Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Janusz Białek trenerem Stali Stalowa Wola.

Janusz Białek trenerem Stali Stalowa Wola.

Nowym trenerem I ligowych piłkarzy Stali Stalowa Wola został 54-letni Janusz Białek. Zastąpił on na tym stanowisku Przemysława Cecherza który nie spełnił ultimatum i nie zdobył w ostatnich dwóch kolejakch 4 punktów. Co więcej po 10 kolejkach I ligi zgromadził z drużyną zaledwie 5 oczek.

 

Białek ostatnio trenował III ligową stal mielec. Nowy trener już dziś popołudniu ma poprowadzić swój pierwszy trening z piłkarzami Stalówki.

 

Miejmy nadzieję, że uda mu się odbić Stalówkę z dna tabeli, a piłkarze Stali w końcu przypomną sobie jak gra się w piłkę. Najbliższa okazja już w sobotę 26 września z Pogonią Szczecin.

Komentarze (19)

1938-ssw | 2009-09-22 13:17

Witamy trenera Janusza Białka na zielono-czarnym pokładzie Stalówki.Wszyscy zyjemy nadzieja,ze podoła trudnemu zadaniu utrzymania naszej druzyny w 1 lidze,trzymamy kciuki!Stalówka nigdy nie spadnie!

Ssw\'38 | 2009-09-22 13:38

a Ja mam pytanie- kto drugim trenerem Naszej Stali ???

Soprano | 2009-09-22 14:17

POREBY!!!!
ZBIORKA PRZED MECZEM Z PORTOWCAMI POD CARREFOUREM O GODZINIE 14:30.KAZDY BIERZE JAKIES PIENIADZE NA CELE ZWIAZNE Z PRZYGOTOWYWANIEM TRANSPARENTOW,ITP.
POKAZMY SIE W JAK NAJLEPSZEJ LICZBIE!!!!!

Kriters | 2009-09-22 14:28

Nie chcial bym tu wypisywac ze znowu zla decyzja ze zmiana trenera, ale jesli w 3 lidze sobie nie radzil z mielcem, to poradzi sobie w 1 lidze??? Pozostaje zyczyc powodzenia nowemu trenerowi i pilkarzom.
HEJ STAL!!!

Koko | 2009-09-22 14:30

u mnie w szkole pełna mobilizacja na mecz z Pogonią Szczecin nawet dyrektor plakat wywiesił w szkole o meczu nawet może wejde zadarmo:)

Biggie | 2009-09-22 14:32

Kriters: nawet Juande Ramos nie radzil sobie w Tottenhamie i wszystko przegrywal, a pozniej przeszedl do Realu i wygral kilkanascie meczy pod rzad...oczywiscie ja u nas sie tego nie spodziewam bo to tylko pobozne zyczenia a Bialek to nie cudotworca ale jakis kredyt zaufania mu sie nalezy, na pewno ma lepszy warsztat trenerski od Cecherza, wystarczy spojzec na jego CV, to tyle odemnie HEJ STAL!

Zielak69 | 2009-09-22 15:04

ja uważam,że to bardzo dobry wybór mając na uwadze możliwości finansowe klubu ze Stalowej. Tej drużynie potrzebny jest natychmiastowy wstrząs a kto jak kto ale trener Białek potrafi to zrobić... Nowy trener to nadzieja, że nareszcie pojawi się dyscyplina i poważne traktowanie swoich obowiązków przez piłkarzy. Przy całym szacunku dla trenera Cecherza to zabrakło mu przede wszystkim jednego: autorytetu!!!
P.S.
Można nie lubić jakiegoś klubu ale jego nazwę pisze się z dużej litery.

Z krytej | 2009-09-22 16:41

Panie Białek! zrób pan porządek w tym burdelu!
Życzę dużo cierpliwości i szczęścia!
liczy sie tylko STALÓWKA!!!

Ramzes | 2009-09-22 19:02

Oby byl to facet,ktory bedzie ta holote trzymal krotko za pyski!!!Bo panowie tacy jak Wietecha,Krawiec Czy Jaro traktuja ten klub jak swoj prywatny folwark,wydaje im sie ze jak sa wychowankami to sa nie do ruszenia.Narzekaja na zarzad a zachowuja sie nie lepiej.
Odnosnie pozycji trenera martwi mnie tylko fakt obsadzenia stanowiska drugiego trenera osaba Przemka Cecherza,dobrze mu rzycze ale nich drze zelowki z tego miasta.Zajac odszedl z siarki i z cala pewnoscia bylby lepszym asystentem niz Cecherz.O chyle juz nie wspomne bo on juz chyba jest spalony chyba ze przekfalifikuje sie na masazyste;)

Tadek69 | 2009-09-22 19:51

>>>>>>>>>Bedzie Wyjazd Na Derby Rzeszowa

Jefrey | 2009-09-22 19:54

brawo chłopaki ----- pełny szacun!!!!!!!!

Rocky\"stal\"one78 | 2009-09-22 21:04

podnecacie sie jak Murzyn Salami na bateryjke tym J.Białkiem.......JES ZCZE MOZEZGODE TYM FAKTEM ZROBICIE ZE STALA MIELECKA - MOGE SIE O 100 ZŁ ZAŁOZYC ZE POGON SZ.PRZYJEDZIE PO 3 PUNKTY: JEST KTOS CHETNY?

Bartekstw | 2009-09-22 21:11

Cecherz byl zle, teraz Bialek tez zle, zbijanie z Salamiego, wezcie sie ludzie ogarnijcie i troszke wiecej szacunku dla nich, niektorym tu naprawde nie dogodzi.....

Maja | 2009-09-22 21:40

Bialek byl dzisiaj o godz 7:00 w vodexie i tez ma warunek niewiem jaki ??? A co do remontu stadionu to pan prezydent powiedzial beda wyniki bedzie stadion (zarzad) !!! ...........mozemy pomarzyc.......

Koko | 2009-09-22 21:49

co z tego że jest trener ale teraz potrzeba 4 zawodników takich np jakim jest Kondrad Cebula lub Karcz a co do zarządu pierdzi dziady pewnie biorą po 8000 tyś lub więcej czy wkońcu ktoś zdegraduje ten zarząd sponsorzy może i by sie znaleźli ale kto chciałby dawać na klub jak kasa pewnie by szła do kieszeni zarządu :)

Maja | 2009-09-22 21:52

i oto chodzi tylko SA nikt kasy nieda

1938-ssw | 2009-09-22 22:21

wielki szacun dla Białka chociażby za to,ze pozwolił Nam po "męsku" pogadać z kopaczami,obrzuciliś my się błotem,wrzutami,dali po pysku i jest okey,topór na razie zawieszony.Na Pogonii wszyscy na młyn jedziemy z calej piz..dy,doping na maxa jakiego jeszcze nie było,obiecana walka i wygrana będzie,tylko musimy im w tym pomóc.Jest to przełomowy mecz,a od tej chwili zaczynamy nową czystą kartę z nowyn trenerem,tak jakby zaczał się sezon.nie pamiętamy o brudach i utarczkach,tylko wszyscy zajmujemy się konkretnie tym meczem.Kto był dziś na treningu ten wie,a Ci co nie wiedzą z czasem usłyszą.Od tej pory zero wyzwisk na nich,zbudujmy super atmosferę przed tym arcyważnym meczem.Jeżeli mamy teraz kogoś ruszyć to tych starych betonów,bo to jest gruba ryba i mam nadzieję,ze niedługo ich też dopadnie ręka sprawiedliwości.Szac un dla Bialka,widać,ze chłop ma jaja i to sie każdemu spodobało.Wierzę,ze da radę i uratuje Nam 1 ligę,ma u kibiców wielkie poparcie i kredyt zaufania,będzie dobrze!

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

KSZO Ostrowiec Św - Stal Stalowa Wola

KSZO Ostrowiec Św             Stal Stalowa Wola
2020-09-30, godz. 17:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Siarka Tarnobrzeg - Stal Stalowa Wola

Siarka Tarnobrzeg             Stal Stalowa Wola

1 : 4

Dawid Bałdyga 57     
Filip Szifer 21, Michał Fidziukiewicz 36k, 41k, Volodymyr Khorolskyi 47.
Sędzia: Piotr Burak (Zamość).
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 11 10-0-1 30
2 Sokół Sieniawa 12 6-6-0 24
3 Avia Świdnik 11 7-1-3 22
4 Wisła Sandomierz 11 6-4-1 22
5 ŁKS Łagów 10 5-4-1 19
6 Wólczanka W. Pełkińska 10 5-2-3 17
7 Stal Stalowa Wola 9 5-2-2 17
8 Podhale Nowy Targ 9 5-2-2 17
9 Siarka Tarnobrzeg 11 4-3-4 15
10 Chełmianka Chełm 11 4-3-4 15
11 Wisłoka Dębica 11 4-2-5 14
12 KSZO Ostrowiec Św 10 4-0-6 12
13 Korona II Kielce 10 4-0-6 12
14 Stal Kraśnik 12 3-3-6 12
15 Lewart Lubartów 11 2-5-4 11
16 Orlęta Radzyń Podlaski 10 3-2-5 11
17 Podlasie Biała Podlaska 10 3-1-6 10
18 Cracovia II 10 2-2-6 8
19 KS Wiązownica 10 2-2-6 8
20 Jutrzenka Giebułtów 8 2-0-6 6
21 Hetman Zamość 11 0-2-9 2

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 180
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-09-30 KSZO Ostrowiec Św - STAL
2020-10-14 Jutrzenka Giebuł.. - STAL
2020-10-03 STAL - Wisła Sandomierz
2020-10-10 KS Wiązownica - STAL
2020-10-17 STAL - Stal Kraśnik
2020-10-24 ŁKS Łagów - STAL
2020-10-31 STAL - Wisła Puławy
2020-11-07 Sokół Sieniawa - STAL
2020-11-11 STAL - Orlęta Radzyń P..
2020-11-14 Cracovia II - STAL
2020-11-21 STAL - Podhale Nowy Targ
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1836) » Edek38 (1259)
» 1938fc (1117) » Vielitz44 (1091)
» Filip kacper k. (955) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (743) » Kamil (607)
» Kamilosss (530) » Acer (477)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Raków Częstochowa - STAL (0:3)
2017-05-17
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 2 363 razy
STAL - Błękitni Stargard Szcz. (0:1)
2016-05-11
Ilość zdjęć: 16
Wyświetleń: 10 412 razy
??? - STAL (:)
0000-00-00
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 265 razy
STAL - Dolcan Ząbki (1:2)
2008-08-30
Ilość zdjęć: 7
Wyświetleń: 12 482 razy
Osób Online: 40 / Czas gen. strony: 0.02461