Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Oświadczenie SKSSW w sprawie wydarzeń podczas meczu z Górnikiem Zab...

Oświadczenie SKSSW w sprawie wydarzeń  podczas meczu z Górnikiem Zabrze.

Oświadczenie

W związku z wydarzeniami z dnia 3 października 2009r. Stowarzyszenie Kibiców Stali Stalowa Wola pragnie się ustosunkować do incydentu podczas ostatniego meczu.

W dniu 3 października 2009r. odbył się mecz pomiędzy drużynami Stali Stalowa Wola a Górnikiem Zabrze. Podczas wchodzenia na mecz jeden z kibiców Stalówki został przewrócony i brutalnie potraktowany przez ochronę. Nieuzasadnione zachowanie ochrony było przyczyną zamieszek. To nie pierwszy raz w tej rundzie, gdy ochrona zabezpieczająca imprezę sportową zachowuje się wobec kibiców Stali Stalowa Wola prowokacyjnie. Tym razem firma ochroniarska użyła wobec kibiców pałek i gazu. Czy tak ma wyglądać zabezpieczenie imprezy sportowej przez profesjonalną agencję ochrony? Czy zamiast złagodzenia napięcia, ochrona wykrzykujaca wulgarne teksty pod adresem kibiców nie doprowadziła do eskalacji konfliktu? To my kibice przychodzący na mecz płacimy w cenie biletu za zapewnienie ochrony podczas imprezy sportowej. Czy za taka właśnie usługę zapłaciliśmy również podczas ostatniego meczu? W bieżącej rundzie zmieniła się firma ochroniarska obsługująca imprezy sportowe w Stalowej Woli. Zgodnie z naszymi uwagami z pisma z dnia 29 czerwca 2009r. do Zarządu Klubu ZKS Stal Stalowa Wola proponowaliśmy zmianę poprzedniej firmy ochroniarskiej na taką, która zagwarantuje bezpieczeństwo w czasie imprezy sportowej i która będzie należycie zabezpieczać obiekty sportowe. Czy obecna firma ochroniarska spełnia takie warunki? Wszystkie pytania zawarte w niniejszym oświadczeniu kierujemy do Zarządu ZKS Stal Stalowa Wola oraz do osób odpowiedzialnych za zabezpieczenie ostatniego meczu.

Mając powyższe na uwadze, chcielibyśmy wszystkim przypomnieć, że jest to pierwszy przypadek od wielu lat, że na stadionie w Stalowej Woli dochodzi do takiego incydentu. Oczekujemy od ochrony zabezpieczającej mecze piłkarskie w Stalowej Woli profesjonalnego oraz mniej prowokacyjnego podejścia do kibiców Stalówki.
 

Stowarzyszenie Kibiców Stali Stalowa Wola

Komentarze (37)

Lotnik | 2009-10-10 18:08

ile ludzi ze Stalowej pojechalo do Pragi?

Lolq | 2009-10-10 18:25

no dobra...ale już kolejny raz w newsie dotyczącym zamieszek, nie ma informacji co ów kibic zrobił, że został powalony na ziemię...? Nie było mnie tam, więc nie wypowiadam się w tym temacie, ale gdy oskarża się firmę ochroniarską o rozpoczęcie zamieszek, nie wypadałoby opisać również własnego zachowania (kibiców) ?

John | 2009-10-10 20:36

$$$$$$$$$$$$$$$$$

! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !

» http://www.youtube.com/watch?v=vLxrjlrJeVc

! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !

$$$$$$$$$$$$$$$$$

Volzerex | 2009-10-10 20:47

Lubelak | 2009-10-11 09:45

W Łęcznej pochmurno, nie pada, temp. 11 stopni.
Ale boisko bedzie mokre i nasiąkniete, tylko strzelac z daleka.

Jesteśmy Czarni, jesteśmy Zieloni, jesteśmy Stalówka a kim są Oni? :)

Koco | 2009-10-11 10:32

bedzie transmisja w Tv ??? gornik - stal ??

Magic | 2009-10-11 10:47

pierwsza ... ogólnie mi sie nie podoba :) ale to oczywiscie tylko moje zdanie natomiast druga zajebista :)

Bartek9412 | 2009-10-11 12:29

Obydwie mi sie podobają druga jest zajebista

Koko | 2009-10-11 12:44

no to jak wywalą dyrektora i powastanie SA. piłkarzy to może sie sponsorzy znajdą co będą sponsorować piłke w Stalowej Woli:)

Stw12 | 2009-10-11 13:01

jest jakas transmisja na lubelskim z łeczna ?

Jacek1449 | 2009-10-11 14:27

wie ktoś moze czy bedzie relacji w TVP LUBLIN Z łe cznej lub w wrdiu lublin ???????????????

Zuch | 2009-10-11 15:12

czasem cos tam gadaja w radio lublin

Zuch | 2009-10-11 16:23

goooooooolllllllll czpak jeszcze panowie

Bartek9412 | 2009-10-11 16:23

2:1 jest jeszcze szansa moze powtórzy sie to co bylo w tamtym roku w kielcach ;)

Złotówa | 2009-10-11 16:25

Czpak druga brameczka dla Stalówki.

Chłopak się rozgrywa z meczu na mecz i jest coraz lepiej :)

Do boju Panowie, jeszcze ponad 20 minut ! a Stalówka ciśnie w 2 polowie

Bartek9412 | 2009-10-11 16:35

Jeeeeeeeeeeeeeeest 2:2 giluuuu

Zuch | 2009-10-11 16:36

jeszcze to wygramy STALOWKA

German | 2009-10-11 16:36

GILAR w koncu daja chlopakowi pograc i efekty sa

Bartek9412 | 2009-10-11 16:37

Liczę na powtórkę z kielc ;)

Darqs_nisko | 2009-10-11 16:42

I mamy 2-2 strzelcem bramki Trela
Jeszcze jeden jeszcze jeden,......

Dipol | 2009-10-11 16:43

Darqs_nisko | 2009-10-11 16:50

Koniec 2-2
Bravo za walke
Stalówka nigdy nie spadnie!!!!!!!

Forever stal | 2009-10-11 18:44

zal mi niektórych osób wruce do meczu , bylo 2;0 dla lecznej to odrazu wszyscy zal.pl 2liga itd, strzelili dwa gole to odrazu wszyscy nagle zdanie zmienili i odrazu stalowka nigdy nie spadnie :/ ogarnijcie sie wkoncu i zacznijcie wieżyc w stalowke :/

Kibicem sie jest a nie bywa :/

STALÓWKA NIGDY NIE SPADNIE !

Bartekstw | 2009-10-11 18:50

super, dobry i 1pkt, piekne jest to, ze podnieslismy sie po pierwszej polowie :) z Motorem musza byc 3 pkt :)

a tu link nie zwiazany calkiem ze Stalowka, ale pisze tu, ze mlodszy brat Uwakwe trenuje juz ze Stalowka:)

» http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll.....

Lubelak | 2009-10-11 18:52

lubelsko-warszawska wycieczka już w domach i troche refleksji:
Gra dobraa, miejscami cisnelismy. Nie liczac kilku minut z dziecinnymi błędami i stratą 2 bramek. Oby tak dalej widacże walczyli do konca dużo nie brakło a byo by zwyciestwo. Kilka piłek obronił bramkarz Górnika.
Nas ok. 500, doping non stop, Górnik słyszany miejscami, widać, że niesie się dobrze nasz doping po reakcji miejscowych.

Daddy88 | 2009-10-11 20:34

popatrzcie na komentarze wyżej aż się płakać chce ,, dobrze że nie pojechałem , 2 liga hahah , po co oni graja '' ogarnijcie się!!!!
Pozdro dla tych co byli wyjazd i doping super!!

Bogus | 2009-10-11 20:35

Aleksander | 2009-10-11 15:21|

JUZ 2-0!!!!!STALOWKA STALOWKA ZKS!!!NIE ZLE JAK Po 19 MINUTACH GRY!!!!DObrze ze nie pojechalem do lEcznej



to zaluj teraz bo bylo zajebiscie.
pozd;)

19stalowiak38 | 2009-10-11 20:43

Lubelak jak Ty wyliczyłeś 500 os. z 4 co prawda nabitych autokarów . ? ; ))
Doping w 2 połowie na +, i cieszy walka piłkarzy do ostatniego gwizdka .

Judge09 | 2009-10-11 20:47

I dobrze Aleksander, że nie byłeś. Szkoda miejsca w autokarze na takich typów jak ty.

Zks1938 | 2009-10-11 20:49

to wkońcu ile naszych , było , więcej niż w tamtym roku ??

Daddy88 | 2009-10-11 20:50

4 autokary i kilka samochodów

Ryszard1938 | 2009-10-11 20:55

+ dla juriego ;) 1 x widziałem jak uderzał kilkakrotnie na bramkę z dystansu widać ze coś tam trener z nim działa

Złotówa | 2009-10-11 21:28

Niestety nie mieszkam obecnie w Stalowej dlatego nie mogę być na każdym meczu u siebie nie mówiąc o wyjazdach :/

Mniejsza z tym, sam pisałem do wiecznych "malkontentów" w trakcie tego spotkania żeby się zamknęli. Takiego czegoś nie da się czytać, jak jest zajebiście ta sama osoba wychwala wszystkich i wszystko, a jak jest jakby nie patrzeć początek meczu, to od razu kraczą.

Nie jesteś kibicem Stalówki jak w nią nie wierzysz do samego końca !

=kamilo= | 2009-10-12 21:55

przyłączam sie do tego ! ZKS STAL!!! Zawsze na młynie!

Bruno | 2009-10-19 20:43

lolq kim ty jesteś że tych pseudo ochroniarzy bronisz?? Mnie i moich trzech synów te pały zagazowali przed wejściem na stadion. Może ty jesteś jednym z nich?

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Górnik Łęczna - Stal Stalowa Wola

Górnik Łęczna             Stal Stalowa Wola
2018-10-27, godz. 19:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Znicz Pruszków - Stal Stalowa Wola

Znicz Pruszków             Stal Stalowa Wola

0 : 2

    
Adrian Dziubiński 31 (k) Sebastian Łętocha 65
Sędzia: Grzegorz Kawałko (Białystok)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 14 10-3-1 33
2 Elana Toruń 13 8-4-1 28
3 GKS Bełchatów 14 7-5-2 26
4 Olimpia Grudziądz 14 7-3-4 24
5 Stal Stalowa Wola 15 7-2-6 23
6 Radomiak Radom 13 6-3-4 21
7 Znicz Pruszków 15 5-6-4 21
8 Górnik Łęczna 14 5-5-4 20
9 Siarka Tarnobrzeg 14 5-3-6 18
10 Ruch Chorzów 13 4-5-4 17
11 Błękitni Stargard Szcz. 13 5-2-6 17
12 Gryf Wejherowo 14 4-4-6 16
13 Pogoń Siedlce 14 4-3-7 15
14 ROW 1964 Rybnik 14 3-6-5 15
15 Resovia Rzeszów 14 3-5-6 14
16 Olimpia Elbląg 14 4-1-9 13
17 Skra Częstochowa 14 3-2-9 11
18 Rozwój Katowice 14 2-4-8 10

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-10-27 Górnik Łę.. - STAL
2018-11-04 STAL - Gryf Wejherowo
2018-11-10 STAL - ROW 1964 Ryb..
2018-11-17 Resovia Rzes.. - STAL
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1244) » Vielitz44 (805)
» Fanatyk38 (644) » Kamilosss (385)
» Koko (368) » Slim1938 (362)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (293) » Daro (290)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Garbarnia Kraków - STAL (1:1)
2014-04-27
Ilość zdjęć: 27
Wyświetleń: 12 248 razy
STAL - Stal Rzeszów (3:1)
2014-05-24
Ilość zdjęć: 35
Wyświetleń: 19 947 razy
Pogoń Siedlce - STAL (1:0)
2013-04-27
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 22 777 razy
STAL - Motor Lublin (0:2)
2004-04-03
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 24 881 razy
Osób Online: 20 / Czas gen. strony: 0.04202