Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Czwarty mecz bez kompletu punktów...

Czwarty mecz bez kompletu punktów...

Niestety nasi piłkarze przegrywają mecz w Płocku z Wisła 1:0 (1:0). Bramkę dla gospodarzy strzelił w 39 ' minucie spotkania Wiśniewski.

Relacja online ze spotkania pod adresem: http://live.sportowefakty.pl/launch_football_2351.html

Komentarze (54)

Jacek1449 | 2009-08-22 21:16

dobra 1pkt na 4 mecze z zrzedu przecież to smieszne przemek nie prawdasz pomyśl jak dobre bedzie dla druzyny jak odejdziesz chopie albo sie wezmiesz w kupe i doprowadzisz w koncu do wygranej albo nara ze stalowej wiec poczekajmy zobaczyny pozdro dla kumatych

Kazo | 2009-08-22 21:32

jest jeszcze ktos kto chce dac szanse temu nieudacznikowi??

Suawek | 2009-08-22 21:40

Ja daję trenerom jeszcze 2 mecze. Jak nie będzie co najmniej 3 punktów, to wówczas się wnerwię.
Z tego co dzisiaj Pyrkosz mówił, gdy się z nim w Radiu Leliwa łączyli, to Stalówka grała bardzo dobrze, szczególnie w II połowie mocno cisnęli Wisłę i stwarzali akcje, ale brakowało wykończenia. Niech teraz cały tydzień tylko to ćwiczą, bo jak nie będą oddawać strzałów na bramkę w dogodnych sytuacjach to nigdy nic nie wpadnie.
Ciekawe czy podobne spostrzeżenia jak Pyrkosz będą mieli Ci kibice, którzy wybrali się do Płocka?
Pozdro

19stalowiak38 | 2009-08-22 21:48

Nie cały tydzień trenujemy, bo w środe gramy z Petrochemia PP : )). Może uda się zrewanżwać.

Stachu | 2009-08-22 21:56

Szkoda niewykorzystanych sytuacji. Było ich kilka, ale znów jesteśmy na tarczy:(. Moim zdanie jak nie wygramy z GKS-em, to pan Cecherz morze pakować manatki, ale podejrzewam, że tak się nie stanie. Bo niby kto za niego przyjdzie. Oby nie pewien Czesiu. Do zobaczenia w sobote na meczu.

Edek38 | 2009-08-22 22:10

Komentarze napinkowe, nie na temat beda kasowane. Podobnie klotnie nt. kto kogo by wyrzucil czy zostawil. Jesli uzytkownik(czka) nie ma nic ciekawego do napisania, niech powstrzyma sie od komentarza.

Niemile beda widziane posty typu :Cecherz wypier... itp. itd. Wulgaryzmami nic sie nie zmieni a jedynie zaniza one poziom komentarzy.

Prosi sie o przemyslane wpisy.Kazdy zdaje sobie sprawe z coraz powazniejszej sytuacji w klubie ,jednak w takich przypadkach wazniejsze od slow sa czyny wiec zanim "wrozki" przewidujace spadek i inne kleski wezma sie za klawiature niech przewertuja lepiej dokladnie tematy poprzednie,w ktorych juz czytalismy takie komentarze.

Kulturalnie wypowiadamy sie na temat OSTATNIEGO meczu i wyjazdu.

Krokus | 2009-08-22 22:49

Panowie trenerzy powinni dostać na początek takie ultimatum:
- wygrana w PP
- wygrana z GKS

Jeżeli już w środę mu się nie uda to bierzemy białe chusteczki i żegnamy tych fachowców. Chociaż już sam nie wiem czy należy dawać im szansę, może zarząd sam im podziękuje w ten poniedziałek? Chciałbym się też coś dowiedzieć jak dziś Stal grała w Płocku, czy na prawdę było tak dobrze, jak stal wyglądała kondycyjnie? Pomału stajemy się dobrym dostarczycielem punktów dla innych.

Snufacz | 2009-08-22 23:06

panowie nie uszukujmy sie stalowka nie ma skladu na pierwsza lige a ten trener prowadzil wielkie bagno .najlepsze jest to ze takie druzyny jak kszo sandecja warta motor zdobywaja punkty a my nic . dolcan byl w naszym zasiegu ale cesarz to nie trener . tylko kozak . . jedyny plus stalowki to ze kibice sa pro a a druzyna jest zajebiscie oslabiona @

Vielitz | 2009-08-22 23:07

leszczu jeden z drugim co tylko potrafi narzekać! zagłebie dostaje baty od każdego, a jakoś kibice dalej są za klubem! u nas jak zwykle pełno fachowców! nie jest dobrze to fakt, ale drużyny marzeń nie mamy - jeśli będą ambicje w grze widoczne to może coś zdziałamy! Pierwszy promyk był dziś w Płocku, punktów nie ma, ale była w końcu dobra gra. Co z tego np. że był punkt z KSZO jak gra była fatalna i tylko pesymistycznie to widziałem - w Płocku była porażka, ale chłopaki walczyli i się starali (tak wynika z relacji), więc jest to dobry prognostyk. Szkoda tylko że w środę będzie pełno pseudo znawców futbolu na Hutniczej, którzy to jak zwykle lepiej wiedzą jak powinno się grać itp. ŻAL!! takich ludzi się nie powinno na stadion wpuszczać! na kompie w football managera se grać a nie ludzi wpieniać! tyle mojego! DO BOJU STALÓWKA!!

Snufacz | 2009-08-22 23:12

No fakt ze stalowka grala miare dobrze . ale to za malo , . . mysle ze gks dostanie baty . ja wierze w pilkarzy . a nie trenera . pozdr . ale kszo ma przynajmiej 7 pkt a my 1 wiec
wiesz
:)

Snufacz | 2009-08-22 23:18

Cesarz musi kupic jakiegos napastnika bo salami nie gra tak jak sezon , ja wierze ze to tylko slaba forma . gks bedzie lepiej trzeba wygrac i tyle

Snufacz | 2009-08-22 23:20

gdyby stalowka nie sprzedawala dobrych zawodnikow to napewno bysmy byli w srodku tabeli

Stalówek | 2009-08-22 23:27

ktos kiedys napisal ze na jesieni Ł ach tez mial nieciekawa serie.dopiero na wiosne ruszylo gdy doszedl Cebula,Szwajdych,Pak nys.ma Cehcerz z ustawieniem zespolu.jesli mowi ze mecz z KSZO byl bardzo podobny do tego z Dolcanem a w miedzyczasie potrafimy zagrac dobry mecz z Widzewem to cos tu jest nie tak.jakies wnioski mozna wyciagnac.chyba ze uwaza ze na takie granie prostopadlych zagran nasza obrona jest za slaba to na to nie ma za bardzo wplywu bo Lebiode,Maciora czy Trescinskiego napewno nie wykopia.tyle ze obrona sie broni mowiac ze pomoc odpuszcza krycie a pozniej to juz nic nie moga zrobic.ale co jak co nie radza sobie z tymi zagraniami w ''uliczkę''.ja uwazam ze bedzie jeszcze dobrze.przeciez jesli gramy naprawde dobre mecze z Widzewem czy z plockiem to stac Nas na zwyciestwa.Wisle uratowal bramkarz i brak szczescia z Naszej strony.trzeba walczyc i dopingowac Naszych.Arka wtapia,Lubin tez,Łęczna.Znicz czy Podbeskidzie tez cieniuja a jakie maja sklady i aspiracje.trzeba wierzyc a nie wieszac psyna swoich,jak to czesc burakow wyszla ze stadionu za kibicami z mlynu.z tym ze wiadomo jaki powod mieli kibice a ci drudzy z goła inny.to jest poczatek rozgrywek,moze w przerwie jak ktos sie nie sprawdzi to go zmienia.zobaczymy.gr amy jak zwykle do końca!Stalówka!

Aloo | 2009-08-23 01:48

Glupie gadanie i glupie tlumaczenie! jak nowej koncepcji nie bedzie to przykro to powiedziec ale kiepsko to widze mysle ze czas na zmiany to jest juz ostatecznosc

Dziadek | 2009-08-23 03:39

wezcie sie ogarnijcie i nie zwalajcie winy na trenera bo on robi wszystko zeby bylo jak najlepiej i to jest chyba logiczne a ze ma mniej umiejetnosci niiz P.Lach to juz nie jego wina bo sa lepsi i gorsi !!! to na zarzad nieudolny trzeba klac,na tych J****YCH dZIadow co PRLem zyja i traktuja nasza Stalowke jak LZS jakis !!!!!!

CZY WYGRYWASZ CZY NIE...!!!

Stalowiak1938 | 2009-08-23 09:31

koniec biadolenia panowie. ktos dobrze nap[isał dajmy trenerowi jeszcze 2 mecze. a my skupmy się na meczu w PP i oczywiscie w sobote z GiEKsą!!! musimy za wszelką cene pomócdruzynie pokazac ze jestesmy z nimi gdy jest zle... Czy WYGRYWASZ CZY NIE!!! WSZYSCY NA PETRE W SRODE I NA GKS W SOBOTE!!!

Vielitz | 2009-08-23 09:34

ludzie, co wy tam wygadujecie! jakie sprzedawała zawodników:)? mamy biedny klubik który ściąga tylko darmowych graczy na max jeden sezon (zwykle jednak 1 runda) - potem koleś szuka "prawdziwego" pracodawcy z kasą. Mamy taki skład na jaki nas stać, i tak dziwi że mamy jakieś wzmocnienia (no dobrze, uzupełnienia). W tej rundzie już pewnie nic nie wzmocnimy składu, więc Ci co są muszą grać na 120%. W next rundzie, jak zwykle nadzieja że będzie sponsor, inaczej jedynie co nas czeka to walka o byt - tyle że w tym sezonie nie widać słabych zespołów:(

Aleksander | 2009-08-23 10:20

zgadzam sie z poprzednikiem,ale to ze nie mamy kasy to jest tylko WINA NIEUDOLNEFO ZARZADU!!!!i dlatego druzyna jest tak budowana a nie inaczej...nie stac nas na podpisywanie dlugoterminowych kontraktow,dlatego do nas przychodza zawodnicy na ogol slabi ktorych inne kluby nie chcialy i taki zawodnik kopnie ze 2 razy dobrze pilke w 1 rundzie i ucieka do innego klubu ktory placi wieksze pieniazki(praktyczni e kazdy klub w tej lidze poza motorem lublin ale to nie nasa sprawa)

Quba | 2009-08-23 11:31

####################

Są wolne miejsca w autobusie na wyjazd do Chorzowa na mecz Polska - Irlandia Płn. 05.09.2009.
Wolnych miejsc 15. Koszt 50 zł.

Info dla osób posiadających własny bilet a nie mających transportu bądź chcących po prostu jechać autokarem.
Kontakt: 691-028-598

################## ##

Mystery69 | 2009-08-23 11:49

Panowie to, że tak będzie było już wiadomo jak tylko wybrali Cecherza na 1 trenera. Przecież on to się nadaje klubik 3 ligowy trenować a nie zespół 1 ligi. I prosze nie brońcie tego trenera bo się niedobrze robi człowiekowi. Gość ma zero pojęcia jeśli chodzi o dobierane taktyki na mcz i tyle w tym temacie. Pisałem wam tutaj, że po objęciu schedy w Stalówce przez tego trenera i po jego lux wzmocnieniach trenerzy 1 ligowych druzyn pisali, że Stal i Motor będą głównymi kandydatami do spadku i rzeczywistość na dzień dzisiejszy to pokazuje. Jeżeli nie będzie zmiany trenera, a na to się nie zanosi to ze strefy spadkowej już się nie wydostaniemy... A Motor zaczyna już powoli gromadzić punkty... Górnik Łęczna po zmianie trenera też zobaczycie jak zacznie wygrywać, tylko bidna Stalówka i Kluczbork coś sobie nie radzą. Wszystko teraz będzie pompowane w basketball w STW i każdy o tym wie. Trudno będą 2 ligowe mecze w STW i derby

19ssw38 | 2009-08-23 12:27

haha

POzdrowienia dla tych ktorzy wczoraj byli !!

Ssw\'38 | 2009-08-23 12:30

Panowie jeśli jest jakieś foto Naszego sektora z Płocka to poproszę o wrzucenie linka tutaj lub na forum.

Zielono-czarny | 2009-08-23 12:39

pozdro dal wszystkich co byli :D wyjazd na plus

Volzerex | 2009-08-23 12:47

Wyjazd na plus ale frajerska akcja Petry pod kasą, a potem ich wrzuty na nas: policjanty ahahahahah Pozdro dla wyjazdowiczów ;)

Vielitz | 2009-08-23 13:09

Mystery69 - człowieku, Ty to naprawdę widać mało z piłki rozumiesz. Trener nie gra na boisku, i nie ważne jaki będzie to nic to nie zmieni - z tymi zawodnikami to i Ferguson nic nie zdziała! Łach miał wyniki ale nie dlatego że jest super mega trenerem, tylko dlatego że sprowadził kilku ciekawych zawodników którzy stworzyli dobry skład i tyle. Stalówka od X lat gra to samo! 1 napastnik w przodzie i "gęsty środek". Zmiana trenera niestety niewiele zdziała - jedyna nadzieja że ten skład co mamy się w końcu zgra, Salami odnajdzie formę i nie będzie naszym brakować ambicji...dużo tych warunków do spełnienia, ale taka niestety prawda.

Mariusz | 2009-08-23 14:29

"Stalówka " w Płocku.
Dobry doping oraz słyszalnośc , liczba całkiem dobra.
» http://www.youtube.com/watch?v=JfXJK447avc
» http://www.youtube.com/watch?v=MfbMdIfyOxE
» http://www.youtube.com/watch?v=a_HRYNnemzM

Ps W poniedzialek wieczorem bedzie dostepny filmik z KSZO.

Za opóznienia bardzo PRZEPRAZSAM.

Alleluja | 2009-08-23 14:45

jest poprawa w grze,ktora niestety nie ma przelozenia na wynik.Wyniki sa takie jak pilkarze i trenerzy..
A pilkarze i trenerzy sa tacy na ile finanse pozwalaja,w tym sezonie jest biedniej niz w poprzednim do tego psedu zarzad zalega z pieniazkami za pare miesiecy?!mnie te wyniki nie dzwia,baaa wrecz jestem pewnien ze beda gorsze bo 1 liga w tym sezonie jest bardzo wyrownana poziom jest wyzszy niz w rok temu,a nas czekaja regularne bęcki od katowic , gorzowow i innych wislow oraz kluczborkow;/

Semic | 2009-08-23 14:48

No to widze udany wyjazd i dobry doping tylko male pytanko czemu lewa strona sektora sie nie bawi?

Mystery69 | 2009-08-23 15:56

Vielitz daj spokój i nie pouczaj ludzi, którzy mają dużo większe pojęcie o piłce od ciebie. Jestem całkowicie przekonany, że gdyby teraz przyszedł nowy trener, który ma pojęcie o trenerce ( nie to cecherz) np taki Białek czy Gąsior to i z tych zawodników którzy są obecnie w Stali udało by się zebrac niezla pierwsza 11 i spokojnie powalczyc o 12-13 miejsce na FT tabeli. Tak więc Vielitz gratuluje takiego myslenia o utrzymaniu obecnego trenera i zdobyciu moze z 10 punktów w jesieni.

Alleluja | 2009-08-23 15:59

Mystery z calym szacunkiem, GĄSIAR I BIAŁEK ? haahahahaha usmialem ie po pachy to jedni z najwiekszych nieudacznikow w polsce:P

^^

Alleluja | 2009-08-23 16:01

apropo jezeli chodzi o kondzia cebule w pierwszym meczu zagral cale spotkanie w drugim polowka pozniej lawka a teraz to nawet nie wiem czy na lawce jest:P odkad przyszedl orest zakonczyla sie ekstraklasowa przygoda cebiego , pewnie po tej rundzie przejdzie do gks katowice;<

pozdrawiam

Login | 2009-08-23 17:24

umiesz czytac ???

Mariusz | 2009-08-23 14:29|

"Stalówka " w Płocku.
Dobry doping oraz słyszalnośc , liczba całkiem dobra.
» » http://www.youtube.com/watch?v=JfXJK447avc
» » http://www.youtube.com/watch?v=MfbMdIfyOxE
» » http://www.youtube.com/watch?v=a_HRYNnemzM

Ps W poniedzialek wieczorem bedzie dostepny filmik z KSZO.

Za opóznienia bardzo PRZEPRAZSAM.

Fan1938 | 2009-08-23 17:26

siemano mam pytanko czy wogule będzie doping na meczu w srode z Wisłą ????

Biggie | 2009-08-23 17:37

a co jak nie bedzie dopingu to nie przyjdziesz?
szczerze mowiac to nie pamietam kiedy ostatnio w trakcie meczu na Hutniczej nie bylo prowadzonego dopingu...doping jest prowadzony zawsze;)

Mystery69 | 2009-08-23 18:26

Alleluja widać że jesteś troszkę za młody żeby polemizować. Cycu w srodę to powinni wstęp zrobić za free dla wszystkich. Ewentualnie jakaś symboliczna kwota. I jescze by się przydało piwko przy wejściu bo w normalnym stanie tej gry nie da się oglądać.

Sztomek1 | 2009-08-23 18:31

Do Vielitz
Stary mie ośmieszaj się . Jeśli Twoim zdaniem trener nie ma wpływu na grę drużyny to tym bardziej po jakiego wała trzymać Cecherza? Klub zaoszczędzi kilka tyś. miesięcznie, zawodnicy będą przychodzic na trening albo nie wedle własnego uznania, a skład będzie ustalany poprzez głosowanie kibiców za pomocą sms.

A tak na poważnie to Cecherz ponosi 100% odpowiedzialności za wyniki. To on pościągał sobie zawodników (oczywiście w ramach tego skromnego budżetu jaki mamy), i to On odpowiada za ich formę i to co grają. Nikt nie oczekuje od niego cudu w postaci awansu, ale forma i styl gry pozostawiają wiele do życzenia.

Stalówka\'38 | 2009-08-23 18:42

Ostatni raz młynu nie było bodajże w drugiej połowie na meczu z Lechia Gdańsk. w Tym sezonie w którym graliśmy po barażach z Hekiem Czermno. DO ŚRODY !

Smash | 2009-08-23 19:20

mylisz sie! ostatnio raz dopingu nie bylo w tamtym sezonie w rundzie jesiennej u siebie z Turem Turek( to byla bodajze sroda)

Stalówka\'38 | 2009-08-23 19:25

A fakt. Czy na meczu z Petrą, bilety będą na każdy sektor po 10zł tak jak na ostatnich pucharowych meczach?

Tom435 | 2009-08-23 19:52

Ta szalge mowi ze jak przegraja te dwa mecze to cecherz pa pa papa papa, a co do biletow to w srode placi cecherz posada .................... .

Mariusz | 2009-08-23 19:59

Bramka z meczu Wisła Płock -"Stalówka" 1:0
39 min. Wisniewski
» http://www.youtube.com/watch?v=Ux8eu0iMBG8

Smash | 2009-08-23 20:24

cycu jesli bedzie wiadomo to napewno bedzie napisane w osobnym newsie,takze wyluzuj, nic narazie nie wiadomo !!!!!!!!

Biggie | 2009-08-23 20:37

Podpisuje się pod słowami Volzerex'a
Od siebie jeszcze dodam uwagę wartą zapamiętania:
Jeżeli chcesz z kogoś kpić to patrz mu prosto w oczy bo jeśli "nie powiedziałeś tego w ryj to nie powiedziałeś NIC!"
pzdr

Vielitz | 2009-08-23 20:58

Sztomek1 - to podyskutujmy dalej:) nie napisałem że trener NIC nie zmienia, powiedziałem tylko że żaden trener nie zrobi z tego składu mistrza polski, czytaj uważnie i ze zrozumieniem. nie bronie Cecherza, bo na pewno nie jest to fachowiec, ale u nas fachowiec pracował nie będzie i z tym trzeba się pogodzić! Nie ma na to kasy i tyle! Mamy to co mamy i tyle, oby jednak nasi grali z sercem, to w końcu coś z tego będzie! a na koniec do Mystery69 - pierwszego fachowca na tej stronce! Zgadza się, nie mam pojęcia o trenerce, ale ty także nie masz o tym pojęcia, więc przestań krytykować to czego nie rozumiesz. Jak Ci się tak coś strasznie nie podoba to działaj, a nie biadolisz jak stara baba, znajdź sponsora i będzie kasa na twojego wymarzonego Smudę czy innego cudotwórcę:) (którzy tak przy okazji, robili wyniki w większości dlatego że mogli sprowadzić super graczy, czego u nas żaden trener nie będzie mógł). Tyle tego mojego - przed nami środa! oby było wreszcie zwycięstwo!!

Abigeil | 2009-08-23 21:15

Ale błedy przy tej bramce... ja pierdziele

Zielono-czarny | 2009-08-23 21:57

Johnny- po 1 niech ci starzy ogranicza dostep do internetu!
a po 2 jak wiesz po co Sovia z nami jezdzi to siedz cicho i nie wychylaj sie. to nie jest ich mecz i nikt im nie karze spiewac. sa z nami i zajebiscie, a wyskoczy taki jeden napinacz internetowy i jeszce narzeka... ogarnij sie chlopie i wyskocz na meczu z takimi tekstami, ciekawe czy bedziesz taki twardy.

~ | 2009-08-23 21:58

Wyjazd ogólnie na plus,b dobra nasza liczba jak i zgody Reski,fakt szkoda,ze na sektorze siedzą od Nas te 50 metrów dalej i nie włączają sie z Nami do dopingu,ale to ich sprawa,nikt przecież z Was ich do tego nie zmusi.Doping z Naszej strony dobry,głośny i co najważniejsze ciągły,Heniek M odgrzał Sovii pizze na grillu,musielismy wziaśc ziomny prysznic od straży.Było uzgodnione,ze w razie batów przed końcem meczu wyciagamy białe chusteczki i żegnamy panów trenerów,no ale przy wyniku tylko 0-1 i ciągłej przewadze w 2 połowce każdy z Nas mocno wierzył w ten remis i dopingował do końca nie chcać psuć juz tej kure...kiej atmosfery w druzynie.No cóż nie udało się było naprawdę blisko nawet żeby to wygrać,ale pod polem karnym tracimy głowę i nie umiemy wykończyć praktycznie żadnej akcji.Trener Cecherz słaby nie ma co ukrywać,poza wielkim show przy ławce nie ma pomysłu na ustawienie drużyny.Winą tego wszystkiego jednak mozemy tylko obwiniać zarząd i p szlagego,ze pozwolili tak łatwo odpuścić sobie Łacha,a wziąsć pierwszego z brzegu najtańszego trenera.Taniej raczej nie idzie w parze z jakością i to jest fakt.My kibice daliśmy po pierwszej rozmowie z Cecherzem po pierwszym treningu -kredyt zaufania na te parę meczy,niestety nie sprawdził się i uważam jak większość ,ze nic już z tego nie będzie to widać gołym okiem.Warunek Nas kibiców będzie teraz taki,decyzja podjęta podczas wyjazdu,nie ma zwycięstwa z Gieksą,żadamy zmiany trenera,cały stadion wyciaga białe chusteczki i żegnamy dotychczasowych.Musz a być zmiany,trzeba ratować tę ligę i drużynę dopóki nie jest na to za póżno.Chyba ,ze zarzad wyprzedzi Nas w tym pomyśle i wcześniej pomyśli o zmianach,oby tylko nie przyszedł pewien pan Czesio o którym głosno się mówi od jakiegoś czasu,ze będzie naszym trenerem a za którym bardzo optuje p.Kantor.W końcu to jego stary "znajomy"Temu panu Czesiowi juz dziękujemy,po ostatniej wizycie u nas parę lat temu ,Żaku wyprowadzał klub parę lat na prostą,a My skończylismy w 3 lidze.P/Czesio natomiast pierwszy jak tchórz uciekł z tonącego krętu w nocy o północy.Kibice pamiętaja i nie chcą powtórki z rozrywki.

Zbychu | 2009-08-23 22:06

Ciekawe jakiego trenera znajdą w trakcie sezonu, każdy lepszy podpisał kontrakt. Myślenie nie boli...

Jotes | 2009-08-24 13:22

A mozna wiedzieć co spłoneło na sektorze? Jakies krzeszełko ;>

Marco | 2009-08-24 14:02

Spłoneły opakowania po pizzy gdyż stadion w Płocku to jakaś prowincja i nawet nie posiada koszy na śmieci a my jako ludzie kulturalni nie chcieliśy zostawiac po sobie bałaganu wynikiem czego było podpalenie tych oto opakowań ;) Pozdro dla tych co byli :)

Harry1000 | 2009-09-6 12:04

dfsfsfsfsf

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Górnik Łęczna - Stal Stalowa Wola

Górnik Łęczna             Stal Stalowa Wola
2018-10-27, godz. 19:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Znicz Pruszków - Stal Stalowa Wola

Znicz Pruszków             Stal Stalowa Wola

0 : 2

    
Adrian Dziubiński 31 (k) Sebastian Łętocha 65
Sędzia: Grzegorz Kawałko (Białystok)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 14 10-3-1 33
2 Elana Toruń 13 8-4-1 28
3 GKS Bełchatów 14 7-5-2 26
4 Olimpia Grudziądz 14 7-3-4 24
5 Stal Stalowa Wola 15 7-2-6 23
6 Radomiak Radom 13 6-3-4 21
7 Znicz Pruszków 15 5-6-4 21
8 Górnik Łęczna 14 5-5-4 20
9 Siarka Tarnobrzeg 14 5-3-6 18
10 Ruch Chorzów 13 4-5-4 17
11 Błękitni Stargard Szcz. 13 5-2-6 17
12 Gryf Wejherowo 14 4-4-6 16
13 Pogoń Siedlce 14 4-3-7 15
14 ROW 1964 Rybnik 14 3-6-5 15
15 Resovia Rzeszów 14 3-5-6 14
16 Olimpia Elbląg 14 4-1-9 13
17 Skra Częstochowa 14 3-2-9 11
18 Rozwój Katowice 14 2-4-8 10

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-10-27 Górnik Łę.. - STAL
2018-11-04 STAL - Gryf Wejherowo
2018-11-10 STAL - ROW 1964 Ryb..
2018-11-17 Resovia Rzes.. - STAL
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1244) » Vielitz44 (806)
» Fanatyk38 (646) » Kamilosss (385)
» Koko (368) » Slim1938 (362)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (293) » Daro (290)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Motor Lublin (1:0)
2008-05-21
Ilość zdjęć: 48
Wyświetleń: 93 439 razy
STAL - Stal Rzeszów (3:1)
2014-05-24
Ilość zdjęć: 35
Wyświetleń: 19 956 razy
STAL - Znicz Pruszków (0:2)
2013-06-09
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 12 711 razy
STAL - Motor Lublin (0:2)
2004-04-03
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 24 883 razy
Osób Online: 21 / Czas gen. strony: 0.03651