Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

Komentarze (19)

Lech007 | 2009-09-8 00:36

To dodam pierwszy - łajzy i darmozjady tyle można powiedzieć o tych ludziach. Nawet nie wiedzą lub nie chcą wiedzieć czemu wyszliśmy za bramę stadionu.
OOO i Lumpe też się podpisuje. NIERZĄD PRECZ

Mykrst | 2009-09-8 07:37

smutne.. (i juz wiem ze kilku komentatorow mojej wypowiedzi sie znajdzie) z szacunkiem dla wszystkich ktorym na dobru Naszego Klubu zalezy-a tego nigdy nie podwazalem..staram sie uczeszczac na spotkania stowarzyszenia..ktor ego tez czlonkiem jestem..moze malo aktywnym ale to wynika nie tylko z roznicy pogladow odnosnie srodkow jakie bym chcial aby byly podjete w tej walce z wiatrakami(czyt. zarzad)ale prozaicznie z braku czasu (praca, rodzina).. jeszcze raz powtorze: nie tak sie umawialismy na pamietnym spotkaniu na stadionie..gdzie akcja medialna przed sezonem?! gdzie konkrety?! mowilem ze zarzad Nas oleje jesli go nie przycisniemy..poczek ali.. i maja powod by odwrocic kota ogonem..wyjscie kibicow ze stadionu!! i co wy na to?! jest wkoncu powod zlej gry pilkarz!! winni sa kibice i ich zachowanie!!!! odnosnie "poszukiwania" sponsora dla klubu to jeszcze inny temat rzeka...mam dowody na to jak ten zarzad dziala w tej sprawie..a wam mydla oczy..oby was wkoncu zapiekly!!!!! z calym szacunkiem dla was bo wiem ze przyswiecaja wam niecne cele..ale przejrzyjcie na oczy !!!! z nimi inaczej sie nei da !!!!!!

Fcstalówki | 2009-09-8 07:58

Nierząd na kazde pytanie ma nieuzasadnioną odpowiedz... Mam nadzieje ze dojdzie wkoncu do przelania miarki i wezmiemy sie za to wszyscy az zarzad ustapi....

Tak poza tym STALOWKA to my kibice i nawet gdy bedziemy grac w okręgówce powinnismy przychodzic licznie tak jak teraz i prezentowac dobry doping! Jestesmy po to by pokazac swiatu co to STALOWKA. Ze ma wiernych kibicow ktorzy jej nie zostawią nigdy... Bedziemy prezentowac swoje nawet w okręgówce

Stalówka to dobra firma a my jestesmy jej twórcami a nie nierząd. STALOWKA THE FIRM

Davidstw | 2009-09-8 09:57

Dolcan - Stalowka .... zgadzam sie 100% zachowanie było żałosne...głupie tłumaczenie o spor z ochrona... idziesz na mec tez lipa kocyk staral sie jakos rozruszac doping ale bez odzewu duzej liczby na mlynie...zajeli sie transparentem na trenera ...a pilkarze zostali sami

~ | 2009-09-8 10:12

Nie jestem zaskoczony, oczarowany a nawet zdziwiony tym wszystkim. Wiadome to bylo dla przecietnego kibica Stalowki od dawna... Choc trzeba zwrocic uwage na kolejne dobre dzialanie Stowarzyszenia.
Uwazam ze caly aspekt problemow mozna wizulanie podzielic na 2 czesci- organizacyjna i finansowa. Kazda czesc bez drugiej nie ma sensu istnienia.
Organizacja zalezna jest glownie od finansow. Tych w klubie nie ma odkad HSW wycofala sie ze sponsoringu, a to bylo juz dawno temu. Najlepszym magnesem to poprawy tej czesci dzialanosci jest odpowiedni marketing. W tym celu jakis czas temu zartudniono "specjaliste"- Krotoszynskiego. Co zrobil podczas swej dosc dlugiej juz obecnosci w klubie...? skojarzyć go mozna z tego ze pracuje w telewizji miejskiej i jest spikerem na stadionie. Wiadomo ze czasy teraz sa trudne, ale z jego strony nie widac żadnej aktywnosci. Wrecz przeciwnie, gdy spojrzy sie na reklamy na stadionie to lezka w oku sie kreci, bo tak zle nie bylo chyba nigdy. Nikt nie mialby do niego pretensji, gdyby ten choc sie staral i wykonywal zakres swoich obowiazkow. Marketingowo dla klubu duzo bardziej przysluzylo sie Stowarzysznie Kibicow, choc dziala duzo krocej i nie pobiera z tego tytulu zadnych korzysci finansowych. Poziom myslenie zatrzymal sie niestety na epoce komunizmu. Siedzenie na stolku i czekanie az ktos przyjdzie i rzuci kasa to droga jedynie do szybkiego upadku. Finanse i organizacja klubu nie poprawia sie nigdy, jesli ci ludzie beda u steru. I wszyscy doskonale sobie z tego zdajemy sprawe.
Za sprawy sportowe odpowada w klubie Szlage. Kolejny "specjalista". Przychodzac do klubu o tej funkcji nie mial zielonego pojecia (brak odpowiedniego wyksztalcenia i zerowe doswiadczenie) Na miescie znany z faktu ze doprowadza do upadku nie tylko klub, ale i hotel. O sporcie, a w szczegolnosci o pilce, większość kibicow ma zapewne duzo, duzo wieksze pojecie. Kto mial okazje porozmawiac z panem Lachem, ten wie jak wygladala dzialalnosc sportowa w ubieglych sezonach. Szlage to zupelne zero. Skoro nie potrafi nic osiagnac to czemu jeszcze dziala w klubie? Ta osoba to najwieksze nieporozumienie i wiedziala o tym wiekszosc gdy tylko ten przychodzil do klubu. Sytuacja z Karczem z przed tego sezonu jest obrazkowa. Skontaktujcie sie z Kamilem, jesli naprawde chcecie wiedziec czego u nas go teraz nie ma.
Sukces koszykarski zadzialal negatywnie na sytuacji w klubie. I byl sukcesem spodziewanym. Koszykowka ma marna reputacje i popularnosc w Polsce. Awans nie spowodowal przyjscia ZADNEGO sponsora. Wśród I ligi koszykowki ubieglego sezonu mielismy najlepszy sklad i jeden z wiekszych budzetow. Skoro budztet klubu (wszystkich sekcji) w ubieglym sezonie wynosil nieco ponad 2 mln zl, to 1 mln z kasy miasta powoduje niesprawiedliwosc. Nie mozna obu sekcji dzielic pieniedzmi po rowno. Dlaczego? Bo pilka jest duzo bardziej popularna, chodzi na mecze w Stw duzo wiecej ludzina nia niz na kosza, wieksza ogladalnosc w tv, wiecej zawodnikow w kadrze to utrzymania, duzo wiekszy prestiż... To tylko glowne aspekty przewagi pilki nad koszem. Nie chce w tym miejscu dzielic kibicow, tylko zwrocic uwage na fakt niesprawiedliwosci w podziale kasy, co powoduje ze teraz w pilce dzieje sie jak dzieje i daje pretekst do narzekania Nierzadowi. W kosza sportowo w ekstraklasie bedziemy na samym koncu, takze jako glowny kandydat do spadku. Cala kadra przebudowana. Zatrudnianie Pydycha za zaslugi. Jakie bede drogi po sezonie? Albo spadek, alb urzymanie i co dalej? Skoro min budzet bedzie wynosil 3 mln zl? Wiec po co to wszystko? W roku wyborczym nie oczekujmy rozdawnictwa kasy od miasta, bedzie brakowac i do duzo a w Wodexie jest coraz gorzej. Tak wiec sukces stal sie ciezarem.
Co do Cecherza to jego winy tez jest duzo w obecnej sytuacji. Slabym jest trenerem co pokazal okres przygotowawczy. Sytuacja ze zmiana Piszczka na KSZO pokazala ze o taktyce tez nie wie za wiele. Sciagniecie Olszewskiego, zaakceptowanie zakontraktowania Droza, Myszki i Streciwilka w kadrze tylko po to by miec szersza kadre degraduje go do poziomu trenera conajwyzej na szczebel okregu.
Co do Wietechy, Wieprzecia i Lebiody w tym sezonie i ich slabiutkiej postawy, to nasuwaja mi sie nastepujace mysli: w innych klubach tez nie placa regularnie (przyklad Kszo) a jednak innym chce sie grac. Poza tym cala ta trojka jest w tym sezonie najslabsza, a najlepiej zarabia i to sa wychowankowie, czyli teooretycznie powinni kochac ten klub. Niestety maja to gdzies i sa tacy sami jak dzialacze. Byle zapchac wlasna kieszen. Podajecie przyklady ze jak jakis zaklad pracy nie placi to spada wydajnosc pracy. Niekoniecznie, zwróćcie uwage na fakt, ze nie jeden kibic tez traci prace, nie placa mu regularnie, a mimo to idzie, kupuje bilet i doklada do interesu. I to glownie wychowankowie robia go w "balona" (co jest adekwatne do naszego kapitanika). Oni robia interes z naszej milosci do Stalowki, a w mediach przedstawiaja sie jako jedyni sprawiedliwi. Po prostu nas perfidnie oszukuja i moim zdaniem nie powinno byc dla nich miejsca w takim klubie jak Stalowka. Bo badz co badz to klub z tradycjami.
Co do kibicow to tez jest zle. Wiele razy najaktywiejsi kibice przedstawiali sie jako najwierniejsi, ze jezdza, sa zawsze z druzyna. To jest straszna obluda, gdyz na Widzew potrafi przyjsc ich 1000 a gdy nie idzie 30, 40...? Wiem ze nie kazdy zawsze moze dla dysproporcja jest przeogromnie niewyobrazalna. Nie sadzilem ze jest z tym az tak zle u nas.

Nasuwa sie jedna puenta: trzeba dzialac a nie gadac, bo niedlugo bedziemy mogli juz tylko wspominac. Duzo aktywnosc wylaniala sie przed sezonem: wiece, prostesty itd... Trzeba ruszyc tylki, tylko ktos tym musi pokierwac, bo mysle ze w obecnej sytuacji namawiac na ratunek Stalowki nikogo nie trzeba. Musimy dzialac w ramach naszych mozliwosci, ktore niestety sa niewielkie. Ale im nas bedzie wiecej, tym mozliwosci beda wieksze. Wierze ze cos sie ruszy i zglaszam swoja chec do pomocy.

POzdrawiam!

Krakus | 2009-09-8 10:18

Nie wiem czemu na poscie powyzej nie zarejestrowalo mojego loginu...

jeszcze rz pozdrawiam i wzywam do dzialania ;)

Tomeks | 2009-09-8 11:25

To ja w takim razie zapytam wprost, czy gdy przyprowadzę do klubu sponsora który jako warunek ulokowania tu swoich pieniędzy postawi odejście zarządu, to czy zarząd mając na uwadze dobro klubu odejdzie????. Panie Schlage proszę o odpowiedź.

German | 2009-09-8 12:32

Pismo na bardzo dobrym poziomie, szkoda tylko ze odpowiedz jest taka jaka jest ale ni o to chodzi. Trzeba napietnować zarzad i niech oni wiedza ze patrzy sie ciagle na ich rece.
Osobiście zabrakło mi w piśmie kilku punktów na temat finansowania klubu a w zasadzie skad czerpac kase ktorej nie ma. W kazdym badz razie w kolejnym pismie lub w odpowiedzi na otrzymane mozna o nim wspomniec.

A dodatkowych mozliwosci finansowania jest wiele:
- dodatkowe stoiska gastronomiczne podczas meczy,
- sprzedarz pamiatek podczas meczy,
wykorzystanie terenu stadionu do sprzedarzy reklam, bandy reklamowe, czy nawet bilbordy wzdluz hutniczej (tu trzeba pochodzić poszukac i moze ten pomysł paść ze wzgledu na planowaną modernizację trybuny),
- wykorzystanie naglośnienia do reklam audio podczas przerwy w meczach i przed meczem,
- wydawanie programu meczowego, z przeznaczeniem czesci na reklamy - oczywiscie,
- stworzenie strony internetowej z prawdziwego zdarzenia, promocja klubu, sklepik internetowy klubu z pamiatkami,
- wykorzystanie wizerunku klubu, piłkarzy do celów marketongowych innych firm (sponsorów lokalnych i większych)

Możliwości jest wiele i wszyscy o tym wiemy i nic nowego nie odkrywam. Wystarczy wejsc na strony internetowe wielu klubów piłkarskich w Polsce i maja one nie jednego, dwóch sponsorów, a czesto i 20-30 mniejszych i az dziw bierze dlaczego u nas tak się nie dzieje. Ale pewnie domyślać się też możemy....

Frytkownic | 2009-09-8 12:40

ja jestem za tym zeby po Cecherzu stanowisko trenera objal Artur Chyła.Trener młody i zdolny, zdobywający doświadczenie i stawiajacy do przodu kroki.Osobiscie bylbym jednak zeby w chwili obecnej nie zwalniano trenera bo to nic nie da.A Cecherz byl naprawde niezlym fachowcemA tak to postawmy na swoich po co latacpo Polsce i czas manrnowac.Artur Chyła myśle ze by podołał juz wzięcia w swoje rece 1-szoligowej druzyny i rzeba dac mu szanse.Poza tym mysle ze wiecej powinni grac nasi wychowankowie, czy Gilar,Streciwilk,Mys zka i Drozd sa gorsi od Stachowiaka,Lagiewki czy Michalczuka? Sa o wiele od nich lepsi a nie graja.

Master | 2009-09-8 12:53

A więc chyba obecnie Stal nie posiada trenera:
» http://www.sportowefakty.pl/pilka-no.....

Frytkownic | 2009-09-8 12:55

Jak to nie ma trenera?? jest przeciez Artur Chyła, chyba że tez sie pożegnał z zarządem

Master | 2009-09-8 12:57

O tym na razie nie ma oficjalnych jak i nie oficjalnych wiadomości . Trzeba czekać .

Marco | 2009-09-8 13:03

Tylko żeby nam tu Palika nie ściągneli bo to już będzie całkiem upadek naszej Stalówki :(:(:(

Kks&zks | 2009-09-8 14:03

No, bo będzie lipka xD Czego nie mogę otworzyć tych linków??

Belo | 2009-09-8 15:23

Wystarczy tylko porównać oficjalne strony internetowe Stali i innych klubów żeby mieć pojecie o tym jakie jest podejście władz klubu i jaki jest ich profesjonalizm. Wg mnie nie nadają się zarządzac klubem nawet w V lidze. Dla porównania oficjalna strona Orzeł Babienica/Psary III liga opolsko-śląska, ktoś słyszał o tym klubie oczywiście nic nie ujmując Orłowi
» http://www.orzel.psary.eu

Edek38 | 2009-09-8 20:16Tomeks- nikt nie odszedl i [poki co ]nikt nie odejdzie.

Klub dziala na zasadach stowarzyszenia.Sa walne zgromadzenia raz na...dluuugi czas i kolesiostwo zamienia sie stolkami, stosuje sie zasade wiekszosci glosow.Nie jestes czlonkiem , nie masz glosu.

Huta, ktora byla "sponsorem strategicznym" wycofala sie "wieki temu" i jakos dziwnie od wiekow nie udaje sie znajsc innego sponsora....Dlaczego ?? bo kazdy kto chce dac kase chce miec nad nia kontrole,ludzi w zarzadzie.Nasza "lawka" zarzadu jest jednak krotka i nie dla wszystkich.

Na dodatek bardzo razaca i istotna wypowiedz dzialacza na koncu listu do kibicow:"staniemy wkrotce przed problemem ograniczenia sportu ,prowadzonego przez klub", [czytaj likwidacja jednej z sekcjii]
Osobiscie wolalbym uslyszec cos w stylu:
-prowadzimy intensywne dzialania majace na celu pozyskanie sponsorow i srodkow ,mamy nadzieje,ze w przyszlosci nasz Klub bedzie mogl nadal godnie reporezentowac miasto i region w Polsce.
nom ale...
Temat rzeka a jak widac na gadanie nie ma czasu, trzeba dzialac

Edek38 | 2009-09-8 20:42

Nie jeden raz osobiscie wizytowalem gabinet dyrektora w budynku klubowym.Zarowno gdy zasiadal tam Pan Jarecki jak i za kadencjii jego nastepcy.
Za kazdym razem slychac tam to samo, jak echo, jak by ktos im to napisal i kazal nauczyc sie na pamiec po objeciu stolka:
- nie ma pieniedzy , nikt nie chce dawac, to co daja to grosze a oczekuja Bog wie czego...itp itd
Dobra tez byla pewna wypowiedz:
" BO ONI DAJA ZLOTOWKE A CHCA WYCIAGNAC TRZY" [?]...
Jak juz ktos wspomnial, pojecie o biznesie i interesach maja u nas niesamowite.


Kolega wyzej przedstawil rozne formy pozyskania srodkow nad ktorymi nie trzeba sie zbytnio zastananawiac,

Ponad to wiele lat temu w miescie powstawaly firmy takie jak "alutek" ,/"celfast" ,"stalszmit" I WIELE INNYCH, zadna z kilkudziesieciu [?] nie byla zainteresowana rekalama na stadionie ?inwestycja w sport.

Wystarczyl tez warunek od wladz miasta, maly jak na takie firmy:
- dajemy miejsce ,wycianamy lasy, stawiacie hale,jakis % kasy idzie na sport.
Nom ale czasu sie wroci a teraz kryzys i wszyscy tna koszty.
Kolejny temat rzeka, o ktorym mozna gadac i gadac.

Dodaj komentarz
Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - ???

Stal Stalowa Wola             ???
0000-00-00, godz. 18:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Korona Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Korona Rzeszów             Stal Stalowa Wola

0 : 6

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Siarka Tarnobrzeg 34 22-6-6 72
2 ŁKS Łagów 34 20-6-8 66
3 Chełmianka Chełm 34 20-6-8 66
4 Avia Świdnik 34 20-5-9 65
5 Podhale Nowy Targ 34 17-8-9 59
6 Cracovia II 34 17-7-10 58
7 Stal Stalowa Wola 34 15-6-13 51
8 KSZO Ostrowiec Św 34 14-9-11 51
9 Unia Tarnów 34 12-12-10 48
10 Wisłoka Dębica 34 12-12-10 48
11 Orlęta Radzyń Podlaski 34 12-10-12 46
12 Czarni Połaniec 34 11-8-15 41
13 Sokół Sieniawa 34 11-8-15 41
14 Podlasie Biała Podlaska 34 9-12-13 39
15 Wisła Sandomierz 34 8-6-20 30
16 Korona Rzeszów 34 7-8-19 29
17 Tomasovia 34 5-6-23 21
18 Wólczanka W. Pełkińska 34 4-5-25 17

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 122 km 115
Wisłoka Dębica 96 km 205
Podlasie Biała Podlaska 244 km 48
Chełmianka Chełm 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Tomasovia 0 km 0
KSZO Ostrowiec Św 0 km 0
Unia Tarnów 0 km 0
Wisła Sandomierz 0 km 0
Podhale Nowy Targ 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Orlęta Radzyń Podlaski 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Czarni Połaniec 0 km 0
Wólczanka W. Pełkińska 0 km 0
Korona Rzeszów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
0000-00-00 STAL - ???
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3353) » 1938fc (1579)
» Vielitz44 (1367) » Filip kacper k. (1284)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (992)
» Kamil (849) » Rafix (768)
» Misio (722) » Adams (651)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy


Losowe galerie

Kmita Zabierzów - STAL (2:0)
2007-05-20
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 10 856 razy
Elana Toruń - STAL (2:1)
2018-08-04
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 1 561 razy
Motor Lublin - STAL (0:1)
2007-10-03
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 7 511 razy
Raków Częstochowa - STAL (0:3)
2017-05-17
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 5 574 razy
Osób Online: 17 / Czas gen. strony: 0.01649
Ping your blog, website, or RSS feed for Free Copyright © 1999-2013 by Stalowka.PL

Four season houses. | Taxi Stalowa Wola |