Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Stal bez trenera - Cecherz poprowadzi drużynę w meczu z Flotą.

Stal bez trenera - Cecherz poprowadzi drużynę w meczu z Flotą.

W dalszym ciągu nie wiadomo kto będzie trenerem Stali Stalowa Wola.

Pozytywnym aspektem jest to, że prowadzenia drużyny nie podejmie się Czesław Palik, a powodem takiej sytuacji jest racjonalne myślenie tego trenera, który zdaje sobie sprawę z tego, że w oczach kibiców Stalówki nie znajdzie uznania za to co kiedyś zrobił albo bardziej czego nie zrobił, czyli nie potrafił utrzymać dwukrotnie Stalówki na zapleczu ekstraklasy, pozostawiając ją zadłużoną i uciekając "niczym szczur z tonącego okrętu."

 

To juz jest jednak za nami i nie warto do tego wracać. Każdego z Nas interesuje przyszłość naszej ukochanej drużyny.

Kim więc będzie trener i kiedy poznamy jego nazwisko ? Rozmowy obecnie trwają i oprócz ludzi z regionu W. Gąsiora, S. Adamusa i J.Białka brani pod uwagę są też inni trenerzy, wśród nich nawet bardziej znani kibicom w Polsce, którzy obecnie są bezrobotni, a których to nazwisk klub nie chce i nie może ujawniać.

Głownymi rozbieżnościami w prowadzonych negocjacjach są oczywiście zarobki. Nasz klub nie oferuje wiele w porównaniu do innych ekip, jednak temat został podjęty, ponieważ prowadzenie Stali to nielada wyzwanie i prawdziwe pole do wykazania swoich zdolności trenerskich.

 

Następny mecz z Flotą w Świnoujściu poprowadzi po raz ostatni Przemysław Cecherz i prawdopodobnie temu spotkaniu bacznie przyglądać będzie się nowy trener, którego poznamy na początku przyszłego tygodnia.

Życzymy trenerowi Cecherzowi godnego pożegnania się z drużyną.

 

Źródło : własne / Echo Dnia

 

 

 

 

Komentarze (10)

Stalker1337 | 2009-09-9 19:36

Te komentarze juz zchodza na tak niski poziom ze szkoda je czytac.
JESTESMY KIBICAMI JEDNEGO KLUBU!!!
Proponuje wylaczyc komentarze na jakis czas jak ktos juz wspomnial

Krakus | 2009-09-9 19:37

Co to za roznica kto to jest sprawiedliwy? Czy to cos zmieni w obecnej sytuacji? Pisanie takich glupot nie pomoze Stalowce! Trzeba dzialac. Dobrze bylo by znac dokladny termin zebrania zarzadu...

Noname | 2009-09-9 19:40

Wylaczcie komentarze , powod ... ! A info w Aktualnosciach i na FORUM !

Delnegro69 | 2009-09-10 08:24

pozosło tylko parę komentarzy z dnia wczorajszego to bardzo zastanawiające-reszt a skasowana

Skierki | 2009-09-10 13:31

Cenzorska nadpobudliwość admin.

Demon87 | 2009-09-10 14:21

admin lepiej Ty złoż dymisje.Usuwasz niewygodne wpisy. moze Ty jestes czescia tego układu?

Edek38 | 2009-09-10 16:31

Co wnosza te Wasze zalosne wpisy???

Na 100 komentarzy 80 to wyzywanie sie miedzy soba, grozenie sobie itp itd; 10 to biadolenie-" Cecherz won, zarzad won" .Reszta czyli blisko 10 to moze jakies sensowne wypowiedzi na temat.

Od jakiegos czasu notorycznie zaniza sie poziom tych komentarzy i posrednio strony.
Kiedys taki sam syf zrobil sie na ksiedze gosci i zamknieto ja.Czyzby teraz przyszedl czas na komentarze?!

zanim cos napiszecie pomyslcie ,to nie boli.
pozniej przed wyslasniem przeczytajcie jeszcze raz, to tylko chwila.
Moze wtedy beda to konstruktywne i madre wypowiedzi.
Gdyby wiekszosc czytala prosby we wczesniejszych tematach odnosnie formy wypowiedzi [ przyp. KULTURALNIE i NA TEMAT] to nie bylo by problemow.
Jak jest obecnie...kto czyta ten widzi.Wiec jak nie macie nic innego do roboty to mozecie wypocic jeszce raz swoja gore oszczerstw, przypuszczen i poboznych zyczen.
To glownie na tym opieraja sie wpisy niby powaznych , oddanych sympatykow JEDNEGOklubu.

smutne.. ale jak zwykle pretensje nie do siebie tylko do innych.MOZE WKONCU NAUCZYCIE SIE KORZYSTAC Z KOMENTARZY JAK NALEZY.Jezeli nie to ...czas pokaze.

Idzcie na trenig, tam wyzalicie sie dowoli bezposrednio do zainteresowanych!Za daleko na stadion??
czytac ze zrozumieniem, PROSZE.

Kondek10 | 2009-09-11 18:14

pilkarze wescie sie do roboty bo narazie to masakra bez strenera jezusie
daje ze bedzie 10;0

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - ???

Stal Stalowa Wola             ???
0000-00-00, godz. 18:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Korona Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Korona Rzeszów             Stal Stalowa Wola

0 : 6

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Siarka Tarnobrzeg 34 22-6-6 72
2 ŁKS Łagów 34 20-6-8 66
3 Chełmianka Chełm 34 20-6-8 66
4 Avia Świdnik 34 20-5-9 65
5 Podhale Nowy Targ 34 17-8-9 59
6 Cracovia II 34 17-7-10 58
7 Stal Stalowa Wola 34 15-6-13 51
8 KSZO Ostrowiec Św 34 14-9-11 51
9 Unia Tarnów 34 12-12-10 48
10 Wisłoka Dębica 34 12-12-10 48
11 Orlęta Radzyń Podlaski 34 12-10-12 46
12 Czarni Połaniec 34 11-8-15 41
13 Sokół Sieniawa 34 11-8-15 41
14 Podlasie Biała Podlaska 34 9-12-13 39
15 Wisła Sandomierz 34 8-6-20 30
16 Korona Rzeszów 34 7-8-19 29
17 Tomasovia 34 5-6-23 21
18 Wólczanka W. Pełkińska 34 4-5-25 17

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 122 km 115
Wisłoka Dębica 96 km 205
Podlasie Biała Podlaska 244 km 48
Chełmianka Chełm 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Tomasovia 0 km 0
KSZO Ostrowiec Św 0 km 0
Unia Tarnów 0 km 0
Wisła Sandomierz 0 km 0
Podhale Nowy Targ 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Orlęta Radzyń Podlaski 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Czarni Połaniec 0 km 0
Wólczanka W. Pełkińska 0 km 0
Korona Rzeszów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
0000-00-00 STAL - ???
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3353) » 1938fc (1579)
» Vielitz44 (1367) » Filip kacper k. (1284)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (992)
» Kamil (849) » Rafix (768)
» Misio (722) » Adams (651)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Siarka Tarnobrzeg - STAL (0:0)
2004-03-27
Ilość zdjęć: 8
Wyświetleń: 29 703 razy
STAL - Legionovia Legionowo (2:0)
2013-09-07
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 45 012 razy
Tłoki Gorzyce - STAL (0:0)
0000-00-00
Ilość zdjęć: 16
Wyświetleń: 49 614 razy
STAL - Odra Opole (1:0)
2007-10-13
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 10 904 razy
Osób Online: 17 / Czas gen. strony: 0.0168