Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Znicz Pruszków 2:1 Stal Stalowa Wola.

Znicz Pruszków 2:1 Stal Stalowa Wola.

Niestety piłkarze Stali Stalowa Wola przegrali kolejne spotkanie w I lidze. W zaległym meczu 12 kolejki podopieczni Janusza Białka przegrali w Pruszkowie z miejscowym Zniczem 1:2. Jedynego gola dla Stalowców zdobył w 65 minucie spotkania, wprowadzony chwilę wcześniej Abel Salami. Bramki dla Znicza strzelili : w 27 minucie meczu Kacper Tatara, drugiego gola dołozył Tomasz Feliksiak w 64 minucie spotkania.

 

Warto dodać, że dobre zawody rozegrał bramkarz gospodarzy Adrian Bieniek który kilka razy ratował swój zespół z opresji. Najpierw po strzale Paweł Wasilewski który oddał strzał z ok. 20 metrów piłka zmierzała w okienko, ale końcówkami palców wybił ją Bieniek. Następnie po strzale Krzysztofa Treli i muśnięciu piłki przez Bieńka piłka wylądowała na poprzeczce.

 

Kolejne spotkanie zielono-czarni rozegrają już w sobotę a przeciwnikiem jedynego przedstawiciela z podkarpacia będzie drużyna Łódzkiego KS-u. Nie wiadomo jednak czy mecz dojdzie do skutku, gdyż pilkarze z Łodzi od kilku miesięcy nie dostają wypłat. A w ostatnim meczu z Górnikiem Łęczna mieli na sobie koszulki z napisem 'Ostatni mecz?'

 

Znicz Pruszków 2-1 Stal Stalowa Wola
Kacper Tatara 27, Tomasz Feliksiak 63 - Abel Salami 64

 

Składy :

Znicz : Bieniek - Januszewski, Maciej Rybaczuk, Klepczarek, Radler - Ekwueme (90, Adamski), Feliksiak, Kaczmarek, Ptaszyński - Mikołaj Rybaczuk, Tatara (90+4' Piesio)
Stal : Wierzgacz - Mikhalczuk (67' Mihalewski), Szymiczek, Lebioda, Uwakwe (87' Drozd) - Wasilewski, Trela, Maciorowski, Czpak - Gilar (61' Salami), Piszczek

 

Widzów : 500.

Sędziował : Erwin Paterek (Lublin).

Komentarze (16)

Adam | 2009-10-20 20:11

Nie pozostaje nam nic innego jak w sobote stawić sie na młynie i zachecić goracym dopingiem piłkarzy do wygrania nad dajdajami.

Stal_1938 | 2009-10-20 20:16

Nigdy nie wygrywalismy na wyjazdach a co dopiero teraz, kiedy nawet meczy u siebie nie wygrywamy.

No i robi sie coraz gorzej, 10 pkt straty do tego, aby opuscic strefe spadkowa.
Czekamy na kolejny mecz, o ile sie on odbedzie.

Lasek stw-waw | 2009-10-20 21:02

najlepszy jest repertuar drużyny z pruszkowa:
znicz mks byl bedzie jest
znicz znicz mks
walczyc pruszkow walczyc
młyn 20 osobowy jesli mozna go tak nazwac a na trybunie 500 ludzi malo obiektywnych ale przynajmniej maja 18pkt

Daro15 | 2009-10-20 21:08

bedzie wiecej filmików z motoru?;]

Green hamer | 2009-10-20 21:13

Filmik z Motorynki będzie jak Mariusz wróci z Pruszkowa i ogarnie materiał filmowy.Obiecał około 30 minutowy filmik,tak więc cierpliwości!!!

Mexyk | 2009-10-20 21:18

moj kumpel ma wiecej filmikow. ale nie chce dodac bo na niektorych nie rowno spiewamy :P

Zbychu | 2009-10-20 21:20

w Pruszkowie mafia rządzi nie spodziewałem się innego wyniku. Brawo dla Gila.

Enslave | 2009-10-20 21:38

za co brawo dla gila?

Detox932 | 2009-10-20 22:25

Byłem na meczu i nie rozumiem jednego-dlaczego zaczynamy grać ,gdy jest 2 do tyłu?dopiero gdy wszedł Salami i migalewski coś drnęło i szkoda choć tego remisu,bo był w zasięgu.Niestety kolejny słaby mecz Mihalczuka,a pierwszą bramę należy zapisać na konto lewej strony i Wierzgacza-znowu przysnęli chłopcy.Po tym meczu trzeba myśleć o nastepnym sezonie w 2 lidze!!!

Dobrzeciradze | 2009-10-20 22:38

Ciekawe co teraz Przemuś powie w wywiadzie prasowym: " że genialnie rozpracował piłkarzy Stalówki" ?, że " zna ich od podszewki ". Ja pierd** koorva mać :/

Belucci | 2009-10-20 22:43

Przemuś zapewne teraz kupi litrę Maximusa i będzie oblewał kolejny sukces nad StaLĄ.Było nie było kolejny raz Nas pognębił.Wkońcówce było nerwowo,liczyłem,ze na utrzymanie wyniku znów będzie aktorzył i symulował kolejny zawał.Jednak ten repertuar chyba zostawi sobie na następną kolejkę.

Pati kochowska | 2009-10-20 23:34

NIE NA WÓDE NIE NA BROWCA
WTOREK WSZYSCY DO SOSNOWCA!!!!!!!!

Operator | 2009-10-21 00:33

Zapamiętaj wtorek TO MY będziemy rządzić w Sosnowcu. STALÓWKA&RAKÓW !

Zkstal | 2009-10-21 08:24

A wy dalej wierzycie w utrzymanie ? Ludzie spójrzcie w tabele ile punktów straty do 14 miejsca, później w terminarz ile jest meczu u siebie ile na wyjeździe i z kim ?

Proste II liga II liga stalowa

A co do meczu z Sosnowcem. Powtórka z Sanoka i tyle w temacie...

Tomas20 | 2009-10-21 10:09

W pełni sie zgadzam z zks 2 liga ZKS!

Stalex | 2009-10-21 15:34

Powtórki z Sanoka nie będzie bo kursy nie są tak dobre jak były na Sanoku i drugi raz takiego wałka nie da sie zrobić:)
Tym razem wynik będzie sprawą otwarta....taką mam przynajmniej nadzieję:)

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Cracovia II

Stal Stalowa Wola             Cracovia II
2023-03-04, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Lublinianka Lublin

Stal Stalowa Wola             Lublinianka Lublin

3 : 1

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 ŁKS Łagów 17 11-4-2 37
2 Avia Świdnik 17 10-5-2 35
3 Wieczysta Kraków 17 10-4-3 34
4 Stal Stalowa Wola 17 11-1-5 34
5 Cracovia II 17 10-3-4 33
6 Orlęta Radzyń Podlaski 17 10-2-5 32
7 KSZO Ostrowiec Św 17 8-3-6 27
8 Korona II Kielce 17 6-6-5 24
9 Wisłoka Dębica 17 6-5-6 23
10 Podlasie Biała Podlaska 17 5-7-5 22
11 Chełmianka Chełm 17 5-4-8 19
12 Sokół Sieniawa 17 5-3-9 18
13 Lublinianka Lublin 17 5-1-11 16
14 Podhale Nowy Targ 17 4-4-9 16
15 Czarni Połaniec 17 5-1-11 16
16 Unia Tarnów 17 4-4-9 16
17 KS Wiązownica 17 3-4-10 13
18 Wisła Sandomierz 17 3-3-11 12

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Cracovia II 0 km 0
Unia Tarnów 0 km 0
Wieczysta Kraków 0 km 0
Korona II Kielce 0 km 0
Czarni Połaniec 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Podlasie Biała Podlaska 0 km 0
Orlęta Radzyń Podlaski 0 km 0
Wisła Sandomierz 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3418) » 1938fc (1579)
» Vielitz44 (1397) » Filip kacper k. (1286)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (992)
» Kamil (849) » Rafix (768)
» Misio (722) » Adams (671)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Puszcza Niepołomice - STAL (3:2)
2012-05-19
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 2 980 razy
Wisła Puławy - STAL (2:0)
2014-03-15
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 28 975 razy
Hutnik Kraków - STAL (0:0)
2004-09-26
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 15 029 razy
Ruch Chorzów - STAL (2:0)
2006-10-20
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 18 788 razy
Osób Online: 33 / Czas gen. strony: 0.01129