Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Zapisy na wyjazd do Płocka

Zapisy na wyjazd do Płocka

Można sie już zapisywać na wyjazdowy  mecz Wisła Płock  - STAL.

Zbiórka o godz: 11:30, wyjazd o godz: 12:00.

Koszt to 20-25 zł + bilet na mecz: 15 zł.

http://stalowka.pl/Zapisy-na-wyjazd/

Komentarze (20)

Fcstalówki | 2009-08-10 20:18

o ktorej powrot? bo postanowilem sobie wziasc sie za wyjazdy w tym sezonie :)

Hutnicza | 2009-08-10 22:11

Panowie Wielka Mobilizacja na ten mecz!!!!Jedziemy do Plocka w jak największej liczbie.Jest to jak się okazuje jeden z niewielu w tej rundzie, wyjazd okreslany jako 'super atrakcyjny",wiadomo przecież jak mamy ustawiony terminarz,gdzie większosć meczy gramy u siebie.Bardzo dobry termin i godzina meczu 19,więc atmosfera meczu będzie przednia.Póżniej podobny wyjazd szybko się nie powtórzy w takiej liczbie,dopiero w pażdzierniku.Tak więc potraktujmy ten wyjazd bardzo poważnie i pokażmy,ze nie jesteśmy sezonowcami,kiedy drużynie nie idzie.Jak odblokujemy się z Kszokami to w Płocku też nie powinno być żle,ale do tego potrzebny jest głośny konkretny doping dla kopaczy.Takze nie mozemy zawieść i do Plocka robimy prawdziwą inwazje .Jedziemy wszyscy!!!!

Stalker1337 | 2009-08-11 16:49

Dokładnie, na wyjazdach atmosfera jest nieporownywalnie lepsza niz na meczach u siebie..
WSZYSCY DO PLOCKA

Adm.t. | 2009-08-11 17:27

Od środy, 12 sierpnia 2009 r. w kasie klubu prowadzona jest przedsprzedaż biletów na sobotnie spotkanie z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski.

Również jak w ubiegłej kolejce jest to mecz o podwyższonym ryzyku, dlatego wejście na stadion możliwe jest jedynie za okazaniem dokumentu tożsamości.

Zielono-czarny | 2009-08-11 17:41

bada sprzedawane bilety u Orzecha jak ostatnio?

Tomasz | 2009-08-11 19:05

» http://www.youtube.com/watch?v=cypJc8GROc0
tu jest kilka ciekawych przyspiewek w jednym filmiku

Skssw | 2009-08-11 19:32

Stowarzyszenie Kibiców Stali Stalowa Wola organizuje wyjazd na mecz Polska - Irlandia Północna w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata w 2010r.
Mecz odbędzie się w sobotę 5 września 2009r. o godzinie 20.30 na Stadionie Śląskim w Chorzowie.

Więcej informacji na » http://www.skssw.pl

Krakus | 2009-08-11 20:18

Wtedy Stalowka gra z Podbeskidziem jesli sie nie myle... wiec jesli tak to taki wyjazd wg mnie to slaby pomysl...

Adrian | 2009-08-11 20:38

Na szczescie twoje zdanie nikogo nie interesuje :)
nie chesz nie jedz ktos moze bedzie mial chec pojechac filozofie

Adrian | 2009-08-11 20:44

Po za tym kolejka bedzie pewnie przelozona na piatek jak to mialo miejsce w poprzednim sezonie

Zks_fan | 2009-08-11 21:59

wybiera się ktoś autem do Chorzowa ?? można by jakąś kolumną ruszyć w stronę Śląska :)

Ssw\'38 | 2009-08-12 09:07

MMM: Na jakim etapie są prace związane z przebudową stalowowolskiego stadionu? Czy jest już gotowy ostateczny projekt?
Tadeusz Duszyński: Do konkursu na przebudowę stadionu w naszym mieście przystąpiło 6 pracowni, w tym jedna niemiecka, budująca Baltic Arenę. Wygrała go firma Pana inżyniera architekta Marka Gierulskiego ze Stalowej Woli. Podpisaliśmy z nią umowę na przygotowanie dokumentacji, co było nagrodą w konkursie. Do końca czerwca 2009 roku ma być gotowa pełna dokumentacja. Kolejne dwa miesiące to przetarg na realizację zadania. We wrześniu wkraczamy na teren budowy. W najbliższym roku rozpoczniemy, a przy sprzyjających warunkach atmosferycznych także skończmy zabudowę trybuny od ulicy Hutniczej. W latach 2010-2011 zajmiemy się trybunami znajdującymi się „na łukach” obiektu. Prace związane z trybuną krytą i zapleczem socjalnym - najdroższa część inwestycji - będą realizowane w latach 2012-2013. W efekcie powstanie obiekt z 10 tys. miejsc siedzących. Koszt inwestycji zostanie pokryty ze środków miejskich.

za 20 dni mają wkraczać na teren budowy a teraz jest o tym cicho ?

A`gugu | 2009-08-12 12:21

a widzisz gdzieś ogłoszony przetarg lub jego rozstrzygnięcie? nie będzie przebudowy stadiony na bank!!!!

» http://bip.zetorzeszow.eu/umstalowaw.....

» http://www.mosir.stalowawola.pl/#

Krzychu1938 | 2009-08-12 15:29

o ktorej jest planowany powrot???
i ile jest kilometrow do Płocka??

Johnyy | 2009-08-12 22:18

licz ze na meczu bedziemy 3 h plus jakies 4.5-5h drogi spowrotem
a kilometry google.pl

Volzerex | 2009-08-12 23:39

Kilometrów jest chyba 330 ;) coś koło tego jest do Jastrzębia i na mecz jechalismy jakieś 7h

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Gryf Wejherowo - Stal Stalowa Wola

Gryf Wejherowo             Stal Stalowa Wola
2019-05-19, godz. 13:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 GKS Bełchatów 34 16-12-6 60
2 Radomiak Radom 34 17-8-9 59
3 Olimpia Grudziądz 34 18-5-11 59
4 Elana Toruń 34 15-11-8 56
5 Widzew Łódź 34 13-16-5 55
6 Pogoń Siedlce 34 14-9-11 51
7 Stal Stalowa Wola 34 15-6-13 51
8 Resovia Rzeszów 34 13-7-14 46
9 Górnik Łęczna 34 12-10-12 46
10 Znicz Pruszków 34 13-7-14 46
11 Skra Częstochowa 34 12-7-15 43
12 Błękitni Stargard Szcz. 34 11-8-15 41
13 Olimpia Elbląg 34 10-10-14 40
14 Gryf Wejherowo 34 11-7-16 40
15 Siarka Tarnobrzeg 34 11-6-17 39
16 ROW 1964 Rybnik 34 8-14-12 38
17 Rozwój Katowice 34 8-10-16 34
18 Ruch Chorzów 34 7-11-16 32

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
Pogoń Siedlce 0 km 0
Radomiak Radom 0 km 0
Ruch Chorzów 0 km 0
Olimpia Grudziądz 0 km 0
Rozwój Katowice 0 km 0
Gryf Wejherowo 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1250) » Vielitz44 (840)
» Fanatyk38 (655) » Kamilosss (387)
» Slim1938 (381) » Koko (369)
» Acer (336) » Stalowiak1938 (330)
» Filip kacper k. (306) » Jaszczur (300)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Garbarnia Kraków (2:0)
2013-09-28
Ilość zdjęć: 33
Wyświetleń: 28 704 razy
Podbeskidzie BB - STAL (0:0)
2007-03-10
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 5 614 razy
STAL - Legionovia Legionowo (2:1)
2015-05-23
Ilość zdjęć: 55
Wyświetleń: 25 505 razy
Olimpia Elbląg - STAL (1:0)
2014-03-29
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 13 201 razy
Osób Online: 26 / Czas gen. strony: 0.03748