Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Stal Stalowa Wola - Resovia Rzeszów

Stal Stalowa Wola  - Resovia  Rzeszów
Mecz rozpocznie się 8  maja ( sobota) o godzinie 17:00.

Komentarze (21)

~zks | 2004-05-5 14:35

Zapraszamy do Stalowej !! Czekamy na Was !! STAL STALOWA WOLA - WŁADCY PODKARPACIA Resovia CWKS Sovia

~kibic3 | 2004-05-5 14:54

proponuje zeby osoby ktore maja jakies kontakty z zarzadem klubu pogadaly i zaproponowali zeby macz z resovia byl za darmo (za darmo bilety). wtedy przyjdzie wiecej osob i bedzie wieksze swieto. mozna zaproponowac ze to w ramach dni stalowej woli

~Siwy | 2004-05-5 16:01

Kibic 3 :
zgadzam sie z Toba w zupelnosci ...ale o tym mozemy pomarzyc ...poniewaz włodarze naszego klubu licza tylko na kase wiec chyba lipka z tego ,ale jestem za ...mogli by chodziaz jeden wyjatek zrobic

~wuju 17 | 2004-05-5 16:24

mecze powinny byc zadarmo poniewarz stal i tak nic nie prezentuje i o nic nie gra (wejście do 2 ligi) więc po co płacic jak widowisk rzadnych ciekawych nie ma

~ | 2004-05-5 16:36

Macie racje, darmowe wejście to raczej nie realne, ja już coś to najwyżej zrobić taniej, jakieś 3 zł, a te 2 złoty na ultras. Tak już by było lepiej, ale raczej klub się na to nie zgodzi.

~Cyc_u | 2004-05-5 17:22

dobry pomysł z tym darmowym wstępem na mecz z Resovia :)
Jeżeli stowarzyszenie kibiców może to niech pogada o tym z zarzadem klubu. W koncu wszystkim powinno zależec na frekwencji .... hmm a jeżeli nie za darmo to przynajmniej za 2 -3 złote lub za darmo ale na przykład po kupieniu jakiejs regionalnej gazety typu echo dnia :P .... fajno by było gdyby na mecz sporo ludzi

~fafik | 2004-05-5 20:24

jezeli pojebie paliku sprzedaz mecz z resowia to tyle mnie na meczach widzieli bo szkoda mi kasy wkladac palikowi do kieszeni

~Siwy | 2004-05-5 21:05

Do fafika:
a kaze Ci ktos chodzic na mecze ...chłopie zastan.ow sie co Ty piszesz i do kogo skierowane sa te slowa ...chyba to ze napisales jest troszku na nie miejscu wiec takie komentarze pozostaw dla siebie ...a co do meczu to fajnie by było jakby bylo tak gdzies z 3-4 tys. ludzi ...jeszcze na takim meczu jakim jest mecz STAL - RESOVIA

~Autor | 2004-05-5 21:54

Jaki wynik typujecie ?? Ja :
ZKS STAL Stalowa Wola 0-1 Resovia Rzeszów :-)

~Kibic | 2004-05-5 22:34

Wes autor stul morde ...takie wyniki to mozesz sobie typowac z kolegami a nie tutaj ..STAL FOREVER

~Czeko | 2004-05-6 07:12

Ja rowniez sadze ze wynik bedzie na korzysc Resovii.
A spowodowane jest to tym ze Resovia walczy o utrzymanie i potrzebne jej sa punkty a u nas przegrana raczej niczego nie zmieni gdy spadkiem nie jestesmy zagrozeni.
Pozdrowienia dla Fanatykow Sovii

~młyn ? | 2004-05-6 11:06

czy bedzie MŁYN???? na takim meczu przyjazni chyba powinien być...

~Blejk | 2004-05-6 15:08

Ja również sądze że wynik będzie korzystny dla resovi choć na zwsze ze Stalówka AVE STAL !!! pozdro dla Resovi i Rakowa :)

~jebać resovie | 2004-05-6 16:32

jebać sovie jebać - ta zgoda to nie wypał Stal Sw władcy podkarpacia jebać sovie jebąc

~ssw | 2004-05-6 16:39

Juz jakis zakompleksiony gnojek ma jakies ale nadodatek nie jest ze Stalowej won !! STAL&RAKOW&SOVIA

~wuju 17 | 2004-05-6 17:17

nisko gra z mielcem

~kibic3 | 2004-05-6 17:53

czyzby jakas mielecka gnida dodala swoje wypociny w tych komentarzach??
Staloweczka&Rakovia&Sovia

~WOLI | 2004-05-6 19:03

STALÓWKA & RAKOW & RESOVIA FOREVER !!!!!!!!!!!!!!!!

~CHzNS | 2004-05-6 21:54

Zajebisty pomysł z tymi biletami za darmo!!! mamy dni Stalowej wiec moze sie zgodzą!! a nawet jak stalówka przegra to sie nie pogniewam bo sovia potrzebuje punktów!!!! I niech kazdy pamieta zeby przyniesc jakas kase na mecz bo bedzie zrzutka na reovie!!! pozdro'''

~?? | 2004-05-6 22:04

ale bedzie lipa z pogodą;/

~Stal | 2004-05-8 19:23

Stal 1-0 Resovia

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Cracovia II

Stal Stalowa Wola             Cracovia II
2023-03-04, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Lublinianka Lublin

Stal Stalowa Wola             Lublinianka Lublin

3 : 1

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 ŁKS Łagów 17 11-4-2 37
2 Avia Świdnik 17 10-5-2 35
3 Wieczysta Kraków 17 10-4-3 34
4 Stal Stalowa Wola 17 11-1-5 34
5 Cracovia II 17 10-3-4 33
6 Orlęta Radzyń Podlaski 17 10-2-5 32
7 KSZO Ostrowiec Św 17 8-3-6 27
8 Korona II Kielce 17 6-6-5 24
9 Wisłoka Dębica 17 6-5-6 23
10 Podlasie Biała Podlaska 17 5-7-5 22
11 Chełmianka Chełm 17 5-4-8 19
12 Sokół Sieniawa 17 5-3-9 18
13 Lublinianka Lublin 17 5-1-11 16
14 Podhale Nowy Targ 17 4-4-9 16
15 Czarni Połaniec 17 5-1-11 16
16 Unia Tarnów 17 4-4-9 16
17 KS Wiązownica 17 3-4-10 13
18 Wisła Sandomierz 17 3-3-11 12

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Cracovia II 0 km 0
Unia Tarnów 0 km 0
Wieczysta Kraków 0 km 0
Korona II Kielce 0 km 0
Czarni Połaniec 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Podlasie Biała Podlaska 0 km 0
Orlęta Radzyń Podlaski 0 km 0
Wisła Sandomierz 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3418) » 1938fc (1579)
» Vielitz44 (1397) » Filip kacper k. (1286)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (992)
» Kamil (849) » Rafix (768)
» Misio (722) » Adams (671)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - GKS Bełchatów (0:0)
2017-04-15
Ilość zdjęć: 27
Wyświetleń: 54 563 razy
Stomil Olsztyn - STAL (2:2)
2002-11-04
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 13 437 razy
STAL - Znicz Pruszków (1:3)
2016-04-24
Ilość zdjęć: 18
Wyświetleń: 35 656 razy
STAL - Stal Rzeszów (0:3)
2004-11-06
Ilość zdjęć: 35
Wyświetleń: 105 533 razy
Osób Online: 17 / Czas gen. strony: 0.01194