Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» REMES PUCHAR POLSKI: GRAMY Z LECHEM POZNAŃ !

REMES PUCHAR POLSKI: GRAMY Z LECHEM POZNAŃ !

Mecz odbędzie się 22 września (wtorek), godzina nie została jeszcze ustalona.

W siedzibie PZPN rozlosowano pary 1/16 finału Pucharu Polski.

1/16 finału Pucharu Polski 2009/10:
Okocimski KS Brzesko - Arka Gdynia
Pogoń Szczecin - Polonia Warszawa
Olimpia Grudziądz - Odra Wodzisław Śląski
Zagłębie Sosnowiec - Górnik Zabrze
Start Otwock - Łódzki KS
Bytovia II Bytów - Polonia Bytom
GKP Gorzów Wielkopolski - Legia Warszawa
Hetman Zamość - Wisła Kraków
Nielba Wągrowiec - Lechia Gdańsk
Piast Kobylin - Cracovia
Polonia Słubice - Piast Gliwice
GKS Tychy - Jagiellonia Białystok
Dolcan Ząbki - Śląsk Wrocław
Korona Kielce - GKS Bełchatów
Stal Stalowa Wola - Lech Poznań
Widzew Łódź - Ruch Chorzów

 

 

Komentarze (25)

Piorko | 2009-09-1 17:07

HA lepiej nie mogliśmy trafić !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!! elegancko

Marco | 2009-09-1 17:44

Jak byśmy w tamtym sezonie zamiast na Bełchatów trafili na Lecha nie było by w Stalówce kibica który by z optymizmem nie patrzył na wynik tego meczu i w ogóle na jego przebieg , ale patrząc na obecną formę naszych piłkarzy na nasz sztab szkoleniowy i wspaniałą taktykę oraz na poczynania naszego zarządu to można się spodziewać srogiej lekcji jak się gra w piłkę nie licząc tego że jestem pewny ze zarząd już zaciera ręce i myśli po ile wypuścić bilety na ten mecz i skoro na kosza ma być podobno po 50 zł bilet to nie zdziwił bym się gdyby na mecz z Lechem były podobne ceny bo zainteresowanie niewątpliwie będzie duże ale nie aż tak duże jak było by choć by w tamtym sezonie gdzie mieliśmy dobrą drużynę dobry sztab szkoleniowy który miał pomysł na grę i wtedy osobiście nie zawahał bym się zapłacić nawet te 50 zł by zobaczyć jak mój ukochany klub walczy z jednym z najlepszych klubów w naszym kraju...

Arni | 2009-09-1 17:54

Mysle ze chyba najwyzsza pora zeby przestac bornic przez niektorych Schlage - ostatnio czesto widuje go z Kaczmarskim i innymi od kosza.

Zapewne caly czas mysla jak zakonczyc temat pilki w Stalowej i spuscic nas do 2 lub 3 ligii.

Adrian | 2009-09-1 18:05

A dla twojej informacji to w naszym interesie jest zeby jak najwiecej oni byli razem i mysleli mozgownicami, a Kaczmarski to prezes CALEGO klubu a nie tylko koszykowki blaznie

Spawn | 2009-09-1 18:45

a teraz czekamy z utesknieniem na chlopców z wielkopolski panowie odliczjcie dni na przyjazd kolejorza na nasze teretorium TYLKO STALÓWKA !!!

Alleluja | 2009-09-1 18:58

Jacek Zieliński wraca na stare śmieci! szkoda ze mecz będzie we wtorek lub środe bo gdyby to bylo zalozmy w sobote pojawia by sie wiara Lecha :) z kim jak z kim ale z nimi mozna by porywalizowac ;) wierze w to ze Stalowka pokaze sie z dobrej strony:)ale nie oszukujmy sie priorytetem sa teraz 3 punkty z Gorzowem! jak nie wygramy to Przemech Cecherz nie bedzie mial mozliwosci zmierzyc sie swoim kunsztem z Jackiem Zielonskim!

ZKS

Smash | 2009-09-1 19:12

No panowie badz co badz to bedzie NAJLEPSZY MECZ SEZONU !!! JAK NIE OSTATNIEJ DEKADY !!!!!. Chyba nikt nie bedzie sie wachac czy przyjsc na mecz czy nie. A wy o Wiare Lecha sie nie bojcie, jak sami napisali na forum to dla nich najwazniejszy wyjazd rundy, bo w ekstraklasie wiekszosc sektorow gosci pozamykana.

Volzerex | 2009-09-1 19:46

» http://forum.wiaralecha.pl/index.php.....

Wiara Lecha

Lech przyjedzie na pewno, także teraz nie podniecajcie się już tak zbytnio bo ważniejsza jest liga jak narazie ;)

Tomasz | 2009-09-1 19:57

na naszej swietnej murawie moze sie wydarzyc wszystko :D

Antivirus | 2009-09-1 20:10

Chlopaki ze SKSSW jest możliwość umieszczenia statutu klubu piłkarskiego ZKS STAL STALOWA WOLA na tej stronie internetowej? Statut jest dostępny w sekretariacie klubu ktoś ze stowarzyszenia może go tutaj umieścić jestem bardzo ciekawy jak on brzmi i myślę, że wiele osób się tym interesuje.

Edek38 | 2009-09-1 20:18



Do tego spotkania jeszcze sporo czsu.Wczesniej czekaja nas wazne mecze o punkty.Kibicow Podbeskidzia i Sandecji zapewne nie zabraknie wiec jak narazie pamietajcie aby przyjsc na Hutnicza ,na lige !!!

Stal_1938 | 2009-09-1 20:36

Cos pieknego, najlepszy mecz ostatnich lat, chyba nie ma osoby ktora nie zawita 22 na H15.

Koko | 2009-09-1 21:00

Teraz niech trener i piłkarze wezmą się w garść i ma być już coraz lepiej chyba że chcecie żeby na stadionie było po 500 osób oby do przodu hej STAL:)

Stachu | 2009-09-1 21:02

W końcu, już z ponad 10 lat czekamy, aby na H15 zawitał zespół z ekstraklasy, z tej najwyższej półeczki. Ostatnio to był pamiętny ćwierćfinał z Wisłą Kraków.

Szajbix | 2009-09-1 22:04

pytanie wiecie moze w jakiej cenie bilety na mecz chetne całe podkarpacie zapewne :)

Koko | 2009-09-1 22:15

to przyjadą bracia z Resovi na mecz nawet stadion będzie wypełniony po brzegi a klub na tym zarobi troche kasy:)

Old fan | 2009-09-2 07:45

Zapewne bilety beda drogie bo przyjeżdza drużyna z górnej półki. Myśle że bedą w cenie 15 - 20 zł

Daro | 2009-09-2 10:59

Czy ktoś się orientuje czy mecz będzie mógł się odbyć w środę, a nie we wtorek ?

Wcześniej myślałem, że jest to spowodowane tym, że Lech gra w piątek z Legią.
My mamy jednak mecz w Świnoujściu w niedzielę i piłkarze wrócą w poniedziałek - dzień przed meczem.

W końcu my jesteśmy gospodarzami i jak mamy możliwość grania we wtorek albo środę to dlaczego by nie grać w środę ?
Nie musimy przecież podporządkowywać się pod Lecha.

Bzc1938 | 2009-09-2 11:04

Mecz z Lechem będzie 22-23 września więc będzie 9-10 dni po Flocie. Zdążą odpoczać na niejednym melanżu :)

Daniel26 | 2009-09-2 11:40

przed meczem z Lechem graja na wyjezdzie z Kluczborkiem w sobote 19go wruca w niedziele i zdorza odpoczac moze wruca w dobrych nastrojach i zdobeda tam trzy punkty:) ale dzis jest wazny mecz wiec ja ten temat juz zamykam bez odbioru:)

Daro | 2009-09-2 11:55

Ehh pomieszało mi się :/

Taki mecz, a mnie nie będzie...a po losowaniu była taka radość bo myślałem że 23 będzie :/

Soko38 | 2009-09-2 16:41

daj ktos link do retransmisji dzisiejszego meczu !! z gory dzieki :)

Jacek1449 | 2009-09-2 17:02

Przemex7 | 2009-09-18 13:08

jeaa!

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard Szcz.

Stal Stalowa Wola             Błękitni Stargard Szcz.
2019-03-02, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola

Widzew Łódź             Stal Stalowa Wola

0 : 0

    
Sędzia: Damian Sylwestrzak (Wrocław)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 21 12-5-4 41
2 Widzew Łódź 20 11-6-3 39
3 Elana Toruń 21 9-9-3 36
4 GKS Bełchatów 21 9-9-3 36
5 Górnik Łęczna 21 9-7-5 34
6 Olimpia Grudziądz 21 9-4-8 31
7 Stal Stalowa Wola 21 9-4-8 31
8 Resovia Rzeszów 20 8-5-7 29
9 Skra Częstochowa 21 8-4-9 28
10 Znicz Pruszków 21 7-6-8 27
11 Gryf Wejherowo 21 7-5-9 26
12 Ruch Chorzów 21 6-7-8 25
13 Błękitni Stargard Szcz. 21 7-3-11 24
14 Pogoń Siedlce 21 6-5-10 23
15 Rozwój Katowice 21 5-6-10 21
16 Siarka Tarnobrzeg 20 6-3-11 21
17 ROW 1964 Rybnik 20 3-9-8 18
18 Olimpia Elbląg 19 4-5-10 17

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1248) » Vielitz44 (827)
» Fanatyk38 (652) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (368)
» Stalowiak1938 (329) » Jaszczur (296)
» Zatorze (296) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Wisła Płock - STAL (2:0)
2013-05-08
Ilość zdjęć: 14
Wyświetleń: 20 560 razy
STAL - Stal Rzeszów (0:0)
2004-03-20
Ilość zdjęć: 29
Wyświetleń: 35 455 razy
STAL - MKS Kluczbork (1:0)
2014-09-27
Ilość zdjęć: 35
Wyświetleń: 14 667 razy
STAL - Sandecja Nowy Sącz (0:1)
2002-04-13
Ilość zdjęć: 18
Wyświetleń: 35 889 razy
Osób Online: 24 / Czas gen. strony: 0.0388