Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Kolejna porażka Stali - relacja z meczu Znicz Pruszków - Stal Stalowa...

Kolejna porażka Stali - relacja z meczu Znicz Pruszków - Stal Stalowa Wola

W zaległym meczu 12 kolejki I ligi Znicz Pruszków wygrał 2:1(1:0) ze Stalą Stalowa Wola. Tym samym podopieczni Przemysława Cecherza wydostali się ze strefy spadkowej i awansowali na 14 pozycję w tabeli pierwszoligowej.

Znicz Pruszków odniósł zwycięstwo nad Stalą Stalowa Wola i tym samym z 18 punktami na koncie przesunął się z 15 na 14 miejsce w tabeli I ligi. Mecz ten miał szczególne znaczenie dla trenera gospodarzy, Przemysława Cecherza, gdyż wcześniej pracował on właśnie w Stalowej Woli. Po wyrównanym, pełnym walki spotkaniu ekipa pruszkowska po raz kolejny udowodniła, iż w tym sezonie na własnym stadionie rzadko gubi punkty.


Mecz lepiej rozpoczęli goście, zdeterminowani dodatkowo tym, iż trenerem Znicza został ich były opiekun. W pierwszych minutach zawodnicy gospodarzy grali bardzo nerwowo, ale po pewnym czasie uporządkowali grę i zaczęli atakować.

Ich zagrania były jednak niedokładne, bądź sędzia, jak w 12 minucie przeszkadzał w kontynuowaniu akcji. W owej minucie świetnym podaniem do Tomasza Feliksiaka popisał się nowy napastnik Kacper Tatara, który do Znicza trafił z Cracovii, lecz sędzia odgwizdał wątpliwego spalonego. Po za tą akcją gospodarzom w pierwszych minutach nie udało się stworzyć większego zagrożenia pod bramką gości.

Piłkarze Janusza Białka pierwszą dobrą okazję mieli w 18 minucie gdy niezdecydowanie obrońców Znicza wykorzystał Krystian Lebioda, ale Adrian Bieniek nie dał się zaskoczyć i sparował piłkę na rzut rożny. Akcje Stali głównie kończyły się około 20 metra przed bramką Bieńka. Obie drużyny zaś w pierwszej, jak i w drugiej połowie miały wiele rzutów wolnych, z których jednak nie wiele wynikało.

W 27 minucie po świetnej akcji obrońcy Piotra Klepczarka, gola głową w swoim debiucie strzelił Tatara. 5 minut później piłkę w polu karnym otrzymał Feliksiak, ale zanim zdołał oddać strzał, obrońcy Stali wybili mu futbolówkę. Od początku spotkania bardzo aktywny był strzelec pierwszej bramki, często pokazywał się i starał się nawet rozgrywać piłkę.

W 39 minucie po jednym z zagrań byłego piłkarza Cracovii Paweł Kaczmarek omal nie przejął piłki w polu karnym Stanisława Wierzgacza. Stal w pierwszej połowie nie była w stanie zagrozić poważnie bramce Znicza i na przerwę gospodarzem schodzili z prowadzeniem 1:0.

więcej informacji znajdziecie pod adresem : www.sportowefakty.pl/pilka-nozna/2009/10/20/wazniejsze-punkty-niz-styl-relacja-z-meczu-znicz-pruszkow-st/

 

źródło : SportoweFakty.pl

fot. zniczpruszkow.com.pl

Komentarze (26)

Old-time | 2009-10-21 09:46

» http://www.zniczpruszkow.com.pl/news.php?extend.305

Przeczytajcie uwaznie wywiad z Cecherzem, a poznacie przyczyne porazek w pierwszej czesci sezonu. Ucieklo przez to pare punktow, a teraz jest juz rownia pochyla. Przynajmniej wiem komu to zawdzieczamy. Po prostu noz w plecy.

Zuzek | 2009-10-21 10:12

Poswiecamy pieniadze, poswiecamy nasz czas
Dla kochanego klubu , ktory nie szanuje nas,
My kochamy Stalowke, my kochamy ten KLUB
Oddalismy wam serce, oddajemy nasz trud,
My nie chcemy duzo w zamian, my nie chcemy cudow NIE,
Chcemy tylko waszej walki, byscie szanowali mnie,

Zuzek | 2009-10-21 10:13

Staloweczko kochana zacznij walczyc Klubie moj,
Popatrz na mnie na kibica , ja do konca jestem twoj
Jestes dla mnie sensem zycia, stylem bycia jestes tez,
Nie chce zawsze po meczu w koncie ocierac lez,
Chce sie cieszyc z wygranej, ze zdobytych punktow tez,
Wiec pomyslcie pilkarze czy to takie trudne jest??

Zuzek | 2009-10-21 10:19

to wierszyk, niestety nie udalo mi sie go w calosci wstawic ...

Bartekstw | 2009-10-21 11:41

teraz to trzeba liczyc na cud, ze dzialacze pierwszy raz zrobia cos dla tego klubu i poszukaja srodkow, aby w zimie przyszli do Stalowej zawodnicy gwaratujacy walke o utrzymanie, chodzi oczywiscie o to, zebysmy chociaz nie byli w rundzie wiosennej dostarczycielem pkt tylko jeszcze powalczyli o cos o co bedzie strasznie trudno, ale ja jeszcze wierze....

JESLI WIARA CZYNI CUDA TRZEBA WIERZYC ZE SIE UDA!!

Ramzes | 2009-10-21 12:08

Procz zarzadu i ludzi zajmujacych sie prowadzeniem tego klubu nikt nikt nie jest winny!!!!
Dlaczego Łach odszedl?? dlaczego nie przedluzano kontraktow z graczami z tamtego sezonu?dlaczego zarzad nigdy nie chce isc na ustepstwa ?Nie widza nic po za czubkiem swojego nosa i comiesiecznej wyplaty!!!banda nieudacznikow!!!!

Old-time | 2009-10-21 13:12

Zgodnie ze słowami Przemka C. kopacze grali przeciw trenerowi, chcąc wymusić taki a nie inny skład. Najgorsze w tym jest to, ze trzon buntu stanowili wychowankowie. Kto ich za to rozliczy?
Może drugi trener.....

Stalex | 2009-10-21 15:32

Ktoś wyżej dobrze napisał że nie wszyscy są częściowo winni tej sytuacji która jest w Stalówce i to prawda.
Chciałem jednak zauważyć że obrzucaliśmy błotem zawodników których ściągnął Cecherz a tak naprawdę jescze większą winę ponoszą "nasi starzy wyjadacze" którym zachciało się ustalać skład zamiast trenera i ugrywać własne gierki przy okazji....Gdzie to nas zaprowadziło...I do odkrycia tej"spółdzielni" nie był mi potrzebny wywiad z Cecherzem, wystarczyło obejrzeć nasze pierwsze mecze...
Nie chcę przywoływać przykładu Ożoga, Kasiaka i spółki ale myślę że lepiej wcześniej podziękować obecnej spółce Wietecha,Lebioda i Wieprzęć, zrobić im uroczyste pożegnanie, niż ma to odbyć się w podobnych okolicznościach jak odchodzili ich poprzednicy..
Bo trudno wymagać aby Wieprzęć który ma teraz ciepłą posadkę drugiego trenera rzetelnie ocenił to co wyczyniał w tej rundzie z kolegami...
Bo tu nikt nie jest bez winy, o działaczach nie wspomnę bo każdy z nas ma swoją teorię....

Misiek77 | 2009-10-21 15:34

Kiedy jest mecz z ŁKS?? na telegazecie pisze że w niedziele na 90minut ze w sobote? Kto jest kumaty?

Sarzo88 | 2009-10-21 16:00

Ja jestem kumaty, ale nie wiem kiedy mecz.

Adm.t. | 2009-10-21 16:01

Mecz z Łódzkim KS'em odbędzie się w sobotę tj 24 października o godzinie 15:00 przy ulicy Hutniczej 15.

Jacek1449 | 2009-10-21 16:29

Jacek1449 | 2009-10-21 16:33

Trener
› Przemysław Cecherz - ZMIEN NA BIAŁKA
› II trener
› Artur Chyła ZMIEN NA WIEPRZECIA
› Kierownik drużyny
› Jerzy Hnatkieiwcz
› Odnowa biologiczna
› Bartlomiej Patkiewicz
ZMIENIŁ BYS TO ADMIN NA NOWSZE BO PECHERZ JUZ ODZSSZEDŁA JEST BIAŁEK TRENEREM A CHYŁY NIE BO WYLECIAŁ ZA PIJAKA -A JEST WIEPRZEĆ

19kuba38 | 2009-10-21 16:53

admin nie zmieni bo jest zajety stalym usuwaniem komentarzy. zenada

Adm.t. | 2009-10-21 17:21

krótki skrót meczu i wypowiedzi pomeczowe trenerów Cecherza i Białka :
» http://www.dailymotion.pl/video/xavl.....

19kuba38 - jeśli Ci coś nie pasuje nikt nie zmusza Cię do wchodzenia na tą stronkę. Ja zajmuje się tylko newsami, komentarzami, tabelą, wynikami i relacjami. Jeśli chodzi o kadrę - robi to Paweł i Darek.

Adm.t. | 2009-10-21 19:21

19kuba38 - specjalnie dla Ciebie zaktualizowałem trenerów. Mam nadzieję, że jesteś zadowolony i będziesz spał spokojnie.

Heja | 2009-10-21 19:42

CIEKAWE CZY ŁAGIEWKA I STACHOWIAK WOGOLE JESZCZE ZAGRAJĄ W STALI BO Z TEGO CO WIEM KASIURKA IM PŁYNIE A GRY JAK NIEMA TAK SIE ZAPOWIADA ZE JEJ NIEBEDZIE :-)

Johnyy | 2009-10-21 21:11

Jak narazie napinaczu to kasiorka nie plynie nikomu, a po drugie widzales zeby w jakies druzynie grajacej wyzej niz 2 3 lidze zawodniką placili za mecz? glabie? to sa teraz rezerwowi i tyle a kasa im sie nalezy bo maja tak w umowie, a to ze ich trener nie wystawia do juz inna sprawa

1 - POMYŚL 2 - NAPISZ

Fcstalówki | 2009-10-21 21:25

» http://www.youtube.com/watch?v=I33jQqqq_3E tak było rok temu...
a teraz? Tą historie piszesz sam. Wszyscy na eŁKaeS!!!!!!

Nastepny | 2009-10-21 21:53

Witam, zobaczcie na filmiku kto stoi razem z naszym ;sponsorem; i chmura!? to nasz nowy trener ktory tylko czeka aby stalowka spadla!!! tak bedzie... ;sponsor+chmura+;pre zes; jompe+ schlage+:tr: ktory jest na filmie =tragedia!!!!!!!! i wszystko jasne! pozdrawiam

Demon87 | 2009-10-21 22:32

admin to jest pała od kasowania komentarzy które szkodzą jego kolesiom. Tyle w temacie.

Adm.t. | 2009-10-21 23:22

Demon87 - to samo co do 19kuba38 - nikt Cię nie zmusza do wchodzenia na stronę. Załóżcie swoją i wtedy piszcie co chcecie, ile chcecie i na kogo chcecie.

Przypominam jeszcze wszystkim po raz kolejny :
"Redakcja zastrzega sobie prawo usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego."

Johnyy | 2009-10-21 23:31

Admin ale taka jest prawda niektore komentarze ani nie sa wulgarne ani nikogo nie obrazaja poprostu niepasuje "jakims" osoba napisana prawda do reszty ludzi a Wy je kasujecie

NORMALNIE CENZURA

Adm.t. | 2009-10-22 00:09

jeśli o mnie chodzi to usuwam tylko te które uznam za wulgarne i obraźliwe a nie te 'nie pasujące' jak Wy to nazywacie...

Ssw\'38 | 2009-10-22 08:09

WYJAZD DO SOSNOWCA !!! 27.10.09r.

wejdź, ZOBACZ !
» http://forum.stalowka.pl/viewtopic.php?p=60319#60319

Cena wyjazdu to 25zł + 15zł bilet na mecz.
Zbiórka pod PKS-em o godz. 12:00, odjazd 12:30!

Nakręcać wszystkich!.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard Szcz.

Stal Stalowa Wola             Błękitni Stargard Szcz.
2019-03-02, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola

Widzew Łódź             Stal Stalowa Wola

0 : 0

    
Sędzia: Damian Sylwestrzak (Wrocław)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 21 12-5-4 41
2 Widzew Łódź 20 11-6-3 39
3 Elana Toruń 21 9-9-3 36
4 GKS Bełchatów 21 9-9-3 36
5 Górnik Łęczna 21 9-7-5 34
6 Olimpia Grudziądz 21 9-4-8 31
7 Stal Stalowa Wola 21 9-4-8 31
8 Resovia Rzeszów 20 8-5-7 29
9 Skra Częstochowa 21 8-4-9 28
10 Znicz Pruszków 21 7-6-8 27
11 Gryf Wejherowo 21 7-5-9 26
12 Ruch Chorzów 21 6-7-8 25
13 Błękitni Stargard Szcz. 21 7-3-11 24
14 Pogoń Siedlce 21 6-5-10 23
15 Rozwój Katowice 21 5-6-10 21
16 Siarka Tarnobrzeg 20 6-3-11 21
17 ROW 1964 Rybnik 20 3-9-8 18
18 Olimpia Elbląg 19 4-5-10 17

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1248) » Vielitz44 (827)
» Fanatyk38 (652) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (368)
» Stalowiak1938 (329) » Jaszczur (296)
» Zatorze (296) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Motor Lublin (3:2)
2014-03-08
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 18 372 razy
STAL - Dyskobolia Grodzisk W (1:3)
2007-10-30
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 10 915 razy
STAL - Puszcza Niepołomice (1:0)
2016-08-20
Ilość zdjęć: 13
Wyświetleń: 7 124 razy
STAL - Motor Lublin (0:0)
2005-04-02
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 30 415 razy
Osób Online: 13 / Czas gen. strony: 0.23811