok temu o tej porz też nie miał kim grać i dziś pewnie też cudów by nie zrobił. Zresztą ja też mam do niego żal że znając finanse stalówki wołał nie małą kase zaszwajdych i karcza i o ile karcz by się przydał to szwajdych niekoniecznie. I on o tym dobrze wiedział więc nie wiem po co chciał nam go wepchnąć. Inna sprawa że łach jest profesjonalistąpracu je teraz w cracovi i pokazał poprostu że w pracy sentymentów niema. Nie oszukujmy się też że zostałby w stalowej a odrzucił propozycję funkcji dyrektora sportowego w cracovi. Zanim więc bedziesz hutnicza szukał winnych sprawdź fakty i obudź się stalowa to nie real madryt:)
co do kłopotów z ochroną to masz rację, ktoś powinien kibiców poinformować że koniec prowizorki i od tego sezonu będą konkretne zmiany. Zgadzam się, choć wielkie zaskoczenie to nie było bo na innych stadionach tak jest od lat...z tą różnicą że tam jest catering.
Pozdrawiam i proszę nie szukajmy winnych wśród siebie, tylko skupmy się na tym co przed nami , żebyśmy już nie musieli wychodzić ze stadionu, bo uwierz mi że nawet nasi wychowankowie tego nie rozumieją, jeśli chcesz to ich spytaj....

Jack | 2009-08-3 16:48

Plusem jest że gorzej już być nie może i że może jescze dokoptują kogoś widząc że tym składem daleko nie zajadą. Co do ochrony to na innych stadionach też tak jest, a u nas do tej pory było jak w b klasie. Chcieliśmy wyrzucenia dziadków i starej ochrony to mamy więc nie płaczcie

Stalowiak1938 | 2009-08-3 16:52

Wszyscy na Widzew nie ma gadania!! na mecz idziemy dla Stalówki!!! i musimy ich dopingowac na dobre i złe!!! MOJA JEDYNA MIŁOŚĆ TO STALÓWKA!!!!

Michalgst | 2009-08-3 17:18

Zbiórka wszystkich osób z ZATORZA na mecz z Widzewem jest o godz. 15.30 pod sklepem PIAST .Kazdy zabiera ze sobą barwy.

Bzc1938 | 2009-08-3 20:17

Każdy niech założy czarną koszulkę żeby odróżniać się od KOMUNISTÓW z sektora gości! Przekażcie to wszystkim. Będzie na ten mecz przedsprzedaż biletów.

Tater | 2009-08-22 19:40

tyufdssdsa

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Górnik Łęczna - Stal Stalowa Wola

Górnik Łęczna             Stal Stalowa Wola
2018-10-27, godz. 19:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Znicz Pruszków - Stal Stalowa Wola

Znicz Pruszków             Stal Stalowa Wola

0 : 2

    
Adrian Dziubiński 31 (k) Sebastian Łętocha 65
Sędzia: Grzegorz Kawałko (Białystok)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 14 10-3-1 33
2 Elana Toruń 13 8-4-1 28
3 GKS Bełchatów 14 7-5-2 26
4 Olimpia Grudziądz 14 7-3-4 24
5 Stal Stalowa Wola 15 7-2-6 23
6 Radomiak Radom 13 6-3-4 21
7 Znicz Pruszków 15 5-6-4 21
8 Górnik Łęczna 14 5-5-4 20
9 Siarka Tarnobrzeg 14 5-3-6 18
10 Ruch Chorzów 13 4-5-4 17
11 Błękitni Stargard Szcz. 13 5-2-6 17
12 Gryf Wejherowo 14 4-4-6 16
13 Pogoń Siedlce 14 4-3-7 15
14 ROW 1964 Rybnik 14 3-6-5 15
15 Resovia Rzeszów 14 3-5-6 14
16 Olimpia Elbląg 14 4-1-9 13
17 Skra Częstochowa 14 3-2-9 11
18 Rozwój Katowice 14 2-4-8 10

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-10-27 Górnik Łę.. - STAL
2018-11-04 STAL - Gryf Wejherowo
2018-11-10 STAL - ROW 1964 Ryb..
2018-11-17 Resovia Rzes.. - STAL
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1245) » Vielitz44 (806)
» Fanatyk38 (646) » Kamilosss (385)
» Koko (368) » Slim1938 (362)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (293) » Daro (290)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Pogoń Staszów - STAL (1:2)
2002-03-30
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 3 959 razy
Stomil Olsztyn - STAL (2:2)
2002-11-04
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 6 866 razy
STAL - Kmita Zabierzów (0:0)
2008-09-20
Ilość zdjęć: 13
Wyświetleń: 15 255 razy
Siarka Tarnobrzeg - STAL (0:0)
2002-04-20
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 5 306 razy
Osób Online: 17 / Czas gen. strony: 0.04195