Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» REMES PUCHAR POLSKI: GRAMY Z LECHEM POZNAŃ !

REMES PUCHAR POLSKI: GRAMY Z LECHEM POZNAŃ !

Mecz odbędzie się 22 września (wtorek), godzina nie została jeszcze ustalona.

W siedzibie PZPN rozlosowano pary 1/16 finału Pucharu Polski.

1/16 finału Pucharu Polski 2009/10:
Okocimski KS Brzesko - Arka Gdynia
Pogoń Szczecin - Polonia Warszawa
Olimpia Grudziądz - Odra Wodzisław Śląski
Zagłębie Sosnowiec - Górnik Zabrze
Start Otwock - Łódzki KS
Bytovia II Bytów - Polonia Bytom
GKP Gorzów Wielkopolski - Legia Warszawa
Hetman Zamość - Wisła Kraków
Nielba Wągrowiec - Lechia Gdańsk
Piast Kobylin - Cracovia
Polonia Słubice - Piast Gliwice
GKS Tychy - Jagiellonia Białystok
Dolcan Ząbki - Śląsk Wrocław
Korona Kielce - GKS Bełchatów
Stal Stalowa Wola - Lech Poznań
Widzew Łódź - Ruch Chorzów

 

 

Komentarze (25)

Piorko | 2009-09-1 17:07

HA lepiej nie mogliśmy trafić !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!! elegancko

Marco | 2009-09-1 17:44

Jak byśmy w tamtym sezonie zamiast na Bełchatów trafili na Lecha nie było by w Stalówce kibica który by z optymizmem nie patrzył na wynik tego meczu i w ogóle na jego przebieg , ale patrząc na obecną formę naszych piłkarzy na nasz sztab szkoleniowy i wspaniałą taktykę oraz na poczynania naszego zarządu to można się spodziewać srogiej lekcji jak się gra w piłkę nie licząc tego że jestem pewny ze zarząd już zaciera ręce i myśli po ile wypuścić bilety na ten mecz i skoro na kosza ma być podobno po 50 zł bilet to nie zdziwił bym się gdyby na mecz z Lechem były podobne ceny bo zainteresowanie niewątpliwie będzie duże ale nie aż tak duże jak było by choć by w tamtym sezonie gdzie mieliśmy dobrą drużynę dobry sztab szkoleniowy który miał pomysł na grę i wtedy osobiście nie zawahał bym się zapłacić nawet te 50 zł by zobaczyć jak mój ukochany klub walczy z jednym z najlepszych klubów w naszym kraju...

Arni | 2009-09-1 17:54

Mysle ze chyba najwyzsza pora zeby przestac bornic przez niektorych Schlage - ostatnio czesto widuje go z Kaczmarskim i innymi od kosza.

Zapewne caly czas mysla jak zakonczyc temat pilki w Stalowej i spuscic nas do 2 lub 3 ligii.

Adrian | 2009-09-1 18:05

A dla twojej informacji to w naszym interesie jest zeby jak najwiecej oni byli razem i mysleli mozgownicami, a Kaczmarski to prezes CALEGO klubu a nie tylko koszykowki blaznie

Spawn | 2009-09-1 18:45

a teraz czekamy z utesknieniem na chlopców z wielkopolski panowie odliczjcie dni na przyjazd kolejorza na nasze teretorium TYLKO STALÓWKA !!!

Alleluja | 2009-09-1 18:58

Jacek Zieliński wraca na stare śmieci! szkoda ze mecz będzie we wtorek lub środe bo gdyby to bylo zalozmy w sobote pojawia by sie wiara Lecha :) z kim jak z kim ale z nimi mozna by porywalizowac ;) wierze w to ze Stalowka pokaze sie z dobrej strony:)ale nie oszukujmy sie priorytetem sa teraz 3 punkty z Gorzowem! jak nie wygramy to Przemech Cecherz nie bedzie mial mozliwosci zmierzyc sie swoim kunsztem z Jackiem Zielonskim!

ZKS

Smash | 2009-09-1 19:12

No panowie badz co badz to bedzie NAJLEPSZY MECZ SEZONU !!! JAK NIE OSTATNIEJ DEKADY !!!!!. Chyba nikt nie bedzie sie wachac czy przyjsc na mecz czy nie. A wy o Wiare Lecha sie nie bojcie, jak sami napisali na forum to dla nich najwazniejszy wyjazd rundy, bo w ekstraklasie wiekszosc sektorow gosci pozamykana.

Volzerex | 2009-09-1 19:46

» http://forum.wiaralecha.pl/index.php.....

Wiara Lecha

Lech przyjedzie na pewno, także teraz nie podniecajcie się już tak zbytnio bo ważniejsza jest liga jak narazie ;)

Tomasz | 2009-09-1 19:57

na naszej swietnej murawie moze sie wydarzyc wszystko :D

Antivirus | 2009-09-1 20:10

Chlopaki ze SKSSW jest możliwość umieszczenia statutu klubu piłkarskiego ZKS STAL STALOWA WOLA na tej stronie internetowej? Statut jest dostępny w sekretariacie klubu ktoś ze stowarzyszenia może go tutaj umieścić jestem bardzo ciekawy jak on brzmi i myślę, że wiele osób się tym interesuje.

Edek38 | 2009-09-1 20:18



Do tego spotkania jeszcze sporo czsu.Wczesniej czekaja nas wazne mecze o punkty.Kibicow Podbeskidzia i Sandecji zapewne nie zabraknie wiec jak narazie pamietajcie aby przyjsc na Hutnicza ,na lige !!!

Stal_1938 | 2009-09-1 20:36

Cos pieknego, najlepszy mecz ostatnich lat, chyba nie ma osoby ktora nie zawita 22 na H15.

Koko | 2009-09-1 21:00

Teraz niech trener i piłkarze wezmą się w garść i ma być już coraz lepiej chyba że chcecie żeby na stadionie było po 500 osób oby do przodu hej STAL:)

Stachu | 2009-09-1 21:02

W końcu, już z ponad 10 lat czekamy, aby na H15 zawitał zespół z ekstraklasy, z tej najwyższej półeczki. Ostatnio to był pamiętny ćwierćfinał z Wisłą Kraków.

Szajbix | 2009-09-1 22:04

pytanie wiecie moze w jakiej cenie bilety na mecz chetne całe podkarpacie zapewne :)

Koko | 2009-09-1 22:15

to przyjadą bracia z Resovi na mecz nawet stadion będzie wypełniony po brzegi a klub na tym zarobi troche kasy:)

Old fan | 2009-09-2 07:45

Zapewne bilety beda drogie bo przyjeżdza drużyna z górnej półki. Myśle że bedą w cenie 15 - 20 zł

Daro | 2009-09-2 10:59

Czy ktoś się orientuje czy mecz będzie mógł się odbyć w środę, a nie we wtorek ?

Wcześniej myślałem, że jest to spowodowane tym, że Lech gra w piątek z Legią.
My mamy jednak mecz w Świnoujściu w niedzielę i piłkarze wrócą w poniedziałek - dzień przed meczem.

W końcu my jesteśmy gospodarzami i jak mamy możliwość grania we wtorek albo środę to dlaczego by nie grać w środę ?
Nie musimy przecież podporządkowywać się pod Lecha.

Bzc1938 | 2009-09-2 11:04

Mecz z Lechem będzie 22-23 września więc będzie 9-10 dni po Flocie. Zdążą odpoczać na niejednym melanżu :)

Daniel26 | 2009-09-2 11:40

przed meczem z Lechem graja na wyjezdzie z Kluczborkiem w sobote 19go wruca w niedziele i zdorza odpoczac moze wruca w dobrych nastrojach i zdobeda tam trzy punkty:) ale dzis jest wazny mecz wiec ja ten temat juz zamykam bez odbioru:)

Daro | 2009-09-2 11:55

Ehh pomieszało mi się :/

Taki mecz, a mnie nie będzie...a po losowaniu była taka radość bo myślałem że 23 będzie :/

Soko38 | 2009-09-2 16:41

daj ktos link do retransmisji dzisiejszego meczu !! z gory dzieki :)

Jacek1449 | 2009-09-2 17:02

Przemex7 | 2009-09-18 13:08

jeaa!

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Górnik Łęczna - Stal Stalowa Wola

Górnik Łęczna             Stal Stalowa Wola
2018-10-27, godz. 19:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Znicz Pruszków - Stal Stalowa Wola

Znicz Pruszków             Stal Stalowa Wola

0 : 2

    
Adrian Dziubiński 31 (k) Sebastian Łętocha 65
Sędzia: Grzegorz Kawałko (Białystok)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 14 10-3-1 33
2 Elana Toruń 13 8-4-1 28
3 GKS Bełchatów 14 7-5-2 26
4 Olimpia Grudziądz 14 7-3-4 24
5 Stal Stalowa Wola 15 7-2-6 23
6 Radomiak Radom 13 6-3-4 21
7 Znicz Pruszków 15 5-6-4 21
8 Górnik Łęczna 14 5-5-4 20
9 Siarka Tarnobrzeg 14 5-3-6 18
10 Ruch Chorzów 13 4-5-4 17
11 Błękitni Stargard Szcz. 13 5-2-6 17
12 Gryf Wejherowo 14 4-4-6 16
13 Pogoń Siedlce 14 4-3-7 15
14 ROW 1964 Rybnik 14 3-6-5 15
15 Resovia Rzeszów 14 3-5-6 14
16 Olimpia Elbląg 14 4-1-9 13
17 Skra Częstochowa 14 3-2-9 11
18 Rozwój Katowice 14 2-4-8 10

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-10-27 Górnik Łę.. - STAL
2018-11-04 STAL - Gryf Wejherowo
2018-11-10 STAL - ROW 1964 Ryb..
2018-11-17 Resovia Rzes.. - STAL
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1245) » Vielitz44 (806)
» Fanatyk38 (646) » Kamilosss (385)
» Koko (368) » Slim1938 (362)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (293) » Daro (290)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Zagłębie Sosnowiec (0:2)
0000-00-00
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 15 525 razy
Tłoki Gorzyce - STAL (0:1)
2005-11-12
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 5 785 razy
STAL - Energetyk ROW Rybnik (2:1)
2015-03-28
Ilość zdjęć: 56
Wyświetleń: 30 319 razy
STAL - Motor Lublin (1:0)
2008-05-21
Ilość zdjęć: 48
Wyświetleń: 93 442 razy
Osób Online: 21 / Czas gen. strony: 0.04872