Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Nabór do redakcji serwisu www.stalowka.pl

Nabór do redakcji serwisu www.stalowka.pl

Ponieważ na naszej stronie mamy więcej adminów niż pisanych jest tygodniowo newsów, postanowiliśmy zwerbować kogoś nowego do redakcji, a poprzednim usunąć możliwości logowania się i administracji.

Potrzebujemy w redakcji osób, które siedzą często na internecie na sportowych stronach takich jak sportowefakty.pl, echodnia.eu, 90minut.pl itp. by dodawały newsy na bieżąco.

Jako, że oficjalna strona klubu www.stalstw.pl, a raczej jej prowadzący Adam K. mówiąc grzecznie nie uzupełnia jej na czas musimy pełnić także rolę informacyjną klubu ZKS Stal Stalowa Wola.

Portal www.stalowka.pl to kilkaset tysięcy wejść miesięcznie, a więc musimy spełniać oczekiwania odwiedzających dodając jak najwiekszą ilość informacji.

Osoby zainteresowane pomaganiem w rozwoju serwisu, proszone są o kontakt na gg - 12280518.

Warunkiem nie jest pełnoletność, tylko sumienne, częste dodawanie informacji z portalów sportowych na temat naszego klubu oraz uzupełnianie relacji, wpisywanie wyników, uzupełnianie tabel przez okres kilku lat.

Komentarze (16)

Stal 1938 | 2009-10-7 17:50

moze my bysmy pojechali do sosnowca i do lodzi pociagiem 2 mecze wyjazdowe w tej rundzie to kazdy mysle ze kase by mial dawno u nas nie bylo wyjazdu pociagiem chcialbym bardzo jechac pociagiem do lodzi na mecz w widziewem zastanowcie sie duzo osob by pojechalo pozdro
tak jak oni
» http://tomxx.net/pix/lightbox/der1.jpg




czy beda zamawiane takie kominiarki te 1 z czacha chetnie kupie
» http://szaliki.com/kominiarki.php

pozdro

Damianos_17 | 2009-10-7 19:45

Może mi ktoś powiedzieć czy są jakieś zniżki na bilety będąc studentem / uczniem ? Chodzi mi o mecze domowe.

Stal_1938 | 2009-10-7 19:48

Teraz zapisywac sie na Leczna i jedziemy wszyscy!

Daro | 2009-10-7 19:48

Nie ma takich zniżek. Tańsze bilety mogą jedynie nabyć kobiety i dzieci do lat 13 (za 5zł), a tak to każdy płaci zależnie od tego na jaki sektor chce wejść.

Adam | 2009-10-7 20:54

Dzieciaki za darmo wchodzą z tego co wiem.

Stal 1938 | 2009-10-7 21:03

» http://www.lksfans.pl/index.php/foru.....

zobaczcie fajnie by bylo jak by u nas bylo cos takiego

Xoxoxo | 2009-10-7 21:22

jest coś takiego niedawno powstało na przeciwko policji ! Jest siłownia i nauki walk !

Koko | 2009-10-7 21:35

czas na zmiane ochrony czy nie lepiej by było jakby zrobić rekrutacje wśród kibiców którzy mogli by być ochroniarzami mieliby np koszulki z napisem stadionowa ochrona albo zmienić ten je..bany SYSTEM na jakąś inną firme :)

Koko | 2009-10-7 21:59

» http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32284,t..... a dochód z meczu zostanie przekazany na leczenie Jakuba Ławeckiego byłego piłkarza Stalówki

Johnyy | 2009-10-7 22:42

Pociag ze Stalowej to jest bezsens bo koszt wyjazdu byl by 2x wiekszy9temat byl walkowany mase razy) wiec niema to najmniejszego sensu

Marco | 2009-10-8 00:23

» http://miasta.gazeta.pl/krakow/1,444.....

Wiem że nie na temat ale to się nazywa prawdziwy kibic na dobre i na złe...

Razer | 2009-10-8 15:49

Mam nadzieje ze jak wszedzie pisze wyjedziemy o 10:30 ale znajac zycie to kolo 12...

Stalex | 2009-10-8 19:21

Koko dajcie spokój z tematem ochrony bo to jest już nudne...Widziałeś kiedyś żeby ktoś sam pilnował siebie...
Jeżeli masz wątpliwości to idż do klubu i spytaj o wpływy z biletów w tym sezonie i poprzednim a może wkońcu zrozumiesz o co chodzi. Albo zależy Ci na ty żeby wchodzić za darmo albo zależy Ci na Stalówce, żeby miała troche grosza...
Odpowiedz sobie sam!

Damianos_17 | 2009-10-8 21:05

Jeszcze tak się zapytam. To jeżeli nawet kupię bilety w MOSIRZE, w kasie kilka dni przed meczem, to też w cenach 10,15,20 ?

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Podlasie Biała Podlaska

Stal Stalowa Wola             Podlasie Biała Podlaska
2020-09-23, godz. 19:38
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Lewart Lubartów

Stal Stalowa Wola             Lewart Lubartów

0 : 0

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 11 10-0-1 30
2 Avia Świdnik 10 7-0-3 21
3 Sokół Sieniawa 10 5-5-0 20
4 Wisła Sandomierz 10 5-4-1 19
5 ŁKS Łagów 10 5-4-1 19
6 Siarka Tarnobrzeg 10 4-3-3 15
7 Wólczanka W. Pełkińska 9 4-2-3 14
8 Podhale Nowy Targ 7 4-2-1 14
9 Wisłoka Dębica 10 4-1-5 13
10 Korona II Kielce 10 4-0-6 12
11 Chełmianka Chełm 10 3-3-4 12
12 Stal Stalowa Wola 7 3-2-2 11
13 Lewart Lubartów 11 2-5-4 11
14 Stal Kraśnik 11 3-2-6 11
15 Orlęta Radzyń Podlaski 9 3-2-4 11
16 Podlasie Biała Podlaska 8 3-1-4 10
17 KSZO Ostrowiec Św 9 3-0-6 9
18 Cracovia II 10 2-2-6 8
19 KS Wiązownica 10 2-2-6 8
20 Jutrzenka Giebułtów 6 2-0-4 6
21 Hetman Zamość 10 0-2-8 2

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 0
Wisłoka Dębica 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-09-23 STAL - Podlasie Biała P..
2020-08-15 KSZO Ostrowiec Św - STAL
2020-08-00 Jutrzenka Giebuł.. - STAL
2020-09-26 Siarka Tarnobrzeg - STAL
2020-10-03 STAL - Wisła Sandomierz
2020-10-10 KS Wiązownica - STAL
2020-10-17 STAL - Stal Kraśnik
2020-10-24 ŁKS Łagów - STAL
2020-10-31 STAL - Wisła Puławy
2020-11-07 Sokół Sieniawa - STAL
2020-11-11 STAL - Orlęta Radzyń P..
2020-11-14 Cracovia II - STAL
2020-11-21 STAL - Podhale Nowy Targ
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1813) » Edek38 (1259)
» 1938fc (1109) » Vielitz44 (1087)
» Filip kacper k. (950) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (741) » Kamil (604)
» Kamilosss (530) » Acer (477)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - KSZO Ostrowiec Św (4:2)
1997-04-19
Ilość zdjęć: 7
Wyświetleń: 946 razy
STAL - Pelikan Łowicz (1:1)
2013-09-21
Ilość zdjęć: 11
Wyświetleń: 11 102 razy
STAL - Okocimski Brzesko (0:2)
2011-04-30
Ilość zdjęć: 35
Wyświetleń: 54 136 razy
STAL - Siarka Tarnobrzeg (2:0)
2003-08-23
Ilość zdjęć: 30
Wyświetleń: 62 731 razy
Osób Online: 22 / Czas gen. strony: 0.02619