Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Z GKS-em Katowice na bank wywalczymy trzy punkty - rozmowa z Igorem Mig...

Z GKS-em Katowice na bank wywalczymy trzy punkty - rozmowa z Igorem Migalewskim, piłkarzem Stali Stalowa Wola

Migalewski swoją karierę rozpoczynał w Spartakusie Szarowola. Później grał między innymi w PGE GKS-ie Bełchatów, a obecnie broni barw Stali Stalowa Wola i jest jednym z jej najważniejszych ogniw. Jest typem zawodnika, który nie odstawia nogi. Migalewski nie wyobraża sobie, aby jego nowy klub nie pokonał GKS-u Katowice w najbliższej ligowej kolejce. Sam chciałby wpisać się na listę strzelców w tym pojedynku.

Artur Długosz: Igor Migalewski wywalczył już sobie chyba na stałe miejsce w podstawowej jedenastce Stali Stalowa Wola?

Igor Migalewski: Nie, nie, no jak? Na treningach staram się pokazywać z jak najlepszej strony, a w meczach daję z siebie wszystko. Będę się starał, aby dzięki mojej grze Stal wygrywała każde spotkanie, a ja żebym się pojawiał w podstawowej jedenastce. Każdy ma jednak swój styl gry, każdy może trafić do podstawowej jedenastki. Każdy ma na to szanse.

więcej: www.sportowefakty.pl/pilka-nozna/2009/08/28/z-gks-em-katowice-na-bank-wywalczymy-trzy-punkty-rozmowa-z-i/ 

Komentarze (13)

Sineva | 2009-08-29 08:44

Witam. Mam prośbę, mógłby ktoś aktualizować tabelę ? Dużo roboty nie będzie, a wszystko będzie jak na dłoni i nie trzeba bedzie szukać po innych stronach. Do 17. Pzdr.

Heniekmotyka | 2009-08-29 09:30

a gdzie nalepa a gdzie dymanowski pytam sie korwa gdzie!!!!

Stalowiak1938 | 2009-08-29 11:15

co ten szlage gada jakie niewłasciwe zachowanie kibiców? niewłasciwym zachowaniem nazywa pare bluzgów i moze ze 2 razy jakas pirotechnika? i za to takie wielkie kary płaci? Przeciez u nas na stadionie nie było zadnych awantur a juz z 5 lat!!! i jeszcze nazeka. a z tymi Spotersami to niezłe jaja? powinno na sektorze wisiec zdjęcie tego spotersa zeby kazdy widział z kim nie gadac;):P

Adam | 2009-08-29 11:31

Widzew jest drugi. Cofnęli im kare.

Kazo | 2009-08-29 12:22

mam nadzieje ze pan Cecherz ma chcociaz odrobine honoru i jezeli dzisiaj nie bedzie 3punktow poda sie do dymisji, w przeciwnym razie bedzie to znaczylo ze ma Nas wszystkich gdzies i wszystko co robi robi to tylko dla kasy-czyli jak kazda ku...

Johnyy | 2009-08-29 13:01

Stalowiak38 z choinki sie urwales? tu niema mow o zadnych awanturach kary sa za pirotechnike i bluzgi i kazdy ogarnienty czlowiek o tym wie i nie pisz co ten szlage gada bo dobrze wie co gada w przeciwienstwie do ciebie baranie

Sprawiedliwy | 2009-08-29 15:34

Jak czytam takie chamskie durnoty wypisywane przez niejakiego KAZO to pi prostu zygac mi sie chce.Idioto zbacz ze zespol gra coraz lepiej a ty chamie namawiasz do dymisji bo jak nie to znaczy ,ze nie ma honoru i chodzi o kase.Debilu jaka kase ,sam jestes k.... mowiac tak o kms kompromitujesz sie i ujawniasz swoje chamskie oblicze a na marginesie to zespol dzis pokona katowice i juz ruszy w gore tabeli bo naprawde zaczyna dobrze grac!

Kazo | 2009-08-29 16:12

Sluchaj SPRAWIEDLIWY mam nadzieje ze Twoje proroctwa sie spelnia i dzisiaj beda 3 punkty, ale gdy tak sie nie stanie moim zdaniem powinien podac sie do dymisji. Kazdy szanujacy sie czlowiek tak wlasnie powinien postapic ,jezeli nie to znaczy ze nie ma szacunku dla Nas , ale przedewszystkim dla siebie, i niewazne czy zarabia 1000 czy 100000 miesiecznie- poprostu nie sprawdza sie.

Sprawiedliwy | 2009-08-29 16:41

PRZEDE WSZYSTKIM PO MPROSTU to tak na przyszlosc dla ciebie kazo jak bedziesz dalej swoje madrosci pisal to z SZACUNKU DLA SIEBE NIE KOMPROMITUJ SIE PISOWNIA!!! Na szkole nigdy nie jest za pozno ,teraz nawet debile w wieku 50 lat mature robia!!

Kazo | 2009-08-29 17:56

jak wolisz sprawiedliwy moze byc PO MPROSTU, a jak twoja wizja lepszej gry i dzisiejszego zwyciestwa???

Boczeks | 2009-08-29 18:42

Ty Igor to jaki bank postawiałeś ?? bo coś czuję że go przegrasz jak ja kolejny kupon w sts. Zmiana trenera!

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Cracovia II

Stal Stalowa Wola             Cracovia II
2023-03-04, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Lublinianka Lublin

Stal Stalowa Wola             Lublinianka Lublin

3 : 1

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 ŁKS Łagów 17 11-4-2 37
2 Avia Świdnik 17 10-5-2 35
3 Wieczysta Kraków 17 10-4-3 34
4 Stal Stalowa Wola 17 11-1-5 34
5 Cracovia II 17 10-3-4 33
6 Orlęta Radzyń Podlaski 17 10-2-5 32
7 KSZO Ostrowiec Św 17 8-3-6 27
8 Korona II Kielce 17 6-6-5 24
9 Wisłoka Dębica 17 6-5-6 23
10 Podlasie Biała Podlaska 17 5-7-5 22
11 Chełmianka Chełm 17 5-4-8 19
12 Sokół Sieniawa 17 5-3-9 18
13 Lublinianka Lublin 17 5-1-11 16
14 Podhale Nowy Targ 17 4-4-9 16
15 Czarni Połaniec 17 5-1-11 16
16 Unia Tarnów 17 4-4-9 16
17 KS Wiązownica 17 3-4-10 13
18 Wisła Sandomierz 17 3-3-11 12

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Cracovia II 0 km 0
Unia Tarnów 0 km 0
Wieczysta Kraków 0 km 0
Korona II Kielce 0 km 0
Czarni Połaniec 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Podlasie Biała Podlaska 0 km 0
Orlęta Radzyń Podlaski 0 km 0
Wisła Sandomierz 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3418) » 1938fc (1579)
» Vielitz44 (1397) » Filip kacper k. (1286)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (992)
» Kamil (849) » Rafix (768)
» Misio (722) » Adams (671)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - ŁKS Łomża (0:1)
2008-04-12
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 32 225 razy
Radomiak Radom - STAL (2:0)
2015-08-08
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 25 098 razy
STAL - Śląsk Wrocław (0:0)
2007-04-14
Ilość zdjęć: 14
Wyświetleń: 48 212 razy
Odra Opole - STAL (:)
1998-00-00
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 1 342 razy
Osób Online: 39 / Czas gen. strony: 0.01083