Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Zapisy na wyjazd do Płocka

Zapisy na wyjazd do Płocka

Można sie już zapisywać na wyjazdowy  mecz Wisła Płock  - STAL.

Zbiórka o godz: 11:30, wyjazd o godz: 12:00.

Koszt to 20-25 zł + bilet na mecz: 15 zł.

http://stalowka.pl/Zapisy-na-wyjazd/

Komentarze (20)

Fcstalówki | 2009-08-10 20:18

o ktorej powrot? bo postanowilem sobie wziasc sie za wyjazdy w tym sezonie :)

Hutnicza | 2009-08-10 22:11

Panowie Wielka Mobilizacja na ten mecz!!!!Jedziemy do Plocka w jak największej liczbie.Jest to jak się okazuje jeden z niewielu w tej rundzie, wyjazd okreslany jako 'super atrakcyjny",wiadomo przecież jak mamy ustawiony terminarz,gdzie większosć meczy gramy u siebie.Bardzo dobry termin i godzina meczu 19,więc atmosfera meczu będzie przednia.Póżniej podobny wyjazd szybko się nie powtórzy w takiej liczbie,dopiero w pażdzierniku.Tak więc potraktujmy ten wyjazd bardzo poważnie i pokażmy,ze nie jesteśmy sezonowcami,kiedy drużynie nie idzie.Jak odblokujemy się z Kszokami to w Płocku też nie powinno być żle,ale do tego potrzebny jest głośny konkretny doping dla kopaczy.Takze nie mozemy zawieść i do Plocka robimy prawdziwą inwazje .Jedziemy wszyscy!!!!

Stalker1337 | 2009-08-11 16:49

Dokładnie, na wyjazdach atmosfera jest nieporownywalnie lepsza niz na meczach u siebie..
WSZYSCY DO PLOCKA

Adm.t. | 2009-08-11 17:27

Od środy, 12 sierpnia 2009 r. w kasie klubu prowadzona jest przedsprzedaż biletów na sobotnie spotkanie z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski.

Również jak w ubiegłej kolejce jest to mecz o podwyższonym ryzyku, dlatego wejście na stadion możliwe jest jedynie za okazaniem dokumentu tożsamości.

Zielono-czarny | 2009-08-11 17:41

bada sprzedawane bilety u Orzecha jak ostatnio?

Tomasz | 2009-08-11 19:05

» http://www.youtube.com/watch?v=cypJc8GROc0
tu jest kilka ciekawych przyspiewek w jednym filmiku

Skssw | 2009-08-11 19:32

Stowarzyszenie Kibiców Stali Stalowa Wola organizuje wyjazd na mecz Polska - Irlandia Północna w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata w 2010r.
Mecz odbędzie się w sobotę 5 września 2009r. o godzinie 20.30 na Stadionie Śląskim w Chorzowie.

Więcej informacji na » http://www.skssw.pl

Krakus | 2009-08-11 20:18

Wtedy Stalowka gra z Podbeskidziem jesli sie nie myle... wiec jesli tak to taki wyjazd wg mnie to slaby pomysl...

Adrian | 2009-08-11 20:38

Na szczescie twoje zdanie nikogo nie interesuje :)
nie chesz nie jedz ktos moze bedzie mial chec pojechac filozofie

Adrian | 2009-08-11 20:44

Po za tym kolejka bedzie pewnie przelozona na piatek jak to mialo miejsce w poprzednim sezonie

Zks_fan | 2009-08-11 21:59

wybiera się ktoś autem do Chorzowa ?? można by jakąś kolumną ruszyć w stronę Śląska :)

Ssw\'38 | 2009-08-12 09:07

MMM: Na jakim etapie są prace związane z przebudową stalowowolskiego stadionu? Czy jest już gotowy ostateczny projekt?
Tadeusz Duszyński: Do konkursu na przebudowę stadionu w naszym mieście przystąpiło 6 pracowni, w tym jedna niemiecka, budująca Baltic Arenę. Wygrała go firma Pana inżyniera architekta Marka Gierulskiego ze Stalowej Woli. Podpisaliśmy z nią umowę na przygotowanie dokumentacji, co było nagrodą w konkursie. Do końca czerwca 2009 roku ma być gotowa pełna dokumentacja. Kolejne dwa miesiące to przetarg na realizację zadania. We wrześniu wkraczamy na teren budowy. W najbliższym roku rozpoczniemy, a przy sprzyjających warunkach atmosferycznych także skończmy zabudowę trybuny od ulicy Hutniczej. W latach 2010-2011 zajmiemy się trybunami znajdującymi się „na łukach” obiektu. Prace związane z trybuną krytą i zapleczem socjalnym - najdroższa część inwestycji - będą realizowane w latach 2012-2013. W efekcie powstanie obiekt z 10 tys. miejsc siedzących. Koszt inwestycji zostanie pokryty ze środków miejskich.

za 20 dni mają wkraczać na teren budowy a teraz jest o tym cicho ?

A`gugu | 2009-08-12 12:21

a widzisz gdzieś ogłoszony przetarg lub jego rozstrzygnięcie? nie będzie przebudowy stadiony na bank!!!!

» http://bip.zetorzeszow.eu/umstalowaw.....

» http://www.mosir.stalowawola.pl/#

Krzychu1938 | 2009-08-12 15:29

o ktorej jest planowany powrot???
i ile jest kilometrow do Płocka??

Johnyy | 2009-08-12 22:18

licz ze na meczu bedziemy 3 h plus jakies 4.5-5h drogi spowrotem
a kilometry google.pl

Volzerex | 2009-08-12 23:39

Kilometrów jest chyba 330 ;) coś koło tego jest do Jastrzębia i na mecz jechalismy jakieś 7h

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Wisłoka Dębica

Stal Stalowa Wola             Wisłoka Dębica
2022-03-12, godz. 14:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Avia Świdnik

Stal Stalowa Wola             Avia Świdnik

0 : 1

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Cracovia II 18 11-3-4 36
2 Siarka Tarnobrzeg 18 10-5-3 35
3 Podhale Nowy Targ 18 10-4-4 34
4 Chełmianka Chełm 18 10-4-4 34
5 ŁKS Łagów 18 10-3-5 33
6 Stal Stalowa Wola 18 10-2-6 32
7 Avia Świdnik 18 9-3-6 30
8 Orlęta Radzyń Podlaski 18 6-7-5 25
9 Unia Tarnów 18 6-7-5 25
10 Wisłoka Dębica 18 6-6-6 24
11 KSZO Ostrowiec Św 18 6-5-7 23
12 Czarni Połaniec 18 6-4-8 22
13 Podlasie Biała Podlaska 18 4-9-5 21
14 Korona Rzeszów 18 5-6-7 21
15 Sokół Sieniawa 18 4-4-10 16
16 Wisła Sandomierz 18 4-3-11 15
17 Tomasovia 18 1-6-11 9
18 Wólczanka W. Pełkińska 18 2-3-13 9

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 122 km 115
Wisłoka Dębica 96 km 205
Podlasie Biała Podlaska 244 km 48
Chełmianka Chełm 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Tomasovia 0 km 0
KSZO Ostrowiec Św 0 km 0
Unia Tarnów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2022-03-12 STAL - Wisłoka Dębica
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3233) » 1938fc (1574)
» Vielitz44 (1334) » Filip kacper k. (1283)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (943)
» Kamil (844) » Rafix (768)
» Misio (672) » Kamilosss (631)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Sokół Sokółka (2:0)
2011-04-06
Ilość zdjęć: 24
Wyświetleń: 54 628 razy
Puszcza Niepołomice - STAL (0:0)
2016-04-17
Ilość zdjęć: 8
Wyświetleń: 11 097 razy
STAL - Siarka Tarnobrzeg (1:0)
2017-06-03
Ilość zdjęć: 64
Wyświetleń: 85 284 razy
STAL - Tur Turek (1:1)
2008-10-08
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 25 696 razy
Osób Online: 47 / Czas gen. strony: 0.01581