Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» 1/8 finału Pucharu Polski - Zagłebie Sosnowiec - STAL

1/8 finału Pucharu Polski  - Zagłebie Sosnowiec - STAL

Dzisiaj odbyło się losowanie 1/8 Pucharu Polski.
Przeciwnikiem Stalówki będzie drużyna 2 ligowego Zagłebia Sosnowiec.

Mecze odbędą się 27 i 28 października 2009 r.

Komentarze (26)

Dziadek | 2009-10-6 20:13

do ogrania! ZKS!

Zkstal | 2009-10-6 20:23

taa już wszyscy podnieceni że do ogrania itp., przypomnijcie sobie poprzedni sezon i Sanok, w tym będzie powtórka tym bardziej z taką grą tej drużyny.

Bingz | 2009-10-6 20:31

Powiem tak - jak się nie podłożą to wygrają, bo piłkarsko są lepsi...

Koko | 2009-10-6 20:41

skupmy sie narazie na meczach ligowych bo to jest ważne a PP to tylko po to żeby sie pokazać i zdobyć troche kasy za każdy awans:)

Adm.t. | 2009-10-6 20:53

Zkstal - kto się podnieca? ;| gość tylko napisał do ogrania. Jeśli widzisz w tym podniecenie no to gratuluję!

Dolny | 2009-10-6 20:58

Najpierw Łęczna potem Zagłębie lepiej skupić się na meczach które są najbliżej a nie z tyłu

Bingz | 2009-10-6 21:04

A jaki jest tytuł newsa powyżej ?
To już nawet o PP pogadać nie można...

Crusader | 2009-10-6 21:06

Do ogrania??Może. Ale tak samo pisali na forum kibice Floty a jeszcze dosadniej kibice Górnika.Co z tego wyszło?2 razy 2-0.Jestem tu goscinnie i nie po to aby sie napinac.Tym razem w ciemno stawiam na moje Zaglebie.W karnych z Lechem to moze nawet a klasowy zespol wygrac.A wszystko zweryfikuje boisko.Ciekawe ilu Was bedzie na Ludowym bo w te zapowiadane 700 golw(ogolno dostepne fora)to jakos nie wierze.

Stalovy | 2009-10-6 21:37

Crusader, po I pokaz mi info o takiej liczbie,a po II
to ogólnie Zagłebie Sosnowiec zawsze nam leżało.

Pamiętam te kilka sezonów temu tez w PP wygraliśmy z nimi na wyjeździe, więc nie ma co się obawiać 2-ligowca. A to że wygrali z Górnikiem, który grał w rezerwowym składzie wielkiej chluby im nie przynosi.

pozdro

Matej | 2009-10-6 21:45

Witam,

Wszystkie osoby chętne na wyjazd Stalówki do Łęcznej z Warszawy i okolic prosze o kontakt: 889-447-551

Pozdrawiam
Matej

Ad_stalowka | 2009-10-6 22:54

JEsli ktos mysli ze Sosnowiec jest latwy do ogrania to gratuluje.Wbrew pozorom to moze byc najciezszy mecz w PP.I do Stlai Sanok nie ma co porownywac, tam byla 4 liga a ta jest 2-ga.Bedzie znacznie ciezej niz w Sanoku.

Stachu | 2009-10-6 23:15

Ale przecierz nikt nie mówi, że będzie łatwo. Patrząc na to, że mogliśmy trafić np. na Bytovię, czy Otwock, to trafiliśmy na ciekawego rywala. Przynajmniej kroi się ciekawy wyjazd, bo raczej w tej rundzie na wyjazdach wieje nudą, z nielicznymi wyjątkimi. Ale ten mecz dopiero za 3 tyg. Przed nami trudny mecz w Łęcznej i na razie skupmy się na lidze. To jest nasz priorytet. Przed nami mecze z Łęczną i Motórem. Licze, że conajmniej 4 pkt w tych meczach będą. A Motór to już napewno trzeba ograć.

Wie-300 | 2009-10-7 08:27

Obecnie wydaje mi się że Sosnowiec ma lepszą drużynę niż my i to oni są faworytami, ale to tylko moja opinia, można się z nią nie zgadzać

Skssw | 2009-10-7 09:30

Oświadczenie w sprawie wydarzeń z 3 października 2009r.

» http://www.skssw.pl

Aleksander | 2009-10-7 13:20

WITAM mam pytanko,czy wiadomo w jakiej cenie sa bilety na KOSZA???i czy mozna kupic gdzies w przedsprzedazy od razu na 2 mecze tzn z TUROWEM i PROKOMEM????z gory sereczne dzieki za info.....

Stalowiak1938 | 2009-10-7 13:49

bilety na kosza
młyn- 20zł
krzesełka żółte - 25zł
krzesełka czerwone 30zł

bilety najprawdopodobniej mozna kupowac juz w kasie klubu!!

Elronnie | 2009-10-7 14:21

bilety na kosza dostepne beda od jutra!!

Tom435 | 2009-10-7 15:05

Młyn tez jest na czerwonych???

Crusader | 2009-10-7 15:23

Stalovy------juz odpowiadam.Np.na forum Zagłębia gosc o nicku Stalker 1337 zapowiada ze 700 osob to minimum z Waszej strony.Fakt wygraliscie z nami w PP ale dopiero po karnych.Wiec co tu duzo mowic:czas sie zrewanzowac.Ale jeszcze raz mowie:wszystko sie wyjasni po ostatnim gwizdku.Jeszcze jedno:prosil bym ,zeby nie porownywac Zaglebia ze Stala Sanok bo tu nie ma co porownywac.

Johnyy | 2009-10-7 15:36

gosc o nicku Stalker 1337 zapowiada ze 700 osob to minimum z Waszej strony

Stalker internetowy Chuligan ze Stalowej Woli

co za przpypalowiec jaaaaaaaaaaa

Misiek77 | 2009-10-7 15:45

Ile osób jest już zapisanych na wyjazd?
jest już chociaż z 150 osób?
WSZYSCY DO ŁĘCZNEJ!!!!

Kumar | 2009-10-7 15:54

Jest sporo wiecej jak 150, takze namawiac kolegow ma byc nas tam 500:)

Johnyy | 2009-10-7 15:55

W niedziele zobaczysz:)
jakie to ma znaczenie

Rocky | 2009-10-7 16:02

Panowie nie ma co biadolic jedziemy wszyscy do Lecznej pozniej wazny mecz u siebie z Motorem, 4 punkty musza byc :)

Rocky | 2009-10-7 16:08

I proponuje wykasowac te komentarze i zajac sie wyjazdem do Lecznej

Beboom1 | 2009-10-8 13:06

witam !!!

mam do sprzedania karnety na koszykówke !!!

trybuna B rząd XI !!! cena sugerowana 120 PLN

u mnie 100 PLN !!!

kontakt - gg 1330460 lub 668 058 664

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard Szcz.

Stal Stalowa Wola             Błękitni Stargard Szcz.
2019-03-02, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola

Widzew Łódź             Stal Stalowa Wola

0 : 0

    
Sędzia: Damian Sylwestrzak (Wrocław)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 21 12-5-4 41
2 Widzew Łódź 20 11-6-3 39
3 Elana Toruń 21 9-9-3 36
4 GKS Bełchatów 21 9-9-3 36
5 Górnik Łęczna 21 9-7-5 34
6 Olimpia Grudziądz 21 9-4-8 31
7 Stal Stalowa Wola 21 9-4-8 31
8 Resovia Rzeszów 20 8-5-7 29
9 Skra Częstochowa 21 8-4-9 28
10 Znicz Pruszków 21 7-6-8 27
11 Gryf Wejherowo 21 7-5-9 26
12 Ruch Chorzów 21 6-7-8 25
13 Błękitni Stargard Szcz. 21 7-3-11 24
14 Pogoń Siedlce 21 6-5-10 23
15 Rozwój Katowice 21 5-6-10 21
16 Siarka Tarnobrzeg 20 6-3-11 21
17 ROW 1964 Rybnik 20 3-9-8 18
18 Olimpia Elbląg 19 4-5-10 17

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1248) » Vielitz44 (827)
» Fanatyk38 (652) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (368)
» Stalowiak1938 (329) » Jaszczur (296)
» Zatorze (296) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - ŁKS Łódź (2:0)
2002-08-03
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 5 487 razy
Pogoń Leżajsk - STAL (0:1)
2001-08-18
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 6 089 razy
Kotwica Kołobrzeg - STAL (1:0)
2015-05-09
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 765 razy
Motor Lublin - STAL (3:1)
2004-08-27
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 19 680 razy
Osób Online: 23 / Czas gen. strony: 0.04046