Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Stal bez trenera - Cecherz poprowadzi drużynę w meczu z Flotą.

Stal bez trenera - Cecherz poprowadzi drużynę w meczu z Flotą.

W dalszym ciągu nie wiadomo kto będzie trenerem Stali Stalowa Wola.

Pozytywnym aspektem jest to, że prowadzenia drużyny nie podejmie się Czesław Palik, a powodem takiej sytuacji jest racjonalne myślenie tego trenera, który zdaje sobie sprawę z tego, że w oczach kibiców Stalówki nie znajdzie uznania za to co kiedyś zrobił albo bardziej czego nie zrobił, czyli nie potrafił utrzymać dwukrotnie Stalówki na zapleczu ekstraklasy, pozostawiając ją zadłużoną i uciekając "niczym szczur z tonącego okrętu."

 

To juz jest jednak za nami i nie warto do tego wracać. Każdego z Nas interesuje przyszłość naszej ukochanej drużyny.

Kim więc będzie trener i kiedy poznamy jego nazwisko ? Rozmowy obecnie trwają i oprócz ludzi z regionu W. Gąsiora, S. Adamusa i J.Białka brani pod uwagę są też inni trenerzy, wśród nich nawet bardziej znani kibicom w Polsce, którzy obecnie są bezrobotni, a których to nazwisk klub nie chce i nie może ujawniać.

Głownymi rozbieżnościami w prowadzonych negocjacjach są oczywiście zarobki. Nasz klub nie oferuje wiele w porównaniu do innych ekip, jednak temat został podjęty, ponieważ prowadzenie Stali to nielada wyzwanie i prawdziwe pole do wykazania swoich zdolności trenerskich.

 

Następny mecz z Flotą w Świnoujściu poprowadzi po raz ostatni Przemysław Cecherz i prawdopodobnie temu spotkaniu bacznie przyglądać będzie się nowy trener, którego poznamy na początku przyszłego tygodnia.

Życzymy trenerowi Cecherzowi godnego pożegnania się z drużyną.

 

Źródło : własne / Echo Dnia

 

 

 

 

Komentarze (10)

Stalker1337 | 2009-09-9 19:36

Te komentarze juz zchodza na tak niski poziom ze szkoda je czytac.
JESTESMY KIBICAMI JEDNEGO KLUBU!!!
Proponuje wylaczyc komentarze na jakis czas jak ktos juz wspomnial

Krakus | 2009-09-9 19:37

Co to za roznica kto to jest sprawiedliwy? Czy to cos zmieni w obecnej sytuacji? Pisanie takich glupot nie pomoze Stalowce! Trzeba dzialac. Dobrze bylo by znac dokladny termin zebrania zarzadu...

Noname | 2009-09-9 19:40

Wylaczcie komentarze , powod ... ! A info w Aktualnosciach i na FORUM !

Delnegro69 | 2009-09-10 08:24

pozosło tylko parę komentarzy z dnia wczorajszego to bardzo zastanawiające-reszt a skasowana

Skierki | 2009-09-10 13:31

Cenzorska nadpobudliwość admin.

Demon87 | 2009-09-10 14:21

admin lepiej Ty złoż dymisje.Usuwasz niewygodne wpisy. moze Ty jestes czescia tego układu?

Edek38 | 2009-09-10 16:31

Co wnosza te Wasze zalosne wpisy???

Na 100 komentarzy 80 to wyzywanie sie miedzy soba, grozenie sobie itp itd; 10 to biadolenie-" Cecherz won, zarzad won" .Reszta czyli blisko 10 to moze jakies sensowne wypowiedzi na temat.

Od jakiegos czasu notorycznie zaniza sie poziom tych komentarzy i posrednio strony.
Kiedys taki sam syf zrobil sie na ksiedze gosci i zamknieto ja.Czyzby teraz przyszedl czas na komentarze?!

zanim cos napiszecie pomyslcie ,to nie boli.
pozniej przed wyslasniem przeczytajcie jeszcze raz, to tylko chwila.
Moze wtedy beda to konstruktywne i madre wypowiedzi.
Gdyby wiekszosc czytala prosby we wczesniejszych tematach odnosnie formy wypowiedzi [ przyp. KULTURALNIE i NA TEMAT] to nie bylo by problemow.
Jak jest obecnie...kto czyta ten widzi.Wiec jak nie macie nic innego do roboty to mozecie wypocic jeszce raz swoja gore oszczerstw, przypuszczen i poboznych zyczen.
To glownie na tym opieraja sie wpisy niby powaznych , oddanych sympatykow JEDNEGOklubu.

smutne.. ale jak zwykle pretensje nie do siebie tylko do innych.MOZE WKONCU NAUCZYCIE SIE KORZYSTAC Z KOMENTARZY JAK NALEZY.Jezeli nie to ...czas pokaze.

Idzcie na trenig, tam wyzalicie sie dowoli bezposrednio do zainteresowanych!Za daleko na stadion??
czytac ze zrozumieniem, PROSZE.

Kondek10 | 2009-09-11 18:14

pilkarze wescie sie do roboty bo narazie to masakra bez strenera jezusie
daje ze bedzie 10;0

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Gryf Wejherowo - Stal Stalowa Wola

Gryf Wejherowo             Stal Stalowa Wola
2019-05-19, godz. 13:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 GKS Bełchatów 34 16-12-6 60
2 Radomiak Radom 34 17-8-9 59
3 Olimpia Grudziądz 34 18-5-11 59
4 Elana Toruń 34 15-11-8 56
5 Widzew Łódź 34 13-16-5 55
6 Pogoń Siedlce 34 14-9-11 51
7 Stal Stalowa Wola 34 15-6-13 51
8 Resovia Rzeszów 34 13-7-14 46
9 Górnik Łęczna 34 12-10-12 46
10 Znicz Pruszków 34 13-7-14 46
11 Skra Częstochowa 34 12-7-15 43
12 Błękitni Stargard Szcz. 34 11-8-15 41
13 Olimpia Elbląg 34 10-10-14 40
14 Gryf Wejherowo 34 11-7-16 40
15 Siarka Tarnobrzeg 34 11-6-17 39
16 ROW 1964 Rybnik 34 8-14-12 38
17 Rozwój Katowice 34 8-10-16 34
18 Ruch Chorzów 34 7-11-16 32

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
Pogoń Siedlce 0 km 0
Radomiak Radom 0 km 0
Ruch Chorzów 0 km 0
Olimpia Grudziądz 0 km 0
Rozwój Katowice 0 km 0
Gryf Wejherowo 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1250) » Vielitz44 (840)
» Fanatyk38 (655) » Kamilosss (387)
» Slim1938 (381) » Koko (369)
» Acer (336) » Stalowiak1938 (330)
» Filip kacper k. (306) » Jaszczur (300)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Odra Opole (2:1)
2008-07-26
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 22 668 razy
STAL - Znicz Pruszków (1:3)
2016-04-24
Ilość zdjęć: 18
Wyświetleń: 5 516 razy
Pogoń Leżajsk - STAL (0:1)
2001-08-18
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 6 365 razy
Tłoki Gorzyce - STAL (0:0)
0000-00-00
Ilość zdjęć: 16
Wyświetleń: 26 122 razy
Osób Online: 7 / Czas gen. strony: 0.03242