Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Zapisy na wyjazd do Płocka

Zapisy na wyjazd do Płocka

Można sie już zapisywać na wyjazdowy  mecz Wisła Płock  - STAL.

Zbiórka o godz: 11:30, wyjazd o godz: 12:00.

Koszt to 20-25 zł + bilet na mecz: 15 zł.

http://stalowka.pl/Zapisy-na-wyjazd/

Komentarze (20)

Fcstalówki | 2009-08-10 20:18

o ktorej powrot? bo postanowilem sobie wziasc sie za wyjazdy w tym sezonie :)

Hutnicza | 2009-08-10 22:11

Panowie Wielka Mobilizacja na ten mecz!!!!Jedziemy do Plocka w jak największej liczbie.Jest to jak się okazuje jeden z niewielu w tej rundzie, wyjazd okreslany jako 'super atrakcyjny",wiadomo przecież jak mamy ustawiony terminarz,gdzie większosć meczy gramy u siebie.Bardzo dobry termin i godzina meczu 19,więc atmosfera meczu będzie przednia.Póżniej podobny wyjazd szybko się nie powtórzy w takiej liczbie,dopiero w pażdzierniku.Tak więc potraktujmy ten wyjazd bardzo poważnie i pokażmy,ze nie jesteśmy sezonowcami,kiedy drużynie nie idzie.Jak odblokujemy się z Kszokami to w Płocku też nie powinno być żle,ale do tego potrzebny jest głośny konkretny doping dla kopaczy.Takze nie mozemy zawieść i do Plocka robimy prawdziwą inwazje .Jedziemy wszyscy!!!!

Stalker1337 | 2009-08-11 16:49

Dokładnie, na wyjazdach atmosfera jest nieporownywalnie lepsza niz na meczach u siebie..
WSZYSCY DO PLOCKA

Adm.t. | 2009-08-11 17:27

Od środy, 12 sierpnia 2009 r. w kasie klubu prowadzona jest przedsprzedaż biletów na sobotnie spotkanie z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski.

Również jak w ubiegłej kolejce jest to mecz o podwyższonym ryzyku, dlatego wejście na stadion możliwe jest jedynie za okazaniem dokumentu tożsamości.

Zielono-czarny | 2009-08-11 17:41

bada sprzedawane bilety u Orzecha jak ostatnio?

Tomasz | 2009-08-11 19:05

» http://www.youtube.com/watch?v=cypJc8GROc0
tu jest kilka ciekawych przyspiewek w jednym filmiku

Skssw | 2009-08-11 19:32

Stowarzyszenie Kibiców Stali Stalowa Wola organizuje wyjazd na mecz Polska - Irlandia Północna w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata w 2010r.
Mecz odbędzie się w sobotę 5 września 2009r. o godzinie 20.30 na Stadionie Śląskim w Chorzowie.

Więcej informacji na » http://www.skssw.pl

Krakus | 2009-08-11 20:18

Wtedy Stalowka gra z Podbeskidziem jesli sie nie myle... wiec jesli tak to taki wyjazd wg mnie to slaby pomysl...

Adrian | 2009-08-11 20:38

Na szczescie twoje zdanie nikogo nie interesuje :)
nie chesz nie jedz ktos moze bedzie mial chec pojechac filozofie

Adrian | 2009-08-11 20:44

Po za tym kolejka bedzie pewnie przelozona na piatek jak to mialo miejsce w poprzednim sezonie

Zks_fan | 2009-08-11 21:59

wybiera się ktoś autem do Chorzowa ?? można by jakąś kolumną ruszyć w stronę Śląska :)

Ssw\'38 | 2009-08-12 09:07

MMM: Na jakim etapie są prace związane z przebudową stalowowolskiego stadionu? Czy jest już gotowy ostateczny projekt?
Tadeusz Duszyński: Do konkursu na przebudowę stadionu w naszym mieście przystąpiło 6 pracowni, w tym jedna niemiecka, budująca Baltic Arenę. Wygrała go firma Pana inżyniera architekta Marka Gierulskiego ze Stalowej Woli. Podpisaliśmy z nią umowę na przygotowanie dokumentacji, co było nagrodą w konkursie. Do końca czerwca 2009 roku ma być gotowa pełna dokumentacja. Kolejne dwa miesiące to przetarg na realizację zadania. We wrześniu wkraczamy na teren budowy. W najbliższym roku rozpoczniemy, a przy sprzyjających warunkach atmosferycznych także skończmy zabudowę trybuny od ulicy Hutniczej. W latach 2010-2011 zajmiemy się trybunami znajdującymi się „na łukach” obiektu. Prace związane z trybuną krytą i zapleczem socjalnym - najdroższa część inwestycji - będą realizowane w latach 2012-2013. W efekcie powstanie obiekt z 10 tys. miejsc siedzących. Koszt inwestycji zostanie pokryty ze środków miejskich.

za 20 dni mają wkraczać na teren budowy a teraz jest o tym cicho ?

A`gugu | 2009-08-12 12:21

a widzisz gdzieś ogłoszony przetarg lub jego rozstrzygnięcie? nie będzie przebudowy stadiony na bank!!!!

» http://bip.zetorzeszow.eu/umstalowaw.....

» http://www.mosir.stalowawola.pl/#

Krzychu1938 | 2009-08-12 15:29

o ktorej jest planowany powrot???
i ile jest kilometrow do Płocka??

Johnyy | 2009-08-12 22:18

licz ze na meczu bedziemy 3 h plus jakies 4.5-5h drogi spowrotem
a kilometry google.pl

Volzerex | 2009-08-12 23:39

Kilometrów jest chyba 330 ;) coś koło tego jest do Jastrzębia i na mecz jechalismy jakieś 7h

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Górnik Łęczna - Stal Stalowa Wola

Górnik Łęczna             Stal Stalowa Wola
2018-10-27, godz. 19:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Znicz Pruszków - Stal Stalowa Wola

Znicz Pruszków             Stal Stalowa Wola

0 : 2

    
Adrian Dziubiński 31 (k) Sebastian Łętocha 65
Sędzia: Grzegorz Kawałko (Białystok)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 15 11-3-1 36
2 Elana Toruń 14 8-5-1 29
3 GKS Bełchatów 15 7-6-2 27
4 Radomiak Radom 14 7-3-4 24
5 Olimpia Grudziądz 15 7-3-5 24
6 Stal Stalowa Wola 15 7-2-6 23
7 Górnik Łęczna 15 6-5-4 23
8 Znicz Pruszków 15 5-6-4 21
9 Siarka Tarnobrzeg 15 5-3-7 18
10 Ruch Chorzów 14 4-5-5 17
11 Błękitni Stargard Szcz. 14 5-2-7 17
12 Resovia Rzeszów 15 4-5-6 17
13 ROW 1964 Rybnik 15 3-7-5 16
14 Gryf Wejherowo 15 4-4-7 16
15 Pogoń Siedlce 15 4-3-8 15
16 Olimpia Elbląg 15 4-2-9 14
17 Skra Częstochowa 15 4-2-9 14
18 Rozwój Katowice 15 3-4-8 13

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-10-27 Górnik Łę.. - STAL
2018-11-04 STAL - Gryf Wejherowo
2018-11-10 STAL - ROW 1964 Ryb..
2018-11-17 Resovia Rzes.. - STAL
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1246) » Vielitz44 (809)
» Fanatyk38 (649) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (362)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (293) » Daro (290)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Stal Rzeszów - STAL (1:1)
2013-11-02
Ilość zdjęć: 7
Wyświetleń: 9 355 razy
Sandecja Nowy Sącz - STAL (0:1)
2004-04-27
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 3 698 razy
Sandecja Nowy Sącz - STAL (2:1)
2003-11-08
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 4 599 razy
Stal Rzeszów - STAL (0:1)
2006-05-24
Ilość zdjęć: 14
Wyświetleń: 22 420 razy
Osób Online: 56 / Czas gen. strony: 0.04236