Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Znicz Pruszków 2:1 Stal Stalowa Wola.

Znicz Pruszków 2:1 Stal Stalowa Wola.

Niestety piłkarze Stali Stalowa Wola przegrali kolejne spotkanie w I lidze. W zaległym meczu 12 kolejki podopieczni Janusza Białka przegrali w Pruszkowie z miejscowym Zniczem 1:2. Jedynego gola dla Stalowców zdobył w 65 minucie spotkania, wprowadzony chwilę wcześniej Abel Salami. Bramki dla Znicza strzelili : w 27 minucie meczu Kacper Tatara, drugiego gola dołozył Tomasz Feliksiak w 64 minucie spotkania.

 

Warto dodać, że dobre zawody rozegrał bramkarz gospodarzy Adrian Bieniek który kilka razy ratował swój zespół z opresji. Najpierw po strzale Paweł Wasilewski który oddał strzał z ok. 20 metrów piłka zmierzała w okienko, ale końcówkami palców wybił ją Bieniek. Następnie po strzale Krzysztofa Treli i muśnięciu piłki przez Bieńka piłka wylądowała na poprzeczce.

 

Kolejne spotkanie zielono-czarni rozegrają już w sobotę a przeciwnikiem jedynego przedstawiciela z podkarpacia będzie drużyna Łódzkiego KS-u. Nie wiadomo jednak czy mecz dojdzie do skutku, gdyż pilkarze z Łodzi od kilku miesięcy nie dostają wypłat. A w ostatnim meczu z Górnikiem Łęczna mieli na sobie koszulki z napisem 'Ostatni mecz?'

 

Znicz Pruszków 2-1 Stal Stalowa Wola
Kacper Tatara 27, Tomasz Feliksiak 63 - Abel Salami 64

 

Składy :

Znicz : Bieniek - Januszewski, Maciej Rybaczuk, Klepczarek, Radler - Ekwueme (90, Adamski), Feliksiak, Kaczmarek, Ptaszyński - Mikołaj Rybaczuk, Tatara (90+4' Piesio)
Stal : Wierzgacz - Mikhalczuk (67' Mihalewski), Szymiczek, Lebioda, Uwakwe (87' Drozd) - Wasilewski, Trela, Maciorowski, Czpak - Gilar (61' Salami), Piszczek

 

Widzów : 500.

Sędziował : Erwin Paterek (Lublin).

Komentarze (16)

Adam | 2009-10-20 20:11

Nie pozostaje nam nic innego jak w sobote stawić sie na młynie i zachecić goracym dopingiem piłkarzy do wygrania nad dajdajami.

Stal_1938 | 2009-10-20 20:16

Nigdy nie wygrywalismy na wyjazdach a co dopiero teraz, kiedy nawet meczy u siebie nie wygrywamy.

No i robi sie coraz gorzej, 10 pkt straty do tego, aby opuscic strefe spadkowa.
Czekamy na kolejny mecz, o ile sie on odbedzie.

Lasek stw-waw | 2009-10-20 21:02

najlepszy jest repertuar drużyny z pruszkowa:
znicz mks byl bedzie jest
znicz znicz mks
walczyc pruszkow walczyc
młyn 20 osobowy jesli mozna go tak nazwac a na trybunie 500 ludzi malo obiektywnych ale przynajmniej maja 18pkt

Daro15 | 2009-10-20 21:08

bedzie wiecej filmików z motoru?;]

Green hamer | 2009-10-20 21:13

Filmik z Motorynki będzie jak Mariusz wróci z Pruszkowa i ogarnie materiał filmowy.Obiecał około 30 minutowy filmik,tak więc cierpliwości!!!

Mexyk | 2009-10-20 21:18

moj kumpel ma wiecej filmikow. ale nie chce dodac bo na niektorych nie rowno spiewamy :P

Zbychu | 2009-10-20 21:20

w Pruszkowie mafia rządzi nie spodziewałem się innego wyniku. Brawo dla Gila.

Enslave | 2009-10-20 21:38

za co brawo dla gila?

Detox932 | 2009-10-20 22:25

Byłem na meczu i nie rozumiem jednego-dlaczego zaczynamy grać ,gdy jest 2 do tyłu?dopiero gdy wszedł Salami i migalewski coś drnęło i szkoda choć tego remisu,bo był w zasięgu.Niestety kolejny słaby mecz Mihalczuka,a pierwszą bramę należy zapisać na konto lewej strony i Wierzgacza-znowu przysnęli chłopcy.Po tym meczu trzeba myśleć o nastepnym sezonie w 2 lidze!!!

Dobrzeciradze | 2009-10-20 22:38

Ciekawe co teraz Przemuś powie w wywiadzie prasowym: " że genialnie rozpracował piłkarzy Stalówki" ?, że " zna ich od podszewki ". Ja pierd** koorva mać :/

Belucci | 2009-10-20 22:43

Przemuś zapewne teraz kupi litrę Maximusa i będzie oblewał kolejny sukces nad StaLĄ.Było nie było kolejny raz Nas pognębił.Wkońcówce było nerwowo,liczyłem,ze na utrzymanie wyniku znów będzie aktorzył i symulował kolejny zawał.Jednak ten repertuar chyba zostawi sobie na następną kolejkę.

Pati kochowska | 2009-10-20 23:34

NIE NA WÓDE NIE NA BROWCA
WTOREK WSZYSCY DO SOSNOWCA!!!!!!!!

Operator | 2009-10-21 00:33

Zapamiętaj wtorek TO MY będziemy rządzić w Sosnowcu. STALÓWKA&RAKÓW !

Zkstal | 2009-10-21 08:24

A wy dalej wierzycie w utrzymanie ? Ludzie spójrzcie w tabele ile punktów straty do 14 miejsca, później w terminarz ile jest meczu u siebie ile na wyjeździe i z kim ?

Proste II liga II liga stalowa

A co do meczu z Sosnowcem. Powtórka z Sanoka i tyle w temacie...

Tomas20 | 2009-10-21 10:09

W pełni sie zgadzam z zks 2 liga ZKS!

Stalex | 2009-10-21 15:34

Powtórki z Sanoka nie będzie bo kursy nie są tak dobre jak były na Sanoku i drugi raz takiego wałka nie da sie zrobić:)
Tym razem wynik będzie sprawą otwarta....taką mam przynajmniej nadzieję:)

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Rozwój Katowice - Stal Stalowa Wola

Rozwój Katowice             Stal Stalowa Wola
2019-04-28, godz. 16:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Olimpia Elbląg

Stal Stalowa Wola             Olimpia Elbląg

1 : 0

Michał Trąbka 53     
Sędzia: Konrad Aluszyk (Gorzów Wielkopolski).
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 30 16-7-7 55
2 GKS Bełchatów 30 14-11-5 53
3 Widzew Łódź 30 12-15-3 51
4 Olimpia Grudziądz 30 15-5-10 50
5 Elana Toruń 30 13-11-6 50
6 Pogoń Siedlce 30 12-8-10 44
7 Stal Stalowa Wola 30 13-5-12 44
8 Resovia Rzeszów 30 12-7-11 43
9 Górnik Łęczna 30 11-10-9 43
10 Znicz Pruszków 30 11-7-12 40
11 Skra Częstochowa 30 11-6-13 39
12 Olimpia Elbląg 30 8-9-13 33
13 Błękitni Stargard Szcz. 30 9-6-15 33
14 Gryf Wejherowo 30 9-6-15 33
15 Siarka Tarnobrzeg 30 9-6-15 33
16 Ruch Chorzów 30 7-10-13 31
17 Rozwój Katowice 30 7-9-14 30
18 ROW 1964 Rybnik 30 5-14-11 29

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
Pogoń Siedlce 0 km 0
Radomiak Radom 0 km 0
Ruch Chorzów 0 km 0
Olimpia Grudziądz 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-04-28 Rozwój Kato.. - STAL
2019-05-04 STAL - Znicz Pruszk..
2019-05-11 STAL - Górnik Łę..
2019-05-18 Gryf Wejherowo - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1250) » Vielitz44 (836)
» Fanatyk38 (655) » Kamilosss (387)
» Slim1938 (380) » Koko (369)
» Stalowiak1938 (329) » Acer (327)
» Filip kacper k. (304) » Jaszczur (300)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Górnik Polkowice (1:1)
2007-03-17
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 6 924 razy
STAL - GKS Bełchatów (1:0)
2008-09-23
Ilość zdjęć: 15
Wyświetleń: 34 684 razy
STAL - Tur Turek (1:1)
2008-10-08
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 16 776 razy
Stal Rzeszów - STAL (2:1)
2005-06-04
Ilość zdjęć: 13
Wyświetleń: 22 311 razy
Osób Online: 13 / Czas gen. strony: 0.03611