Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Puchar Polski: Stal - Wisła Płock 2:1 (1:0)

Puchar Polski: Stal - Wisła Płock 2:1 (1:0)
W I rundzie Pucharu Polski piłkarze Stali Stalowa Wola wygrali z Wisłą Płock 2:1. Pierwszą bramkę dla Stalowców zdobył w 13 minucie z rzutu karnego Jaromir Wieprzęć. Drugiego gola dołożył w 71 minucie spotkania Jurij Mychalczuk. Honorową bramkę dla Wisły zdobył na minutę przed końcem meczu Robert Chwastek.
 
Stal Stalowa Wola - Wisła Płock 2:1 (1:0)
1:0 - Wieprzęć (k.) 13'
2:0 - Mychalczuk 71'
2:1 - Chwastek 89'
 
Stal Stalowa Wola: Stanisław Wierzgacz - Jaromir Wieprzęć, Daniel Treściński, Jacek Maciorowski, Bartłomiej Piszczek - Piotr Szymiczek (74 Paweł Olszewski), Tadeusz Krawiec, Ihor Mihałewskyj (62 Longinus Ifeanyi Uwakwe), Dariusz Stachowiak - Jurij Mychalczuk, Paweł Wasilewski (58 Cezary Czpak).

Wisła Płock: Przemysław Mierzwa - Mateusz Żytko, Paweł Pęczak, Marcin Pacan, Rafał Grzelak (46 Maciej Wyszogrodzki) - Tomasz Grudzień (78 Daniel Mitura), Bartłomiej Sielewski (46 Karol Kostrubała), Artur Wyczałkowski, Robert Chwastek - Krzysztof Zaremba, Bartosz Wiśniewski.
 
żółte kartki: Wieprzęć, Stachowiak - Sielewski, Kostrubała.
widzów : 1000.

Komentarze (54)

Rocky\"stal\"one78 | 2009-08-26 18:51

...pierwsze ultimatum dla Cesarza udane ale jeszcze GKS K. jabym sie nie jarł PP niedaje nam punktów w lidze!!!!!!

Rocky\"stal\"one78 | 2009-08-26 18:56

To jest dobre IV ligowiec z zespolem z ekstra klasy......Piast Kobylin - KGHM Zagłębie Lubin 3:1

Alleluja | 2009-08-26 19:30

Cala gre Stalowki robil dzis Jurij Michalczuk !! najlepszy gracz na boisku!!(i najmniejszy) wszyscy pozostali bardzo przecietnie moze oprocz bramkarza staszka !! a cecherz darl ryja glosniej niz nie jeden mlyn !! :D
z taka gra spadniemy potrzeba wzmocnien!! szczegolnie na prawa strone!! a to co jaro zrobil przy bramce dla wisly to jest nie do wiary!! wylozyl robertowi chwastkowi pile na takiego woleja ze nawet ja bym trafil :D

hahaha

Szefo | 2009-08-26 19:39

je..b..ać prustytutki z " systemu", szlage zatrudnij sobie te ścierwa żeby ci psa wyprowadzały

Ryszard1938 | 2009-08-26 20:15

jest lepiej tylko pionkow z obrony zmienic ;/ wysokie to wolne i bez komentarza

Stalówek | 2009-08-26 20:43

Jarek ma spory wkład w gre Stali,szczególnie w ostatnich sezonach ale dzisiaj...Wisla grala jego strona bo widzieli co wyprawia.strzelil karnego i...tyle.chociaz moze az tyle.Mychalczuk,co chłopak serca i zdrowia zostawia na boisku,niesamowite!S tachowiak faktycznie umie zagrac jeden na jeden i dzisiaj na plus,Szymiczek jak dostanie dobra piłke to draska,nie wie co robić.o dziwo Tadziu niezly mecz i kondycyjnie sie trzymal he he.Staszek tez w bramce fajnie zagral.przy golu nie mial szans.Wasyl twardo sie zastawial.a ja osobiscie sprobowalbym Stachowiaka z Czpakiem.Olszewski bez komentarza.nie maja pieniedzy na Karcza ponoć a ja wlasnie Olszewskiemu i Drozdowi bym podziekowal. Kubicki mowil po sobotnim meczu ze zasluzenie wygrali,przykre az plytkie.dzisiaj Stal prowadzila a Wisla znow gonila wynik a My sie nie cofnelismy jak Wisla,gralismy niezle z kontry i jeszcze ukłulismy.

Biela | 2009-08-26 20:50

Witam. Jeśli ktoś wybiera się na mecz Polska - Irlandia Płn 5.09.2009 to ja będę jechał z Krakowa swoim samochodem i mam 2 wolne miejsca. GG 2158417.

Stachu | 2009-08-26 21:46

Zwycięstwo cieszy, ale pamiętajmy że naszym celem jest przedewszystkim liga. I na tym się skupmy. W sobote ważny mecz z Gieksą, szkoda że raczej na nim nie będę, ale ściskam kciuki za chłopaków. Może w końcu wygramy:) Tego nam bardzo potrzeba. Takiego dalszego impulsu, który dałby chłopakom pozytyuwnego "kopa" i wiary w wygraną. Mam nadzieję, że to dzisiejsze zwycięstwo okaże się takim impulsem. A co do następnego rywala, to chciałbym abyśmy trafili na Koronę. W przypadku wyjazdu to myślę, że z conajmniek 400-500 by nas pojechało:). Pozdro:)

Biggie | 2009-08-26 21:50

Jeżeli trafimy na korone to o żadnym wyjeździe nie ma mowy z tego wzgledu ze na tym poziomie jeszcze gospodarzem jest druzyna nizej notowana - w tym przypadku my. Wyjazd zaliczymy jezeli dojdziemy do cwiercfinalu kiedy to w pucharze beda grane dwumecze lub jezeli wylosujemy ekipe z nizszej ligi...

84czarny | 2009-08-26 21:57

A MOZE LEGIA WISŁA ALBO O LECH ALE BY BYŁO SUPE R!!!!!

Stachu | 2009-08-26 21:59

Dlatego pisze, że w przypadku wyjazdu. Bo po pierwsze może się okazać, że wylosujemy Koronę, jeżeli drużyn rozstawionych będzie mniej. Tak jak w tej rundzie w przypadku naszej pary. No ale z kim byśmy nie zagrali to liczę, że będzie to ekipa z ekstraklasy:)

Daro | 2009-08-26 22:01

Na Koronę na pewno nie trafimy :)

Jako drużyny rozstawione będą te, które grały w sezonie 2008/2009 w ekstraklasie i na 100% mecz będzie na naszym stadionie (22/23 wrzesień)
Losowanie 1 września.

Stachu | 2009-08-26 22:04

Jeżeli liczbe drużyn rozstawionych i nie rozstawionych będzie równa to napewno nie. Więc może obok wielkiej trójki fajny byłby też Górnik Zabrze:)

Daro | 2009-08-26 22:09

Drużyny, na które możemy natrafić (kolejność przypadkowa):
1. Lech Poznań
2. Odra Wodzisław Śl.
3. Arka Gdynia
4. Cracovia
5. ŁKS
6. Górnik Zabrze
7. Polonia Bytom
8. Ruch Chorzów
9. Lechia Gdańsk
10. GKS Bełchatów
11. Legia Warszawa
12. Wisła Kraków
13. Polonia Warszawa
14. Śląsk Wrocław
15. Jagiellonia Białystok
16. Piast Gliwice

Daro | 2009-08-26 22:13

Stachu, pod uwagę bierze się stary sezon, nikt się nie wycofał więc rozstawionych i nierozstawionych będzie po 16. W ostatnich latach był problemy na tym etapie ale przez łączenie się drużyn.

Teraz sprawa wygląda jasno i przejrzyście.

Krakus | 2009-08-26 23:02

Dzis tak srednio wypadla Stalowka, ale widac progres...
Staszek dostal szanse na bramce i mysle ze w pelni ja wykorzystal. Gdyby bronil regularnie w pierwszym skladzie mysle ze mielibysmy bardzo mocny i pewny punkt w druzynie. Szkoda ze tyle lat juz ciagle stawia sie na tego nieudacznika Wieteche... Dobry to on byl, ale 3 sezony temu, a teraz jest jednym z najelpiej zarabiajacych, a zarazem jeden z najslabszych. Dzis Staszek udowodnil kto powinien byc nr jeden. Wietecha popelnia regularnie 3,4 WIELKIE bledy co runde, a na tym poziomie to niedopuszczalne. Ale moze lepiej bedzie sie sprawdzal w roli zmiennika? mysle ze na tym poziomie na wiecej go juz nie stac.

Co do Wieprzecia, to co gra w tym sezonie to jest katastrofa... Dzis fatalnie- najslabszy na boisku, a ze karnego strzelil...? Karny to wg wyliczen statystykow ok 93 % gol wiec pozostawie to bez komentarza. Szybkosci juz zero, najwolniejszy w druzynie, na stalych fragmentach sie nie wybija, kreca go juniorzy jak chca, i to w kazdym meczu tego sezonu. Mysle ze wypalil sie jako pilkarz. A co dzis zaasystowal przy bramce Wisly Plock, sprawia ze chyba Drozd powinien stac wyzej w hierarchii obroncow. Odnosi sukcesy jako trener mlodych chlopakow wiec mysle ze tym powinien sie zajac.

Na plus dzis Michalczuk- najlepszy na bosiku (szkoda ze ma strasznie slaba technike, nie umie przyjac pilki, mizerny strzal, ale nadrabia i to z nawiazka walka, zaangazowaniem, szybkoscia i kondycja, ma chlopak chatakter i bedzie potrzebny).
Bardzo, bardzo dobry mecz Wasilewskiego, ustawil na cala gre w ofensywie, na plus Tadzio- poukladal cala gre w srodku, duzo lepszy niz Lagiewka, niezle Stachowiak, typowy skrzydlowy ( Trele stawialbym na srodku pomocy, jest w bardzo dobrej formie, a na skrzydlo jest za wolny,w srodku moze byc z niego duzo wiecej pozytku) Jeszcze wyroznilbym Piszczka, niezle czyscil i mysle ze obrona bez LEbiody wyglada w Stali lepiej, ale jeszcze jest sporo do poprawy.

Karcz 2 bramki w mlodej Craxie, zamiast placic wcale niemale pieniadze na pensie dla Streciwlilka i Myszki, mozna by go wziac i bylby duzy pozytek, a po co nam te darmozjady, wiecznie niespelnione telenty?

To tyle- odsunac Wieteche i Wieprzeciia i powinno byc dobrze.

Johnyy | 2009-08-26 23:10

Krakus ciebie naprawde powinni zatrudnic na stanowisko Cecherze specjalisto :)

naprawde jestem pelen podziwu przeanalizowales sytuaacje jak Jacek Gmoch

» http://www.youtube.com/watch?v=r7X1GH8XwgY

z dedykacja dla Ciebie koleszko :)

Kibic | 2009-08-26 23:13

Krakus skad mozesz wiedziec jak zagrali jak cie nie bylo na meczu??:)

Adm.t. | 2009-08-26 23:18

» http://www.90minut.pl/news/101/news1.....

Na konsultację u15 został powołany Grzesiek Kowal :)

Stalker1337 | 2009-08-26 23:31

w razie czego od ktorej rundy eliminacyjnej ligi europejskiej bysmy startowali?

Adam | 2009-08-27 00:15

Pojechali na mistrzostwa Polski i go wypatrzył trener.

Klocek | 2009-08-27 00:40

a ja wam mowie ze bedzie z LEGIĄ

Dziadek | 2009-08-27 01:26

z listy Dara 11 pozycja i git. ZKS

Danielson | 2009-08-27 09:53

Cracovia będzie :)

Maciekstw | 2009-08-27 09:56

Co za różnica, który klub z "wielkiej trójki" trafimy, jak nigdzie nie wpuszczają na sektor gości.

Noname | 2009-08-27 10:13

Ludzie. Klucicie sie o to z kim zagramy w PP ale jak byl wczoraj mecz to bylo was 1000 . Skupmy sie teraz na waznym meczu z GieKSa (nawet tematu niema na forum) WSZYSCY NA GIEKSE !!!

Noname | 2009-08-27 10:14

Ludzie. Klucicie sie o to z kim zagramy w PP ale jak byl wczoraj mecz to bylo was 1000 . Skupmy sie teraz na waznym meczu z GieKSa (nawet tematu niema na forum) WSZYSCY NA GIEKSE !!!

Zielono-czarny | 2009-08-27 10:31

Maciekstw- jesli gramy z kims z ekstraklasy to oni sa wyzej rozstawieni i to na naszym boisku bysmy grali wiec roznica jest 8) bedzie Legia :D

Bartekstw | 2009-08-27 11:11

szkoda ze kibice GieKsy nie przyjada do Stalowej, no, ale coz maja nalozona kare przez PZPN.....

Volzerex | 2009-08-27 11:25

Witam, mam do sprzedania kurtke kangurkę Stalówki;)

Kurtka z tamtej edycji, haftowana a z tyłu napis Stal Stalowa Wola
Jest to rozmiar: L
Kurtka w jak najlepszym stanie
Cena do uzgodnienia

Jeśli ktoś chce zdjęcia to na priv lub na GG 305820

Motorola | 2009-08-27 11:41

ma ktoś jakiś filmik z meczu albo bramki

Lilo | 2009-08-27 12:32

Widać krakus że masz małe pojęcie ale są pewne sprawy z którymi można było by się zgodzić.
Twierdzisz że balon popełnia 4,5 błędów na rundę, to ja się pytam jaką masz pewność że staszek nie popełnił by w rundzie błędów 6,7 skoro dostaje szanse około 4 razy w rundzie i zdarzyło mu się błędy popełnić? Najlepiej byłoby gdyby za to kto stoi w bramce odpowiadał trener tak jak jest dziś bo chyba ty trenerem nie jesteś i chyba to żadna strata dla nas wszystkich.
Jeśli twierdzisz że jarek w jest dobrym trenerem dla młodych chłopaków to zastanawiam się czy widziałeś kiedyś jakiś mecz stalówki i czy wiesz o czym piszesz bo jeśli zawodnik który w meczu na około 40 kontaktów z piłką 38 razy podaje do przeciwnika lub wybija na aut to czy napewno jest to dobry trener dla tych młodych.Ich trzeba uczyć pokazywać a jak ma to zrobić ktoś kto tego nigdy nie umiał?
Następna sprawa to proponowałbym nie krytykować krystka bo to jeden z najlepszych obrońców całej ligi a najlepszy na podkarpaciu na swej pozycji.Jeśli ma słabszą dyspozycję a ja twierdzę że jej nie ma bo od początku cała drużyna prezentuję się słabo to napewno będzie solidnym punktem tej drużyny.
Wasilewski jest napastnikiem więc rozliczajmy go nie za piękną gre a za bramki.
A jeśli chodzi o karcza to nie masz pojęcia ile cracovia zażyczyła sobie za niego.Tam dyrektorem jest Pan Łach i mogł on wykonać jakiś gest dla stalówki bo nie tylko my mu coś zawdzięczamy ale i on stali też coś zawdzięcza.
Zgodzę się co do jurija prezentuje się dobrze i się wyróżnia więc powinien grać.
Olszewski nie ma prawa grać nie tylko w I lidze ale nawet w 4 czy 5.

Ssw1938 | 2009-08-27 12:45

z tego co mi wiadomo to pan Łach nie jest zadnym dyrektorem w Craxie a za Karcza chcieli niby 8 tys. ale teraz gdzies juz nic nie chce ale ojciec dyr nie ma kasy na niego

Maciekstw | 2009-08-27 13:05

Zielono-czarny - słuszna uwaga. To w takim razie niech już będzie ta Legia :D

Elronnie | 2009-08-27 14:06

z nieoficjalnych informacji bilety na koszykowke maja kosztowac 50 zlbrawo dla naszych madrych dzialaczy....

Gregorek | 2009-08-27 14:14

Hah juz widze te pustki na trybunach...Ehhh brawo zarzad!

Krakus | 2009-08-27 14:48

Do "johnyy" --> SSIJ, bo chyba tylko to ci w zyciu wychodzi w miare dobrze

A teraz pytanie: czy mecz z Katowicami bedzie meczem podwyzszonego ryzyka? jesli tak to dlaczego? Kibicow gosci oficjalnie nie bedzie...

Krokus | 2009-08-27 15:46

Połowa ultimatum spełniona przez trenera, teraz czekamy na zwycięstwo z GKS.

Daro | 2009-08-27 15:58

Oficjalnie ich nie będzie, jednak przykład Legii i ostatnio Widzewa w Łęcznej pokazuje, że można się dogadać i wpuścić na sektor gości kibiców.

Krotoszyński po meczu z Wisłą przypominał, o tym że ten mecz należy do tych o podwyższonym ryzyku.

Kibic | 2009-08-27 16:15

Krakus nie badz upierdliwy:) mecze podwyzszonego ryzyka planowane sa przed rozpoczeciem rundy , widocznie dostali zakaz gdzies niedawno . Moze zmienia status spotkania . A teraz z innej beczki .

Wydział Gier PZPN informuje, że losowanie par w meczach 1/16 Finału Remes Pucharu Polski odbędzie się 1 września 2009 r. o godz. 16.30 w siedzibie PZPN

Kibic | 2009-08-27 16:15

Aha to 1 czesc mojej wypowiedzi jest niewazne.

Stalowka100 | 2009-08-27 16:52

W PLK Stalówka pierwszy mecz z Turem u siebie :) Potem wyjazd do Gdyni :) cały terminarz jest na stronie wstalowej.pl :)

Skobel88 | 2009-08-27 17:20

jest juz filmik z kszo????

wszyscy na GKSe!!!!

Adam | 2009-08-27 19:23

Nie lepiej pokazać klase i dogadać się z GieKSą żebyśmy ich na własne sektory wpuścili. pomyślmy trybune za bramką na przeciwko młynu. Czy dało by sie coś takiego zrobić ??

Ramzes | 2009-08-27 19:42

Adam olac tych frajerow!!! wekszosc z nich to volkdeutsche,niemiec kie przydupasy,ktorzy twierdza ze nie sa Polakami,srac na nich!! do niedawna zadna ekipa w PL sie z nimi nie kumala wlasnie z tych wzgledow!! chyba ze buraki z Jaroslawia!!!

Johnyy | 2009-08-27 23:32

Co olac gnacie jeden
oni w tamtym sezonie naszych chlopakow na zakazie wpuscili na swoj sektor
pomysl a potem pisz pomylencu

Adam | 2009-08-27 23:49

Idąc tą drogą to Legii też nikt nie lubi, a pare ekip (Widzew) ich wpuścili nie po to żeby sie podlizać tylko po to żeby było prawdziwe święto piłkarskie a prawdziwe świeto jest wtedy kiedy są kibice oby dwóch drużyn.

Stalowiak1938 | 2009-08-28 08:02

nie zastanawiajcie sie czy bedą kibice GKS czy nie bo to nie wasza sprawa...macie być na meczu nie dla Kibiców gosci tylko dla Stalówki!!! dlatego jutro Kazdy bierze szal i Wszyscy na młyn i dopingujemy STALÓWKE!!! a nie kibiców gosci !!!

ps. na Płocku było widac ilu jest sezonowców w STW tyle mam do powiedzenia!!(a raczej nie widac)

Bartek9412 | 2009-08-28 09:07

Wie ktoś może czy będzie jakiś mecz stalówki w tvp sport bo już chyba wszystkich pokazali oprócz nas

Bogus | 2009-09-2 21:29

bravo.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard Szcz.

Stal Stalowa Wola             Błękitni Stargard Szcz.
2019-03-02, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola

Widzew Łódź             Stal Stalowa Wola

0 : 0

    
Sędzia: Damian Sylwestrzak (Wrocław)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 21 12-5-4 41
2 Widzew Łódź 20 11-6-3 39
3 Elana Toruń 21 9-9-3 36
4 GKS Bełchatów 21 9-9-3 36
5 Górnik Łęczna 21 9-7-5 34
6 Olimpia Grudziądz 21 9-4-8 31
7 Stal Stalowa Wola 21 9-4-8 31
8 Resovia Rzeszów 20 8-5-7 29
9 Skra Częstochowa 21 8-4-9 28
10 Znicz Pruszków 21 7-6-8 27
11 Gryf Wejherowo 21 7-5-9 26
12 Ruch Chorzów 21 6-7-8 25
13 Błękitni Stargard Szcz. 21 7-3-11 24
14 Pogoń Siedlce 21 6-5-10 23
15 Rozwój Katowice 21 5-6-10 21
16 Siarka Tarnobrzeg 20 6-3-11 21
17 ROW 1964 Rybnik 20 3-9-8 18
18 Olimpia Elbląg 19 4-5-10 17

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1248) » Vielitz44 (827)
» Fanatyk38 (652) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (368)
» Stalowiak1938 (329) » Jaszczur (296)
» Zatorze (296) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Wigry Suwałki (0:2)
2014-05-03
Ilość zdjęć: 23
Wyświetleń: 13 598 razy
Garbarnia Kraków - STAL (2:1)
2012-10-27
Ilość zdjęć: 13
Wyświetleń: 10 428 razy
STAL - Górnik Wieliczka (0:3)
2006-04-01
Ilość zdjęć: 7
Wyświetleń: 9 666 razy
Raków Częstochowa - STAL (0:3)
2017-05-17
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 1 153 razy
Osób Online: 25 / Czas gen. strony: 0.03203