Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Nasza gra nie jest do końca taka jaka powinna być - rozmowa z Krystia...

Nasza gra nie jest do końca taka jaka powinna być - rozmowa z Krystianem Lebiodą, piłkarzem Stali Stalowa Wola

Krystian Lebioda to jeden z filarów defensywy. Ten boczny obrońca bardzo często włącza się do gry ofensywnej Stalówki. W rozmowie z portalem SportoweFakty.pl Lebioda opowiedział o sobotnim spotkaniu z KSZO, o tym czego zabrakło, a także podzielił się swoimi opiniami na temat kolejnych spotkań w lidze i Remes Pucharze Polski.

Kamil Górniak: Jak ocenisz spotykanie Stali z KSZO?

Krystian Lebioda: Zagraliśmy gorzej od KSZO. Mieli więcej sytuacji. My praktycznie mieliśmy 1-2 okazje. To zdecydowanie za mało. Gra jest za bardzo szarpana, nie potrafimy opanować piłki w przodzie i futbolówka wracała często do defensywy.


więcej: www.sportowefakty.pl/pilka-nozna/2009/08/18/nasza-gra-nie-jest-do-konca-taka-jaka-powinna-byc-rozmowa-z-/

Komentarze (11)

Skssw | 2009-08-18 21:00

Stowarzyszenie Kibiców Stali Stalowa Wola informuje, że na cele kibicowskie został zakupiony kompresor do malowania flag. Sprzęt został ufundowany przez członków Stowarzyszenia.

Więcej informacji na » http://www.skssw.pl

Jack | 2009-08-18 21:12

BRAVO, BRAVO!!! to powinno być w newsie bo to ważne że ktoś wspiera naszych ultrasów. A oprawa była naprawdę pierwsza klasa. Prosimy o więcej i dziękujemy.
Mariusz takie informacje powinieneś podawać w newsach a nie komentarzach!!!

Malibu_bzc | 2009-08-18 21:43

Omen | 2009-08-18 21:46

Co to za wywiad Krystek?....nasza gra nie jest do końca taka jak powinna...?Przecież w 2 połowie nie było gry tylko wykopywanie piłek.
Przypominam że KSZO ma jeden z najsłabszych składów w lidze.
Nawet pokusił bym się o stwierdzenie ,że gorszy od naszego, tylko z jedną różnicą- im się chciało grać w piłkę, a w Stali widać było tylko tyle żeby odbębnić ten mecz i pójść do domu.
Czekam na odpowiedz dlaczego ten mecz piłkarze (oprócz Tomka) odpuścili?
Bo nie chce mi się wierzyć że zagrali na max mozliwośći

Misiek77 | 2009-08-18 22:44

gdzie są jakies filmiki z ostatniego meczu. Był dźwig i co??

Mystery69 | 2009-08-18 23:03

Omen daj spokój i nie gadaj takich głupot, że Kszo ma jeden z najsłabszych składów w lidze. Może i nie mają graczy o tzw ,,wielkich nazwiskach'' ale są zgraną paczką, bardzo dobrze rozumiejącą się na boisku. Stalówka też ma potencjał ale co zrobić skoro nie ma kto tego ułożyć wszystkiego. Panie Cecherz 3 mecze fatalne i to na własnym boisku. Na co pan i chyła jescze czekają??? Pakowac manatki i do Turbii. A nie wypowiadać się w prasie po meczu, że ciesze się że zdobylismy gola z akcji trenowanej na treningach. Tak naprawdę Kszo powinno wygrać tu 4-1 moze nawet 5-1. To jest normalnie wstyd jak przyjezdza beniaminek i rządzi przez cały mecz. Kolejny mecz w Płocku i tam mogą być dopiero baty jak z Dolcanem.

Mariusz | 2009-08-19 10:25

#################### #############W czwartek od godz.19.00 do 20.00 w KLUBIE KIBICA przy ul.Siedlanowskiego będą sprzedawane bilety na mecz wyjazdowy z Wisłą Płock ( kosz 15 zł ) każdy chętny może podejsc i kupic .
################## ###############

Zielono-czarny | 2009-08-19 11:12

a wiadomo juz ile napewno za autobus bulimy?

Edek38 | 2009-08-19 20:46

Pozostaje coraz mniej czasu do pierwszego wyjazdu w tej rundzie.Zapisujcie sie na liste i zachecajcie znajomych.Szykuje sie atrakcyjna wyprawa.

Na meczu z KSZO podawano wstepna cene wyjazdu- 30 pln.Na taka cene nalezy sie nastawic.

Cena moze znizyc sie do 25 pln ale zalezy to od negocjacji z przewoznikiem.Tak wiec ostateczny koszt bedize znany w czwartek [np.przy zakupie biletu na mecz] lub piatek.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Gryf Wejherowo - Stal Stalowa Wola

Gryf Wejherowo             Stal Stalowa Wola
2019-05-19, godz. 13:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 GKS Bełchatów 34 16-12-6 60
2 Radomiak Radom 34 17-8-9 59
3 Olimpia Grudziądz 34 18-5-11 59
4 Elana Toruń 34 15-11-8 56
5 Widzew Łódź 34 13-16-5 55
6 Pogoń Siedlce 34 14-9-11 51
7 Stal Stalowa Wola 34 15-6-13 51
8 Resovia Rzeszów 34 13-7-14 46
9 Górnik Łęczna 34 12-10-12 46
10 Znicz Pruszków 34 13-7-14 46
11 Skra Częstochowa 34 12-7-15 43
12 Błękitni Stargard Szcz. 34 11-8-15 41
13 Olimpia Elbląg 34 10-10-14 40
14 Gryf Wejherowo 34 11-7-16 40
15 Siarka Tarnobrzeg 34 11-6-17 39
16 ROW 1964 Rybnik 34 8-14-12 38
17 Rozwój Katowice 34 8-10-16 34
18 Ruch Chorzów 34 7-11-16 32

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
Pogoń Siedlce 0 km 0
Radomiak Radom 0 km 0
Ruch Chorzów 0 km 0
Olimpia Grudziądz 0 km 0
Rozwój Katowice 0 km 0
Gryf Wejherowo 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1250) » Vielitz44 (840)
» Fanatyk38 (655) » Kamilosss (387)
» Slim1938 (383) » Koko (369)
» Acer (337) » Stalowiak1938 (330)
» Filip kacper k. (309) » Jaszczur (302)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Polonia Warszawa (1:0)
2006-08-12
Ilość zdjęć: 18
Wyświetleń: 23 905 razy
STAL - GKS Katowice (0:0)
2009-05-23
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 38 561 razy
STAL - Podbeskidzie BB (2:4)
2009-09-05
Ilość zdjęć: 19
Wyświetleń: 35 966 razy
Kmita Zabierzów - STAL (2:0)
2007-05-20
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 5 210 razy
Osób Online: 17 / Czas gen. strony: 0.03653