Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Poprawa naszego dopingu !!

Poprawa naszego dopingu !!

Bardzo proszę o zapoznanie się z tematem na forum: forum.stalowka.pl/stalowa_wola_30233-0-asc-0.html .

Prosimy też o sugestie.

W tym temacie jak widać już padły dwie super propozycje odnośnie nowych melodii i tekstów.

Zapraszamy na forum.

Komentarze (38)

Lato | 2009-10-8 20:37

Po co doping? Lepiej stać na schodkach a jak coś to ostro niby nakręcać młynem, nieróbmy z siebie baranów, śmieszą mnie te wszystkie oosby co raz śpiewają innym razem ostro porywają innych do śpiewu,

P!otrek | 2009-10-8 21:16

Według mnie, jeśli ktoś chce prowadzić doping, to powinien mieć odwagę, kręcić głową w dwie strony, gdy zachęca do dopingu. Osobiście uważam, ze najlepiej to wyglądało za T...rka, K., J. To moja opinia.

Z drugiej strony z gówna się bata nie ukręci. Choćby przyszedł jakiś maestro w tym temacie, to wina leży w nas. Sporo ludzi wybrało krzesełka albo krytą z powodu sporej części "mruczących" lub jawnie się opier*alających. Kolejna sprawa to mniej ludzi na młynie. Myślicie, że chodzi o wyniki ? Wśród tych, którzy przestali przychodzić, to 90% bolą pieniądze i że nie da się wkręcić za darmo. Nie ma szans, że wróci młyn po 1500 ludzi, no chyba że wyniki będą bardzo dobre. Starajmy się zrobić coś z tego, co zostało. Zostało nam 4-5 meczów wyjazdowych, trzeba się pokazać z dobrej strony, bo to też bardzo ważne.

Fragles | 2009-10-9 08:44

Wywiad z niedorzecznikiem PZPN. Warto posłuchać.

» http://rdc.pl/index.php?/pol/artykul.....

Spawn | 2009-10-9 15:03

przydało by sie jakas dobra ale tez dłuższa nuta.cos jak np. ma raków

Przemex7 | 2009-10-9 15:56

ostatnio fajnie to wyglądało jak młyn podzielono na połowe i jedna śpiewala a zaraz później druga może zamiast oleloleole wymyślić coś innego tylko co??

Smerf1938 | 2009-10-9 18:21

Przemex wejdz na forum i tam jest temat poprawa dopingu i pojawilo sie tam kilka swietnych i swiezych pomyslow godnych uwagi tylko zeby ktos sie tym zaja i te pioseneczki nie poszly w zapomnienie

I NIE ZAPOMINAJCIE W NIEDZIELE WSZYSCY MELDUJMY SIE O 10 POD PKS-em

Forever stal | 2009-10-9 19:44

» http://www.youtube.com/watch?v=oCrt-kxFHBw

tak musi byc na meczach !!!! Oni tacy sami ludzie jakmy i ich jakos gardla nie bolą jak sie dra , tylko u nas sie niektórym nie chce wiec na next mecz na młyn ci co chca dopingowac !!!!

Dolny | 2009-10-9 20:46

Ja myślę, że kluczem do dobrego, głośnego dopingu, jest przede wszystkim zabawa i dobra atmosfera, oraz ktoś kto porządnie motywuje do śpiewu!!

Rocky | 2009-10-9 20:55

Dokladnie tak bo jak narazie wyglada to mniej wiecej na zasadzie kary. My stoimy i powtarzamy, a gdyby jest dobra zabawa to sami widzicie caly stadion sie wlacza i az chce sie spiewac, czasem ogladam filmiki Korony na youtube i na prawde spiewaja bardzo fajne rytmiczne melodie i bawia sie przy tym pierwsza klasa.

Dolny | 2009-10-9 21:02

Chociaż sam nie mam się czym chwalić to jednak denerwują mnie osoby co stoją przy barierkach ze strony krzesełek i nic nie robią tylko stoją, o tych co stoją przy samej bramce nie ma co gadać bo to dziadki którym szkoda 5zł na krzesełka ale na takich nie ma rady. Ja chętnie bawił bym się przez cały mecz, ale co to jest kiedy na młyn 400 osób skacze 20, reszta stoi jak kołki, w meczu z Lechem na środku młyna myślę było dobrze, ale 2x lepiej było by gdyby bawili się wszyscy!!:)

Spawn | 2009-10-9 21:15

po pierwsze primo trzeba wybrac jakas fajna melodje
po drugie powinien byc jakis tekst dłuższy
po trzecie, uczyc nowych piosenek trzeba sie przed meczem tak grzies np. 40 minut wczesniej

Dolny | 2009-10-9 21:26

Mam nadzieje, że wszyscy motywują się porządnie na niedziele, to już może być + :)

Rysiek120891 | 2009-10-9 22:35

Dobry pomysł zeby zamowic:) chetnie bym zakupił albo jakas z innym napisem :) pozdro

Arc38 | 2009-10-10 09:25

» http://www.youtube.com/watch?v=oCrt-kxFHBw
od 48 sek. fajnie można by było przy tym bawić ; ]

T;mo | 2009-10-10 12:24

zapowiedz na mecz z Motorem

» http://www.youtube.com/watch?v=fTOUcMSJOck

Fan1938 | 2009-10-10 12:40

o której godzinie grają koszykarze ?

Volzerex | 2009-10-10 12:43

O godzinie 18 ;)

Bartek9412 | 2009-10-10 12:58

Mnie podoba sie to co jest na początku to dabu di ae

Volzerex | 2009-10-10 14:03

» http://www.youtube.com/watch?v=O4ogdqMSHnk

Uczyć się tego, żeby nie było mruczenia i biadolenia że ja tego nie umiem!

Macie wystarczająco czasu, do jutra ;)

Smerf1938 | 2009-10-10 14:10

Ucyc sie pojawily sie 2 nowe fajne i siweze przyspiewki wiec nie tracimy czasu i uczymy sie !
A TY LINK DO NICH

» http://www.youtube.com/watch?v=O4ogdqMSHnk

Stachu | 2009-10-10 14:11

W jakiej cenie są bilety na kosza?

Tomeks | 2009-10-10 14:26

Stachu: 30, 25 i 20 PLN. 20 na młyn, 25 na trybuny boczne (żółte) i 30 na niższe środkowe (czerwone)

Jacek1449 | 2009-10-10 14:28

WSZYSCY IDZIEMY NA MECZ TZW:"DERBOWY "

» http://www.youtube.com/watch?v=fTOUcMSJOck

Koko | 2009-10-10 14:32

ci co mają karnety to mają zarezerwowane miejsce np jak ktoś ma rząd 12 krzesło 24 to nikt ma tego miejsca nie zajmować a czy ktoś to sprawdza czy siedzisz na własnym miejscu ci przydzielonym

Tomeks | 2009-10-10 14:48

To nie jest temat o koszu ale ostatni raz odpowiem. Miejsca są numerowane więc jeśli masz bilet lub karnet to możesz być spokojny. Przychodzisz a jak ktoś siedzi na Twoim miejscu to grzecznie prosisz o okazanie biletu. Jeżeli to nie jego miejsce to wypad. Ja bilet kupowałem wczoraj przed 16 i była sprzedana prawie cała hala także radzę przyjść odpowiednio wcześnie. To tyle w temacie kosza. Pozdrawiam.

Stal_1938 | 2009-10-10 14:51

Ile razy sie jeszcze spytacie ile bilety na kosza ?
Czy to jest strona o koszu ?

Teraz powinien byc temat Lecznej, zobaczymy ilu was pojedzie.

H.w.d.p | 2009-10-10 15:48

Jak zaspiewaja ta pierwsza piosenke to nie ide nigdy wiecej na mecz ! PORAZKA !!!!

H.w.d.p | 2009-10-10 15:50

A i jeszcze chscialem zapytac bo dopiero wrocilem z Krakowa i sie nie zapisalem na wyjazd ? Co mam zrobic ?

Fannn | 2009-10-10 15:58

Pewnie bedzie lista i bedzie sie mozna zapisac jutro jeszce Do jutro Hey stal

Forever stal | 2009-10-10 19:47

teraz na motor ida wszyscy !!!! na B tylko ci co chca spiewac :/ polowa osob z mlyna przychodzi tam bo taniej jest a spiewac im sie niechce :/ jak patrze na niektorych to widze ze dla nich to kara ze spiewaja :/ a to ma byc zabawa !!!! ,
» http://www.youtube.com/watch?v=oCrt-kxFHBw
oni sa takimi samymi kolesiami jak my i ich nie boli jakos gardlo i moga sie drzec wiec , WKOŃCU na motorze pokazmy jak sie kibicuje !!! na B tylko ci co chca drzec :/

Zielono-czarny | 2009-10-10 20:09

i przedewszystkim sie bawic! bo kurde jak kilka osob rozkreca sie i skacze czy tanczy zeby bylo zajebiscie (np jak na Lechu), nawet osoby ktore kreca mowia zeby sie bawic, to reszta patrzy sie, oglada na reszte, no bo po co maja z siebie robic idiotow, przeciez tak naprawde przyszli ogladac porazajacy spektakl polskiej pilki i ich to nie dotyczy... jak jest zabawa to jest o wiele lepszy doping bo kazdy czuje ze zyje!

Forever stal | 2009-10-10 20:12

» http://www.youtube.com/watch?v=IX5fl.....

WYGRAJ STALO WYGRAJ
PRZECIWNIKA NIE OSZCZEDZAJ

OLE STALO OLE
STALO GOL

HEY - HEY HEY HEY HEY


to musi byc !!!!! moim zdaniem nie powinno byc prób na stadionie tak jak kiedys :/ przyszlo 50 osob :/ to sie nie oplaca powinno na zbirokach na osiedlach dac teksty i w drodze na stadion ćwiczyc albo 40 min przed meczem caly mlyn niech przyjdzie i cwiczyc !!! to jak wyjdzie to motor nie ma szans !!!

John | 2009-10-10 20:35

$$$$$$$$$$$$$$$$$

! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !

» http://www.youtube.com/watch?v=vLxrjlrJeVc

! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !


$$$$$$$$$$$$$$$$$$

Norwegg2 | 2009-10-10 22:44

1938-ssw | 2009-10-10 22:59

Co tu dużo mówić,ta nuta Paokara jest zaje..bista.Melodia jest prosta i łatwo się śpiewa.Zresztą juz do tej melodii były i są słowa,ktorych wszyscy się uczyli na poprzednie wyjazd na Łęczna w kwietniu.Na jednym z prób dopingu też młodiz tego się uczyli.Podejrzewam wiec ,że jutro spokojnie można to zaśpiewać,potrenujem y po drodze i nie ma ciu.la we wsi ,ze nie wyjdzie.A słowa do tego zaczynały się tak:O Stalóweczko My dla Ciebie zrobimy to,będziemy zawsze tam,gdzie bedziesz tylko Ty,będziemy az do końca naszych dni,o Stalóweczko My wierzymy itd.....

Stalowiak1938 | 2009-10-11 07:55

PAOKARA

ooo Stalóweczko
my dla Ciebie
zrobimy toooo
bedziemy zawsze z tobą az do konca naszych dni
bedziemy zawsze z tobą tam gdzie będziesz tylko ty

ooo nasza miłosc
nasze zycie
my wierzymyyyy
ty jestes naszym sercem które bije ciegle w nas
ty jestes jak narkotyk który uszczesliwia nas

i tak w kółko:)

Forever stal | 2009-10-11 09:01

uczyc sie tych 3 i bendzie git !

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Górnik Łęczna - Stal Stalowa Wola

Górnik Łęczna             Stal Stalowa Wola
2018-10-27, godz. 19:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Znicz Pruszków - Stal Stalowa Wola

Znicz Pruszków             Stal Stalowa Wola

0 : 2

    
Adrian Dziubiński 31 (k) Sebastian Łętocha 65
Sędzia: Grzegorz Kawałko (Białystok)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 15 11-3-1 36
2 Elana Toruń 14 8-5-1 29
3 GKS Bełchatów 15 7-6-2 27
4 Radomiak Radom 14 7-3-4 24
5 Olimpia Grudziądz 15 7-3-5 24
6 Stal Stalowa Wola 15 7-2-6 23
7 Górnik Łęczna 15 6-5-4 23
8 Znicz Pruszków 15 5-6-4 21
9 Siarka Tarnobrzeg 15 5-3-7 18
10 Ruch Chorzów 14 4-5-5 17
11 Błękitni Stargard Szcz. 14 5-2-7 17
12 Resovia Rzeszów 15 4-5-6 17
13 ROW 1964 Rybnik 15 3-7-5 16
14 Gryf Wejherowo 15 4-4-7 16
15 Pogoń Siedlce 15 4-3-8 15
16 Olimpia Elbląg 15 4-2-9 14
17 Skra Częstochowa 15 4-2-9 14
18 Rozwój Katowice 15 3-4-8 13

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-10-27 Górnik Łę.. - STAL
2018-11-04 STAL - Gryf Wejherowo
2018-11-10 STAL - ROW 1964 Ryb..
2018-11-17 Resovia Rzes.. - STAL
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1246) » Vielitz44 (806)
» Fanatyk38 (649) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (362)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (293) » Daro (290)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Resovia Rzeszów (0:1)
2013-05-11
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 22 515 razy
STAL - Dyskobolia Grodzisk W (1:3)
2007-10-30
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 10 590 razy
STAL - Concordia Elbląg (1:0)
2013-03-09
Ilość zdjęć: 18
Wyświetleń: 27 714 razy
STAL - Arka Gdynia (0:1)
2007-09-08
Ilość zdjęć: 16
Wyświetleń: 18 382 razy
Osób Online: 27 / Czas gen. strony: 0.07227