Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Nabór do redakcji serwisu www.stalowka.pl

Nabór do redakcji serwisu www.stalowka.pl

Ponieważ na naszej stronie mamy więcej adminów niż pisanych jest tygodniowo newsów, postanowiliśmy zwerbować kogoś nowego do redakcji, a poprzednim usunąć możliwości logowania się i administracji.

Potrzebujemy w redakcji osób, które siedzą często na internecie na sportowych stronach takich jak sportowefakty.pl, echodnia.eu, 90minut.pl itp. by dodawały newsy na bieżąco.

Jako, że oficjalna strona klubu www.stalstw.pl, a raczej jej prowadzący Adam K. mówiąc grzecznie nie uzupełnia jej na czas musimy pełnić także rolę informacyjną klubu ZKS Stal Stalowa Wola.

Portal www.stalowka.pl to kilkaset tysięcy wejść miesięcznie, a więc musimy spełniać oczekiwania odwiedzających dodając jak najwiekszą ilość informacji.

Osoby zainteresowane pomaganiem w rozwoju serwisu, proszone są o kontakt na gg - 12280518.

Warunkiem nie jest pełnoletność, tylko sumienne, częste dodawanie informacji z portalów sportowych na temat naszego klubu oraz uzupełnianie relacji, wpisywanie wyników, uzupełnianie tabel przez okres kilku lat.

Komentarze (16)

Stal 1938 | 2009-10-7 17:50

moze my bysmy pojechali do sosnowca i do lodzi pociagiem 2 mecze wyjazdowe w tej rundzie to kazdy mysle ze kase by mial dawno u nas nie bylo wyjazdu pociagiem chcialbym bardzo jechac pociagiem do lodzi na mecz w widziewem zastanowcie sie duzo osob by pojechalo pozdro
tak jak oni
» http://tomxx.net/pix/lightbox/der1.jpg




czy beda zamawiane takie kominiarki te 1 z czacha chetnie kupie
» http://szaliki.com/kominiarki.php

pozdro

Damianos_17 | 2009-10-7 19:45

Może mi ktoś powiedzieć czy są jakieś zniżki na bilety będąc studentem / uczniem ? Chodzi mi o mecze domowe.

Stal_1938 | 2009-10-7 19:48

Teraz zapisywac sie na Leczna i jedziemy wszyscy!

Daro | 2009-10-7 19:48

Nie ma takich zniżek. Tańsze bilety mogą jedynie nabyć kobiety i dzieci do lat 13 (za 5zł), a tak to każdy płaci zależnie od tego na jaki sektor chce wejść.

Adam | 2009-10-7 20:54

Dzieciaki za darmo wchodzą z tego co wiem.

Stal 1938 | 2009-10-7 21:03

» http://www.lksfans.pl/index.php/foru.....

zobaczcie fajnie by bylo jak by u nas bylo cos takiego

Xoxoxo | 2009-10-7 21:22

jest coś takiego niedawno powstało na przeciwko policji ! Jest siłownia i nauki walk !

Koko | 2009-10-7 21:35

czas na zmiane ochrony czy nie lepiej by było jakby zrobić rekrutacje wśród kibiców którzy mogli by być ochroniarzami mieliby np koszulki z napisem stadionowa ochrona albo zmienić ten je..bany SYSTEM na jakąś inną firme :)

Koko | 2009-10-7 21:59

» http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32284,t..... a dochód z meczu zostanie przekazany na leczenie Jakuba Ławeckiego byłego piłkarza Stalówki

Johnyy | 2009-10-7 22:42

Pociag ze Stalowej to jest bezsens bo koszt wyjazdu byl by 2x wiekszy9temat byl walkowany mase razy) wiec niema to najmniejszego sensu

Marco | 2009-10-8 00:23

» http://miasta.gazeta.pl/krakow/1,444.....

Wiem że nie na temat ale to się nazywa prawdziwy kibic na dobre i na złe...

Razer | 2009-10-8 15:49

Mam nadzieje ze jak wszedzie pisze wyjedziemy o 10:30 ale znajac zycie to kolo 12...

Stalex | 2009-10-8 19:21

Koko dajcie spokój z tematem ochrony bo to jest już nudne...Widziałeś kiedyś żeby ktoś sam pilnował siebie...
Jeżeli masz wątpliwości to idż do klubu i spytaj o wpływy z biletów w tym sezonie i poprzednim a może wkońcu zrozumiesz o co chodzi. Albo zależy Ci na ty żeby wchodzić za darmo albo zależy Ci na Stalówce, żeby miała troche grosza...
Odpowiedz sobie sam!

Damianos_17 | 2009-10-8 21:05

Jeszcze tak się zapytam. To jeżeli nawet kupię bilety w MOSIRZE, w kasie kilka dni przed meczem, to też w cenach 10,15,20 ?

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Rozwój Katowice - Stal Stalowa Wola

Rozwój Katowice             Stal Stalowa Wola
2019-04-28, godz. 16:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Olimpia Elbląg

Stal Stalowa Wola             Olimpia Elbląg

1 : 0

Michał Trąbka 53     
Sędzia: Konrad Aluszyk (Gorzów Wielkopolski).
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 30 16-7-7 55
2 GKS Bełchatów 30 14-11-5 53
3 Widzew Łódź 30 12-15-3 51
4 Olimpia Grudziądz 30 15-5-10 50
5 Elana Toruń 30 13-11-6 50
6 Pogoń Siedlce 30 12-8-10 44
7 Stal Stalowa Wola 30 13-5-12 44
8 Resovia Rzeszów 30 12-7-11 43
9 Górnik Łęczna 30 11-10-9 43
10 Znicz Pruszków 30 11-7-12 40
11 Skra Częstochowa 30 11-6-13 39
12 Olimpia Elbląg 30 8-9-13 33
13 Błękitni Stargard Szcz. 30 9-6-15 33
14 Gryf Wejherowo 30 9-6-15 33
15 Siarka Tarnobrzeg 30 9-6-15 33
16 Ruch Chorzów 30 7-10-13 31
17 Rozwój Katowice 30 7-9-14 30
18 ROW 1964 Rybnik 30 5-14-11 29

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
Pogoń Siedlce 0 km 0
Radomiak Radom 0 km 0
Ruch Chorzów 0 km 0
Olimpia Grudziądz 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-04-28 Rozwój Kato.. - STAL
2019-05-04 STAL - Znicz Pruszk..
2019-05-11 STAL - Górnik Łę..
2019-05-18 Gryf Wejherowo - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1250) » Vielitz44 (836)
» Fanatyk38 (655) » Kamilosss (387)
» Slim1938 (380) » Koko (369)
» Stalowiak1938 (329) » Acer (327)
» Filip kacper k. (304) » Jaszczur (300)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Siarka Tarnobrzeg (3:1)
2001-09-12
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 21 701 razy
STAL - GKS Tychy (1:1)
2015-09-05
Ilość zdjęć: 30
Wyświetleń: 26 767 razy
STAL - Nadwiślan Góra (0:1)
2015-03-14
Ilość zdjęć: 40
Wyświetleń: 24 785 razy
STAL - Odra Opole (2:1)
2008-07-26
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 22 441 razy
Osób Online: 18 / Czas gen. strony: 0.03171