Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» SKSSW: Wybierz maskotkę klubu !

SKSSW: Wybierz maskotkę klubu !

Stowarzyszenie Kibiców Stali Stalowa Wola wspólnie z Miejskim Domem Kultury realizuje projekt "Warsztaty plastyczne dla dzieci i młodzieży". Jednym z elementów projektu jest stworzenie pełnowymiarowej maskotki klubowej na podstawie projektów stworzonych przez dzieci biorące udział w warsztatach. Zostało wybranych 5 najciekawszych prac, które zostały obrobione graficznie przez Dawida Biernata - prowadzącego warsztaty.
Zapraszamy wszystkich do głosowania, który projekt powinien zostać maskotka klubu ZKS Stal Stalowa Wola. Głosowanie potrwa do końca miesiąca.

 

Głosowanie na www.skssw.pl - zapraszamy do udziału i dyskusji !

Komentarze (30)

Zielono-czarny | 2009-08-5 10:17

jak dla mnie to zdecydowanie ten demon, bo po co nam jakis szczur, jeszcze beda nas inne ekipy wysmiewac :D

Daro | 2009-08-5 10:19

Demon albo Gawron.

Ktoś kto jest w temacie wie, czy ta maskotka będzie tylko na kosza czy też na piłkę ??

Stalex | 2009-08-5 10:23

Deeeemon Staaaaaaal!! GŁosujcie na Demona na stronie SKSSW

Zielono-czarny | 2009-08-5 10:33

Stalówka Pany! Zielono-czarne SZATANY! mowi samo za siebie ;)

Stalowiak1938 | 2009-08-5 10:47

Witamy w piekle DEMON STAAAAL

Skssw | 2009-08-5 10:58

Maskotka, jak pisze w treści artykułu, będzie maskotką klubową, czyli będzie i na koszu i na piłce.

Mariusz | 2009-08-5 11:24

Dziś w nocy naszemu piłkarzowi Tomkowi Wietesze urodził się syn-Maksymilian .

TOMEK SZCZERE GRATULACJE !

Tomasz | 2009-08-5 11:51

a wedlug mnie to powinien byc :
Baden ;)
Heniek Motyka ;)
albo cos co nawiazuje do nazwy lub miasta

19stalowiak38 | 2009-08-5 12:20

' jak bedzie wiadomo jak jedziemy zostanie to napisane na forum. na ta chwile biletow jeszcze nie ma a czy dojda przed wyjazdem nie wiadomo bo to Polska, ale to nie ma znaczenia, do Stalowej jedziemy wszyscy i bijemy rekord z poprzedniego sezonu. tym razem nie podpalac toi toi bo za to wlasnie zakaz był do łęcznej w ostatniej kolejce....
a na wyjazd jedziemy wlasnym transportem, nie wiem czy bedzie zorganizowany jakis autobus bo na autokar do lecznej zapisalo sie tylko 7 osób. wiec widocznie wiara woli jezdzic wlasnym transportem....
czekajcie na info '

z Ewidzew.pl

Stalovy | 2009-08-5 15:01

Ja tam woalłbym aby każdy zajął się naszymi sprawami a nie wklejał tu info z forum widzewa dot. ich przyjazdu. Takie ionformacje są tutaj jak najbardziej zbędne.



Omade | 2009-08-5 15:22

ZBIÓRKA SRÓDMIESCIA O GODZINIE 15:30
POD POMNIKIEM KWIATKOWSKIEGO.....

Zatorze | 2009-08-5 15:29

mi to wystarczy ze Baden biega po sektorach ze swoim bębnem a Heniek to powinnien mieć darmowe wejście na stadion Stalówki ...

Mikaa | 2009-08-5 16:34

ja tam jestem za demonem .. bo jak mam wymachiwac pomponami przy jakims krokodylku na koszyu to wole przy demonie ;D

1bartek | 2009-08-5 18:52

BENDĄ RACE NA WIDZEW

Ramzes | 2009-08-5 19:13

co do cateringu to powinna organizowac go firma z zewnatrz a to dlatego ze jak ktos z nas bedzie zarabial na tym pieniadze niektorym ludziom bedzie to w oczach i znow beda krzyki ze BZC ma na wszystko monopol.

Puszkin | 2009-08-5 19:30

trenejro janaso to zwyczajny chamski sznurek, mam nadzieję że ten najbliższy mecz nauczy go trochę szacunku dla przeciwników...

Krakus | 2009-08-5 19:37

Wg mnie niekoniecznie firma z zewnatrz moglaby prowadzic catering. Mysle ze Stowarzyszenie Kibicow spokojnie mogloby sie tym zajac, sa jedyni ktorzy ewentualny przychod w calosci wykorzystaliby dla dobra Stalowki...

Misiek77 | 2009-08-5 22:26

jezeli kazdy ma miec barwy do proponuje tez zeby nie brać na mecz szali łączonych z Rakowem i Resovią.

Stalówka\'38 | 2009-08-5 22:29

Bez przesady : < . Nie popadajmy w paranoje . Jeszcze zabrońmy przychodzić w spodenkach innego koloru niż czarny. Misiek, przesadziłeś ; ))).

DO SOBOTY !

Johny | 2009-08-5 22:34

A co się tyczy maskotki, to ja bym widział maskotkę w postaci stalówki od pióra..... No w końcu jesteśmy Stalówką a nie jakimś gawronem.....

Kriters | 2009-08-5 22:44

to moze rower??? jako maskotka ??

Stalker1337 | 2009-08-5 23:25

Johny swietny pomysl, mnie sie bardzo podoba ;)

Adrian | 2009-08-6 00:42

Macie do wyboru 4 modele i nie bedzie innych wiec pomysly typu rower sa juz poza konkursem.
Z reszta jak mial by wygladac ten kostium?
jak by mial sie przebrac wynajety czlowiek w rower ... bez jaj

pomysl niezly bo kojarzy sie ze Stalowka ale nie do zrobienia

Stalowka nj | 2009-08-6 03:09

NA 100% trafiony jest pomysl z stalowka od piora..ludzik musi byc troche bardziej jak maskotka, bardziej milszy. Po co nam diably czy gawrony i tak cala Polska wie ze my to Stalowka a to sie kojarzy z jednym ...mysle ze wlasnie taka maskotka bedzie ok

Wie-300 | 2009-08-6 08:21

Stalówka-najlepsza maskotka. Jaki związek z klubem ma demon czy gawron?? Jak piernik do wiatraka.

Volzerex | 2009-08-6 09:30

Ze Stalówką to dobre ale z tym, co ma piernik do wiatraka to się nie zgodze, bo po pierwsze:

- wiatrak może się spierniczyć
- w wiatraku jest mąka a z niej robią pierniki
- mają tyle samo liter ;)

Pozdro i do soboty H15 ! ;)

Johny | 2009-08-6 10:16

Hej Bracia!
Wczoraj rzuciłem hasło w sprawie maskotki i moim zdaniem stalówka od pióra byłaby najlepsza. Sami pomyślcie, gdyby fajnie opracować graficznie projekt to wyszedłby świetny kostium. Dawniej drużyna Bobrów z Bytomia miała świtną maskotkę Bobra. Uważam, że jak już była/jest taka akcja z wyborem maskotki to powinnien być taki wymóg, że maskotka ma się kojarzyć z Klubem, z jego nazwą, a nie ma być czymś zupełnie nie pasującym do klubu i jego historii, no bo czym wytłumaczyć gawrona, czy krokodyla???? Równie dobrze mógłby to być krasnal....
Jedyną alternatywą dla stalówki od pióra byłby Shrek ubrany w zielono-czarne spodenki i koszulkę, bo to właśnie Shrek ostatnio zawsze kojarzy mi się z moim ukochanym klubem....niekoniecz nie dobrze.....
A teraz poważne pytanie: Czy rzeczywiście nie jest za późno, żeby zmienić ten projekt maskotki? W końcu to ma być "nasza'' maskotka - "naszego"klubu /?

Heniekmotyka | 2009-08-6 11:44

Ja se moge jeździc na roweze do kola boiska i tez bedzie

Zielono-czarny | 2009-08-6 12:49

Johny- a co ma wspolnego Harnas z Widzewem, oprocz tego ze jest sponsorem łodzkeij druzyny?

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Rozwój Katowice - Stal Stalowa Wola

Rozwój Katowice             Stal Stalowa Wola
2019-04-28, godz. 16:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Olimpia Elbląg

Stal Stalowa Wola             Olimpia Elbląg

1 : 0

Michał Trąbka 53     
Sędzia: Konrad Aluszyk (Gorzów Wielkopolski).
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 30 16-7-7 55
2 GKS Bełchatów 30 14-11-5 53
3 Widzew Łódź 30 12-15-3 51
4 Olimpia Grudziądz 30 15-5-10 50
5 Elana Toruń 30 13-11-6 50
6 Pogoń Siedlce 30 12-8-10 44
7 Stal Stalowa Wola 30 13-5-12 44
8 Resovia Rzeszów 30 12-7-11 43
9 Górnik Łęczna 30 11-10-9 43
10 Znicz Pruszków 30 11-7-12 40
11 Skra Częstochowa 30 11-6-13 39
12 Olimpia Elbląg 30 8-9-13 33
13 Błękitni Stargard Szcz. 30 9-6-15 33
14 Gryf Wejherowo 30 9-6-15 33
15 Siarka Tarnobrzeg 30 9-6-15 33
16 Ruch Chorzów 30 7-10-13 31
17 Rozwój Katowice 30 7-9-14 30
18 ROW 1964 Rybnik 30 5-14-11 29

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
Pogoń Siedlce 0 km 0
Radomiak Radom 0 km 0
Ruch Chorzów 0 km 0
Olimpia Grudziądz 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-04-28 Rozwój Kato.. - STAL
2019-05-04 STAL - Znicz Pruszk..
2019-05-11 STAL - Górnik Łę..
2019-05-18 Gryf Wejherowo - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1250) » Vielitz44 (836)
» Fanatyk38 (655) » Kamilosss (387)
» Slim1938 (380) » Koko (369)
» Stalowiak1938 (329) » Acer (327)
» Filip kacper k. (304) » Jaszczur (300)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Limanovia Limanova (1:1)
2014-11-22
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 10 832 razy
Sandecja Nowy Sącz - STAL (0:1)
2004-04-27
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 3 937 razy
Lechia Gdańsk - STAL (3:0)
2006-11-18
Ilość zdjęć: 7
Wyświetleń: 14 011 razy
STAL - Podbeskidzie BB (2:4)
2009-09-05
Ilość zdjęć: 19
Wyświetleń: 35 342 razy
Osób Online: 9 / Czas gen. strony: 0.0396