Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» SKSSW: Wybierz maskotkę klubu !

SKSSW: Wybierz maskotkę klubu !

Stowarzyszenie Kibiców Stali Stalowa Wola wspólnie z Miejskim Domem Kultury realizuje projekt "Warsztaty plastyczne dla dzieci i młodzieży". Jednym z elementów projektu jest stworzenie pełnowymiarowej maskotki klubowej na podstawie projektów stworzonych przez dzieci biorące udział w warsztatach. Zostało wybranych 5 najciekawszych prac, które zostały obrobione graficznie przez Dawida Biernata - prowadzącego warsztaty.
Zapraszamy wszystkich do głosowania, który projekt powinien zostać maskotka klubu ZKS Stal Stalowa Wola. Głosowanie potrwa do końca miesiąca.

 

Głosowanie na www.skssw.pl - zapraszamy do udziału i dyskusji !

Komentarze (30)

Zielono-czarny | 2009-08-5 10:17

jak dla mnie to zdecydowanie ten demon, bo po co nam jakis szczur, jeszcze beda nas inne ekipy wysmiewac :D

Daro | 2009-08-5 10:19

Demon albo Gawron.

Ktoś kto jest w temacie wie, czy ta maskotka będzie tylko na kosza czy też na piłkę ??

Stalex | 2009-08-5 10:23

Deeeemon Staaaaaaal!! GŁosujcie na Demona na stronie SKSSW

Zielono-czarny | 2009-08-5 10:33

Stalówka Pany! Zielono-czarne SZATANY! mowi samo za siebie ;)

Stalowiak1938 | 2009-08-5 10:47

Witamy w piekle DEMON STAAAAL

Skssw | 2009-08-5 10:58

Maskotka, jak pisze w treści artykułu, będzie maskotką klubową, czyli będzie i na koszu i na piłce.

Mariusz | 2009-08-5 11:24

Dziś w nocy naszemu piłkarzowi Tomkowi Wietesze urodził się syn-Maksymilian .

TOMEK SZCZERE GRATULACJE !

Tomasz | 2009-08-5 11:51

a wedlug mnie to powinien byc :
Baden ;)
Heniek Motyka ;)
albo cos co nawiazuje do nazwy lub miasta

19stalowiak38 | 2009-08-5 12:20

' jak bedzie wiadomo jak jedziemy zostanie to napisane na forum. na ta chwile biletow jeszcze nie ma a czy dojda przed wyjazdem nie wiadomo bo to Polska, ale to nie ma znaczenia, do Stalowej jedziemy wszyscy i bijemy rekord z poprzedniego sezonu. tym razem nie podpalac toi toi bo za to wlasnie zakaz był do łęcznej w ostatniej kolejce....
a na wyjazd jedziemy wlasnym transportem, nie wiem czy bedzie zorganizowany jakis autobus bo na autokar do lecznej zapisalo sie tylko 7 osób. wiec widocznie wiara woli jezdzic wlasnym transportem....
czekajcie na info '

z Ewidzew.pl

Stalovy | 2009-08-5 15:01

Ja tam woalłbym aby każdy zajął się naszymi sprawami a nie wklejał tu info z forum widzewa dot. ich przyjazdu. Takie ionformacje są tutaj jak najbardziej zbędne.



Omade | 2009-08-5 15:22

ZBIÓRKA SRÓDMIESCIA O GODZINIE 15:30
POD POMNIKIEM KWIATKOWSKIEGO.....

Zatorze | 2009-08-5 15:29

mi to wystarczy ze Baden biega po sektorach ze swoim bębnem a Heniek to powinnien mieć darmowe wejście na stadion Stalówki ...

Mikaa | 2009-08-5 16:34

ja tam jestem za demonem .. bo jak mam wymachiwac pomponami przy jakims krokodylku na koszyu to wole przy demonie ;D

1bartek | 2009-08-5 18:52

BENDĄ RACE NA WIDZEW

Ramzes | 2009-08-5 19:13

co do cateringu to powinna organizowac go firma z zewnatrz a to dlatego ze jak ktos z nas bedzie zarabial na tym pieniadze niektorym ludziom bedzie to w oczach i znow beda krzyki ze BZC ma na wszystko monopol.

Puszkin | 2009-08-5 19:30

trenejro janaso to zwyczajny chamski sznurek, mam nadzieję że ten najbliższy mecz nauczy go trochę szacunku dla przeciwników...

Krakus | 2009-08-5 19:37

Wg mnie niekoniecznie firma z zewnatrz moglaby prowadzic catering. Mysle ze Stowarzyszenie Kibicow spokojnie mogloby sie tym zajac, sa jedyni ktorzy ewentualny przychod w calosci wykorzystaliby dla dobra Stalowki...

Misiek77 | 2009-08-5 22:26

jezeli kazdy ma miec barwy do proponuje tez zeby nie brać na mecz szali łączonych z Rakowem i Resovią.

Stalówka\'38 | 2009-08-5 22:29

Bez przesady : < . Nie popadajmy w paranoje . Jeszcze zabrońmy przychodzić w spodenkach innego koloru niż czarny. Misiek, przesadziłeś ; ))).

DO SOBOTY !

Johny | 2009-08-5 22:34

A co się tyczy maskotki, to ja bym widział maskotkę w postaci stalówki od pióra..... No w końcu jesteśmy Stalówką a nie jakimś gawronem.....

Kriters | 2009-08-5 22:44

to moze rower??? jako maskotka ??

Stalker1337 | 2009-08-5 23:25

Johny swietny pomysl, mnie sie bardzo podoba ;)

Adrian | 2009-08-6 00:42

Macie do wyboru 4 modele i nie bedzie innych wiec pomysly typu rower sa juz poza konkursem.
Z reszta jak mial by wygladac ten kostium?
jak by mial sie przebrac wynajety czlowiek w rower ... bez jaj

pomysl niezly bo kojarzy sie ze Stalowka ale nie do zrobienia

Stalowka nj | 2009-08-6 03:09

NA 100% trafiony jest pomysl z stalowka od piora..ludzik musi byc troche bardziej jak maskotka, bardziej milszy. Po co nam diably czy gawrony i tak cala Polska wie ze my to Stalowka a to sie kojarzy z jednym ...mysle ze wlasnie taka maskotka bedzie ok

Wie-300 | 2009-08-6 08:21

Stalówka-najlepsza maskotka. Jaki związek z klubem ma demon czy gawron?? Jak piernik do wiatraka.

Volzerex | 2009-08-6 09:30

Ze Stalówką to dobre ale z tym, co ma piernik do wiatraka to się nie zgodze, bo po pierwsze:

- wiatrak może się spierniczyć
- w wiatraku jest mąka a z niej robią pierniki
- mają tyle samo liter ;)

Pozdro i do soboty H15 ! ;)

Johny | 2009-08-6 10:16

Hej Bracia!
Wczoraj rzuciłem hasło w sprawie maskotki i moim zdaniem stalówka od pióra byłaby najlepsza. Sami pomyślcie, gdyby fajnie opracować graficznie projekt to wyszedłby świetny kostium. Dawniej drużyna Bobrów z Bytomia miała świtną maskotkę Bobra. Uważam, że jak już była/jest taka akcja z wyborem maskotki to powinnien być taki wymóg, że maskotka ma się kojarzyć z Klubem, z jego nazwą, a nie ma być czymś zupełnie nie pasującym do klubu i jego historii, no bo czym wytłumaczyć gawrona, czy krokodyla???? Równie dobrze mógłby to być krasnal....
Jedyną alternatywą dla stalówki od pióra byłby Shrek ubrany w zielono-czarne spodenki i koszulkę, bo to właśnie Shrek ostatnio zawsze kojarzy mi się z moim ukochanym klubem....niekoniecz nie dobrze.....
A teraz poważne pytanie: Czy rzeczywiście nie jest za późno, żeby zmienić ten projekt maskotki? W końcu to ma być "nasza'' maskotka - "naszego"klubu /?

Heniekmotyka | 2009-08-6 11:44

Ja se moge jeździc na roweze do kola boiska i tez bedzie

Zielono-czarny | 2009-08-6 12:49

Johny- a co ma wspolnego Harnas z Widzewem, oprocz tego ze jest sponsorem łodzkeij druzyny?

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Górnik Łęczna - Stal Stalowa Wola

Górnik Łęczna             Stal Stalowa Wola
2018-10-27, godz. 19:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Znicz Pruszków - Stal Stalowa Wola

Znicz Pruszków             Stal Stalowa Wola

0 : 2

    
Adrian Dziubiński 31 (k) Sebastian Łętocha 65
Sędzia: Grzegorz Kawałko (Białystok)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 14 10-3-1 33
2 Elana Toruń 13 8-4-1 28
3 GKS Bełchatów 14 7-5-2 26
4 Olimpia Grudziądz 14 7-3-4 24
5 Stal Stalowa Wola 15 7-2-6 23
6 Radomiak Radom 13 6-3-4 21
7 Znicz Pruszków 15 5-6-4 21
8 Górnik Łęczna 14 5-5-4 20
9 Siarka Tarnobrzeg 14 5-3-6 18
10 Ruch Chorzów 13 4-5-4 17
11 Błękitni Stargard Szcz. 13 5-2-6 17
12 Gryf Wejherowo 14 4-4-6 16
13 Pogoń Siedlce 14 4-3-7 15
14 ROW 1964 Rybnik 14 3-6-5 15
15 Resovia Rzeszów 14 3-5-6 14
16 Olimpia Elbląg 14 4-1-9 13
17 Skra Częstochowa 14 3-2-9 11
18 Rozwój Katowice 14 2-4-8 10

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-10-27 Górnik Łę.. - STAL
2018-11-04 STAL - Gryf Wejherowo
2018-11-10 STAL - ROW 1964 Ryb..
2018-11-17 Resovia Rzes.. - STAL
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1245) » Vielitz44 (806)
» Fanatyk38 (646) » Kamilosss (385)
» Koko (368) » Slim1938 (362)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (293) » Daro (290)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Lechia Gdańsk - STAL (3:0)
2006-11-18
Ilość zdjęć: 7
Wyświetleń: 12 764 razy
STAL - GKS Bełchatów (1:0)
2008-09-23
Ilość zdjęć: 15
Wyświetleń: 33 167 razy
Garbarnia Kraków - STAL (1:1)
2014-04-27
Ilość zdjęć: 27
Wyświetleń: 12 252 razy
Puszcza Niepołomice - STAL (3:1)
2013-04-13
Ilość zdjęć: 24
Wyświetleń: 27 013 razy
Osób Online: 21 / Czas gen. strony: 0.0352