Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Jacek Maciorowski: Broni nie tylko obrona, ale cały zespół

Jacek Maciorowski: Broni nie tylko obrona, ale cały zespół

Piłkarze Stali Stalowa Wola w sobotę na własnym stadionie podejmować będą zespół GKS Katowice. Gospodarze tej potyczki bardzo potrzebują zwycięstwa w lidze. Nie inaczej jest i w ekipie z Górnego Śląska. Fani zielono-czarnych liczą, że ich pupile pójdą za ciosem i, tak jak to było w środę, wygrają i w sobotę.

Piłkarze Stali Stalowa Wola po czterech spotkaniach w nowym sezonie bez zwycięstwa w końcu rozstrzygnęli pojedynek na swoją korzyść. W środę w ramach rozgrywek o Remes Puchar Polski gracze z Podkarpacia pokonali Wisłę Płock. Po tych zawodach nastroje w drużynie uległy znacznej poprawie. - Myślę, że teraz na pewno ruszymy po tej wygranej z Wisłą Płock. Chyba uwierzyliśmy bardziej w siebie. Uważam, że teraz będzie już tylko coraz lepiej - powiedział w rozmowie z portalem SportoweFakty.pl podstawowy obrońca zespołu z hutniczego grodu Jacek Maciorowski.


więcej: www.sportowefakty.pl/pilka-nozna/2009/08/29/jacek-maciorowski-broni-nie-tylko-obrona-ale-caly-zespol/ 

Komentarze (35)

Skssw | 2009-08-29 13:48

Info o wyjeździe na mecz Polska - Irlandia Północna na » http://www.skssw.pl

Zielono-czarny | 2009-08-29 15:03

ej mlyn dzisiaj bedzie na sektorze B?

John | 2009-08-29 15:11

Zapowiada się deszcz i będzie lało wiec nie wiadomo ;]

Koko | 2009-08-29 15:14

żeby nie chcieli meczu przełożyć albo pójdziemy na krytą:)

Jacek1449 | 2009-08-29 15:16

a kur ... jak pada zajebiscie ale sadze ze nie przełoza meczu w ost chwili troche ich zoczy tych piłkarzy a my pod kryta z drugiej strony i tyl ee

Koko | 2009-08-29 15:18

ale co z biletami na sektor B kupijemy i idziemy na krytą?

Daro15 | 2009-08-29 15:19

na krytej dzis młyn jest ??

Zielono-czarny | 2009-08-29 15:20

wlasnie zeby pozniej jaj zadnych nie bylo ze kupimy na B i jak bedziemy chcieli przejsc to nas System :) wypsika tym jeb.a.nym gazem jak ostatnio na PP...

Daro15 | 2009-08-29 15:22

tragedii z pogoda niema wiec normalnie na młyn mozna by pojsc ...

Misiek77 | 2009-08-29 15:23

Chodźmy normalnie na sektor B! Zmokniemy to trudno, Gieksa jakos nie będzie miala zadaszenia.

Jacek1449 | 2009-08-29 15:24

przeciez do 17:00 godziny nmam nadzieje ze przestanie

Daro15 | 2009-08-29 15:25

taki deszcz to nie deszcz ... spokojnie mozna wbijac na młyn ;] kaptur na głowe i jazda ;d;d

Misiek77 | 2009-08-29 15:36

Pewnie nawali nas w ch*j. Żal. Wszyscy na B

John | 2009-08-29 15:37

Padac moze juz nie bedzie ale fajnie by bylo zrobic doping pod kryta ale nie wiadomo jak z biletami i ochrona.

Wszyscy H15
Pzd.

Kalasz | 2009-08-29 15:44

A co sie stanie jak troche napada juz bez przesady Panowie. !!!

Mw38 | 2009-08-29 15:47

Orientuje sie ktoś czy jest to mecz podwyższonego ryzyka? Mi sie wydaje, że nie, bo GieKSy przecież nie będzie.

Misiek77 | 2009-08-29 15:51

tak podwyzszonego ryzyka. A czego Gieksy ma nie być bo nie jestem kumaty?

Misiek77 | 2009-08-29 15:52

tak podwyzszonego ryzyka. A czego Gieksy ma nie być bo nie jestem kumaty?

Mw38 | 2009-08-29 15:52

Z tego co sie orientuje to mają zakaz. A jeżeli ich nie będzie to z jakiej dupy strony mecz podwyższonego ryzyka?

Ktos | 2009-08-29 17:47

ale grają już 0-2 brawo

Krokus | 2009-08-29 17:48

Żegnaj Nasz Cesarzu.

Jacek298 | 2009-08-29 17:49

to chyba koniec z disco polo w stalowce , tragedia i paranoja dno i nic wiecej

Ktos | 2009-08-29 17:56

stawiam na 0-4 po raz enty piszę cecherz wypierd....

Norbi | 2009-08-29 17:57

żal,niech sie lepiej poda do dymisji,albo niech go sami wyjebią !!!!!!!!!

Zkstal | 2009-08-29 17:57

2 liga 2 liga stalówka , i co z tego że wyleci, łudzicie się jeśli wierzycie że stal na wyjazdach będzie coś wygrywała

Piorko | 2009-08-29 18:03

Każdy lepszy niż on !!!!!!!!!!!!!!!!!! Jak po tym meczu nie poleci to już będą jaja

Krokus | 2009-08-29 18:23

Na wyjazdach nigdy nie szło nam rewelacyjnie, ale może chociaż u siebie zaczniemy coś wygrywać, a tak to wszędzie przegrywamy.
Mam nadzieję, że po tym meczu dojdzie do jakichś zmian, chyba że Cesarz oczarował zarząd niczym cudotwórca Albin.

Wyjechany | 2009-08-29 18:25

a czego można było sie spodziewać od takiego trenera nie mówiąc już o nazwisku Chyła którego miejsce to okregówka.Zarząd stwierdził że nas nie stać na utrzymanie koszykarzy w PLK i piłkarzy w pierwszej lidze i wybrał właśnie ich...

Danielson | 2009-08-29 18:30

GKS w 9ciu;]

Motomoto | 2009-08-29 18:31

mam tylko jedyna nadzieje ze po tym meczu wkoncu padna konkretne decyzje w sprawie sztabu szkoleniowego i zawodników oczywiście. Koniec tych szans, to nie ma sensu. Czas na zmiany. Powinni dać szanse młodzieży a cały pierwszy skład do bezrobocia za praca!!!!! Po tej porażce dzisiaj nie później niż na konferencji po meczu trener powinnien sam zrezygnować. Tak by się zachował każdy profesjonalny trener, a że on nie jest, a i zarząd dupa dalej będzie mydlenie oczu kibiców.!!!!!

Jacek298 | 2009-08-29 18:34

posmiewisko grac z podwojna przewaga i nic zenada

Norbi | 2009-08-29 18:38

żal zeby tak grac z przewagą 2 zawodników,nawet tego nie zremisowac !!!!!!!!!111

Kazo | 2009-08-29 18:50

wychodzi na to ze pierwsza porazka z Dolcanem nie byla przypadkiem, juz po tym meczu pisalem ze po meczu z KSZO (3 porazka u siebie) powinna nastapic zmiana trenera ( tu moja pomylka udalo sie "wywiezc" z ciezkiego terenu przy H15 1 punkt w meczu z beniaminkiem). Mam nadzieje ze "nasz byly"trener pomimo braku umiejetnosci ma w sobie chociaz odrobine honoru i nie bedzie czekal na decyzje zarzadu tylko sam na pomeczowej konferencji poda sie do dymisji

Okulickiego | 2009-08-29 18:57

ŻADEN TRENER NA OBECNĄ SYTUACJĘ NIE DA RADY !!!!! JEDYNĄ RECEPTĄ JEST DAĆ SOLIDNEGO KOPA W KOSMOS CAŁEMU PSEUDO-ZARZĄDOWI !!!!!! NAWET KOSZTEM STARTU W 5-TEJ LIDZE !!!!!

Motomoto | 2009-08-29 19:11

No i co teraz???No i co teraz???No i co teraz???No i co teraz???No i co teraz???No i co teraz???No i co teraz???No i co teraz???No i co teraz???

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Górnik Łęczna - Stal Stalowa Wola

Górnik Łęczna             Stal Stalowa Wola
2018-10-27, godz. 19:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Znicz Pruszków - Stal Stalowa Wola

Znicz Pruszków             Stal Stalowa Wola

0 : 2

    
Adrian Dziubiński 31 (k) Sebastian Łętocha 65
Sędzia: Grzegorz Kawałko (Białystok)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 14 10-3-1 33
2 Elana Toruń 13 8-4-1 28
3 GKS Bełchatów 14 7-5-2 26
4 Olimpia Grudziądz 14 7-3-4 24
5 Stal Stalowa Wola 15 7-2-6 23
6 Radomiak Radom 13 6-3-4 21
7 Znicz Pruszków 15 5-6-4 21
8 Górnik Łęczna 14 5-5-4 20
9 Siarka Tarnobrzeg 14 5-3-6 18
10 Ruch Chorzów 13 4-5-4 17
11 Błękitni Stargard Szcz. 13 5-2-6 17
12 Gryf Wejherowo 14 4-4-6 16
13 Pogoń Siedlce 14 4-3-7 15
14 ROW 1964 Rybnik 14 3-6-5 15
15 Resovia Rzeszów 14 3-5-6 14
16 Olimpia Elbląg 14 4-1-9 13
17 Skra Częstochowa 14 3-2-9 11
18 Rozwój Katowice 14 2-4-8 10

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-10-27 Górnik Łę.. - STAL
2018-11-04 STAL - Gryf Wejherowo
2018-11-10 STAL - ROW 1964 Ryb..
2018-11-17 Resovia Rzes.. - STAL
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1245) » Vielitz44 (806)
» Fanatyk38 (646) » Kamilosss (385)
» Koko (368) » Slim1938 (362)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (293) » Daro (290)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Puszcza Niepołomice (1:0)
2015-09-19
Ilość zdjęć: 32
Wyświetleń: 14 516 razy
STAL - Siarka Tarnobrzeg (3:1)
2001-09-12
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 20 717 razy
STAL - Cracovia Kraków (2:2)
2002-05-25
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 8 122 razy
STAL - Błękitni Stargard Szcz. (0:1)
2016-05-11
Ilość zdjęć: 16
Wyświetleń: 4 571 razy
Osób Online: 19 / Czas gen. strony: 0.04451