Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Grad bramek i sporo emocji w pojedynku outsiderów

Piłkarze Stali Stalowa Wola na własne życzenie stracili dwa punkty w potyczce z Motorem Lublin.

Stalowcy prowadzili już 2:0, by w samej końcówce pozwolić gościom na zdobycie kontaktowego gola, a na sekundy przed końcem pierwszej połowy samemu sobie strzelić drugą bramkę.

Grali jak z nut

Od początku do ataku rzucili się gospodarze i już w 3. minucie zdobyli pierwszą bramkę. W pole karne piłkę wrzucił Longinus Uwakwe, tam niepilnowany był Paweł Wasilewski i z trzech metrów wpakował futbolówkę do siatki. Stalowcy nie rezygnowali i próbowali trafić do siatki po raz kolejny. Brakowało im jednak szczęścia. W 14. minucie w dogodnej okazji znalazł się Cezary Czpak, ale jego strzał w ostatniej chwili został zablokowany. Chwile potem dwukrotnie próbował Jurij Mychalczuk, ale najpierw skuteczny w bramce był Łukasz Gieresz, a poprawka minęła słupek. Zielono-czarni dopięli celu w 32. minucie. Precyzyjne dośrodkowanie z rzutu wolnego na gola strzałem głową zamienił Bartłomiej Piszczek.

więcej czytaj na: sportowefakty.pl

W GALERII  są już wszystkie zdjęcia z meczu: http://stalowa-wola.net/Photo-gallery/3651,1,1/

Filmiki z meczu są tutaj: http://www.youtube.com/user/StalowkaPL#p/u

Komentarze (30)

Cristo82 | 2009-10-19 19:04

znowu wszystko skasowane
Admin pogięło cie z tym usuwaniem komentarzy....
Jutro jade do Pruszkowa na mecz. Mieszkam w Wawie więc wybiorę się i zasiądę na trybunach.

Noname | 2009-10-19 19:32

Brawo Admin ... tego sie nieda czytac !!!
ale lepiej bedzie jak zablokujesz komentowanie !!!

Zatorze | 2009-10-19 20:10

Księga Gości czy nawet Forum nie polega na pisaniu bzdur. Na Forum nabijanie głupich postów to codzieność. Znowu tu komentarze to jeden wielki chaos głupoty ludzkiej. Pamiętam stare czasy na wyjazdach z lat 90, nie mieliśmy komputerów tak jak wy i dobrze było ale siano propagande w zinach. Nie było autokarów i tłumów na meczach był totalny spokój i każdy wiedział na kogo może liczyć. Dzisiaj jest Was tysiace maruderów buntowników którzy nie znają prawdziwego życia kibica. Kibicowanie to nie sieć lub komputer to wyjazd mecz zmęczenie trud w dotarciu na spotkanie Wy macie dzisiaj wszystko podane pod gębe. Dlatego chyba tak narzekacie jak stare baby. Wole ten old school niż dzisiejszy wasz Casual. Casual dla tych co nie wiedzą moda stadionowa a nie stare pomarańczowe fleki które oznaczały jedność ten sam poziom społeczny i zaanagażowanie w grupie. Chcecie dobrej piłki jedzcie na Wisłe lub Lecha. Na stadionie nie wystarczy sie powozić i narzekać coś trzeba dać lub zostawić od siebie jak dla mnie kase za bilet zdarte gardło lub chociażby wiarę w klub. Pozdrawiam tych co zawsze sa z Nami na Dobre i Złe.

Dobrzeciradze | 2009-10-19 20:11

Zablokować komentarze żeby już się tylu optymistów nie wypowiadało, że "Stalówka nigdy nie spadnie", bo i tak spadnie.

Cristo82 | 2009-10-19 20:16

Idzie ktoś jutro na mecz w Pruszkowie?????????? ??

1938-ssw | 2009-10-19 20:28

Dokładnie tak było jak pisze Zatorze.W tamtych czasach nie było Nas może tłumów na wyjazdach czy u siebie na żylecie,ale ta grupa tych 100 osob to zawsze była zgrana paczka,to byli kibice na śmierć i życie.Podczas przygód wyjazdowych pociągami była jedność jeden za drugim by wskoczył w ogień i te wyjaazdy po 20 godzin z licznymi przesiadkami i przygodami,to było to/To było prawdziwe poświecenie dla drużyny,klubu innych chłopaków.Nie było gadżetów,marzeniem było mieć szalik taki prawdziwy z nadrukiem.A teraz to co się dzieje to jest dobrodziejstwo,autok aru podstawione pod sam ryj,zapłaci jeden z drugim grosze te 20 zł a i tak nie ma komu pojechać na wyjazd.Na mecz u siebie tez szkoda te 10 zł,bo tylko marudzą,ze dziadostwo,patałachy ,słaby doping itp.Tylko grzeją dupsko przed kompem i narzekaja jak stare pociotki i nic im nie pasuje.Takich własnie doczekaliśmy sie treaz kibiców.Co moda na Stalówkę juz się skończyła?

Dobrzeciradze | 2009-10-19 20:41

Moda wciąż jest, ale na "bujanie się z gadżetami stalówki po mieście, myśląc - ja to mam respekt, mnie to nikt nie ruszy, bo mam smycz z napisem Stalówka" Takich ludzi widzę mnóstwo, a gdyby tak wszystkich zebrać, to wyszedłby piękny młyn. Ale pewnie lepiej się "wozić" z gadżetami Stalówki, a niejeden może jeszcze nigdy na meczu nie był.

Green hamer | 2009-10-19 21:06

Razem z naszą stalówką idziemy na dno my sami!!!
Większości to sie całkiem poje......ło w dyniach od tego marudzenia jaki to zły doping,jak słabo grajkowie grają,jak mało ludzi na stationie i sektorze B!!Wszystkiego im mało,ale jak wam tak zle malkontenci to dlaczego nic nie robicie?dlaczego??
Przecierz jest SKSSW,każdy w każdej chwili może się zapisać i DZIAŁAĆ,DZIAŁAĆ !!! By nie było tego co wam nie pasi!!!
i Tak jak koledzy wyżej napisali za dobrze sie teraz młodym lanserom żyje bo wszystko podane na srebnej tacy pod ry.....!!!A potem to już z górki wystarczy odpalić kompa, na stronce napisać co mi się nie podoba i gra gitara,no bo taki wspaniały wpis uzdrowi wszystko i znikną problemy tego świata.a wieczorem taki koleś malkontent z czystym sumieniem może wskoczyć w ciuszki stalówki i myk na miasto żeby wszyscy wiedzieli z kim mają do czynienia!!!
Bardzo jestem ciekaw jak tacy ziomale będą wyglądać za 20-cia lat i jakimi będą fanami stalówki???????
z kibicowskim HEY STAL!!!

Xoxoxo | 2009-10-19 21:33

Do dobrzeciradze:

Przepraszam że mam koszulke stalówki i chodze na krzesełka :( juz nie bede jej zakładał -.-'

Volzerex | 2009-10-19 21:41

xoxoxo no i po co to napisałeś? ulżyło Ci? wylałeś swoje żale? Dużo razy się widzi małolatów w gadżetach Stalówki i myślących komu wpierd****, ktoś idzie normalnie ubramy a może tak jest kibicem ale w tej chwili nie ma na sobie koszulki lub bluzy. Nie zawsze lanserzy wiecie z kim macie doczynienia ! w ogole nie żałuje kasy na wyjazdy i nie licze kilometrów przejechanych a pewnie zbierze się ich ładnych parenaście tysięcy ale co z tego? nie uważam się za jakiegoś lepszego a Wy lepiej sie ogarnijcie i zmieńcie tok myślenia bo to was zgubi jeszcze. do Zobaczenia

Fcstalówki | 2009-10-19 22:13

Dobra panowie co do lansowania macie racje. Bo i ja tak uważam. Ale krytyka też jest potrzebna zeby sie poprawiać i by było lepiej a nie spocząć na laurach i stać w miejscu.
Kurde moze powinniscie dawać tez zwykłym kibicom okazje to wykazania sie pomysłem na oprawe. Mozna na forum o tym gadac. Doping tez mozemy razem sie nardzac.

Ale nie róbcie tak ze jak cos sie wam nie podoba to odrazu jazda bo nie może być słów krytyki...

Wszyscy na ŁKS

Dckk | 2009-10-19 22:16

Net jest zly - to moze zamknac stronke calkiem?
Komentarze - kasowane, to po co wogole sa?
Po co wracac do historii wyjazdow? - bylo minelo
Albo wrocic? Wybiezcie sobie najlepszych przekozakow i jezdzijcie w 100.
Nic tu nie ma madrego.

Stalex | 2009-10-19 22:48

Panowie! Ogarnijcie się bo bo to naprawde jest żałosne to co tu wypisujecie.Ciągłe problemy a to za cichy młyn, a to złe przyśpiewki, a bo ten śpiewa, a tamten nie....a ten prowadzący dobry, a tamten lepszy!
To młyn a nie poznańskie słowiki i raz będzie lepiej raz gorzej. Na stadion zawsze przychodzą bardziej i mniej zaangażowani i tego nie zmienicie, bo to nie Cuba czy Chiny i na mecz ma prawo każdy chodzić. Ale nie! - bo część ma monopol na rację- ja dobry, a inni źli choć czasami taki gówniarz nie rusza dupy sprzed kompa, a gadżety Stalówki potrzebne mu tylko do lansu na osiedlu.
Tak zajeliście się własnymi dupami i ich wizerunkiem że chyba umyka Wam zakręt na którym znalazła się nasza Stalówka. I nie jest to czarnowidzenie tylko fakt - wystarczy popatrzeć na tabelę obok.
Żyjemy od meczu do meczu, że ten kolejny będzie zwycięski i tak umknęła nam prawie runda. Co bedzie dalej tylko wiara że zwyciestwo nam pozostaje....
Bo mam wrażenie że część ma tu daleko w dupie i powstała jakaś dziwna koalicja części z nas i naszych pseudodziałaczy.... niektórzy mają darmowe wejściówki a inni w zamian spokój w gabinetach i na stadionie.
I nie mam tu na myśli SKSSW które jest coraz bardziej uciążliwe dla klubowych działaczy na tyle że łatwiej klubowi dogadać się z innymi:)Ciekawe.
Zobaczymy gdzie taka sytuacja nas zaprowadzi?
Pozdrawiam wszystkich.
Może jutro będzie zwycięstwo!

Stalex | 2009-10-19 22:50

I możesz admin to usunąć jak Ci nie odpowiada:)

~~stalowiak~~ | 2009-10-19 23:10

@Volzerex
Człowieku daj sobie spokuj z tymi wypowiedziami bo zawsze musisz co dodac nie do tego co chcesz !

1) w ogole nie żałuje kasy na wyjazdy i nie licze kilometrów przejechanych a pewnie zbierze się ich ładnych parenaście tysięcy ale co z tego? i po co to ? dla kogo ? Pozostaw to dla siebie !

2)"Nie zawsze lanserzy wiecie z kim macie doczynienia" ...........

Pomysl ! Napisz !

^^^^^^^^^^
ZKS & RKS
^^^^^^^^^^

Dzin | 2009-10-19 23:21

za kasowaniem postów/ew blokowaniem jestem jak najbardziej za. gówniarz jeden z drugim przyjdzie na mecz(a nawet chodzi częściej), ale później wypisuje bzdury na necie a inni się z tego śmieją( zobaczcie na forum Motoru co tam piszą i też zachęcają do czytania poprzedniego tematu ze wpisami jak dzieci z IQ -40 się wypowiadają. Admin!!! wykasuj tamte wpisy bo wzbudzają czystą frustrację jak się je czyta i krew człowieka zalewa. krytyka jest potrzeb ale kulturalna i na poziomie, uzasadniona a nie ten drewno i kij tamten grać nie umie i w ogóle wszystko do de. i tak pomimo słabej gry mamy jedną z najlepszych frekwencji. macie privy na forum, nr gg tam pytajcie, odp a nie tutaj!! Admin głupie posty kasować, a jak już 2-3 raz blokować IP a na forum banować i tyle. coś trzeba z tym wreszcie zrobić bo juz po raz kolejny to samo. nie rozumieja ze jak mają głupio napisać to lepiej żeby wcale nie pisali. większość rozsądnych osób, które pisały mądre uwagi, spostrzeżenia itp. już się tu nie udziela bo szkoda czasu i sił.

Pati kochowska | 2009-10-20 00:17

Ja nie wiem czmu ktos skasowła moj post.... napisalem tylko słowa nowej piosenki!!!

Volzerex | 2009-10-20 01:26

Zawsze pierw myślę nad tym a potem coś pisze. A co? nie jest tak? goście najmniej mający styczność z klubem uważają się na mieście za Bóg wie kogo, a nie taka prawda? idziesz sobie spokojnie przez miasto spotykasz typów w gadżetach Stalówki, nie widziałeś ich na innych meczach a Ci chcą wpier***** przypuśćmy, mało takich sytuacji może było ? Nie chodzi tutaj o groźby, bo to nie o to chodzi, ale o ostrzeżenie że zawsze trafia kosa na kamień ;) Pozdrawiam Braci po szalu ;)

Mlodynie99 | 2009-10-20 03:55

same zale ..........sezonowcy i tyle juz stare dobre lata 90 nie wroca ..............wszyst ko macie na tacy i tak sie zalicie a moze wybierzecie sie w 10 na wyjazd pociagiem do Szczecina na dodatek bez pieniedzy .................... .nigdy szacun dla starej ekipy .................

Woody | 2009-10-20 08:16

dla was kazdy mlody kibic jest lanserem!!!

Fryty | 2009-10-20 10:42

dla was kazdy stary kibic jest niedobry!! ten co siedzi na krzesłach albo na krytej to same zło!! najlepsi jestescie wy z młyna, idealni kibice i poprostu ideały,przekonali sie o tym piłkarze (Trela,Krawiec),kibi ce innych klubów (Motor) i ochroniarze.

Volzerex | 2009-10-20 10:57

PRzekonali sie o tym Kibice Motoru? o czym Ty człowieku piszesz tutaj? oni uznali swoje bluzgi za doping a My nie bedziemy się zniżać do ich poziomu, bluzgając cały czas na nich, bo na stadion chodzą też dzieci ze szkół jako ta zorganizowana grupa... A co do ochrony to chyba każdy wie jak było na meczu z Żabolami ;) więcej dodawać nie trzeba ;)

Ssw\'38 | 2009-10-20 11:15

WYJAZD DO SOSNOWCA !!! 27.10.09r.

» http://forum.stalowka.pl/stalowa_wola_30262.html

Esende | 2009-10-20 11:43

oni bluzgali tak samo jak my u nich tylko wydaje mi się ze my robiliśmy to intensywniej od samego wyjścia z autobusów, więc wcale nie jesteśmy lepsi

Stal 1938 | 2009-10-20 14:21

od minuty 3 .08
zajebi**cie to wychodzi jak by u nas tak byl Stalówka gooooll


doping nie na oprawe patrzcie :)

Ssw\'38 | 2009-10-20 14:26

WYJAZD DO SOSNOWCA !!! 27.10.09r. godz. 18

» http://forum.stalowka.pl/stalowa_wola_30262.html

Osoby pracujące już teraz ogarniać sobie wolne w pracy bo mecz wypadł we wtorek. Tak samo z osobami uczącymi się.
Nakręcać wszystkich znajomych.

Więcej szczegółów wkrótce.

Stal 1938 | 2009-10-20 14:44

» http://allegro.pl/item771096483_bluz.....


moze u nas cos takiego bluza i z takim pit bullem :)

Jacek1449 | 2009-10-20 15:25

K
O
R
U
P
C
J
A

J
E
S
T

W

P
O
L
S
K
I
M

F
U
T
B
O
L
U
tyle wam powiem

Jacek1449 | 2009-10-20 15:47

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard Szcz.

Stal Stalowa Wola             Błękitni Stargard Szcz.
2019-03-02, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola

Widzew Łódź             Stal Stalowa Wola

0 : 0

    
Sędzia: Damian Sylwestrzak (Wrocław)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 21 12-5-4 41
2 Widzew Łódź 20 11-6-3 39
3 Elana Toruń 21 9-9-3 36
4 GKS Bełchatów 21 9-9-3 36
5 Górnik Łęczna 21 9-7-5 34
6 Olimpia Grudziądz 21 9-4-8 31
7 Stal Stalowa Wola 21 9-4-8 31
8 Resovia Rzeszów 20 8-5-7 29
9 Skra Częstochowa 21 8-4-9 28
10 Znicz Pruszków 21 7-6-8 27
11 Gryf Wejherowo 21 7-5-9 26
12 Ruch Chorzów 21 6-7-8 25
13 Błękitni Stargard Szcz. 21 7-3-11 24
14 Pogoń Siedlce 21 6-5-10 23
15 Rozwój Katowice 21 5-6-10 21
16 Siarka Tarnobrzeg 20 6-3-11 21
17 ROW 1964 Rybnik 20 3-9-8 18
18 Olimpia Elbląg 19 4-5-10 17

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1248) » Vielitz44 (827)
» Fanatyk38 (652) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (368)
» Stalowiak1938 (329) » Jaszczur (296)
» Zatorze (296) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Rozwój Katowice - STAL (1:5)
2015-03-07
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 12 803 razy
STAL - Puszcza Niepołomice (1:0)
2016-08-20
Ilość zdjęć: 13
Wyświetleń: 7 125 razy
Motor Lublin - STAL (0:1)
2007-10-03
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 4 543 razy
STAL - Kotwica Kołobrzeg (2:2)
2014-10-11
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 8 611 razy
Osób Online: 21 / Czas gen. strony: 0.03296