Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Nasza gra nie jest do końca taka jaka powinna być - rozmowa z Krystia...

Nasza gra nie jest do końca taka jaka powinna być - rozmowa z Krystianem Lebiodą, piłkarzem Stali Stalowa Wola

Krystian Lebioda to jeden z filarów defensywy. Ten boczny obrońca bardzo często włącza się do gry ofensywnej Stalówki. W rozmowie z portalem SportoweFakty.pl Lebioda opowiedział o sobotnim spotkaniu z KSZO, o tym czego zabrakło, a także podzielił się swoimi opiniami na temat kolejnych spotkań w lidze i Remes Pucharze Polski.

Kamil Górniak: Jak ocenisz spotykanie Stali z KSZO?

Krystian Lebioda: Zagraliśmy gorzej od KSZO. Mieli więcej sytuacji. My praktycznie mieliśmy 1-2 okazje. To zdecydowanie za mało. Gra jest za bardzo szarpana, nie potrafimy opanować piłki w przodzie i futbolówka wracała często do defensywy.


więcej: www.sportowefakty.pl/pilka-nozna/2009/08/18/nasza-gra-nie-jest-do-konca-taka-jaka-powinna-byc-rozmowa-z-/

Komentarze (11)

Skssw | 2009-08-18 21:00

Stowarzyszenie Kibiców Stali Stalowa Wola informuje, że na cele kibicowskie został zakupiony kompresor do malowania flag. Sprzęt został ufundowany przez członków Stowarzyszenia.

Więcej informacji na » http://www.skssw.pl

Jack | 2009-08-18 21:12

BRAVO, BRAVO!!! to powinno być w newsie bo to ważne że ktoś wspiera naszych ultrasów. A oprawa była naprawdę pierwsza klasa. Prosimy o więcej i dziękujemy.
Mariusz takie informacje powinieneś podawać w newsach a nie komentarzach!!!

Malibu_bzc | 2009-08-18 21:43

Omen | 2009-08-18 21:46

Co to za wywiad Krystek?....nasza gra nie jest do końca taka jak powinna...?Przecież w 2 połowie nie było gry tylko wykopywanie piłek.
Przypominam że KSZO ma jeden z najsłabszych składów w lidze.
Nawet pokusił bym się o stwierdzenie ,że gorszy od naszego, tylko z jedną różnicą- im się chciało grać w piłkę, a w Stali widać było tylko tyle żeby odbębnić ten mecz i pójść do domu.
Czekam na odpowiedz dlaczego ten mecz piłkarze (oprócz Tomka) odpuścili?
Bo nie chce mi się wierzyć że zagrali na max mozliwośći

Misiek77 | 2009-08-18 22:44

gdzie są jakies filmiki z ostatniego meczu. Był dźwig i co??

Mystery69 | 2009-08-18 23:03

Omen daj spokój i nie gadaj takich głupot, że Kszo ma jeden z najsłabszych składów w lidze. Może i nie mają graczy o tzw ,,wielkich nazwiskach'' ale są zgraną paczką, bardzo dobrze rozumiejącą się na boisku. Stalówka też ma potencjał ale co zrobić skoro nie ma kto tego ułożyć wszystkiego. Panie Cecherz 3 mecze fatalne i to na własnym boisku. Na co pan i chyła jescze czekają??? Pakowac manatki i do Turbii. A nie wypowiadać się w prasie po meczu, że ciesze się że zdobylismy gola z akcji trenowanej na treningach. Tak naprawdę Kszo powinno wygrać tu 4-1 moze nawet 5-1. To jest normalnie wstyd jak przyjezdza beniaminek i rządzi przez cały mecz. Kolejny mecz w Płocku i tam mogą być dopiero baty jak z Dolcanem.

Mariusz | 2009-08-19 10:25

#################### #############W czwartek od godz.19.00 do 20.00 w KLUBIE KIBICA przy ul.Siedlanowskiego będą sprzedawane bilety na mecz wyjazdowy z Wisłą Płock ( kosz 15 zł ) każdy chętny może podejsc i kupic .
################## ###############

Zielono-czarny | 2009-08-19 11:12

a wiadomo juz ile napewno za autobus bulimy?

Edek38 | 2009-08-19 20:46

Pozostaje coraz mniej czasu do pierwszego wyjazdu w tej rundzie.Zapisujcie sie na liste i zachecajcie znajomych.Szykuje sie atrakcyjna wyprawa.

Na meczu z KSZO podawano wstepna cene wyjazdu- 30 pln.Na taka cene nalezy sie nastawic.

Cena moze znizyc sie do 25 pln ale zalezy to od negocjacji z przewoznikiem.Tak wiec ostateczny koszt bedize znany w czwartek [np.przy zakupie biletu na mecz] lub piatek.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard Szcz.

Stal Stalowa Wola             Błękitni Stargard Szcz.
2019-03-02, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola

Widzew Łódź             Stal Stalowa Wola

0 : 0

    
Sędzia: Damian Sylwestrzak (Wrocław)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 21 12-5-4 41
2 Widzew Łódź 20 11-6-3 39
3 Elana Toruń 21 9-9-3 36
4 GKS Bełchatów 21 9-9-3 36
5 Górnik Łęczna 21 9-7-5 34
6 Olimpia Grudziądz 21 9-4-8 31
7 Stal Stalowa Wola 21 9-4-8 31
8 Resovia Rzeszów 20 8-5-7 29
9 Skra Częstochowa 21 8-4-9 28
10 Znicz Pruszków 21 7-6-8 27
11 Gryf Wejherowo 21 7-5-9 26
12 Ruch Chorzów 21 6-7-8 25
13 Błękitni Stargard Szcz. 21 7-3-11 24
14 Pogoń Siedlce 21 6-5-10 23
15 Rozwój Katowice 21 5-6-10 21
16 Siarka Tarnobrzeg 20 6-3-11 21
17 ROW 1964 Rybnik 20 3-9-8 18
18 Olimpia Elbląg 19 4-5-10 17

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1248) » Vielitz44 (827)
» Fanatyk38 (652) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (368)
» Stalowiak1938 (329) » Jaszczur (296)
» Zatorze (296) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Resovia Rzeszów - STAL (1:1)
2012-10-13
Ilość zdjęć: 12
Wyświetleń: 37 880 razy
Kmita Zabierzów - STAL (2:0)
2008-03-15
Ilość zdjęć: 8
Wyświetleń: 14 592 razy
Motor Lublin - STAL (0:2)
2012-09-15
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 3 946 razy
STAL - Motor Lublin (0:0)
2005-11-05
Ilość zdjęć: 7
Wyświetleń: 13 317 razy
Osób Online: 10 / Czas gen. strony: 0.02872