Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Karygodne zachowanie ochrony

Kolejny raz w tym sezonie zachowanie ochrony bylo naganne !!!

Ich zadaniem napewno nie jest atakowanie i wyzywanie kibiców wchodzących na mecze i tym samym prowokowanie do zadymy.

Przegieciem całego zajścia był tekst wypowiedziany przez jednego z ochroniarzy "Jedziemy z kurw...." (kur. niech szukają we własnych mieszkaniach). Po tym tekście ochrona próbowała szturmem wejść na nasz sektor, przy okazji gazując osoby tam będące a nic złego nie robiące.

Osoby odpowiedzialne w naszym klubie za zatrudnienie firmy ochroniarskiej powinny wyciągnać w stosunku do ochrony konsekwencje, a najlepiej od razu zatrudnić firmę ochroniarską, której pracownicy mają iloraz inteligencji wyżyszy przynajmniej 2 krotnie od tych obecnych !

Bo od dawna na naszym stadionie jest spokój (nie ma żadnych awantur), jest wspałaniały klimat i na mecze przychodzi co raz więcej ludzi wraz ze swoimi dziećmi.
 
http://www.youtube.com/user/StalowkaPL- filmiki z meczu i przyjazdu kibiców Górnika.

http://www.stalowka.pl/Photo-gallery/3633,1,1,Stal-Stalowa-Wola-Gornik-Zabrze/  - zdjęcia z meczu

Komentarze (17)

T;mo | 2009-10-4 14:19

» http://www.youtube.com/watch?v=pQvbF7wOMCI
moja pierwsza zapowiedz.
prosze o wyrozumialosc:)

Cristo82 | 2009-10-4 15:06

Marco | 2009-10-4 15:37

Pamiętam ten mecz z Legią , w sumie byłem wtedy jeszcze tzw. smarkaczem ale takich meczów się nie zapomina :)
Ps. na TVP Lublin leci mecz Górnika z Motorem czyli naszymi następnymi przeciwnikami :)

Poland1938 | 2009-10-4 17:09

Jeżeli chcecie się pozbyć tej firmy ochroniarskeij:
1.Zawiadomienie na policji o popełnieniu przestępstwa -( napaść, pobicie, prowokacja)
2. SKSSW - pisze do zarządu w tej sprawie skarge domagając się zmiany firmy i wyciągnięcia konsekwencji od osób - winowajców. To powinno pomóc.

Tom/zks | 2009-10-4 18:41

heh - mecz z ległą w pamieci bezcenny - nawet mam jeszcze bilet z tego meczyku, a co do gornika to jakos slabiej ale to chyba przez brak zwyciestwa :P

Daro15 | 2009-10-4 19:06

gdyby sie ochrona nie rzucała to bylo by spokojnie ... po jakiego hu. ja prowokowali ?;/ JP !!

Stalówek | 2009-10-4 19:12

piekne czasy...gdzie wtedy byl mlyn a sektor gosci he he.a z Gornikiem Knurów kto pamieta?pierwsza,pie kna bramke strzelona przez Sajdaka?wtedy w 2 lidze graly zapomniane dzis druzyny np. Szombierek Bytom,Włókniarza Pabianice,Boruty Zgierz,Start-Bałuty Łódż,Gwardii Warszawa.slynne mecze z Jagą,Motorem,Wisła Kraków,derbowe z Siarka(to juz w latach 90-tych).w tym sezonie co pchnelismy Legie na tym filmiku pozniej Legia grala w Lidze Mistrzow i to z powodzeniem.Rogozins ki,Karwat,Lis,Cebrat ,Sejud,Piekutowski,N alepa,Balon.bramkarz y zawsze mielismy dobrych.bralo sie ze szkoly Kraj Rad,cielo sie w kwadraciki na mecze.zaje.iscie sie mienilo bo byla gruba kolorowa gazeta ze sliskiego papieru.i caly czas studio s-13.a zaczęło sie od Espana 82...wracajac do kibicow Lecha rozmawialem dzisiaj z kumplem ktory jezdzil w tamtych czasach intensywnie na mecze to mówił ze jak Lech zaczął przegrywac dołączyli do Stalowców i dopingowali Stal.kibice sukcesu?a tylu chce sie na Nich wzorować.

1938-ssw | 2009-10-4 19:13

Mar.... Stalexie skoro nie jesteś na miejscu i nie byłes na meczu na stadionie,nie widziałeś z bliska zajscia ani prowokacji z ich strony,więc nie zabieraj głosu.Nie słuchaj opowieści swoich kolesi,bo oni byli na krzesełkach wiec nie byli w stanie nic zobaczyć.Kazdy kto widział jak to się wszystko zaczeło,potwierdzi,z e tym razem ci goście z systemu przegięli pałę.

A`gugu | 2009-10-4 19:16

pamiętam ten mecz z poznaniem, kibice siedzieli na środku.piękne czasy

Malibu_bzc | 2009-10-4 19:33

Smash | 2009-10-4 21:00

to nie jest ten sam geniusz?? co ostatnio po meczu z Lechem "wymyslil" "nowa" piosenka "Za Stala przemierzamy caly swiay..."

Artur | 2009-10-4 21:54

Godna uwagi jest ilość reklam na naszym stadionie w meczach które zapodał Cristo82. Dziś może jest 5 góra 6 nie licząc reklamy Unibetu. Za co ten Schlage bierze kasę.

Jack1938 | 2009-10-4 23:24

Do Cristo82 . Kolego obecnie na młynie i na wyjazdach melduje się kilkunastu chłopaków którzy doskonale pamiętają te mecze ( nawet moja szachownica widoczna no no ) .Pozdrawiam

Cristo82 | 2009-10-5 05:02

ten mecz z Legią i remisowe derby w Tarnobrzegu gdzie Stal była w liczbie chyba około 600 ze zgodami albo więcej pamiętam jako "kibicowski old schooll". Wiecie - każdy we flyersie z szalikiem;))Jakoś tak inaczej było niż jest teraz. Pozdro

Kriss | 2009-10-5 08:02

jack1938 (ta szachownica napewno nie była twoja)

Edek38 | 2009-10-6 09:54

Od profesjonalistow nalezy wymagac odpowiedniego podejscia do pracy.Nie powinni reagowac na zaczepki slowne czy glupie spojrzenia.
Maja wytyczne ale RYGORYSTYCZNIE i NADGORLIWIE to niech sobie traktuja zone w domu.
Na stadionie maja POPROSIC ,sprawdzic,PODZIEKOW AC!!!
REAGOWAC WSZYSTKIMI MOZLIWYMI SRODKAMI PRZYMUSU powinni TYLKO I WYLACZNIE W UZASADNIONYCH ,WYJATKOWYCH PRZYPADKACH!!! Nie powinni w zaden sposob przyczyniac sie do powstawania napietych sytuacji na linii kibic -ochroniarz.
Czy ,np. za gadke typu:
Ochrona: Co sie gapisz?
Ja: Po to mam ku..wa oczy,
nalezy mi sie pala i gaz bo stwarzam zagrozenie dla zdrowia lub zycia ??

Na nieszczescie osoby dostajace do reki palke , gaz i tarcze [ochrona, policja] czesto traca kontakt z rzeczywistoscia i mysla ,ze sa wszechmocnymi Bogami, ostatnimi sprawiedliwymi czy kims tam jeszcze.Korzystaja z prawa, i atrybutow w rekach do woli czesto zle interpretujac prawo.
Zapominaja natomiast o obowiazkach jakie maja.
Slowa:
PROSZE [np:o bilet,odwrocenie sie, podniesienie rak do przeszukania,otwarci e plecaka],
DZIEKUJE [np: za wyzej wymienione ,wykonane,czynnosci] ,
powinny goscic NA STALE [czyli rowniez 700 razy na godzine jezeli taka ilosc kibicow wchodzi w godzine na sektor] w slowniku ludzi pracujacych z ludzmi i majacych chronic przede wszystkim KIBICOW,bo obiekt czy plastikowe krzeselka sa chyba na 2 miejscu.

H.w.d.p | 2009-10-8 12:15

jeee....bac

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Resovia Rzeszów

Stal Stalowa Wola             Resovia Rzeszów
2019-07-27, godz. 17:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 GKS Bełchatów 34 16-12-6 60
2 Radomiak Radom 34 17-8-9 59
3 Olimpia Grudziądz 34 18-5-11 59
4 Elana Toruń 34 15-11-8 56
5 Widzew Łódź 34 13-16-5 55
6 Pogoń Siedlce 34 14-9-11 51
7 Stal Stalowa Wola 34 15-6-13 51
8 Resovia Rzeszów 34 13-7-14 46
9 Górnik Łęczna 34 12-10-12 46
10 Znicz Pruszków 34 13-7-14 46
11 Skra Częstochowa 34 12-7-15 43
12 Błękitni Stargard Szcz. 34 11-8-15 41
13 Olimpia Elbląg 34 10-10-14 40
14 Gryf Wejherowo 34 11-7-16 40
15 Siarka Tarnobrzeg 34 11-6-17 39
16 ROW 1964 Rybnik 34 8-14-12 38
17 Rozwój Katowice 34 8-10-16 34
18 Ruch Chorzów 34 7-11-16 32

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-07-27 STAL - Resovia Rzes..
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1250) » Vielitz44 (843)
» Fanatyk38 (655) » Kamilosss (388)
» Slim1938 (385) » Koko (370)
» Acer (337) » Stalowiak1938 (331)
» Filip kacper k. (313) » Jaszczur (302)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Śląsk Wrocław (1:3)
2013-08-17
Ilość zdjęć: 49
Wyświetleń: 98 706 razy
STAL - Siarka Tarnobrzeg (3:1)
2001-09-12
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 22 237 razy
Hutnik Kraków - STAL (0:0)
2004-09-26
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 6 513 razy
STAL - Znicz Pruszków (0:2)
2013-06-09
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 15 381 razy
Osób Online: 26 / Czas gen. strony: 0.03206