Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» STAL - Motor. Kolejny ciekawy pojedynek przy Hutniczej 15.

STAL - Motor. Kolejny ciekawy pojedynek przy Hutniczej 15.

Coraz mniej czasu zostaje do spotkania,ktore urasta do rangi "derbowego". W kilku "miejscach" na stronie [m.in. komentarze, forum] można zapoznać się z różnymi informacjami na temat tego meczu. Ponizej ważniejsze wątki i ustalenia.

BARWY - każdy kibic pragnący wejść na"młyn" zobowiązany jest do posiadania szalika ! Jego brak spowoduje zakaz wstępu na sektor. Poza tym w miare możliwości (a są one duże) każdy ubiera na siebie zieloną lub czarną bluzę / kurtkę / koszulkę.

OSIEDLOWE ZBIÓRKI KIBICÓW - wiekszość osiedli ma podany czas i miejsce zbiórki. Każdy z nas powinien zadbać o jak największą ilość osób na zbiórce. Apelujemy o spokojny i kulturalny przemarsz w okolice stadionu.

SEKTOR "B" I DOPING
-każdy kibic przekraczający bramkę wejsciowa na "młyn"  jest zobowiązany do czynnego udziału w dopingu. Sam się na to zgadza wchodząc na" ten" sektor. Daje z siebie wszystko przez cały mecz. Motywuje osoby w najbliższym otoczeniu do głośnego śpiewu.


NOWE PRZYŚPIEWKI
- wysyłamy link z nowymi piosenkami do wszystkich, uczymy się ich. Trenujemy podczas drogi na stadion. Przed meczem sprawdzimy ile osób i jak bardzo się przyłożyło do tego.

Nie straszny nam jest zimy smak,
Nie straszny śnieg i wiatr,
Dopingujemy zawsze tam, gdzie nasz  ZetKaeS gra!

WSZYSCY NA HUTNICZĄ  15 !!!
IDZIEMY PO ZWYCIĘSTWO !!!


Proszę nie komentować tekstu w sposób wulgarny i bezmyślny !
 

PS. Komu coś nie pasuje odnośnie wprowadzonaych zasad - to ma miejsce na innym sektorze !
Na naszym sektorze płaci się mniej ale są wymagania !!!

Komentarze (31)

Cisse | 2009-10-14 10:56

UL. ŻWIRKI I WIGURY!
ZBIÓRKA NA 'TRÓJCE' O 13:00!
KAŻDY MA OBOWIĄZKOWO BARWY!

Cisse | 2009-10-14 11:22

» http://www.youtube.com/watch?v=6UPWkSP9iNw

prazapowiedz wyjazdu na widzew.
z nudów.

pozdrawiam.

Cisse | 2009-10-14 11:41

Adam | 2009-10-14 12:13

Przepraszamy, Zainteresowanie akcją KoniecPZPN przerosło nasze oczekiwania!

Strona jest przenoszona na bardziej wydajny serwer, który umożliwi szybki dostęp do strony licznej grupie osób.

Powracamy około godziny 18:00. Zapraszamy ponownie.

Dolny | 2009-10-14 12:28

jak nie umiecie nie bierzcie się za zapowiedzi.. sama muzyka nie wystarcza..

Dolny | 2009-10-14 12:28

bez urazy:P

Cisse | 2009-10-14 12:33

Kacperku zrób lepszą ;)

Enslave | 2009-10-14 12:57

Ale powaznie popracuj nad nią :P

Cisse | 2009-10-14 13:00

ale to jest zapowiedz zapowiedzi;D
konkretna zapowiedz zrobi ktos inny.

Dolny | 2009-10-14 13:19

zrobię zapowiedź po formacie;D

Sineva | 2009-10-14 13:32

Nie ma co sobie robić nadzieji i jakiejś wielkiej mobilizacji... Niestety mecz zostanie przelozony na 99.9%. Taka pogoda ma sie utrzymac do Niedizeli/Poniedzial ku. Pzdr.

Volzerex | 2009-10-14 14:01

Prognoza pogody dla miasta Stalowa Wola (14.10.2009)

Dziś (wschód Słońca - 06:54, zachód Słońca - 17:43):
Temperatura: 1 °C
Ciśnienie: 1000.5 hPa
Wiatr: 25 km/h
Śnieg: 200 mm
Deszcz: 9.4 mm

Jutro (wschód Słońca - 06:56, zachód Słońca - 17:41):
Temperatura: od 0 °C do 2 °C
Ciśnienie: 1007.9 hPa
Wiatr: 10 km/h
Śnieg: 20 mm
Deszcz: 1.2 mm

Temperatura plusowa więc będzie robiła się ciapa

Johnyy | 2009-10-14 14:05

S...... nie siej zamentu gosciu, i co z tego ze sie utrzyma pogoda? to nie lublin ze nie potrafia boiska ogarnac to po pierwsze a po drugie pogoda z dnia na dzien ma sie poprawiac prowonkancie zaje.......ny

Spawn | 2009-10-14 14:17

MOTOR DZIWKOOO MECZ JUŻ BLISKOOO !!!

Rave | 2009-10-14 15:04

Jaro ma zostać asystentem Białka ..... hmm dziwne jak dla mnie .

Cycu123 | 2009-10-14 15:49

» http://www.sportowefakty.pl/pilka-no.....


Dyrektor stalowowolskiego klubu Dariusz Schlage nie chciał podać przyczyn dymisji Chyły. Jak powiedział, to wewnętrzna sprawa klubu z ulicy Hutniczej. W środę miał odbyć się zarząd, który miał zająć się sprawą ochrony na stadionie w Stalowej Woli oraz sprawą dalszej pracy na stanowisku dyrektora klubu wspomnianego wcześniej Dariusza Schlage. Posiedzenie zarządu zostało przesunięte na późniejszy termin.

Kto stoi za zwolnieniem Artura Chyły? Wydaje się, że za tym wszystkim stać może Schlage, który obawia się o swoje stanowisko i pozbywa się niewygodnych dla siebie ludzi. Ma on jednak poparcie prezesa sekcji piłkarskiej Jerzego Lompe. Czy to wystarczy, aby zachować swoją posadę? Wydaje się, że nie, dlatego trzeba usunąć swoich oponentów? Kto będzie następny?

Johnyy | 2009-10-14 16:01

Jak dla mnie artykul troche z dupy.
w jaki sposob niby Chyla mialby zagrazac Szlage
goscia sie cos pokrecilo chyba

Adam | 2009-10-14 16:09

hmm nie wiem czy byłeś na spotkaniu kibiców z piłkarzami, ale gdybyś był to mógłbyś sie domyślać o co chodzi.

Adam | 2009-10-14 16:09

hmm nie wiem czy byłeś na spotkaniu kibiców z piłkarzami, ale gdybyś był to mógłbyś sie domyślać o co chodzi.

Heja | 2009-10-14 16:35

WKLEJ KTOS BRAMKI Z MECZU W ŁECZNEJ , NIESTETY NIEMOGLEM BYC PONIEWAŻ BYŁEM W PRACY !
Z GÓRY DZIEKI !

Stal 1938 | 2009-10-14 16:56

uwaga do osob oganizujacy wyjazd na widzew
zeby kazdy wszedl na sektor w lodzi trzeba liste imienna wyslac tydzien wczesniej do lodzi bo ostatnio sandecja niewyslala tydzien przed meczem i nawet wyjazdu nie robili bo wiedzieli ze nie wejda

Marco | 2009-10-14 17:08

Stal 1938 zawsze można wsiąść klucz 10-tkę i im płot rozkręcić :P ale puki co skupmy się na meczu z Motorem a raczej nad tym czy on się w ogóle odbędzie... Ps. Co do Widzewa to ta ruda s**a zawsze coś wymyśli byle tylko kibiców na mecz nie wypościć;/

Złotówa | 2009-10-14 17:19

Bardzo dobrze, że Chyła nie jest II-trenerem.

On był największym nieporozumieniem w tym klubie.

Bad boy 1938 | 2009-10-14 17:21

jak bedziemy na stadionie na widzewie zaspiewamy tak


Ruda Grażyna ty jestes Ekstraklasa :)

Adm.t. | 2009-10-16 09:45

Stal 1938 - Fakt faktem, że ruda im problemy robiła ale ostatecznie kibice Widzewa doszli do porozumienia z rudą i Sandecja mogła wejść na stadion, z tym, że oni wcześniej już zrezygnowali z wyjazdu.

Cristo82 | 2009-10-16 20:59

Mam pytanie: "Kim jest RUDA???"

Fcstalówki | 2009-10-17 11:00

Ruda to Boniek :) Ruda Grazyna...

A jesli chodzi o mnie to ja chcialbym zeby rudy został prezesem PZPN. Moze jest chamski ale typ jest ogarniety i ma wiele znajomosci. Napewno by dużo zmienił

Fannn | 2009-10-17 11:39

Przypominam że Osiedle ŚRÓDMIEŚCIE Ma Zbiórkę Pod Pomnikiem Kwiatkowskiego O 13:30 Każdy Na CZARNO LUB ZIELONO Będzie to Sprawdzane Ave STALÓWKA

Łukasz | 2009-10-17 12:43

ej koszule zalozyc na kurtke

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Wisłoka Dębica

Stal Stalowa Wola             Wisłoka Dębica
2022-03-12, godz. 14:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Avia Świdnik

Stal Stalowa Wola             Avia Świdnik

0 : 1

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Cracovia II 18 11-3-4 36
2 Siarka Tarnobrzeg 18 10-5-3 35
3 Podhale Nowy Targ 18 10-4-4 34
4 Chełmianka Chełm 18 10-4-4 34
5 ŁKS Łagów 18 10-3-5 33
6 Stal Stalowa Wola 18 10-2-6 32
7 Avia Świdnik 18 9-3-6 30
8 Orlęta Radzyń Podlaski 18 6-7-5 25
9 Unia Tarnów 18 6-7-5 25
10 Wisłoka Dębica 18 6-6-6 24
11 KSZO Ostrowiec Św 18 6-5-7 23
12 Czarni Połaniec 18 6-4-8 22
13 Podlasie Biała Podlaska 18 4-9-5 21
14 Korona Rzeszów 18 5-6-7 21
15 Sokół Sieniawa 18 4-4-10 16
16 Wisła Sandomierz 18 4-3-11 15
17 Tomasovia 18 1-6-11 9
18 Wólczanka W. Pełkińska 18 2-3-13 9

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 122 km 115
Wisłoka Dębica 96 km 205
Podlasie Biała Podlaska 244 km 48
Chełmianka Chełm 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Tomasovia 0 km 0
KSZO Ostrowiec Św 0 km 0
Unia Tarnów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2022-03-12 STAL - Wisłoka Dębica
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3231) » 1938fc (1574)
» Vielitz44 (1334) » Filip kacper k. (1283)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (943)
» Kamil (844) » Rafix (768)
» Misio (672) » Kamilosss (631)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Concordia Elbląg (1:0)
2013-03-09
Ilość zdjęć: 18
Wyświetleń: 45 178 razy
STAL - Garbarnia Kraków (2:0)
2013-09-28
Ilość zdjęć: 33
Wyświetleń: 56 830 razy
STAL - Górnik Łęczna (4:0)
2008-09-06
Ilość zdjęć: 14
Wyświetleń: 37 900 razy
STAL - Puszcza Niepołomice (2:0)
2014-10-18
Ilość zdjęć: 30
Wyświetleń: 40 788 razy
Osób Online: 45 / Czas gen. strony: 0.01779