Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» PP: Mecz z Wisłą Płock w I rundzie Pucharu Polski już dzisiaj !

PP: Mecz z Wisłą Płock w I rundzie Pucharu Polski już dzisiaj !

W I rundzie Pucharu Polski Stal Stalowa Wola zmierzy się przed własną publicznością z Wisłą Płock. Spotkanie przy ul. Hutniczej 15 rozpocznie się o godz. 17:00.

Cena biletu na środowe spotkanie w ramach I rundy Pucharu Polski wynosi 10 zł. na wszystkie sektory. Karnety na sezon 2009/2010 na najbliższy środowy mecz nie obowiązują. Wejście na stadion możliwe tylko po zakupieniu biletu, które można nabywać w kasach przed spotkaniem.

Kobiety wejście na Puchar Polski mają darmowy !

 

Podopieczni Przemysława Cecherza w minioną sobotę ulegli w walce o ligowe punkty w Płocku tamtejszej Wiśle 1:0. Jak się później okazało jedyną i zwycięską bramkę dla płocczan zdobył w 40 minucie Wiśniewski. W środę, 26 sierpnia o godz. 17:00 tym razem przy ul. Hutniczej obie jedenastki znowu wybiegną na murawę grając przeciwko sobie w walce o kolejną rundę Pucharu Polski.

Zwycięzca środowej batalii ma dużą szansę w następnej rundzie zmierzyć się z drużyną z najwyższej klasy rozgrywkowej. Co stanowi zapewne nie lada gratkę dla samych piłkarzy jak i kibiców.

Gospodarze środowego spotkania nie rozpoczęli udanie sezonu. Po 4 rozegranych kolejkach na swoim koncie mają zaledwie jeden punkt. Kibice w dalszym ciągu czekają na pierwsze zwycięstwo hutników, może pucharowa środa okaże się szczęśliwa i podopieczni Przemysława Cecherza wleją nutkę nadziei przed kolejnymi ligowymi spotkaniami.

Komentarze (24)

L.k. | 2009-08-26 11:45

Witam!
wymyslilem nowa przyspiewke nie wiem czy by wam sie spodobala zaleta jest to ze jest bardzo prosta i kazdy szybko by sie nauczyl :)

a mianowicie brzmi ona tak :

na na na na na na na na heeej stalowka!!!

Do tej melodi ktora pewnie kazdy zna( nizej wklejam link)

» http://zyziaczek.wrzuta.pl/audio/4qL.....


oczywiscie chodzi o sam refren tej piosenki.

prosba do tych ktorym sie nie spodoba nie jedzcie po mnie:) pozdrowki

Stalowiec1938 | 2009-08-26 12:05

A może by na ten mecz młyn zrobic na krzesełkach na prostej ?? by sie wiecej ludzi dołonczylo do spiewu

Marco | 2009-08-26 12:12

No nie źle to brzmi tylko jak dla mnie to lepiej by brzmiało po prostu na na na na na na na na na Hej Hej Stalówka :)
Ps. Nazwy własne a tym bardziej swojej drużyny pisze się z dużej literki :) Pozdro

Laziale | 2009-08-26 12:51

Myślę, że ta przyśpiewka była by bardzo dobra. Brakuje nam melodyjnych przyśpiewek, a gdyby ta nieźle wychodziła doping wyglądałby lepiej. Co do młyna uważam, że na takim meczu powinniśmy prowadzić go na trybunie krytej z jednej prostej przyczyny, akustycznie jesteśmy 5 razy silniejsi. W zeszłym sezonie to pokazaliśmy.

Maciekstw | 2009-08-26 13:34

Ta przyśpiewka może być super.

Jacek1449 | 2009-08-26 14:01

nie checie płacic za bilety tej dyszki zmiencie płec na zenska maja za free wejscie polecam dla tych ktorym szkoda 10 zł na bilet i wspierania naszej druzynie w ciezkich chwilowo chwilach pozdro dla kumatych ?? spotykamy sie na H15 o 17:00

Fannn | 2009-08-26 14:02

Ta przyspiewka jest ok i fajnie by to wyglondalo jak bysimy staneli na krzeselkach i tam poprowadzili doping pozdrawiam

Koko | 2009-08-26 14:31

» http://www.youtube.com/watch?v=8JxY4ZSUSZQ Remes Puchar Polski jeszcze 2 godzi i 30 min jazda wszyscy na mecz pokażmy że jesteśmy z piłkarzami w tych ciężkich chwilach:)

Gregorek8 | 2009-08-26 15:27

Fannn a co ludzie z krzeselek maja przyjsc na wasz sektor? bo gdzie beda siedziec? Krzeselka ci potrzebne? na co? zeby sobie posiedziec? takim dzialaniem mozna tylko zniechecic ludzi do przychodzenia na stadion.

19ssw38 | 2009-08-26 15:36

"Ze względu na wynikłe w ostatniej chwili problemy z transportem wyjazd do Stalowej Woli został odwołany."

Chyba kibice z Płocka nie skorzystali z naszego sobotniego zaproszenia...

Cycu123 | 2009-08-26 16:11

Dajcie jakąś relacje na internecie bo mnie nie bedzie na meczu niestety ;/

Alleluja | 2009-08-26 16:16

patrzcie jak radzi sobie kamil karcz..

» http://www.90minut.pl/news/101/news1.....

P!otrek | 2009-08-26 16:39


"Ze względu na wynikłe w ostatniej chwili problemy z transportem wyjazd do Stalowej Woli został odwołany."




A to ci niespodzianka.


Ramzes | 2009-08-26 16:46

mam pomysl na piosenke:D

Nie patrzymy w statystyki
Mało ważne są wyniki
Jedno co sie dla nas liczy to nasz swięty klub!!!

W okolicach nas kochają
W calej Polsce wszyscy znaja
Raków z Reską nas wspieraja za to chwała im!!
la la la la la la la la lala lala lala la la........

Zkstal | 2009-08-26 16:59

haha na 25 minut przed rozpoczęciem spotkania świeci pustakami. haha brawo. a jaki skład ? Wisła bez 2-3 podstawowych a my bez 5-6. Brawo.

wszystko na kosza

Jacek298 | 2009-08-26 16:59

cos malo kibicow na stadionie , gramy czescia drugiego skladu , mogli zrobic wjazd za free

Zkstal | 2009-08-26 17:01

piszą 600 , to pewnie z 1000 max będzie... nie ma o czym gadać stawiam 0:3

Jacek298 | 2009-08-26 17:10

» http://www.megatotal.pl/megatotal_pl.....
tutaj radio leliwa i jest tam transmisja z meczu nara

Jacek298 | 2009-08-26 17:13

karny 12minuta i 1-0 dla stalowki wieprzec

Ziom | 2009-08-26 17:50

Przerwa. Zasłużone prowadzenie Stali, która mogła zdobyć jeszcze przynajmniej dwa gole. Widzów na trybunach około 1000 w tym 18 z Płocka.

Bartek9412 | 2009-08-26 17:53

a piast kobylin prowadzi z zagłębiem lubin 2:0

» http://live.sportowefakty.pl/launch_football_2362.html

Piorko | 2009-08-26 18:26

szkoda że to nie mecz o punkty

Andy | 2009-08-26 18:37

Żebyśmy w końcu trafili na kogoś z trójki Legia, Lech, Wisła...

Zbychu | 2009-08-27 19:25

stalowka.futbolowo.p l

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard Szcz.

Stal Stalowa Wola             Błękitni Stargard Szcz.
2019-03-02, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola

Widzew Łódź             Stal Stalowa Wola

0 : 0

    
Sędzia: Damian Sylwestrzak (Wrocław)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 21 12-5-4 41
2 Widzew Łódź 20 11-6-3 39
3 Elana Toruń 21 9-9-3 36
4 GKS Bełchatów 21 9-9-3 36
5 Górnik Łęczna 21 9-7-5 34
6 Olimpia Grudziądz 21 9-4-8 31
7 Stal Stalowa Wola 21 9-4-8 31
8 Resovia Rzeszów 20 8-5-7 29
9 Skra Częstochowa 21 8-4-9 28
10 Znicz Pruszków 21 7-6-8 27
11 Gryf Wejherowo 21 7-5-9 26
12 Ruch Chorzów 21 6-7-8 25
13 Błękitni Stargard Szcz. 21 7-3-11 24
14 Pogoń Siedlce 21 6-5-10 23
15 Rozwój Katowice 21 5-6-10 21
16 Siarka Tarnobrzeg 20 6-3-11 21
17 ROW 1964 Rybnik 20 3-9-8 18
18 Olimpia Elbląg 19 4-5-10 17

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1248) » Vielitz44 (827)
» Fanatyk38 (652) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (368)
» Stalowiak1938 (329) » Jaszczur (296)
» Zatorze (296) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Widzew Łódź - STAL (2:1)
2008-09-14
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 55 784 razy
STAL - Motor Lublin (0:0)
2005-11-05
Ilość zdjęć: 7
Wyświetleń: 13 320 razy
STAL - Odra Opole (1:0)
2007-10-13
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 5 177 razy
ROW 1964 Rybnik - STAL (3:0)
2016-04-30
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 1 935 razy
Osób Online: 14 / Czas gen. strony: 0.03424