Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Czpak i Stachowiak oficjalnie w Stali.

Czpak i Stachowiak oficjalnie w Stali.

Kadra Stali Stalowa Wola została powiększona. W końcu działaczom Stalówki udało się zakontraktować Cezarego Czpaka i Dariusza Stachowiaka. Na grę w Stalowej Woli zdecydował się też Bartłomiej Piszczek.

 

Cezary Czpak występuje na pozycji prawego pomocnika. Urodził się 6 lutego 1982r. Na początku swojej kariery występował w Radomiaku Radom by później reprezenotwać barwy m.in. ŁKS-u Łódź, Kszo Ostrowiec Św. czy też Górnika Łęczna. 

 

Oprócz Czpaka zespół Stalówki zasilił również Dariusz Stachowiak. Podobnie jak Czpak, Stachowiak występuje w pomocy. Ma za sobą występy w Lechu Poznań(z którym zdobył w sezonie 2003/04 puchar krajowy i spuerpuchar), Górniku Zabrze, ŁKS-ie Łódź a ostatnio bronił barw tura Turek.

Bliski podpisania kontraktu jest Bartłomiej Piszczek, który opuścił w czerwcu Stalową Wolę i szukał nowego pracodawcy. Był już dogadany z ŁKS-em Łódź by grać w Ekstraklasie, lecz ten na wskutek nieprzyznania licencji zagra prawdopodobnie w I lidze. Tak więc rozmowy zostały zerwane i prawdopodobnie Piszczek znów bedzie bronił zielono-czarnych barw.

 

W środę Stalowcy zamiast treningu odbyli wewnętrzną gierkę. Sztab szkoleniowy szukał najlepszego rozwiązania kadrowego. Niewątpliwie na sobotni mecz z Widzewem Łódź będą zmiany w podstawowej jedenastce. Nie wiadomo jednak, na jakich pozycjach dojdzie do roszad. Jest duże prawdopodobieństwo, że do składu wskoczy Daniel Treściński, który na skutek mylnej diagnozy lekarzy nie mógł normalnie trenować i dopiero teraz jest w pełni sił.

 

źródło : własne / Sportowefakty.pl

Komentarze (26)

Zuch | 2009-08-6 12:01

I super. Brawo Bartek na pewno sie przydasz.

Omade | 2009-08-6 12:20

ŚRÓDMIEŚCIE ZBIÓRKA NA WIDZEW GODZ.15;30 POD POMNIKIEM KWIATKOWSKIEGO

Lomaxprb | 2009-08-6 12:21

PORĘBY ZBIÓRKA NA MECZ Z WIDZEWEM 15.30 POD CARREFOUR'EM !!

Ssw\'38 | 2009-08-6 12:35

~~~~~~~~~~~~ OS. ZATORZE ~~~~~~~~~~~~

ZBIÓRKA: GODZ. 15:30 POD PIASTEM !!!

KAŻDY W BARWACH !!!

JAAAAZZZZZZDDDDDAA AAAAAAAAAAAAAAAA !!!

Ssw1938 | 2009-08-6 12:36

mam pytanie do kumatych:
czego na infach po necie pojawia sie stary herb Stalówki ten z tymi zlotymi obramowkami??

Daro | 2009-08-6 12:50

Klub oficjalnie zmienił herb - obecnie tym oficjalnym jest właśnie ten zielono-czarno-biało -złoty.

Daro | 2009-08-6 12:59

..a co do tematu zawdoników.

Kibice Radomiaka dobrze wypowiadają się o Czpaku :)

Gorszy od Olszewskiego być nie może :D

Krakus | 2009-08-6 13:59

Od Olszewskiego nitk nie moze byc gorszy... Wyglada tak jakby dopiero od tego roku zaczal grac w pilke i dopiero uczy sie zasad...

Daro | 2009-08-6 14:03

Gol Stachowiaka dla Górnika :D - Jakby prezentował taką formę....

» http://www.youtube.com/watch?v=iN3jzc_SOQY

Daniel26 | 2009-08-6 14:55

~~~~~~ ul. Żwirki i Wigury ~~~~~~

ZBIÓRKA NA SZKOLE NR 3 O GODZ. 15.

KAZDY OBOWIĄZKOWO SZALIK I KOSZULKA ZIELONA LUB CZARNA!!!

Xoxoxo | 2009-08-6 15:09

@Daro

Ten gol jest "troszeczke" stary :))

Papryczka95 | 2009-08-6 16:02

mam sprawe ten kto sie zna na kompach bedzie wiedział napewno mam problem bo jak wlanczam np litere k to mi sie kosz pokazuje jak np litere l to wylogowywuje sie komputer prosze o pomoc ale BRAMKA STACHOWIAKA ŁADNA

Koko | 2009-08-6 16:11

Osiedle Skarpa zbiórka o 15:30 na parkingu przed LiDLEM każdy ma mieć szalik obowiązkowo i jazda na stadion ze śpiewem:)

Tommy_lee | 2009-08-6 17:44

» http://www.youtube.com/watch?v=KnjQI9RuANo
a ta bramka nie lepsza od bramki Stachowiaka... ?

Aleksander | 2009-08-6 18:00

MY KIBICE OCZYWISCIE BEDZIEMY RZADZIC JUTRO ALE CZY NASI PILKARZE POKAZA PODOBNA KLASE I POKONAJA WIDZEW,szczerze watpie,poprostu ta druzyna od lat nie zasluguje na TAK WSPANIALYCH KIBICOW jakich ma...poza runda wiosenna ubieglego sezonu wtedy grali naprawde dobrze

Ramzes | 2009-08-6 19:06

fajna zapowiedz na stronie glownej,calosc psuja jedynie murzynsko-plemienne odglosy podobne do muzyki,nie ma bialych kompozytorow na swiecie?? nastepnym razem dajcie muze z bolywood albo pussycat-dols!! pozdrawiam

Wierny stali | 2009-08-6 19:34

widzew w tamtym sezonie przekręcił podkarpacką ośmiornice na podkarpacką ladacznice
oni śpiewają naszym klubem RTS cała Polska o tym wie i tak dalej ......
możemy i my przekręcić troche ten tekst
je..ć je..c RTS cała Polska o tym wie ze czerwona armia ta to są k........wy widzewa
bez napinki to tylko pomysł

M-plw | 2009-08-6 19:40

nie będzie prawdopodobnie Rakowa i Resy także mam nadzieje że obędzie sie bez wyzwisk

Ramzes | 2009-08-6 19:46

to teraz zawsze bedzie tak ze nie bedzie ich u nas bo maja fochy na siebie??? dziwna sprawa

Michalgst | 2009-08-6 19:58

O to czy przyjedzie ktos z Rzeszowa czy Częstochowy Wy sie nie martwcie!

Acab1938 | 2009-08-6 20:40

do M-płw nie siej zametu rozumiem ze może gdzieś usłyszałes że ma nikt nie przyjechać.bywa.Ale po twoim komentarzu mogą sie pociągnąc dalsze rozkminy dlaczego bo mają kose itd.Zgody się pojawią na Widzewie a jak nie wierzysz to zobaczysz w sobote i koniec tematu Tyle. Piona

M-plw | 2009-08-6 20:47

Raków ma lipe za mecz u siebie z elaną a Resa ma u siebie mecz z hetmanem ale oczywiscie mam nadzieje że bedą pozdro

Jack1938 | 2009-08-6 22:46

Do "Wierny stali" Człowieku a byłeś wtedy na meczu .Widzew zaśpiewał tak bo Resovia z ŁKSm wywiesiła flagę . Do tego momentu było bez bluzgania . Idąc dalej to proponuję Ci byś miał wroga własnego a nie przyszywanego ( czyjegoś ) . Totalnie nie kumam tego ,że stara ekipa pamiętająca akcje z Widzewem w Sandomierzu nic do nich nie ma a teraz bo Reska i ŁKS ma z nimi kose to niby co dla nas znaczy . Trzeba znać własną wartość i poziom . Zapytam jeszcze byłeś na piwie w przerwie na derbach w Rzeszowie?

Heja | 2009-08-7 01:09

» http://www.youtube.com/watch?v=Ea5TV.....

PAMIETACIE TEGO GOSCIA ? CIEKAWE GDZIE TERAZ SIE OBRACA.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Olimpia Elbląg

Stal Stalowa Wola             Olimpia Elbląg
2019-04-24, godz. 17:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Olimpia Grudziądz - Stal Stalowa Wola

Olimpia Grudziądz             Stal Stalowa Wola

2 : 0

Tiago Alves 11,
Germán Ruiz 50 (k)     
Sędzia: Maciej Pelka (Piła)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 29 16-6-7 54
2 Olimpia Grudziądz 29 15-5-9 50
3 Widzew Łódź 29 12-14-3 50
4 GKS Bełchatów 29 13-11-5 50
5 Elana Toruń 29 12-11-6 47
6 Górnik Łęczna 29 11-10-8 43
7 Pogoń Siedlce 29 11-8-10 41
8 Stal Stalowa Wola 29 12-5-12 41
9 Resovia Rzeszów 29 11-7-11 40
10 Znicz Pruszków 29 11-7-11 40
11 Skra Częstochowa 29 11-6-12 39
12 Olimpia Elbląg 29 8-9-12 33
13 Siarka Tarnobrzeg 29 9-6-14 33
14 Ruch Chorzów 29 7-10-12 31
15 Błękitni Stargard Szcz. 29 8-6-15 30
16 Gryf Wejherowo 29 8-6-15 30
17 ROW 1964 Rybnik 29 5-14-10 29
18 Rozwój Katowice 29 6-9-14 27

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
Pogoń Siedlce 0 km 0
Radomiak Radom 0 km 0
Ruch Chorzów 0 km 0
Olimpia Grudziądz 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-04-24 STAL - Olimpia Elbl..
2019-04-28 Rozwój Kato.. - STAL
2019-05-04 STAL - Znicz Pruszk..
2019-05-11 STAL - Górnik Łę..
2019-05-18 Gryf Wejherowo - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1250) » Vielitz44 (836)
» Fanatyk38 (655) » Kamilosss (387)
» Slim1938 (380) » Koko (369)
» Stalowiak1938 (329) » Acer (327)
» Filip kacper k. (304) » Jaszczur (300)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Dolcan Ząbki (1:4)
2009-08-01
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 46 544 razy
Korona Kielce - STAL (2:3)
2008-08-09
Ilość zdjęć: 29
Wyświetleń: 94 690 razy
Pogoń Staszów - STAL (0:1)
2004-04-14
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 8 909 razy
Znicz Pruszków - STAL (1:1)
2008-03-30
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 12 578 razy
Osób Online: 36 / Czas gen. strony: 0.04238