Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» To jest coś strasznego - komentarze po meczu Stal Stalowa Wola - GKS K...

To jest coś strasznego - komentarze po meczu Stal Stalowa Wola - GKS Katowice

Stal Stalowa Wola przegrała kolejne zawody. Piłkarze zielono-czarnych do szatni schodzili ze spuszczonymi głowami i niechętnie rozmawiali z dziennikarzami. Po meczu przez długi czas siedzieli w milczeniu w szatni.

Adam Nawałka (trener GKS): Koniecznie chcieliśmy w Stalowej Woli zdobyć trzy punkty. Z takim zamiarem tutaj przyjechaliśmy. Cel osiągnęliśmy, dlatego jestem zadowolony - tym bardziej, że spotkanie było bardzo zacięte. Przy stanie 0:0 zespół gospodarzy utrzymywał się przy piłce, natomiast my staraliśmy się grać agresywnie w środkowej strefie, odbierać piłki i wykorzystywać szybki atak. Ta strategia się powiodła. Niektórym zawodnikom niestety puściły nerwy. Stąd doszło do kilku kontrowersyjnych sytuacji, ale na ten temat nie chcę się wypowiadać. Chłopcy z wielkim zaangażowaniem grali do ostatniej minuty i myślę, że te trzy punkty dodadzą zawodnikom pewności siebie. Przerwaliśmy złą passę w meczach wyjazdowych. Gospodarze walczyli do samego końca. Życzę powodzenia w następnych spotkaniach
 
więcej:www.sportowefakty.pl/pilka-nozna/2009/08/29/jest-cos-strasznego-komentarze-po-meczu-stal-stalowa-wola-gk/ 

Komentarze (39)

Stal38 | 2009-08-30 01:54

Z dzisiejszego meczu Pozdro 1938&1921

» http://www.youtube.com/watch?v=PyHWS12xk0s

Rocky\"stal\"one78 | 2009-08-30 02:37

....hahaha ultimatum - Cesarz i AntyChyla wyjazd!!!! Szkoda tych mlodych ludzi ktorzy jezdza za Stalowka wszedzie!!!! I juz spada z meczu na mecz frekwecja - dzieki grajki!!!!!

Abigeil | 2009-08-30 08:11

Piłkarze sa ci sami tylko ta dwojka jest do bani. Apropo piłkarzy to gdzie jest drozd? hehe jeden sparing i po grajku. Błedy trenerów jakie zauwazyłem a jestem tylko kibicem:
1) Obrony nie poznajemy, kupe błedów no i nie chce sie im grac, nie gryza trawy jak zawsze. Lebioda za łacha zawsze 2rajdy na bramke robil a teraz nic, wiepszu i piszczek z głowy zawsze ustrzelili teraz 0. ( ciezko strzelic cos z głowy jak od 3meczy widze ze wszyskie rozne i wolne Trela wrzuca na krótki róg) 2) Mamy super napastnika tylko ze natura nie dała mu wzrostu ale chłopak bardzo dobrze gra, to na 10piłek, 8 dostaje góra a jest najnizszy na boisku.
3) w 65min gks dostaje 2 czerwone, to kibice obok mnie darli sie sciagnij obronce, wposc napastnika ! To jest logiczne
4) przy 0:2 u siebie po przerwie w trzeba było grac na 3 napadziorów a nie wymieniac salamiego i zrobic 1 zmiane, nikt nie robi 2ch, po 20min dopiero 2 i 3 w 80'
5) gramy w przewadze 2 grajków to gra sie po ziemi piłka a nie góra na małego napastnika
To wszystko TRENER powinien powiedziec przed meczem lub przez cały tydzien

Stalowiak1938 | 2009-08-30 09:11

ma ktoś zdjęcie jak machamy białymi husteczkami?

Khkierownik | 2009-08-30 09:29

podpisuję się pod komentarzem Abigeil-a, chłopaki grają jedynie na tzw. "hurra", ale tak można grać w okręgówce, a nie w I lidze, nie istnieją skrzydła, nie ma pomysłu na wyprowadzenie piłki z własnej połowy, z GKS jak Stal wyprowadzała piłkę w obronie pozostawało 5 zawodników, nie ma pressingu, być może kwestia zmiany trenera, z tym, że kto będzie chciał w takiej sytuacji tu przyjść?

A`gugu | 2009-08-30 09:34

bankowo adamus. ale swoja drogą zauważcie jak przychodzi kwiatek to się robi lipa.

Tomeks | 2009-08-30 09:39

A ja mam prośbę do piłkarzy. Wiem że czytają nasze komentarze to może niech któryś zbierze się na odwagę i napisze (anonimowo) dlaczego grają tak jak grają. Czy winny jest zarząd bo nie płaci kasy czy winni są trenerzy bo nie mają pojęcia o piłce czy też wreszcie winni są piłkarze bo zwyczajnie nie chce im się trenować. Prośbę kieruję zwłaszcza do wychowanków Tomka, Krystka i Jarka, oni są najbardziej związani z klubem (i z nami) i wierzę że stać ich na to żeby powiedzieć nam prawdę. Po co mamy się oszukiwać. Nawet Ci najwierniejsi do tej pory kibice mają dosyć i liczba na młynie z meczu na mecz coraz mniejsza. Czy chcecie grać w 2 lidze przy 400 osobach na trybunach?

Slim1938 | 2009-08-30 09:47

a komu jak komu to piłkarzom powino zależeć z tego żyją i jak spadną to napewno kontrakty jeszcze bardziej pujdą w dół ale jakoś nie widać po meczach ostatnich żeby się tym przejmowali bo co się oszukiwać grają kaszane wiadomo że wina trenera ale też i ich to oni biegają bo boisku i to oni powini gryżc trawe przez 90 minut a nie parodie bo w okregówce widziałem ciekawsze mecze i wyzszy poziom niż to co nasi kopacze grają ostatnio taka prawda więc wezcie się w garśc póki jeszcze nie jest za pózno!!!!!!!!!!!!!

Daro | 2009-08-30 10:00

Jak dla mnie czarno na białym ostatnie wyniki to wina trenera.

Po prostu nie wieżę, że po zmianie 3 zawodników z pierwszego składu gra mogła się aż tak pogorszyć.

Przecież mamy tą samą obronę co na wiosnę ! Jeszcze kilka miesięcy temu ściana nie do przejścia.
Na wiosnę w 17 meczach 9 goli straconych....tyle samo co teraz na początku sezonu :/

Manuel | 2009-08-30 10:15

Jestem wiernym kibicem Stalówki widziałem różne mecze w wykonaniu naszych grajków ale ten dzisiejszy był przykładem chamstwa jakie panuje w naszej drużynie wszyscy obwiniamy Cecharza za wyniki ale jak mogą być inne jak piłkarze grają przeciwko trenerowi a najbardziej mnie irytuje to jak olewają i ośmieszają nas kibiców (dzisiejszy mecz z GKS-em można było wygrać ale jak można WYGRAĆ JAK SIĘ NIE CHCE). Ten mecz proponował bym oglądnąć na DVD przynajmniej 2- 3 razy i przeanalizować jak nasi piłkarze robili wszystko aby tego meczu nie wygrać. Więc co może zrobić trener jeśli zostaje postawiony przed faktem dokonanym i pewnie co niektórzy mogli odmówić gry między innymi S...... to kogo miał wprowadzić jak bunt zobaczył w ostatniej chwili i to był właśnie przykład na dalsze ośmieszanie Cecharza.
Ja na miejscu Przemka rzucił bym to bagno bo u nas wszystko będą robić aby go pogrążyć.
SZANOWNI WIELCY PANOWIE PIŁKARZE ZACZNIJCIE SZANOWAĆ NAS KIBICÓW I SAMYCH SIEBIE BO TO CO ROBICIE Z TRENEREM I KIBICAMI TO JEST JEDNO WIELKIE CHAMSTWO NIECH NASTĄPI CZAS HONORU!!! JESTEŚCIE NAM TO WINNI

Cdn.... | 2009-08-30 10:26

Przestańcie robić tak podstawowe błędy ortograficzne.A może warto wrócić do nauki???

Stalówek | 2009-08-30 10:30

tez juz kiedys pisalem o tym.dziwny jest ten Cecherz.chwali Stachowiaka a wpuszcza go na 2 polowe albo na koncowke.Tadek wyjatkowy dobry mecz z Plockiem i cisza.Uwakwe nawet nie wiedzialem ze gra,niewidoczny.czem u biega tylko Michalczuk i walczy tez Trela,ktory rozgrywa ekstra runde.czasami ludzie mysla ze sa wspaniali trenerzy.to nie tak ze sa az tak zli tylko grupie pilkarzy albo wszyzstkim nie odpowiada i graja na złość.moze jak Adamus przyjdzie to sie poprawi bo zna wiekszosc zawodnikow i juz sie będa wafle kleić.niech juz tak bedzie jak mamy placic za bilety,dopingowac,zj adac nerwy i z niesmakiem opuszczac stadion.a niech wiedza ze duzo osob naprawde tym zyje.troche mnie rozwalaja ktorzy na wyjazdy jezdza i dra parcha a u siebie stoja w róznych miejscach i cisza.przyjedzie slaby zespol to nie pojdzie na mlyn a jak marka to jest pierwszy.to komu on kibicuje?Stali czy chce sie podrzec na kibicow rywala?tak samo ci co wychodza przed koncem ze stadionu i przychodza wtedy kiedy sie zaczyna powodzic.trzeba sie utozsamiac z klubem.jakby ktoremus z Nas w zyciu podwinęła sie noga,wtedy zobaczylibysmy kto jest prawdziwym przyjacielem.a niektorzy przychodza bo wypada,bo niema co robic w sobote.moda jest najgorsza.nie moze ktos lub cos sugerowac co masz robic , to ma wyjsc z Ciebie,nic na siłę.od 25 lat kibic...i piłki i kosza.pzdr.

Mykrst | 2009-08-30 10:53

Przypomne kilka zdarzeń z niedalekiej przeszłości:
z koncem czerwca odbylo sie spotkanie kibicow na stadionie...padaly deklaracje panow prezesow tego tworu o petycjach do klubu(cztaj: dyrektorka schlage)...mialo byc ostro i miala byc krotka pilka.. miala byc publikacja tegoz listu na tych ze lamach portalu stalowka.pl a takze na lamach prasy lokalnej byc moze i ogolnopolskiej...kto byl wie jak to mialo wygladac.. to ja powiem panom ze stowarzyszenia ze jestescie dupkami..bojacymi sie zabrac glos..przez co umacniacie pozycje zarzadu ktory czuje sie komfortowo mimo ze niszczy klub!!!a wy powiem to z pelnym przekonaniem przyklepujecie swoja postawa to co oni robia..jestescie tak samo winni jak i oni..bo myslalem ze tworzycie ten projekt po to by ratowac nasz klub i pomagac mu a nie po to by organizowac turnieje koszykowki dla kolesiostwa i popijawy w barach..

Tomeks | 2009-08-30 10:59

Stalówek tyle tylko że jest lekka różnica pomiędzy brakiem umiejętnośc a brakiem honoru i ambicji. Dotyczy to zarówno piłkarzy jak i trenerów i działaczy. Od kilku lat byłem na każdym meczu Stali u siebie, zawsze na młynie, darłem się tak że normalny głos wracał mi koło środy. Tak było do meczu z KSZO. Po tym co zobaczyłem zawiesiłem szalik na wieszaku i na meczu z Płockiem i wczoraj siedziałem spokojnie na krzesłkach. Siedziałem spokojnie bo powiedziałem sobie że nie będę się przejmował całym tym amatorskim klubem dopóki rządzą nim tacy ludzie. Potwierdzam, że przyszedłem na stadion tylko ze względu na sentyment do tej drużyny. Dorosłem do decyzji że Stalówka musi spaść żeby coś się zmieniło na lepsze. Od niedawna jestem członkiem klubu i czekam na walne zgomadzenie i ponowne wybory. Wiem że naszej piłki sam nie zbawię ale liczę na to że takich jak ja będzie więcej.

Zkstal | 2009-08-30 11:00

Polska piłka nożna polega na jednym !!!

JAK DRUŻYNIE NIE IDZIE TO ZAWSZE ZWALNIANY JEST TRENER !!!

A co z grajkami ? oni są bez winy, szkoda tylko że to oni grają a nie trener...

Pozdrawiam

Mykrst | 2009-08-30 11:00

wszystko jest dla ludzi i dobrze sie dzieje ze chcecie integrowac srodowisko..ale nadrzedna idea tego stowarzyszenia miala byc ( tak przynajmniej mi sie wydaje) STALÓWKA..a nie jest!!!!
wiec po co jestescie..zalorzyli scie to stowarzyszenie i weszliscie do zarzadu po to by miec co w swoim CV umiescic? pytam sie!! czy po to by byc przedstawicielami wczesniej wspomnianego srodowiska kibicow STALI...???!!!! zabierzcie wkoncu glos TCHÓRZE!!! i odpowiedzcie na tak proste pytanie jakie zadalem tu na łamach tych komentarzy!!! macie odwage!!!????

Mykrst | 2009-08-30 11:30

a swoja droga to moze powiesz co ci sie nie podoba w moim tekscie ?? chcialbym moc sie do tego odniesc... chyba ze to ty masz nasrane pod czaszka(co akurat po poziomie zaczepki jest wielce prawdopodobne) i nie potrafisz wskazac tego z czym sie nie zgadzasz..a juz o polemice na dany temat nie wspomne...

Skzcp | 2009-08-30 11:50

kolego Stalówek Trela rozgrywa ekstra rundę ? to jest jego szczyt formy że nie umie dobrze dorzucić z rogu i z wolnego to popatrz na wrzutki Stachowiaka np. z meczu pucharowego z Płockiem i wczoraj z Gieksą to jak to jest wg Ciebie ekstra runda Treli to niech idzie do tych swoich Kielc może się załapie do Korony to sobie kupisz Cyfrę+ i będziesz oglądał jego wyczyny w tv bo ja już na niego patrzeć nie mogę Trela, Olszewski, Cecherz WON ze Stalowej

Skzcp | 2009-08-30 11:55

a i ten rozgrywający ekstra rundę Trela wczoraj tak się chłop za kiwał że zrobił stratę i po tej akcji padła bramka na 0:2 dziękuję za uwagę.

Zkstal | 2009-08-30 12:04

Dawać wszystko na Czecherza, no dawać won itp.

A jak tam wasze grajki, wszyscy są we wspaniałej formie ale ich trener źle ustawia...

hahaha śmiać mi się chce, żałośni jesteście i w ogóle nie znacie się na piłce.

Trenowałem 7 lat piłke nożną w stalowej, i co wy myślicie znawcy że wszystko zależy od trenera, jestescie takie buty że szkoda gadać... to jak im się trener nie podoba , jego koncepcja to niech sami grają nie słuchając go w końcu mają doświadczony skład....

bez komentarza

II liga II liga stalowa

Tom435 | 2009-08-30 12:31

Tu nie chodzi tylko o cecherza ale nasi piłkarze zachowują się tak jakby nie chcieli wygrać, a zapytacie dlaczego? no a kto za darmo będzie grał,a do tego dochodzi jeszcze brak jakiego kolwiek przygotowania dosezonu np. treścinski nie gral w sparingach i wielki asior wychodzi z piszczkiem i jada jakies jaja, i tegwiazdy turka to do okreguwki z chyla nie ida, ale co wiecej trzeba bylo zagrac tym skladem z pp wlidze a nie naszych weteranow na lawce trzymac tadek, macior, wieprzec bo wiemy co graja a nie te pseudo gwiazdy cecherza pijaka je...... gdzie podobno w hetmanie to pili zawsze az padali.............. ............

M-plw | 2009-08-30 12:51

mykrst jesteś poprostu jednym z wielu co tylko potrafią narzekać i tyle,nawet nie wiesz co było napisane w tym piśmie do zarządu na które odpowiedzieli ,miałeś możliwość wypowiedzenia sie na tamtym spotkaniu i jakoś cicho siedziałeś.wątpie czy jesteś osobą która ma coś do powiedzenia w tematach kibicowskich jak i klubowych a i prosze o nie wyzywanie ludzi z skssw mimo wszystko pozdro

Persjan85 | 2009-08-30 14:58

Zapowiedz meczu : Polska - Irlandia Pln» http://www.youtube.com/watch?v=AyJ2T.....

Stalówek | 2009-08-30 18:40

do Skazcp:powiedz mi kto wg ciebie w tej rundzie gra KU.WA dobrze?jesli wskażesz mi zawodnika ,zaraz,chwile oprócz Mychalczuka który gra równo i dobrze to podaj mi jego nazwisko.dla mnie Trela sie stara,w meczu z Widzewem byl najlepszym grajkiem.ale nie w tym rzecz.pilkarze chca zmiany trenera...i to jest przyczyna.znam tylu ludzi ze dla kazdego kazdy ktos jakis zawodnik z zespolu jest pomylka,niedojda itp.tacy z Nas fachowcy widac.o Salamim ktory zmarnowal 2 praktycznie 2 setki nie wspomniales.bo sprawa dotyczyla samego Treli tak?a gra caly zespol.moze to jest gdybanie ale jakby Salami otworzyl wynik meczu inaczej by bylo.chodzi o to ze to byl mecz przelomowy.bo kiedy jak nie wczoraj.wyszlo jak wyszlo,lipa.

Malibu_bzc | 2009-08-30 19:03

Stalówka bzc | 2009-08-30 19:06

miejmy nadzieje że zaczną grać swoje i gryzc trawe

Kumar | 2009-08-30 19:41

Mlibu spoko filmik, 5:41 - gdzie to wyjazd?:)

Daro | 2009-08-30 22:22

W TVP INFO Rzeszów podawali, że Cecherz raczej na pewno pożegna się z prowadzeniem drużyny i największe szanse na objęcie posady ma Białek.

Ile w tym prawdy, a ile plotek nie wiem ale Białek jest typem trenera, który by się tutaj nadawał.
Bierze mało kasy i prowadzi drużynę na zasadzie twardej ręki i taki lekki wstrząs przydałby się zawodnikom i żeby ktoś ich sprowadził na ziemię i poukładał taktycznie.

Cycu123 | 2009-08-30 22:26

O tego trenera chodzi??
(sory że pisze w dwóch komentarzach :] niechcący)

Snufacz | 2009-08-30 22:28

stalowka sprzedaje mecze . co tego z w remes cup pokonali wisle jak z gks zagrali

Daro | 2009-08-30 22:48

Tak, o tego

Podaję informację, która pośrednio związana jest z naszym klubem ale jednak.
Brat Pawła Wasilewskiego, Marcin Wasilewski doznał otwartego złamania nogi (gorzej to wyglądało niż rok temu na Eduardo)

» http://www.youtube.com/watch?v=Vci0-_pVGBs

Takim ludziom powinni dożywotnio zakazać gry w piłkę nożną i jeszcze na końcu udaje głupiego, że niby nic nie zrobił.

Paweł pozdrów brata i życz jak najszybszego powrotu do zdrowia.

Edek38 | 2009-08-30 23:01

Kumar | 2009-08-30 19:41|

Mlibu spoko filmik, 5:41 - gdzie to wyjazd?:)


Wyjazd do Zamoscia,w sektorze jedynie ekipa z busa...

Sisieq | 2009-08-31 00:52

Bialek juz chyba do Stalowej Woli nie przyjdzie. Choc moge sie mylic, przeciez, On w Mielcu trenuje.

Karolek | 2009-08-31 11:15

przyjdzie ...
PALIK
hahahhahhah..
alboooo
ADAMUS !!!

Utrzymanie zapewnione!!

Aloo | 2009-08-31 11:58

Trwaja rozmowy z Palikiem-i co wy na to?» http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll.....

Cesarz | 2009-08-31 12:15

Bialek u nas? To dobrze, podusi te nasze lamagi w szatni po treningu (hihi) i bedziemy grac juniorami. Moze dzieki temu klub finansowo stanie na nogi?! Moze sprowadzi jakis ciekawych juniorow z Mielca? Dawac tego Bialka, przeciez gorzej jak za Cecherza byc nie moze!

Mystery69 | 2009-08-31 19:10

Gdyby teraz przyszedł do klubu trener Białek oraz gdyby szanowny pan biznesmen w jakis sposób odszedl wogole raz na dobrze z sekcji pilkarskiej stali stalowa wola to wchodze w zakład z każdym, ze utrzymamy sie w tej lidze. Ale zmiany tez muszą nastąpić szybko a nie za 3 albo 4 mecze gdy juz bedzie po frytkach

Dodaj komentarz
Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Orlęta Radzyń Podlaski

Stal Stalowa Wola             Orlęta Radzyń Podlaski
2023-06-04, godz. 17:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Sokół Sieniawa - Stal Stalowa Wola

Sokół Sieniawa             Stal Stalowa Wola

0 : 4

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Stal Stalowa Wola 31 20-5-6 65
2 Wieczysta Kraków 31 18-7-6 61
3 Avia Świdnik 31 16-11-4 59
4 KSZO Ostrowiec Św 31 16-7-8 55
5 Cracovia II 31 15-5-11 50
6 Wisłoka Dębica 31 14-7-10 49
7 Podlasie Biała Podlaska 31 12-12-7 48
8 Czarni Połaniec 30 14-2-14 44
9 Sokół Sieniawa 31 13-4-14 43
10 Orlęta Radzyń Podlaski 31 13-4-14 43
11 Korona II Kielce 31 10-9-12 39
12 Podhale Nowy Targ 31 11-6-14 39
13 ŁKS Łagów 31 11-4-16 37
14 KS Wiązownica 30 9-6-15 33
15 Unia Tarnów 31 8-9-14 33
16 Chełmianka Chełm 31 7-10-14 31
17 Wisła Sandomierz 31 7-6-18 27
18 Lublinianka Lublin 31 6-2-23 20

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Cracovia II 0 km 0
Unia Tarnów 0 km 0
Wieczysta Kraków 0 km 0
Korona II Kielce 0 km 0
Czarni Połaniec 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Podlasie Biała Podlaska 0 km 0
Orlęta Radzyń Podlaski 0 km 0
Wisła Sandomierz 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
Chełmianka Chełm 0 km 0
Wisłoka Dębica 0 km 0
Avia Świdnik 0 km 0
Podhale Nowy Targ 0 km 0
KSZO Ostrowiec Św 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3418) » 1938fc (1579)
» Vielitz44 (1397) » Filip kacper k. (1286)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (992)
» Kamil (849) » Rafix (768)
» Misio (722) » Adams (671)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy


TAXI Stalowa Wola

Losowe galerie

STAL - Siarka Tarnobrzeg (2:2)
2012-10-20
Ilość zdjęć: 31
Wyświetleń: 184 745 razy
STAL - Stal Rzeszów (1:1)
2005-10-21
Ilość zdjęć: 16
Wyświetleń: 68 057 razy
ŁKS Łomża - STAL (2:0)
2007-05-09
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 15 049 razy
STAL - Concordia Elbląg (3:0)
2013-10-26
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 59 913 razy
Osób Online: 13 / Czas gen. strony: 0.0106
Ping your blog, website, or RSS feed for Free Copyright © 1999-2013 by Stalowka.PL

Four season houses. | Taxi Stalowa Wola |