Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Hutnicze derby Stal Stalowa Wola - KSZO Ostrowiec Św.

Hutnicze derby Stal Stalowa Wola - KSZO Ostrowiec Św.

Początek meczu w sobotę o godzinie 17:00. Relacja na żywo na stadionie przy ulicy Hutniczej 15 w Stalowej Woli.

Komentarze (25)

Daro15 | 2009-08-15 09:34

wszyscy na mecz ! trzeba pokazac kszokom kto tu rządzi ! ;] pozdr

Mkzks | 2009-08-15 10:20

obiecałaś mi napewno że trzy punkty dzisiaj będą, ale po co się pytam?? to ja sie pytam!

Volzerex | 2009-08-15 11:31

Ktoś kiedyś napisał kozacką przyspiewke na forum:

W Stalowej Woli --- mieście MYM
Jest klub za który --- oddał BYM
Duszę i całe --- serce SWE
Stalówko moja --- kocham CIĘ
Ja na Twym punkcie --- jestem ŚWIR
Dla Ciebie skoczę --- w walki WIR
Bić się o sławę --- honor TWÓJ
Zielono-czarny --- klubie MÓJ

możemy dodać tutaj lalalalalalala lalalalalalala klaskanie lub machanie szaliczkami ;)

Volzerex | 2009-08-15 11:33

A na dzisiejszy mecz każdy na młynie melduje się w czarnej koszulce oraz niech każdy się uczy tego
################## ##############
Oooooo Stalóweczko my dla Ciebie zrobimy toooo
Bedziemy zawsze z Tobą tam gdzie bedziesz tylko Tyyy
Bedziemy zawsze z Tobą aż do końca naszych dniii
Oooooo Stalóweczko nasza Miłośc my wierzymyyyyy
Ty jesteś jak to serce które Ciągle bije w nas
Ty jesteś narkotykiem który uszczęsliwia nas

A tutaj link do melodii:

» http://www.youtube.com/watch?v=vqo_rqMc8NA
################## ##############

Volzerex | 2009-08-15 11:41

Dziś poznacie
Zielono - Czarny świat
Piękny od bardzo wielu lat
Ten świat jest jak narkotyk
na wszystko środek złoty
więc śpiewajcie z nami tak
la la la lalala Tylko Stalówka
la la la lalala Wielka Stalówka
la la la lalala Tylko Stalówka
la la la lalala Wielka Stalówka

przy la la la lalala klaskanie a przy Tylko Stalówka paluszkami na boisku lub na sektor gości, gdy ktoś jest. Tak samo przy Wielka Stalówka

Kurde tyle przyśpiewek sie marnuje tutaj, a są one naprawde dobre ;) które umilą na pewno nasz repertuar, zarówno one ładnie wpadają w ucho i są łatwe do nauczenia ;)

Green&black | 2009-08-15 11:54

Co do tych przyspiewek to kazda jest fajna ale przy niektorych lepszy efekt jest gdy kibice sie bawia... (skakanie,klaskanie itp.) a u nas jak to u nas nikomu sie niechce np. na ost meczu z Widzewem zero zabawy....spiewac po to zeby sobie pospiewac bo koledzy beda sie smiali albo dostane w leb od ktoregos z chlopakow. spojrzcie na te filmiki ktore dodajecie jako podklady do tekstow tam kazdy kibic jest czescia klubu kazdy to przezywa a u nas... DNO. nie chodzi o to ze sie napinam teraz itd. tylko chce cos wytlumaczyc. tak samo z wczorajsza proba... niezla liczba sie zebrala... ze 30 nas bylo... a gdzie reszta "oddanych" kibicow?
Pozdro dla prawdziwych.

Aleksander | 2009-08-15 12:20

KIBICE KIBICAMI Bardzo ladnie dopinguja SWOJA DRYZYNE tylko czy pilkarze odwzajemnia sie wreszcie dobra i skuteczna gra.taka ladna dla oka na ktora az miklo patrzec czy znowu kopanine odstawia i znow STALOWKA PRZEGRA???az ciekawy jestem jak bedzie i pojde zobaczyc na stadion na 17

Kriters | 2009-08-15 12:30

wie ktos moze czy jest jakas relacja z naszego meczu ????

Aleksander | 2009-08-15 12:54

relacja jest na ..sportowefakty.pl.. tam znajdziesz link do meczu stalowki

Marco | 2009-08-15 13:43

Na ostatnim meczu było mówione że przychodzimy wszyscy w czarnych koszulkach , tylko pomyślał ktoś o tym że jeśli Kszo przyjedzie w pomarańczowych a my będziemy mieli czarne to wyjdzie tak ze obie ekipy będą miały tylko i wyłącznie barwy Kszo ?? Dlatego może dziś już za późno bo za kilka godz. mecz ale na przyszłość niech ktoś najpierw logicznie pomyśli a później daje propozycje ;/ Do zobaczenia na H15 .

Tomeks | 2009-08-15 13:52

Marco, daj spokój, jakby ktoś powiedział żeby przyjść w zielonych to 3/4 młynu byłoby w innych, więc lepiej wszyscy na czarno niż każdy sobie. Do zobaczyska na sektorze. I dopingujemy naszych bo dzisiaj jest wreszcie szansa na 3 pkt.

John | 2009-08-15 14:09

Wszyscy czarne koszulki ! Bez wyjątków !

I nauczcie sie tej nowej przyspiewki ! ooo Staloweczko...

Wszyscy na H15 !!

Cdn.... | 2009-08-15 15:03

w czarnej koszulce na taki upal???ogarnijcie sie:):)

Zielono-czarny | 2009-08-15 15:10

sam sie koles ogarnij
nic ci sie nie stanie jak ci sie raz dupa spoci...

19ssw38 | 2009-08-15 15:10

to nie wejdziesz i tyle...

Xoxoxo | 2009-08-15 15:25

ta ? na pewno nie wejdzie ;S

Mówicie ale nikt nie potrafi wyciągnąc konsekwencji !

Judge09 | 2009-08-15 15:31

ogarnijcie sie z tymi podrzędnymi, do nieczego nie prowadzącymi napinkami. "A jak nie wezme czarnej koszulki to co?" - GÓWNO baranie weź różową, albo pomarańczową w błękitne słonie, a na koniec jebn!j sie w łeb.

przepraszam powaznych internautow za uniesienie, ale widzicie jaki chlopaki maja problem, dozo za 90 minut

Jotes | 2009-08-15 15:48

Przez Poniatowskiego 10 min temu jechali kibice KSZO 4-5 autokarów bus i auta.. WSZYCY NA MECZ W CZARNYCH KOSZULACH!

Szalik0wiec | 2009-08-15 16:06

Kszok'ów 4 autokary nabite na max'a , 4 busy i paręnaście samochodów.

Alleluja | 2009-08-15 17:19

dośrodkowanie salamiego z prawego skrzydła na piaty metr wprost na noge migalewskiego ktory dopelnia formalnosci i jest 1-0 !!!!! STALOWKA GOL STALOWKA GOL GOL GOL GOL GOL!!!

Stalówek | 2009-08-15 17:40

to co gra KSZO to jest ekstraklasa...nieste ty dla Nas.

Felipe77 | 2009-08-15 17:47

to jest kuzwa dramat zapomnieli jak sie gra w pilke ostrowiec cala polowa przygniatajaca przewaga nie widze tego w jasnych barwach.....

Mx310user | 2009-08-15 19:16

tak słabej i bezradnej Stalówki nie widziałem jeszcze chyba od kiedy chodzę na mecze ... ŻAL i ROZPACZ ...

imo jeśli Stalówka nie wywiezie chociaż punktu z Płocka to Cecherz powinien sie podać do dymisji ...

doping na + ;)

Marco | 2009-08-15 19:16

Co do meczu to nasuwa się tylko jeden komentarz.... WŁADEK WRÓC !!!!!!!!!!

Old fan | 2009-08-15 19:22

Jednym słowem TRAGEDIA. Niepozostaje nic innego jak zmienić trenera i jego zajebistą taktyke !!!

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard Szcz.

Stal Stalowa Wola             Błękitni Stargard Szcz.
2019-03-02, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola

Widzew Łódź             Stal Stalowa Wola

0 : 0

    
Sędzia: Damian Sylwestrzak (Wrocław)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 21 12-5-4 41
2 Widzew Łódź 20 11-6-3 39
3 Elana Toruń 21 9-9-3 36
4 GKS Bełchatów 21 9-9-3 36
5 Górnik Łęczna 21 9-7-5 34
6 Olimpia Grudziądz 21 9-4-8 31
7 Stal Stalowa Wola 21 9-4-8 31
8 Resovia Rzeszów 20 8-5-7 29
9 Skra Częstochowa 21 8-4-9 28
10 Znicz Pruszków 21 7-6-8 27
11 Gryf Wejherowo 21 7-5-9 26
12 Ruch Chorzów 21 6-7-8 25
13 Błękitni Stargard Szcz. 21 7-3-11 24
14 Pogoń Siedlce 21 6-5-10 23
15 Rozwój Katowice 21 5-6-10 21
16 Siarka Tarnobrzeg 20 6-3-11 21
17 ROW 1964 Rybnik 20 3-9-8 18
18 Olimpia Elbląg 19 4-5-10 17

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1248) » Vielitz44 (827)
» Fanatyk38 (652) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (368)
» Stalowiak1938 (329) » Jaszczur (296)
» Zatorze (296) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Stal Rzeszów (1:1)
2005-10-21
Ilość zdjęć: 16
Wyświetleń: 25 980 razy
STAL - Motor Lublin (0:1)
2012-05-09
Ilość zdjęć: 40
Wyświetleń: 87 048 razy
STAL - Górnik Polkowice (1:1)
2007-03-17
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 6 493 razy
Stal Rzeszów - STAL (1:1)
2013-11-02
Ilość zdjęć: 7
Wyświetleń: 9 618 razy
Osób Online: 17 / Czas gen. strony: 0.24345