Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Już dziś zaległe spotkanie Stalówki ze Zniczem Pruszków!

Już dziś zaległe spotkanie Stalówki ze Zniczem Pruszków!

Już dziś o godzinie 18.00 w Pruszkowie dojdzie do pojedynku pomiędzy miejscowym Zniczem a Stalą Stalowa Wola. Smaczku temu pojedynkowi dodaje fakt, iż trenerem Znicza jest były szkoleniowiec Stalówki Przemysław Cecherz.


Stal Stalowa Wola po czternastu rozegranych do tej pory meczach zajmuje ostatnie miejsce w tabeli. Jej wtorkowy rywal, Znicz Pruszków jest czternasty z dorobkiem 15 oczek. Stawka tego zaległego spotkania jest więc dość wysoka. Zielono-czarni potrzebują zwycięstwa, aby odbić się od dna. Z kolei Znicz, który w tym sezonie znacznie obniżył loty potrzebuje wygranej, aby odskoczyć od strefy spadkowej. - Bardzo byśmy chcieli wygrać te zawody. Znicz jest w nieco lepszej sytuacji niż my. Mają więcej punktów niż my. Gdybyśmy jednak zdobyli u nich komplet oczek, to nam by to bardzo pomogło, a im nie zaszkodzi - powiedział w rozmowie z portalem SportoweFakty.pl obrońca Stali Bartłomiej Piszczek.

Stal nie radzi sobie zarówno u siebie jak i na wyjazdach. W porównaniu do poprzedniego sezonu gra na obcych stadionach wygląda już jednak nieco lepiej. Stalówka w pięciu spotkaniach na wyjeździe zdobyła dwa oczka, trafiła do siatki rywali również dwa razy, a bramkarze Stali musieli siedem razy wyciągać piłkę z siatki. Oprócz wysokiej porażki w Kluczborku zielono-czarni w pozostałych grach prezentowali się przyzwoicie. Porażki w Płocku i Świnoujściu były minimalne, a Stal miała szansę na wywiezienie chociażby punktu z tych potyczek. W Pruszkowie Stalowcy nie stoją na straconej pozycji. - Na wyjazdach trochę lepiej nam się gra. Mam nadzieję, że uda nam się przywieźć z Pruszkowa jakieś oczka. To jest futbol i różnie może być - stwierdził najskuteczniejszy strzelec Stali Cezary Czpak.

 

więcej na : www.sportowefakty.pl/pilka-nozna/2009/10/20/stal-przed-meczem-ze-zniczem/

 

relacje tekstową na żywo z tego spotkania można śledzić pod niżej podanym adresem :

live.sportowefakty.pl/launch_football_2570.html

 

 

Komentarze (36)

Zuch | 2009-10-20 16:53

Czas najwyższy na 3 pkt na wyjeździe.

Rocky | 2009-10-20 17:39

a fiilmikow z meczu z motorem nie bedzie?

Rysiek120891 | 2009-10-20 17:47

Do boju STALÓWKA dziś komplet punltoe:))))
pozdro dla ziomków ze STALI:)

Alleluja | 2009-10-20 18:00

wywiad z przemkiem cecherzem od strony zniczowskiej :P

» http://www.zniczpruszkow.com.pl/news.php?extend.305

zobaczcie co o nas powiedzla, ciekawe

Daro15 | 2009-10-20 18:28

a beda jakies filmiki z motorem ?..

Dobrzeciradze | 2009-10-20 18:31

Znicz 1 - 0 Stalówka

1938-ssw | 2009-10-20 18:32

Cierpliwości,filmiki będą jak Mariusz wróci z meczu z Pruszkowa.Było kręcone na Motorze i to zza bramki i bardzo fajnie to wyszło.Jak Mariusz jutro zrobi obróbkę to napewno tu wrzuci na stronkę.

Złotówa | 2009-10-20 18:32

Tatara i niestety 1:0 :/

Musimy to wygrać !

Rocky | 2009-10-20 18:32

spokojnie chlopaki to wygraja :)

Ssw1938 | 2009-10-20 18:36

czy wam tak trudno otworzyc newsa i przeczytac:
» http://www.youtube.com/user/StalowkaPL#p/u
filmiki z Motoru sa juz chyba od niedzieli...

Jacek1449 | 2009-10-20 18:36

damy radze stalowko wygramy ten mecz nie ztakich opresji wychodzilismy gramy zapierdlamy i biegamy do konca ku rw aaaa

Rocky | 2009-10-20 18:40

filmiki piekne... po 30 sekund i to jakies nic nie znaczace urywki

Adm.t. | 2009-10-20 18:43

Rocky - nakręć lepsze i się pochwal. Najbliższa okazja już w sobotę z ŁKS'em o ile dojdzie do skutku.

Alleluja | 2009-10-20 18:59

ze tak powiem,wolalalbym uniknac upakarzajacej porazki z panem przemkiem.byla by to taka wisienka na torcie ukoronowywujaca upadek klubu i spadek o klase nizej,nie oszukujmy sie mamy tylko 8 punktow w juz prawie koniec rundy,czekaja nas trudne wyjazdy.
Przypomne ze w zeszlym sezonie bylo trzeba zdobyc 41 punktow zeby sie bezpiecznie utrzymac.Przy naszym obecnym stanie ciezki temat do zrealizowania

Adm.t. | 2009-10-20 19:18

Tom435 - nie bd usuwał po raz kolejny Twoich 'komentarzy' więc poczekam na odpowiednie osoby i mam nadzieję, że rozstaniesz się z tą stroną na dłużej.

Adm.t. | 2009-10-20 19:23

niestety po bramce Feliksiaka przygrywamy już 2-0...

Marco | 2009-10-20 19:24

2:1 jest nadzieja :D

Cristo82 | 2009-10-20 19:25

admin dlaczego usunąłeś mój komentarz????? Weź sie czasem zastanów nad ty co robisz. Nie jesteś właścicielem tej strony! 2-1

Bartek9412 | 2009-10-20 19:27

jakby nie ten jeden gol byłby remis szkoda

Adm.t. | 2009-10-20 19:27

Cristo82 - przeczytaj najpierw regulamin strony.

"Redakcja zastrzega sobie prawo usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego."

Magic | 2009-10-20 19:35

Bartek gdyby nie dwa gole bysmy wygrywali...

gdyby nie umarł to by zył ;]

Jacek1449 | 2009-10-20 19:40

79 Z rzutu wolnego strzela Trela, ale piłka trafia w słupek.

Adm.t. | 2009-10-20 19:42

w poprzeczkę strzelił Trela. Jeszcze Bieniek musnął piłkę... dobre zawody rozgrywa bramkarz Znicza :/

Jacek1449 | 2009-10-20 19:43

KOREKTA: Strzał Treli trafił w poprzeczkę.

1938-ssw | 2009-10-20 19:44

Ciśnij Stalo ciśnij,remis musi być!!!!!

Stalowiak1938 | 2009-10-20 19:44

zeby chociaz remis był!! WALCZYĆ STALO WALCZYĆ!!!

Suawek | 2009-10-20 19:55

Niestety 2:1 :/

Cristo82 | 2009-10-20 19:55

no i standardowo. Stalówka gra konsekwentnie;)))

Zuch | 2009-10-20 19:55

Niestety... szkoda znów w łeb

Stalowiak1938 | 2009-10-20 19:55

Szkoda:/ i tak bede chodził na mecze:)!!! STALÓWKA!!!

P!otrek | 2009-10-20 19:55

Co nam da remis ? Porażka - wszystko zgodnie z planem. Polecimy ligę niżej i będziemy jeździć na Wigry Suwałki.

Jacek1449 | 2009-10-20 19:57

kur wa czemu taki pech jest w stalowowolskiej piłce 94 koniec meczu Koniec meczu. Znicz pokonał Stal 2:1.

trela trafił w słupek a potem 2 w poprzeczke matko boska -dlaczegoo -cecherz ty dziw ko oo

Magic | 2009-10-20 19:57

jacek gdzie jest mowa o 2 poprzeczce ? Trela z wolnego trafil w poprzeczke a nie w słupek tak jak wczesniej pisali.

No i Przemus Nas rozgryzł totalnie ;d

Spawn | 2009-10-20 20:03

Żenada, tragedia, po prostu znowu to samo dobrze grali i przegrali.

Ps. WIERZE W TEN KLUB ALE NIE W TYCH PIŁKARZYKÓW
STALÓWKA!!!

1938-ssw | 2009-10-20 20:08

Było nerwowo w końcówce,dążyli do wyrównania,ale cożznów się nie udało.I te 6 żóółtych kartek,wspaniale.Obr one kolejny raz się nie popisała,widać standardowo musimy stracić w najlepszym razie 2 bramki a póżniej gonić wynik,co jest grane/Jesteśmy już w czarnej du..pie!

Mexyk | 2009-10-20 20:36

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard Szcz.

Stal Stalowa Wola             Błękitni Stargard Szcz.
2019-03-02, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola

Widzew Łódź             Stal Stalowa Wola

0 : 0

    
Sędzia: Damian Sylwestrzak (Wrocław)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 21 12-5-4 41
2 Widzew Łódź 20 11-6-3 39
3 Elana Toruń 21 9-9-3 36
4 GKS Bełchatów 21 9-9-3 36
5 Górnik Łęczna 21 9-7-5 34
6 Olimpia Grudziądz 21 9-4-8 31
7 Stal Stalowa Wola 21 9-4-8 31
8 Resovia Rzeszów 20 8-5-7 29
9 Skra Częstochowa 21 8-4-9 28
10 Znicz Pruszków 21 7-6-8 27
11 Gryf Wejherowo 21 7-5-9 26
12 Ruch Chorzów 21 6-7-8 25
13 Błękitni Stargard Szcz. 21 7-3-11 24
14 Pogoń Siedlce 21 6-5-10 23
15 Rozwój Katowice 21 5-6-10 21
16 Siarka Tarnobrzeg 20 6-3-11 21
17 ROW 1964 Rybnik 20 3-9-8 18
18 Olimpia Elbląg 19 4-5-10 17

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1248) » Vielitz44 (827)
» Fanatyk38 (652) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (368)
» Stalowiak1938 (329) » Jaszczur (296)
» Zatorze (296) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Stal Mielec (2:1)
2013-08-21
Ilość zdjęć: 14
Wyświetleń: 19 432 razy
STAL - Garbarnia Kraków (2:0)
2013-09-28
Ilość zdjęć: 33
Wyświetleń: 25 826 razy
STAL - Motor Lublin (0:0)
2005-04-02
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 30 491 razy
ŁKS Łomża - STAL (2:0)
2007-05-09
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 4 641 razy
Osób Online: 17 / Czas gen. strony: 0.03972