Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Stal Stalowa Wola 0:1 Widzew Łódź

Piłkarze Stali Stalowa Wola przegrali u siebie w ramach 2 kolejki I ligi z Widzewem Łódź. Jedyną bramkę w spotkaniu strzelił z rzutu wolnego z ok. 30 m Robak.

Najlepszą okazję do zbodycia bramki dla Stalowców miał Mikhalczuk w 39 minucie spotkania kiedy to stanął sam na sam z bramkarzem Widzewa, jednak nie trafił w bramkę.

Kibiców z Łodzi okolo: 800.

Więcej info wkrótce.

W galerii są juz dostepne zdjęcia z meczu: http://www.stalowka.pl/Photo-gallery/

Komentarze (115)

Piorko | 2009-08-8 19:05

znowu w plecy :/ szkoda

Tater | 2009-08-8 19:20

Co do dopingu to kicha podobało sie tylko pipi i lalalala stalowka gol i to nie tylko moje zdanie. Na nastepny raz głośniki można wyłączyc gdy sie odpowiada bo ani słowa nie można z tego mruku zrozumiec. Widzew po raz kolejny pokazał klase w dopingu. Co do piłkarzy to tylko ten z 2 pokazał wole walki i panucci

Kostinio | 2009-08-8 19:34

Doping w skali od 1-10 daje 6. Duzo osob nie spiewalo...
Niestety nastepna porazka :(

Czy Wygrywasz, Czy Nie, Ja i Tak Kocham Cie. W Moim Sercu Jest Stal i Na Dobre I Na Złe !!

Kostinio | 2009-08-8 19:35

Doping w skali od 1-10 daje 6. Duzo osob nie spiewalo...
Niestety nastepna porazka :(

Czy Wygrywasz, Czy Nie, Ja i Tak Kocham Cie. W Moim Sercu Jest Stal i Na Dobre I Na Złe !!

Bogus | 2009-08-8 19:38

bylo mowione przed meczem widzisz kogos kto nie spiewa to przmow mu do rozsadku to zacznie spiewac.

Tepam | 2009-08-8 19:41

Za słabi na pierwszą ligę za mocni na drugą - Widzew jak chce grać w pierwszej lidze będzie musiał kupować mecze bo za słaby

Smash | 2009-08-8 19:41

moim zdaniem doping byl dzis bardzo przyzwoity, a momentami naprawde bardzo dobry, oczywiscie ze moze byc jeszcze duoz lepiej, ale jest juz coraz głosniej i rowniej, napewno bylo lepiej niz na wiosne z Widzewem, kozacko wychodzilo Moja jedyna milosc, lalala stalowka gol, pipi no i okrzyki, powinnismy troche bardziej urozmaicic jeszcze doping bo przyspiewki co chwile sie powtorzaja, niektore to az razi w oczy jak np. stal stalowa wola, zielono-czarni, czy stalowka stalowka stalowka, lub zks zks zks. W skali od 1-5 oceniam na 4 z malym minusem!

Smash | 2009-08-8 19:44

a i jeszcze jedno!. Panowie nie zrazamy druga z rzedu przegrana, za tydzien idziemy na Kszo, i musi byc nas tyle co dzis conajmniej. Takze zaczynamy juz robic mobilizacje, musimy wbic tych pedalow w ziemie i pokazac im ze sa tylko pedalami.

Stalowiak38 | 2009-08-8 19:50

Było mówione, ale na schodkach stoją typy uważają się za Bóg wie kogo i nie śpiewają. Drą się tylko na innych żeby śpiewali. A powiedzieć im to raczej nic nie możn - narazie. Szacun dla orzecha że coś zrobił z cateringiem, choć miało być 3 stoiska, leposze to co było niż nic. I może choć część tej kasy pojdzie na oprawy albo wyjazd :)

Kostinio | 2009-08-8 19:51

Bogus niestety nie slyszalem tego bo spoznilem sie 15 minut ;p Ale staralem sie jak najszybciej przybyc i wspomoc Stalówke !!

Kostinio | 2009-08-8 19:51

Bogus niestety nie slyszalem tego bo spoznilem sie 15 minut ;p Ale staralem sie jak najszybciej przybyc i wspomoc Stalówke !!

Stalowiak38 | 2009-08-8 19:53

Faktycznie chłopaki zagrasli lepiej niż z dolcanem i myślę że remis byłby sprawiedliwy. Nie ma się co łamać to jest mocna liga a za tydzień kszoki!

Szalik0wiec | 2009-08-8 19:53

Niechce być upierdliwy ale:
*gra piłkarzy pozostawia wiele do życzenia...
*każdy kto nie śpiewał miał wyłapywać a sam widziałem z 10-15 nieśpiewających ...
*Dlaczego nie używamy już praktycznie żadnych sektorówek ?
*I denerwuje mnie trochę to iż połowa ludzi z młyna gada przez telefon jak dopingujemy nasz kochany klub i jeszcze mówi cicho .. bo nie słychać kto coś gada ...

Bez Napinki ;)

ZKS&RKS

Daro | 2009-08-8 19:55

Buahaha z wozów się napinają ale wyjść to nie ma komu.

Co do gry - jeden groźny strzał Widzewa i gol :/

Stalowiak38 | 2009-08-8 20:00

Nie marudźmy, miało być lepiej ale nie jest przynajmniej ze śpiewaniem bo powinniśmy śpiewać wszyscy i wszyscy musimy wymagać od innych śpiewania , nawet od ekipy ze schodków. Z całym szacunkiem dla nich , też powinni ruszyć dupy i czasami pomachać szalikiem i zaśpiewać...
A tak wystarczy się rozglądnąć i ...lipa Przykałd idzie z góry :)

Jack | 2009-08-8 20:04

Z dopingiem było o niebo lepiej niż przed tygodniem.z grą też, więc miejmy nadzieję że będzie coraz lepiej. A co do nas to muszą przyjść zmiany albo musi paru kolesi wrócić z zagranicy-i wtedy bedzie lepiej.
Remis byłby sprawiedliwy.

Maja | 2009-08-8 20:19

kszo-gornik 2:0 20 min

Bogus | 2009-08-8 20:20

Wszyscy na kszoki!

Krakus | 2009-08-8 20:21

Zydzew zdobywa dzis klika koszulek i szalikow Stalowki. Jadac przez Poniatowskiego zatrzymuja auta i ganiaja przypadkowych typow, czesto bardzo malych i kroja barwy. W barze "pod orzechem" lekkie spiecie, bo tam kliku fanow Stali...

Kazo | 2009-08-8 20:23

mam nadzieje ze po meczu z KSZO ( 3 porazka ) nastapia jakies zmiany

Fcstalówki | 2009-08-8 20:26

Na krzesełkach tez powinno byc kilku konkretnych typów zeby mobilizowac piknikow.

Co do dopingu nie wiem co tak narzekacie :) Nie bylo zle . To nagłosnienie troche pieprzy... A Ci ktorzy mowia ze widzew pokazał klase to są niepowazni troche bo oni są uważani za jednych z najlepszych w kraju i są z miasta 10 razy wiekszego. A nie bylismy gorsi...

Poza tym u siebie na młyn przychodzi duzo piknikow ktorzy nie potrafia spiewac. I wszystji trudniej ogarnąc. A na wyjazdy jezdza sami fanatycy.

Zatem jazda na Plock!!
A wczesniej rozje***y kszokow!!!!!

Marinero | 2009-08-8 20:27

Kazo ogarnij się jakie kur..wa zmiany?
Co ty myślisz że będzie rewolucja? a jak masz prorokować porażkę z kszo to lepiej nie pisz już nic więcej..

Krakus | 2009-08-8 20:30

doping dobry szczegolnie na poczatku meczu. Kiepsko w drugiej polowie.

Joker | 2009-08-8 20:31

Ty fc stalówka , daj na luz i pilnuj żeby młyn ogarnąć. Idę na krzesełka poto żeby mnie nikt nie mobilizował i żeby dopingował swojądrużynę wtedy kiedy chcę... a nie wtedy kiedy taki maruder jak ty mi każe..
I szanuj innych kibiców bo piknik też płaci za bilet i to więcej od ciebie..
filozof się znalazł, ogarnij siebie a nie krzesełka

Jp1938 | 2009-08-8 20:31

widzew- ekipa bez honoru. Wyjezdzajac po meczu jechali przez osiedle, zatrzymali sie, ganiali male dzieci i kroili im koszulki. Najsmieszniejsze jest to ze cwaniaczki wpadli do pobliskiego baru, to zobaczyli ile Stalowki w srodku to uciekali jak zajace...
widzew- odwaga zza samochodu. info kibice net

Joker | 2009-08-8 20:32

Ty fcstalówki nie zasługijesz na miano ani kibica ani piknika:)

P!otrek | 2009-08-8 20:33

Oczywiście, są osoby, które "szacunek" zdobywają na młynie ostentacyjnym milczeniem. Zamiast śpiewać, to cichutko, gapią się w boisko.

Jack | 2009-08-8 20:35

Czekam na oprawę z kszo bo puszki chodzą a oprawa 2 razy w sezonie..:)co jest wami?
grzesiek wróć!!!

Fcstalówki | 2009-08-8 20:38

Nie mowie ze krzesełka muszą ciagle spiewac ale gdy młyn nawołuje "wszyscy wstaja" "cały stadion rece w góre" To wypadałoby słuchac a nie połowa siedzi sobie :) bo wtedy amatorka wychodzi

Jack | 2009-08-8 20:38

Jaki szacunek? Oni myślą że mają szacunek bo boją się ich dzieciaki, że dostaną w ryj. A to nie jest szacunek:) Odcinają kupony od tego co kiedyś zbudowali inni:)

Volzerex | 2009-08-8 20:45

Dziś bardzo dużo przypadkowych osób, nie umiejących nawet klaskać do bębna,gdzie jest przerwa przy trzecim klaśnięciu... boże ludzie, to tak pieprzy doping że... ;/

Młyn u siebie z Widzewem pełny a zobaczymy ilu bedzie w Płocku ;)

Stalówek | 2009-08-8 20:47

mecz dobry w wykonaniu Stalówki.nie było widac różnicy dzielącej faktycznie oba zespoły.co pokazał Widzew?rzut wolny i bramka...tyle.My cisnelismy i mielismy jedna setke.a sytuacja w ktorej Czpak wychodzil na sam na sam i zostal faulowany,tam powinna byc czerwona kartka.mijal ostatniego obronce.inni byli tez w linii ale daleko z boku.doping bardzo dobry.czekam na komentarze na temat gry Treli,ktory do momentu zejscia obok walecznego Ukrainca w ataku byl najlepszy w zespole.jesli chodzi o bramke nie widzialem sytacji z bliska ale chyba Balon zawalil...moje skromne zdanie.

Aleksander | 2009-08-8 20:50

POPIERAM KAZO,Z TYMI ZAWODNUIKAMI PRZEGRAMY JESZCZE KILKA SPOTKAN POD RZAD!!!!JESLI NIE BEDZIE KONKRETNYCH WZMOCNIEN DO KONCA OKIENKA TRANSFEROWEGO TO BEDZIEMY DOSTARCZYCIELAMI PUNKTOW W TEJ LIDZE!!I JUZ JESIANIA ZAGWARANTUJEMY SOBIE GRE Z OKOCIMSKIM BRZESKO,KOLEJARZEM STROZE..I TAKIMI WLASNIE DRUZYNAMI,CZY aby tego chcemy w STALOWEJ WOLI???watpie!!!!ALE TAK BEDZIE JESLI DALEJ BEDZIEMY ZALOWAC GROSZA NA KONKRETNYCH ZAWODNIKOW

Krakus | 2009-08-8 20:51

Zdecydowanie bramka na konto Balona. Szmatlawiec jakich malo. Pilka poszla nad murem leciala i leciala a nasz bramkarzyk stal i sie patrzyl a przeleciala z 2 metry od niego. Szkoda ze przez taki szkolny blad tracimy wysilek calego zespolu i szkoda troszke ze Juriij sam na sam tak spartaczyl. Ale co sie chlop nabiegal w tym meczu to jego... Trela dzis wg mnie najlepszy na boisku. Teresa klasa sama w sobie. Niestety po tym meczu jestem juz pewny ze dolcan przez paru chlopakow byl odpuszczony...

Stachu | 2009-08-8 20:53

Doping w 1 połowie był dobry w II już słabszy. Może na to miała wpływ słaba gra naszych grajków. Co do meczu w I połowie, szkoda zwłaszcza sytuacja sam na sam Ukraińca. Jakby to wpadło może mecz potoczyłby się inaczej. Szkoda bo tam bramkia z niczego właściwie. Wolny z 30 metrów, a Balon nawet nie drgnął. Tylko odprowadził piłkę wzrokiem. Ja nie wiem dlaczego nie został zastosowany presing. Szkoda.

Nie no skroić koszulki dzieciakom. Żal

Tomasz | 2009-08-8 20:53

juz nie narzekajcie !!!
chodze na mecze juz kilkanascie lat i dzisiaj bylo naprawde dobre widowisko na boisku i na trybunach ... Widzew dzisiaj wypadl slabiej niz w tamtym sezonie ... nasz doping naprawde dobry i w miare rowny ... do zobaczenia za tydzien na KSZO
!

Joker | 2009-08-8 20:53

Trela dziś był jednym z lepszych, więc może w końcu niektórzy znawcy przestaną po nim jeździć...bo naprawdę to jest niezły chłopak i przywiązany do stalowej. A co do klaskania i śpiewania to faktycznie różnie to pwychodzi , ale pomyślcia każdy z nas kiedyś zaczynał i trzeba się poprostu nauczyć. Nie ma co się napinać na nowych tylko trzeba ich zachęcać a będzie napewno lepiej!

Daro | 2009-08-8 20:54

Krakus - z bramką nie mogę się z Tobą zgodzić.

Bramka mierzona, przy samym słupku - żaden bramkarz by tego nie obronił.

Stachu | 2009-08-8 20:57

Krzysiek zagrał bardzo dobre zawody. Nie rozumiem dlaczego został zdjęty. A zamiast Wasyla, powinien być wprowadzony Abel.

Krakus | 2009-08-8 20:57

Z chęcią zobaczyłbym powtórkę tego gola. Wg mnie było naprawdę mnóstwo czasu na interwencje

Tomasz | 2009-08-8 20:57

Wypowiedzi szkoleniowców oraz zawodników obu drużyn po spotkaniu Stal Stalowa Wola – Widzew Łódź.


Trenerzy:
Paweł Janas (trener Widzewa): Nie ukrywam, że było to dla nas trudne spotkanie. Stal postawiła nam wysoko poprzeczkę, dlatego zwycięstwo tym bardziej cieszy. Przeciwnik grał dobrze w defensywie, przez co mieliśmy utrudnione zadanie w konstruowaniu akcji ofensywnych. Pierwszy raz wygrałem w Stalowej Woli, bowiem raz z Bełchatowem przegrałem tutaj w Pucharze Polski, a ostatnio z Widzewem wywieźliśmy stąd tylko bezbramkowy remis.

Przemysław Cecherz (trener Stali): Zagraliśmy bardzo dobre spotkanie. Szkoda, że nie zakończyliśmy meczu z wynikiem korzystnym dla nas. Z takim przeciwnikiem, jak Widzew trzeba wykorzystywać wszystkie nadarzające się okazje do zdobycia gola. Mieliśmy ich dziś kilka, ale się nie udało.

Piłkarze:

Marcin Robak (Widzew): Zanotowaliśmy dziś drugą wygraną w sezonie, więc jest się z cieszyć. Udało mi się bardzo ładnie strzelić z dalszej odległości, a piłka wpadła do siatki. Bramkarz się trochę zawahał, co go wiele kosztowało. Spodziewaliśmy się w Stalowej Woli ciężkiego meczu, bowiem Stal po wysokiej przegranej w pierwszej kolejce chciała się w spotkaniu z nami zrehabilitować.

Jarosław Bieniuk (Widzew): Wygraliśmy, ale chciałbym zwrócić uwagę na płytę boiska, na jakiej przyszło nam zagrać. Była twarda i nierówna, a to umożliwiało głównie skuteczną walkę w defensywie.

Łukasz Broź (Widzew): Najważniejsze, że zainkasowaliśmy trzy punkty. Stal starała się atakować, ale skutecznie się również broniła. Uniemożliwiało nam to tworzenie groźnych okazji podbramkowych. Po stracie gola gospodarze nieco się odkryli, przez co mogliśmy wyprowadzić kilka kontr.

Ugo Ukah (Widzew): Spotkanie oceniam pozytywnie, bowiem wygraliśmy. Przez 90 minut nie pozwoliliśmy Stali na stworzenie bardzo groźnej i klarownej okazji do zdobycia gola, a Marcin Robak ładnie uderzył z rzutu wolnego i do Łodzi wracamy z trzema punktami. Sytuację na boisku w pełni kontrolowaliśmy. Teraz myślimy już o Derbach Łodzi. Grałem już w nich i wiem, że to bardzo ważny mecz dla całego miasta. Co prawda to dopiero za tydzień, ale już wiem, jak należy przeciwko ŁKS-owi zagrać: twardo, silnie i konsekwentnie. Chcemy ten mecz wygrać.

Tomasz | 2009-08-8 21:00

BIeniuk wielki gwiazdor !!! juz od tygodnia narzeka na ta murawe !! niech sie wezmie za gre bo dzisiaj zagral srednio !

Marinero | 2009-08-8 21:03

Do ALEKSANDER! jAK MASZ KASĘ TO ŚMIAŁO! Kup jakiegoś klasowego grajka. Weż trochę kasy od mamy, trochę banknotów z monopolu i szybko żeby okna transferowego nie zamknęli:)
Fantasto to jest biedny klub któremu nikt nie pomaga, bez sponsora za co makupić lepszych zawodników? Zastanawiałeś się kiedyś? Chyba nie! Więc nie marudź tylko dopinguj ukochaną stalówkę i tych zawodników co dla nas grają, bo zagrali dziś przyzwoity mecz i należał im się remis i szacunek nas kibiców a nie narzekanie!

Krakus | 2009-08-8 21:14

Bieniuk slaby, ten Ukah czy jak mu tam duzo, duzo lepiej, zreszta po duzym bledzie Bieniuka mielismy sam na sam pod koniec pierwszej polowy, szkoda sie to nie wpadlo...

Stalówek | 2009-08-8 21:34

sam Robak powiedzial ze bramkarz mial duzo czasu na interwencje, zawahal sie i to go wiele kosztowalo...szkoda ze nie jest to pierwszy błąd Balona.najgorsze ze sa to bramki bardzo wazne w kontekscie wyniku...

Adam | 2009-08-8 22:44

Do Jp1938

Na kibice.net bardzo dużo rzeczy piszą...

Johnyy | 2009-08-8 23:09

JE-BA-C KIBICOW SEZONOWYCH - CO MAJA NAJWIECEJ DO POWIEDZENIA NA NECIE PO PRZEGRANYM MECZU BO NIE MOGA ODZALOWAC STRACONEJ DYSZKI

ZOBACZYMY KTO Z WAS LAMUSY POJEDZIE DO PLOCKA, SWINOUJSCIA, GORZOWA CZY POZNANIA


A ty aleksander dotales swoim komentarzem na szczyty debilizmu, jak masz hajs to przyjdz do klubu zazuc i mysle ze dua sie brozka sciagnac albo moze nawet ballacka albo kogos. pff

ELO

Joker | 2009-08-9 00:20

WARECZKA ma rację ,większość się tak napina jakby im zależało na wykończeniu tego klubu. A parę tępych głów drze tylko ryja na klub, piłkarzy,działaczy i innych kibiców. Bo wszyscy oprócz nich są źli!!!!
Więc faktycznie dziwne że to jeszcze dycha. A oni patrzą jak się zabawić za nieswoją kaskę. Żenada. odejdą kiepscy działacze, odejdziemy my ale stalówka bedzie zawsze...
I do was tępe głowy dajcie odetchnąć tym działaczom i temu klubowi bo przecież i tak nikogo innego nie macie do zaoferowania na ich miejsce
A jak to zniszczycie to gdzie się będziecie lansować?

Joker | 2009-08-9 00:24

Zróbcie coś i wy dla tego klubu!! Bo narazie tylko się domagacie tego albo tamtego. Jęczycie na działaczy a sami nie jesteście lepsi-ważny jest tylko własny interes no nie? A reszta to CH-UJ!

A`gugu | 2009-08-9 08:41

dobry mecz stalówki. szkoda tylko że tak defensywnie ustawieni. bramka ewidentnie balona, miał ją w zasięgu ręki.

Tomasz | 2009-08-9 10:35

jesli chodzi o catering to dobrze ze byl ale z cena za kielbase to przesadzili taka kielbaska maks 5 zl !!!

Henryk | 2009-08-9 11:23

0-1 ale powiało optymizmem.jesli chodzi o doping to młyn powinien od czasu do czasu pociągnąć cały stadion bo to klaskanie z bębnem to jakas pomyłka.no i na takim meczu jak z widzewem bez flag to tez jakoś ubogo

Tomasz | 2009-08-9 11:33

Fan1938 | 2009-08-9 11:45

sa jakies filmiki z meczu ???? Chodzi mi o doping

~ | 2009-08-9 12:35

ja powiem tyle i aż tyle.nie płacze z powodu przegranej tej(Widzew miał niby grać w ekstraklasie) i poprzedniej. mam tylko parę spostrzeżeń odnośnie różnych rzeczy. co do dopingu i innych spraw kibicowskich: ochrona powalona ( kaze łebkowi z ojcem wypić całą wniesioną i nienapoczętą wodę 1,5l -szok nawet normalni ludzie się bulwersowali) doping podobnie jak gra piłkarzy na początku całkiem dobry(i Widzewa nie było wcale słychać) a potem od czasu do czasu coś wychodziło( po frugo śpiewać piosenki w których zawsze wychodzi mruczenie?ciągnąć lalalalalala przez 10 minut jak już po 5 zaczyna się lipa!prowadzący doping niech się naprawdę zastanowią co robią i śpiewają bo dużo od nich przecież zależy!nie ma repertuaru jakiegoś melodyjnego i tak by dało sie głośno je śpiewać i przez wszystkich?to niech spiewnik pokseruja i porozdaja.ciągle się piosenki powtarzają a u Widzewa ciągle inne! chce ktoś pokrzyczeć to na młyn się kieruje a krzesełka zostawcie w spokoju a śmieszny kolo łysy łazi z drugim i prawie zmusza do śpiewania + obrażające ludzi słowa gada (niech nie zapomina że mecz to też widowisko dla wszystkich a nie tylko śpiewających i fanatyków (a w szczególności to nie jego własność)bez zwykłych kibiców nic by nie było.a jak już z młyna krzyczą ze cały stadion to i krzesełka tez wstają odpowiedza i... za chwile jakas piosenka której tam nie znają lub nie wiedzą jak się zachować i wszyscy z powrotem siadają(zamiast prostej jakiejś i dobrej piosenki) a ten kolo łazi i znowu swoje: wstawać, wstawać. no ja pier*** .nagłosnienie to ja nie wiem niby nowe a słychać cos od czasu do czasu.im dalej od gniazda tym mniej śpiewa i zajmują sie swoimi sprawami. gadzetów nie było do kupienia przy stoiskach.co do meczu: jak pisałem wcześniej im dalej tym gorzej(chociaz wcale w ogóle az tak zle nie było).ale w pewnym momencie doszło do tego ze obrona Widzewa zaczynała sie na połowie!!!! widać ze zawodnicy nie zgrani są sparingi z innymi jeszcze trzeba!!!nikt nie pomaga napastnikom(kolo w 2 i jeszcze drugi zapier** jak zające, wygrywaja pojedynki chociaż mali są) gdzie ci pomocnicy? czasem było tak ze wszyscy z boku a na drugim skrzydle NIKOGO. piłkarze nawiązali w sumie równorzędną grę ale Widzew wyczekał i strzelił swoje.Stalówka juz wcześniej mogła prowadzić i grać spokojnie a tak... II połowa to prawie żadnej groźnej akcji nie przeprowadziła Stal.zgranie,zgranie ,zgranie a powinno być dobrze i nie ma co się załamywać przegraną bo remis był jak najbardziej sprawiedliwy.obie druzyny miały lepsze i gorsze momenty.a co do kibiców W. to hehehe okoliczne wsie się zaprezentowały(widać było po rejestracjach) a wiek taki bardziej młodzieżowy ok18-19 lat większa część a liczba 800 trochę naciągana bo jechało ze 30 aut+autokary(nie wiem ile) a na pewno nie było ich więcej niż poprzednio jak ktoś podszedł i się poprzyglądał.a ekipa wyglądała bardziej do pikniku niż do fajerwerków.

Kazo | 2009-08-9 12:53

nie ma co narzekac Widzew mial grac w ekstraklasie a teraz wyprzedza nas tylko lepszym bilansem bramkowym:)

Jack | 2009-08-9 13:40

Popieram koleżkę który przeprowadził długi wywód. Dajmy kuż spokój krzesełkom, i nie wysyłajmy tam baranów co wyzywają ludzi bo każdy kibic w stalówce płacący za bilet jest cenny. Co do napojów to się nie zgadzam bo przepisy o imprezach masowych dla wszystkich są jednakowe i skoro można wnieśc tylko napoje do 0.6 litra trzeba się dostosować, tym bardziej że można też coś kupić na stadionie. Bravo dla orzecha za stoisko, żeby mu wystarczyło zapału to bedzie dobrze bo miały być 3 stoiska a ledwo wypaliło 1.

Nasuneła mi się też myśl co do wyjazdów. Widzew jaką jest ekipą taką jest i każdy tam jedzie czym chce. Jedni jadą autokarem inni swoimi autami i tak powinno być. U nas jest niestety inaczej-wiadomo dlaczego..:)
Ludzie co to ogarniają powinni mieć więcej szacunku dla pozostałych kibiców żeby na koniec nie musieli sami jeździć w swoich autokarach.
Bo z tego co widzę sporo osób z ekipy zaczyna siadać właśnie na krzesełkach, może się starzeją a może mają już niktórych rzeczy...
Czekamy na oprawę z KSZO!!!

Dr_d | 2009-08-9 14:00

Co do liczby Widzewa, stałem koło ich sektora... Oceniam ich maksymalnie na 600 osób. Nie wiec dlaczego piszą że było ich 800, ekipa pokroju Widzewa chyba nie musi naciągać sobie liczb wyjazdowych.

Mateuszstw | 2009-08-9 14:32

stal zagrała dobry mecz. co do kibiców.
nie wszyscy mają ochotę śpiewać . ja rozumiem żeby był efekt można OD CZASU DO CZASU zaśpiewać coś całym stadionem ale bez przesady ludzie. dobrze wiecie jaką nasz stadion ma akustykę śpiewanie czegoś typu lalalala stalówka gol jest totalnym niewypałem. pozatym na sektor z krzesełkami przychodzą kobiety z mężami i dziećmi. kibice z sektora B. nie wymagajcie od nas śpiewania, bo my przychodzimy na mecz oglądać przede wszystkim to, co się dzieje na boisku, bo chyba to jest najważniejsze . prawda ?

Mateuszstw | 2009-08-9 14:35

i wielki szacunek dla chłopaków którzy zorganizowali stoisko.

Johnyy | 2009-08-9 17:21

Kazo pare postow wyzej pisales ze jak nic nie zmienia to bedziemy lani przez wszystkich a teraz piszesz ze niema co narzekac? jakies rozdwojenie jazni masz kolego

Ryszard1938 | 2009-08-9 19:22

Jurij
Mychalczuk

On jest najlepszy i taka jest prawda;)

Os.flisakow | 2009-08-9 19:56

do Mateuszasw czy jakos tak czlowieku Ty chyba nie wiez co piszesz co z tego ze przychodza kobiety i dzieci?? co to to znaczy ze one nie moga krzyczec ZKS, Stalowka czy Stalowka gol??? a co to jakis inny kibic jest bo sie nie bedzie bil czy tam nie ma wygladu? a co to ma do rzeczy?jakos na innych stadionach przytocze przypadkowo Lech Legia nikt nie patrzy czy z boku jest gosc mezczyzncza czy kobieta dzieckiem czy dziadkiem poprostu spiewa dopinguje swoj klub i jest ok.widac jaki Ty kibic jestes czyt sezonowiec kibicem sie jest na dobte i na zle i sie spiewa albo i nie jak nie masz ochoty a nie ze jestes piknik dziewczyna czy mlody chlopak. widac jak rozumiesz pojecie kibicowanie:) tacy jak Ty niech sie nei wypowiadaja kup sobie slonecznik i siedz spokojnie na numerowanym krzeselku bez odbioru.

Joker | 2009-08-9 20:23

Flisaku! Ty chyba nigdy nie byłeś na innym stadionie poza stalówki i ewentualnie na osiedlu.
Jak ktoś chce cały mecz skakać i dopingować to idzie na młyn, niezależnie jak wygląda i ile ma lat. Rozejżyj się po młynie to może pojmeiesz...A jak ktoś idzie na krzesełka to po to by obejrzeć mecz i od czasu do czasu z całym stadionem dopingować drużynę. OD CZASU DO CZASU , a nie cały czas. Jak będziesz miał żonę, która i tak niewiele z tego dopingowania wie i małe dzieci to może zrozumiesz...
Widzisz wszystkich przez swój pryzmat, a może ktoś ma w sercu tą drużynę tak jak ty i chce obejrzeć widowisko sportowe, a wiesz dobrze że przy intensywnym dopingu oglądanie meczu nie zawsze wychodzi :)
Lepiej pomyślmy jak poprawić i uatrakcyjnić młyn. Zrobić oprawy, które u nas są niestety rzadkością głośniej dopingować itp.
Najwygodniej czepiać się innych naprzykład krzesełek albo krytej...
Chcesz coś poprawić, zacznij od siebie a nie od innych.Wymagasz od innych to wymagaj od siebie
Inni pójdą napewno za dobrym przykładem!
Zmuszanie do śpiewu przez podpitych małolatów daję kiepski efekt..bo niby jak ktoś nie śpiewa to ma mecz oglądać zza wału...
Daj spokój.
Pozdrawiam i do zobaczenia na kszo!

Stalex | 2009-08-9 20:27

Joker ma rację, ogarnij się flisaku. Stadion to nie obóz koncentracyjny i każdy robi co chce i dopinguje też jak chce. Jak będzie atmosfera to i krzesełka i kryta ruszą.
Jak chcesz coś poprawiać to zacznij od siebie.
Na młynie jest jeszcze wiele do poprawienia.
Pozdro dla krzesełek!

Os.flisakow | 2009-08-9 20:35

widac jak kolega Joker czyta ze zrozumienem:) Pozdrawiam i oby wiecej takich wszechwiedzacych :) do zobaczenia na wyjazdach ;)

Mario_stw | 2009-08-9 21:22

Panowie i panie!!!
Cosik na tym naszym młynie nie do konca jest OK??!!Kiedys wszyscy beczeli że nie słyszą prowadzącego i lipa wychodziła,mamy teraz wypasione nagłosnienie ale wcale nie przekłada sie to na jakosc dopingu!!Dlaczego? A no dlatego że nie wystarczy ruszać ryjcem żeby wyglądało na spiewanie ,trzeba jescze wydobywać z siebie jakieś dzwięki a mówiąc po chłopsku morde piłowac ile wlezie!!!Az mnie łapa czasem swędzi zeby wypłacic liscia komus tak dla przykładu za symulowanie śpiewu!!Jak sie decydujecie na wejscie do sektora to z automatu wiadomo po co tam wchodzicie,wiem że gardełko zaczyna bolec ale poto chwilami spiewa sie ciszej żeby odpocząc.Inna sprawa że nasz spiewnik przypomina flaki z olejem jest poprostu na obecne czasy za nudny za mały.Nawet najlepszy prowadzący nic nie zdziała jak połowa kolesi ściemnia,więc jeszcze raz przypomne,,,,wchodzi sz na sektor bierzesz na siebie zbiorową odpowiedzialność za doping i nasz wizerunek przed innymi ekipami!!!Wezcie sobie te słowa do waszych zielono czarnych serc i z jajem pokazujcie jakimi jesteście stalowcami!!
Odnośnie opraw meczowych to sutuacja jest wiadoma kasa kasa jeszcze raz kasa,tylko jak to jest że ciągle zbieramy kase na oprawy a na meczach jakoś nie dzieje sie nic?ale to zagadnienie to temat studnia ,jest kilu młodych z głowami pełnymi pomysłow i zajebista chęcia do działania ale za co mają te oprawy robic jak kasy na te cele nie dostają.
HEY STAL!!!!!

Joker | 2009-08-9 21:37

Oj flisak, flisak, chciałbym Ciebie zobaczyć na wyjździe :) tam też chcesz żeby krzesełka pomagały młynowi :)
Pozdrawiam cały młyn który nie ogląda się na innych tylko dopinguje stalówkę ile sił!

Jack | 2009-08-9 21:45

A tak na marginesie to przyjezdne ekipy oceniają nas, młyn a nie interesuje ich czy pikniki śpiewają czy nie :)
Flisak co Ty widziałeś na Legii? Coś Ci się pomyliło...tam to dopiero jest burdel

Mariuszkoch | 2009-08-9 21:54

flisak jak chcesz pokozaczyć to do Ulanowa na spływ a nie do krzesełek czy krytej się p...........sz -jak to Ty piszesz po co przychodza pikniki, sezonowcy itd. - to co na stadion ma przyjść tylko na młyn 1000 osób żenada - zajefajnie by to wyglądało.

Misiek77 | 2009-08-9 22:07

kiedy jakies filmy?? Od czasu do czasu przeciez nas nagrywala kamera.

Tomekz | 2009-08-9 22:16

Na poczatku meczu zaśpiewalismy: "Obiecałas nam napewno...", fajna ta piosenka i głosno nam wyszlo(moglismy wiecej niż raz zapsiewać), mysle ze na Kszo tak samo zaczniemy ; ))

Kumar | 2009-08-9 22:27

Moze nie kazdy zna lub nie pamieta:


Wczoraj obiecalas mi napewno,
Ze 3 punkty dzisiaj beda,
Ze wygrasz dzis ten mecz!

Wiara, nasza wiara niezachwiana
Rzuci kurw.y na kolana/bo jest w tobie zakochana*
Nie jeden w zyciu raz/i my ufamy ci*

Hej hej Stalówko
Ukochana ma druzyno
Wygraj dzis ten mecz
Ten wazny mecz!

* - niepotrzebne skreslic

Xoxoxo | 2009-08-9 22:46

Pikniki ? to że jestem na krzesełkach bo chce sobie oglądnąc mecz to nie znaczy że jestem gorszy ! Swego czasu chodziłem na młyn ale cieżko się ogląda mecz w zasadzie jest to nieosiągalne

Mario_stw | 2009-08-9 23:13

Kiedyś dawno temu była taka przyśpiewka tak zwana,, lojalka,, przytocze jej słowa.Jak coś da sie z tym zrobić to może warto by spróbować?Można by jeszcze dołożyć ze dwie zwrotki nawiązujące do obecnej stalówki!!!

O moja stalowo , nie zdradze cię!!
O moja stalowo , nie zdradze cię!!
Inni cie zdradzili, na ciebie bluznili, ale ja nie
ja nie dam sie!!
A jak mi ktos powie stalowski psie !!?
A jak mi ktoś powie stalowski psie!!?
Hama zamorduje ,w morde mu napluje zabawie sie
zabawie sie!!
wystarczy kilka prostych rymów bo melodia jest prosta i ładnie wychodzi trzeba tylko pokombinować z rymami i dopisać ze dwie zwrotki!!!

Adam | 2009-08-9 23:13

Na Widzewie w I lidze dopingował cały stadion i co Joker i to każdy sektor sie starał głośniej od drugiego śpiewać, jak chcesz zobaczyć naszych piłkarzy w akcji bez żadnych przeszkód to idz na kryrą chyba że Ci przeszkadzają teksty typu "Janas do budy" lub "Mafiozi z Pruszkowa mecz kupili".

Kriters | 2009-08-9 23:34

» http://www.youtube.com/watch?v=3rXPABJStCA
» http://www.youtube.com/watch?v=U3ngdwimS2k
» http://www.youtube.com/watch?v=NfoAHZRzwco


Powiem tylko tyle ze najlepiej slychac jak prowadzacy nic nie mowi, na calym stadionie slychac tylko prowadzacego :(

Stalker1337 | 2009-08-10 00:08

na tych filmikach wyglada to okropnie :/

Joker | 2009-08-10 00:24

Adaś UWAGA Napiszę jescze raz:
Czy to na krzesełkach czy na krytej ludzie śpiewają i dopingują kiedy chcą, ale nie cały czas , bo od tego jest młyn!
Ja chodzę na młyn po to by dopingować stalówkę, ale nie wymagam tego od mojego ojca który siedzi na krzesełkach.
Więc ocknij się lamusie i nie dyltuj nikomi i mi też co mam robić.

Adam | 2009-08-10 00:45

Byłem na krzesełkach i jakoś podczas dopingowania całego stadionu nie przeszkadzało mi to w oglądaniu jak śpiewałem.

Dzin | 2009-08-10 03:03

szału nie było. kilka fotek z meczu i kibiców Widzewa.
» http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/.....

» http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/.....

» http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/.....

ja oceniam na 600-700 max.podejrzewam że tak duzo osób nieprzypadkowych na krzesełkach bo niektórzy liczyli na... ale się przeliczyli i możliwe ze dlatego doping też ucierpiał na tym. akcje po meczu wstyd.do całego albumu:
» http://kazaam.fotosik.pl/albumy/671441.html

Cdn.... | 2009-08-10 09:27

Prosta sprawa!!!Chcecie aby was dobrze slyszano???Aby caly stadion sie dolączyl???Nie siedzcie w tej klatce.Zwyczajnie siadajcie calym mlynem na srodku krzeselek.A tak siedzicie kilometr od boiska.Gdy bedziecie siedzieli blisko niego wasz glos bedzie slyszalny o wiele mocniej przez zawodnikow,bedzie sie dodatkowo odbijal od krytej trybuny a inni ludzie mimo woli dolacza sie do was bo beda wsrod was.Wiec na kszo nie do klatki .Nie dajnie sie udupic.Nie jestescie zwierzakami:)

Grupa | 2009-08-10 09:41

ŚRÓDMIEŚCIE ZBIÓRKA NA KSZO GODZ. 15:30 POD POMNIKIEM KWIATKOWSKIEGO KAŻDY UBIERA CZARNA KOSZULKĘ NA SIEBIE !!!

Kibic | 2009-08-10 10:06

Kogo na krzeselkach wkurzali 1 pajace co chodzili na dole i cos tam gadali zeby dopingowac.CHLOPIE jak to czytasz idz na mlyn a nie robisz obore i straszysz ludzi co siedza na dole. Ale o Widzewie należy juz zapomniec teraz wszyscy na KSZO!!!!!!!!!!!!!!!!

Stalowiak1938 | 2009-08-10 10:58

tez uwazam ze trzeba dac krzesełkom juz spokój. pare razy mozna zaputac kto wygra mecz i tyle . tak samo ten 3 głosnik nie potrzebnie jest sawiany w strone krzesełek. ustawic 3 na młyn i zajmijmy sie swoim dopingiem a nie krzesełkami!! na KSZO MUSI BYĆ MIAZGA!!!kazdy niech sie zastanowi ile z siebie dał na ostatnim meczu i czy jest zadowolony. dla mnie sprawa jes prosta chcesz spiewac i dac z siebie 100% przychodzisz na młyn a jak ci sie nie chce to idz na inne sektory!!bo nie przychodzisz na młyn dla kolegów czy tam dla lansu(chyba ze tak niektórzy robią bo koledzy ida) na młyn idziesz dla Stalówki!!! WSZYSCY NA KSZO!!!

Zkstal | 2009-08-10 11:18

Nie mogę z naszymi piłkarzami, jest 80 minuta a oni jak przez cały mecz atakują 2-3 zawodnikami. To jest głupota przecież, co za różnica 0:1 czy 0:3 bo dla mnie żadna ale przynajmniej zaatakowali by 5 zawodnikami to jakiś sens by miało że chcą zremisować a nie wyglądało jakby trzymali wynik.

To samo rzut rożny ostatnie minuty a w polu karnym 4 zawodników na 7 Widzewa ? Przecież to co najmniej 6 powinno wejść i 2 przed polem karnym a nie 4 zostało na środku a z Widzewa jeden , 4 weszło , 1 wykonywał rzut rożny i 2 przed polem karnym.

Podsumowując ten wynik 0:1 oni trzymali, jak dla mnie ta drużyna nie ma sensu i II liga jest bardzo bardzo blisko. Co z tego że 2 mecz ? ale jak my u siebie nie wygrywamy i nie zdobywamy punktów to na wyjazdach no sorry ale 8 pkt to max zdobędziemy.

Jacek1449 | 2009-08-10 12:32

» http://www.youtube.com/watch?v=-1rEaSRXmhw

ZOBACZMY TO JESZCZE RAZ PECHOWA BRAMKE

Kriters | 2009-08-10 12:39

moim skromnym zdaniem nie wazne gdzie siedzi mlyn czy na kszeselkach czy w klacie, wazny jest doping, jesli wszyscy na mlynie beda spiewac to bedzie ok, jesli ne glosniki beda w strone mlyna to bedzie juz rewelacja bo to WY chlopaki macie wiedziec co spiewa mlyn a nie ludzie na krzeselkach do ludzi na krzeselkach i tak doleci co spiewacie a tak to przez ten 3 glosnik nikt nie wie co jest grane bo on tylko brzeczy a beben przez niego slychac jak by ktos jakis obciachowy bit techno zapodawal, mysle ze te glosniki mozna troche uciszyc, bo chyba maja taka opcje, jak mlyn bedzie wzywal do podniesienia rak calego stadiony albo caly stadion spiewa z nami to mysle ze i krzeselka i kryta sie da wciagnac ale nie przez caly czas, bo to sensu nie ma, na krzesekla przychodza ludzie ktorzy sa fanami stalowki a nie dopingu przez 90 minut, oni ogladaj widowisko tworzone przez całośc czyli pilkarzy i kibicow, moim zdaniem po to wlasnie na stadionach sa inne trybuny niz tylko klaty dla kibicow, mam racje?? bo widzieliscie kiedys zeby w teatrze udzial przez caly spektakl brala udzial publicznosc bo ja nie !! bija brawa i czasem zacheceni przez aktorow (kibicow) wlaczaja sie tworzac wspaniale widowisko.

Smash | 2009-08-10 13:12

Panowie, ktos napisal na forum ze za czesto powtarzamy takie przyspiewki jak my chemy gola czy jestesmy z wami. I to jest prawda. Bardzo mizernie nam to wychodzi. Nasz repertuar jest bardzo ubogi opierajacy sie na ciaglym powtarzaniu. Mysle ze powinnismy odswiezyc CHORWACKIE, ktore przy dluzszym spiewaniu bardzo dobrze wychodzi. Kiedys ktos dodal na forum ta piosenke » http://www.youtube.com/watch?v=D0NYgAR16QA i slowa Ole ole ole ole ole ole olaaa
Oooooo... Stal Stalowa Wola gol
Oooooo... Stal Stalowa Wola gol
lalalalalala. Mysle ze to tez mozna by wprowadzic do naszego spiewnika. Fajnie tez wychodzilo kiedy jak O krzyczal Z my powtarzalismy, potem K, pozniej S i na koncu wszyscy ZKS. bardzo glosno to wychodzilo. Więc wstań do góry głowę wznieś zaśpiewaj naszą pieśń heja ZKS ZKS ZKS ZKS lalalalalalala.
Nastepnie to. Wiem ze skopiowalem z forum, ale na niego malo ludzi wchodzi a juz szczegolnie w temat z przyspiewkami
Na początku siadamy a jak zaczynamy śpiewać więc wstań do wtedy wszyscy wstajemy i śpiewamy reszte już na stojąco, a przy lalalaala machamy szaliczkami, bądź klaszczem.
To jest bardzo dobre. To na tyle.
MOBILIZACJA na Kszoki

Smash | 2009-08-10 13:14

A i jeszcze jedno odnosnie Pipi. Mysle ze dobrym pomyslem bylo by Zamiast lapac sie wszyscy za barka to poprostu wszyscy skakac w rytm bebna, sami widzicie jak to bardzo meczy. Po tej przyspiewce nikt nie ma sily dalej. A tak mozna byloby ja przedluzyc.!

Smash | 2009-08-10 13:18

Wiem ze powinienem wszystko zmiescic w jednym poscie, ale teraz sobie kurde dopiero przypomnialem.
A mianowicie, dawno tez poszla w zapomnienie piosenka jedna strona tylko Stalowka, druga najlepsza druzyna jest i tak 4x, a na koniec lalalalala tylko ze to lalala kazdy ma spiewac bo to zajebiscie wtedy wychodzi

Kazo | 2009-08-10 14:12

Johnyy nie mam rozdwojenia jazni , to co napisalem to byla ironia bo pewnie orientujesz sie ze Widzew przystepowal do rozgrywek z ujemnym bilansem punktowym i tylko dzieki temu mamy tyle samo punktow

Motomoto | 2009-08-10 15:32

» http://www.youtube.com/watch?v=nk6fveBp_c0
zapraszam do oglądania. Widzew w natarciu:)

Tater | 2009-08-10 15:41

A za to jakie mądre było gadanie przez mikrofon że ch.uj z wynikiem my przyszliśmy się tu bawić! druga sprawa to dopingujecie stalówkę czy raków? Rozumię pozdrowienia ale spiewać przyspiewke przez jakis czas tycząca się innej drużyny to perfidne olewanie zespołu

Os.flisakow | 2009-08-10 15:41

do Jokera pojezdzij to zobaczysz:)
Pozdrawiam i bez odbioru

Acab1938 | 2009-08-10 16:36

Tater weż zamilcz!!! I ogarnij sie najlepiej.

BBJ Raków RKS!!!

Daro | 2009-08-10 16:46

Chyba każdy by chciał żeby cały stadion śpiewał ale tak się nie da i nawet gorzej to wychodzi niż samemu młynowi.

Os.flisaków - rozumiem Cie i sam bym tak chciał aby cały stadion głośno dopingował ale mam pytanie.
Słyszałeś, żeby chociaż raz w historii wyszło równo z młynem ?
Krzesełka są tylko po to aby opcjonalnie włączyć się do dopingu - odpowiadać na to co robi młyn (kto nie skacze..., cały stadion odpowiada/ręce w górę, fala)

Wiesz jak za przeproszeniem gównianie to wychodzi, kiedy krzesełka śpiewają razem z młynem ? Wychodzi jeden wielki szum zamiast śpiewu bo się nie pokrywa - jedni zaczynają drudzy kończą.

Z resztą ten temat był w tamtym sezonie i właśnie tak to się kończyło, że poptem krzesełka śpiewały osobno a młyn osobno :D i to było dopiero tragiczne.

Co do zachęcania ludzi na krzesełkach - tam trzeba jak coś kogoś z podejściem (np. Seba w tamtym sezonie), a nie gości, którzy tylko chodzą i w co drugim słowie jest odmiana "k**wa" przez chyba wszystkie przypadki :D.

Na krzesełka chodzą kobiety i dzieci - dlatego bez obory takie sprawy powinno się załatwiać.

Poza tym zastanawiam się po co w ogóle zaczynać temat krzesełek jak młyn nie jest do końca zgrany ?

Każdy widzi jaką mamy budowę stadionu i akustykę, a tych strasznie chcących śpiewać na krzesełkach zapraszam na młyn - przydacie się :D

Heja | 2009-08-10 17:27

» http://www.youtube.com/watch?v=ZYOnUZFYnsI

PATRZCIE K***A I SIE UCZCIE .. TU NIESPIEWAJA JEDNEGO I TEGO SAMEGO CO U NAS .. STALOWKA GOL .. STALOWKA NA DWA .. I TAM IDA LUDZIE KTORZY CHCA DOPINGOWAC SWOJ ZESPOL A NIE TO CO U NAS !!!

MIEDZY NIMI A NAMI JEST OGROMNA PRZEPASC ;-)
ALE MAMY CZAS ZEBY TO NADROBIC !!

Stalowiak1938 | 2009-08-10 17:38

NA FORUM NAPISANE JEST ZE W PIATEK O GODZINIE 18.00 TRENING DOPINGU PRZED MECZEM Z KSZO DLATEGO NIECH KAZDY POTRAKTUJE TO NAPRAWDE POWAZNIE MA BYC TYLE OSÓB CO NA MECZU W SOBOTE NAUCZYMY SIE MOZE NOWYCH PIOSENEK I PRSZEDEWSZYSTKIM MUSIMY SIĘ ZGRAC DLATEGO DO ZOBACZENIA W PIATEK O 18 NA H15 !!A POEM W SOBOTE NA MECZU Z KSZO ZMIAZDZYMY ICH!!

Ferdek | 2009-08-10 17:44

inna sprawa że średnia wieku na tym młynie to 16 lat.. więc jak tu sie spodziewac dobrego dopingu jak ta banda gnojków przechodzi sie polansowac i ponapinac..

Cycu123 | 2009-08-10 17:51

nie każdy :)

Tater | 2009-08-10 18:17

niby dlaczego mam zamilczyć. Prawda Cię boli???

Tomasz | 2009-08-10 19:14

na forum w dziale przyspiewki koles o nicku A.s pisze naprawde dobre teksty ktore mozna by wykorzystac a nie kopiowac kolejna przyspiewki

Mld1938 | 2009-08-10 19:27

przydał by się news na temat tego treningu dopingu na stronie. :)

Mystery69 | 2009-08-10 20:31

Panie Cecherz teraz jeszcze porażka z Kszo i Bye Bye ze Stalowej Woli. Przy okazji prosze wziąść ze sobą te swoje super transfery potykajace się o własne nogi. Plus w pakiecie świetnego menagera Chyłę. Panie Władziu zapraszamy z powrotem do STW, bo z tym obecnymi sierotami, to spadek do 2 ligi będzie szybki.

Edek38 | 2009-08-10 22:37

84.38.85.243
80896. Kumar
dari@stalowka.pl » » http://www.dailymotion.pl/video/xa3y.....

Wypowiedzi pomeczowe ... :)

Co sie u nas dzieje w klubie to naprawde nie wiem:)


Przenosze z tematu , w ktorym tego postu byc nie powinno.

Heja | 2009-08-10 22:54

» http://www.lksfans.pl/index.php/phot.....

ŁKS - w Ząbkach
JEDEN TYP W KOSZULCE STALóWKI ;-)

Mld1938 | 2009-08-10 23:24

gdzie ty widzisz kogoś w koszulce Stalówki chyba ci się coś pomyliło ja tam widzę kolesia w szaliku łączonym Łks-Gks Tychy..

H.w.d.p | 2009-08-11 09:04

Kur.....wa nie dosc ze slepy to jeszcze glupi zal kolesia ;/

Daro15 | 2009-08-12 14:15

panowie a dlaczego nie ktorych na młyn nie wpuszczacie ?

Lalo | 2009-08-12 22:26

ssssssssssssss

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Górnik Łęczna - Stal Stalowa Wola

Górnik Łęczna             Stal Stalowa Wola
2018-10-27, godz. 19:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Znicz Pruszków - Stal Stalowa Wola

Znicz Pruszków             Stal Stalowa Wola

0 : 2

    
Adrian Dziubiński 31 (k) Sebastian Łętocha 65
Sędzia: Grzegorz Kawałko (Białystok)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 14 10-3-1 33
2 Elana Toruń 13 8-4-1 28
3 GKS Bełchatów 14 7-5-2 26
4 Olimpia Grudziądz 14 7-3-4 24
5 Stal Stalowa Wola 15 7-2-6 23
6 Radomiak Radom 13 6-3-4 21
7 Znicz Pruszków 15 5-6-4 21
8 Górnik Łęczna 14 5-5-4 20
9 Siarka Tarnobrzeg 14 5-3-6 18
10 Ruch Chorzów 13 4-5-4 17
11 Błękitni Stargard Szcz. 13 5-2-6 17
12 Gryf Wejherowo 14 4-4-6 16
13 Pogoń Siedlce 14 4-3-7 15
14 ROW 1964 Rybnik 14 3-6-5 15
15 Resovia Rzeszów 14 3-5-6 14
16 Olimpia Elbląg 14 4-1-9 13
17 Skra Częstochowa 14 3-2-9 11
18 Rozwój Katowice 14 2-4-8 10

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-10-27 Górnik Łę.. - STAL
2018-11-04 STAL - Gryf Wejherowo
2018-11-10 STAL - ROW 1964 Ryb..
2018-11-17 Resovia Rzes.. - STAL
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1245) » Vielitz44 (806)
» Fanatyk38 (646) » Kamilosss (385)
» Koko (368) » Slim1938 (362)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (293) » Daro (290)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Sandecja Nowy Sącz (0:1)
2002-04-13
Ilość zdjęć: 18
Wyświetleń: 35 150 razy
STAL - Dolcan Ząbki (1:4)
2009-08-01
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 44 713 razy
STAL - Piast Gliwice (0:2)
2007-09-19
Ilość zdjęć: 14
Wyświetleń: 13 933 razy
Rozwój Katowice - STAL (1:5)
2015-03-07
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 12 267 razy
Osób Online: 24 / Czas gen. strony: 0.04702