Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Stal Stalowa Wola- Sandecja Nowy Sącz . Video

Stal Stalowa Wola- Sandecja Nowy Sącz . Video

Dziś nareszcie "Stalówka " wygrała , poniżej Zapraszamy do oglądania bramek z meczu Stal-Sandecja

 

 

 

1:0

http://www.youtube.com/watch?v=HHIk2544sc4

2:0

http://www.youtube.com/watch?v=MVC6gX_2w7k

Kibice

http://www.youtube.com/watch?v=q3xyFDyzvbk

 

....... a teraz wygrać w  Kluczborku !

Komentarze (46)

Ssw\'38 | 2009-09-16 22:51

Panowie, panie i ogólnie WSZYSCY czytający ! teraz CZAS NA KLUCZBORK !
Mamy mało czasu na konkretną mobilizacje ale to Nam w niczym nie przeszkodzi !

Nakręcać wszystkich znajomych aby jechali bo to Nasz bardzo ważny wyjazd na którym na pewno będą Nasi Bracia z Częstochowy !!! 1938&1921 FOREVER !!!

################## ################
Obrazek głównie na N-K ale i też na wszystkie możliwe portale internetowe
» http://img34.imageshack.us/img34/378.....

Zapowiedź filmowa wyjazdu
» http://www.youtube.com/watch?v=dC4AotT3Rfg

Stwa0 | 2009-09-17 01:59

Ultrastal | 2009-09-17 09:02

Jak już to w Pruszkowie. I ten wielki kibel w lewym górnym rogu...

Giza85 | 2009-09-17 09:35

A moze tak stowarzyszenie zarzada od klubu wyjasnien w sprawie T. Krawca? i jego wypowiedzi?

Siwystw | 2009-09-17 09:46

po co nam jego wypociny... Wiemy wszyscy jak jest
To oni mają uważać na wypowiedzi!!

Gość | 2009-09-17 10:22

Kibice od siedmiu boleści.
Zamiast pomóc drużynie widzicie tylko czubek własnego nosa. Jak Stal wygrywa, to każdy się lansuje na wielkiego szalikowca. Gdzie jest wasz doping jak drużynie nie idzie WŁAŚNIE WTEDY jest najbardziej potrzebny. A na sektorze cisza... Stali gratulujemy kibiców, błeh heh heh

Volzerex | 2009-09-17 10:33

Gościu zamknij morde bo nie znasz przyczyny tych konfliktow to pilnuj swojego czubka nosa... Tadek Krawiec niech wraca już na Lipe, zrobil wiele dobrego dla Stali kiedys ale ostatnio przechodzi samego Siebie

Brawo Przemek Cecherz, ze Stalą na dobre i na złe...

Nie po to chłopaki jeżdza na wyjazd do Świnoujscia w dwie strony jakieś 1900 km i ok 30 godzin podróży, zeby od takiego Krawca usłyszeć, po chu* oni przyjechali, bez nich tez bysmy grali, mogli nie przyjeżdzać...

Volzerex | 2009-09-17 10:36

Wiele osób jeździ i czuje sie tak samo nie szanowana przez te szumowiny. Jak Krawiec chce grac prz pustych trybunach to niech sie przeniesie do Łowicza albo innych wynalazków

Volzerex | 2009-09-17 10:39

Wiele osób ma tak samo rodziny, płaci kase, czas na podróz, zamiast byc wtedy z rodziną, rodzina tęskni martwi się o takie osoby... Ale tego kurw* nikt juz nie dostrzega z tych darmozjadow... Najpierw niech zaczną nas szanowac, to bedziemy dopingować...

Demon87 | 2009-09-17 10:44

nie rozumiem jednej rzeczy.mianowicie.Dl aczego w niby profesjonalnym klubie zawsze w każdym meczu brakuje przynajmniej 1 zawodnika. Z informacji prasowych wynika, ze:

1.Stachowiak nie grał,bo zmarła mu teściowa
2.Łagiewka nie grał, bo zmarł mu dziadek
3.Wasyl nie grał bo pojechał odwiedzic brata.

To jest śmieszne, kto daje na to przyzwolenie??
Takie sytuacje nie powinny miec miejsca na tym poziomie rozgrywek.

Gość | 2009-09-17 10:58

Volzerex
Po kiego jechałeś do Śwonoujścia? Żeby wywiesić transparent? Było zostać w domu i teraz nie płakać. Sklej pupę bo to żałosne jest

Volzerex | 2009-09-17 11:06

W przeciwieństwie do innych wiele osób nie pozwoli sie okradać i kompromitowac przez bande darmozjadów, którym tylko hajs w głowie, którzymaja w dupie kibiców, miarka sie przebierała powoli...

Rave | 2009-09-17 11:31

Arni jak i inni jego formatu.

Śmieszny jesteś ty i po części twoje wypowiedzi . Czy to , że czyjeś zdanie różni się od twojego , to odrazu znaczy , że to jest piłkarz , trener itd.. ?? Weź się chłopie zastanów co ty piszesz i idź lepiej do podstawówki .

Od tego jest forum aby wyrażać swoje zdanie i poglądy na dany temat , a nie , jak ktoś już wykazuję sprzeczne zdanie z "osobami które idą za tłumem" odrazu musi być piłkarzem .... A je jestem kibicem i też mi się nie zgadzam z połową wypowiedzi .... i co teraz ? Co wymyślisz ? Może mi powiesz , że jeszcze jestem Leo ?? Bo nie zgadzam się z połową wypowiedzi tutaj ?? Parodia ....

Arni | 2009-09-17 11:40

Gosciu - ty lamusie !
Przestan juz pieprzyc glupoty !

Pilkarze nas maja dosc ?
My jako kibice robimy swoje a nawet wiecej !
To pilkarze (wiekszosc ale nie wszyscy) maja ten klub i nas wszystkich w du.... - bo im zarzad nie zaplacil wszystkiego co im wisi i odpuszczaja mecze tym samym oszukujac nas wszystkich !

A dorabiaja sobie stawiajac przeciwko swojej druzynie u bukmacherow.

Onnnnn | 2009-09-17 11:42

hmm mozeby zrobic jakis plakat na PP ??

» http://forum.wiaralecha.pl/index.php?showtopic=14447

Kibic | 2009-09-17 11:43

Arni zstanow sie co piszesz?? wy robicie wszytsko a nawet wiecej?? Co takiego np?? Obrazacie , wyzywacie ,straszycie?? W tym sie ostatnio specjalizujecie a to z kibicowaniem nie ma za duzo wspolnego . Jednym slowem odpierd*lacie rowno. I zamiast wspierac klub w kryzysie kopiecie jeszcze wieksze dolki.

Bartekstw | 2009-09-17 12:12

mozna mowic, ze trener sie nie nadaje, ze lepiej by bylo gdyby odszedl, ale te Wasze chore teorie na kazdym kroku, ze trener udawal, ze sie tu wpsiuje sam Cecherz na tej stronie to jest smieszne...juz zaczynacie szukac wszedzie sensacji, dopiero jakby chlop naprawde zawalu dostal i by Go karetka odwiezli na sygnale do szpitala to byscie uwierzyli..... i wcale przyczyna zaslabniecia nie musi byc serce, ale zwyczajnie pod wplywem stresu i presji mogl zemdlec....rozumiem sensowna krytyka, ale takie teksty to straszna przesada....sam bylem za zmiana trenera, ale w koncu wygrali, przegraja w sobote to wtedy moze przyjdzie nowy trener, a jak zaczna wygrywac to pewnie nie raz bedziecie krzyczeli "chodzcie do Nas" wiec wyluzujcie troche i dajcie im jeszcze szanse....Pozdro:)

F1938 | 2009-09-17 12:22

Plakat na puchar z LEchem jest juz przygotowany, tylko na forum jest zablokowany temat dotyczacy tego meczu.

Lukik223 | 2009-09-17 14:08

» http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll.....
To był najbardziej wymowny widok, jak bardzo zarówno trenerzy, jak i piłkarze przeżywali niepowodzenia, jakie ich w tym sezonie spotykały. Pod jaką presją i w jakim stresie grają. Były obawy, że trener Cecherz miał zawał. KIBICE, KTORZY TYLKO WYZYWAJĄ SWOJ ZESPÓŁ, NIECH SIĘ ZASTANOWIĄ. I ODPUSZCZĄ.
Zgadzam się z tym. Stop niedorobom na meczu i w internecie

Lukik223 | 2009-09-17 16:15

Po 1. w moim poście nie ma nic o żadnym poście
Po 2. napewno chodzi ci o krawca
Po 3. mówiąc o takich kibicach niedrobionych, ty jesteś ich przykładem

Koko | 2009-09-17 16:22

» http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32288,t..... no to Lech jest troche osłabiony będzie trzeba to wykorzystać przeciwko Lechowi

Koko | 2009-09-17 16:23

a jeszcze czy wiadomo po ile bilety na mecz z Lechem?

Koko | 2009-09-17 16:30

jak pokonamy Lecha to będzie cud ale dla nas kibiców najważniejszy jest byt w 1 lidze :)

Maxtor84 | 2009-09-17 16:44

a najlepsze jest to że na krytej każdy najeżdżał ... bluźnił na Jarka ale jak brame walną to ci sami bili mu brawo i chwalili .... chamsko natomiast zachował się Wietecha wychodząc na boisko w czasie przerwy zaczął pyskować do kibiców żeby stulili pyski i wogóle co jak co ale tego się po Tomku nie spodziewałem a jeśli chodzi o Krawca to bez komentarza ....

Fan1938 | 2009-09-17 16:44

Lukik223 ciekawe gdzie byłes jak nasza drużyna dostawała od każdego po kolei . Teraz piszecie że jestescie z drużyna na dobre ina złe ale gdzie byliscie jakw 40 darlismy ryja na Podbeskidziu i tego typu meczach ?

Cdn.... | 2009-09-17 17:06

Odkupie karnet na kosza. januch13@wp.pl

Johnyy | 2009-09-17 17:31

No i co z tego ze stzrelil bramke z Heko? bylo minelo poza tym gosc sie zeszamcil glupimi slowami w strone kibicow a takie slowa sa niedopuszczalne zwlaszcza 900 km od Stalowaej Woli. Mogl spuscic glowe i isc do szatni wolal zrobic awanture to teraz ma. Kto sieje wiatr burze zbiera:)

Spawn | 2009-09-17 17:41

po pierwsze jedna strzelona bramka nie robi z niego bohatera a po drugie na całym swiecie wiedzą ze niema pilki bez kibiców tak wiedz najpierw trzeba sie zastanowic co sie mówi !

Aleksander | 2009-09-17 18:41

Bilety na LECHA w cenie 15 zl,niezaleznie od sektora...tzn na kazdym sektorze odkrytym czy przykrytym blacha z lat 70 CENA TA SAMA 15ZL......a tak z innej beczki pytanko...czy wie ktos dlaczego jeszcze nie ruszyla przebudowa stadionu,miala sie zaczac we wrzesniu a tu juz 17 jest i nawet maszyny budowlane nie zajezdzaja pod stadion>?????MOZE ZREZYGNOWANO Z PRZEBUDOWY???

Ramzes | 2009-09-17 18:44

Ale pyskowka sie wywiazuje!!nie ma sensu sie przekrzykiwac,najkle piej niech malolaty stula pyski i siedza cicho Wieprzec Krawiec szmaciarz i Wietecha za ostatnie zachowanie ta trojka jest juz skreslona.Nie pisze tego dlatego ze ich nie lubi i nie szanuje ale kazdy szanujacy sie pilkarz nie wdaje sie w pyskowki z kibicami,piknikami,d ziadkami,januszami itp.Zabraklo chlopakom troche klasy i tyle w temacie.Nie sa to swiete krowy i jak ktos widzi ze leca w kulki to najnormalniej w swiecie w jakis sposob pokazuje swoja dezaprobate a ze robi to przy pomocy slowa chu..ju to juz inna sprawa,to jest stadion i emocje a nie kosciol i gorzkie zale!!!!!!!!!!

Johnyy | 2009-09-17 18:44

Ciebie bolek to napewno nie bylo a ja akurat bylem i wiem co sie tam dzialo bo sylszalem to na wlasne uszy zachowal sie jeden i drugi jak swinia i tyle w tym temacie bluzgi na meczu na Tadka i Jara byly jak najbardziej na miejscu niestety

Saviola | 2009-09-17 22:31

dobra muzyka a i historia , polecam :
----> » http://www.myspace.com/luksfera

1938-ssw | 2009-09-17 22:41

Rzadko tu się udzielam,ale czytając wasze komenty,bierze mnie na jeden śmiech.niedawno wszyscy tu wyzywali Cecherza a teraz nagle znalazło się tylu obrońców,dlaczego,bo zrobił Wam się Go szkoda,okey to rozumiem.Nie rozumię tylko jednego jak można tak łatwo nagle zmienić zdanie wierząc w te wszyskie dyrdymały piszacych tu ekspertów.Prawda jest taka,ze Jego kariera w Stalowce wisi na włosku,a On za wszelką cenę,chce dalej ją kontynuować.Dano Mu kolejną szansę,a On chce ją za wszelką cenę wykorzystać i chyta się wszyskich sposobow,by wzbudzić litosć u zarządu ,u kibicow czy u piłkarzy.I powiem Wam ,ze jest bardziej przebiegly niż myślałem,bo prawie Mu się udało,a dowodem są tutaj właśnie wasze wpisy.Tak żenujacego aktorstwa jakie On wczoraj odstawił ,to jeszcze nie widziałem.Dobra,stre s,depresja,fajki czy alkochol,moze zakołowało Mu się w tej glowie,ale resztę to sobie pięknie wyreżyserował,aktors two i cwanictwo.Chciał wzudzić litość-wzbudził,chci ał zostać bohaterem Stalówki "prawie umierając na boisku"-został tym Waszym bohaterem,jednak Ci mądrzejsi,co wiedzą co w trawie piszczy wiedzą,ze to był kabaret jednego aktora.Byłem blisko całej sytuacji,znam parę osób związanych z tą sprawą i powiem Wam jedno,ze Nasz Przemek ma serce jak dzwon i jest zdrowy jak dąb.Nic wspólnego z sercem,żadnej padaczki,a nawet po zwykłym omdleniu,normalny człowiek dochodzi do siebie przynajmniej do pól godziny,wiem,bo sam kiedyś zemdlałem,A Nasz Przemo wstał po 3 minutach,napił się wody,poprawił na mokro fryz i dalej zaczał gwizdać, skakać i pajacowac przy ławce.Gdyby byl naprawd chory i cokolwiek Mu dolegało,to lekarz nigdy w życiu nie zgodzil by się na to,by nie pojechał do szpitala na badania.Takiej potrzeby nie było,bo i nic Mu nie dolegało,to kolejny numer Naszego coacha z Jego bogatego repertuaru.Ciekawe czym Nas jeszcze Przemo zaskoczy,bo jak na razie idzie Mu świetnie,a Wy naiwne ciołki dalej Mu robcie poklask.Fajnie super wygrał,oby tak dalej,ale niech nie robi z Nas idiotów,większych od siebie.Ale to jest Wasz nowy bohater,który w szatni ma z Was niezłą polewkę.

Bartekstw | 2009-09-17 22:54

a dla mnie dziwne jest to, ze kazdy kto sie tu wpisuje uwaza sie za kumatego i wszystko wie co w tej trawie piszczy...co by nie bylo kolejny raz powtarzam, ze jestem za zmiana trenera, ale jesli ostatnio wygrali i wygraja w sobote, to niech dalej pozostanie trenerem Stalowki, a Wy dalej badzcie kumaci i kazda sytuacje komentujcie w taki smieszny sposob szukajac sensacji, co by nie bylo nie idzie mu jako trenerowi, ale jako czlowiekowi nalezy sie szacunek i tyle w tym temacie....

Misio | 2009-09-17 23:11

Przemek, jeżeli to czytasz, to sam sobie odpowiedz: Jak można u siebie z beniaminkiem grać jednym napastnikiem??? Wszyscy się czepiają Salmiego, ale ku..wa jak on jest jeden na 4 obrońców, a reszta daleko w tyle, to on może co najwyżej czarną kupe zrobić!!! Jak w 51 min. wszedł Jurij, to nagle Abel zaczął dobrze grać! A czemu? Bo miał dla kogo wygrywać walkę! A jak jest sam w ataku, to nawet choćby każdą górną piłkę wygrał, to i tak nic to nie da! To samo dotyczy Kmiecika w poprzednim sezonie. Ku..wa jednym napastnikiem, to może grać Chelsea, bo ma Drogbe i dwóch zajebistych skrzydłowych, którzy praktycznie grają też napastników! A i jeszcze jak można w tej lidze gre opierać na zasadzie "laga do przodu" a tam może coś się uda? Przemek, nie mam nic do Ciebie, ale nie mogę przeboleć, że polscy trenerzy są w tak głębokim błędzie!

Misio | 2009-09-17 23:29

A ha, Przemek, jeszcze jedno! Czy Jurij Mychalczuk nie może grać na boku pomocy??? Jak dla mnie, to zajebiste rozwiązanie: prawa pomoc i nie ma gościa, który da mu radę!!!!!!!!!

Lech007 | 2009-09-17 23:31

Dzisiaj widziałem na dianie upadek cecherza, no i mi się zdaje że jeżeli udawał to musiał skończyć szkołę teatralną bo wyglądało to bardzo "naturalnie"

Sprawiedliwy | 2009-09-17 23:36

Do 1948 esesman.Sluchaj ignorancie czy ktos ci powiedzial ,ze to bylo serce ?A podobno siedziales tak blisko wiec dla twojej wiedzy ,ktora moze ci sie przydac jak ci bedzie ktos z rodziny mdlal to chce zebys wiedzial ,ze gdy zmierzono mu cisnienie w tym momencie to wynosilo ono 240 na 180.Jak masz troche pojecia co to oznacza w co bardzo watpie to chce ci powiedziec ,ze w momencie rozluznienia kiedy wpadla 2 bramka p prostu zabraklo doplywu tlenu co powoduje zemdlenie .Takze jak juz chcesz tu cos pisac to madrze polglowku a jak masz kompleksy to EWA DRZYZGA cie chetnie zaprosi. A co do innego posty ,ze czlowiekiem jest super a trenerem slabym to rowniez przemysl co piszesz bo jak na razie wszyscy CI ktorzy na pilce sie znaja uznaja go za bardzo dobrego fachowca i ja tez sie pod tym podpisuje.Teraz juz skupmy sie na nastepnym meczu ,ktory moze nas juz wydostac z tej strefy!

Bartekstw | 2009-09-17 23:43

o umiejetnosciach trenera swiadcza wyniki i osiagniecia, poki co takowych wielkich wynikow nie ma, a wiec ciezko cos powiedziec pozytywnego na ten temat, ale oczywiscie sie szacunek nalezy i zycze mu, zeby w koncu jego ambicja przeniosla sie na wyniki druzyny...

Kotwa | 2009-09-18 08:02

Ło kuna Lech wykupił w jeden wszystkie bilety na Stalówke zapisują się już na liste rezerwową mieli 700 biletów piękny mecz się szykuje gratulacje za Sandecje

Johnyy | 2009-09-18 12:21

Proponuje na jakis czas zablokowac komentowanie bo to co wypisauje paru idiotow przechodzi wszelkie granice ........... nie mowiac juz o tym ze nie ejst to w ogole zwiazane z tematem postu

Czacha | 2009-09-18 12:27

Panowie wyluzujcie jutro czeka nas mecz na bardzo trudnym terenie i myślę ze lepiej energie swoja poświęćmy na to by jak najwięcej nas tam pojechało namawiając kolegów znajomych itd. byśmy tam byli tym tzw 12 zawodnikiem a pkt przyjechały z nami do Stalówki

Hutnicza | 2009-09-18 14:52

Cichy nie trafiłeś w dziesiątkę,myślałeś że zabłyszczysz a tu jednak nie.Cecherz wygrał wreszcie mecz,wiec nie go co za darmo gnoić,dlatego tego nie robię.Oby tak dalej przeciez chodzi Nam o wspólne dobro naszej druzyny,by wygrywała i oby tak było.Choć rzeczywiscie na meczu trochę aktorstwa pokazał już po "omdleniu".Teraz będzie parę dni spokoju i nie będzie samochwalstwa i cukrowania samemu sobie,bo dzisiaj wyjechali na mecz.

Kamil | 2009-09-18 14:54

wszyscy są tak samo dobrzy. i pilkarze i trener i my kibice. miejmy tylko nadzieje, ze w koncu to ruszy i zaczenimy zdobywac punkty a na trybuny wroca kibice i na meczach bedzie na 1500 a 3000-4000 ludzi.

Aleksander | 2009-09-18 15:05

TYle ludzi chodzilo na poczatku sezonu DOLCAN,WIDZEW,KSZO,a le jak sie nie wygrywa meczow u siebie i na wyjezdzie gra padake to taka pilka ludzi nie interesuje!!!a szkoda BO PIENIAZKI Z BILETOW ktore kupiliby kibice uciekaja!!!!!!!moze lepiej byloby sprowadzic lepszych zawodnikow niz Olszewski,i ta cala reszta z turka!!!!ZARZAD MYSL NA PRZYSZLOSC!!!!!

Stalówek | 2009-09-18 22:10

tak,tyle ludzi chodzilo.na mlyn tez,nawet póltorej klocka z teraz 200-300 stowy i cisza...ja na Gorniku Zabrze...

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard Szcz.

Stal Stalowa Wola             Błękitni Stargard Szcz.
2019-03-02, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola

Widzew Łódź             Stal Stalowa Wola

0 : 0

    
Sędzia: Damian Sylwestrzak (Wrocław)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 21 12-5-4 41
2 Widzew Łódź 20 11-6-3 39
3 Elana Toruń 21 9-9-3 36
4 GKS Bełchatów 21 9-9-3 36
5 Górnik Łęczna 21 9-7-5 34
6 Olimpia Grudziądz 21 9-4-8 31
7 Stal Stalowa Wola 21 9-4-8 31
8 Resovia Rzeszów 20 8-5-7 29
9 Skra Częstochowa 21 8-4-9 28
10 Znicz Pruszków 21 7-6-8 27
11 Gryf Wejherowo 21 7-5-9 26
12 Ruch Chorzów 21 6-7-8 25
13 Błękitni Stargard Szcz. 21 7-3-11 24
14 Pogoń Siedlce 21 6-5-10 23
15 Rozwój Katowice 21 5-6-10 21
16 Siarka Tarnobrzeg 20 6-3-11 21
17 ROW 1964 Rybnik 20 3-9-8 18
18 Olimpia Elbląg 19 4-5-10 17

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1248) » Vielitz44 (827)
» Fanatyk38 (652) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (368)
» Stalowiak1938 (329) » Jaszczur (296)
» Zatorze (296) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Stal Rzeszów - STAL (0:0)
2013-05-29
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 8 152 razy
STAL - Flota Świnoujście (1:0)
2009-04-04
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 42 825 razy
STAL - Tur Turek (1:0)
2008-04-25
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 23 249 razy
Zawisza Bydg. (2) - STAL (2:0)
2006-10-06
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 4 186 razy
Osób Online: 13 / Czas gen. strony: 0.03512