Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Jacek Maciorowski: Broni nie tylko obrona, ale cały zespół

Jacek Maciorowski: Broni nie tylko obrona, ale cały zespół

Piłkarze Stali Stalowa Wola w sobotę na własnym stadionie podejmować będą zespół GKS Katowice. Gospodarze tej potyczki bardzo potrzebują zwycięstwa w lidze. Nie inaczej jest i w ekipie z Górnego Śląska. Fani zielono-czarnych liczą, że ich pupile pójdą za ciosem i, tak jak to było w środę, wygrają i w sobotę.

Piłkarze Stali Stalowa Wola po czterech spotkaniach w nowym sezonie bez zwycięstwa w końcu rozstrzygnęli pojedynek na swoją korzyść. W środę w ramach rozgrywek o Remes Puchar Polski gracze z Podkarpacia pokonali Wisłę Płock. Po tych zawodach nastroje w drużynie uległy znacznej poprawie. - Myślę, że teraz na pewno ruszymy po tej wygranej z Wisłą Płock. Chyba uwierzyliśmy bardziej w siebie. Uważam, że teraz będzie już tylko coraz lepiej - powiedział w rozmowie z portalem SportoweFakty.pl podstawowy obrońca zespołu z hutniczego grodu Jacek Maciorowski.


więcej: www.sportowefakty.pl/pilka-nozna/2009/08/29/jacek-maciorowski-broni-nie-tylko-obrona-ale-caly-zespol/ 

Komentarze (35)

Skssw | 2009-08-29 13:48

Info o wyjeździe na mecz Polska - Irlandia Północna na » http://www.skssw.pl

Zielono-czarny | 2009-08-29 15:03

ej mlyn dzisiaj bedzie na sektorze B?

John | 2009-08-29 15:11

Zapowiada się deszcz i będzie lało wiec nie wiadomo ;]

Koko | 2009-08-29 15:14

żeby nie chcieli meczu przełożyć albo pójdziemy na krytą:)

Jacek1449 | 2009-08-29 15:16

a kur ... jak pada zajebiscie ale sadze ze nie przełoza meczu w ost chwili troche ich zoczy tych piłkarzy a my pod kryta z drugiej strony i tyl ee

Koko | 2009-08-29 15:18

ale co z biletami na sektor B kupijemy i idziemy na krytą?

Daro15 | 2009-08-29 15:19

na krytej dzis młyn jest ??

Zielono-czarny | 2009-08-29 15:20

wlasnie zeby pozniej jaj zadnych nie bylo ze kupimy na B i jak bedziemy chcieli przejsc to nas System :) wypsika tym jeb.a.nym gazem jak ostatnio na PP...

Daro15 | 2009-08-29 15:22

tragedii z pogoda niema wiec normalnie na młyn mozna by pojsc ...

Misiek77 | 2009-08-29 15:23

Chodźmy normalnie na sektor B! Zmokniemy to trudno, Gieksa jakos nie będzie miala zadaszenia.

Jacek1449 | 2009-08-29 15:24

przeciez do 17:00 godziny nmam nadzieje ze przestanie

Daro15 | 2009-08-29 15:25

taki deszcz to nie deszcz ... spokojnie mozna wbijac na młyn ;] kaptur na głowe i jazda ;d;d

Misiek77 | 2009-08-29 15:36

Pewnie nawali nas w ch*j. Żal. Wszyscy na B

John | 2009-08-29 15:37

Padac moze juz nie bedzie ale fajnie by bylo zrobic doping pod kryta ale nie wiadomo jak z biletami i ochrona.

Wszyscy H15
Pzd.

Kalasz | 2009-08-29 15:44

A co sie stanie jak troche napada juz bez przesady Panowie. !!!

Mw38 | 2009-08-29 15:47

Orientuje sie ktoś czy jest to mecz podwyższonego ryzyka? Mi sie wydaje, że nie, bo GieKSy przecież nie będzie.

Misiek77 | 2009-08-29 15:51

tak podwyzszonego ryzyka. A czego Gieksy ma nie być bo nie jestem kumaty?

Misiek77 | 2009-08-29 15:52

tak podwyzszonego ryzyka. A czego Gieksy ma nie być bo nie jestem kumaty?

Mw38 | 2009-08-29 15:52

Z tego co sie orientuje to mają zakaz. A jeżeli ich nie będzie to z jakiej dupy strony mecz podwyższonego ryzyka?

Ktos | 2009-08-29 17:47

ale grają już 0-2 brawo

Krokus | 2009-08-29 17:48

Żegnaj Nasz Cesarzu.

Jacek298 | 2009-08-29 17:49

to chyba koniec z disco polo w stalowce , tragedia i paranoja dno i nic wiecej

Ktos | 2009-08-29 17:56

stawiam na 0-4 po raz enty piszę cecherz wypierd....

Norbi | 2009-08-29 17:57

żal,niech sie lepiej poda do dymisji,albo niech go sami wyjebią !!!!!!!!!

Zkstal | 2009-08-29 17:57

2 liga 2 liga stalówka , i co z tego że wyleci, łudzicie się jeśli wierzycie że stal na wyjazdach będzie coś wygrywała

Piorko | 2009-08-29 18:03

Każdy lepszy niż on !!!!!!!!!!!!!!!!!! Jak po tym meczu nie poleci to już będą jaja

Krokus | 2009-08-29 18:23

Na wyjazdach nigdy nie szło nam rewelacyjnie, ale może chociaż u siebie zaczniemy coś wygrywać, a tak to wszędzie przegrywamy.
Mam nadzieję, że po tym meczu dojdzie do jakichś zmian, chyba że Cesarz oczarował zarząd niczym cudotwórca Albin.

Wyjechany | 2009-08-29 18:25

a czego można było sie spodziewać od takiego trenera nie mówiąc już o nazwisku Chyła którego miejsce to okregówka.Zarząd stwierdził że nas nie stać na utrzymanie koszykarzy w PLK i piłkarzy w pierwszej lidze i wybrał właśnie ich...

Danielson | 2009-08-29 18:30

GKS w 9ciu;]

Motomoto | 2009-08-29 18:31

mam tylko jedyna nadzieje ze po tym meczu wkoncu padna konkretne decyzje w sprawie sztabu szkoleniowego i zawodników oczywiście. Koniec tych szans, to nie ma sensu. Czas na zmiany. Powinni dać szanse młodzieży a cały pierwszy skład do bezrobocia za praca!!!!! Po tej porażce dzisiaj nie później niż na konferencji po meczu trener powinnien sam zrezygnować. Tak by się zachował każdy profesjonalny trener, a że on nie jest, a i zarząd dupa dalej będzie mydlenie oczu kibiców.!!!!!

Jacek298 | 2009-08-29 18:34

posmiewisko grac z podwojna przewaga i nic zenada

Norbi | 2009-08-29 18:38

żal zeby tak grac z przewagą 2 zawodników,nawet tego nie zremisowac !!!!!!!!!111

Kazo | 2009-08-29 18:50

wychodzi na to ze pierwsza porazka z Dolcanem nie byla przypadkiem, juz po tym meczu pisalem ze po meczu z KSZO (3 porazka u siebie) powinna nastapic zmiana trenera ( tu moja pomylka udalo sie "wywiezc" z ciezkiego terenu przy H15 1 punkt w meczu z beniaminkiem). Mam nadzieje ze "nasz byly"trener pomimo braku umiejetnosci ma w sobie chociaz odrobine honoru i nie bedzie czekal na decyzje zarzadu tylko sam na pomeczowej konferencji poda sie do dymisji

Okulickiego | 2009-08-29 18:57

ŻADEN TRENER NA OBECNĄ SYTUACJĘ NIE DA RADY !!!!! JEDYNĄ RECEPTĄ JEST DAĆ SOLIDNEGO KOPA W KOSMOS CAŁEMU PSEUDO-ZARZĄDOWI !!!!!! NAWET KOSZTEM STARTU W 5-TEJ LIDZE !!!!!

Motomoto | 2009-08-29 19:11

No i co teraz???No i co teraz???No i co teraz???No i co teraz???No i co teraz???No i co teraz???No i co teraz???No i co teraz???No i co teraz???

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard Szcz.

Stal Stalowa Wola             Błękitni Stargard Szcz.
2019-03-02, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola

Widzew Łódź             Stal Stalowa Wola

0 : 0

    
Sędzia: Damian Sylwestrzak (Wrocław)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 21 12-5-4 41
2 Widzew Łódź 20 11-6-3 39
3 Elana Toruń 21 9-9-3 36
4 GKS Bełchatów 21 9-9-3 36
5 Górnik Łęczna 21 9-7-5 34
6 Olimpia Grudziądz 21 9-4-8 31
7 Stal Stalowa Wola 21 9-4-8 31
8 Resovia Rzeszów 20 8-5-7 29
9 Skra Częstochowa 21 8-4-9 28
10 Znicz Pruszków 21 7-6-8 27
11 Gryf Wejherowo 21 7-5-9 26
12 Ruch Chorzów 21 6-7-8 25
13 Błękitni Stargard Szcz. 21 7-3-11 24
14 Pogoń Siedlce 21 6-5-10 23
15 Rozwój Katowice 21 5-6-10 21
16 Siarka Tarnobrzeg 20 6-3-11 21
17 ROW 1964 Rybnik 20 3-9-8 18
18 Olimpia Elbląg 19 4-5-10 17

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1248) » Vielitz44 (827)
» Fanatyk38 (652) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (368)
» Stalowiak1938 (329) » Jaszczur (296)
» Zatorze (296) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Flota Świnoujście - STAL (1:0)
2008-08-23
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 9 742 razy
STAL - GKS Katowice (1:2)
2009-08-29
Ilość zdjęć: 24
Wyświetleń: 45 629 razy
STAL - Garbarnia Kraków (2:0)
2013-05-25
Ilość zdjęć: 24
Wyświetleń: 34 726 razy
Zawisza Bydg. (2) - STAL (2:0)
2006-10-06
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 4 186 razy
Osób Online: 16 / Czas gen. strony: 0.04247