Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» GKP Gorzów -STAL Stalowa Wola 0:0 . Video

GKP Gorzów -STAL Stalowa Wola 0:0 . Video

Poniżej Zapraszamy do oglądnięcia wybranych skrótow z meczu GKP Gorzów - "Stalówka".

 

Ogólnie mecz na remis , przy odrobinie szczęścia można było zdobyc 3 pkt. , ale też i można było przegrać jak pokazuje sytaucja z 76 min. gdzie "Macior " uratował Nas przed stratą bramki.

 

Na osobne słowa szacunku należą się dwóm kibicom "Stalówki" którzy się wybrali na kolejny mecz swoich pupili, w trakcie meczu dwukrotnie słyszalni z okrzykiem "Stalówka" .

 

STALÓWKA  ON TOUR !

 

 

 

Doskonała obrona Tomka Wietechy

http://www.youtube.com/watch?v=vRzUnRPuWWU

Sytuacja bramkowa dla GKP

http://www.youtube.com/watch?v=V7qAE99eI4c

Sytaucja dla "Stalówki"

http://www.youtube.com/watch?v=WzPgU_D29bk

Rzut wolny i rożny dla Stalówki oraz jej kibice

http://www.youtube.com/watch?v=ESrTw5qkb28

"Macior" ratuje remis

http://www.youtube.com/watch?v=RhVdpcbYLUk

Podziękowania piłkarzy -kibicom. To miłe !

 http://www.youtube.com/watch?v=CLJQQwPr0PU

 

Komentarze (26)

Ad_stalowka | 2009-09-4 00:16

filmiki fajne, szacunek i tak trzymac.ale jestem niezbyt zadowolony z tego w jaki sposob wpuszcza sie na stadion kibicow, tzn sprawdzanie, macanie itp.Juz nie wspomne o tym ze raz cie wpuszcza z napojem czy nawet glupimi chipsami a raz nie.wiem ze to bylo poruszane chyba setki razy ale troche przesadzaja ci ludzie, nie mozna isc spokojnie bo cie zaraz sprawdzaja,macaja po spodniach itp.czepiaja sie wiadomo glownie mlodziezy ja moge sie poszczycic ze raz mnie ominelo sprawdzanie ostatnio z Katowicami a tak to nie da przejsc sie bo zaraz zapraszam slychac i macanko od nowa.ludzie czy wyscie powariowali do konca w tym zarzadzie, przeciez idac na stadion mam wrazenie ze traktujecie wszystko jako podwyzszonego ryzyka.Niech sie to zmieni, dobrze ze nie zatrzymujecie dziadkow albo kobiet (cho i owe widzialem ze tez im nie podarowali).Nie dosc ze siestoi wtedy w kolejkach jak za komuny to jeszcze dojdzie do tego ze trzeba bedzie sie rozbierac im tam jak bedzie chlodniej z kurtek i swetrow.To dopiero beda jaja.

Bartekstw | 2009-09-4 01:19

sorry, ze kolejny post pod rzad.....szukam na necie i znalezc nie moge....czy, aby napewno Wladyslaw Łach jest dalej dyrektorem sportowym w Cracovii???

» http://www.cracovia.pl/1a_mks.php?nr_menu=1&x=0

tutaj jest sklad zarzadu Cracovii i wedlug tego skladu dyrektorem sportowym jest Marcin Sadko, a nazwiska trenera Łacha nie widze....

Ad_stalowka | 2009-09-4 08:51

a do czego ci to??? w jaki sposob to ma pomoc klubowi ktory stoi na skraju przepasci??? Łacha potraktowano jak jakiegos dziada, ale wiadomo u nas w zarzadzie same dziady i w zastepstwie mamy trenera drzyjmorde ktory swoimi genialnymi posunieciami wywalczyl 2 punkt na 7 spotkan.Gratulacje.

Tom435 | 2009-09-4 09:41

» http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll.....
Chyła jest jednak pier..... mowi ze boisko przeszkadza w grze to przyczyn aporażek, żygać się chce.......

Suawek | 2009-09-4 09:46

Najgorsze jest to, że on ma rację. W tym sezonie wyraźnie widać, że piłkarze Stalówki starają się wymieniać dużą większą ilość podań. Na tym boisku niestety ciężko jest by każde dochodziło w wyznaczone miejsce, stąd te głupie straty i niebezpieczne kontry, kończące się zwykle bramkami.

Volzerex | 2009-09-4 09:49

Chyła niech nie gada ze nierówne boisko, ze przez nie przegrywają bo to własnie własne boisko było naszym atutem w tamtym sezonie i to wlasnie u siebie nie przegraliśmy 8 meczy

Cyc-u | 2009-09-4 11:25

Coś w tym jest. Zwróćcie uwagę, że w poprzednim sezonie graliśmy dobrze z tyłu, a gdy wychodziliśmy do przodu zwykle graliśmy długa piłką. Od czasu do czasu gralismy krótkimi podaniami(ze słabszymi rywalami), ale zwykle nie wychodziło to tak jak trzeba. W tym sezonie, nawet w tych słabszych meczach Stalówka nieźle grała piłką, sporo było podań "od nogi do nogi", a mniej tych górnych (nie licząc końcówki meczu z Gieksą). Przy takim stylu gry faktycznie nasze boisko przeszkadza, w Gorzowie widać było, że kiedy murawa jest w dobrym stanie nasza drużyna potrafi przeprowadzać ciekawe akcje. Także zamiast ślepo wrzucać na Cecherza i Chyłe (ideałami nie są to oczywiste) proponuje trochę pomyśleć.
Do soboty

Spawn | 2009-09-4 11:44

KOLEGA wcześniej miał trochę racji bo nie wieże w to że od wiosny czyli w tedy kiedy chłopcy grali świetnie nagle im się tak murawa zepsuła że nie można dobrze grac i wygrywać niech nie zwalają teraz już winy na murawe bo to jest śmieszne !!

Volzerex | 2009-09-4 12:11

Rozumiem że każdy ma swoje zdanie i prawidłowo bo od tego są te komentarze aby je wyrazić. Zauważcie ze taki Widzew, Korona ma prawo narzekać na murawę bo to już druzyny z wyższej piłki grające kiedyś w OE, a to że gwiazdory z Korony narzekały na murawe i przegrali 3:0 to już inna sprawa ;) ale Nasi grajkowie graja na tym boisku od lat i nic się tu nie zmienia ;)

Volzerex | 2009-09-4 12:14

Może coś w tym byc, może własnie za mało gramy długimi górnymi podaniami, może za dużo klepki nie wiem, coś tu jest nie tak... Pamiętam Stalówka która wygrała z Zagłębiem 1:0 z Koroną 3:0 a w Kielcach podnieśliśmy się z 2:0 na 2:3

przecież Kluczbork wygrał z Pogonią Szczecin 2:0
Katowice wygrały u siebie z eŁKSą 4:1
Motor u siebie remisuje z Widzewem 1:1

Coś wkońcu trzeba zrobić, bo kiedy My zdobędziemy punkty i na kim... ;/

Volzerex | 2009-09-4 12:18

Chce przypomnieć jeszcze pare wyników aby pokazać w jakiej sytuacji jesteśmy:

Warto 6:0 Kszo, po dwóch czerwonych kartkach
Remis Podbeskidzia i Łęcznej, dla nas zła wiadomość bo grzejemy ostatnie miejsce
Warta na wyjeździe 1:4 z Motorem ;/

Bartekstw | 2009-09-4 12:37

co to za tlumaczenie? ze murawa nierowna? to Dolcan, KSZO,Widzew,Katowice potrafily grac na takiej murawie u nas i wygrywac mecze, a smiem twierdzic, po tym sezonie, ze kazda z tych druzyn poki co przewyzsza nas umiejetnosciami....n iech sie szukaja dziury w calym tylko niech zaczna wygrywac, bo jak tak dalej pojdzie to w nastepnym sezonie, nawet takiej jakosci murawy nie bedzie jak w Gorzowie, tylko przyjdzie nam jezdzic do Stroz;/ Pozdro i do soboty...3 pkt musza byc :)

Johnyy | 2009-09-4 13:56

Volzerex za malo gramy gornymi pilkami??

jak my gramy tylko gornymi pilkami ;] w dodadku na grajkow po 1.50 to jest przyczyna ;] naszej h_jowej gry nie da sie tak grac majac srednia wzrostu w zespole 1.70 wiec trzeba wiecej klepac po ziemi a po ziemi sie nie da bo jest kartoflisko i tak w kolko :)

Volzerex | 2009-09-4 14:01

No to tak, to jest racja że to błędne koło ale przecież co My mamy zrobić? w tym sezonie jedynie z Katowicami zagraliśmy bardziej górnymi piłkami ;) a w tamtym sezonie kto strzelał? może Kmiecik drewniak?

Volzerex | 2009-09-4 14:03

Nie wiem czy dalej sie tu wypowiadać bo aż mi sie serce kraja jak patrzę na tabelę ligową, jeszcze pamiętając tamten sezon. Chyba spokojnie poczekam do jutra do meczu aż sięgniemy po 3 pkt...

Volzerex | 2009-09-4 15:16

Niestety ten niesamowity 18 to latek jest z mojego osiedla ahahaha ;/ I to nie żaden filmik o Stalówce w Kielcach wiec: łaaaaduuuujjjjjjjj sie ;)

Skierki | 2009-09-4 15:40

Nie ładnie 2009 rok, a tu cenzura. Czyżby kolega które opisał swoją wizję sytuacji w klubie trafił w sedno, i nadepnął na odcisk co niektórym osobom ze Stowarzyszenia? Może jeszcze bana Mu?

Grupa | 2009-09-4 16:52

jutro mecz z Podbeskidziem, a na stronie nic o tym nie pisze !

Sztomek1 | 2009-09-4 17:34

CENZURA NA CAŁEGO
Widać komuś nie spasował tekst który był zamieszczony rano ( dotyczący m.in. relacji Łacha z kibicami )
BRAWO ADMIN DAJESZ RADE

Johnyy | 2009-09-4 21:32

NIech ten Łach Łach sie tu nie pokazuje nawet juz wole Palika niz tego idiote, znowu bd sie Ukraincy(najlepsi zawodnicy) u masera przebierac

dla durniow co nie maja o niczym pojecia powtarzam po raz enty NIE BYLO MOZLIWOSCI ZEBY ON TU ZOSTAL DOSTAL POSADKE W CRAXIE I MIAL WYJE_ANE NA TRENOWANIE SPADKOWICZOW 1 LIGOWYCH i MARTWIENIE SIE O PIENIADZE i DOBRZE ZE JUZ NIEMA GO

Volzerex | 2009-09-4 22:15

Johyy powiem Ci że jesteś w wielkim błędzie, jeśli chodzi o relacje miedzy nami a trenerem Łachem, widze że znawcy tematu mają tutaj najwięcej do powiedzenia, co okazuje się być nie prawdą... więc wstrzymajcie swoje emocje lepiej ;) i szykujcie gardła na jutro

Johnyy | 2009-09-4 23:34

W jakimbledzie jestem? napoisalem cos nie prawdziwego? wszwystko co napisalem to fakty i kazdy gosc co wie co kolwiek o tym klubie to wie ze to wszystko prawda

Bartekstw | 2009-09-5 05:58

co zescie sie uparli na Łacha???

» » http://www.cracovia.pl/1a_mks.php?nr_menu=1&x=0
czy na tej stronie pisze ze Łach jest dyrektorem sportowym w Cracovii?? chyba jak widac na tej stronie dyrektorem sporotwym jest kto inny, ciekawe czy Cracovia przez dwa lata trzymala by posadke Łachowi, nie wydaje mi sie, co to sie dzieje jedni atakuja Cecherza, a drudzy sie teraz nagle uparli na trenera Łacha, jeden madrzejszy od drugiego...te Wasze teorie spiskowe szok.....

19.38 | 2009-09-5 11:52

nie jest źle jak na Gorzów na wyjezdzie .

Koleszka | 2009-09-5 19:12

MAM DO SPRZEDANIA CZARNA BLUZE "STALOWKA FOOTBALL FANS" CZARNA Z KAPTUREM W BARDZO DOBRYM STANIE ROZMIAR M OTO ZDJECIA KONTAKT POD NUMEREM GG 1761795 SPRZEDAM JAK NAJSZYBCIEJ !!!!!

» http://www.fothost.pl/upload/08/19/b.....

» http://www.fothost.pl/upload/08/19/a.....

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Górnik Łęczna - Stal Stalowa Wola

Górnik Łęczna             Stal Stalowa Wola
2018-10-27, godz. 19:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Znicz Pruszków - Stal Stalowa Wola

Znicz Pruszków             Stal Stalowa Wola

0 : 2

    
Adrian Dziubiński 31 (k) Sebastian Łętocha 65
Sędzia: Grzegorz Kawałko (Białystok)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 14 10-3-1 33
2 Elana Toruń 13 8-4-1 28
3 GKS Bełchatów 14 7-5-2 26
4 Olimpia Grudziądz 14 7-3-4 24
5 Stal Stalowa Wola 15 7-2-6 23
6 Radomiak Radom 13 6-3-4 21
7 Znicz Pruszków 15 5-6-4 21
8 Górnik Łęczna 14 5-5-4 20
9 Siarka Tarnobrzeg 14 5-3-6 18
10 Ruch Chorzów 13 4-5-4 17
11 Błękitni Stargard Szcz. 13 5-2-6 17
12 Gryf Wejherowo 14 4-4-6 16
13 Pogoń Siedlce 14 4-3-7 15
14 ROW 1964 Rybnik 14 3-6-5 15
15 Resovia Rzeszów 14 3-5-6 14
16 Olimpia Elbląg 14 4-1-9 13
17 Skra Częstochowa 14 3-2-9 11
18 Rozwój Katowice 14 2-4-8 10

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-10-27 Górnik Łę.. - STAL
2018-11-04 STAL - Gryf Wejherowo
2018-11-10 STAL - ROW 1964 Ryb..
2018-11-17 Resovia Rzes.. - STAL
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1244) » Vielitz44 (805)
» Fanatyk38 (644) » Kamilosss (385)
» Koko (368) » Slim1938 (362)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (293) » Daro (290)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Wisłoka Dębica - STAL (1:1)
2001-09-22
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 4 357 razy
Znicz Pruszków - STAL (1:1)
2008-03-30
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 11 535 razy
Concordia Elbląg - STAL (0:2)
2014-05-21
Ilość zdjęć: 12
Wyświetleń: 7 708 razy
STAL - Dyskobolia Grodzisk W (1:3)
2007-10-30
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 10 564 razy
Osób Online: 24 / Czas gen. strony: 0.0518