Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» SSA w Stalówce to fikcja!

SSA w Stalówce to fikcja!

Czytając komentarze szczególnie te mówiące o powstaniu Sportowej Spółki Akcyjnej na bazie Stali Stalowa Wola sekcji piłki nożnej dochodzę do wniosku że to tylko pobożne życzenia ... A teraz dlaczego tak , ale najpierw po kolei.
Na początku trzeba by było zapytać : Jakim potencjałem majątkowym dysponuje klub ? Wychodzi na to iż poza stertą makulatury w postaci dyplomów oraz złomu czyli pucharów , to klub nie ma nic ! Siedziba klubu to budynki MOSIR finansowanie działalności sekcji to głównie Vodex czyli Zakład Pracy Chronionej. ( Pralnia, Parkingi, Plac Targowy, itd.) Ciągnąc dalej wyliczankę dojdziemy do wniosku że ten Nasz klub kochany nie ma nic do zaoferowania komukolwiek, aż zdziwić się można że wogóle istnieje, bo wyobraźmy sobie że : MOSIR zabiera stadion, halę, siedzibę klubu, Vodex zabiera źródła utrzymania ....i co wtedy ??? Pozostawiam to bez komentarza.
A tu przecież krzyczycie że musi powstać SSA ? Pytam Jak ???


Aby powstało SSA w klubie musi zostać dokonanych kilka fundamentalnych zmian. Przede wszystkim musiałby pojawić się ktoś z kasą ,który wykupiłby udziały obsranego Vodex-u. Na dzień dzisiejszy to raczej 80 % wartości klubu reszta to karty zawodnicze. Czyli gdyby pojawiła się osoba z kasą to od razu zaczyna od minusowego konta gdyż trzeba by było wypłacić Vodexowi swoją dolę i wtedy żegnaj Vodex.
I były takie próby , ściągnięcia sponsorów , Były rozmowy z firmami osobami indywidualnymi nie tylko z terenu miasta a także poza. Wszystko kończy się brakiem zainteresowania.(głównie dlatego że trzeba wykupić udziały Vodexu).


Inną sprawą jest to iż Vodex nie chce się pozbyć udziałów za wszelką cenę.Pan Żak tak się zadomowił że kompletnie trzyma się rękami nogami a nawet zębami, robi wszystko aby taki stan rzeczy był do końca świata.
Obecnie w klubie rządzi dwie osoby. Pan Żak jako prezes Vodexu ma pod sobą całość natomiast p. Kwieciński i jeszcze kilku marginalnych powiedzmy sponsorów zajmują się piłką nożną. Cała sytuacja jest tak głęboko na gmatwana że tylko ślepy sponsor lub szaleniec mógłby coś zdziałać.
Wielu z Was wyzywa prezydenta Ślęzaka za rzekomo utrudnianie klubowi wszystkiego co wiąże się z działalnością klubu. Pomyślcie zanim coś wykrzyczycie. MOSIR zabiera obiekty i klub idzie pod most. Pastwicie się jak by to MOSIR był sprawcą całego zła. A prawda jest taka że najwięcej winy za obecny stan rzeczy ponosi sam klub ......Dlaczego ?


Dlatego że przez 15 lat. doprowadził do takiej sytuacji iż stał się poniekąt Zakładem Pracy Chronionej pod szyldem VODEX. Oczywiście za tym idą konkretne nazwiska ludzi którzy do tego doprowadzili.
Z taką łatwością przychodzi Wam narzekanie na całą sytuację , a można to rozwiązać w cywilizowany i do tego skuteczny sposób. Przede wszystkim potrzebna jest kasa i odpowiedni ludzie czyli fanatycy kochający Stalówkę a szczególnie piłkę nożną.


Jak będzie kasa to wtedy pójdzie łatwo. Dlatego iż trzeba by było wyodrębnić ze struktur klubu tylko sekcję piłki nożnej wszystkie grupy oraz pierwszą jedenastkę ...wiadomo. Następnie Obliczyć jakie udziały są w niej i tylko w niej Vodexu i po prostu je wykupić. Będąc uwolnionym od Vodexu lub nawet równolegle z procedurą wykupu udziałów utworzyć na bazie Piłki nożnej SSA wraz ze wszystkimi z tym związanymi sprawami. dopiero wtedy można spodziewać się efektu o jaki by wszystkim Nam chodziło.Ale to nie wszystko bo w trakcie załatwiania spraw SSA trzeba niestety grać na poziomie bo nikt nie da złotówki nawet na super SSA jak nie będzie gry. Z tym również wiąże się kasa.


Niestety tak to już jest i czeka mnóstwo pracy ... Czy ktoś się podejmie ? Nie wiem ? Na początku pisałem że klub nie ma nic. Otóż coś ma co jest najcenniejsze i nie da się tego przeliczyć na kasę ....To historia i My czyli kibice. Dlatego apeluję do wszystkich aby w cywilizowany sposób przejąć władzę w klubie. Nam potrzeba zarządu ludzi kochających Stalówkę a nie pseudo-działaczy. Aby to zrobić trzeba iść do klubu i zapłacić roczną składkę . Wtedy jest się pełnoprawnym członkiem klubu i na zebraniu można przegłosować wszystko . I tu apeluję niech idą wszyscy, niech Nas będzie jak naj więcej. Trzeba wywalić przydupasów (pracowników Vodexu) Żaka. którzy zawsze głosują w/g. z góry zaplanowanego scenariusza p. Żaka.
Innej drogi nie ma ... No chyba że Żak zrezygnuje z udziałów i wtedy raz na zawsze odwali się Vodex od Stalówki. Ale to fikcja.


Chciałbym aby ten tekst przeczytali wszyscy ci co tak krzyczą wokoło a kompletnie nie mają pojęcia jak zbudowany jest klub. Przy okazji wyzywając ludzi o działaniu których kompletnie nic nie wiedzą...
Apeluję również oto aby iść i upomnieć się o te obiecane sprawy przez niektórych pseudo-radnych . Trzeba pokazać im że nie mają co tu szukać i niech zajmą się rolnictwem gdyż jak i dla miasta to i dla klubu nie mają nic do zaoferowania...



Argail

2007-08-19


Cały temat: http://forum.stalowka.pl/viewtopic.php?p=43803&highlight=#43803

Komentarze (34)

Dantes | 2009-09-8 21:51

No tak, niestety nie jest to takie proste jak piszesz, nawet jak wejdzie ktos z duza kasa. To ze Żak i cała jego mafia zupełnie nie interesuje sie piłka czy jakimkolwiek sportem to wiedza wszyscy. Tego pana intersuje tylko kasa i nie posci tak łatwo klubu.
Nie mozesz wziasc 4tys zł i przyjsc z 100 zupełnie nieznanymi osóbami na wybory i przegłosowac kogokolwiek. Musisz wykazac ze jestes z klubem zwiazany nie tylko jako kibic czy obserwator. POza tym bedziesz potrzebował wiecej niz 100 osób, poniewaz obecnie w klubie jest 450członków, piłkarze, koszykarze, administracja, stali działacze i inni to jest ok250 osób, reszta to pracownicy wodexu 150 osób.
Ktos przyjdzie z kasa i wykupi udziały wodexu, no tak, tylko trzeba miec na to zgode prezesa klubu który siedzi w tym po uszy. To jest wszystko kwadratura koła i jest tylko jadno wyjscie z całej sytuacji. Oszustwo. Trzeba by wejsc w struktury klubu, zaangazowac sie bardzo mocno, wejsc do zarzadu, stac sie takim Lompe, Zak i reszta dziada. Dopiero potem zdobyc ludzi znalesc sponsora i wyplewiac powoli wszystkich az do zera. Tak jak mafie

Kamstwa | 2009-09-8 21:52

hym troche sie nie zgadzam z tym co jest napisane bo jakims cudem SSA mogla powstac w sekcji koszykowki ps. i WODEX a nie VODEX

Bedgar | 2009-09-8 21:58

czlowieku... zak ma w dupie koszykowke wiec co go obchodzi czy tam jest SSA czy nie. on ma kase na pilce jemu to wystarczy

Daro | 2009-09-8 21:58

To jest artykuł sprzed dwóch lat i nic się nie zmieniło :/

Kamstwa | 2009-09-8 21:58

i jeszcze jedno to ze Wodex stal sie zakladem pracy chronionej uratowalo go przed kompletna likwidacja a to ze sie dzieje w klubie tak a nie inaczej to wylacznie wina osob ktore nie maja wogule pojecia o zarzadzaniu klubem i jego finansami a przedewszytkim pozyskiwaniem sponsorow ... czy nasz prezes schlage ma cos wspolnego z pilka nozna ??? nie !!! on wogule nie ma pojecia o zarzadzaniu ale nie ma co sie napinac bo jedne uwarza tak jak ja drugi zupelnie inaczej ale kazdy ma prawo do wlasnej opini

Helmut | 2009-09-8 22:43

Mieszane uczucia mam do Żaka. To człowiek który, co nikt nie może zaprzeczyć, wyciągnął Stal z długów na prostą. Fakt że to odbiło się na poziomie sportowym ale przyjął zasadę że najpierw trzeba uporządkować finanse kosztem wyników by te wyniki mogły później przyjść. Stal wyszła z ogromnego zadłużenia i twierdzę że za Żaka w klubie panował największy porządek. Teraz owszem, Żak ma dalej najwięcej do powiedzenia ale ostatnimi czasy Pan Bronek całą swą energię poświęca Wodexowi by jakoś ciągnął dalej i nie padł a w klubie zaczął się wyścig szczurów. Mam wrażenie ogromnego bałaganu - tam jest tyle osób a wydaje się że nikt za nic nie odpowiada i nie wie co ma robić bądź nie chce robić. Poza tym nasuwa się refleksja - ok, trudno jest zdobyć sponsora, tu jeszcze jestem w stanie się zgodzić ale niech mi ktoś z zarządu wytłumaczy dlaczego na coraz bardziej skandalicznym poziomie jest szkolenie młodzieży, dlaczego w stalówce grają wychowankowie którzy już kończą przygodę w piłkę (Wieprzęć) a co z takimi Gilarami itd? gdzie jest promocja młodzieży by później na nich zarobić ?? czy to kosztuje aż tak wiele? czy zatrudnienie jednego solidnego trenera bądź koordynatora grup młodziezowych to niewykonalne zadanie dla naszych władz?? Gdzie w klubie jest marketing??? Nie ma!!!! czy zatrudnienie specjalisty od marketingu to jest takie ciężkie zadanie? Przecież to się zwróci a są osoby które trudnią się pozyskiwaniem sponsorów i później za to biorą prowizje i nie trzeba nikogo zatrudniać. Gdzie to jest???? Czy tak dużo kosztuje dogadanie się z takim Ulanowem, co miało być zrobione, by stworzyć tam rezerwy a dodatkowo baze treningową ??? Ulanów był gotów współpracować... Czy to tak dużo wysiłku kosztuje???? Kwestia trenera... niedawno Smuda powiedział że kluby wolą zatrudnić więcej zawodników nawet słabych by mieć szerszą kadrę niż zatrudnić dobrego trenera, czy trenerów np do bramkarzy... i tak właśnie jest w Stali - oszczędziło się na trenerze to się ma jak się ma. Cecherz nie wytrzymał tego kocioła który się dzieje w Stali, nie wytrzymał ciśnienia i teraz zatrudnią Czesia P. bo nikt inny nie przyjdzie tutaj. Ostatnia kwestia to wyszukiwanie młodych zdolnych zawodników z regionu - stypendium to nie wypłata a to się może zwrócić z nawiązką i niech nikt nie mówi w klubie że to za droga zabawa bo wyśmieję go od razu... GADANIE ŻE NIE MA PIENIĘDZY JEST NAJLEPSZĄ WYMÓWKĄ TYLKO NIE DO WSZYSTKIEGO POTRZEBNE SĄ PIENIĄDZE - CZASEM WYSTARCZY RUSZYĆ GŁOWĄ.....

Bad boy 1938 | 2009-09-8 22:44

» http://www.youtube.com/watch?v=mDU1iNPmqno&eurl

takiej oprawy jeszcze niewidzielem
szacun dal nich :)

Misio | 2009-09-8 23:11

Nie rozumiem kilku rzeczy:
1. Wodex powstał jako spółka należąca do klubu, prowadząca działalność gospodarczą na potrzeby właśnie tego klubu. Czyli było tak, że to Wodex należał do Stali, a nie odwrotnie!!! Tak było na początku, może się zmieniło? Przeoczyłem jakiś przekręt czy co?
2. Piszecie na Żaka to i tamto od kilku lat. Czy to jest jakiś kolo nie do ruszenia? O ile wiem, to ma 1,40m wzrostu i nie wygląda jak chłopak z BZC. To gówniarze potrafią w szkole zrobić porządek z bezbronną nauczycielką, zlać bezdomnego albo innego żula, tylko dla zasady, a już "taaaakiego" Bronka, to się boją?????
3. Rozumiem stowarzyszenie i chłopaków, co mają w głowach i chcą to załatwić dyplomatycznie, ale k..wa Nas jest kilka tysięcy, a ich tylko marna garstka!!!

Bartekstw | 2009-09-8 23:18

Johnyy | 2009-09-8 23:24

Misio moge Ci wyjasnic dlaczego Bronisław Ż. jest nie do ruszenia i jest ustawiony na cale zycie.
Gosc jest szefem Wodexu, tam pracuje troche ludzi,
wszysyc z pensji maja potracane skladki klubowe niczym ubezpieczenie wszyscy oczywiscie sa czlonkami klubu i maja prawo do glosowania, drugie jego stanowisko to stanowisko w Komisji Rewizyjnej Klubu. I w ten sposob nie majac najwazniejszej pozycji w kulbie steruje nim jak chce
majac za soba wiekszosc czlonkow klubu( ludzi ktorzy regularnie placa skladki) nikt go nie ruszy i wsyzscy sie go boja ;p

Jefrey | 2009-09-8 23:35

co to jest za bilans gier z Flotą jaki ..... remis? jakie 3 mecze ....co to już ustawione że będzie remis....o co w tym chodzi????

Mykrst | 2009-09-9 07:10

ok...wszystko ladnie i pieknie to nakresliles...ale z tego co sie orientuje to deklaracje czlonkowskie juz kilku chlopakow zlozylo- z takim skutkiem ze aby stac sie czlonkiem klubu i placic te skladki to najpierw musisz byc do niego zaproszony(oczywisci e przez zarzad :/ )..moze sie myle ale wydaje mi sie ze mimo ze ich deklaracje leza w klubie juz ponad pol roku to zadnej odpowiedzi nawet nie dostali..takze prosze o sprawdzenie tych informacji..bo jak sie wydaje nie jest to takie proste co napisales...zarzad za wszelka cene chce sie bronic !!! - takie wnioski sie nasuwaja!!!

Adm.t. | 2009-09-9 09:10

Jefrey - system zawsze podlicza następny mecz jako remis, stąd 3 spotkania i wliczony remis.

Zks1986 | 2009-09-9 10:31

Ten cały Chyła tez odejdzie? On to juz wogole jakas pomylka, 15 min po przegranym meczu juz w barze na piwku siedzi

Ssw\'38 | 2009-09-9 10:34

Zarząd Miejskiego Klubu Sportowego w Kluczborku informuje, że po zakończeniu prac modernizacyjnych w 'Sektorze Kibiców Gości', zwróciliśmy się do Polskiego Związku Piłki Nożnej w Warszawie o wyrażenie zgody na przyjmowanie zorganizowanych grup kibiców gości.

W dniu 28 sierpnia 2009r. otrzymaliśmy pismo, w którym PZPN wyraził zgodę na przyjmowanie grup zorganizowanych, pod warunkiem nie wniesienia w tym zakresie uwag przez Policję. Natychmiast wystosowaliśmy pismo do Komendy Powiatowej Policji w Kluczborku i w dniu 03 września 2009r. otrzymaliśmy pozytywna opinię Policji.

W związku z powyższym od meczu z Górnikiem Zabrze (12.09.) w Kluczborku będą przyjmowane zorganizowane grupy kibiców gości.

info: » http://www.nufc.boo.pl/indexx.php?fu.....

Stalofka | 2009-09-9 10:37

powiem tak, ta strona nie nadaje sie do niczego, każdy sznujący sie kibic powyżej 13 roku zycia powinien ja olewać i ja od dziś też tak robie. W waszych artykułach nie ma ani jednego konstruktywnego słowa, a ciągłe powtarzanie zwrotów, że " może przyjdzie ktoś z kasą" , "że zarząd nic nie robi tylko powinien wziąć kogoś z kasą" itd jest tak samo niepowżne jak nudne. Zdajcie sobie sprawe że "nikt z kasa nie przyjdzie" i jesteśmy zdani na łaske naszych lokalnych sponsorów, Vodex (z P. Zakiem), P. Kwiecińskiego, P. Sarne i cała resztę dobrodzieji stalowowolskiego sportu. Gdyby nie oni, gdyby nie zarząd który chodzi wręcz po prośbie to dawno piłkarze grali by w okręgówce, a koszykówka pewnie w ogóle by nie istniała. A wy KIBICE tez na pewno w 90% zakończylibyście lansowanie się na stadionie i przerzuculi sie na Planete lun inne Las Vegas.
AA, i jeszcze jedno na temat "weźcie Łacha, tylko Łach trenerem, co to za zarząd który zwolnił Łacha, itp - to ŁACH POWIEDZIAŁ ŻE NIE CHCE JUZ PRACOWAĆ W STALOWEJ WOLI I WCZALE NIE CHODZIŁO O TE GŁUPIE 4 000, TYLKO STALOWA WOLA MU SIE JUZ ZNUDZIŁA, szczerze mówiąc wcale się nie dziwie, tez pewnie wolał bym mieszkac w Krakowie niż Stalowej Woli....
Reasumując - cieszcie sie KIBICE ty co macie i dopingujcie swój zespół a zarzad zostawcie w swiętym spokoju....

Ssw\'38 | 2009-09-9 10:38

Mecz w Kluczborku 19 lub 20 września, a więc szykować się !!! Bardzo ważny wyjazd i jakże ciekawy. Na pewno Naszych Braci z Częstochowy nie zabraknie bo mają blisko..

Lubelak | 2009-09-9 10:43

Stalofka...
po pierwsze szanuj kluby, pisząc ich nazwy lub zdrobnienia poprawnie.
po 2
Jesli ciesza Cie same porazki i ostatnie miejsce w tabeli to chyba czas najwyższy isc do psychologa.
po III
Sa ludzie w SW, którzy doskonale wiedza jak wygląda sytuacja w klubie. Sporo zostało teraz upublicznione. Jesli uważasz inaczej to własnie ty nie masz pojęcia co i jak się dzieje albo jesteś jednym z bohaterów tych tekstów...
po czwarte
Możesz tą stronę omijac z daleka, nie ma do tego przymusu.

Ad_stalowka | 2009-09-9 10:47

PAlik ma zostac trenerem?To proponuje jeszcze Bogusława Szope jako asystenta.Bedzie to duet marzenie.I sciagnac pupilkow jego pokroju Sobczaka i Wróbla.Ah to byli dopiero gwiazdory.

Gocin | 2009-09-9 11:19

z kluczborkiem trza wygrac, bo inaczej, to ja juz nie wiem:(

Zielony | 2009-09-9 11:31

Jak zapewnił nas w dzisiejszej rozmowie trener Czesław Palik, nie ma tematu jego odejścia ze Stali Rzeszów do Stalowej Woli.
- były rozmowy, byłem namawiany, decyzji o odejściu nie podjąłem, jestem trenerem Stali Rzeszów. Dostałem od kibiców dużą zaliczkę (mimo złej postawy drużyny). Przed sezonem nie ukrywałem że miałem kilka ofert z innych klubów, ale mimo to wybrałem Stal Rzeszów - mam tutaj coś do zrobienia.

Bartekstw | 2009-09-9 13:10

przynajmniej tyle dobrych wiadomosci na temat nowego trenera, ze Palik sie nie rusza z Rzeszowa.....

Jefrey | 2009-09-9 13:25

adm.T dzięki ok,z drugiej strony szkoda bo remisik byłby ok! :))))))

Marco | 2009-09-9 13:55

Czesio ma tam coś do zrobienia... hehe zapewne spuścić Stal Rzeszów do 3 ligi... dlatego chwała Bogu że ten pseudo trenerzyna nie przyjdzie tego samego zrobić z nami :)

Krakus | 2009-09-9 15:01

Kabaret...

Okulickiego | 2009-09-9 15:43

W poniedziałek zbiera się zarząd !!!! Kto chce na własne oczy i uszy przekonać się "co to jest za zarząd " to zapraszam do klubu !!!!

Kabaretu ciąg dalszy !!!!

Tylko nie wiem czy się śmiać ? Czy w końcu zmobilizować się konkretnie i zabrać ze sobą taczki !!!

Info o zebraniu pochodzi z echa dnia

Robert99 | 2009-09-9 19:48

prosze podać krok po kroku jak zostatać członkiem naszego kochanego klubu

Johnyy | 2009-09-9 22:25

Idzesz do klubu, wypelniasz papier, placisz skladke roczna i za jakis czas dostaniesz legitke
nic skomplikowanego

Delnegro69 | 2009-09-10 00:44

kup skrzynkę wódki i zaproś zarząd

Delnegro69 | 2009-09-10 08:25

pozosło tylko parę komentarzy z dnia wczorajszego to bardzo zastanawiające

Stalex | 2009-09-13 17:11

Widzę że dla niektórych niewesoła sytuacja stalówki jest zabawna. Panowie to nie jest śmieszne!
Post związany z pismem stowarzyszenia do klubu skomentowało kilkanaście osób, z czego pare sensownych wypowiedzi.....Na stronie stowarzyszenia oba pisma przeczytało 98 osób.
Komentarz do tego-ŻENADA.
Wniosek z tego że łatwiej napinać się na necie, dawać rady trenerowi i działaczom, niż podać sensowne propozycje.Zgadzam sie z wieloma wpisami, sensownie pisze EDEK38 ale mam wrażenie że w naszym środowisku dzieje się niewiele lepiej niż w klubie:)
Dlaczego?Bo dla niektórych było "fajnie" jak się wygrywało, dla innych jak można coś zarobić przy okazji, jescze inni byli z tym klubem od dawna na dobre i na złe, ale teraz też w związku z sytuacją ale nie w klubie tylko naszym środowisku stoją trochę z boku. Niby jesteśmy zgrani i lojalni a teraz wychodzi że nie do końca.
Dlaczego tak myślę bo mam wrażenie że treść pisma i jego odpowiedzi dla mało kogo ma jakieś znaczenie. Nie rozpoczeła się jakaś sensowna dyskusja nad tym co dalej, więc zakładam że tak naprawde niewielu ludzi interesuje los naszej STALÓWKI
Pojawiają się wpisy typu;
GREEN HAMMER- "będzie spotkanie ważnych ludzi i zobaczymy....."Śmie szne bo żeby się spotkać nie trzeba wielkiej afery tylko sensowne propozycje zmian...i kto niby jest ten ważny
Kolega który podpisuje się "~" podaje jakieś pomysły, szkoda tylko że część z nich wzięta jest z księżyca i ma się nijak do sytuacji prawnej klubu, vodexu i mosiru.
EDEK38 denerwuje się na każdy wpis który jest inny niż on sobieby tego życzył.
Więc wprowadźmy jak w chinach cenzurę i niech wypowiedzi będą zgodne tylko z jedną ideologią.Przypomina m że to jest wolny kraj, proszę o więcej tolerancji i nie obrażanie jeden drugiego, jakby to coś miało zmienić.Każdy ma prawo do innego zdania.Szanujmy innych to ktoś bedzie sznował nas. I tu ukłon w stronę słynnego BZC.
Panowie z BZC Wy nie jesteście święte krowy i naprawde z całym szacunkiem nie macie monopolu na rację.
Zresztą temat naszego środowiska to temat rzeka i do niektórych mimo wszystko nic nie dociera....
Powróćmy do sytuacji w klubie.
Tak się składa że jestem współautorem pisma stowarzyszenia i orientuję się co nieco w sytuacji klubu,mosiru i całej otoczki ze sportem związanej.
Zgadzam się że odpowiedź jest lekko mówiąc bez konkretów a zwalanie wszystkiego przez zarząd na brak pieniedzy świadczy o nieudolności tegoż zarządu.W piśmie wskazaliśmy, jak można zwiększyć wpływy do klubu, pomogliśmy jako stowarzyszenie zorganizować od sponsorów kasę na nowe bilety itp. Szkoda żeby zmiany które mimo wszystko rozpoczeły się w klubie skończyły się na buńczucznych wypowiedziach internetowych pseudofachowców i degradacjoi do II ligi.
Nie wystarczą ani same pisma stowarzyszenia, ani awantury i wymachiwanie pięściami przez co bardziej nerwowych kibiców.Aby walczyć o kolejne zmiany w klubie musimy działać wspólnie, stowarzyszenie i wszystkie inne grupy kibiców.Bo w pojedynkę nie zdziałamy nic. W stowarzyszeniu jest raptem kilkanaście osób z czego czynnie działa kilka, na dodatek niktórym niewiadomo czemu ta działalność przeszkadza:) W stowarzyszeniu ludzie poświęcaja swój czas i pieniądze, a przecież Ci ludzie też mają rodziny, pracę i nic z tego nie mają za wyjątkiem niewybrednych komentarzy wspomnianych wyżej wszystkowiedzących "fachowców"
Jeżeli ktoś ma zarzuty do działalności stowarzyszenia to najprościej jest założyć własne i wykazać się skutecznym działeniem a nie napinaniem na necie. Życzę powodzenia:)
Wracając do organizacji sportu w STALÓWCE:
W punkcie nieudolności zarządu zgadzam się z większością kibiców tylko tak naprawdę ten zarząd jestpoprostu ..."malowanym" zarządem bez rzadnej realnej władzy.W fazie przekształceń huta przekazała klubowi Wodex który maił zapewnić fundusze na działalność Klubu.Z czasem w wyniku tego że pracownicy wodexu zostali członkami klubu sytuacja się odwróciła to wodex przejął władzę w Klubie.W zarządzie jest 2 osoby ze strony miasta, czy jak kto woli prezydenta a pozostali ludzie to są pracownicy Wodexu z wyjątkiem "malowanego" prezesa....
Przewodniczącym rady kontrolno-rewizyjnej jest pan Żak który jednocześnie jest szefem Wodexu.
TAK NAPRAWDĘ REALNĄ WŁADZĘ W KLUBIE SPRAWUJE WŁAŚNIE PAN ŻAK!. Ma instrumenty jako przewodniczący rady do kontroli finansów klubu, a jednocześnie jego pracownicy zasiadający w zarządzie wykonują tylko jego polecenia.
Dlatego denerwują mnie akcje typy machnie kluczami przed nosem szlage kluczami i pięściami albo wyzywanie Bogu duch winnego Adama Krotoszyńskiego.Zły adres!
Zastanawia mnie tylko czy to niewiedza, jak jest zorganizowany klub czy świadome działanie niektórych osób maących wpływ na nasze (kibiców) poczynania.Odrębna sprawą jest mistyfikacja naszego prezydenta który udaje że chce coś zrobić i mieć wpływ na działania klubu, a jednocześnie jego 2 osoby w zarządzie nie robią nic. Wg. tych osób jeżeli nie ma pieniędzy to "nie trzeba zgłaszać drużyny do rozgrywek"-To jest pomysł jednego z panów rekomendowanych do zarządu przez prezydenta. Niech ten pan albo najlepiej prezydent ma to odwagę powiedzieć wprost kibicom i mieszkańcom naszego miasta, że jedynym pomysłem jakim owe władze miasta dysponują na działanie sportu zawodowego jest - jego zlikwidowanie...
Prezydent i jego udział w sporcie to całkowicie odrębny temat i nie chcę go tu rozwijać ale chciałem zauważyć że taki klub w takim mieście jak stalowa wola,bez sponsora strategicznego i bez wsparcia władz miasta sobie poprostu nie poradzi!
To jest oczywiste i można tylko przedłużać jego agonię.
Dla niezorientowanych chciałem terza wyjaśnić że ZKS Stal to nie jest to samo co MOSIR i wszelka działalność gospodarzcza związana z obiektami mosiru włącznie ze stadionem, związana jest z MOSIREM czyli miastem i Panem Prezydentem. Klub zajmuje parę pomieszczeń i nie jest właścicielem żadnego z nich, tak poprostu jest więc zanim domorośli biznesmeni przedstawią pomysły na jaka kolwiek działalność na obiektach Mosiru niech rzetelnie przeanalizują możliwości.Atmosfera jest wystarczająco podgrzana i nie trzeba dodatkowo jej nakręcać.
W dużym skrócie wyjaśniłem kwestie często poruszane w komentarzach, a które nie do końca tak wyglądają jak je niektórzy przedstawiają.
Zainteresowanym szerszą rozmową na temat naszego klubu polecam się na priva bo nie ma sensu pruć się tu w komentarzach gdyż mam wrażenie że poczytnością cieszą się tu wpisy "tego w.y.j.e.b.a.ć a tamtemu to w.p.i.e.r.d.o.l.i.ć a ten to szmata
Co prawda każdy ma prawo do swojego zdania ale w granicach przyzwoitości.
Pozdrawiam wszystkich którym leży na sercu dobro stalówki a zwłaszcza śmiałków którzy pojechali do Świnoujścia.Pozdro Johnyy
I przepraszam Edka38 że nie na temat i może nie po jego myśli....

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Górnik Łęczna - Stal Stalowa Wola

Górnik Łęczna             Stal Stalowa Wola
2018-10-27, godz. 19:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Znicz Pruszków - Stal Stalowa Wola

Znicz Pruszków             Stal Stalowa Wola

0 : 2

    
Adrian Dziubiński 31 (k) Sebastian Łętocha 65
Sędzia: Grzegorz Kawałko (Białystok)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 14 10-3-1 33
2 Elana Toruń 13 8-4-1 28
3 GKS Bełchatów 14 7-5-2 26
4 Olimpia Grudziądz 14 7-3-4 24
5 Stal Stalowa Wola 15 7-2-6 23
6 Radomiak Radom 13 6-3-4 21
7 Znicz Pruszków 15 5-6-4 21
8 Górnik Łęczna 14 5-5-4 20
9 Siarka Tarnobrzeg 14 5-3-6 18
10 Ruch Chorzów 13 4-5-4 17
11 Błękitni Stargard Szcz. 13 5-2-6 17
12 Gryf Wejherowo 14 4-4-6 16
13 Pogoń Siedlce 14 4-3-7 15
14 ROW 1964 Rybnik 14 3-6-5 15
15 Resovia Rzeszów 14 3-5-6 14
16 Olimpia Elbląg 14 4-1-9 13
17 Skra Częstochowa 14 3-2-9 11
18 Rozwój Katowice 14 2-4-8 10

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-10-27 Górnik Łę.. - STAL
2018-11-04 STAL - Gryf Wejherowo
2018-11-10 STAL - ROW 1964 Ryb..
2018-11-17 Resovia Rzes.. - STAL
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1244) » Vielitz44 (805)
» Fanatyk38 (644) » Kamilosss (385)
» Koko (368) » Slim1938 (362)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (293) » Daro (290)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Siarka Tarnobrzeg (2:2)
2012-10-20
Ilość zdjęć: 31
Wyświetleń: 110 878 razy
STAL - Resovia Rzeszów (0:1)
2013-05-11
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 22 470 razy
Kolejarz Stróże - STAL (2:0)
2007-06-24
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 6 540 razy
Świt Nowy Dwór M. - STAL (0:2)
2014-06-01
Ilość zdjęć: 19
Wyświetleń: 13 492 razy
Osób Online: 24 / Czas gen. strony: 0.04229