Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» 1/8 finału Pucharu Polski - Zagłebie Sosnowiec - STAL

1/8 finału Pucharu Polski  - Zagłebie Sosnowiec - STAL

Dzisiaj odbyło się losowanie 1/8 Pucharu Polski.
Przeciwnikiem Stalówki będzie drużyna 2 ligowego Zagłebia Sosnowiec.

Mecze odbędą się 27 i 28 października 2009 r.

Komentarze (26)

Dziadek | 2009-10-6 20:13

do ogrania! ZKS!

Zkstal | 2009-10-6 20:23

taa już wszyscy podnieceni że do ogrania itp., przypomnijcie sobie poprzedni sezon i Sanok, w tym będzie powtórka tym bardziej z taką grą tej drużyny.

Bingz | 2009-10-6 20:31

Powiem tak - jak się nie podłożą to wygrają, bo piłkarsko są lepsi...

Koko | 2009-10-6 20:41

skupmy sie narazie na meczach ligowych bo to jest ważne a PP to tylko po to żeby sie pokazać i zdobyć troche kasy za każdy awans:)

Adm.t. | 2009-10-6 20:53

Zkstal - kto się podnieca? ;| gość tylko napisał do ogrania. Jeśli widzisz w tym podniecenie no to gratuluję!

Dolny | 2009-10-6 20:58

Najpierw Łęczna potem Zagłębie lepiej skupić się na meczach które są najbliżej a nie z tyłu

Bingz | 2009-10-6 21:04

A jaki jest tytuł newsa powyżej ?
To już nawet o PP pogadać nie można...

Crusader | 2009-10-6 21:06

Do ogrania??Może. Ale tak samo pisali na forum kibice Floty a jeszcze dosadniej kibice Górnika.Co z tego wyszło?2 razy 2-0.Jestem tu goscinnie i nie po to aby sie napinac.Tym razem w ciemno stawiam na moje Zaglebie.W karnych z Lechem to moze nawet a klasowy zespol wygrac.A wszystko zweryfikuje boisko.Ciekawe ilu Was bedzie na Ludowym bo w te zapowiadane 700 golw(ogolno dostepne fora)to jakos nie wierze.

Stalovy | 2009-10-6 21:37

Crusader, po I pokaz mi info o takiej liczbie,a po II
to ogólnie Zagłebie Sosnowiec zawsze nam leżało.

Pamiętam te kilka sezonów temu tez w PP wygraliśmy z nimi na wyjeździe, więc nie ma co się obawiać 2-ligowca. A to że wygrali z Górnikiem, który grał w rezerwowym składzie wielkiej chluby im nie przynosi.

pozdro

Matej | 2009-10-6 21:45

Witam,

Wszystkie osoby chętne na wyjazd Stalówki do Łęcznej z Warszawy i okolic prosze o kontakt: 889-447-551

Pozdrawiam
Matej

Ad_stalowka | 2009-10-6 22:54

JEsli ktos mysli ze Sosnowiec jest latwy do ogrania to gratuluje.Wbrew pozorom to moze byc najciezszy mecz w PP.I do Stlai Sanok nie ma co porownywac, tam byla 4 liga a ta jest 2-ga.Bedzie znacznie ciezej niz w Sanoku.

Stachu | 2009-10-6 23:15

Ale przecierz nikt nie mówi, że będzie łatwo. Patrząc na to, że mogliśmy trafić np. na Bytovię, czy Otwock, to trafiliśmy na ciekawego rywala. Przynajmniej kroi się ciekawy wyjazd, bo raczej w tej rundzie na wyjazdach wieje nudą, z nielicznymi wyjątkimi. Ale ten mecz dopiero za 3 tyg. Przed nami trudny mecz w Łęcznej i na razie skupmy się na lidze. To jest nasz priorytet. Przed nami mecze z Łęczną i Motórem. Licze, że conajmniej 4 pkt w tych meczach będą. A Motór to już napewno trzeba ograć.

Wie-300 | 2009-10-7 08:27

Obecnie wydaje mi się że Sosnowiec ma lepszą drużynę niż my i to oni są faworytami, ale to tylko moja opinia, można się z nią nie zgadzać

Skssw | 2009-10-7 09:30

Oświadczenie w sprawie wydarzeń z 3 października 2009r.

» http://www.skssw.pl

Aleksander | 2009-10-7 13:20

WITAM mam pytanko,czy wiadomo w jakiej cenie sa bilety na KOSZA???i czy mozna kupic gdzies w przedsprzedazy od razu na 2 mecze tzn z TUROWEM i PROKOMEM????z gory sereczne dzieki za info.....

Stalowiak1938 | 2009-10-7 13:49

bilety na kosza
młyn- 20zł
krzesełka żółte - 25zł
krzesełka czerwone 30zł

bilety najprawdopodobniej mozna kupowac juz w kasie klubu!!

Elronnie | 2009-10-7 14:21

bilety na kosza dostepne beda od jutra!!

Tom435 | 2009-10-7 15:05

Młyn tez jest na czerwonych???

Crusader | 2009-10-7 15:23

Stalovy------juz odpowiadam.Np.na forum Zagłębia gosc o nicku Stalker 1337 zapowiada ze 700 osob to minimum z Waszej strony.Fakt wygraliscie z nami w PP ale dopiero po karnych.Wiec co tu duzo mowic:czas sie zrewanzowac.Ale jeszcze raz mowie:wszystko sie wyjasni po ostatnim gwizdku.Jeszcze jedno:prosil bym ,zeby nie porownywac Zaglebia ze Stala Sanok bo tu nie ma co porownywac.

Johnyy | 2009-10-7 15:36

gosc o nicku Stalker 1337 zapowiada ze 700 osob to minimum z Waszej strony

Stalker internetowy Chuligan ze Stalowej Woli

co za przpypalowiec jaaaaaaaaaaa

Misiek77 | 2009-10-7 15:45

Ile osób jest już zapisanych na wyjazd?
jest już chociaż z 150 osób?
WSZYSCY DO ŁĘCZNEJ!!!!

Kumar | 2009-10-7 15:54

Jest sporo wiecej jak 150, takze namawiac kolegow ma byc nas tam 500:)

Johnyy | 2009-10-7 15:55

W niedziele zobaczysz:)
jakie to ma znaczenie

Rocky | 2009-10-7 16:02

Panowie nie ma co biadolic jedziemy wszyscy do Lecznej pozniej wazny mecz u siebie z Motorem, 4 punkty musza byc :)

Rocky | 2009-10-7 16:08

I proponuje wykasowac te komentarze i zajac sie wyjazdem do Lecznej

Beboom1 | 2009-10-8 13:06

witam !!!

mam do sprzedania karnety na koszykówke !!!

trybuna B rząd XI !!! cena sugerowana 120 PLN

u mnie 100 PLN !!!

kontakt - gg 1330460 lub 668 058 664

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Górnik Łęczna - Stal Stalowa Wola

Górnik Łęczna             Stal Stalowa Wola
2018-10-27, godz. 19:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Znicz Pruszków - Stal Stalowa Wola

Znicz Pruszków             Stal Stalowa Wola

0 : 2

    
Adrian Dziubiński 31 (k) Sebastian Łętocha 65
Sędzia: Grzegorz Kawałko (Białystok)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 14 10-3-1 33
2 Elana Toruń 13 8-4-1 28
3 GKS Bełchatów 14 7-5-2 26
4 Olimpia Grudziądz 14 7-3-4 24
5 Stal Stalowa Wola 15 7-2-6 23
6 Radomiak Radom 13 6-3-4 21
7 Znicz Pruszków 15 5-6-4 21
8 Górnik Łęczna 14 5-5-4 20
9 Siarka Tarnobrzeg 14 5-3-6 18
10 Ruch Chorzów 13 4-5-4 17
11 Błękitni Stargard Szcz. 13 5-2-6 17
12 Gryf Wejherowo 14 4-4-6 16
13 Pogoń Siedlce 14 4-3-7 15
14 ROW 1964 Rybnik 14 3-6-5 15
15 Resovia Rzeszów 14 3-5-6 14
16 Olimpia Elbląg 14 4-1-9 13
17 Skra Częstochowa 14 3-2-9 11
18 Rozwój Katowice 14 2-4-8 10

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-10-27 Górnik Łę.. - STAL
2018-11-04 STAL - Gryf Wejherowo
2018-11-10 STAL - ROW 1964 Ryb..
2018-11-17 Resovia Rzes.. - STAL
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1245) » Vielitz44 (806)
» Fanatyk38 (646) » Kamilosss (385)
» Koko (368) » Slim1938 (362)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (293) » Daro (290)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Śląsk Wrocław (1:3)
2013-08-17
Ilość zdjęć: 49
Wyświetleń: 91 349 razy
Siarka Tarnobrzeg - STAL (1:1)
2014-08-27
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 7 559 razy
Flota Świnoujście - STAL (1:0)
2008-08-23
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 9 609 razy
Radomiak Radom - STAL (2:0)
2015-08-08
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 4 941 razy
Osób Online: 28 / Czas gen. strony: 0.0365