Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Karygodne zachowanie ochrony

Kolejny raz w tym sezonie zachowanie ochrony bylo naganne !!!

Ich zadaniem napewno nie jest atakowanie i wyzywanie kibiców wchodzących na mecze i tym samym prowokowanie do zadymy.

Przegieciem całego zajścia był tekst wypowiedziany przez jednego z ochroniarzy "Jedziemy z kurw...." (kur. niech szukają we własnych mieszkaniach). Po tym tekście ochrona próbowała szturmem wejść na nasz sektor, przy okazji gazując osoby tam będące a nic złego nie robiące.

Osoby odpowiedzialne w naszym klubie za zatrudnienie firmy ochroniarskiej powinny wyciągnać w stosunku do ochrony konsekwencje, a najlepiej od razu zatrudnić firmę ochroniarską, której pracownicy mają iloraz inteligencji wyżyszy przynajmniej 2 krotnie od tych obecnych !

Bo od dawna na naszym stadionie jest spokój (nie ma żadnych awantur), jest wspałaniały klimat i na mecze przychodzi co raz więcej ludzi wraz ze swoimi dziećmi.
 
http://www.youtube.com/user/StalowkaPL- filmiki z meczu i przyjazdu kibiców Górnika.

http://www.stalowka.pl/Photo-gallery/3633,1,1,Stal-Stalowa-Wola-Gornik-Zabrze/  - zdjęcia z meczu

Komentarze (17)

T;mo | 2009-10-4 14:19

» http://www.youtube.com/watch?v=pQvbF7wOMCI
moja pierwsza zapowiedz.
prosze o wyrozumialosc:)

Cristo82 | 2009-10-4 15:06

Marco | 2009-10-4 15:37

Pamiętam ten mecz z Legią , w sumie byłem wtedy jeszcze tzw. smarkaczem ale takich meczów się nie zapomina :)
Ps. na TVP Lublin leci mecz Górnika z Motorem czyli naszymi następnymi przeciwnikami :)

Poland1938 | 2009-10-4 17:09

Jeżeli chcecie się pozbyć tej firmy ochroniarskeij:
1.Zawiadomienie na policji o popełnieniu przestępstwa -( napaść, pobicie, prowokacja)
2. SKSSW - pisze do zarządu w tej sprawie skarge domagając się zmiany firmy i wyciągnięcia konsekwencji od osób - winowajców. To powinno pomóc.

Tom/zks | 2009-10-4 18:41

heh - mecz z ległą w pamieci bezcenny - nawet mam jeszcze bilet z tego meczyku, a co do gornika to jakos slabiej ale to chyba przez brak zwyciestwa :P

Daro15 | 2009-10-4 19:06

gdyby sie ochrona nie rzucała to bylo by spokojnie ... po jakiego hu. ja prowokowali ?;/ JP !!

Stalówek | 2009-10-4 19:12

piekne czasy...gdzie wtedy byl mlyn a sektor gosci he he.a z Gornikiem Knurów kto pamieta?pierwsza,pie kna bramke strzelona przez Sajdaka?wtedy w 2 lidze graly zapomniane dzis druzyny np. Szombierek Bytom,Włókniarza Pabianice,Boruty Zgierz,Start-Bałuty Łódż,Gwardii Warszawa.slynne mecze z Jagą,Motorem,Wisła Kraków,derbowe z Siarka(to juz w latach 90-tych).w tym sezonie co pchnelismy Legie na tym filmiku pozniej Legia grala w Lidze Mistrzow i to z powodzeniem.Rogozins ki,Karwat,Lis,Cebrat ,Sejud,Piekutowski,N alepa,Balon.bramkarz y zawsze mielismy dobrych.bralo sie ze szkoly Kraj Rad,cielo sie w kwadraciki na mecze.zaje.iscie sie mienilo bo byla gruba kolorowa gazeta ze sliskiego papieru.i caly czas studio s-13.a zaczęło sie od Espana 82...wracajac do kibicow Lecha rozmawialem dzisiaj z kumplem ktory jezdzil w tamtych czasach intensywnie na mecze to mówił ze jak Lech zaczął przegrywac dołączyli do Stalowców i dopingowali Stal.kibice sukcesu?a tylu chce sie na Nich wzorować.

1938-ssw | 2009-10-4 19:13

Mar.... Stalexie skoro nie jesteś na miejscu i nie byłes na meczu na stadionie,nie widziałeś z bliska zajscia ani prowokacji z ich strony,więc nie zabieraj głosu.Nie słuchaj opowieści swoich kolesi,bo oni byli na krzesełkach wiec nie byli w stanie nic zobaczyć.Kazdy kto widział jak to się wszystko zaczeło,potwierdzi,z e tym razem ci goście z systemu przegięli pałę.

A`gugu | 2009-10-4 19:16

pamiętam ten mecz z poznaniem, kibice siedzieli na środku.piękne czasy

Malibu_bzc | 2009-10-4 19:33

Smash | 2009-10-4 21:00

to nie jest ten sam geniusz?? co ostatnio po meczu z Lechem "wymyslil" "nowa" piosenka "Za Stala przemierzamy caly swiay..."

Artur | 2009-10-4 21:54

Godna uwagi jest ilość reklam na naszym stadionie w meczach które zapodał Cristo82. Dziś może jest 5 góra 6 nie licząc reklamy Unibetu. Za co ten Schlage bierze kasę.

Jack1938 | 2009-10-4 23:24

Do Cristo82 . Kolego obecnie na młynie i na wyjazdach melduje się kilkunastu chłopaków którzy doskonale pamiętają te mecze ( nawet moja szachownica widoczna no no ) .Pozdrawiam

Cristo82 | 2009-10-5 05:02

ten mecz z Legią i remisowe derby w Tarnobrzegu gdzie Stal była w liczbie chyba około 600 ze zgodami albo więcej pamiętam jako "kibicowski old schooll". Wiecie - każdy we flyersie z szalikiem;))Jakoś tak inaczej było niż jest teraz. Pozdro

Kriss | 2009-10-5 08:02

jack1938 (ta szachownica napewno nie była twoja)

Edek38 | 2009-10-6 09:54

Od profesjonalistow nalezy wymagac odpowiedniego podejscia do pracy.Nie powinni reagowac na zaczepki slowne czy glupie spojrzenia.
Maja wytyczne ale RYGORYSTYCZNIE i NADGORLIWIE to niech sobie traktuja zone w domu.
Na stadionie maja POPROSIC ,sprawdzic,PODZIEKOW AC!!!
REAGOWAC WSZYSTKIMI MOZLIWYMI SRODKAMI PRZYMUSU powinni TYLKO I WYLACZNIE W UZASADNIONYCH ,WYJATKOWYCH PRZYPADKACH!!! Nie powinni w zaden sposob przyczyniac sie do powstawania napietych sytuacji na linii kibic -ochroniarz.
Czy ,np. za gadke typu:
Ochrona: Co sie gapisz?
Ja: Po to mam ku..wa oczy,
nalezy mi sie pala i gaz bo stwarzam zagrozenie dla zdrowia lub zycia ??

Na nieszczescie osoby dostajace do reki palke , gaz i tarcze [ochrona, policja] czesto traca kontakt z rzeczywistoscia i mysla ,ze sa wszechmocnymi Bogami, ostatnimi sprawiedliwymi czy kims tam jeszcze.Korzystaja z prawa, i atrybutow w rekach do woli czesto zle interpretujac prawo.
Zapominaja natomiast o obowiazkach jakie maja.
Slowa:
PROSZE [np:o bilet,odwrocenie sie, podniesienie rak do przeszukania,otwarci e plecaka],
DZIEKUJE [np: za wyzej wymienione ,wykonane,czynnosci] ,
powinny goscic NA STALE [czyli rowniez 700 razy na godzine jezeli taka ilosc kibicow wchodzi w godzine na sektor] w slowniku ludzi pracujacych z ludzmi i majacych chronic przede wszystkim KIBICOW,bo obiekt czy plastikowe krzeselka sa chyba na 2 miejscu.

H.w.d.p | 2009-10-8 12:15

jeee....bac

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Elana Toruń

Stal Stalowa Wola             Elana Toruń
2018-11-24, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Resovia Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Resovia Rzeszów             Stal Stalowa Wola

1 : 0

Przemysław Pyrdek 71     
Sędzia: Mateusz Bielawski (Katowice)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 18 11-5-2 38
2 Radomiak Radom 19 11-4-4 37
3 Elana Toruń 18 9-8-1 35
4 GKS Bełchatów 19 9-8-2 35
5 Olimpia Grudziądz 19 9-4-6 31
6 Górnik Łęczna 19 8-6-5 30
7 Resovia Rzeszów 19 8-5-6 29
8 Stal Stalowa Wola 19 8-3-8 27
9 Ruch Chorzów 19 6-6-7 24
10 Znicz Pruszków 19 6-6-7 24
11 Skra Częstochowa 19 6-4-9 22
12 Gryf Wejherowo 19 5-5-9 20
13 Błękitni Stargard Szcz. 18 6-2-10 20
14 Pogoń Siedlce 19 5-4-10 19
15 ROW 1964 Rybnik 19 3-9-7 18
16 Siarka Tarnobrzeg 19 5-3-11 18
17 Rozwój Katowice 18 4-5-9 17
18 Olimpia Elbląg 17 4-3-10 15

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1247) » Vielitz44 (821)
» Fanatyk38 (650) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (363)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (295) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Siarka Tarnobrzeg (3:1)
2001-09-12
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 20 885 razy
Zawisza Bydg. (2) - STAL (2:0)
2006-10-06
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 4 160 razy
STAL - Zagłębie Lubin (1:0)
2008-08-16
Ilość zdjęć: 7
Wyświetleń: 14 679 razy
Miedź Legnica - STAL (3:2)
2006-09-23
Ilość zdjęć: 11
Wyświetleń: 13 459 razy
Osób Online: 23 / Czas gen. strony: 0.04034