Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Stal bez trenera - Cecherz poprowadzi drużynę w meczu z Flotą.

Stal bez trenera - Cecherz poprowadzi drużynę w meczu z Flotą.

W dalszym ciągu nie wiadomo kto będzie trenerem Stali Stalowa Wola.

Pozytywnym aspektem jest to, że prowadzenia drużyny nie podejmie się Czesław Palik, a powodem takiej sytuacji jest racjonalne myślenie tego trenera, który zdaje sobie sprawę z tego, że w oczach kibiców Stalówki nie znajdzie uznania za to co kiedyś zrobił albo bardziej czego nie zrobił, czyli nie potrafił utrzymać dwukrotnie Stalówki na zapleczu ekstraklasy, pozostawiając ją zadłużoną i uciekając "niczym szczur z tonącego okrętu."

 

To juz jest jednak za nami i nie warto do tego wracać. Każdego z Nas interesuje przyszłość naszej ukochanej drużyny.

Kim więc będzie trener i kiedy poznamy jego nazwisko ? Rozmowy obecnie trwają i oprócz ludzi z regionu W. Gąsiora, S. Adamusa i J.Białka brani pod uwagę są też inni trenerzy, wśród nich nawet bardziej znani kibicom w Polsce, którzy obecnie są bezrobotni, a których to nazwisk klub nie chce i nie może ujawniać.

Głownymi rozbieżnościami w prowadzonych negocjacjach są oczywiście zarobki. Nasz klub nie oferuje wiele w porównaniu do innych ekip, jednak temat został podjęty, ponieważ prowadzenie Stali to nielada wyzwanie i prawdziwe pole do wykazania swoich zdolności trenerskich.

 

Następny mecz z Flotą w Świnoujściu poprowadzi po raz ostatni Przemysław Cecherz i prawdopodobnie temu spotkaniu bacznie przyglądać będzie się nowy trener, którego poznamy na początku przyszłego tygodnia.

Życzymy trenerowi Cecherzowi godnego pożegnania się z drużyną.

 

Źródło : własne / Echo Dnia

 

 

 

 

Komentarze (10)

Stalker1337 | 2009-09-9 19:36

Te komentarze juz zchodza na tak niski poziom ze szkoda je czytac.
JESTESMY KIBICAMI JEDNEGO KLUBU!!!
Proponuje wylaczyc komentarze na jakis czas jak ktos juz wspomnial

Krakus | 2009-09-9 19:37

Co to za roznica kto to jest sprawiedliwy? Czy to cos zmieni w obecnej sytuacji? Pisanie takich glupot nie pomoze Stalowce! Trzeba dzialac. Dobrze bylo by znac dokladny termin zebrania zarzadu...

Noname | 2009-09-9 19:40

Wylaczcie komentarze , powod ... ! A info w Aktualnosciach i na FORUM !

Delnegro69 | 2009-09-10 08:24

pozosło tylko parę komentarzy z dnia wczorajszego to bardzo zastanawiające-reszt a skasowana

Skierki | 2009-09-10 13:31

Cenzorska nadpobudliwość admin.

Demon87 | 2009-09-10 14:21

admin lepiej Ty złoż dymisje.Usuwasz niewygodne wpisy. moze Ty jestes czescia tego układu?

Edek38 | 2009-09-10 16:31

Co wnosza te Wasze zalosne wpisy???

Na 100 komentarzy 80 to wyzywanie sie miedzy soba, grozenie sobie itp itd; 10 to biadolenie-" Cecherz won, zarzad won" .Reszta czyli blisko 10 to moze jakies sensowne wypowiedzi na temat.

Od jakiegos czasu notorycznie zaniza sie poziom tych komentarzy i posrednio strony.
Kiedys taki sam syf zrobil sie na ksiedze gosci i zamknieto ja.Czyzby teraz przyszedl czas na komentarze?!

zanim cos napiszecie pomyslcie ,to nie boli.
pozniej przed wyslasniem przeczytajcie jeszcze raz, to tylko chwila.
Moze wtedy beda to konstruktywne i madre wypowiedzi.
Gdyby wiekszosc czytala prosby we wczesniejszych tematach odnosnie formy wypowiedzi [ przyp. KULTURALNIE i NA TEMAT] to nie bylo by problemow.
Jak jest obecnie...kto czyta ten widzi.Wiec jak nie macie nic innego do roboty to mozecie wypocic jeszce raz swoja gore oszczerstw, przypuszczen i poboznych zyczen.
To glownie na tym opieraja sie wpisy niby powaznych , oddanych sympatykow JEDNEGOklubu.

smutne.. ale jak zwykle pretensje nie do siebie tylko do innych.MOZE WKONCU NAUCZYCIE SIE KORZYSTAC Z KOMENTARZY JAK NALEZY.Jezeli nie to ...czas pokaze.

Idzcie na trenig, tam wyzalicie sie dowoli bezposrednio do zainteresowanych!Za daleko na stadion??
czytac ze zrozumieniem, PROSZE.

Kondek10 | 2009-09-11 18:14

pilkarze wescie sie do roboty bo narazie to masakra bez strenera jezusie
daje ze bedzie 10;0

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Górnik Łęczna - Stal Stalowa Wola

Górnik Łęczna             Stal Stalowa Wola
2018-10-27, godz. 19:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Znicz Pruszków - Stal Stalowa Wola

Znicz Pruszków             Stal Stalowa Wola

0 : 2

    
Adrian Dziubiński 31 (k) Sebastian Łętocha 65
Sędzia: Grzegorz Kawałko (Białystok)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 14 10-3-1 33
2 Elana Toruń 13 8-4-1 28
3 GKS Bełchatów 14 7-5-2 26
4 Olimpia Grudziądz 14 7-3-4 24
5 Stal Stalowa Wola 15 7-2-6 23
6 Radomiak Radom 13 6-3-4 21
7 Znicz Pruszków 15 5-6-4 21
8 Górnik Łęczna 14 5-5-4 20
9 Siarka Tarnobrzeg 14 5-3-6 18
10 Ruch Chorzów 13 4-5-4 17
11 Błękitni Stargard Szcz. 13 5-2-6 17
12 Gryf Wejherowo 14 4-4-6 16
13 Pogoń Siedlce 14 4-3-7 15
14 ROW 1964 Rybnik 14 3-6-5 15
15 Resovia Rzeszów 14 3-5-6 14
16 Olimpia Elbląg 14 4-1-9 13
17 Skra Częstochowa 14 3-2-9 11
18 Rozwój Katowice 14 2-4-8 10

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-10-27 Górnik Łę.. - STAL
2018-11-04 STAL - Gryf Wejherowo
2018-11-10 STAL - ROW 1964 Ryb..
2018-11-17 Resovia Rzes.. - STAL
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1244) » Vielitz44 (805)
» Fanatyk38 (644) » Kamilosss (385)
» Koko (368) » Slim1938 (362)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (293) » Daro (290)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Cracovia Kraków (2:2)
2002-05-25
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 8 116 razy
STAL - Odra Opole (1:0)
2007-10-13
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 5 059 razy
Ruch Chorzów - STAL (2:0)
2006-10-20
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 7 468 razy
STAL - Śląsk Wrocław (1:3)
2013-08-17
Ilość zdjęć: 49
Wyświetleń: 91 327 razy
Osób Online: 21 / Czas gen. strony: 0.04034