Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Przemysław Cecherz podał się do dyspozycji zarządu.

Przemysław Cecherz podał się do dyspozycji zarządu.

Przemysław Cecherz opiekun Stali Stalowa Wola podał się do dyspozycji zarządu. I tylko od władz klubu zależeć będzie, czy trener zielono-czarnych będzie dalej prowadził zespół jedynego przedstawiciela z podkarpacia w I lidze.

Pod wodzą Cecherza Stalowcy zdobyli zaledwie jeden puknt w 5 kolejkach ligowych. Zremisowali w hutniczych derbach z KSZO 1:1. Cztery spotkania przegrali. Na inaugurację z Dolcanem 1:4. Z Widzewem Łódź 0:1, Wisłą Płock 0:1 i dzisiejszy mecz z GKS-em Katowice. Wygrali jedynie w I rundzie PP z Wisłą Płock 2:1.

Komentarze (12)

Tom435 | 2009-08-29 21:55

Cwaniak jest dymisji nie złozył a nirzad jescze mu da szanse i cyrk bedzie dalej

Kaniafcb | 2009-08-29 22:51

Przemysław Cecherz (trener Stali):(...)Na pewno sytuacja nie jest najlepsza. Biorę to również na swój kark. Jestem do dyspozycji zarządu, bo taka jest moja praca. Jeżeli będzie mi to dane, to przed spotkaniem z GKP Gorzów Wielkopolski będę jakoś musiał pozbierać zespół."

jeb...on dalej mysli ze pozbiera zespol jak sam sie nie moze pozbierac...jakby mial honor to by sam zlozyl dymisje a nie probowal dalej trzymac sie stolka - gosc bez warsztatu trenerskiego, osobowosci co widac po antygrze pilkarzy; w drugiej polowie po 65 minucie zamiast nakazac chlopakom co maja grac - to siedzial przestraszony w boksie, z zalozonymi rekoma...a po meczu wypowiada sie ze on jest w stanie pozbierac zespol przed nastepnym spotkaniem... ha dobre...

przez tyle czasu nie potrafil rozeznac sie co do poszczegolnych zawodnikow...dzisiaj szymiczek z olszewskim skutecznie wylaczyli nasza prawa strone, szymiczek tracil wszystkie pilki a ten olszewski to straszny wypierdek; czemu macior poza skladem ?!

ja juz wole swoich jarka, tadka krawca, maciora w pierwszym skladzie a nie jakiegos fagasa niekumatego olszewskiego - najwiekszego objawienia 1 ligi wg cecherza, przez ktorego miedzy innymi transfer nie ma u nas Karcza...Szwajdycha. ..;

za mikulskiego pilkarze tez snuli sie bez ladu i skladu po boisku - padaly niby "przypadkowe" bramki, okreslane przez samych zawodnikow jako kuriozalne...potem nagle przyszedl lach i sie okazalo ze Ci sami pilkarze zaczeli w koncu konstruowac przemyslane akcje, byla asekuracja, granie z klepki...a teraz znowu za cecherza - zbior 11 facetow - ktorzy zachowuja sie tak jakby pierwszy raz ze soba grali, jak jednemu sie chce to drugi stoi i sie przyglada...golym okiem wychodzi "kunszt" trenerski i osobowosc przemka i chyly...straszna prowizorka alkoholika Chmury (autora slynnego powiedzenia: "70 lecie klubu zdarza sie raz na 70 lat"...)...

Kaniafcb | 2009-08-29 23:03

Paweł Olszewski (Stal): Nie udaje się nam już wygrać czwartego meczu u siebie. W Stali jestem nowym zawodnikiem. W Płocku zagrałem dobre zawody, wcześniej w spotkaniach moje występy były słabe, a w sobotę zmienił mnie trener. Mnie jest ciężko, do tego i cały zespół łatwo nie ma. Nam woli walki odmówić nie można. Tracimy kuriozalne bramki, a do siatki rywala nie możemy trafić, tak jakby ich bramka była zaczarowana.

heheh jest gosc :) mowi ze woli walki, zaangazowania nie mozna odmowic, rozprawia o czarach pod bramka przeciwnika, gdzie nie stwarzajac zagrozenia maja padac bramki, natomiast jedyny Michalczuk, ktory cokolwiek walczy juz trzezwo sie wypowiada na ten temat: "Goście chcieli dziś wygrać mecz, a nam chyba tego zabrakło. Miałem takie wrażenie, że to nie my graliśmy u siebie, a oni. To my powinniśmy grać, a nie cofać się do tyłu. To robili gracze z Katowic i wygrali. Ja nie wiem jak tak mogliśmy doprowadzić, że z niczego strzelili nam dwa gole."

Manuel | 2009-08-29 23:24

Jestem wiernym kibicem Stalówki widziałem różne mecze w wykonaniu naszych grajków ale ten dzisiejszy był przykładem chamstwa jakie panuje w naszej drużynie wszyscy obwiniamy Cecharza za wyniki ale jak mogą być inne jak piłkarze grają przeciwko trenerowi a najbardziej mnie irytuje to jak olewają i ośmieszają nas kibiców (dzisiejszy mecz z GKS-em można było wygrać ale jak można WYGRAĆ JAK SIĘ NIE CHCE). Ten mecz proponował bym oglądnąć na DVD przynajmniej 2- 3 razy i przeanalizować jak nasi piłkarze robili wszystko aby tego meczu nie wygrać. Więc co może zrobić trener jeśli zostaje postawiony przed faktem dokonanym i pewnie co niektórzy mogli nawet odmówić gry

Lech007 | 2009-08-29 23:36

No też mi się tak zdaje ale to jest wina nierządu i trenera że taka sytuacja nastąpiła a ponieważ już długo chodzę na piłkę i śmiem stwierdzić że to nie pierwsza taka sytuacja w naszej Stalówce. ALE NIERZĄD zawsze wychodzi czysto bo to nie oni są temu winni - umywają rączki bo kasa na koncie się zgadza. DUŻA KASA.

Szkoda że kibice nie zaśpiewali ojcu dyrektorowi pewnej przyśpiewki. Myślę że było by to na miejscu razem z przyśpiewką na trenera.

Kamil | 2009-08-30 00:04

zarząd wisi chłopakom kase za miniony sezon. bardzo duzo kasy. zeby nie sklamac to jakies 5-10% rocznego budzetu klubu.

cecherz tez nie jest bez winy poniewaz brak mu pojecia o taktyce. na jego plus jest to, ze zespol jest w polowie nowy.

kto jest winny bramek? obrona. jest tak dziurawa jak szwajcarski ser. wieprzec, trescinki, lebioda - nie graja nic. nie oszukujmy sie.

Kamil | 2009-08-30 00:05

co sie stalo za kadencji szlagiego? klubu podupadl finansowo. co to przez tyle lat robil zak poszlo sie walic przez rok. dlugi dlugi i jeszcze raz dlugi.

kredyt zaufania dla cecherza. musi cos wygrac w nastepnych dwoch meczach. inaczej to juz nie bedzie mialo sensu. tylko kto za niego? palik? bo na to wyglada ze on zostanie.

Judge09 | 2009-08-30 00:19

To, że po ściągnięciu dwóch zawodników da się strzelać bramki dowiodła dzisiaj Warta. Wbiła KSZOkom grającym w dziewięciu 3 bramy w pół godziny. Da się?

U nas czas na zmiany, dymisja jest jedynym wyjściem. Cecherz chyba nie zdawał sobie na jak wysokim szczeblu rozgrywek prowadzi drużynę. Jeżeli jego styl to jednak rzeczwyiście luzak i showmen to może powinien zmienić w Planecie dj'a za konsolą albo prowadzić Święto Chleba.
My potrzebujemy kogoś mądrego, bo taktyka stosowana w niższych ligach, jak widać, jest tu nieskuteczna.

Rambo163 | 2009-08-30 08:37

jeszcze dwa mecze i bdędą wpuszczać za darmo i po co nowy stadion ? na niższą ligę wystarczy.

Fcwoking | 2009-08-30 09:19

jesli to czytasz, a nie watpie to skataktuj sie ze mna po skype : fcwoking , pozdr.

Jacek1449 | 2009-08-30 14:35

CECHERZ ZA DUŻE "PROGI NA TWOJE NOGI" TAKA PRAWDA PRZYKRO PISAC ALE CECHERZ I WIETECHA WONT

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Bytovia Bytów - Stal Stalowa Wola

Bytovia Bytów             Stal Stalowa Wola
2019-08-17, godz. 18:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Gryf Wejherowo

Stal Stalowa Wola             Gryf Wejherowo

0 : 0

    
Sędzia: Mateusz Bielawski (Katowice)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 GKS Bełchatów 34 16-12-6 60
2 Radomiak Radom 34 17-8-9 59
3 Olimpia Grudziądz 34 18-5-11 59
4 Elana Toruń 34 15-11-8 56
5 Widzew Łódź 34 13-16-5 55
6 Pogoń Siedlce 34 14-9-11 51
7 Stal Stalowa Wola 34 15-6-13 51
8 Resovia Rzeszów 34 13-7-14 46
9 Górnik Łęczna 34 12-10-12 46
10 Znicz Pruszków 34 13-7-14 46
11 Skra Częstochowa 34 12-7-15 43
12 Błękitni Stargard Szcz. 34 11-8-15 41
13 Olimpia Elbląg 34 10-10-14 40
14 Gryf Wejherowo 34 11-7-16 40
15 Siarka Tarnobrzeg 34 11-6-17 39
16 ROW 1964 Rybnik 34 8-14-12 38
17 Rozwój Katowice 34 8-10-16 34
18 Ruch Chorzów 34 7-11-16 32

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Znicz Pruszków 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-08-17 Bytovia Bytów - STAL
2019-08-21 STAL - Błękitni S..
2019-08-25 Olimpia Elbl.. - STAL
2019-08-31 STAL - Górnik Łę..
2019-09-07 Skra Często.. - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1250) » Vielitz44 (845)
» Rafix (683) » Fanatyk38 (655)
» Kamilosss (406) » Slim1938 (390)
» Koko (373) » Acer (367)
» Filip kacper k. (350) » Stalowiak1938 (331)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Korona Kielce (3:0)
2009-03-21
Ilość zdjęć: 36
Wyświetleń: 135 422 razy
STAL - GKS Katowice (0:0)
2009-05-23
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 40 296 razy
Radomiak Radom - STAL (1:1)
2013-11-16
Ilość zdjęć: 15
Wyświetleń: 13 684 razy
STAL - Concordia Elbląg (1:0)
2013-03-09
Ilość zdjęć: 18
Wyświetleń: 31 786 razy
Osób Online: 35 / Czas gen. strony: 0.0286