Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» STAL - KSZO - remis w hutniczych derbach 1 : 1 (1:1)

Bramki:
1:0 - Migalewski 9'
1:1 - Folc 38'

Składy:
Stal Stalowa Wola: Wietecha - Wieprzęć, Treściński, Maciorowski, Lebioda, Szymiczek, Łagiewka (26' Piszczek), Uwakwe, Trela (46' Stachowiak), Migalewski (67' Czpak), Salami.

KSZO Ostrowiec: Sotnicki - Matuszczyk, Kardas, Ciesielski, Szymoniak, Robaszek (64' Cieciura), Wtorek (37' Skórnicki), Kanarski, Frańczak (85' Wieczorek), Folc, Cieśliński.

Żółte kartki: Piszczek, Stachowiak, Uwakwe (Stal) oraz Kanarski, Kardas, Skórnicki (KSZO).

Czerwona kartka: Uwakwe za drugą żółtą /86'/ (Stal).

Sędzia: Tomasz Wajda (Żywiec).

Widzów: 4000.

Komentarze (41)

Mx310user | 2009-08-15 19:28

tak słabej i bezradnej Stalówki nie widziałem jeszcze chyba od kiedy chodzę na mecze ... ŻAL i ROZPACZ ...

imo jeśli Stalówka nie wywiezie chociaż punktu z Płocka to Cecherz powinien sie podać do dymisji ...

doping na + ;)

Borubar | 2009-08-15 19:42

Kto mi może powiedzieć co to było to co widziałem ? Stal jest tragiczna ...

Alleluja | 2009-08-15 19:44

jak tak dalej pojdzie to bedziemy swietowac derby nie z kszo tylko z siarka tarnobrzeg..
mnostwo hajsu poszlo na kosza w skladzie ktorego jest 2 zawodnikow?! pilkarze nie maja placone od paru miesiecy do tego dochodzi bardzo slaby duet trenerow wszystko to powoduje to co powdoduje,tak slabiej stalowki nie bylo do tej pory..

Redzislav | 2009-08-15 19:46

Tak słabo grającej Stalówki to jeszcze nigdy nie widziałem. Dno i kompletny brak ambicji. cECHERZ jeżeli masz w sobie troche honoru - Podaj się do dymisji !!!

Ktos | 2009-08-15 19:46

naprawde panowie nie ma co dawac jeszcze jakas szanse temu pseudtrenerowi bo w Plocku baty jak tralala na 3 mecze u siebie 1punkt tragedia ten jeden punkt powinien byc z Widzewem a z Dolkanem i Kszo 6 punktow

Kriters | 2009-08-15 19:47

dajcie jakies fotki albo filmiki

Stachu | 2009-08-15 19:49

Jest tylko 1 plus. Doping, był niezły. Co do meczu można by właściwie to przemilczeć. Ale napiszę parę zdań. Tak cienkiej gry nie widziałem nigdy, jak chodze na mecze. To był poziom IV ligi, w przeciwieństwie do kszo, które grało ładną piłkę. Aż dziw bierze, że nie wygrali. 1 pkt zawdzięczamy Balonowi, który wybronił ze 3 setki. Ataku i pomocy nie mamy w ogóle. Naszemu treneiro to chyba słońce za mocno przegrzało. Ja nie rozumiem jego "decyzji". Odnośnie Treli, czy Łagiewki. Jak można przy stanie 1:0 wprowadzać 5 obrońcę!. Nie rozumiem po co zdejmował KRZYŚKA TRELĘ, KTÓRY STARAŁ SIĘ GRAĆ. W prowadza Stachowiaka, który nie gra nic. No chyba, że odnieśli urazy. To samo wprowadzenie Czpaka nic nie dało bo był może ze 3 razy przy piłce. Ale to nie jego wina, bo my nawet jednej dobrej akcji nie skleiliśmy w II połowie. Kopanina marna i z taką grą na wyjazdach nie mamy czego szukać, skoro na H15 jadą z nami jak chcą. Co do Uwakew to przypierwszej katce była raczej prawidłowa. Tam było wejście w nogi. Sędzia nawet nic nie pokazują może, gdy jest przerwa w grze może pokazać kartonik graczowi, który grał zbyt ostro. Druga kartka za faul, który był nie potrzebny. Jest źle, bardzo źle!. Naszym sukcesem będzie w ogóle wyjście ponad kreskę, ale z taką grą to będzie wyczyn. Szkoda tylko kibiców, którzy jeszcze licznie przybyli.

Mystery69 | 2009-08-15 19:49

Brawo Cecherz znowu za swietną taktykę i za zmiany super. Powiem brzydko ale Panie Cecherz i i Chyła wypierdalać ze Stalowej Woli!

Tomeks | 2009-08-15 19:56

Ja napiszę tylko o dopingu bo o naszych piłkarzykach i trenerach nie warto. Doping z naszej strony dobry + - przynajmniej wytrzymaliśmy do końca, napinki na KSZO niepotrzebne. Ładą nie ma co się chwalić bo to przypał na całą Polskę więc nie wiem po co to odgrzewacie. KSZO też pozytywnie, najpierw dali się sprowokować ale później fajnie się bawili. Brawo dla O. że nie dał się sprowokować w końcówce i dalej ciągnął doping dla Stalówki (chociaż nie wiem czy warto).

Felipe77 | 2009-08-15 20:00

Panie Cecherz terminuj pan w nizszych ligach a nie niszcz pan tego co kiedys zostalo tu zrobione ambicje amibicjami ale trzeba mierzyc siły na zamiary nie ma pan wiedzy ani umiejetnosci zeby to poukladac wiec z całym szacunkiem ...im szybciej tym lepiej. Ci zawodnicy indywidualnie dadza rade ale potrzebuja kogos kto by im powiedzial co maja grac a Pan tego nie potrafi wierze ze w miare szybko i na czas sie to odbedzie i ze zdazymy sie odbudowac po Pana praktykach i zostac w tej lidze to tyle Panie Cecherz juz dziekujemy nie chcemy ogladac takiego czegos powodzenia w nizszych ligach

Tomasz | 2009-08-15 20:04

Kszo lepszy doping prowdzilo od widzewa ... w drugiej polowie chyba z 30 minut spiewali 1 przyspiewke ... gra Stali bardzo slaba

Volzerex | 2009-08-15 20:07

Nie wątpie ze Lech to czołowa ekipa i nie jedni chcą dopingować jak kibice Lecha, ale co z tego ze Kszo ciągneło przez 30 min przyśpiewke? sektor gości ma lepszą akustyke ale i nie o to chodzi. Walić pomarańczowych pedałów

Krakus | 2009-08-15 20:20

Po pierwsze to warto zauwazyc ze Stalowka grala w tym meczu 6 obroncami (Wieprzec- mysle ze zostaje mu tylko emerytura bo jest najslabszy chyba, wychodzi mu szkolenie mlodziezy to niech to robi, Macior, Teresa, Lebioda- rownia pochyla w dol, ten rok ma STRASZNIE slaby, Szymiczek- strasznie duzo dzis biegal i walczyl i Piszczek po zmianie- na defensywnego w ogole sie nie nadaje) Zmiany to porazka, sciagnal 2 najlepszych u nas pilkarzy- Igora i Trele. Nie grali nic, dluga pilka na Salamiego, ale co chlop mial sam zrobic?
A co do Wietechy, to na poczatku obranil jedna grozna akcje a raczej napastnik kszo w niego trafil. Ogolnie bardzo niepewnie bronil i uwazam ze jego czas na H15 skonczyl sie juz jakies 3 sezony temu. Dobrze ze dzis udalo mu sie szmatlawca nie puscic ale jak wychodzi do dosrodkowan to dramat.
Przemek prosimy cie- odejdz!

Zuch | 2009-08-15 20:35

Kolejny słaby mecz w wykonaniu naszych kopaczy. W tyn sezonie walka o utrzymanie z takim składem i z takim trenerem bedzie o wiele cięzsza niz za czasów Władka. Teraz w Płockiem. Z taką gra to 2, 3 w plecy. Szkoda bo był trener, był skład, było dobrze.

Krakus | 2009-08-15 20:36

to juz nawet za Mikulskiego tworzyli jakies akcje, mieli jakis pomysl na gre, a teraz...?

Daro15 | 2009-08-15 21:00

a jakas zadyma była po meczu ze posiłki policji jechały do stalowki ?

Fannn | 2009-08-15 21:09

Szkoda gadac ... Tylko jedno Wladek wroc Doping +

Mlody stw | 2009-08-15 21:33

Daro 15 - tak byla zadyma 100 z kszo nie zyje 200 jest polamanych ...
Czlowieku jebniij sie w leb zanim zadasz jakie kolwiek pytanie

Mlody23 | 2009-08-15 21:33

doping zajebisty jednak pod koniec to brak slow ale spowodowane gra naszych grajkow

wladek wroc!!
pzdr dla obecnych

Wsad | 2009-08-15 21:35

Tragedia! Poziom żenujący! Zero ambicji ze strony piłkarzy! Co to ma być? Podziwiam kibiców, którzy są i chodzą na mecze ale nie dziwcie się jak wkrótce przestaną. Stalówkę zawsze będziemy kochać ale taka gra to tragedia, żal patrzeć! Gdzie jest zarząd. Zróbmy coś z tym, zbierzmy podpisy. Schlage i cała banda decydentów musi odejść! Ci bandyci rozwalają nasz klub, gdzie jest miasto, gdzie prezydent? Trzeba wyjść na ulice bo lecimy na łeb, na szyje do 2 ligi. A nasze miejsce jest przynajmniej w pierwszej!

Mlody23 | 2009-08-15 21:38

kszokow 4 autokary 14 wozkow i bus

Daro | 2009-08-15 21:39

Lechia Zielona Góra - Raków 0:5

Resovia - Olimpia Elbląg 5:1

Mlody23 | 2009-08-15 21:41

brawo rakow i reska

bsnt

Zielono-czarny | 2009-08-15 22:04

bardzo prosze o jakies filmiku z meczu jezeli ktos posiada

19stalowiak38 | 2009-08-15 22:09

Tak, już teraz i w tym momencie będą filmy. TAkie coś trwa, żeby z 90minut nagrania stworzyć te 10-20 minut filmu. Poczekaj do jutro, może poniedziałku. Spokojnie.

Ssw1938 | 2009-08-15 22:18

moglby ktos wytlumaczyc o co chodzilo z ta ładą ?

Zielono-czarny | 2009-08-15 22:19

nie spinaj sie ziomus, troche grzeczniej...

Mx310user | 2009-08-15 22:29

3 mecze u siebie 1 pkt ... i w tym momencie pryska jak bańka mydlana mit o stalowowolskiej twierdzy, gdzie każdy przeciwnik srał po gaciach ... przykre ;/

Zkstal | 2009-08-15 22:29

Zaoszczędziłem 15 zł tyle w temacie...

Krakus | 2009-08-15 22:30

Szlage!!! oddawaj pieniadze za bilety!! 1 zl nie jest wart tego zenujacego widowiska! W Plocku przewiduje pogrom niestety... Nie chce mowic "a nie mowilem" ale jak pisalem ze z tym trenerem i kadra bedziemy mieli "latarnie" to mnie wyklinaliscie. Rzeczywistosc okazala sie ana tyle brutalna ze niestety to ja mialem racje... z tej strony pozdrawiam "Adriana" ktory twierdzil ze mamy lepszy zespol niz wiosna i adm.t ktory pol ligi wymienil ze sa niby gorsi od Stali... Cecherz zachwycal sie sparingami a tam grali katastrofe i teraz to sie potwierdza... Pilkarzyny zagrali dzis slabiej wg mnie niz z dolcanem...
Chyla prosze odejdz! Przemek zlituj sie! Szlage popraw humor po meczu i poddaj sie, kaczmarski rzuc to i idz pod budke z piwem bo tam twoje miejsce i PZPN do rozwiazania!!
Chyba żaden szanujacy sie trener nie bedzie chcial wchodzic do tego bagna...

Karolek | 2009-08-15 22:31

ssw jak byś miał wiedzieć o co chodzi to byś wiedział.
ale tym faktycznie nie należało sie chwalić

Stachu | 2009-08-15 22:42

Właśnie. Gdzie są teraz ci wszyscy obrońcy Cecherza, którzy tak żarliwie próbowali nam wamawiać, że skład lepszy?! Ciekaw jestem ich opinii.

Majkel | 2009-08-15 23:40

Szkoda na prawdę słów! Cieszmy się że to się remisem skończyło! Jednak dobrze mówili, że Cecherz to mierny trener. Chyła też za wysokie progi. Ściągneli kogo chcieli, zachwycali się w gazetach, że są świetnie przygotowani, że mają rozpracowany Dolcan, oglądali mecz Widzewa w Łęcznej itp. I co to im ku... dało?! Sytuacja taka sama jak z Mikulskim. Ten też przydupasów swoich naściągał. Łagiewka, Olszewski, Stachowiak to nie są ludzie na tę lige! Chyła uparł się na Drozda i Stręciwilka, którzy nic nie zagrali! Jak sobie pomyśle co za pieniądze przeznaczone na tych patałachów mógłby zrobić Władek Łach to mi się nie dobrze robi. Dobre transfery to Ci Ukraińcy i Szymiczek to im się udało. Na sparingach szalał przy bocznej lini jak SHOWMAN, a na Dolcanie i Widzewie siedział cichutko. Nie pamiętam, kiedy tak nasi kopacze byli przygotowani kondycyjnie. Początek ligi, pierwsza połowa gry a nasi już sił nie mają. To od czego do kur.. nędzy jest ten Chyła?! Co on w ogóle tam robi bo ja jego obecności nie dostrzegam. Fakt z Sokołem Nisko miał wyniki duże, ale w Stalówce jako II trener to KICHA.
BRAWO CECHERZ! Najlepszy zawodnik stalówki w meczach z Dolcanem i Widzewem MICHALCZUK nie gra w ogóle z KSZO!

Xoxoxo | 2009-08-16 00:27

Salamiego wywalic bo mu sie grac nie chce !

Wilku1938 | 2009-08-16 00:51

tez tak mysle ze Salami nic nie grał:P

Aleksander | 2009-08-16 09:26

A PISALEM WCZESNIEJ ZE BEDZIEMY DOSTARCZYCIELAMI PUNKTOW W TEJ LIDZE

Stalówek | 2009-08-16 10:13

jesli potrafimy zagrac dobry mecz z Widzewem a z Dolcanem i z KSZO gramy o 2 klasy gorzej to jest to dla mnie oczywiste.tzn. nie chce sie wypowiadac dokladnie i doslownie ale cos sie zle dzieje w klubie...

Henryk | 2009-08-16 13:39

jaki zarząd taki poziom.zarząd na wypłatę powinien dostać po 100zł. to może by się ocknoł dla kogo w mieście jest klub.

Spawn | 2009-08-16 16:12

do stachu-masz pelna racje czekam na tych twardzieli co pisali ze taka fajna ekipa mocna jak nigdy, Gowno prawda niech teraz potrza na te kaleki jak graja-i jeszcze Cecherz skonczyl ci sie kredyt zaufania wiec bierz ze soba chyle i ADIJOS !!!!!

Stalex | 2009-08-16 21:11

Jacy wy jesteście pojechani to nie do wiary....Jedziecie teraz po naszych grajkach, a jak wygrają jeden mecz to ich w dupe będziecie całować.
Grają kiepsko i każdy to widzi alw wy internetowi trenerzy zrozumcie że to jest mocna I liga i nikt nam się na tacy nie poda!
Zgadzam się cecherz nie panuje nad sytuacją ale wbijcie sobie do łba że władek poprostu nie chciał tu pracować bo dostał lepszą kasę od cracovi i po sprawie.
A jak wg was zatrzymanie łacha było proste to trzeba było się zrzucić dla niego na wypłatę , a nie tylko marudzić.

I dlka przypomnienia władek ubiegłą jesień też miał nie najlepszą bo nie miał kim grać , co innego na wiosnę!
Chcecie lepszych grajków, to dawać kur--wa kasę i messi przyjdzie. Buraczane pole...

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Elana Toruń

Stal Stalowa Wola             Elana Toruń
2018-11-24, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Resovia Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Resovia Rzeszów             Stal Stalowa Wola

1 : 0

Przemysław Pyrdek 71     
Sędzia: Mateusz Bielawski (Katowice)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 18 11-5-2 38
2 Radomiak Radom 19 11-4-4 37
3 Elana Toruń 18 9-8-1 35
4 GKS Bełchatów 19 9-8-2 35
5 Olimpia Grudziądz 19 9-4-6 31
6 Górnik Łęczna 19 8-6-5 30
7 Resovia Rzeszów 19 8-5-6 29
8 Stal Stalowa Wola 19 8-3-8 27
9 Ruch Chorzów 19 6-6-7 24
10 Znicz Pruszków 19 6-6-7 24
11 Skra Częstochowa 19 6-4-9 22
12 Gryf Wejherowo 19 5-5-9 20
13 Błękitni Stargard Szcz. 18 6-2-10 20
14 Pogoń Siedlce 19 5-4-10 19
15 ROW 1964 Rybnik 19 3-9-7 18
16 Siarka Tarnobrzeg 19 5-3-11 18
17 Rozwój Katowice 18 4-5-9 17
18 Olimpia Elbląg 17 4-3-10 15

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1247) » Vielitz44 (821)
» Fanatyk38 (650) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (363)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (295) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Siarka Tarnobrzeg - STAL (1:2)
2014-05-10
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 10 866 razy
Hetman Zamość - STAL (1:1)
2006-05-03
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 18 402 razy
STAL - Sandecja Nowy Sącz (0:1)
2002-04-13
Ilość zdjęć: 18
Wyświetleń: 35 596 razy
STAL - Motor Lublin (0:1)
2012-05-09
Ilość zdjęć: 40
Wyświetleń: 86 738 razy
Osób Online: 16 / Czas gen. strony: 0.05037