Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Stal bez trenera - Cecherz poprowadzi drużynę w meczu z Flotą.

Stal bez trenera - Cecherz poprowadzi drużynę w meczu z Flotą.

W dalszym ciągu nie wiadomo kto będzie trenerem Stali Stalowa Wola.

Pozytywnym aspektem jest to, że prowadzenia drużyny nie podejmie się Czesław Palik, a powodem takiej sytuacji jest racjonalne myślenie tego trenera, który zdaje sobie sprawę z tego, że w oczach kibiców Stalówki nie znajdzie uznania za to co kiedyś zrobił albo bardziej czego nie zrobił, czyli nie potrafił utrzymać dwukrotnie Stalówki na zapleczu ekstraklasy, pozostawiając ją zadłużoną i uciekając "niczym szczur z tonącego okrętu."

 

To juz jest jednak za nami i nie warto do tego wracać. Każdego z Nas interesuje przyszłość naszej ukochanej drużyny.

Kim więc będzie trener i kiedy poznamy jego nazwisko ? Rozmowy obecnie trwają i oprócz ludzi z regionu W. Gąsiora, S. Adamusa i J.Białka brani pod uwagę są też inni trenerzy, wśród nich nawet bardziej znani kibicom w Polsce, którzy obecnie są bezrobotni, a których to nazwisk klub nie chce i nie może ujawniać.

Głownymi rozbieżnościami w prowadzonych negocjacjach są oczywiście zarobki. Nasz klub nie oferuje wiele w porównaniu do innych ekip, jednak temat został podjęty, ponieważ prowadzenie Stali to nielada wyzwanie i prawdziwe pole do wykazania swoich zdolności trenerskich.

 

Następny mecz z Flotą w Świnoujściu poprowadzi po raz ostatni Przemysław Cecherz i prawdopodobnie temu spotkaniu bacznie przyglądać będzie się nowy trener, którego poznamy na początku przyszłego tygodnia.

Życzymy trenerowi Cecherzowi godnego pożegnania się z drużyną.

 

Źródło : własne / Echo Dnia

 

 

 

 

Komentarze (10)

Stalker1337 | 2009-09-9 19:36

Te komentarze juz zchodza na tak niski poziom ze szkoda je czytac.
JESTESMY KIBICAMI JEDNEGO KLUBU!!!
Proponuje wylaczyc komentarze na jakis czas jak ktos juz wspomnial

Krakus | 2009-09-9 19:37

Co to za roznica kto to jest sprawiedliwy? Czy to cos zmieni w obecnej sytuacji? Pisanie takich glupot nie pomoze Stalowce! Trzeba dzialac. Dobrze bylo by znac dokladny termin zebrania zarzadu...

Noname | 2009-09-9 19:40

Wylaczcie komentarze , powod ... ! A info w Aktualnosciach i na FORUM !

Delnegro69 | 2009-09-10 08:24

pozosło tylko parę komentarzy z dnia wczorajszego to bardzo zastanawiające-reszt a skasowana

Skierki | 2009-09-10 13:31

Cenzorska nadpobudliwość admin.

Demon87 | 2009-09-10 14:21

admin lepiej Ty złoż dymisje.Usuwasz niewygodne wpisy. moze Ty jestes czescia tego układu?

Edek38 | 2009-09-10 16:31

Co wnosza te Wasze zalosne wpisy???

Na 100 komentarzy 80 to wyzywanie sie miedzy soba, grozenie sobie itp itd; 10 to biadolenie-" Cecherz won, zarzad won" .Reszta czyli blisko 10 to moze jakies sensowne wypowiedzi na temat.

Od jakiegos czasu notorycznie zaniza sie poziom tych komentarzy i posrednio strony.
Kiedys taki sam syf zrobil sie na ksiedze gosci i zamknieto ja.Czyzby teraz przyszedl czas na komentarze?!

zanim cos napiszecie pomyslcie ,to nie boli.
pozniej przed wyslasniem przeczytajcie jeszcze raz, to tylko chwila.
Moze wtedy beda to konstruktywne i madre wypowiedzi.
Gdyby wiekszosc czytala prosby we wczesniejszych tematach odnosnie formy wypowiedzi [ przyp. KULTURALNIE i NA TEMAT] to nie bylo by problemow.
Jak jest obecnie...kto czyta ten widzi.Wiec jak nie macie nic innego do roboty to mozecie wypocic jeszce raz swoja gore oszczerstw, przypuszczen i poboznych zyczen.
To glownie na tym opieraja sie wpisy niby powaznych , oddanych sympatykow JEDNEGOklubu.

smutne.. ale jak zwykle pretensje nie do siebie tylko do innych.MOZE WKONCU NAUCZYCIE SIE KORZYSTAC Z KOMENTARZY JAK NALEZY.Jezeli nie to ...czas pokaze.

Idzcie na trenig, tam wyzalicie sie dowoli bezposrednio do zainteresowanych!Za daleko na stadion??
czytac ze zrozumieniem, PROSZE.

Kondek10 | 2009-09-11 18:14

pilkarze wescie sie do roboty bo narazie to masakra bez strenera jezusie
daje ze bedzie 10;0

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard Szcz.

Stal Stalowa Wola             Błękitni Stargard Szcz.
2019-03-02, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola

Widzew Łódź             Stal Stalowa Wola

0 : 0

    
Sędzia: Damian Sylwestrzak (Wrocław)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 21 12-5-4 41
2 Widzew Łódź 20 11-6-3 39
3 Elana Toruń 21 9-9-3 36
4 GKS Bełchatów 21 9-9-3 36
5 Górnik Łęczna 21 9-7-5 34
6 Olimpia Grudziądz 21 9-4-8 31
7 Stal Stalowa Wola 21 9-4-8 31
8 Resovia Rzeszów 20 8-5-7 29
9 Skra Częstochowa 21 8-4-9 28
10 Znicz Pruszków 21 7-6-8 27
11 Gryf Wejherowo 21 7-5-9 26
12 Ruch Chorzów 21 6-7-8 25
13 Błękitni Stargard Szcz. 21 7-3-11 24
14 Pogoń Siedlce 21 6-5-10 23
15 Rozwój Katowice 21 5-6-10 21
16 Siarka Tarnobrzeg 20 6-3-11 21
17 ROW 1964 Rybnik 20 3-9-8 18
18 Olimpia Elbląg 19 4-5-10 17

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1248) » Vielitz44 (827)
» Fanatyk38 (652) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (368)
» Stalowiak1938 (329) » Jaszczur (296)
» Zatorze (296) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Świt Nowy Dwór M. - STAL (0:2)
2014-06-01
Ilość zdjęć: 19
Wyświetleń: 14 200 razy
Radomiak Radom - STAL (2:0)
2015-08-08
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 5 299 razy
STAL - Tur Turek (1:0)
2008-04-25
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 23 249 razy
STAL - Resovia Rzeszów (2:1)
2018-07-28
Ilość zdjęć: 7
Wyświetleń: 2 467 razy
Osób Online: 20 / Czas gen. strony: 0.0367