Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Nabór do redakcji serwisu www.stalowka.pl

Nabór do redakcji serwisu www.stalowka.pl

Ponieważ na naszej stronie mamy więcej adminów niż pisanych jest tygodniowo newsów, postanowiliśmy zwerbować kogoś nowego do redakcji, a poprzednim usunąć możliwości logowania się i administracji.

Potrzebujemy w redakcji osób, które siedzą często na internecie na sportowych stronach takich jak sportowefakty.pl, echodnia.eu, 90minut.pl itp. by dodawały newsy na bieżąco.

Jako, że oficjalna strona klubu www.stalstw.pl, a raczej jej prowadzący Adam K. mówiąc grzecznie nie uzupełnia jej na czas musimy pełnić także rolę informacyjną klubu ZKS Stal Stalowa Wola.

Portal www.stalowka.pl to kilkaset tysięcy wejść miesięcznie, a więc musimy spełniać oczekiwania odwiedzających dodając jak najwiekszą ilość informacji.

Osoby zainteresowane pomaganiem w rozwoju serwisu, proszone są o kontakt na gg - 12280518.

Warunkiem nie jest pełnoletność, tylko sumienne, częste dodawanie informacji z portalów sportowych na temat naszego klubu oraz uzupełnianie relacji, wpisywanie wyników, uzupełnianie tabel przez okres kilku lat.

Komentarze (16)

Stal 1938 | 2009-10-7 17:50

moze my bysmy pojechali do sosnowca i do lodzi pociagiem 2 mecze wyjazdowe w tej rundzie to kazdy mysle ze kase by mial dawno u nas nie bylo wyjazdu pociagiem chcialbym bardzo jechac pociagiem do lodzi na mecz w widziewem zastanowcie sie duzo osob by pojechalo pozdro
tak jak oni
» http://tomxx.net/pix/lightbox/der1.jpg




czy beda zamawiane takie kominiarki te 1 z czacha chetnie kupie
» http://szaliki.com/kominiarki.php

pozdro

Damianos_17 | 2009-10-7 19:45

Może mi ktoś powiedzieć czy są jakieś zniżki na bilety będąc studentem / uczniem ? Chodzi mi o mecze domowe.

Stal_1938 | 2009-10-7 19:48

Teraz zapisywac sie na Leczna i jedziemy wszyscy!

Daro | 2009-10-7 19:48

Nie ma takich zniżek. Tańsze bilety mogą jedynie nabyć kobiety i dzieci do lat 13 (za 5zł), a tak to każdy płaci zależnie od tego na jaki sektor chce wejść.

Adam | 2009-10-7 20:54

Dzieciaki za darmo wchodzą z tego co wiem.

Stal 1938 | 2009-10-7 21:03

» http://www.lksfans.pl/index.php/foru.....

zobaczcie fajnie by bylo jak by u nas bylo cos takiego

Xoxoxo | 2009-10-7 21:22

jest coś takiego niedawno powstało na przeciwko policji ! Jest siłownia i nauki walk !

Koko | 2009-10-7 21:35

czas na zmiane ochrony czy nie lepiej by było jakby zrobić rekrutacje wśród kibiców którzy mogli by być ochroniarzami mieliby np koszulki z napisem stadionowa ochrona albo zmienić ten je..bany SYSTEM na jakąś inną firme :)

Koko | 2009-10-7 21:59

» http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32284,t..... a dochód z meczu zostanie przekazany na leczenie Jakuba Ławeckiego byłego piłkarza Stalówki

Johnyy | 2009-10-7 22:42

Pociag ze Stalowej to jest bezsens bo koszt wyjazdu byl by 2x wiekszy9temat byl walkowany mase razy) wiec niema to najmniejszego sensu

Marco | 2009-10-8 00:23

» http://miasta.gazeta.pl/krakow/1,444.....

Wiem że nie na temat ale to się nazywa prawdziwy kibic na dobre i na złe...

Razer | 2009-10-8 15:49

Mam nadzieje ze jak wszedzie pisze wyjedziemy o 10:30 ale znajac zycie to kolo 12...

Stalex | 2009-10-8 19:21

Koko dajcie spokój z tematem ochrony bo to jest już nudne...Widziałeś kiedyś żeby ktoś sam pilnował siebie...
Jeżeli masz wątpliwości to idż do klubu i spytaj o wpływy z biletów w tym sezonie i poprzednim a może wkońcu zrozumiesz o co chodzi. Albo zależy Ci na ty żeby wchodzić za darmo albo zależy Ci na Stalówce, żeby miała troche grosza...
Odpowiedz sobie sam!

Damianos_17 | 2009-10-8 21:05

Jeszcze tak się zapytam. To jeżeli nawet kupię bilety w MOSIRZE, w kasie kilka dni przed meczem, to też w cenach 10,15,20 ?

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Górnik Łęczna - Stal Stalowa Wola

Górnik Łęczna             Stal Stalowa Wola
2018-10-27, godz. 19:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Znicz Pruszków - Stal Stalowa Wola

Znicz Pruszków             Stal Stalowa Wola

0 : 2

    
Adrian Dziubiński 31 (k) Sebastian Łętocha 65
Sędzia: Grzegorz Kawałko (Białystok)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 15 11-3-1 36
2 Elana Toruń 14 8-5-1 29
3 GKS Bełchatów 15 7-6-2 27
4 Radomiak Radom 14 7-3-4 24
5 Olimpia Grudziądz 15 7-3-5 24
6 Stal Stalowa Wola 15 7-2-6 23
7 Górnik Łęczna 15 6-5-4 23
8 Znicz Pruszków 15 5-6-4 21
9 Siarka Tarnobrzeg 15 5-3-7 18
10 Ruch Chorzów 14 4-5-5 17
11 Błękitni Stargard Szcz. 14 5-2-7 17
12 Resovia Rzeszów 15 4-5-6 17
13 ROW 1964 Rybnik 15 3-7-5 16
14 Gryf Wejherowo 15 4-4-7 16
15 Pogoń Siedlce 15 4-3-8 15
16 Olimpia Elbląg 15 4-2-9 14
17 Skra Częstochowa 15 4-2-9 14
18 Rozwój Katowice 15 3-4-8 13

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-10-27 Górnik Łę.. - STAL
2018-11-04 STAL - Gryf Wejherowo
2018-11-10 STAL - ROW 1964 Ryb..
2018-11-17 Resovia Rzes.. - STAL
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1246) » Vielitz44 (809)
» Fanatyk38 (649) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (362)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (293) » Daro (290)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Sandecja Nowy Sącz - STAL (2:1)
2003-11-08
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 4 599 razy
STAL - Tłoki Gorzyce (5:0)
2005-06-11
Ilość zdjęć: 51
Wyświetleń: 64 152 razy
STAL - Garbarnia Kraków (2:0)
2013-05-25
Ilość zdjęć: 24
Wyświetleń: 34 109 razy
STAL - Lechia Gdańsk (2:2)
2007-10-27
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 8 631 razy
Osób Online: 24 / Czas gen. strony: 0.04276