Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» PP: Mecz z Wisłą Płock w I rundzie Pucharu Polski już dzisiaj !

PP: Mecz z Wisłą Płock w I rundzie Pucharu Polski już dzisiaj !

W I rundzie Pucharu Polski Stal Stalowa Wola zmierzy się przed własną publicznością z Wisłą Płock. Spotkanie przy ul. Hutniczej 15 rozpocznie się o godz. 17:00.

Cena biletu na środowe spotkanie w ramach I rundy Pucharu Polski wynosi 10 zł. na wszystkie sektory. Karnety na sezon 2009/2010 na najbliższy środowy mecz nie obowiązują. Wejście na stadion możliwe tylko po zakupieniu biletu, które można nabywać w kasach przed spotkaniem.

Kobiety wejście na Puchar Polski mają darmowy !

 

Podopieczni Przemysława Cecherza w minioną sobotę ulegli w walce o ligowe punkty w Płocku tamtejszej Wiśle 1:0. Jak się później okazało jedyną i zwycięską bramkę dla płocczan zdobył w 40 minucie Wiśniewski. W środę, 26 sierpnia o godz. 17:00 tym razem przy ul. Hutniczej obie jedenastki znowu wybiegną na murawę grając przeciwko sobie w walce o kolejną rundę Pucharu Polski.

Zwycięzca środowej batalii ma dużą szansę w następnej rundzie zmierzyć się z drużyną z najwyższej klasy rozgrywkowej. Co stanowi zapewne nie lada gratkę dla samych piłkarzy jak i kibiców.

Gospodarze środowego spotkania nie rozpoczęli udanie sezonu. Po 4 rozegranych kolejkach na swoim koncie mają zaledwie jeden punkt. Kibice w dalszym ciągu czekają na pierwsze zwycięstwo hutników, może pucharowa środa okaże się szczęśliwa i podopieczni Przemysława Cecherza wleją nutkę nadziei przed kolejnymi ligowymi spotkaniami.

Komentarze (24)

L.k. | 2009-08-26 11:45

Witam!
wymyslilem nowa przyspiewke nie wiem czy by wam sie spodobala zaleta jest to ze jest bardzo prosta i kazdy szybko by sie nauczyl :)

a mianowicie brzmi ona tak :

na na na na na na na na heeej stalowka!!!

Do tej melodi ktora pewnie kazdy zna( nizej wklejam link)

» http://zyziaczek.wrzuta.pl/audio/4qL.....


oczywiscie chodzi o sam refren tej piosenki.

prosba do tych ktorym sie nie spodoba nie jedzcie po mnie:) pozdrowki

Stalowiec1938 | 2009-08-26 12:05

A może by na ten mecz młyn zrobic na krzesełkach na prostej ?? by sie wiecej ludzi dołonczylo do spiewu

Marco | 2009-08-26 12:12

No nie źle to brzmi tylko jak dla mnie to lepiej by brzmiało po prostu na na na na na na na na na Hej Hej Stalówka :)
Ps. Nazwy własne a tym bardziej swojej drużyny pisze się z dużej literki :) Pozdro

Laziale | 2009-08-26 12:51

Myślę, że ta przyśpiewka była by bardzo dobra. Brakuje nam melodyjnych przyśpiewek, a gdyby ta nieźle wychodziła doping wyglądałby lepiej. Co do młyna uważam, że na takim meczu powinniśmy prowadzić go na trybunie krytej z jednej prostej przyczyny, akustycznie jesteśmy 5 razy silniejsi. W zeszłym sezonie to pokazaliśmy.

Maciekstw | 2009-08-26 13:34

Ta przyśpiewka może być super.

Jacek1449 | 2009-08-26 14:01

nie checie płacic za bilety tej dyszki zmiencie płec na zenska maja za free wejscie polecam dla tych ktorym szkoda 10 zł na bilet i wspierania naszej druzynie w ciezkich chwilowo chwilach pozdro dla kumatych ?? spotykamy sie na H15 o 17:00

Fannn | 2009-08-26 14:02

Ta przyspiewka jest ok i fajnie by to wyglondalo jak bysimy staneli na krzeselkach i tam poprowadzili doping pozdrawiam

Koko | 2009-08-26 14:31

» http://www.youtube.com/watch?v=8JxY4ZSUSZQ Remes Puchar Polski jeszcze 2 godzi i 30 min jazda wszyscy na mecz pokażmy że jesteśmy z piłkarzami w tych ciężkich chwilach:)

Gregorek8 | 2009-08-26 15:27

Fannn a co ludzie z krzeselek maja przyjsc na wasz sektor? bo gdzie beda siedziec? Krzeselka ci potrzebne? na co? zeby sobie posiedziec? takim dzialaniem mozna tylko zniechecic ludzi do przychodzenia na stadion.

19ssw38 | 2009-08-26 15:36

"Ze względu na wynikłe w ostatniej chwili problemy z transportem wyjazd do Stalowej Woli został odwołany."

Chyba kibice z Płocka nie skorzystali z naszego sobotniego zaproszenia...

Cycu123 | 2009-08-26 16:11

Dajcie jakąś relacje na internecie bo mnie nie bedzie na meczu niestety ;/

Alleluja | 2009-08-26 16:16

patrzcie jak radzi sobie kamil karcz..

» http://www.90minut.pl/news/101/news1.....

P!otrek | 2009-08-26 16:39


"Ze względu na wynikłe w ostatniej chwili problemy z transportem wyjazd do Stalowej Woli został odwołany."




A to ci niespodzianka.


Ramzes | 2009-08-26 16:46

mam pomysl na piosenke:D

Nie patrzymy w statystyki
Mało ważne są wyniki
Jedno co sie dla nas liczy to nasz swięty klub!!!

W okolicach nas kochają
W calej Polsce wszyscy znaja
Raków z Reską nas wspieraja za to chwała im!!
la la la la la la la la lala lala lala la la........

Zkstal | 2009-08-26 16:59

haha na 25 minut przed rozpoczęciem spotkania świeci pustakami. haha brawo. a jaki skład ? Wisła bez 2-3 podstawowych a my bez 5-6. Brawo.

wszystko na kosza

Jacek298 | 2009-08-26 16:59

cos malo kibicow na stadionie , gramy czescia drugiego skladu , mogli zrobic wjazd za free

Zkstal | 2009-08-26 17:01

piszą 600 , to pewnie z 1000 max będzie... nie ma o czym gadać stawiam 0:3

Jacek298 | 2009-08-26 17:10

» http://www.megatotal.pl/megatotal_pl.....
tutaj radio leliwa i jest tam transmisja z meczu nara

Jacek298 | 2009-08-26 17:13

karny 12minuta i 1-0 dla stalowki wieprzec

Ziom | 2009-08-26 17:50

Przerwa. Zasłużone prowadzenie Stali, która mogła zdobyć jeszcze przynajmniej dwa gole. Widzów na trybunach około 1000 w tym 18 z Płocka.

Bartek9412 | 2009-08-26 17:53

a piast kobylin prowadzi z zagłębiem lubin 2:0

» http://live.sportowefakty.pl/launch_football_2362.html

Piorko | 2009-08-26 18:26

szkoda że to nie mecz o punkty

Andy | 2009-08-26 18:37

Żebyśmy w końcu trafili na kogoś z trójki Legia, Lech, Wisła...

Zbychu | 2009-08-27 19:25

stalowka.futbolowo.p l

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Cracovia II

Stal Stalowa Wola             Cracovia II
2023-03-04, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Lublinianka Lublin

Stal Stalowa Wola             Lublinianka Lublin

3 : 1

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 ŁKS Łagów 17 11-4-2 37
2 Avia Świdnik 17 10-5-2 35
3 Wieczysta Kraków 17 10-4-3 34
4 Stal Stalowa Wola 17 11-1-5 34
5 Cracovia II 17 10-3-4 33
6 Orlęta Radzyń Podlaski 17 10-2-5 32
7 KSZO Ostrowiec Św 17 8-3-6 27
8 Korona II Kielce 17 6-6-5 24
9 Wisłoka Dębica 17 6-5-6 23
10 Podlasie Biała Podlaska 17 5-7-5 22
11 Chełmianka Chełm 17 5-4-8 19
12 Sokół Sieniawa 17 5-3-9 18
13 Lublinianka Lublin 17 5-1-11 16
14 Podhale Nowy Targ 17 4-4-9 16
15 Czarni Połaniec 17 5-1-11 16
16 Unia Tarnów 17 4-4-9 16
17 KS Wiązownica 17 3-4-10 13
18 Wisła Sandomierz 17 3-3-11 12

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Cracovia II 0 km 0
Unia Tarnów 0 km 0
Wieczysta Kraków 0 km 0
Korona II Kielce 0 km 0
Czarni Połaniec 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Podlasie Biała Podlaska 0 km 0
Orlęta Radzyń Podlaski 0 km 0
Wisła Sandomierz 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3418) » 1938fc (1579)
» Vielitz44 (1397) » Filip kacper k. (1286)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (992)
» Kamil (849) » Rafix (768)
» Misio (722) » Adams (671)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Wisła Płock (2:0)
2008-05-03
Ilość zdjęć: 19
Wyświetleń: 57 783 razy
STAL - Siarka Tarnobrzeg (2:2)
2012-10-20
Ilość zdjęć: 31
Wyświetleń: 166 920 razy
STAL - Siarka Tarnobrzeg (1:1)
2015-08-16
Ilość zdjęć: 55
Wyświetleń: 132 766 razy
STAL - Olimpia Zambrów (0:0)
2014-04-19
Ilość zdjęć: 30
Wyświetleń: 67 362 razy
Osób Online: 14 / Czas gen. strony: 0.01366