Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Nasza gra nie jest do końca taka jaka powinna być - rozmowa z Krystia...

Nasza gra nie jest do końca taka jaka powinna być - rozmowa z Krystianem Lebiodą, piłkarzem Stali Stalowa Wola

Krystian Lebioda to jeden z filarów defensywy. Ten boczny obrońca bardzo często włącza się do gry ofensywnej Stalówki. W rozmowie z portalem SportoweFakty.pl Lebioda opowiedział o sobotnim spotkaniu z KSZO, o tym czego zabrakło, a także podzielił się swoimi opiniami na temat kolejnych spotkań w lidze i Remes Pucharze Polski.

Kamil Górniak: Jak ocenisz spotykanie Stali z KSZO?

Krystian Lebioda: Zagraliśmy gorzej od KSZO. Mieli więcej sytuacji. My praktycznie mieliśmy 1-2 okazje. To zdecydowanie za mało. Gra jest za bardzo szarpana, nie potrafimy opanować piłki w przodzie i futbolówka wracała często do defensywy.


więcej: www.sportowefakty.pl/pilka-nozna/2009/08/18/nasza-gra-nie-jest-do-konca-taka-jaka-powinna-byc-rozmowa-z-/

Komentarze (11)

Skssw | 2009-08-18 21:00

Stowarzyszenie Kibiców Stali Stalowa Wola informuje, że na cele kibicowskie został zakupiony kompresor do malowania flag. Sprzęt został ufundowany przez członków Stowarzyszenia.

Więcej informacji na » http://www.skssw.pl

Jack | 2009-08-18 21:12

BRAVO, BRAVO!!! to powinno być w newsie bo to ważne że ktoś wspiera naszych ultrasów. A oprawa była naprawdę pierwsza klasa. Prosimy o więcej i dziękujemy.
Mariusz takie informacje powinieneś podawać w newsach a nie komentarzach!!!

Malibu_bzc | 2009-08-18 21:43

Omen | 2009-08-18 21:46

Co to za wywiad Krystek?....nasza gra nie jest do końca taka jak powinna...?Przecież w 2 połowie nie było gry tylko wykopywanie piłek.
Przypominam że KSZO ma jeden z najsłabszych składów w lidze.
Nawet pokusił bym się o stwierdzenie ,że gorszy od naszego, tylko z jedną różnicą- im się chciało grać w piłkę, a w Stali widać było tylko tyle żeby odbębnić ten mecz i pójść do domu.
Czekam na odpowiedz dlaczego ten mecz piłkarze (oprócz Tomka) odpuścili?
Bo nie chce mi się wierzyć że zagrali na max mozliwośći

Misiek77 | 2009-08-18 22:44

gdzie są jakies filmiki z ostatniego meczu. Był dźwig i co??

Mystery69 | 2009-08-18 23:03

Omen daj spokój i nie gadaj takich głupot, że Kszo ma jeden z najsłabszych składów w lidze. Może i nie mają graczy o tzw ,,wielkich nazwiskach'' ale są zgraną paczką, bardzo dobrze rozumiejącą się na boisku. Stalówka też ma potencjał ale co zrobić skoro nie ma kto tego ułożyć wszystkiego. Panie Cecherz 3 mecze fatalne i to na własnym boisku. Na co pan i chyła jescze czekają??? Pakowac manatki i do Turbii. A nie wypowiadać się w prasie po meczu, że ciesze się że zdobylismy gola z akcji trenowanej na treningach. Tak naprawdę Kszo powinno wygrać tu 4-1 moze nawet 5-1. To jest normalnie wstyd jak przyjezdza beniaminek i rządzi przez cały mecz. Kolejny mecz w Płocku i tam mogą być dopiero baty jak z Dolcanem.

Mariusz | 2009-08-19 10:25

#################### #############W czwartek od godz.19.00 do 20.00 w KLUBIE KIBICA przy ul.Siedlanowskiego będą sprzedawane bilety na mecz wyjazdowy z Wisłą Płock ( kosz 15 zł ) każdy chętny może podejsc i kupic .
################## ###############

Zielono-czarny | 2009-08-19 11:12

a wiadomo juz ile napewno za autobus bulimy?

Edek38 | 2009-08-19 20:46

Pozostaje coraz mniej czasu do pierwszego wyjazdu w tej rundzie.Zapisujcie sie na liste i zachecajcie znajomych.Szykuje sie atrakcyjna wyprawa.

Na meczu z KSZO podawano wstepna cene wyjazdu- 30 pln.Na taka cene nalezy sie nastawic.

Cena moze znizyc sie do 25 pln ale zalezy to od negocjacji z przewoznikiem.Tak wiec ostateczny koszt bedize znany w czwartek [np.przy zakupie biletu na mecz] lub piatek.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Podlasie Biała Podlaska

Stal Stalowa Wola             Podlasie Biała Podlaska
2020-09-23, godz. 19:38
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Lewart Lubartów

Stal Stalowa Wola             Lewart Lubartów

0 : 0

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 11 10-0-1 30
2 Avia Świdnik 10 7-0-3 21
3 Sokół Sieniawa 10 5-5-0 20
4 Wisła Sandomierz 10 5-4-1 19
5 ŁKS Łagów 10 5-4-1 19
6 Siarka Tarnobrzeg 10 4-3-3 15
7 Wólczanka W. Pełkińska 9 4-2-3 14
8 Podhale Nowy Targ 7 4-2-1 14
9 Wisłoka Dębica 10 4-1-5 13
10 Korona II Kielce 10 4-0-6 12
11 Chełmianka Chełm 10 3-3-4 12
12 Stal Stalowa Wola 7 3-2-2 11
13 Lewart Lubartów 11 2-5-4 11
14 Stal Kraśnik 11 3-2-6 11
15 Orlęta Radzyń Podlaski 9 3-2-4 11
16 Podlasie Biała Podlaska 8 3-1-4 10
17 KSZO Ostrowiec Św 9 3-0-6 9
18 Cracovia II 10 2-2-6 8
19 KS Wiązownica 10 2-2-6 8
20 Jutrzenka Giebułtów 6 2-0-4 6
21 Hetman Zamość 10 0-2-8 2

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 0
Wisłoka Dębica 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-09-23 STAL - Podlasie Biała P..
2020-08-15 KSZO Ostrowiec Św - STAL
2020-08-00 Jutrzenka Giebuł.. - STAL
2020-09-26 Siarka Tarnobrzeg - STAL
2020-10-03 STAL - Wisła Sandomierz
2020-10-10 KS Wiązownica - STAL
2020-10-17 STAL - Stal Kraśnik
2020-10-24 ŁKS Łagów - STAL
2020-10-31 STAL - Wisła Puławy
2020-11-07 Sokół Sieniawa - STAL
2020-11-11 STAL - Orlęta Radzyń P..
2020-11-14 Cracovia II - STAL
2020-11-21 STAL - Podhale Nowy Targ
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1797) » Edek38 (1259)
» 1938fc (1107) » Vielitz44 (1078)
» Filip kacper k. (948) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (741) » Kamil (603)
» Kamilosss (530) » Acer (477)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Motor Lublin (0:2)
2004-04-03
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 33 357 razy
Stal Rzeszów - STAL (1:1)
2013-11-02
Ilość zdjęć: 7
Wyświetleń: 12 461 razy
Polonia Warszawa - STAL (:)
1995-00-00
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 339 razy
STAL - Garbarnia Kraków (2:0)
2013-09-28
Ilość zdjęć: 33
Wyświetleń: 36 429 razy
Osób Online: 41 / Czas gen. strony: 0.02763