Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Z GKS-em Katowice na bank wywalczymy trzy punkty - rozmowa z Igorem Mig...

Z GKS-em Katowice na bank wywalczymy trzy punkty - rozmowa z Igorem Migalewskim, piłkarzem Stali Stalowa Wola

Migalewski swoją karierę rozpoczynał w Spartakusie Szarowola. Później grał między innymi w PGE GKS-ie Bełchatów, a obecnie broni barw Stali Stalowa Wola i jest jednym z jej najważniejszych ogniw. Jest typem zawodnika, który nie odstawia nogi. Migalewski nie wyobraża sobie, aby jego nowy klub nie pokonał GKS-u Katowice w najbliższej ligowej kolejce. Sam chciałby wpisać się na listę strzelców w tym pojedynku.

Artur Długosz: Igor Migalewski wywalczył już sobie chyba na stałe miejsce w podstawowej jedenastce Stali Stalowa Wola?

Igor Migalewski: Nie, nie, no jak? Na treningach staram się pokazywać z jak najlepszej strony, a w meczach daję z siebie wszystko. Będę się starał, aby dzięki mojej grze Stal wygrywała każde spotkanie, a ja żebym się pojawiał w podstawowej jedenastce. Każdy ma jednak swój styl gry, każdy może trafić do podstawowej jedenastki. Każdy ma na to szanse.

więcej: www.sportowefakty.pl/pilka-nozna/2009/08/28/z-gks-em-katowice-na-bank-wywalczymy-trzy-punkty-rozmowa-z-i/ 

Komentarze (13)

Sineva | 2009-08-29 08:44

Witam. Mam prośbę, mógłby ktoś aktualizować tabelę ? Dużo roboty nie będzie, a wszystko będzie jak na dłoni i nie trzeba bedzie szukać po innych stronach. Do 17. Pzdr.

Heniekmotyka | 2009-08-29 09:30

a gdzie nalepa a gdzie dymanowski pytam sie korwa gdzie!!!!

Stalowiak1938 | 2009-08-29 11:15

co ten szlage gada jakie niewłasciwe zachowanie kibiców? niewłasciwym zachowaniem nazywa pare bluzgów i moze ze 2 razy jakas pirotechnika? i za to takie wielkie kary płaci? Przeciez u nas na stadionie nie było zadnych awantur a juz z 5 lat!!! i jeszcze nazeka. a z tymi Spotersami to niezłe jaja? powinno na sektorze wisiec zdjęcie tego spotersa zeby kazdy widział z kim nie gadac;):P

Adam | 2009-08-29 11:31

Widzew jest drugi. Cofnęli im kare.

Kazo | 2009-08-29 12:22

mam nadzieje ze pan Cecherz ma chcociaz odrobine honoru i jezeli dzisiaj nie bedzie 3punktow poda sie do dymisji, w przeciwnym razie bedzie to znaczylo ze ma Nas wszystkich gdzies i wszystko co robi robi to tylko dla kasy-czyli jak kazda ku...

Johnyy | 2009-08-29 13:01

Stalowiak38 z choinki sie urwales? tu niema mow o zadnych awanturach kary sa za pirotechnike i bluzgi i kazdy ogarnienty czlowiek o tym wie i nie pisz co ten szlage gada bo dobrze wie co gada w przeciwienstwie do ciebie baranie

Sprawiedliwy | 2009-08-29 15:34

Jak czytam takie chamskie durnoty wypisywane przez niejakiego KAZO to pi prostu zygac mi sie chce.Idioto zbacz ze zespol gra coraz lepiej a ty chamie namawiasz do dymisji bo jak nie to znaczy ,ze nie ma honoru i chodzi o kase.Debilu jaka kase ,sam jestes k.... mowiac tak o kms kompromitujesz sie i ujawniasz swoje chamskie oblicze a na marginesie to zespol dzis pokona katowice i juz ruszy w gore tabeli bo naprawde zaczyna dobrze grac!

Kazo | 2009-08-29 16:12

Sluchaj SPRAWIEDLIWY mam nadzieje ze Twoje proroctwa sie spelnia i dzisiaj beda 3 punkty, ale gdy tak sie nie stanie moim zdaniem powinien podac sie do dymisji. Kazdy szanujacy sie czlowiek tak wlasnie powinien postapic ,jezeli nie to znaczy ze nie ma szacunku dla Nas , ale przedewszystkim dla siebie, i niewazne czy zarabia 1000 czy 100000 miesiecznie- poprostu nie sprawdza sie.

Sprawiedliwy | 2009-08-29 16:41

PRZEDE WSZYSTKIM PO MPROSTU to tak na przyszlosc dla ciebie kazo jak bedziesz dalej swoje madrosci pisal to z SZACUNKU DLA SIEBE NIE KOMPROMITUJ SIE PISOWNIA!!! Na szkole nigdy nie jest za pozno ,teraz nawet debile w wieku 50 lat mature robia!!

Kazo | 2009-08-29 17:56

jak wolisz sprawiedliwy moze byc PO MPROSTU, a jak twoja wizja lepszej gry i dzisiejszego zwyciestwa???

Boczeks | 2009-08-29 18:42

Ty Igor to jaki bank postawiałeś ?? bo coś czuję że go przegrasz jak ja kolejny kupon w sts. Zmiana trenera!

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Resovia Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Resovia Rzeszów             Stal Stalowa Wola
2018-11-17, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - ROW 1964 Rybnik

Stal Stalowa Wola             ROW 1964 Rybnik

1 : 1

Fryderyk Stasiak 62     
Fryderyk Stasiak 9 (s)
Sędzia: Dawid Wiśniewski (Olsztyn)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 17 11-4-2 37
2 Radomiak Radom 18 10-4-4 34
3 Elana Toruń 17 8-8-1 32
4 GKS Bełchatów 18 8-8-2 32
5 Olimpia Grudziądz 18 9-4-5 31
6 Stal Stalowa Wola 18 8-3-7 27
7 Górnik Łęczna 17 7-5-5 26
8 Resovia Rzeszów 18 7-5-6 26
9 Ruch Chorzów 18 6-6-6 24
10 Znicz Pruszków 18 6-6-6 24
11 Skra Częstochowa 18 6-3-9 21
12 Błękitni Stargard Szcz. 18 6-2-10 20
13 Gryf Wejherowo 17 5-4-8 19
14 Siarka Tarnobrzeg 18 5-3-10 18
15 ROW 1964 Rybnik 18 3-8-7 17
16 Pogoń Siedlce 18 4-4-10 16
17 Rozwój Katowice 17 4-4-9 16
18 Olimpia Elbląg 17 4-3-10 15

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-11-17 Resovia Rzes.. - STAL
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1247) » Vielitz44 (820)
» Fanatyk38 (650) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (363)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (295) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Siarka Tarnobrzeg - STAL (1:2)
2013-05-18
Ilość zdjęć: 78
Wyświetleń: 213 977 razy
STAL - Odra Opole (1:1)
2007-04-01
Ilość zdjęć: 12
Wyświetleń: 13 532 razy
Widzew Łódź - STAL (2:1)
2008-09-14
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 55 323 razy
STAL - KSZO Ostrowiec Św (1:1)
2009-08-15
Ilość zdjęć: 41
Wyświetleń: 105 576 razy
Osób Online: 12 / Czas gen. strony: 0.03545