Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Z GKS-em Katowice na bank wywalczymy trzy punkty - rozmowa z Igorem Mig...

Z GKS-em Katowice na bank wywalczymy trzy punkty - rozmowa z Igorem Migalewskim, piłkarzem Stali Stalowa Wola

Migalewski swoją karierę rozpoczynał w Spartakusie Szarowola. Później grał między innymi w PGE GKS-ie Bełchatów, a obecnie broni barw Stali Stalowa Wola i jest jednym z jej najważniejszych ogniw. Jest typem zawodnika, który nie odstawia nogi. Migalewski nie wyobraża sobie, aby jego nowy klub nie pokonał GKS-u Katowice w najbliższej ligowej kolejce. Sam chciałby wpisać się na listę strzelców w tym pojedynku.

Artur Długosz: Igor Migalewski wywalczył już sobie chyba na stałe miejsce w podstawowej jedenastce Stali Stalowa Wola?

Igor Migalewski: Nie, nie, no jak? Na treningach staram się pokazywać z jak najlepszej strony, a w meczach daję z siebie wszystko. Będę się starał, aby dzięki mojej grze Stal wygrywała każde spotkanie, a ja żebym się pojawiał w podstawowej jedenastce. Każdy ma jednak swój styl gry, każdy może trafić do podstawowej jedenastki. Każdy ma na to szanse.

więcej: www.sportowefakty.pl/pilka-nozna/2009/08/28/z-gks-em-katowice-na-bank-wywalczymy-trzy-punkty-rozmowa-z-i/ 

Komentarze (13)

Sineva | 2009-08-29 08:44

Witam. Mam prośbę, mógłby ktoś aktualizować tabelę ? Dużo roboty nie będzie, a wszystko będzie jak na dłoni i nie trzeba bedzie szukać po innych stronach. Do 17. Pzdr.

Heniekmotyka | 2009-08-29 09:30

a gdzie nalepa a gdzie dymanowski pytam sie korwa gdzie!!!!

Stalowiak1938 | 2009-08-29 11:15

co ten szlage gada jakie niewłasciwe zachowanie kibiców? niewłasciwym zachowaniem nazywa pare bluzgów i moze ze 2 razy jakas pirotechnika? i za to takie wielkie kary płaci? Przeciez u nas na stadionie nie było zadnych awantur a juz z 5 lat!!! i jeszcze nazeka. a z tymi Spotersami to niezłe jaja? powinno na sektorze wisiec zdjęcie tego spotersa zeby kazdy widział z kim nie gadac;):P

Adam | 2009-08-29 11:31

Widzew jest drugi. Cofnęli im kare.

Kazo | 2009-08-29 12:22

mam nadzieje ze pan Cecherz ma chcociaz odrobine honoru i jezeli dzisiaj nie bedzie 3punktow poda sie do dymisji, w przeciwnym razie bedzie to znaczylo ze ma Nas wszystkich gdzies i wszystko co robi robi to tylko dla kasy-czyli jak kazda ku...

Johnyy | 2009-08-29 13:01

Stalowiak38 z choinki sie urwales? tu niema mow o zadnych awanturach kary sa za pirotechnike i bluzgi i kazdy ogarnienty czlowiek o tym wie i nie pisz co ten szlage gada bo dobrze wie co gada w przeciwienstwie do ciebie baranie

Sprawiedliwy | 2009-08-29 15:34

Jak czytam takie chamskie durnoty wypisywane przez niejakiego KAZO to pi prostu zygac mi sie chce.Idioto zbacz ze zespol gra coraz lepiej a ty chamie namawiasz do dymisji bo jak nie to znaczy ,ze nie ma honoru i chodzi o kase.Debilu jaka kase ,sam jestes k.... mowiac tak o kms kompromitujesz sie i ujawniasz swoje chamskie oblicze a na marginesie to zespol dzis pokona katowice i juz ruszy w gore tabeli bo naprawde zaczyna dobrze grac!

Kazo | 2009-08-29 16:12

Sluchaj SPRAWIEDLIWY mam nadzieje ze Twoje proroctwa sie spelnia i dzisiaj beda 3 punkty, ale gdy tak sie nie stanie moim zdaniem powinien podac sie do dymisji. Kazdy szanujacy sie czlowiek tak wlasnie powinien postapic ,jezeli nie to znaczy ze nie ma szacunku dla Nas , ale przedewszystkim dla siebie, i niewazne czy zarabia 1000 czy 100000 miesiecznie- poprostu nie sprawdza sie.

Sprawiedliwy | 2009-08-29 16:41

PRZEDE WSZYSTKIM PO MPROSTU to tak na przyszlosc dla ciebie kazo jak bedziesz dalej swoje madrosci pisal to z SZACUNKU DLA SIEBE NIE KOMPROMITUJ SIE PISOWNIA!!! Na szkole nigdy nie jest za pozno ,teraz nawet debile w wieku 50 lat mature robia!!

Kazo | 2009-08-29 17:56

jak wolisz sprawiedliwy moze byc PO MPROSTU, a jak twoja wizja lepszej gry i dzisiejszego zwyciestwa???

Boczeks | 2009-08-29 18:42

Ty Igor to jaki bank postawiałeś ?? bo coś czuję że go przegrasz jak ja kolejny kupon w sts. Zmiana trenera!

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - ???

Stal Stalowa Wola             ???
0000-00-00, godz. 18:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Korona Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Korona Rzeszów             Stal Stalowa Wola

0 : 6

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Siarka Tarnobrzeg 34 22-6-6 72
2 ŁKS Łagów 34 20-6-8 66
3 Chełmianka Chełm 34 20-6-8 66
4 Avia Świdnik 34 20-5-9 65
5 Podhale Nowy Targ 34 17-8-9 59
6 Cracovia II 34 17-7-10 58
7 Stal Stalowa Wola 34 15-6-13 51
8 KSZO Ostrowiec Św 34 14-9-11 51
9 Unia Tarnów 34 12-12-10 48
10 Wisłoka Dębica 34 12-12-10 48
11 Orlęta Radzyń Podlaski 34 12-10-12 46
12 Czarni Połaniec 34 11-8-15 41
13 Sokół Sieniawa 34 11-8-15 41
14 Podlasie Biała Podlaska 34 9-12-13 39
15 Wisła Sandomierz 34 8-6-20 30
16 Korona Rzeszów 34 7-8-19 29
17 Tomasovia 34 5-6-23 21
18 Wólczanka W. Pełkińska 34 4-5-25 17

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 122 km 115
Wisłoka Dębica 96 km 205
Podlasie Biała Podlaska 244 km 48
Chełmianka Chełm 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Tomasovia 0 km 0
KSZO Ostrowiec Św 0 km 0
Unia Tarnów 0 km 0
Wisła Sandomierz 0 km 0
Podhale Nowy Targ 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Orlęta Radzyń Podlaski 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Czarni Połaniec 0 km 0
Wólczanka W. Pełkińska 0 km 0
Korona Rzeszów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
0000-00-00 STAL - ???
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3351) » 1938fc (1579)
» Vielitz44 (1367) » Filip kacper k. (1284)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (992)
» Kamil (849) » Rafix (768)
» Misio (722) » Adams (650)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Sandecja Nowy Sącz (3:1)
2005-10-07
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 8 320 razy
Wigry Suwałki - STAL (0:2)
2013-10-05
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 16 568 razy
Hutnik Kraków - STAL (2:2)
2004-04-08
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 6 903 razy
STAL - Wigry Suwałki (0:2)
2014-05-03
Ilość zdjęć: 23
Wyświetleń: 44 293 razy
Osób Online: 8 / Czas gen. strony: 0.01908