Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» REMES PUCHAR POLSKI: GRAMY Z LECHEM POZNAŃ !

REMES PUCHAR POLSKI: GRAMY Z LECHEM POZNAŃ !

Mecz odbędzie się 22 września (wtorek), godzina nie została jeszcze ustalona.

W siedzibie PZPN rozlosowano pary 1/16 finału Pucharu Polski.

1/16 finału Pucharu Polski 2009/10:
Okocimski KS Brzesko - Arka Gdynia
Pogoń Szczecin - Polonia Warszawa
Olimpia Grudziądz - Odra Wodzisław Śląski
Zagłębie Sosnowiec - Górnik Zabrze
Start Otwock - Łódzki KS
Bytovia II Bytów - Polonia Bytom
GKP Gorzów Wielkopolski - Legia Warszawa
Hetman Zamość - Wisła Kraków
Nielba Wągrowiec - Lechia Gdańsk
Piast Kobylin - Cracovia
Polonia Słubice - Piast Gliwice
GKS Tychy - Jagiellonia Białystok
Dolcan Ząbki - Śląsk Wrocław
Korona Kielce - GKS Bełchatów
Stal Stalowa Wola - Lech Poznań
Widzew Łódź - Ruch Chorzów

 

 

Komentarze (25)

Piorko | 2009-09-1 17:07

HA lepiej nie mogliśmy trafić !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!! elegancko

Marco | 2009-09-1 17:44

Jak byśmy w tamtym sezonie zamiast na Bełchatów trafili na Lecha nie było by w Stalówce kibica który by z optymizmem nie patrzył na wynik tego meczu i w ogóle na jego przebieg , ale patrząc na obecną formę naszych piłkarzy na nasz sztab szkoleniowy i wspaniałą taktykę oraz na poczynania naszego zarządu to można się spodziewać srogiej lekcji jak się gra w piłkę nie licząc tego że jestem pewny ze zarząd już zaciera ręce i myśli po ile wypuścić bilety na ten mecz i skoro na kosza ma być podobno po 50 zł bilet to nie zdziwił bym się gdyby na mecz z Lechem były podobne ceny bo zainteresowanie niewątpliwie będzie duże ale nie aż tak duże jak było by choć by w tamtym sezonie gdzie mieliśmy dobrą drużynę dobry sztab szkoleniowy który miał pomysł na grę i wtedy osobiście nie zawahał bym się zapłacić nawet te 50 zł by zobaczyć jak mój ukochany klub walczy z jednym z najlepszych klubów w naszym kraju...

Arni | 2009-09-1 17:54

Mysle ze chyba najwyzsza pora zeby przestac bornic przez niektorych Schlage - ostatnio czesto widuje go z Kaczmarskim i innymi od kosza.

Zapewne caly czas mysla jak zakonczyc temat pilki w Stalowej i spuscic nas do 2 lub 3 ligii.

Adrian | 2009-09-1 18:05

A dla twojej informacji to w naszym interesie jest zeby jak najwiecej oni byli razem i mysleli mozgownicami, a Kaczmarski to prezes CALEGO klubu a nie tylko koszykowki blaznie

Spawn | 2009-09-1 18:45

a teraz czekamy z utesknieniem na chlopców z wielkopolski panowie odliczjcie dni na przyjazd kolejorza na nasze teretorium TYLKO STALÓWKA !!!

Alleluja | 2009-09-1 18:58

Jacek Zieliński wraca na stare śmieci! szkoda ze mecz będzie we wtorek lub środe bo gdyby to bylo zalozmy w sobote pojawia by sie wiara Lecha :) z kim jak z kim ale z nimi mozna by porywalizowac ;) wierze w to ze Stalowka pokaze sie z dobrej strony:)ale nie oszukujmy sie priorytetem sa teraz 3 punkty z Gorzowem! jak nie wygramy to Przemech Cecherz nie bedzie mial mozliwosci zmierzyc sie swoim kunsztem z Jackiem Zielonskim!

ZKS

Smash | 2009-09-1 19:12

No panowie badz co badz to bedzie NAJLEPSZY MECZ SEZONU !!! JAK NIE OSTATNIEJ DEKADY !!!!!. Chyba nikt nie bedzie sie wachac czy przyjsc na mecz czy nie. A wy o Wiare Lecha sie nie bojcie, jak sami napisali na forum to dla nich najwazniejszy wyjazd rundy, bo w ekstraklasie wiekszosc sektorow gosci pozamykana.

Volzerex | 2009-09-1 19:46

» http://forum.wiaralecha.pl/index.php.....

Wiara Lecha

Lech przyjedzie na pewno, także teraz nie podniecajcie się już tak zbytnio bo ważniejsza jest liga jak narazie ;)

Tomasz | 2009-09-1 19:57

na naszej swietnej murawie moze sie wydarzyc wszystko :D

Antivirus | 2009-09-1 20:10

Chlopaki ze SKSSW jest możliwość umieszczenia statutu klubu piłkarskiego ZKS STAL STALOWA WOLA na tej stronie internetowej? Statut jest dostępny w sekretariacie klubu ktoś ze stowarzyszenia może go tutaj umieścić jestem bardzo ciekawy jak on brzmi i myślę, że wiele osób się tym interesuje.

Edek38 | 2009-09-1 20:18



Do tego spotkania jeszcze sporo czsu.Wczesniej czekaja nas wazne mecze o punkty.Kibicow Podbeskidzia i Sandecji zapewne nie zabraknie wiec jak narazie pamietajcie aby przyjsc na Hutnicza ,na lige !!!

Stal_1938 | 2009-09-1 20:36

Cos pieknego, najlepszy mecz ostatnich lat, chyba nie ma osoby ktora nie zawita 22 na H15.

Koko | 2009-09-1 21:00

Teraz niech trener i piłkarze wezmą się w garść i ma być już coraz lepiej chyba że chcecie żeby na stadionie było po 500 osób oby do przodu hej STAL:)

Stachu | 2009-09-1 21:02

W końcu, już z ponad 10 lat czekamy, aby na H15 zawitał zespół z ekstraklasy, z tej najwyższej półeczki. Ostatnio to był pamiętny ćwierćfinał z Wisłą Kraków.

Szajbix | 2009-09-1 22:04

pytanie wiecie moze w jakiej cenie bilety na mecz chetne całe podkarpacie zapewne :)

Koko | 2009-09-1 22:15

to przyjadą bracia z Resovi na mecz nawet stadion będzie wypełniony po brzegi a klub na tym zarobi troche kasy:)

Old fan | 2009-09-2 07:45

Zapewne bilety beda drogie bo przyjeżdza drużyna z górnej półki. Myśle że bedą w cenie 15 - 20 zł

Daro | 2009-09-2 10:59

Czy ktoś się orientuje czy mecz będzie mógł się odbyć w środę, a nie we wtorek ?

Wcześniej myślałem, że jest to spowodowane tym, że Lech gra w piątek z Legią.
My mamy jednak mecz w Świnoujściu w niedzielę i piłkarze wrócą w poniedziałek - dzień przed meczem.

W końcu my jesteśmy gospodarzami i jak mamy możliwość grania we wtorek albo środę to dlaczego by nie grać w środę ?
Nie musimy przecież podporządkowywać się pod Lecha.

Bzc1938 | 2009-09-2 11:04

Mecz z Lechem będzie 22-23 września więc będzie 9-10 dni po Flocie. Zdążą odpoczać na niejednym melanżu :)

Daniel26 | 2009-09-2 11:40

przed meczem z Lechem graja na wyjezdzie z Kluczborkiem w sobote 19go wruca w niedziele i zdorza odpoczac moze wruca w dobrych nastrojach i zdobeda tam trzy punkty:) ale dzis jest wazny mecz wiec ja ten temat juz zamykam bez odbioru:)

Daro | 2009-09-2 11:55

Ehh pomieszało mi się :/

Taki mecz, a mnie nie będzie...a po losowaniu była taka radość bo myślałem że 23 będzie :/

Soko38 | 2009-09-2 16:41

daj ktos link do retransmisji dzisiejszego meczu !! z gory dzieki :)

Jacek1449 | 2009-09-2 17:02

Przemex7 | 2009-09-18 13:08

jeaa!

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Cracovia II

Stal Stalowa Wola             Cracovia II
2023-03-04, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Lublinianka Lublin

Stal Stalowa Wola             Lublinianka Lublin

3 : 1

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 ŁKS Łagów 17 11-4-2 37
2 Avia Świdnik 17 10-5-2 35
3 Wieczysta Kraków 17 10-4-3 34
4 Stal Stalowa Wola 17 11-1-5 34
5 Cracovia II 17 10-3-4 33
6 Orlęta Radzyń Podlaski 17 10-2-5 32
7 KSZO Ostrowiec Św 17 8-3-6 27
8 Korona II Kielce 17 6-6-5 24
9 Wisłoka Dębica 17 6-5-6 23
10 Podlasie Biała Podlaska 17 5-7-5 22
11 Chełmianka Chełm 17 5-4-8 19
12 Sokół Sieniawa 17 5-3-9 18
13 Lublinianka Lublin 17 5-1-11 16
14 Podhale Nowy Targ 17 4-4-9 16
15 Czarni Połaniec 17 5-1-11 16
16 Unia Tarnów 17 4-4-9 16
17 KS Wiązownica 17 3-4-10 13
18 Wisła Sandomierz 17 3-3-11 12

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Cracovia II 0 km 0
Unia Tarnów 0 km 0
Wieczysta Kraków 0 km 0
Korona II Kielce 0 km 0
Czarni Połaniec 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Podlasie Biała Podlaska 0 km 0
Orlęta Radzyń Podlaski 0 km 0
Wisła Sandomierz 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3418) » 1938fc (1579)
» Vielitz44 (1397) » Filip kacper k. (1286)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (992)
» Kamil (849) » Rafix (768)
» Misio (722) » Adams (671)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Stal Mielec (1:1)
2016-03-13
Ilość zdjęć: 35
Wyświetleń: 86 407 razy
Podbeskidzie BB - STAL (0:0)
2007-03-10
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 11 833 razy
STAL - Siarka Tarnobrzeg (1:0)
2017-06-03
Ilość zdjęć: 64
Wyświetleń: 145 435 razy
STAL - Korona Kielce (1:0)
2002-06-08
Ilość zdjęć: 8
Wyświetleń: 32 111 razy
Osób Online: 31 / Czas gen. strony: 0.01258